Krówki na Roczek i cukierki

Krówki na Roczek i cukierki

Krówki na Roczek są wspaniałym sposobem na podziękowanie gościom za przybycie na pierwsze w życiu przyjęcie urodzinowe pociechy. Krówki okolicznościowe świetnie sprawdzają się w roli podziękowania dla gości na Roczek. Cuksy są dobrym sposobem na wyrażenie wdzięczności za zaangażowanie gości w życie dziecka. Podziękowania na roczek są niezwykle ważne dlatego krówki urodzinowe świetnie spiszą się ułożone bezpośrednio obok nakryć dla gości przy stole. Bardzo popularne są także krówki na roczek ze zdjęciem, które możemy w ramach podziękowań wręczyć Rodzicom Chrzestnym dziecka.

Krówki na Roczek i cukierki

 • KRÓWKI na Roczek podziękowanie gotowe 10szt KRÓWKI na Roczek podziękowanie gotowe 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI na Roczek podziękowanie 10szt

  Krówki na Roczek wykonane w biało-złotej kolorystyce to fantastyczny sposób na słodkie podziękowania dla gości. Krówki są owinięte w papierki, gotowe do wręczenia gościom. To wspaniały sposób, by pięknie podziękować najbliższym za przybycie na uroczystość i wręczone prezenty. Krówki możecie zapakować również do ozdobnych pudełeczek lub woreczków z organzy.

  19,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Krówki na podziękowanie dla gości przygotowane w botanicznym stylu i dekorowane nadrukiem gałązki eukaliptusa. Krówki posiadają napis Dziękujemy, zostały przygotowane w modnym stylu. Są owinięte w papierki i gotowe do wręczenia gościom na Chrzcie, Komunii czy Roczku dziecka. Krówki możecie ułożyć przy talerzach gości lub wręczyć im osobiście.

  19,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt KRÓWKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt

  Krówki z sercem i napisem Dziękujemy to piękny sposób, by podziękować gościom za przybycie na Chrzest, Komunię, Roczek czy urodzinki. Krówki z uniwersalnym motywem będą pasowały do każdego stylu przyjęcia. Biało-złota kolorystyka oraz napis sprawiają, że to idealny wybór, by wyrazić wdzięczność za przybycie i wręczone prezenty. Krówki to piękny dodatek,...

  19,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Różowe Kwiaty 10szt

  Krówki owinięte w papierki z motywem różowych kwiatów i napisem Słodkości dla Ciebie to wspaniała propozycja na podziękowania dla gości na każdą okazję. Można wykorzystać je na Chrzest, Komunię, Roczek, ale też Baby Shower. Będą słodkim prezencikiem dla każdej kobiety!

  19,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Roczek Zajączek w wianuszku Z IMIENIEM 20szt

  Podziękowanie za przybycie na Roczek w postaci pysznych, śmietankowych krówek. Owinięte zostały ozdobnym papierkiem, na którym wykonana jest piękna grafika zajączka w wianuszku, napis Mam już Roczek oraz personalizacja. Pięknie zaprezentują się ułożone obok nakrycia każdego gościa. Dodatkowo możesz umieścić je w dekoracyjnych pudełeczkach, a także w...

  39,98 zł
 • KRÓWKI na Roczek dziewczynki Rosegold Flowers Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na Roczek dziewczynki Rosegold Flowers Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Roczek dziewczynki Rosegold Flowers Z IMIENIEM 20szt

  Krówki na Roczek owinięte w przepiękne papierki z grafiką w najmodniejszym odcieniu rosegold. Krówki są przepyszne, o śmietankowym smaku. Można zapakować je do pudełeczek lub woreczków. Podziękują gościom za przybycie na uroczystość. Słodkie krówki można rozdać gościom osobiście lub ułożyć przy nakryciach na stole.

  39,98 zł
 • KRÓWKI na Roczek dziewczynki Słonik Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na Roczek dziewczynki Słonik Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Roczek podziękowanie Słonik Z IMIENIEM 20szt

  Przepyszne krówki na Roczek dziecka przygotowane jako podziękowanie za przybycie na uroczystość. Krówki są owinięte w papierki z pastelową grafiką kwiatów i uroczego słonika. Krówki mogą zostać umieszczone w woreczkach lub dopasowanych pudełeczkach lub rozdać osobiście.

  39,98 zł
 • KRÓWKI na Roczek dziewczynki Różowy Króliczek Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na Roczek dziewczynki Różowy Króliczek Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Roczek dziewczynki Różowy Króliczek Z IMIENIEM 20szt

  Słodkie krówki na Roczek dziewczynki z przepiękną grafiką króliczka, imieniem i datą. Krówki to wspaniała propozycja na podziękowania za przybycie na uroczystość. Można je ułożyć bezpośrednio przy nakryciach gości lub zapakować w specjalne woreczki czy pudełeczka. Na krówkach nadrukujemy imię dziecka i datę Roczku.

  39,98 zł
 • KRÓWKI na Roczek chłopca Niebieski Króliczek Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na Roczek chłopca Niebieski Króliczek Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Roczek chłopca Niebieski Króliczek Z IMIENIEM 20szt

  Krówki na Roczek chłopca z motywem niebieskiego króliczka to fantastyczny pomysł na podziękowanie na Roczek dziecka. Krówki są gotowe do wręczenia gościom - owinięte w przepiękne papierki. To świetny pomysł na upominek w podzięce za wręczone prezenty.

  39,98 zł
 • KRÓWKI na Roczek chłopca Samolot Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na Roczek chłopca Samolot Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Roczek chłopca Samolot Z IMIENIEM 20szt
  1 Recenzje

  Krówki na Roczek chłopca z motywem samolotu i imieniem dziecka to wspaniała propozycja na pierwsze urodzinki. Krówki prezentują się pięknie, są owinięte w papierki z modną grafiką. Tego typu słodki upominek podziękuje najbliższym za przybycie na pierwsze urodzinki, ale też sprawi radość. Krówki można ułożyć przy talerzach gości lub zapakować do...

  39,98 zł
 • KRÓWKI na Roczek podziękowanie Króliczek Ballerina Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na Roczek podziękowanie Króliczek Ballerina Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Roczek podziękowanie Króliczek Ballerina Z IMIENIEM 20szt

  Krówki na Roczek dziewczynki z przepięknym motywem króliczka z serii Ballerina to pomysł na słodkie podziękowania dla gości. Krówki można zapakować do specjalnych pudełeczek lub ułożyć na stole obok nakryć gości. Upominek podziękuje gościom za przybycie na pierwsze urodzinki i wręczone prezenty.

  39,98 zł
 • KRÓWKI na Roczek podziękowanie Ballerina Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na Roczek podziękowanie Ballerina Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Roczek podziękowanie Ballerina Z IMIENIEM 20szt

  Prześliczne krówki na Roczek dziewczynki z grafiką w odcieniach różu i przepięknym motywem baletnicy to idealne podziękowanie dla gości na pierwszych urodzinkach dziewczynki. Krówki posiadają nadrukowane imię dziecka oraz datę uroczystości. Prezentują się pięknie i oryginalnie.

  39,98 zł
 • KRÓWKI na Roczek podziękowanie Boho Zwierzątka Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na Roczek podziękowanie Boho Zwierzątka Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Roczek podziękowanie Boho Zwierzątka Z IMIENIEM 20szt

  Przepiękne krówki na Roczek dziecka przygotowane z imieniem i datą oraz grafiką w stylu boho. Krówki są gotowe do wręczenia najbliższym, już owinięte w papierki. Warto umieścić je w specjalnych woreczkach z organzy lub pudełeczkach. Prezentują się pięknie i niepowtarzalnie.

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Roczek Leśne Zwierzątka Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Roczek Leśne Zwierzątka Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Roczek Leśne Zwierzątka Z IMIENIEM 20szt
  1 Recenzje

  Cudowne upominki dla gości na Roczek dziecka! Personalizowane krówki owinięte w papierek, który ozdobiony jest uroczą grafiką leśnych zwierzątek zachwycą najbliższych. Kolorowe krówki wspaniale prezentują się na stole przy nakryciach gości lub w słodkim barku. Rewelacyjny dodatek, który świetnie uzupełnia kolekcję na Roczek Leśne Zwierzątka.

  39,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany Urocza Pszczółka Ø20cm OPŁATEK personalizowany Urocza Pszczółka Ø20cm
  39,98 zł
  KRÓWKI na Roczek podziękowanie Różowo-Złota Jedynka Z IMIENIEM 20szt

  Krówki na Roczek to fantastyczne podziękowania dla gości, którzy przybyli na przyjęcie. Zawinięte w personalizowany papierek z różowo-złotą grafiką prezentują się przepięknie. Można ułożyć je na talerzach gości lub umieścić w ozdobnych pudełeczkach.

  39,98 zł
 • KRÓWKI na Roczek podziękowanie Różowo-Złote ZE ZDJĘCIEM DZIECKA 20szt KRÓWKI na Roczek podziękowanie Różowo-Złote ZE ZDJĘCIEM DZIECKA 20szt
  44,98 zł
  KRÓWKI na Roczek dziewczynki Różowo-Złote ZE ZDJĘCIEM DZIECKA 20szt

  Krówki na Roczek chłopca z motywem niebieskiego króliczka to fantastyczny pomysł na podziękowanie na Roczek dziecka. Krówki są gotowe do wręczenia gościom - owinięte w przepiękne papierki. To świetny pomysł na upominek w podzięce za wręczone prezenty.

  44,98 zł
 • ROZETY papierowe Żółto-Czarne 3szt ROZETY papierowe Żółto-Czarne 3szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Roczek podziękowanie Niebiesko-Złota Jedynka Z IMIENIEM 20szt

  Wspaniałe podziękowania dla gości na Roczek chłopca. Personalizowane krówki z niebiesko-złotą grafiką i imieniem dziecka, które zachwycą najbliższych. Pięknie prezentują się ułożone na stole przy nakryciach gości lub w ozdobnych woreczkach i pudełeczkach. 

  39,98 zł
 • KRÓWKI na Roczek chłopca Niebiesko-Złote ZE ZDJĘCIEM DZIECKA 20szt KRÓWKI na Roczek chłopca Niebiesko-Złote ZE ZDJĘCIEM DZIECKA 20szt
  44,98 zł
  KRÓWKI na Roczek chłopca Niebiesko-Złote ZE ZDJĘCIEM DZIECKA 20szt

  Krówki na Roczek chłopca ze zdjęciem, imieniem i datą oraz prześliczną grafiką w odcieniach błękitu i zdjęciem maluszka. Krówki wspaniale podziękują najbliższym za przybycie na Roczek, pięknie prezentują się w dopasowanych pudełeczkach lub woreczkach z organzy. To wspaniały pomysł na słodkie podziękowania.

  44,98 zł
 • KRÓWKI na Roczek Chmurka Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na Roczek Chmurka Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Roczek podziękowanie Chmurka Z IMIENIEM 20szt

  Wspaniałe podziękowanie dla gości na Roczek dziecka w postaci personalizowanych krówek. Zawinięte w ozdobny papierek z grafiką złotej chmurki i imieniem dziecka zachwycą i zauroczą najbliższych. Pyszne i słodkie krówki to wyjątkowe upominki dla gości na Roczek. 

  39,98 zł
 • PASTYLKI Owocowy Zawrót Głowy podziękowanie dla gości w woreczku Z IMIENIEM PASTYLKI Owocowy Zawrót Głowy podziękowanie dla gości w woreczku Z IMIENIEM
  4,98 zł
  TIC TAC Owocowy Zawrót Głowy dla gości w woreczku Urodziny Z IMIENIEM
  2 Recenzje

  Fantastycznym pomysłem na podziękowanie dla urodzinowych gości Waszej pociechy są owocowe pastylki! Są one umieszczone w mini kolorowych pudełeczkach i woreczku z personalizowaną naklejką. Naklejka zdobiona jest uroczą grafiką uśmiechniętych owoców, imieniem dziecka oraz liczbą świętowanych latek.

  4,98 zł
 • CUKIERKI owocowe landrynki pudrowe 1kg CUKIERKI owocowe landrynki pudrowe 1kg
  34,98 zł
  CUKIERKI owocowe landrynki pudrowe 1kg
  1 Recenzje

  Owocowe cukierki w formie pudrowych landrynek to wspaniały dodatek do słodkiego stołu na każdą okazję. Małe pastelowe cukiereczki prezentują się pięknie i niepowtarzalnie. Możecie je wykorzystać w szklanych misach lub bombonierkach w słodkim stole na Waszym przyjęciu. W opakowaniu znajduje się 1kg cukierków w różnych owocowych smakach.

  34,98 zł
 • CUKIERKI Love Candies opakowanie 1,5kg - 330szt SUPER PROMOCJA CUKIERKI Love Candies opakowanie 1,5kg - 330szt SUPER PROMOCJA
  44,98 zł
  CUKIERKI Love Candies opakowanie 1,5kg - 330szt SUPER PROMOCJA
  1 Recenzje

  Słodkie cukierki z czerwonym sercem w środku będą wyjątkowym podziękowaniem dla gości, którzy przybyli na przyjęcie dziecka. Cukierki można wysypać do szklanej misy lub zapakować w ozdobne pudełeczka czy woreczki z organzy - SUPER PROMOCJA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

  44,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  35,00 zł

Podziękowania dla gości na Roczek

Bardzo popularną formą podziękowania na Roczek są pyszne krówki. My proponujemy krówki na upominki na Roczek dla gości o smaku śmietankowym. Słodycze są zapakowane w ozdobne papierki z pięknymi motywami i grafikami oraz personalizacją.. Cudowne krówki z pewnością są rewelacyjnym wyrazem wdzięczności za przybycie gości na urodzinki dziecka. 

Podziękowania na Roczek - słodkie krówki z imieniem dziecka

Krówki na Roczek będą wspaniałym gestem skierowanym do gości urodzinowych maluszka. Wybierając tę metodę podziękowania dla gości za przybycie należy dobrać odpowiedni motyw ozdobny krówek na Roczek. Jakie krówki na Roczek wybrać? Można zdecydować się na wariant spośród modeli motywów uniwersalnych, dla chłopca lub dla dziewczynki, o odpowiednich wariantach kolorystycznych. Krówki można swobodnie ułożyć na talerzach gości, wyłożyć na stole w naczyniu lub umieścić w ozdobnych pudełeczkach.

Krówki na Roczek z motywem zwierzątek

Krówki na Roczek Uniwersalne mają motyw graficzny, który jest rewelacyjną opcją podziękowania dla gości za przybycie na urodzinki Chłopca oraz Dziewczynki. Nasz sklep oferuje krówki podziękowanie na roczek z serii Leśne Zwierzątka. Personalizowane imieniem dziecka oraz datą urodzinek krówki zapakowane są w jasnozielony papierek z grafiką uroczych zwierzątek leśnych oraz roślin. Będą idealnym podziękowaniem dla gości na roczek dziecka i z pewnością spodobają się obdarowanym. 

Krówki na Roczek Leśne Zwierzątka

Krówki na Roczek dziecka z motywem leśnych zwierzątek

Krówki na Roczek dla Dziewczynki

Krówki na Roczek dla Dziewczynki powinny być subtelne, by oddać charakter uroczystości. W naszym sklepie oferujemy personalizowane śmietankowe krówki z motywem różowo - złotym. Piękne krówki owinięte są w biały papierek, który ozdobiony jest personalizacją w postaci: imienia dziecka, datą urodzinek oraz grafiką złotej jedynki i urodzinowych elementów wraz z napisem "Dziękujemy". Krówki można ułożyć na talerzach gości lub umieścić w ozdobnych pudełeczkach. 

Krówki na Roczek dziewczynki

Personalizowane krówki na Roczek córeczki z imieniem

Krówki na Roczek dla Chłopca

Krówki na Roczek dla Chłopca to zazwyczaj mleczne słodycze w opakowaniach z odcieniami niebieskiej aranżacji. Nasz sklep proponuje piękne krówki na Roczek dla Chłopca w odsłonie niebiesko - złotej. Wspaniałe podziękowanie dla gości w postaci śmietankowej krówki jest zawinięte w biały papierek z personalizacją (imię dziecka oraz data urodzinek) oraz grafiką złotej 1 w towarzystwie błękitnych balonów i babeczki wraz z  napisem “Dziękujemy!”. Krówki rewelacyjnie prezentują się bezpośrednio przy nakryciach dla gości na stole. Można je także ułożyć w naczyniach lub włożyć do ozdobnych skrzyneczek.

Krówki na Roczek chłopca

Krówki na Roczek chłopca z imieniem dziecka z motywem złotej jedynki