Urodziny dziecka Leśne Czary

Urodziny dziecka Leśne Czary

Przygotuj urodziny dziecka w uroczym, leśnym stylu! Akcesoria urodzinowe dla dzieci z piękną grafiką leśnych zwierząt udekorują wnętrze na urodzinki chłopca, jak i dziewczynki. W kolekcji znajdziesz takie elementy jak gotowe zaproszenia na urodziny, dekoracje stołu, dekoracje sali i prezenty dla dziecka. Zaskocz gości niezwykłymi upominkami, którymi podziękujesz im za przybycie na imprezę. Personalizowane dodatki takie jak topper na tort dziecka, krówki z imieniem czy księga pamiątkowa będą cudowną pamiątką na przyszłe lata. Cała kolekcja jest zachowana w brązowych i beżowych odcieniach w towarzystwie leśnych zwierząt. 

Urodziny dziecka Leśne Czary

 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Leśne Czary ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Leśne Czary
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Leśne Czary

  Zaproszenie na urodziny dziecka w formie cyfrowej to szybka i efektowna propozycja, dzięki której poinformujecie gości o planowanym wydarzeniu. Zaproszenie zostało przygotowane w formacie na telefon, co pozwoli w ciągu jednej chwili zaprosić bliskich i znajomych do wspólnego świętowania!

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Urodziny Leśne Czary 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Urodziny Leśne Czary 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Urodziny Leśne Czary 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia urodzinowe z grafiką leśnych zwierzątek to oryginalna i niepowtarzalna propozycja, która pozwoli zaprosić na urodziny dziecka. Zaproszenia zdobione są malarską grafiką, wyglądają pięknie i bardzo oryginalnie. W komplecie znajduje się 10szt białych dopasowanych kopert. Zaproszenia wspaniale pasują zarówno na urodziny chłopca, jak i dziewczynki.

  24,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)

  Księga pamiątkowa na urodziny dziecka, w której zbierzesz najpiękniejsze wspomnienia! Wewnątrz księgi zebrani goście mogą zapisać życzenia dla dziecka lub wkleić wspólne zdjęcia. Okładka jest ozdobiona rustykalną grafiką zwierzątek, mna której znajduje się także imię i data urodzin dziecka. Wspaniała pamiątka na lata.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Kraina Czarów Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Kraina Czarów Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Kraina Czarów Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)

  Księga pamiątkowa na Urodzinki to wspaniały pomysł na prezent. W księdze możemy zachować wszelkie wspomnienia, życzenia gości, rysunki z tak ważnego dnia. Księgę zdobi grafika leśnych zwierzątek w towarzystwie dziewczynki. To pamiątka na długie lata!

  49,98 zł
 • PREZENT dla dziecka Z IMIENIEM Bransoletka pozłacana z krówkami Leśne Czary PREZENT dla dziecka Z IMIENIEM Bransoletka pozłacana z krówkami Leśne Czary
  119,98 zł
  PREZENT dla dziecka Z IMIENIEM Bransoletka pozłacana z krówkami Leśne Czary

  Prezent dla dziecka umieszczony w drewnianej skrzyneczce, w skład którego wchodzą słodkie krówki oraz bransoletka to wspaniały pomysł na upominek dla dziewczynki. Prezent idealnie sprawdzi się dla dziewczynki na urodziny, Święta czy Roczek. Bransoletka pozłacana 24-karatowym złotem oraz śmietankowe krówki tworzą idealny duet.

  119,98 zł
 • JOJO na upominki dla dzieci na urodziny Z IMIENIEM Leśne Czary WPISZ SWOJĄ CYFRĘ JOJO na upominki dla dzieci na urodziny Z IMIENIEM Leśne Czary WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  5,98 zł
  JOJO na upominki dla dzieci na urodziny Z IMIENIEM Leśne Czary WPISZ SWOJĄ...

  Jojo na upominek dla dziecka na urodziny wywoła uśmiech na twarzy maluchów. Jeśli na przyjęciu z okazji urodzinek Twojego dziecka będą obecne również inne maluchy to drewniane jojo z personalizowaną naklejką będzie rewelacyjnym wyborem, który pozwoli na wesołą zabawę małym uczestnikom przyjęcia.

  5,98 zł
 • ZDRAPKI zabawa dla dzieci pytania i zadania Leśne Czary 20szt HIT ZDRAPKI zabawa dla dzieci pytania i zadania Leśne Czary 20szt HIT
  24,98 zł
  ZDRAPKI zabawa dla dzieci pytania i zadania Leśne Czary 20szt HIT
  1 Recenzje

  Zabawa dla dzieci w formie zdrapek z pięknym motywem zwierzątek w stylu boho to idealna propozycja nie tylko na urodziny, ale tez dowolne przyjęcie z udziałem dzieci. Zdrapki są uniwersalne - pasują dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, pozwolą zabawić i zintegrować maluchy. Zdrapki przygotowane są w formie zadań lub pytań.

  24,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM (bszn) MIÓD podziękowanie na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM (bszn)

  Słodkie podziękowanie dla gości w postaci miodku w słoiczku. Każde wieczko przyozdabia materiałowy kapturek ze wstążką. Całość dopełnia urocza etykieta z leśnymi zwierzętami oraz imieniem dziecka i datą urodzin. Miodki warto postawić jako element dekoracji stołu lub wręczyć gościom osobiście. 

  9,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Urodzinki Z IMIENIEM Leśne Czary (bb) SŁOICZEK z cukierkami na Urodzinki Z IMIENIEM Leśne Czary (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Urodzinki Z IMIENIEM Leśne Czary (bb)

  Słoiczki urodzinowe z pudrowymi cukierkami to świetny pomysł na podziękowania gościom za ich obecność na urodzinach dziecka. Wewnątrz słoiczka znajdują się owocowe cukierki a wieko słoiczka zostało ozdobione materiałem i wstążką. Całość dopełnia urocza etykieta z imieniem dziecka i datą urodzin. Tak przygotowane upominki są niezwykłą dekoracja stołu -...

  8,98 zł
 • CZEKOLADKI na upominki dla dzieci Leśne Czary 10szt CZEKOLADKI na upominki dla dzieci Leśne Czary 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI na upominki dla dzieci Leśne Czary 10szt

  Uroczym podziękowaniem dla gości za przybycie na przyjęcie będą czekoladki w ozdobnych papierkach. Organizujesz Roczek dla swojego dziecka? A może urodzinki czy Chrzciny? Na każdą z takich okazji czekoladki będą świetnym wyborem na podziękowanie dla zaproszonych gości. 

  23,98 zł
 • CZEKOLADKI na Urodziny dziecka Leśne Czary Z IMIENIEM 10szt CZEKOLADKI na Urodziny dziecka Leśne Czary Z IMIENIEM 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Urodziny dziecka Leśne Czary Z IMIENIEM 10szt

  Czekoladki na urodziny dziecka z imieniem i datą. Każda czekoladka jest obwinięta w papierek z leśną grafiką, która idealnie współgra z innymi elementami dekoracji w tym stylu. Czekoladki możesz wręczyć gościom w ramach podziękowania za przybycie na przyjęcie.

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM 20szt

  Słodkie krówki w pięknej oprawie to idealny pomysł na obdarowanie gości w ramach podziękowania za obecność na urodzinach. Krówki o smaku śmietankowym są owinięte w papierek z leśnym motywem, na którym znajduje się imię dziecka oraz data urodzin. Krówki możesz ułożyć w szklanej misy lub wręczyć gościom osobiście.

  39,98 zł
 • WINIETKI na Roczek i urodziny dziecka Leśne Czary 10szt WINIETKI na Roczek i urodziny dziecka Leśne Czary 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na Roczek i urodziny dziecka Leśne Czary 10szt

  Niezbędnym dodatkiem do każdego przyjęcia są zdecydowanie winietki, a w szczególności na Roczek i urodzinki dziecka. Winietki z uroczą grafiką zwierzątek z lasu z pewnością spodobają się zarówno gościom jak i Solenizantowi lub Solenizantce. Na winietkach należy umieścić imiona i nazwiska gości, dzięki czemu z łatwością odnajdą swoje miejsce przy stole na...

  9,98 zł
 • BILECIKI na Roczek i urodziny dziecka Leśne Czary 10szt BILECIKI na Roczek i urodziny dziecka Leśne Czary 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI na Roczek i urodziny dziecka Leśne Czary 10szt

  Wspaniała propozycja na podziękowanie gościom za przybycie na Roczek i urodzinki dziecka w postaci bilecików. Umieszczona na nich urocza grafika zwierzątek z lasu zachwyci wszystkich gości. Elegancko zaprezentują się ułożone obok każdego nakrycia na stole lub przymocowane do pudełeczek i woreczków.

  6,98 zł
 • LIZAK na Urodziny kręcony Z IMIENIEM Leśne Czary (+naklejka) LIZAK na Urodziny kręcony Z IMIENIEM Leśne Czary (+naklejka)
  5,98 zł
  LIZAK na Urodziny kręcony Z IMIENIEM Leśne Czary (+naklejka)

  Słodkie lizaki na urodziny to świetny sposób na podziękowanie gościom za ich przybycie na przyjęcie. Każdy lizak posiada personalizowaną karteczkę, która zawiera imię dziecka oraz datę urodzenia. Tak przygotowane lizaki z pewnością zachwycą wszystkich zaproszonych gości.

  5,98 zł
 • LIZAKI na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM (+naklejki) 10szt LIZAKI na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM (+naklejki) 10szt
  29,98 zł
  LIZAKI na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM (+naklejki) 10szt

  Lizaki na podziękowanie gościom za ich obecność na urodzinach to świetny i oryginalny pomysł. Na każdym lizaku znajduje się naklejka z uroczą grafiką leśnych zwierzątek, imieniem dziecka oraz data urodzin. Słodkie upominki są cudownym pomysłem - nie tylko dla dzieci ale także dla dorosłych.

  29,98 zł
 • PUDEŁKA ozdobne dla dzieci Leśne Czary 10szt (+wstążki+bileciki) PUDEŁKA ozdobne dla dzieci Leśne Czary 10szt (+wstążki+bileciki)
  34,98 zł
  PUDEŁKA ozdobne dla dzieci Leśne Czary 10szt (+wstążki+bileciki)

  Wspaniałe ozdobne pudełka, które możesz wręczyć podczas przyjęcia z okazji Urodzin lub Roczku! Zdobione są motywem leśnych zwierzątek z kolekcji Leśne Czary. W środku należy zapakować słodycze, kawałek ciasta lub inne ciekawe drobiazgi. Bez wątpienia wszystkie dzieci jak i dorośli będą zadowoleni z tak oryginalnego prezentu!

  34,98 zł
 • TOPPER na tort na Urodziny Leśne Czary Z IMIENIEM TOPPER na tort na Urodziny Leśne Czary Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort na Urodziny Leśne Czary Z IMIENIEM

  Topper na tort dziecka w leśnym stylu z imieniem i datą urodzin. Ta wyjątkowa dekoracja tortu to wspaniały dodatek, który w łatwy sposób odmieni zwykłe ciasto w prawdziwy tort urodzinowy Twojego dziecka. Topper wykonany z papieru i ozdobiony grafiką leśnych zwierząt. 

  24,98 zł
 • OPŁATEK na tort na Urodziny dziecka Leśne Czary Z IMIENIEM Ø20cm OPŁATEK na tort na Urodziny dziecka Leśne Czary Z IMIENIEM Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort na Urodziny dziecka Leśne Czary Z IMIENIEM Ø20cm

  Personalizowany opłatek na urodziny dziecka w leśnym stylu. Idealny sposób na łatwą, a jednocześnie efektowną dekoracje ciasta. Na opłatku znajdują się postaci leśnych zwierząt, a także imię dziecka i data. Tak przygotowany dodatek to idealna dekoracja urodzinowego tortu!

  17,98 zł
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Urodzinki Z IMIENIEM Leśne Czary 12szt BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Urodzinki Z IMIENIEM Leśne Czary 12szt
  44,98 zł
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Urodzinki Z...

  Buteleczki dekoracyjne to kreatywny sposób na zapakowanie podziękowań dla gości urodzi dziecka. Do środka możesz włożyć cukierki lub drażetki, a całość będzie prezentować się wyjątkowo! Uroku dodaje spersonalizowana naklejka, która zawiera leśną grafikę, imię dziecka oraz datę. 

  44,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM (+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA Aniołek na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM (+białe wstążki) 10szt
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM (+białe wstążki) 10szt

  Urocze pudełeczka na podarunki dla gości w kształcie serca. W środku pudełka zmieścisz słodkie krówki, ciasteczka lub inne słodkości, które na pewno wywołają uśmiech na twarzach gości. Pudełeczka są ozdobione specjalną naklejką z imieniem dziecka oraz datą jego urodzin. 

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM (+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA Serca na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM (+białe wstążki) 10szt
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM (+białe wstążki) 10szt

  Wyjątkowe pudełeczka na urodziny dziecka w kształcie serca z personalizowaną naklejką. Do środka możesz włożyć słodkości tworząc drobny upominek dla przybyłych na urodziny gości. Każde pudełeczko posiada naklejkę z imieniem i datą urodzin dziecka. Tak przygotowane prezenciki zachwyca obdarowanych, a także stworzą niesamowitą dekoracje stołu.

  28,98 zł
 • DEKORACJE na Urodzinki w Twoim stylu WYBIERZ KOLEKCJĘ

  Zobacz wszystkie kolekcje na Urodzinki w sklepie >TUTAJ<

 • SERWETKI papierowe na Roczek i urodzinki Leśne Zwierzątka 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe na Roczek i urodzinki Leśne Zwierzątka 33x33cm 20szt
  10,98 zł
  SERWETKI papierowe na Roczek i urodzinki Leśne Zwierzątka 33x33cm 20szt

  Serwetki na Roczek lub urodziny dziecka dekorowane motywem zwierzątek w leśnym stylu. Piękna propozycja, która oczaruje każdego malucha i urodzinowych gości. Serwetki pakowane są po 20szt - dzięki nim uzyskasz piękny efekt na stole.

  10,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt

  Świetną dekoracją stołu, która doda elegancji i oczaruje gości będą kieszonki na sztucce rustykalne. Cudowny bezowy kolor kieszonek będzie wspaniale współgrał z innymi przygotowanymi przez Ciebie dekoracjami. W zestawie znajduje się 25szt flizelinowych kieszonek.

  24,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt

  Wyjątkowe serwetki flizelinowe, które podkreślają dekoracje stołu. Dzięki neutralnej barwie serwetki pasują do każdego stylu imprezy. Aby uzyskać wyjątkowy efekt warto zestawić serwetki z bieżnikiem i kieszonkami z tej samej serii. Za pomocą bezowych serwetek uzyskamy oryginalną bazę pod wybraną okoliczność.

  45,98 zł
 • BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m
  69,98 zł
  BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m

  Efektowna dekoracja stołu w postaci flizelinowego bieżnika w beżowym kolorze. Bieżnik pomoże Ci w szybki sposób odmienić wygląd każdego stołu i dodać mu elegancji. Piękny duży bieżnik w beżowym odcieniu wspaniale współgra z innymi dodatkami.

  69,98 zł
 • BIEŻNIK świąteczny naturalny Juta 28cmx5m BIEŻNIK świąteczny naturalny Juta 28cmx5m
  42,98 zł
  BIEŻNIK świąteczny naturalny Juta 28cmx5m

  Naturalny bieżnik jutowy to piękna propozycja do dekoracji świątecznego stołu. Bieżnik wygląda bardzo nowocześnie, świetnie wpisuje się w naturalny styl. To pomysł na ozdobę świątecznego stołu.

  42,98 zł
 • WIANUSZKI obręcze metalowe do aranżacji 2szt WIANUSZKI obręcze metalowe do aranżacji 2szt
  19,98 zł
  WIANUSZKI obręcze metalowe do aranżacji 2szt

  Wspaniała dekoracja wnętrza lub krzesła na uroczystość Chrztu Świętego dziecka. Metalowe obręcze w złotym kolorze stanowią świetną bazę do przygotowania efektownej dekoracji. Obręcze oplecione świeżymi kwiatami i gałązkami wspaniale prezentują się zawieszone nad stołem.

  19,98 zł
 • TOPPERY na tort i do babeczek Leśne Zwierzątka 6szt TOPPERY na tort i do babeczek Leśne Zwierzątka 6szt
  12,98 zł
  TOPPERY na tort i do babeczek Leśne Zwierzątka 6szt

  Prześliczne drewniane toppery w kształcie leśnych zwierzątek to sposób na dekorację ciasta na Roczek i urodziny dziecka. Toppery prezentują się pięknie i niepowtarzalnie. Są oryginalnym dodatkiem, który zachwyci wszystkich gości, jak i solenizanta. Pięknie wpisują się w modne leśne trendy.

  12,98 zł
 • TALERZE papierowe EKO KRAFT Ø23cm 8szt DUŻE TALERZE papierowe EKO KRAFT Ø23cm 8szt DUŻE
  8,98 zł
  TALERZE papierowe EKO KRAFT Ø23cm 8szt DUŻE

  Talerzyki papierowe to niezastąpiony dodatek przyjęcia na każdą okazję! Talerzyki zostały wykonane z dobrej jakości papieru kraft, dzięki czemu wpisują się w najnowsze trendy ekologiczne. Talerzyki idealnie nadają się do podawania posiłków oraz ciasta. Świetnie prezentują się na imprezowym stole z kubeczkami w tym samym stylu.

  8,98 zł
 • KUBECZKI papierowe EKO KRAFT 8szt KUBECZKI papierowe EKO KRAFT 8szt
  7,98 zł
  KUBECZKI papierowe EKO KRAFT 8szt

  Papierowe kubeczki to niezastąpiony element każdego przyjęcia dla dzieci. Kubeczki wykonane z papieru kraft idealnie sprawdzą się na imprezkę w leśnym stylu. Fantastycznie prezentują się z dekoracjami urodzinowymi z kolekcji Liski.

  7,98 zł
 • SZNUREK jutowy naturalny 40m SZNUREK jutowy naturalny 40m
  6,98 zł
  SZNUREK jutowy naturalny 40m

  Jutowy sznurek jest niezbędny podczas przygotowań bożonarodzeniowych. Dzięki niemu zapakujesz prezenty, przywiążesz świąteczne ozdoby a także zawiesisz świąteczne dekoracje na choince. Jutowy sznurek musi znaleźć się w każdym domu.

  6,98 zł
 • KLAMERKI drewniane dekoracyjne MAŁE 20szt KLAMERKI drewniane dekoracyjne MAŁE 20szt
  5,98 zł
  KLAMERKI drewniane dekoracyjne MAŁE 20szt

  Małe drewniane klamerki to świetny element dekoracyjny. Klamerki mogą posłużyć do przypięcia bilecików dla gości na przykład do szklanek lub udekorowania serwetek.

  5,98 zł
 • SŁOMKI papierowe kraft EKO 10szt SŁOMKI papierowe kraft EKO 10szt
  4,98 zł
  SŁOMKI papierowe kraft EKO 10szt

  Słomki papierowe eko wykonane z kraftowego papieru to wspaniały dodatek na Roczek i urodzinki dziecka. Słomki wspaniale prezentują się zestawione w komplecie z talerzykami i kubeczkami w tym samym stylu. To świetny dodatek, który pięknie udekoruje stół i oczaruje zaproszonych gości. Słomki kraftowe wspaniale pasują na przyjęcia w stylu boho i rustykalnym!

  4,98 zł
 • TAŚMA jutowa z koronką na brzegach 5x500cm TAŚMA jutowa z koronką na brzegach 5x500cm
  19,98 zł
  TAŚMA jutowa z koronką na brzegach 5x500cm

  Piękna taśma jutowa do dekoracji świec i pozostałych przygotowanych dodatków. Dzięki koronkowemu obszyciu prezentuje się zjawiskowo i elegancko. Wspaniale zaprezentuje się podczas tworzenia aranżacji w rustykalnym i ekologicznym stylu. 

  19,98 zł

Urodziny dziecka w leśnym stylu

Leśne dekoracje i motywy są jednym z wielu składowych stylu naturalnego, który w ostatnim czasie stanowi wielki hit podczas najróżniejszych przyjęć i wydarzeń. Takie rozwiązania doskonale sprawdzają się nawet w trakcie uroczystości dla dzieci. Maluchy uwielbiają bowiem naturalne elementy takie jak grafiki zwierzątek, rośliny czy eko produkty wykonane z naturalnych materiałów. I właśnie dlatego powstała nasza kolekcja dekoracji i dodatków Leśne Czary, z którą z powodzeniem przygotujesz wspaniałe przyjęcie urodzinowe dla swojego dziecka. Nie ma znaczenia płeć ani wiek malucha - pięknie wykonane produkty zachwycą każdego solenizanta! W skład kolekcji wchodzą dekoracje sali i stołu, albumy pamiątkowe, podziękowania dla gości oraz wiele innych artykułów, które na pewno przydadzą się w trakcie organizacji urodzin.

Leśne dekoracje na przyjęcie urodzinowe

Motyw leśny przedstawia zwierzątka w naturalnym środowisku. Całość utrzymana jest w kolorystyce ziemi oraz bajkowej, czarującej odsłonie. Bez wątpienia więc solenizant i jego goście będą zachwyceni stworzoną w ten sposób aranżacją. Z całą pewnością na przyjęciu urodzinowym nie może zabraknąć balonów. Te z motywami jelonków czy lisów będą doskonałym rozwiązaniem na taką imprezę! Zestaw balonów w leśnym stylu w cudowny sposób uatrakcyjni wygląd domu albo innego lokalu na urodziny Twojego dziecka. Przywiązane sznurkiem lub kolorową wstążką we wnętrzu od samego wejścia przyciągną uwagę zebranych osób. Innym ważnym elementem wystroju są dekoracje tortu! Topper z grafiką leśnych zwierzątek oraz imieniem dziecka, jego wiekiem i datą urodzin stanowi wyjątkową propozycję tego rodzaju ozdoby. 

Topper na tort urodziny dziecka leśne czary

Topper z imieniem na tort urodzinowy

Eko ozdoby na urodziny dziecka w naturalnym stylu

Podczas planowania przyjęcia urodzinowego dla dziecka musisz zadbać o wiele szczegółów: znalezienie miejsca i daty, zrobienie listy gości, przygotowanie poczęstunku czy aranżacji wnętrza. Z całą pewnością jednak dla radości widocznej na twarzy dziecka warto jest poświęcić trochę czasu na zorganizowanie wspaniałej imprezy. A przy wybraniu kilku wygodnych rozwiązań, przygotowanie urodzin malucha będzie jeszcze przyjemniejsze! Zdecydowanie sporym uproszczeniem jest postawienie na papierowe talerzyki i kubeczki. Dzięki takiemu pomysłowi nie musisz martwić się, że którakolwiek z zebranych osób stłucze naczynia podczas zabawy. Sprzątanie po przyjęciu również będzie wygodne i naprawdę szybkie. Do leśnej aranżacji w szczególności pasować będą kraftowe talerzykikubeczki w prostej, uniwersalnej formie. 

Akcesoria i dodatki na urodziny dziecka

Kolekcja Leśne Czary zawiera wiele różnorodnych produktów przygotowanych specjalnie na urodziny dziecka. Oprócz dekoracji do ubrania lokalu czy stołu możesz znaleźć piękną księgę pamiątkową z imieniem, która posłuży za pamiątkę z tego szczególnego dnia. Okładka albumu ozdobiona jest motywem dopasowanym do reszty produktów, dzięki czemu ładnie wyglądać będzie podczas przyjęcia urodzinowego. W środku wszystkie zebrane osoby mogą pozostawić wpisy z życzeniami. W takim albumie świetnie wyglądać będą również zdjęcia z urodzin, które pozwolą w nietuzinkowy sposób zatrzymać czas. Wśród użytecznych akcesoriów znalazły się też zaproszenia do wypisania na urodziny dziecka albo podziękowania dla gości. Wszystkie zdobione są spójnym nadrukiem w modnej, bajkowej odsłonie. 

Zaproszenia na urodziny leśne czary

Zaproszenia urodzinowe dla dzieci