Krówki na Roczek i cukierki

Krówki na Roczek i cukierki

Krówki na Roczek są wspaniałym sposobem na podziękowanie gościom za przybycie na pierwsze w życiu przyjęcie urodzinowe pociechy. Krówki okolicznościowe świetnie sprawdzają się w roli podziękowania dla gości na Roczek. Cuksy są dobrym sposobem na wyrażenie wdzięczności za zaangażowanie gości w życie dziecka. Podziękowania na roczek są niezwykle ważne dlatego krówki urodzinowe świetnie spiszą się ułożone bezpośrednio obok nakryć dla gości przy stole. Bardzo popularne są także krówki na roczek ze zdjęciem, które możemy w ramach podziękowań wręczyć Rodzicom Chrzestnym dziecka.

Krówki na Roczek i cukierki

 • KRÓWKI na Roczek dziewczynki Rosegold Flowers Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na Roczek dziewczynki Rosegold Flowers Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Roczek dziewczynki Rosegold...

  Krówki na Roczek owinięte w przepiękne papierki z grafiką w najmodniejszym odcieniu rosegold. Krówki są przepyszne, o śmietankowym smaku. Można zapakować je do pudełeczek lub woreczków. Podziękują gościom za przybycie na uroczystość. Słodkie krówki można rozdać gościom osobiście lub ułożyć przy nakryciach na stole.

  39,98 zł
 • KRÓWKI na Roczek dziewczynki Słonik Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na Roczek dziewczynki Słonik Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Roczek podziękowanie Słonik Z...

  Przepyszne krówki na Roczek dziecka przygotowane jako podziękowanie za przybycie na uroczystość. Krówki są owinięte w papierki z pastelową grafiką kwiatów i uroczego słonika. Krówki mogą zostać umieszczone w woreczkach lub dopasowanych pudełeczkach lub rozdać osobiście.

  39,98 zł
 • KRÓWKI na Roczek dziewczynki Różowy Króliczek Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na Roczek dziewczynki Różowy Króliczek Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Roczek dziewczynki Różowy...

  Słodkie krówki na Roczek dziewczynki z przepiękną grafiką króliczka, imieniem i datą. Krówki to wspaniała propozycja na podziękowania za przybycie na uroczystość. Można je ułożyć bezpośrednio przy nakryciach gości lub zapakować w specjalne woreczki czy pudełeczka. Na krówkach nadrukujemy imię dziecka i datę Roczku.

  39,98 zł
 • KRÓWKI na Roczek chłopca Niebieski Króliczek Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na Roczek chłopca Niebieski Króliczek Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Roczek chłopca Niebieski...

  Krówki na Roczek chłopca z motywem niebieskiego króliczka to fantastyczny pomysł na podziękowanie na Roczek dziecka. Krówki są gotowe do wręczenia gościom - owinięte w przepiękne papierki. To świetny pomysł na upominek w podzięce za wręczone prezenty.

  39,98 zł
 • KRÓWKI na Roczek chłopca Samolot Z...
  1 Recenzje

  Krówki na Roczek chłopca z motywem samolotu i imieniem dziecka to wspaniała propozycja na pierwsze urodzinki. Krówki prezentują się pięknie, są owinięte w papierki z modną grafiką. Tego typu słodki upominek podziękuje najbliższym za przybycie na pierwsze urodzinki, ale też sprawi radość. Krówki można ułożyć przy talerzach gości lub zapakować do...

  39,98 zł
 • KRÓWKI na Roczek podziękowanie Króliczek...

  Krówki na Roczek dziewczynki z przepięknym motywem króliczka z serii Ballerina to pomysł na słodkie podziękowania dla gości. Krówki można zapakować do specjalnych pudełeczek lub ułożyć na stole obok nakryć gości. Upominek podziękuje gościom za przybycie na pierwsze urodzinki i wręczone prezenty.

  39,98 zł
 • KRÓWKI na Roczek podziękowanie Ballerina Z...

  Prześliczne krówki na Roczek dziewczynki z grafiką w odcieniach różu i przepięknym motywem baletnicy to idealne podziękowanie dla gości na pierwszych urodzinkach dziewczynki. Krówki posiadają nadrukowane imię dziecka oraz datę uroczystości. Prezentują się pięknie i oryginalnie.

  39,98 zł
 • KRÓWKI na Roczek podziękowanie Boho Zwierzątka Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na Roczek podziękowanie Boho Zwierzątka Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Roczek podziękowanie Boho...

  Przepiękne krówki na Roczek dziecka przygotowane z imieniem i datą oraz grafiką w stylu boho. Krówki są gotowe do wręczenia najbliższym, już owinięte w papierki. Warto umieścić je w specjalnych woreczkach z organzy lub pudełeczkach. Prezentują się pięknie i niepowtarzalnie.

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Roczek Leśne Zwierzątka Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Roczek Leśne Zwierzątka Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Roczek Leśne...
  1 Recenzje

  Cudowne upominki dla gości na Roczek dziecka! Personalizowane krówki owinięte w papierek, który ozdobiony jest uroczą grafiką leśnych zwierzątek zachwycą najbliższych. Kolorowe krówki wspaniale prezentują się na stole przy nakryciach gości lub w słodkim barku. Rewelacyjny dodatek, który świetnie uzupełnia kolekcję na Roczek Leśne Zwierzątka.

  39,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany Urocza Pszczółka Ø20cm OPŁATEK personalizowany Urocza Pszczółka Ø20cm
  39,98 zł
  KRÓWKI na Roczek podziękowanie...

  Krówki na Roczek to fantastyczne podziękowania dla gości, którzy przybyli na przyjęcie. Zawinięte w personalizowany papierek z różowo-złotą grafiką prezentują się przepięknie. Można ułożyć je na talerzach gości lub umieścić w ozdobnych pudełeczkach.

  39,98 zł
 • KRÓWKI na Roczek dziewczynki Różowo-Złote...

  Krówki na Roczek chłopca z motywem niebieskiego króliczka to fantastyczny pomysł na podziękowanie na Roczek dziecka. Krówki są gotowe do wręczenia gościom - owinięte w przepiękne papierki. To świetny pomysł na upominek w podzięce za wręczone prezenty.

  44,98 zł
 • ROZETY papierowe Żółto-Czarne 3szt ROZETY papierowe Żółto-Czarne 3szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Roczek podziękowanie...

  Wspaniałe podziękowania dla gości na Roczek chłopca. Personalizowane krówki z niebiesko-złotą grafiką i imieniem dziecka, które zachwycą najbliższych. Pięknie prezentują się ułożone na stole przy nakryciach gości lub w ozdobnych woreczkach i pudełeczkach. 

  39,98 zł
 • KRÓWKI na Roczek chłopca Niebiesko-Złote...

  Krówki na Roczek chłopca ze zdjęciem, imieniem i datą oraz prześliczną grafiką w odcieniach błękitu i zdjęciem maluszka. Krówki wspaniale podziękują najbliższym za przybycie na Roczek, pięknie prezentują się w dopasowanych pudełeczkach lub woreczkach z organzy. To wspaniały pomysł na słodkie podziękowania.

  44,98 zł
 • KRÓWKI na Roczek Chmurka Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na Roczek Chmurka Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Roczek podziękowanie Chmurka Z...

  Wspaniałe podziękowanie dla gości na Roczek dziecka w postaci personalizowanych krówek. Zawinięte w ozdobny papierek z grafiką złotej chmurki i imieniem dziecka zachwycą i zauroczą najbliższych. Pyszne i słodkie krówki to wyjątkowe upominki dla gości na Roczek. 

  39,98 zł
 • PASTYLKI Owocowy Zawrót Głowy podziękowanie dla gości w woreczku Z IMIENIEM PASTYLKI Owocowy Zawrót Głowy podziękowanie dla gości w woreczku Z IMIENIEM
  2,98 zł
  TIC TAC Owocowy Zawrót Głowy dla gości w...
  1 Recenzje

  Fantastycznym pomysłem na podziękowanie dla urodzinowych gości Waszej pociechy są owocowe pastylki! Są one umieszczone w mini kolorowych pudełeczkach i woreczku z personalizowaną naklejką. Naklejka zdobiona jest uroczą grafiką uśmiechniętych owoców, imieniem dziecka oraz liczbą świętowanych latek.

  2,98 zł
 • CUKIERKI Love Candies opakowanie 1,5kg - 330szt SUPER PROMOCJA CUKIERKI Love Candies opakowanie 1,5kg - 330szt SUPER PROMOCJA
  39,98 zł
  CUKIERKI Love Candies opakowanie 1,5kg -...
  1 Recenzje

  Słodkie cukierki z czerwonym sercem w środku będą wyjątkowym podziękowaniem dla gości, którzy przybyli na przyjęcie dziecka. Cukierki można wysypać do szklanej misy lub zapakować w ozdobne pudełeczka czy woreczki z organzy - SUPER PROMOCJA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

  39,98 zł
 • MIGDAŁY w lukrze i czekoladzie Błękitne 1KG RÓŻNE SMAKI MIGDAŁY w lukrze i czekoladzie Błękitne 1KG RÓŻNE SMAKI
  76,98 zł
  MIGDAŁY w lukrze i czekoladzie Błękitne...

  Prawdziwe migdały oblane czekoladą i błękitnym lukrem o owocowych smakach! Włóżcie migdały do pięknych ozdobnych pudełeczek, a uzyskacie wyjątkową, słodką dekorację na stół. Idealnie nadają się na przyjęcie utrzymane w cukierkowym stylu.

  76,98 zł
 • MIGDAŁY w lukrze SREBRNE LUX 500g MIGDAŁY w lukrze SREBRNE LUX 500g
  54,98 zł
  MIGDAŁY w lukrze SREBRNE LUX 500g

  Pyszne migdały w srebrnych papierkach to wyjątkowa propozycja na podziękowania dla gości na Chrzest i inne okazje. Migdały można umieścić w szklanych misach, słoiczkach lub w ozdobnych pudełeczkach.

  54,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  35,00 zł
 • CUKIERKI owocowe Roksy MIX 1,5kg 300szt...

  Cukierki owocowe ręcznie robione to wspaniała propozycja na słodkie podziękowania dla gości. Kolorowe cukierki zapakowane w osobne papierki to pomysł, by wypełnić pudełeczka czy woreczki na Chrzest, Komunię czy Roczek dziecka. Tego typu smakołyki zasmakują zarówno dzieciom, jak i dorosłym!

  44,98 zł

Podziękowania dla gości na Roczek

Bardzo popularną formą podziękowania na Roczek są pyszne krówki. My proponujemy krówki na upominki na Roczek dla gości o smaku śmietankowym. Słodycze są zapakowane w ozdobne papierki z pięknymi motywami i grafikami oraz personalizacją.. Cudowne krówki z pewnością są rewelacyjnym wyrazem wdzięczności za przybycie gości na urodzinki dziecka. 

Podziękowania na Roczek - słodkie krówki z imieniem dziecka

Krówki na Roczek będą wspaniałym gestem skierowanym do gości urodzinowych maluszka. Wybierając tę metodę podziękowania dla gości za przybycie należy dobrać odpowiedni motyw ozdobny krówek na Roczek. Jakie krówki na Roczek wybrać? Można zdecydować się na wariant spośród modeli motywów uniwersalnych, dla chłopca lub dla dziewczynki, o odpowiednich wariantach kolorystycznych. Krówki można swobodnie ułożyć na talerzach gości, wyłożyć na stole w naczyniu lub umieścić w ozdobnych pudełeczkach.

Krówki na Roczek z motywem zwierzątek

Krówki na Roczek Uniwersalne mają motyw graficzny, który jest rewelacyjną opcją podziękowania dla gości za przybycie na urodzinki Chłopca oraz Dziewczynki. Nasz sklep oferuje krówki podziękowanie na roczek z serii Leśne Zwierzątka. Personalizowane imieniem dziecka oraz datą urodzinek krówki zapakowane są w jasnozielony papierek z grafiką uroczych zwierzątek leśnych oraz roślin. Będą idealnym podziękowaniem dla gości na roczek dziecka i z pewnością spodobają się obdarowanym. 

Krówki na Roczek Leśne Zwierzątka

Krówki na Roczek dziecka z motywem leśnych zwierzątek

Krówki na Roczek dla Dziewczynki

Krówki na Roczek dla Dziewczynki powinny być subtelne, by oddać charakter uroczystości. W naszym sklepie oferujemy personalizowane śmietankowe krówki z motywem różowo - złotym. Piękne krówki owinięte są w biały papierek, który ozdobiony jest personalizacją w postaci: imienia dziecka, datą urodzinek oraz grafiką złotej jedynki i urodzinowych elementów wraz z napisem "Dziękujemy". Krówki można ułożyć na talerzach gości lub umieścić w ozdobnych pudełeczkach. 

Krówki na Roczek dziewczynki

Personalizowane krówki na Roczek córeczki z imieniem

Krówki na Roczek dla Chłopca

Krówki na Roczek dla Chłopca to zazwyczaj mleczne słodycze w opakowaniach z odcieniami niebieskiej aranżacji. Nasz sklep proponuje piękne krówki na Roczek dla Chłopca w odsłonie niebiesko - złotej. Wspaniałe podziękowanie dla gości w postaci śmietankowej krówki jest zawinięte w biały papierek z personalizacją (imię dziecka oraz data urodzinek) oraz grafiką złotej 1 w towarzystwie błękitnych balonów i babeczki wraz z  napisem “Dziękujemy!”. Krówki rewelacyjnie prezentują się bezpośrednio przy nakryciach dla gości na stole. Można je także ułożyć w naczyniach lub włożyć do ozdobnych skrzyneczek.

Krówki na Roczek chłopca

Krówki na Roczek chłopca z imieniem dziecka z motywem złotej jedynki