Zaproszenia na Urodziny dziecka

Zaproszenia na Urodziny dziecka

Zaproszenia na urodzinki to niezbędny dodatek potrzebny do zorganizowania przyjęcia urodzinowego dla dziecka. Zaproszenia na urodziny dziecka dostępne są w wersji uniwersalnej jak i personalizowanej. Najmodniejsze zaproszenia na urodzinki dla dzieci znajdziecie w naszym sklepie internetowym, a zaproszenia na urodziny do druku w Internecie. Przy wyborze zaproszeń warto zwrócić uwagę na tekst, który powinien posiadać miejsca do wpisania najważniejszych informacji związanych z przyjęciem. Na urodziny dziewczynki najczęściej wybierane są zaproszenia w różowej kolorystyce, a dla chłopca w niebieskiej. 

Zaproszenia na Urodziny dziecka

 • ZAPROSZENIA na urodziny chłopca ZE ZDRAPKĄ Zwierzaki Niebieskie 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny chłopca ZE ZDRAPKĄ Zwierzaki Niebieskie 10szt (+koperty)
  33,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny chłopca ZE ZDRAPKĄ Zwierzaki Niebieskie 10szt...

  Wyjątkowe zaproszenia na Urodzinki chłopca! Grafika zwierzątek na błękitnym tle pośród baloników zachwyci wszystkich gości. Pod jednym z balonów znajduje się ukryte pytanie - "Czy przyjdziesz na moje urodzinki?". Zaproszenie przeznaczone jest do samodzielnego wypełnienia, w zestawie znajdują się białe koperty. 

  33,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki ZE ZDRAPKĄ Zwierzaki Różowe 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki ZE ZDRAPKĄ Zwierzaki Różowe 10szt (+koperty)
  33,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki ZE ZDRAPKĄ Zwierzaki Różowe 10szt...

  Zaproszenia na Urodzinki dziewczynki pozwolą w szybki sposób poinformować gości o szczegółach dotyczących przyjęcia. Urocza grafika leśnych zwierzątek pośród balonów zachwyci wszystkich zaproszonych. Pod jednym z balonów ukryło się pytanie - "Czy przyjdziesz na moje urodzinki?". Zaproszenia świetnie sprawdzą się dla dziewczynki.

  33,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny dziecka Zwierzaki leśne przygody 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny dziecka Zwierzaki leśne przygody 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny dziecka Zwierzaki leśne przygody 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na urodzinki dziecka w klasycznym wydaniu. Produkt do samodzielnego wypisania wykonany ze sztywnego papieru. Motyw graficzny leśnych zwierzątek w otoczeniu malarskich kwiatów prezentuje się niezwykle uroczo. Powiadom o przyjęciu dla dziecka wręczając przepiękne zaproszenia. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki z kotkiem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki z kotkiem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki z kotkiem 10szt (+koperty)

  Zaproszenia urodzinowe zdobione wspaniałą grafiką dziewczynki z kotkiem. To wspaniała, oryginalna propozycja, która pozwoli zaprosić małych gości. Zaproszenia sprzedawane są w pakiecie 10 sztuk, dodatkowo posiadają 10 sztuk białych kopert. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Mała Baletnica 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Mała Baletnica 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Mała Baletnica 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia na urodziny dziewczynki z przepiękną grafiką tańczącej baletnicy, zdobione kwiatami to oryginalny sposób na zaproszenie gości. Zaproszenia prezentują się pięknie, z pewnością zachwycą każdego. Przeznaczone są do samodzielnego wypisania, sprzedawane w pakiecie po 10 sztuk.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Urodzinki Ballerina 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Urodzinki Ballerina 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Urodzinki Ballerina 10szt (+koperty)

  Przepiękne zaproszenia na Roczek dziewczynki z motywem baletnicy. Tak wyjątkowe zaproszenia pozwolą w cudowny sposób zaprosić gości na pierwsze urodziny dziecka. Zaproszenia wykonane zostały z dbałością o najmniejszy szczegół z dziewczęcą grafiką. Całość prezentuje się wspaniale.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny dziecka Safari zwierzaki 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny dziecka Safari zwierzaki 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny dziecka Safari zwierzaki 10szt (+koperty)

  Zaproś bliskich na Urodzinki w pięknym stylu! Zaproszenia z motywem zwierzątek safari to świetny sposób by poinformować o zbliżającym się przyjęciu. Zaproszenia są uniwersalne co sprawia, że świetnie sprawdzą się zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. Przeznaczone są do samodzielnego wypisania. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na 5 urodziny Neon Glittery 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na 5 urodziny Neon Glittery 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na 5 urodziny Neon Glittery 10szt (+koperty)

  Efektowne zaproszenia n 5 Urodzinki pozwolą poinformować gości o zbliżającej się imprezce. Produkt wykonany w oryginalnej, glitterowej grafice. Do kompletu dołączone zostały białe koperty. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny chłopca Samochodzik 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny chłopca Samochodzik 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny chłopca Samochodzik 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Urodzinki dziecka z uroczą grafiką chłopca w samochodziku. Zaproś małych gości w piękny sposób. Zaproszenia świetnie sprawdzą się na przyjęciu dla chłopca, przeznaczone są do samodzielnego wypisania. W komplecie otrzymasz białe koperty.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Urodziny dziewczynki Kraina Czarów 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Urodziny dziewczynki Kraina Czarów 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Urodziny dziewczynki Kraina Czarów 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na urodziny dziewczynki w modnym stylu leśnym i boho. Zaproszenia przygotowane są z przepiękną malarską grafiką. Prezentują się bardzo oryginalnie i pięknie. W komplecie znajduje się także 10szt dopasowanych białych kopert. Zaproszenia wspaniale wpisują się w najnowsze trendy. To piękna propozycja, by zaprosić gości na przyjęcie urodzinowe...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Urodziny Leśne Czary 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Urodziny Leśne Czary 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Urodziny Leśne Czary 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia urodzinowe z grafiką leśnych zwierzątek to oryginalna i niepowtarzalna propozycja, która pozwoli zaprosić na urodziny dziecka. Zaproszenia zdobione są malarską grafiką, wyglądają pięknie i bardzo oryginalnie. W komplecie znajduje się 10szt białych dopasowanych kopert. Zaproszenia wspaniale pasują zarówno na urodziny chłopca, jak i dziewczynki.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Urodziny dziewczynki Baśniowy Las 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Urodziny dziewczynki Baśniowy Las 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Urodziny dziewczynki Baśniowy Las 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na urodziny dziewczynki z przepiękną baśniową grafiką to idealny pomysł, by w oryginalny sposób zaprosić gości na uroczystość. Zaproszenia prezentują się pięknie i ponadczasowo. Pakowane po 10szt w komplecie z kopertami wyglądają bardzo dziewczęco i elegancko.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki baśniowe z liskiem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki baśniowe z liskiem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki baśniowe z liskiem 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Urodzinki dla dziewczynki! Urocze zaproszenia zostały ozdobione grafiką dziewczynki z liskiem. To wspaniała, oryginalna propozycja, która zachwyci wszystkich gości! Zaproszenia sprzedawane są w pakiecie 10 sztuk, dodatkowo posiadają 10 sztuk białych kopert. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Urodziny dziewczynki Zamek Księżniczki 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Urodziny dziewczynki Zamek Księżniczki 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Urodziny dziewczynki Zamek Księżniczki 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na urodziny dziewczynki z pięknym bajkowym motywem zamku i karocy to wspaniały wybór, by zaprosić gości na uroczystość. Zaproszenia wykonane są z grubego papieru, w komplecie posiadają eleganckie białe koperty. Prezentują się pięknie i ponadczasowo.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Miś w kwiatkach 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Miś w kwiatkach 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Miś w kwiatkach 10szt (+koperty)

  Urocze zaproszenia na Urodzinki! Ozdobione zostały grafiką misia w kwiatkach. To oryginalna propozycja, która pozwoli Ci zaprosić małych gości w wspaniałym stylu! Zaproszenia sprzedawane są w pakiecie 10 sztuk, dodatkowo posiadają 10 sztuk białych kopert. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Mała Syrenka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Mała Syrenka 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Mała Syrenka 10szt (+koperty)

  Piękne zaproszenia na Urodzinki! Wykorzystaj je podczas Urodzinek swojej córeczki i zaproś małych gości w efektowny sposób. Zaproszenia zdobione są grafiką syrenek. Całość prezentuje się niesamowicie, bez wątpienia zachwyci każdą małą księżniczkę. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Urodziny dziecka Słodkie Kotki 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Urodziny dziecka Słodkie Kotki 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Urodzinki dziecka Słodki Kotek 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Cudowne zaproszenia na urodzinki dekorowane uroczą grafiką słodkich kotków pozwolą zaprosić gości w wyjątkowy sposób. Zaproszenia wykonane są na wysokiej jakości grubym papierze. Śliczne motywy oraz piękne kolory spodobają się wszystkim dziewczynkom. Dzięki kopertom dołączonym do kompletu otrzymujecie gotowy zestaw, który można wypisywać i rozdawać gościom.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Urodziny Woodland Party 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Urodziny Woodland Party 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Urodziny Woodland Party 10szt (+kraftowe koperty)

  Urocze zaproszenie na Urodziny z motywem zwierzątek to cudowny pomysł. Jeśli szukasz zaproszeń oryginalnych i kolorowych to zdecydowanie te idealnie się w to wpisują. Grafika wesołych leśnych zwierząt wywoła uśmiech na twarzy każdego zapraszanego.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Urodziny Chłopięcy Świat Samolot 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Urodziny Chłopięcy Świat Samolot 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Urodziny Chłopięcy Świat Samolot 10szt (+kraftowe koperty)

  Poszukujesz zaproszeń na Urodziny dla chłopca? Zaproszenia z motywem samolotu przypadną do gustu każdemu małemu pilotowi. Kolorowa grafika z samolotem to modny wzór. Wyrazista kolorystyka i dbałość o szczegóły przyciągnie uwagę każdego. Umieszczony wewnątrz tekst jest gotowy do uzupełnienia o najważniejsze szczegóły. Tak przygotowane zaproszenia będą...

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny Boho Zwierzątka 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na urodziny Boho Zwierzątka 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny Boho Zwierzątka 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Urodziny to ważny element każdej uroczystości. Piękny boho motyw ze zwierzątkami oraz kwiatami, którym ozdobione są zaproszenia sprawia, że stają się one oryginalnym elementem przyjęcia. Dzięki uniwersalnemu tekstowi sprawdzą się zarówno jako zaproszenia na Urodzinki maluszków, jak i również starszaków.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Urodziny dziewczynki Zaczarowany Ogród 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Urodziny dziewczynki Zaczarowany Ogród 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Urodziny dziewczynki Zaczarowany Ogród 10szt (+koperty)

  Chcesz efektownie zaprosić gości na Urodziny dziecka? Zaproszenia Zaczarowany Ogród sprawdzą się do tego idealnie! Piękna grafika przedstawiająca księżniczkę w otoczeniu kwiatów oraz jednorożca zachwyci gości i wywoła uśmiech. Każdy widząc takie zaproszenie będzie chciał przyjść na to przyjęcie. Zaproszenia sprawdzą się idealnie na przyjęcie dla małej...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Urodziny Zajączek ZE ZDRAPKĄ (+biała koperta) ZAPROSZENIE na Urodziny Zajączek ZE ZDRAPKĄ (+biała koperta)
  30,98 zł
  ZAPROSZENIA na Urodzinki Zajączek ZE ZDRAPKĄ 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Jak w wyjątkowy i zaskakujący sposób zaprosić gości na przyjęcie urodzinowe Waszej pociechy? Rewelacyjnym pomysłem jest zaproszenie-zdrapka, która niesamowicie zachwyci wszystkich najbliższych. Zaproszenie z motywem słodkiego zajączka trzymającego w łapce balonik w postaci zdrapki prezentuje się niezwykle uroczo. Pod balonikiem znajduje się pytanie "Czy...

  30,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Urodzinki Uroczy Słonik 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Urodzinki Uroczy Słonik 10szt (+koperty)
  18,00 zł 24,98 zł
  Wyprzedaż!
  ZAPROSZENIA na Urodzinki Uroczy Słonik 10szt (+koperty)

  Przepiękne zaproszenia na Urodzinki zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Okładka zdobiona jest uroczą grafiką słonika oraz pastelowych kwiatów. Wewnątrz znajduje się wierszyk oraz tekst do samodzielnego wypisania. Wspaniała propozycja, która w piękny sposób pozwoli zaprosić gości na urodziny dziecka.

  18,00 zł 24,98 zł Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 24,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Urodziny Autka ZE ZDRAPKĄ (+błękitna koperta) ZAPROSZENIE na Urodziny Autka ZE ZDRAPKĄ (+błękitna koperta)
  30,98 zł
  ZAPROSZENIA na Urodzinki Autka ZE ZDRAPKĄ 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Fantastyczny pomysł na zaproszenie gości na przyjęcie urodzinowe Waszego Malucha! Rewelacyjne zaproszenie z motywem autek oraz zdrapką w kształcie balonika, pod którą kryje się wyjątkowe pytanie to najnowszy trend dziecięcych urodzinowych imprez! Koledzy i koleżanki Waszego szkraba będą zachwyceni taką niesamowitą niespodzianką w postaci zdrapki, którą...

  30,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Urodzinki Miś 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Urodzinki Miś 10szt (+koperty)
  18,00 zł 24,98 zł
  Wyprzedaż!
  ZAPROSZENIA na Urodzinki Miś dla chłopca 10szt (+koperty)

  Piękne zaproszenia na Urodzinki dziecka z motywem uroczego misia. Zaproszenia wykonane w brązowo-niebieskiej kolorystyce to idealna propozycja na przyjęcie urodzinowe dla chłopca. Wewnątrz znajduje się śliczny wierszyk oraz tekst do samodzielnego wypisania.

  18,00 zł 24,98 zł Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na przyjęcia Jednorożec 10szt ZAPROSZENIA na przyjęcia Jednorożec 10szt
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Urodzinki dziecka Unicorn Jednorożec 10szt (+koperty)
  3 Recenzje

  Zaproszenia z jednorożcem to idealny wybór na każdy rodzaj przyjęcia urodzinowego dla dzieci! Śliczne wykonane zaproszenie urodzinowe z piękną grafiką kolekcji Unicorn. Okładkę zaproszenia przystraja kolorowy jednorożec. Dołączcie do zaproszeń starannie wykonane i spójne dodatki dekoracyjne z tej kolekcji, a Wasi goście będą zachwyceni.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny Tęczowy Jednorożec 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny Tęczowy Jednorożec 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny Tęczowy Jednorożec 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenie na urodziny dla dziewczynki z przepięknym tęczowym jednorożcem w roli głównej. Na okładce oprócz jednorożca możemy zobaczyć tęczę, balony, chmury, motylki a nawet zamek. Zaproszenia zostały wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół. Całość prezentuje się wspaniale.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na przyjęcia Autka 10szt (+kolorowe koperty) ZAPROSZENIA na przyjęcia Autka 10szt (+kolorowe koperty)
  18,00 zł 24,98 zł
  Wyprzedaż!
  ZAPROSZENIA na Urodzinki dziecka Autka 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Wasz maluch kocha samochodziki? Wybierzcie przepiękne zaproszenia na urodzinki z motywem autek! Odcienie błękitu i śliczna grafika zachwycą solenizanta i gości. Zaproszenia pozwolą zaprosić gości w wyjątkowy sposób. To obowiązkowy dodatek, jeżeli planujecie urodzinki synka.

  18,00 zł 24,98 zł Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek i urodziny Kosmos 6szt ZAPROSZENIA na Roczek i urodziny Kosmos 6szt
  19,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek i urodziny Kosmos 6szt

  Odlotowe zaproszenia na urodziny dziecka w kosmicznym stylu. Zaproszenia wykonane w granatowo-srebrnej kolorystyce prezentują się rewelacyjnie. Okładka zdobiona jest fantastyczną grafiką kosmosu i rakiety, a wnętrze  tekstem zaproszenia.

  19,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Urodziny Rosegold Black 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Urodziny Rosegold Black 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Urodziny Rosegold Black 10szt (+koperty)

  Eleganckie i nowoczesne zaproszenia na urodziny dziecka w odcieniach czerni i różowego złota. Zaproszenia wykonane zostały na wysokiej jakości papieru z dbałością o najmniejszy szczegół. Do kompletu dołączane są białe koperty. Idealna propozycja na urodziny zarówno dla dziewczyny, jak i chłopca.

  24,98 zł

Zaproszenia na urodzinki - niezbędny dodatek na przyjęcie dziecka

Urodziny dziecka to szczególny dla całej rodziny dzień. Wiele osób świętuje je razem z rodziną i przyjaciółmi. Najlepszym rozwiązaniem na taką okazję bez wątpienia jest wyprawienie przyjęcia urodzinowego we własnym domu, restauracji, aquaparku, parku trampolin albo innym lokalu zajmującym się organizacją takich imprez. Przyjęcie cudownie wypadnie także na świeżym powietrzu, jeśli pogoda dopisuje. W czasie planowania imprezy przydadzą się dekoracje urodzinowe takie jak: balony urodzinowe, girlandy czy serwetki, a także wyjątkowe zabawy i gry na urodziny. Nie ulega też żadnym wątpliwościom, że podczas przygotowań niezwykle przydatnym dodatkiem są zaproszenia urodzinowe. 

Zaproszenia urodzinowe dla dziecka

W trakcie organizacji przyjęcia urodzinowego niezwykle ważne jest, by przekazać gościom wszystkie istotne informacje na temat uroczystości. Można to estetycznie i ładnie zrobić za pomocą stylowych zaproszeń. Kartki przygotowane specjalnie na tę okazję będą naprawdę ciekawym dodatkiem.

Nasze zaproszenia urodzinowe dostępne są w wielu fantastycznych odsłonach. Zaproszenia do wypisania to niezwykle praktyczny pomysł, na który decyduje się wielu rodziców planujących urodziny swojej pociechy. Dostępne w zestawach z dopasowanymi kopertami stanowią wysokiej jakości produkt, który śmiało użyć możesz na przyjęcie dziecka. Zaproszenia dla chłopca oraz dla dziewczynki ozdobione są autorskimi motywami, dzięki czemu zachwycają swoim naprawdę niebanalnym charakterem. 

Gotowe zaproszenia urodzinowe to szeroka gama produktów, które z łatwością dopasujesz do oczekiwań swoich i swojego dziecka. Wygodnie zamówisz je też z dostawą pod wskazany adres, dzięki czemu organizacja przyjęcia będzie naprawdę prosta. Dodatkowo, w naszej ofercie znajdziesz też wiele innych akcesoriów oraz dekoracji na tę okazję. 

Zaproszenia na urodziny zajączek z balonikiem zdrapka

Pomysłowe zaproszenia urodzinowe boho

Najmodniejsze zaproszenia na urodziny dziecka

Niewątpliwie dzieci uwielbiają motywy kojarzące się z bajkami. Zwierzątka, księżniczki, astronauci, baletnice, a nawet samochody czy samoloty w czarującej odsłonie stanowią więc propozycje, które często pojawiają się w czasie organizacji przyjęcia urodzinowego. Takie grafiki mogą fantastycznie wyglądać na zaproszeniach dla dzieci, nadając im naprawdę nietuzinkowy charakter. 

Aktualnie w modzie są zwłaszcza style naturalne, a więc botaniczne, rustykalne czy boho. Pięknie wygląda styl leśny, który dzięki stonowanej kolorystyce posiada niezwykle ujmujący klimat. Zaproszenia z sarenką albo innymi mieszkańcami lasu będą więc bardzo dobrym pomysłem na przyjęcie urodzinowe. Każde z nich wykonane zostało z dbałością o najmniejsze szczegóły, dlatego bez żadnych wątpliwości oczaruje małego solenizanta i wszystkich jego gości. Jeśli zależy Ci na modnych zaproszeniach na urodziny swojego dziecka, te z naturalnymi motywami będą strzałem w dziesiątkę. 

Urodzinowe zaproszenia dla dziewczynki i chłopca

Często zaproszenia urodzinowe można ładnie spersonalizować - nawet gdy decydujesz się na wariant do własnoręcznego wypisania. Jak to zrobić? Najlepiej za pomocą odpowiedniej kolorystyki albo motywów. Utarło się, że dla dziewczynek najlepszym rozwiązaniem jest odcień różowy, natomiast dla chłopców - niebieski. I choć nie jest to reguła, a kolorystyka zaproszeń może być bardzo różnorodna, takie rozwiązanie na pewno jest ponadczasową propozycją na urodziny dziecka.
Zaproszenia z grafiką księżniczki, baletnicy czy jednorożca to także propozycje, które zdecydowanie najlepiej trafią w gust małej dziewczynki. Dla chłopca stworzone zostały za to propozycje z samochodem albo pociągiem. Zaproszenia z motywem kosmosu to prześliczny dodatek dla małego odkrywcy. Z kolei kartki z dinozaurami zachwycą fana prehistorii. Moglibyśmy tak wymieniać jeszcze długo. 

Zaproszenia na urodziny mała baletnica

Zaproszenia do wypisania na urodziny

Na urodziny warto wybrać zaproszenia dla dziecka, które będą dopasowane do jego osobistych upodobań oraz zainteresowań. W ten sposób uzyskasz niepowtarzalny efekt. Takie rozwiązanie bez dwóch zdań pozwoli spersonalizować przyjęcie urodzinowe.

Zaproszenia urodzinowe - jak napisać?

Na imprezkę swojego dziecka śmiało wybrać możesz też zaproszenia robione ręcznie. To pomysł, który na pewno zachwyci małego solenizanta i wszystkich gości. Kartki DIY możesz też zaprojektować samodzielnie od podstaw - dzięki temu będą kapitalnie pasować do motywu przewodniego oraz upodobań Twojej pociechy. Jeśli lubisz rękodzieło - to naprawdę rewelacyjna propozycja na urodziny dziecka.

Gotowe zaproszenia na urodziny zdecydowanie są dużo wygodniejszym i szybszym pomysłem. Możesz nawet zorganizować je na ostatnią chwilę - wystarczy zamówić, a następnie wypisać i rozdać. A dzięki pięknemu wykonaniu na pewno zachwycą wszystkie osoby zaproszone na przyjęcie. Tak przygotowane kartki będą bardzo praktycznym rozwiązaniem. Wewnątrz każdej z nich znajduje się bowiem tekst z lukami, które możesz uzupełnić najważniejszymi informacjami, m.in. imieniem i nazwiskiem solenizanta, datą i godziną, a także miejscem. Wiele zaproszeń uatrakcyjnionych zostało wierszykami czy zabawnymi tekstami, które świetnie pasują do charakteru kartek.

Zaproszenia na urodziny space kosmos

Zaproszenia urodzinowe dla dziecka

Elektroniczne zaproszenia na urodziny 

Szukasz oryginalnego pomysłu na urodziny dziecka? A może zależy Ci na zaoszczędzeniu trochę pieniędzy? W obu tych przypadkach kapitalnym rozwiązaniem mogą być urodzinowe zaproszenia na telefon. Elektroniczne grafiki przesłane za pomocą wiadomości e-mail, czatu albo MMS to spora oszczędność. I mowa tu nie tylko o gotówce, ale też czasie. Zaproszenia prześlemy Ci na telefon lub e-mail. Wtedy wystarczy wysłać je do wszystkich osób, które zamierzasz zaprosić na przyjęcie swojego dziecka. Możesz w ten sposób dotrzeć do dowolnej ilości gości - i to bez względu na to, gdzie mieszkają. To naprawdę sprawdzony pomysł na zaproszenie bliskich na urodziny dziecka.

Zwłaszcza, że nasze elektroniczne zaproszenia wykonane są równie estetycznie i pomysłowo jak te tradycyjne! Będą więc wyglądać naprawdę ciekawie. I bez żadnego problemu dopasujesz je do okoliczności oraz motywu przewodniego imprezki. Zobacz koniecznie wszystkie projekty, a bez żadnych wątpliwości znajdziesz idealną propozycję na przyjęcie urodzinowe swojej pociechy.