Dekoracje stołu na baby shower to podstawowy element przyjęcia bociankowego. Z pewnością niezbędne są talerzyki na baby shower oraz kubeczki, które mogą mieć napisy lub motywy pasujące do charakteru przyjęcia. Jak zorganizować baby shower? Wystarczy wykorzystać praktyczne ozdoby jak serwetki na Baby Shower, papierowe sztućce, obrusy oraz słomki, które prezentują się w różnorodnych odsłonach kolorystycznych, na baby shower chłopca najczęściej wybierane są odcienie błękitu i srebra, a na baby shower dla dziewczynki róż i złoto. Popularne są również dekoracje na baby shower DIY, ale my szczególnie polecamy personalizowane ozdoby takie jak np. tabliczka na stół z napisem. Wedle uznania inspiracją na baby shower może być konfetti jako ozdoba na stół oraz można także dobrać akcesoria przeznaczone dla słodkości jak karteczki na piku czy foremki papilotki na muffinki.

Wybierz:

Dekoracje stołu na Baby Shower

Dekoracje na Baby Shower - jak udekorować przyjęcie dla Przyszłej Mamy?

Baby Shower jest wyjątkowym dniem, który wymaga odpowiednich dekoracji. Z racji charakteru uroczystości, najważniejszym elementem dekoracyjnym, o który należy zadbać są zdecydowanie dekoracje stołu. Urok przyjęcia Baby Shower, jego delikatność i motywy graficzne wymagają, by wszystkie ozdoby również świetnie wpisywały się w ten klimat. Zaopatrzcie się w serwetki, kubeczki i talerzyki na Baby Shower, bieżnik dekoracji i konfetti na Baby Shower. Wszystkie elementy powinny być bardzo spójne, nawiązywać do jednego motywu graficznego i danej kolorystyki. Świetnym dodatkiem jest również stworzenie specjalnego miejsca - Słodki Stół. Całość przyjęcia powinna być bardzo spójna i atrakcyjna. Wybierzcie motyw przewodni i kierujcie się nim podczas całego procesu przygotowań. Warto zadbać również o dekorację pomieszczenia. Świetnym dodatkiem są balony na Baby Shower, girlandy i rozety dekoracyjne. Na przyjęciu dla Przyszłej Mamy powinien pojawić się tort, który podkreśli charakter uroczystości. Tort na Baby Shower można udekorować personalizowanym opłatkiem lub topperem.

Serwetki Baby Shower

Jednym z najbardziej potrzebnych elementów dekoracyjnych na Wasze przyjęcie Baby Shower są zdecydowanie serwetki papierowe. Warto postawić na motywy idealnie wpisujące się w najnowsze trendy na sezon 2022. Nie zapominajcie jednak kierować się również Waszymi preferencjami. Jednym z naszych bestsellerów są zdecydowanie serwetki w białym kolorze ze złotym napisem “Baby Shower” o metalicznym wykończeniu. Dzięki temu prezentują się bardzo modnie i elegancko. Jeżeli chcecie wprowadzić nieco koloru możecie postawić na takim sam wariant serwetki w różowym lub błękitnym kolorze. Wszystkie serwetki papierowe z naszej oferty świetnie sprawdza się na Waszą imprezę Baby Shower i pozwolą na stworzenie wyjątkowych dekoracji stołu. Nieodłącznym elementem do serwetek są również kubeczki i talerzyki papierowe. Dobierzcie odpowiedni wariant graficzny i cieszcie się spójnym przyjęciem.

serwetki na Baby Shower

Serwetki na Baby Shower

Słodki Stół Baby Shower

Bardzo często organizatorki przyjęcia Baby Shower decydują się na stworzenie wyjątkowego miejsca na wszystkie słodycze - Słodki Stół. Pomimo wszystkich słodkości, które się tam znajdą, musicie zadbać również o odpowiednie dekoracje tego miejsca. Bardzo często znajdują się na nim muffinki. Zaopatrzcie się w cudowne foremki na muffiny w różnych atrakcyjnych kolorach i wzorach. Możecie postawić na bardzo eleganckie i subtelne wzory lub bardziej kolorowe z motywem groszków, lub gwiazdek. Świetnym gadżetem są również dekoracyjne pikkery z cudownymi grafikami. Wybierzcie najbardziej atrakcyjny dla Was wariant, który będzie pasował do pozostałych dekoracji na przyjęciu. Bardzo ciekawym dodatkiem jest również tablica na donuty. Jest to świetny gadżet, który w znakomity sposób udekoruje Wasze przyjęcie. Rustykalne klimaty świetnie wpisują się w najnowsze trendy, dlatego taka tablica świetnie sprawdzi się na Waszej imprezce Baby Shower.

foremki na muffinyForemki na muffiny