Czekoladki na Urodziny i pozostałe upominki

Czekoladki na Urodziny i pozostałe upominki

Czekoladki na Urodziny to fantastyczne podziękowania dla gości, którzy przybyli na przyjęcie dziecka. Najczęściej wybierane są upominki na urodziny z personalizacją. Czekoladki z imieniem dziecka i liczbą świętowanych lat pozytywnie zaskoczą wszystkich gości. Inne podziękowania dla gości urodzinowych to lizaki, ciasteczka z wróżbą i magnesy ze zdjęciem. Czekoladki z napisem pięknie prezentują się ułożone na talerzach gości lub w szklanych pojemnikach.

Czekoladki na Urodziny i pozostałe upominki

 • CZEKOLADKI na upominki dla dzieci Leśne Czary 10szt CZEKOLADKI na upominki dla dzieci Leśne Czary 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI na upominki dla dzieci Leśne Czary 10szt

  Uroczym podziękowaniem dla gości za przybycie na przyjęcie będą czekoladki w ozdobnych papierkach. Organizujesz Roczek dla swojego dziecka? A może urodzinki czy Chrzciny? Na każdą z takich okazji czekoladki będą świetnym wyborem na podziękowanie dla zaproszonych gości. 

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI dla dzieci Miś i Króliczek boho UNIWERSALNE 10szt CZEKOLADKI dla dzieci Miś i Króliczek boho UNIWERSALNE 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI dla dzieci Miś i Króliczek boho UNIWERSALNE 10szt

  Piękne podziękowanie w słodkim wydaniu! Czekoladki z grafika boho misia i króliczka zaprezentują się niesamowicie podczas przyjęcia zachwycając obdarowanych gości. Czekoladki można wręczyć na Roczek, Chrzest, Urodzinki a nawet Baby Shower! Słodki prezencik nada się zarówno dla starszych jak i młodszych! 

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt

  Prześliczne i smaczne czekoladki z motywem różowych kwiatów i napisem Słodkości dla Ciebie będą oryginalnym wyborem na podziękowania dla gości na każdą okazję. Czekoladki idealnie sprawdzą się na Chrzcie, Komunii czy Roczku dziewczynki. Świeży motyw różowych kwiatów wspaniale wpisuje się w trendy.

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Kwiaty 10szt

  Czekoladki na podziękowanie dla gości z pięknym motywem białych kwiatów i napisem Słodkości dla Ciebie to wspaniały wybór, by wyrazić wdzięczność za przybycie. Czekoladki zapakowane są w złotko i papierek z grafiką - gotowe do wręczenia. Możecie zapakować je do woreczków z organzy lub pudełeczek.

  19,98 zł
 • CZEKOLADKA na Roczek i Urodziny dziecka Z IMIENIEM Autka CZEKOLADKA na Roczek i Urodziny dziecka Z IMIENIEM Autka
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek i Urodziny dziecka Z IMIENIEM Autka 10szt
  2 Recenzje

  Pyszne czekoladki owinięte w srebrny papierek sprzedawane w komplecie ze ślicznymi naklejkami z imieniem dziecka to wspaniała propozycja na upominki dla gości. Samoprzylepne etykiety zdobione uroczą grafiką autka z balonikami w niebieskiej kolorystyce zachwyci najbliższych. Czekoladki można ułożyć na talerzach gości, umieścić w woreczkach z organzy lub w...

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na urodzinki Z IMIENIEM Chevron Różowy CZEKOLADKA na urodzinki Z IMIENIEM Chevron Różowy
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek i Urodziny dziecka Z IMIENIEM Chevron Różowy 10szt
  1 Recenzje

  Przepyszna mleczna czekoladka z nadrukiem imienia dziecka na samoprzylepnej naklejce i śliczną grafiką zygzaków to nie tylko smaczny, ale też bardzo efektowny upominek dla gości. Czekoladki posiadają błyszczące złote papierki, a różowo-złota grafika świetnie wpisuje się w najnowsze trendy. Można umieścić je przy nakryciach gości lub włożyć do specjalnych...

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na urodzinki Z IMIENIEM Chevron Błękitny CZEKOLADKA na urodzinki Z IMIENIEM Chevron Błękitny
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek i Urodziny dziecka Z IMIENIEM Chevron Błękitny 10szt
  1 Recenzje

  Słodkie czekoladki w złotych papierkach to smaczny i piękny dodatek na urodzinki lub Roczek dziecka. Czekoladki pozwolą pięknie podziękować gościom i będą uroczym dodatkiem. Dzięki nadrukowi imienia dziecka i dacie imprezki to świetna pamiątka z uroczystości!

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Roczek i Urodzinki Z IMIENIEM Słodki Kotek CZEKOLADKA na Roczek i Urodzinki Z IMIENIEM Słodki Kotek
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek i Urodzinki Z IMIENIEM Słodki Kotek 10szt
  1 Recenzje

  Czekoladka na urodzinki dziecka z imieniem i datą oraz słodką grafiką kotków to wspaniały sposób na podziękowanie gościom za przybycie na urodzinki. Na czekoladce nadrukujemy datę urodzinek, imię oraz informację, które urodzinki są świętowane. To wspaniała propozycja, by wręczyć gościom słodkości w podziękowaniu za wręczone prezenty.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  4 Recenzje

  Prześliczna mleczna czekoladka dekorowana motywem uroczego serduszka i napisem Dziękujemy idealnie sprawdzi się jako upominek dla gości na Chrzcie maluszka. Czekoladka prezentuje się fantastycznie i jeszcze lepiej smakuje. Pięknie wygląda zapakowana do pudełeczek z motywem serc.

  19,98 zł
 • KRÓWKI na urodzinki Boho Zabawki Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na urodzinki Boho Zabawki Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na urodziny dziecka Boho Zabawki Z IMIENIEM 20szt

  Krówki na urodziny to świetny pomysł na podziękowanie gościom za przybycie na imprezkę, ale też świetny pomysł na słodkie "co nie co" na przyjęciu. Zapakowane w papierki z grafiką boho zabawek posiadają personalizację w postaci imienia dziecka, daty oraz najważniejszego - czyli które urodzinki malucha są świętowane. 

  39,98 zł
 • KRÓWKI na urodziny dziecka Woodland Party Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na urodziny dziecka Woodland Party Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na urodziny dziecka Woodland Party Z IMIENIEM 20szt

  Krówki na urodziny dziecka owinięte w zabawne papierki z grafiką świętujących zwierzątek oraz personalizacją. Dzięki personalizacji krówki prezentują się fenomenalnie i zachwycają gości. Idealnie sprawdzą się podziękowania dla zaproszonych. 

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt KRÓWKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt

  Krówki z sercem i napisem Dziękujemy to piękny sposób, by podziękować gościom za przybycie na Chrzest, Komunię, Roczek czy urodzinki. Krówki z uniwersalnym motywem będą pasowały do każdego stylu przyjęcia. Biało-złota kolorystyka oraz napis sprawiają, że to idealny wybór, by wyrazić wdzięczność za przybycie i wręczone prezenty. Krówki to piękny dodatek,...

  19,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt

  Podziękowanie dla gości w formie krówek sprawdzą sie fenomenalnie. Słodkie krówki o śmietankowym smaku zawinięte zostały w papierki z grafiką jasnych kwiatów na kraftowym tle. Ucieszą zarówno dzieci jak i dorosłych.

  19,98 zł
 • KRÓWKI dla dzieci Leśne Czary 10szt KRÓWKI dla dzieci Leśne Czary 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI dla dzieci Leśne Czary 10szt

  Krówki na urodziny lub po prostu dla dzieci z uroczym motywem lasu i zwierzątek. Wspaniała propozycja na dodatek do prezentu czy podziękowanie dla gości. Krówki owinięte są w papierki - gotowe do wręczenia. Będą idealnym dodatkiem dla uczestników przyjęcia urodzinowego. Krówki mają przepyszny śmietankowy smak.

  19,98 zł
 • KRÓWKI na urodzinki Słodki Kotek Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na urodzinki Słodki Kotek Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na urodzinki Słodki Kotek Z IMIENIEM 20szt

  Słodkie krówki na urodziny dziecka z imieniem i datą oraz uroczą grafiką kotków. Krówki prezentują się przepięknie. Są wspaniałym upominkiem dla gości i dzieci, które przybyły na przyjęcie. To pomysł, by słodko wyrazić wdzięczność za wręczone prezenty.

  39,98 zł
 • KRÓWKI na urodzinki Unicorn Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na urodzinki Unicorn Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na urodzinki Unicorn Z IMIENIEM 20szt

  Krówki dla gości przygotowane specjalnie na urodzinki dziecka. Na krówkach znajduje się personalizacja: imię dziecka i data uroczystości, a także motyw jednorożca. To wspaniały wybór na podziękowania dla gości na urodzinki dziewczynki. Krówki są już zapakowane w papierki, gotowe do wręczenia gościom.

  39,98 zł
 • KRÓWKI na urodzinki Astronauta Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na urodzinki Astronauta Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na urodzinki Astronauta Z IMIENIEM 20szt
  1 Recenzje

  Krówki na urodzinki chłopca z motywem astronauty to słodka propozycja na upominki dla urodzinowych gości. Na krówkach znajduje się motyw graficzny oraz imię dziecka i data uroczystości. To wspaniały wybór na oryginalne podziękowania wręczone w podzięce za prezenty i obecność.

  39,98 zł
 • KRÓWKI na urodzinki DinoParty Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na urodzinki DinoParty Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na urodzinki DinoParty Z IMIENIEM 20szt
  1 Recenzje

  Krówki na urodziny chłopca z efektowną grafiką dinozaurów będą wspaniałym upominkiem dla gości w podziękowaniu za przybycie i wręczone prezenty. Krówki można rozdać osobiście bądź ułożyć obok talerzy gości. Słodki dodatek, który oczaruje najbliższych.

  39,98 zł
 • KRÓWKI na urodzinki Samolot Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na urodzinki Samolot Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na urodzinki Samolot Z IMIENIEM 20szt
  1 Recenzje

  Jak podziękować gościom na urodzinkach dziecka? Idealnym wyborem są słodkie krówki owinięte w papierki z imieniem i datą oraz piękną grafiką samolocika. To wspaniała propozycja na podziękowania dla gości na urodzinki chłopca.

  39,98 zł
 • KRÓWKI na Roczek chłopca Samolot Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na Roczek chłopca Samolot Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Roczek chłopca Samolot Z IMIENIEM 20szt
  1 Recenzje

  Krówki na Roczek chłopca z motywem samolotu i imieniem dziecka to wspaniała propozycja na pierwsze urodzinki. Krówki prezentują się pięknie, są owinięte w papierki z modną grafiką. Tego typu słodki upominek podziękuje najbliższym za przybycie na pierwsze urodzinki, ale też sprawi radość. Krówki można ułożyć przy talerzach gości lub zapakować do...

  39,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Urodzinki Z IMIENIEM Tęczowy Jednorożec (br) SŁOICZEK z cukierkami na Urodzinki Z IMIENIEM Tęczowy Jednorożec (br)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Urodzinki Z IMIENIEM Tęczowy Jednorożec (br)

  Słoiczki urodzinowe wypełnione pudrowymi cukierkami to oryginalny pomysł na podziękowania gościom za ich obecność na urodzinach dziewczynki. Grafika tęczowego jednorożca swoimi różnokolorowymi barwami rozświetla całość nadając uroku. Bez wątpienia zachwyci każdą dziewczynkę a przygotowana personalizacja sprawi, że jubilatka poczuje się wyróżniona. 

  8,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Urodzinki Z IMIENIEM Boho Miś i Królik (bz) SŁOICZEK z cukierkami na Urodzinki Z IMIENIEM Boho Miś i Królik (bz)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Urodzinki Z IMIENIEM Boho Miś i Królik (bz)

  Szklany słoiczek z cukierkami na podziękowanie dla gości zaproszonych na urodzinki dziecka. Na słoiczku umieszczona jest grafika w stylu boho, cyfra urodzin, imię dziecka oraz data przyjęcia. Spraw radość bliskim osobom i wręcz im drobny upominek w uroczej formie. 

  8,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Urodzinki Z IMIENIEM Leśne Czary (bb) SŁOICZEK z cukierkami na Urodzinki Z IMIENIEM Leśne Czary (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Urodzinki Z IMIENIEM Leśne Czary (bb)

  Słoiczki urodzinowe z pudrowymi cukierkami to świetny pomysł na podziękowania gościom za ich obecność na urodzinach dziecka. Wewnątrz słoiczka znajdują się owocowe cukierki a wieko słoiczka zostało ozdobione materiałem i wstążką. Całość dopełnia urocza etykieta z imieniem dziecka i datą urodzin. Tak przygotowane upominki są niezwykłą dekoracja stołu -...

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Urodzinki Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM (bszn) MIÓD podziękowanie na Urodzinki Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Urodzinki Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM (bszn)

  Podziękowania dla gości to niesamowite wyzwanie! Skorzystaj z miodków w uroczych małych słoiczkach. Słoiczki zawierają naklejkę z personalizacją zdobioną grafiką uroczego króliczka w towarzystwie misia. Idealnie wpasują się w przyjęcie z motywem boho. Możesz położyć je na nakryciach gości lub rozdać im je osobiście.

  9,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM (bszn) MIÓD podziękowanie na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM (bszn)

  Słodkie podziękowanie dla gości w postaci miodku w słoiczku. Każde wieczko przyozdabia materiałowy kapturek ze wstążką. Całość dopełnia urocza etykieta z leśnymi zwierzętami oraz imieniem dziecka i datą urodzin. Miodki warto postawić jako element dekoracji stołu lub wręczyć gościom osobiście. 

  9,98 zł
 • ŚWIECA sojowa cynamonowa podziękowanie Z IMIONAMI Boho Miś i Króliczek 100% Handmade ŚWIECA sojowa cynamonowa podziękowanie Z IMIONAMI Boho Miś i Króliczek 100% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa cynamonowa podziękowanie Z IMIONAMI Boho Miś i Króliczek...

  Kreatywne podziękowania dla małych gości! Podaruj im świeczkę z piękną grafiką boho misia i króliczka. Wręcz je osobiście lub rozłóż przy talerzykach. Twoje Urodzinki bez wątpienia będą zapamiętane dzięki wspaniałej personalizacji, która zapewni niesamowitą pamiątkę. 

  12,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Krówki na podziękowanie dla gości przygotowane w botanicznym stylu i dekorowane nadrukiem gałązki eukaliptusa. Krówki posiadają napis Dziękujemy, zostały przygotowane w modnym stylu. Są owinięte w papierki i gotowe do wręczenia gościom na Chrzcie, Komunii czy Roczku dziecka. Krówki możecie ułożyć przy talerzach gości lub wręczyć im osobiście.

  19,98 zł
 • KRÓWKI na urodziny dziewczynki Tęczowy Jednorożec Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na urodziny dziewczynki Tęczowy Jednorożec Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na urodziny dziewczynki Tęczowy Jednorożec Z IMIENIEM 20szt

  Słodki poczęstunek dla gości w formie krówek. Papierek ozdobiony jest grafiką tęczowego jednorożca. Posiada personalizację w postaci imienia dziecka, daty oraz informacji, które urodzinki malucha są świętowane. Taki miły, słodki gest zachwyci każdego, nawet najmniejszego gościa.

  39,98 zł
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Pudrowe Kwiaty 2szt KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Pudrowe Kwiaty 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Pudrowe Kwiaty 2szt

  Jeśli szukasz ciekawego pomysłu na podziękowania dla gości z okazji Chrztu, Roczku czy też Komunii to śmietankowe krówki w eleganckich papierkach będą idealnym wyborem. Zapakowane w celofanowe woreczki zawiązane sznureczkiem wspaniale będą wyglądać na stole czekając na gości.

  6,98 zł
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Gałązka Eukaliptusa 2szt KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Gałązka Eukaliptusa 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Gałązka Eukaliptusa 2szt

  Krówki na podziękowanie wykonane w botanicznym stylu, zapakowane w celofanowy woreczek. Krówki są słodkim prezencikiem dla gości na Chrzest, Komunię, Roczek czy Baby Shower. Możecie ułożyć je przy talerzach najbliższych lub wręczyć im osobiście. Krówki w botanicznym stylu wspaniale wpisują się w najnowsze trendy i są pięknym dodatkiem na botaniczne...

  6,98 zł
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Różowe Kwiaty 2szt KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Różowe Kwiaty 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Różowe Kwiaty 2szt

  Krówki owinięte w papierki z grafiką różowych kwiatów i napisem Słodkości dla Ciebie będą wspaniałym pomysłem na podziękowania dla gości na każdą okazję. Polskie krówki o przepysznym śmietankowym smaku są wspaniałym podziękowaniem za przybycie na Chrzest, Roczek czy Baby Shower. Idealny wybór dla każdej kobiety.

  6,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM 20szt

  Słodkie krówki w pięknej oprawie to idealny pomysł na obdarowanie gości w ramach podziękowania za obecność na urodzinach. Krówki o smaku śmietankowym są owinięte w papierek z leśnym motywem, na którym znajduje się imię dziecka oraz data urodzin. Krówki możesz ułożyć w szklanej misy lub wręczyć gościom osobiście.

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM 20szt

  Krówki na podziękowanie dla gości zawinięte w papierek z personalizacją. Słodki prezent dla zaproszonych gości na przyjęcie urodzinowe. Krówki można zapakować do woreczków z organzy lub pudełeczek serduszek z kolekcji Boho Miś i Króliczek. 

  39,98 zł
 • KRÓWKI na Roczek i urodziny w woreczku Leśne Czary 2szt KRÓWKI na Roczek i urodziny w woreczku Leśne Czary 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na Roczek i urodziny w woreczku Leśne Czary 2szt

  Krówki na Roczek i urodziny dziecka z motywem leśnych zwierzątek, wykonane w odcieniach brązu i w rustykalnym stylu. Wspaniały pomysł na to, jak słodko podziękować gościom obecnym na Roczku i urodzinkach dziecka. Krówki będą idealne zarówno na przyjęcie chłopca, jak i dziewczynki.

  6,98 zł
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku z sercem Dziękujemy 2szt KRÓWKI na podziękowanie w woreczku z sercem Dziękujemy 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku z sercem Dziękujemy 2szt

  Krówki z motywem serca i napisem Dziękujemy zapakowane w celofanowy woreczek to piękny pomysł na gotowe upominki dla gości. Krówki podziękują za przybycie na Chrzest, Roczek, Komunię czy urodziny dziecka. Dzięki uniwersalnej grafice prezentują się pięknie i niepowtarzalnie i pasują do każdego stylu przyjęcia.

  6,98 zł
 • BILECIKI do Merci podziękowanie dla gości Białe Róże UNIWERSALNE 8szt BILECIKI do Merci podziękowanie dla gości Białe Róże UNIWERSALNE 8szt
  8,98 zł
  BILECIKI do Merci podziękowanie dla gości Białe Róże UNIWERSALNE 8szt

  Słodkie podziękowanie dla gości! 8 bilecików do Merci z motywem pięknych białych róż w delikatnej zielono- białej kolorystyce zostało dopełnionych napisem  "Merci, że jesteś tu...". Całość prezentuje się niesamowicie efektownie, takie podziękowanie doceni każdy gość.

  8,98 zł

Czekoladki na urodziny dziecka z imieniem. Jak podziękować gościom za prezenty urodzinowe?

Podziękowania dla gości to niezwykle ważny element, który pozwoli wyrazić Wam wdzięczność za przybycie i okazane wsparcie. Czekoladki na urodziny sprawdza się w tej roli znakomicie. Podziękowania dla gości czekoladki stają się coraz popularniejsze i na pewno będą strzałem w dziesiątkę na Waszym urodzinowym przyjęciu. Jeżeli jednak wolicie postawić na coś bardziej oryginalnego i dziecięcego, to świetnym rozwiązaniem będą Tic Taci w wersji mini, guma balonowa lub figurka słonika na szczęście. W zależności od Waszych preferencji i głównego zamysłu, wybierzcie odpowiedni upominek dla Waszych najbliższych, dzięki któremu ten dzień będzie wyjątkowy. Słodkie podziękowanie to również lizaki na urodziny, które zdobione są personalizowaną etykietą.

Upominki dla gości na urodziny tic taci

Owocowe Tic Taci - upominki dla gości na urodzinowych

Czekoladki na urodziny

Niezwykle atrakcyjnym i coraz częściej wybieranym prezentem dla gości stają się czekoladki. Wykonane są z pysznej, belgijskiej czekolady, która na pewno zasmakuje nawet najmłodszym gościom na Waszej imprezce. Zapakowane są w eleganckie papierki oraz dekoracyjną etykietę. Wybierzcie odpowiedni wzór graficzny, który najlepiej będzie pasował do motywu przewodniego Waszego przyjęcia. Dzięki temu wszystko będzie bardzo spójne i jednolite. Na etykietach znajduje się również personalizacja imieniem dziecka, datą wydarzenia oraz liczbą określającą wiek solenizanta. 

Dla dziewczynki świetnym wyborem będą czekoladki z kolekcji Chevron Różowy. Jest to połączenie złota z różem i bielą. Idealnie sprawdzi się na przyjęciu małej księżniczki. Czekoladka owinięta jest w złoty papierek oraz posiada etykietę z elegancką grafiką i personalizacją. 

Czekoladki na urodziny dziewczynki

Czekoladki na urodziny dziewczynki z imieniem

Czekoladki z samochodzikiem świetnie sprawdzą się na imprezce małego mężczyzny. Na etykiecie znajduje się grafika autka z balonikiem, napis „Dziękuję!” oraz personalizacja. Czekoladka owinięta jest w srebrny papierek, który świetnie współgra z błękitem znajdującym się na etykiecie

Jeżeli nie jednak nie chcecie stawiać na dodatkowe słodycze, a uroczą pamiątkę, którą goście będą mogli zachować na długi czas, lepszą decyzją będzie postawienie na figurkę słonika. Srebrny słonik z uniesioną trąbą ma przynieść szczęście. Idealne rozwiązanie, jeżeli chodzi o drobny gadżet na podziękowanie dla gości.