Czekoladki na Urodziny i pozostałe upominki

Czekoladki na Urodziny i pozostałe upominki

Czekoladki na Urodziny to fantastyczne podziękowania dla gości, którzy przybyli na przyjęcie dziecka. Najczęściej wybierane są upominki na urodziny z personalizacją. Czekoladki z imieniem dziecka i liczbą świętowanych lat pozytywnie zaskoczą wszystkich gości. Inne podziękowania dla gości urodzinowych to lizaki, ciasteczka z wróżbą i magnesy ze zdjęciem. Czekoladki z napisem pięknie prezentują się ułożone na talerzach gości lub w szklanych pojemnikach.

Czekoladki na Urodziny i pozostałe upominki

 • CZEKOLADKI na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt CZEKOLADKI na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt

  Smaczne czekoladki podziękują za przybycie na Urodzinki chłopca! Wręcz je małym gościom, którzy ze smakiem je spróbują. Na każdej sztuce znajduje się grafika leśnych zwierzątek pośród błękitu. Czekoladki możesz umieścić w ozdobnych pudełeczkach lub woreczkach z organzy. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt CZEKOLADKI na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt

  Smaczne podziękowanie na Urodzinki dziewczynki! Czekoladki z belgijskiej czekolady zostały owinięte personalizowanym papierkiem z grafiką leśnych zwierzątek pośród różu i brokatu. Urocza grafika chwyci za serce każdego z gości, którzy z chęcią po nie sięgną. Czekoladki możesz rozłożyć na nakryciach gości lub umieścić je w ozdobnych pudełeczkach oraz...

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na Roczek/Urodzinki Z IMIENIEM Kolorowe Zwierzątka 10szt WYBIERZ CYFRĘ CZEKOLADKI na Roczek/Urodzinki Z IMIENIEM Kolorowe Zwierzątka 10szt WYBIERZ CYFRĘ
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek/Urodzinki Z IMIENIEM Kolorowe Zwierzątka 10szt...

  Podziękuj za przybycie na Roczek dziecka lub jego Urodzinki! Podaruj dzieciom słodkie czekoladki dekorowane grafika kolorowych zwierzątek. Smaczny upominek możesz schować do pudełeczek lub woreczków z organzy.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na Urodziny dziecka Safari Z IMIENIEM 10szt CZEKOLADKI na Urodziny dziecka Safari Z IMIENIEM 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Urodziny dziecka Safari Z IMIENIEM 10szt

  Słodkie podziękowanie dla najmłodszych gości! Wręcz je wszystkim obecnym na przyjęciu. Urocza grafika zwierzątek safari zachwyci wszystkich! Dodatkowa personalizacja sprawia, że produkt staje się jeszcze bardziej wyjątkowy. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI dla dzieci Zwierzątka niebieskie 10szt CZEKOLADKI dla dzieci Zwierzątka niebieskie 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI dla dzieci Zwierzątka niebieskie 10szt

  Słodka odsłona podziękowań dla gości! Czekoladki z grafiką leśnych zwierzątek w błękicie wspaniale sprawdzą się podczas przyjęcia dla chłopca. Upominki można wręczyć osobiście lub włożyć do ozdobnych pudełeczek lub woreczków z organzy. 

  23,98 zł
 • CZEKOLADKI dla dzieci Zwierzątka różowe 10szt CZEKOLADKI dla dzieci Zwierzątka różowe 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI dla dzieci Zwierzątka różowe 10szt

  Słodkie podziękowanie dla gości, które możesz wykorzystać podczas przyjęcia dedykowanego dziewczynce. Świetnie sprawdzi się podczas Roczku, Baby Shower czy Urodzinek. Urocza grafika leśnych zwierzątek pośród różu wspaniale zaprezentuje się na imprezkowym stole. 

  23,98 zł
 • CZEKOLADKI na upominki dla dzieci Leśne Czary 10szt CZEKOLADKI na upominki dla dzieci Leśne Czary 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI na upominki dla dzieci Leśne Czary 10szt

  Uroczym podziękowaniem dla gości za przybycie na przyjęcie będą czekoladki w ozdobnych papierkach. Organizujesz Roczek dla swojego dziecka? A może urodzinki czy Chrzciny? Na każdą z takich okazji czekoladki będą świetnym wyborem na podziękowanie dla zaproszonych gości. 

  23,98 zł
 • CZEKOLADKI dla dzieci Miś i Króliczek boho UNIWERSALNE 10szt CZEKOLADKI dla dzieci Miś i Króliczek boho UNIWERSALNE 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI dla dzieci Miś i Króliczek boho UNIWERSALNE 10szt

  Piękne podziękowanie w słodkim wydaniu! Czekoladki z grafika boho misia i króliczka zaprezentują się niesamowicie podczas przyjęcia zachwycając obdarowanych gości. Czekoladki można wręczyć na Roczek, Chrzest, Urodzinki a nawet Baby Shower! Słodki prezencik nada się zarówno dla starszych jak i młodszych! 

  23,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt

  Prześliczne i smaczne czekoladki z motywem różowych kwiatów i napisem Słodkości dla Ciebie będą oryginalnym wyborem na podziękowania dla gości na każdą okazję. Czekoladki idealnie sprawdzą się na Chrzcie, Komunii czy Roczku dziewczynki. Świeży motyw różowych kwiatów wspaniale wpisuje się w trendy.

  23,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Róże 10szt CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Róże 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Róże 10szt

  Podziękowanie dla gości w wyjątkowy sposób doceni ich obecność podczas przyjęcia. Podaruj bliskim czekoladki, które wpadną w gust każdego. Zdobione są grafiką białych róż, przepięknie się prezentują. Możesz umieścić je w woreczkach z organzy lub pudełeczkach o tym samym motywie. 

  23,98 zł
 • ZESTAW pudełeczka Serca+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt ZESTAW pudełeczka Serca+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt
  42,96 zł
  ZESTAW pudełeczka Serca+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt

  Przepiękny zestaw zawierający pudełeczka w kształcie serduszka oraz czekoladki. Zdobi je grafika okazałych białych róż. Produkty wspaniale sprawdzą się jako podziękowanie dla gości. Możesz wykorzystać je podczas wielu okazji - Komunia, Chrzest.

  42,96 zł
 • ZESTAW pudełeczka Aniołek+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt ZESTAW pudełeczka Aniołek+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt
  45,96 zł
  ZESTAW pudełeczka Aniołek+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt

  Wspaniały komplet pudełeczek w kształcie aniołka oraz dopasowanych czekoladek. Przepiękna grafika białych róż wspaniale zaprezentuje się na stole. Możesz wykorzystać je podczas Chrztu Świętego, Pierwszej Komunii Świętej, Roczku oraz wielu innych okazji.

  45,96 zł
 • CZEKOLADKA na Roczek i Urodziny dziecka Z IMIENIEM Autka CZEKOLADKA na Roczek i Urodziny dziecka Z IMIENIEM Autka
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek i Urodziny dziecka Z IMIENIEM Autka 10szt
  2 Recenzje

  Pyszne czekoladki owinięte w srebrny papierek sprzedawane w komplecie ze ślicznymi naklejkami z imieniem dziecka to wspaniała propozycja na upominki dla gości. Samoprzylepne etykiety zdobione uroczą grafiką autka z balonikami w niebieskiej kolorystyce zachwyci najbliższych. Czekoladki można ułożyć na talerzach gości, umieścić w woreczkach z organzy lub w...

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na urodzinki Z IMIENIEM Chevron Różowy CZEKOLADKA na urodzinki Z IMIENIEM Chevron Różowy
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek i Urodziny dziecka Z IMIENIEM Chevron Różowy 10szt
  1 Recenzje

  Przepyszna mleczna czekoladka z nadrukiem imienia dziecka na samoprzylepnej naklejce i śliczną grafiką zygzaków to nie tylko smaczny, ale też bardzo efektowny upominek dla gości. Czekoladki posiadają błyszczące złote papierki, a różowo-złota grafika świetnie wpisuje się w najnowsze trendy. Można umieścić je przy nakryciach gości lub włożyć do specjalnych...

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na urodzinki Z IMIENIEM Chevron Błękitny CZEKOLADKA na urodzinki Z IMIENIEM Chevron Błękitny
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek i Urodziny dziecka Z IMIENIEM Chevron Błękitny 10szt
  1 Recenzje

  Słodkie czekoladki w złotych papierkach to smaczny i piękny dodatek na urodzinki lub Roczek dziecka. Czekoladki pozwolą pięknie podziękować gościom i będą uroczym dodatkiem. Dzięki nadrukowi imienia dziecka i dacie imprezki to świetna pamiątka z uroczystości!

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Roczek i Urodzinki Z IMIENIEM Słodki Kotek CZEKOLADKA na Roczek i Urodzinki Z IMIENIEM Słodki Kotek
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek i Urodzinki Z IMIENIEM Słodki Kotek 10szt
  1 Recenzje

  Czekoladka na urodzinki dziecka z imieniem i datą oraz słodką grafiką kotków to wspaniały sposób na podziękowanie gościom za przybycie na urodzinki. Na czekoladce nadrukujemy datę urodzinek, imię oraz informację, które urodzinki są świętowane. To wspaniała propozycja, by wręczyć gościom słodkości w podziękowaniu za wręczone prezenty.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy
  23,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  4 Recenzje

  Prześliczna mleczna czekoladka dekorowana motywem uroczego serduszka i napisem Dziękujemy idealnie sprawdzi się jako upominek dla gości na Chrzcie maluszka. Czekoladka prezentuje się fantastycznie i jeszcze lepiej smakuje. Pięknie wygląda zapakowana do pudełeczek z motywem serc.

  23,98 zł
 • KRÓWKI na Urodziny chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt KRÓWKI na Urodziny chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Urodziny chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt

  Śmietankowe krówki we wspaniały sposób podziękują za przybycie na Urodzinki. Każda sztuka została zawinięta w personalizowany papierek zdobiony grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Podaruj maluchom odrobinę słodyczy!

  39,98 zł
 • KRÓWKI na Urodziny dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt KRÓWKI na Urodziny dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Urodziny dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt

  Smaczne krówki wpadną w gust każdemu z gości, niezależnie od wieku. Produkt został owinięty w personalizowany papierek z grafiką leśnych zwierzątek pośród różu i brokatu. Personalizacja zawiera informację , które Urodzinki są obchodzone, datę przyjęcia oraz imię dziecka. Krówki możesz zapakować w ozdobne pudełeczka lub woreczki z organzy. 

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Roczek/Urodzinki Kolorowe Zwierzątka Z IMIENIEM 20szt WYBIERZ CYFRĘ KRÓWKI podziękowanie na Roczek/Urodzinki Kolorowe Zwierzątka Z IMIENIEM 20szt WYBIERZ CYFRĘ
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Roczek/Urodzinki Kolorowe Zwierzątka Z IMIENIEM...

  Wyjątkowe podziękowanie dla zaproszonych maluchów! Podaruj smaczne krówki z grafiką kolorowych zwierzątek. Możesz umieścić je w pudełeczkach o tym samym motywie. Świetnie sprawdzą się na Urodzinkach oraz Roczku. 

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Safari Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Safari Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Safari Z IMIENIEM 20szt

  Krówki to smaczne podziękowanie dla gości Urodzinek! Zdobione są grafiką zwierzątek Safari z personalizacją. Możesz włożyć je do ozdobnych pudełeczek lub woreczków z organzy. Dzieci będą zachwycone! 

  39,98 zł
 • KRÓWKI na urodzinki Boho Zabawki Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na urodzinki Boho Zabawki Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na urodziny dziecka Boho Zabawki Z IMIENIEM 20szt

  Krówki na urodziny to świetny pomysł na podziękowanie gościom za przybycie na imprezkę, ale też świetny pomysł na słodkie "co nie co" na przyjęciu. Zapakowane w papierki z grafiką boho zabawek posiadają personalizację w postaci imienia dziecka, daty oraz najważniejszego - czyli które urodzinki malucha są świętowane. 

  39,98 zł
 • KRÓWKI na urodziny dziecka Woodland Party Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na urodziny dziecka Woodland Party Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na urodziny dziecka Woodland Party Z IMIENIEM 20szt

  Krówki na urodziny dziecka owinięte w zabawne papierki z grafiką świętujących zwierzątek oraz personalizacją. Dzięki personalizacji krówki prezentują się fenomenalnie i zachwycają gości. Idealnie sprawdzą się podziękowania dla zaproszonych. 

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt KRÓWKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt

  Krówki z sercem i napisem Dziękujemy to piękny sposób, by podziękować gościom za przybycie na Chrzest, Komunię, Roczek czy urodzinki. Krówki z uniwersalnym motywem będą pasowały do każdego stylu przyjęcia. Biało-złota kolorystyka oraz napis sprawiają, że to idealny wybór, by wyrazić wdzięczność za przybycie i wręczone prezenty. Krówki to piękny dodatek,...

  19,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt

  Podziękowanie dla gości w formie krówek sprawdzą sie fenomenalnie. Słodkie krówki o śmietankowym smaku zawinięte zostały w papierki z grafiką jasnych kwiatów na kraftowym tle. Ucieszą zarówno dzieci jak i dorosłych.

  19,98 zł
 • KRÓWKI na urodzinki Słodki Kotek Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na urodzinki Słodki Kotek Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na urodzinki Słodki Kotek Z IMIENIEM 20szt

  Słodkie krówki na urodziny dziecka z imieniem i datą oraz uroczą grafiką kotków. Krówki prezentują się przepięknie. Są wspaniałym upominkiem dla gości i dzieci, które przybyły na przyjęcie. To pomysł, by słodko wyrazić wdzięczność za wręczone prezenty.

  39,98 zł
 • KRÓWKI na urodzinki Unicorn Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na urodzinki Unicorn Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na urodzinki Unicorn Z IMIENIEM 20szt

  Krówki dla gości przygotowane specjalnie na urodzinki dziecka. Na krówkach znajduje się personalizacja: imię dziecka i data uroczystości, a także motyw jednorożca. To wspaniały wybór na podziękowania dla gości na urodzinki dziewczynki. Krówki są już zapakowane w papierki, gotowe do wręczenia gościom.

  39,98 zł
 • KRÓWKI na urodzinki Astronauta Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na urodzinki Astronauta Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na urodzinki Astronauta Z IMIENIEM 20szt
  1 Recenzje

  Krówki na urodzinki chłopca z motywem astronauty to słodka propozycja na upominki dla urodzinowych gości. Na krówkach znajduje się motyw graficzny oraz imię dziecka i data uroczystości. To wspaniały wybór na oryginalne podziękowania wręczone w podzięce za prezenty i obecność.

  39,98 zł
 • KRÓWKI na urodzinki DinoParty Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na urodzinki DinoParty Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na urodzinki DinoParty Z IMIENIEM 20szt
  1 Recenzje

  Krówki na urodziny chłopca z efektowną grafiką dinozaurów będą wspaniałym upominkiem dla gości w podziękowaniu za przybycie i wręczone prezenty. Krówki można rozdać osobiście bądź ułożyć obok talerzy gości. Słodki dodatek, który oczaruje najbliższych.

  39,98 zł
 • KRÓWKI na urodzinki Samolot Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na urodzinki Samolot Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na urodzinki Samolot Z IMIENIEM 20szt
  1 Recenzje

  Jak podziękować gościom na urodzinkach dziecka? Idealnym wyborem są słodkie krówki owinięte w papierki z imieniem i datą oraz piękną grafiką samolocika. To wspaniała propozycja na podziękowania dla gości na urodzinki chłopca.

  39,98 zł
 • KRÓWKI na Roczek chłopca Samolot Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na Roczek chłopca Samolot Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Roczek chłopca Samolot Z IMIENIEM 20szt
  1 Recenzje

  Krówki na Roczek chłopca z motywem samolotu i imieniem dziecka to wspaniała propozycja na pierwsze urodzinki. Krówki prezentują się pięknie, są owinięte w papierki z modną grafiką. Tego typu słodki upominek podziękuje najbliższym za przybycie na pierwsze urodzinki, ale też sprawi radość. Krówki można ułożyć przy talerzach gości lub zapakować do...

  39,98 zł
 • PUZZLE na prezent dla dziecka na Roczek/Urodzinki Safari PUZZLE na prezent dla dziecka na Roczek/Urodzinki Safari
  14,98 zł
  PUZZLE na prezent dla dziecka na Roczek/Urodzinki Safari

  Wyjątkowe puzzle dla dziecka! Podaruj maluchowi produkt składający się z 6 elementów. Zdobi go grafika zwierzątek safari. Puzzle mogą zostać także prezentem dla przybyłych gości. Każde dziecko będzie zachwycone! 

  14,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM na Roczek/Urodzinki Safari 12szt PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM na Roczek/Urodzinki Safari 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM na Roczek/Urodzinki Safari 12szt

  Pudełka na podziękowanie dla gości! Umieść w nich słodki poczęstunek. Urocza grafika zwierzątek safari zachwyci każdego z gości. Dodatkowa personalizacja sprawi, że upominek stanie się wyjątkowy. Pudełko bardzo łatwo się składa bez użycia kleju. 

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Roczek/Urodzinki z IMIENIEM Safari 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Roczek/Urodzinki z IMIENIEM Safari 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Roczek/Urodzinki z IMIENIEM Safari 12szt

  Piękne pudełka wykonane ze sztywnego papieru! Na produkcie umieszczono personalizowaną naklejkę z grafiką zwierzątek Safari. W środku możesz zawrzeć słodki poczęstunek. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego złożenia. 

  35,98 zł
 • PUZZLE na prezent dla dziecka na Roczek/Urodzinki z IMIENIEM Safari PUZZLE na prezent dla dziecka na Roczek/Urodzinki z IMIENIEM Safari
  19,98 zł
  PUZZLE na prezent dla dziecka na Roczek/Urodzinki z IMIENIEM Safari

  Wyjątkowe podziękowanie dla gości zaproszonych na Roczek lub Urodzinki! Motyw graficzny zwierzątek Safari zachwyci każdego malucha! To świetna atrakcja na przyjęciu dedykowanym zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. 

  19,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie na Roczek i urodziny dziecka Safari 10szt BILECIKI podziękowanie na Roczek i urodziny dziecka Safari 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie na Roczek i urodziny dziecka Safari 10szt

  Urocze bileciki z wysokiej jakości papieru. Produkt zdobi grafika zwierzątek Safari. To wspaniały sposób na podziękowanie, które docenią nawet najmłodsi goście. Bileciki można wręczyć osobiście lub rozłożyć na nakryciach. 

  6,98 zł

Czekoladki na urodziny dziecka z imieniem. Jak podziękować gościom za prezenty urodzinowe?

Podziękowania dla gości to niezwykle ważny element, który pozwoli wyrazić Wam wdzięczność za przybycie i okazane wsparcie. Czekoladki na urodziny sprawdza się w tej roli znakomicie. Podziękowania dla gości czekoladki stają się coraz popularniejsze i na pewno będą strzałem w dziesiątkę na Waszym urodzinowym przyjęciu. Jeżeli jednak wolicie postawić na coś bardziej oryginalnego i dziecięcego, to świetnym rozwiązaniem będą Tic Taci w wersji mini, guma balonowa lub figurka słonika na szczęście. W zależności od Waszych preferencji i głównego zamysłu, wybierzcie odpowiedni upominek dla Waszych najbliższych, dzięki któremu ten dzień będzie wyjątkowy. Słodkie podziękowanie to również lizaki na urodziny, które zdobione są personalizowaną etykietą.

Upominki dla gości na urodziny tic taci

Owocowe Tic Taci - upominki dla gości na urodzinowych

Czekoladki na urodziny

Niezwykle atrakcyjnym i coraz częściej wybieranym prezentem dla gości stają się czekoladki. Wykonane są z pysznej, belgijskiej czekolady, która na pewno zasmakuje nawet najmłodszym gościom na Waszej imprezce. Zapakowane są w eleganckie papierki oraz dekoracyjną etykietę. Wybierzcie odpowiedni wzór graficzny, który najlepiej będzie pasował do motywu przewodniego Waszego przyjęcia. Dzięki temu wszystko będzie bardzo spójne i jednolite. Na etykietach znajduje się również personalizacja imieniem dziecka, datą wydarzenia oraz liczbą określającą wiek solenizanta. 

Dla dziewczynki świetnym wyborem będą czekoladki z kolekcji Chevron Różowy. Jest to połączenie złota z różem i bielą. Idealnie sprawdzi się na przyjęciu małej księżniczki. Czekoladka owinięta jest w złoty papierek oraz posiada etykietę z elegancką grafiką i personalizacją. 

Czekoladki na urodziny dziewczynki

Czekoladki na urodziny dziewczynki z imieniem

Czekoladki z samochodzikiem świetnie sprawdzą się na imprezce małego mężczyzny. Na etykiecie znajduje się grafika autka z balonikiem, napis „Dziękuję!” oraz personalizacja. Czekoladka owinięta jest w srebrny papierek, który świetnie współgra z błękitem znajdującym się na etykiecie

Jeżeli nie jednak nie chcecie stawiać na dodatkowe słodycze, a uroczą pamiątkę, którą goście będą mogli zachować na długi czas, lepszą decyzją będzie postawienie na figurkę słonika. Srebrny słonik z uniesioną trąbą ma przynieść szczęście. Idealne rozwiązanie, jeżeli chodzi o drobny gadżet na podziękowanie dla gości.