Metryczki dla dzieci

Metryczki dla dzieci

Metryczki dla dziecka ze zdjęciem lub piękną grafiką będą piękną pamiątką na długie lata. Metryczka dla dziecka ręcznie robiona będzie wspaniale prezentować się pośród innych pamiątek rodzinnych. Metryczka w ramce doskonale nadaje się do wystroju dziecięcego pokoju. Gotowa metryczka do uzupełnienia jest dobrym pomysłem jeśli szukacie inspiracji na prezenty. Na ścianie w dziecięcym pokoju pięknie prezentować się będzie metryczka w ramce. Dziecięce metryczki są hitem od kilku lat. To pamiątka, która zostaje w rodzinie na długo. Metryczki dla dzieci ze zdjęciem nadają się również jako pamiątka dla Chrzestnych i dziadków.

Metryczki dla dzieci

Metryczki dla dziecka - wspaniała pamiątka dla rodziców

Narodziny dziecka są wyjątkowym momentem w życiu każdego rodzica. Cała rodzina przeżywa cudowny czas, kiedy jej nowy członek odkrywa świat. Cudowne maleństwo wprowadza dużo pozytywnej energii i motywuje do aktywnego spędzania dnia. Żeby uczcić niesamowite momenty, warto zbierać pamiątki. Jedną z nich jest metryczka dla dziecka, swego rodzaju dokument i uwiecznienie pierwszych sekund na świecie. Oferujemy je w świetnych wersjach, w wersji a4, umieszczone w białej ramce z pleksi.

Najmodniejsze dziecięce motywy graficzne na metryczkach

Metryczka dla dziewczynki kojarzy nam się z różowym kolorem. Do wyboru pozostawiamy różne wersje graficzne. Mogą być to motywy: Urocze Pandy, Mała Księżniczka, Wesołe Kotki, Chevron Różowy (ze wspaniałymi szlaczkami), Chmurka, Miś, Inicjał oraz Unicorn. Idealnie nadają się do przedstawienia informacji takich jak imię naszej księżniczki, jej wzrost oraz waga. Metryczki dla chłopców stworzyliśmy w motywach: Księżyc, Panda, Chevron Błękitny, Autka, Miś, DinoParty, Samolocik.

Uniwersalnym wzorem z klasyczną elegancją są Złote Stópki. W piękny sposób udekorują pokoik maleństwa, albo sypialnię rodziców. Stanowią wyśmienity prezent dla noworodka lub prezent na roczek. Ramę można powiesić, ale też postawić, istnieje więc dowolność umieszczenia.

Alternatywą dla tradycyjnej metryczki będzie specjalnie stworzona, drewniana skrzyneczka. Wykonana jest w jasnym, naturalnym odcieniu. Łączy ze sobą kilka funkcji. Oczywiście, to doskonała ozdoba każdego wybranego przez nas miejsca w domu. Dodatkowo, zawiera wszystkie niezbędne informacje z momentu narodzin pociechy, a zapewnia to personalizowana kartka umieszczona w środku.

Metryczki w oryginalnej formie

Kolejną ciekawą sprawą jest skrzyneczka z sześcioma przegródkami, które przeznaczone są do kolekcjonowania ulubionych skarbów dziecka. Każda z przegródek wypełniona dekoracyjnym sizalem, mieści w sobie uroczy woreczek z organzy, będący miejscem przechowania istotnych drobiazgów. W środku znajdują się także bileciki z napisami: pierwszy ząbek, pierwsza skarpetka, ulubiony smoczek, ulubiony drobiazg, pukiel włosów i zdjęcie USG. Jeżeli uzupełnimy skrzyneczkę o wszystkie akcesoria, przyczynimy się do powstania wzruszającej pamiątki dla maluszka, kiedy troszkę podrośnie. Jej wymiary to 22,5cm x 16cm i wysokość: 8cm.

Możliwe jest wprowadzenie zmian w oferowanych przez nas projektach. Dotyczą one drobnych modyfikacji takich jak zmiana koloru, wielkości i grubości czcionki, zmiana stylu czcionki, zmiana tła, zmiana tekstu na własny, zmiana jego rozmieszczenia lub dodanie własnych informacji. Szczerze polecamy nabycie metryczki z narodzin dziecka, jest to niewątpliwie bardzo sentymentalny obiekt, który zawiera wyjątkową treść.

Zobacz inne propozycje prezentów i upominków dla dzieci i gości w kategorii UPOMINKI:

Prezenty na narodziny dziecka

Prezenty dla dziecka na Roczek

Prezenty dla dziecka na Chrzest

Uniwersalne upominki na Chrzest

Personalizowane upominki na Chrzest

Prośba o zostanie Rodzicem Chrzestnym

Podziękowania dla Chrzestnych

Pudełeczka i woreczki na upominki

Upominki dla gości na urodziny

Upominki na Baby Shower

Dodatki do upominków

Metryczki dla dziecka