Pudełka na ciasto komunijne

Pudełka na ciasto komunijne

Pudełka na ciasto komunijne to doskonały pomysł, aby obdarować gości słodkościami z uroczystości. W naszej ofercie pudełka komunijne są opatrzone etykietami na ciasto z pięknym motywem i personalizacją. Dzięki takim elementom przyjęcie komunijne będzie zaplanowane od a do z. Duże pudełka na ciasto komunijne pomieszczą wiele słodkości dla gości. Podziękowania komunijne to także personalizowane magnesy, np. ze zdjęciem dziecka. Nie należy zapominać o dekoracjach komunijnych, takich jak serwetki czy balony.

Pudełka na ciasto komunijne

 • PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Kielich i Hostia 10szt PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Kielich i Hostia 10szt
  19,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką...

  Pudełka na ciasto komunijne pozwolą w elegancki sposób wręczyć gościom słodki upominek po zakończonej uroczystości. Pudełka wykonane zostały z grubej tektury, która idealnie nadaje się do przechowywania żywności. Zdobione motywem Hostii oraz Kielicha prezentują się przepięknie.

  19,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Srebrna Hostia 10szt PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Srebrna Hostia 10szt
  19,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką...

  Pudełka na ciasto z motywem srebrnej Hostii to idealny dodatek na przyjęcie komunijne. Pudełka pozwolą zapakować ciasto i w elegancki sposób wręczyć gościom słodki upominek po zakończonym przyjęciu. Zdobione motywem Hostii świetnie podkreślają wyjątkowy charakter uroczystości.

  19,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką IHS Exclusive 10szt PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką IHS Exclusive 10szt
  19,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką IHS...

  Jak podziękować gościom po zakończonym przyjęciu komunijnym? Idealną propozycja jest wręczenie słodkich wypieków w eleganckich pudełkach na ciasto. Zdobione motywem złotej Hostii świetnie podkreślają charakter uroczystości. Wykonane z grubej tektury rewelacyjnie nadają się do przechowywania żywności.

  19,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Eukaliptus 10szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Eukaliptus 10szt
  21,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest...

  Elegancki dodatek na Chrzest Święty dziecka. Białe pudełka na ciasto zdobione nowoczesną grafiką gałązki eukaliptusa to wspaniały pomysł na podziękowanie dla gości. Do pudełek można zapakować kawałek tortu lub ciasto i wręczyć najbliższym po skończonym przyjęciu.

  21,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Subtelny Róż 10szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Subtelny Róż 10szt
  21,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest...
  1 Recenzje

  Śliczne tekturowe pudełka ozdobione piękną grafiką subtelnych róż i napisem "Dziękujemy" to idealna propozycja na uroczyste przyjęcia takie jak Chrzest Święty czy Roczek dziecka. Do pudełek można zapakować kawałek tortu lub ciasta i wręczyć najbliższym pod koniec uroczystości.

  21,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto "samoskładające się" Lilie 10szt PUDEŁKA na ciasto "samoskładające się" Lilie 10szt
  18,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto "samoskładające się"...

  Pudełka na ciasto z motywem Kielicha, lilii oraz wierszykiem pozwolą w oryginalny sposób wręczyć gościom słodki upominek po zakończonym przyjęciu. Pudełka wykonane są z grubej tektury, która idealnie nadaje się do przechowywania żywności. Posiadają rączkę, która pozwoli wygodnie wręczać gościom podziękowanie.

  18,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Eleganckie Gałązki 10szt METALICZNY NADRUK PUDEŁKA na ciasto z rączką Eleganckie Gałązki 10szt METALICZNY NADRUK
  23,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Eleganckie...

  Eleganckie pudełka na ciasto zdobione metalicznym nadrukiem złotych gałązek. Wspaniały dodatek na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka, który pozwoli podziękować gościom za przybycie. Po zakończonej uroczystości do pudełek można zapakować tort oraz ciasto i wręczyć najbliższym.

  23,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto słodycze Chrzest ze skrzydłami 10szt PUDEŁKA na ciasto słodycze Chrzest ze skrzydłami 10szt
  13,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto słodycze Chrzest/Komunię...

  Piękne tekturowe pudełka wykończone motywem skrzydełek to idealna propozycja na zapakowanie słodkości dla gości, którzy przybyli na uroczystość Chrztu Świętego maluszka. Ciekawy kształt pudełek powoduje, że prezentują się one bardzo elegancko.

  13,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Komunia w Złocie 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Komunia w Złocie 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM...

  Pudełka na ciasto z personalizacją pozwolą w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie na uroczystość. Po zakończonym przyjęciu ciasto można zapakować w pudełka i  wręczyć najbliższym. W komplecie znajdują się samoprzylepne etykiety z motywem złotej koronki.

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Chrzest w Srebrze 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Chrzest w Srebrze 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM...

  Eleganckie, personalizowane pudełka na ciasto z rączką i naklejkami z imieniem dziecka. Wspaniała propozycja na słodkie podziękowania dla gości na Chrzest Święty. Srebrna grafika idealnie pasuje do charakteru przyjęcia zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 12szt PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Z...

  Pudełka na ciasto z personalizacją to idealny dodatek na przyjęcie komunijne. Po zakończonym przyjęciu tort oraz ciasto można zapakować w pudełka i wręczyć gościom w podziękowaniu za przybycie. W komplecie znajdują się samoprzylepne etykiety z elegancką grafiką eukaliptusa, imieniem dziecka oraz datą Komunii. Całość prezentuje się przepięknie.

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Srebrno-Złota Komunia 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Srebrno-Złota Komunia 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM...

  Jak podziękować gościom za przybycie na przyjęcie komunijne? Wspaniałą propozycja są pudełka na ciasto z personalizacją i elegancką grafiką szarozielonych listków. Do pudełek można zapakować ciasto i wręczyć najbliższym po zakończonej uroczystości.

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Komunię Z IMIENIEM Lily of the Valley 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Komunię Z IMIENIEM Lily of the Valley 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Komunię Z...

  W co zapakować ciasto i tort po zakończonym przyjęciu komunijnym? Idealna propozycją są personalizowane pudełka na ciasto komunijne, które wykonane są z wytrzymałej tektury. W komplecie znajdują się etykiety z imieniem dziecka oraz elegancką grafiką konwalii. Całość prezentuje się przepięknie.

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM IHS Exclusive 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM IHS Exclusive 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM IHS...

  Jak podziękować gościom po zakończonym przyjęciu komunijnym? Wspaniałą propozycją jest wręczenie ciasta lub tortu w eleganckich pudełkach z personalizacją. Zdobione motywem złotej Hostii i imieniem dziecka zachwycą najbliższych. Pudełka wykonane są z grubej tektury i posiadają atest żywności.

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Srebrna Hostia 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Srebrna Hostia 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM...

  Pudełka na ciasto komunijne z imieniem dziecka i motywem srebrnej Hostii to idealny dodatek na Komunię Świętą. Pudełka pozwolą w elegancki i oryginalny sposób zapakować ciasto oraz tort po zakończonym przyjęciu. Słodkie wypieki w personalizowanych pudełkach można również wręczyć gościom, jako podziękowanie za przybycie.

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Granatowa Komunia 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Granatowa Komunia 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM...

  Pudełka na ciasto to idealny dodatek na Komunię Świętą. Pozwoli on zapakować ciasto, tort i wręczyć gościom po zakończonym przyjęciu. Pudełka posiadają atest żywności i dostosowane są do przechowywania słodkich wypieków. Zdobione personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka i grafiką kwiatów zachwycą najbliższych.

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Rustykalny Wianuszek 10szt PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Rustykalny Wianuszek 10szt
  19,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką...

  Piękne pudełka na ciasto z grafiką kwiatowego wianuszka. To idealna propozycja dla wszystkich fanów stylu rustykalnego. Pudełka pomogą zapakować całe ciasto pozostałe po imprezie oraz podarować je gościom w wyjątkowy sposób.

  19,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Rustykalna Komunia 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Rustykalna Komunia 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM...

  Pudełka na ciasto z personalizacją to idealny dodatek na przyjęcie komunijne. Pudełka można wypełnić słodkimi wypiekami i po zakończonej uroczystości wręczyć gościom. Tak przygotowane upominki komunijne zachwycą i zauroczą najbliższych. W komplecie znajdują się etykiety, które zdobione są modnym motywem koronki.

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z Z RĄCZKĄ do własnej aranżacji 12szt BIAŁE PUDEŁKA na ciasto z Z RĄCZKĄ do własnej aranżacji 12szt BIAŁE
  18,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z Z RĄCZKĄ do własnej...

  Pudełka na ciasto do własnej aranżacji to idealny dodatek na Chrzest, Komunię i inne dziecięce przyjęcia. Do pudełek można zapakować ciasto lub tort i po zakończonym przyjęciu wręczyć gościom, jako podziękowanie za przybycie.

  18,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto do własnej aranżacji złożone Białe 12szt PUDEŁKA na ciasto do własnej aranżacji złożone Białe 12szt
  18,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto do własnej aranżacji...

  Białe pudełka na ciasto to idealny dodatek na przyjęcie komunijne oraz Chrzest dziecka. Pudełka można własnoręcznie udekorować i wręczyć gościom, jako podziękowanie za przybycie. Do pudełek można zapakować ciasto oraz tort po zakończonym przyjęciu.

  18,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Konwalie 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Konwalie 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM...

  Pudełka na ciasto z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Dzięki nim żaden kawałek ciasta się nie zmarnuje. Pudełka z ciastem możesz wręczyć gościom po skończonej uroczystości.

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto złożone Kwiatowe 10szt PUDEŁKA na ciasto złożone Kwiatowe 10szt
  19,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto złożone Kwiatowe 10szt

  Wyjątkowe pudełka na ciasto z przepiękną grafiką kwiatów. Pudełka to idealny sposób na wręczenie gościom ciasta, które zostało po przyjęciu. Tak przygotowane upominki możesz wręczyć osobiście lub zostawić na słodkim stole po to aby goście sami mogli się częstować.

  19,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Botaniczne 10szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Botaniczne 10szt
  21,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Botaniczne 10szt

  Eleganckie pudełka na ciasto to wspaniały dodatek na uroczystość z okazji Chrztu lub Komunii dziecka. Wykonane z grubej tektury pozwolą przechować słodkie wypieki lub w oryginalny sposób wręczyć gościom kawałek tortu i ciasta po skończonym przyjęciu.

  21,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Gałązka...

  Pudełka na ciasto w elegancką gałązką eukaliptusa. Dzięki temu wręczysz gościom słodki upominek a przygotowane ciasto się nie zmarnuje. Pudełka polecamy dla wszystkich fanów stylu botanicznego.

  21,98 zł

W jaki sposób zapakować ciasto komunijne po zakończonym przyjęciu?

Każda uroczystość Pierwszej Komunii Świętej jest kojarzona ze słodkościami, wypiekami oraz innymi smakołykami. Niemal za każdym razem po skończonym przyjęciu pozostaje nadmiar, który można w praktyczny sposób rozparcelować na zebranych gości komunijnych. 

Pudełka na ciasto komunijne

Dokładając wszelkich starań, aby nie marnować zamawianych rarytasów, stworzyliśmy ofertę ozdobnych pudełek na ciasto komunijne, za pomocą których praktycznie obdarujecie gości ciastem oraz innymi słodkościami. Może to być potraktowane jako podziękowania komunijne za przybycie i towarzyszenie dziecku w tak ważnym dniu.

Duże pudełka na ciasto komunijne znajdziecie w ofercie naszego sklepu internetowego LeonKameleon.pl, a także wiele innych dodatków komunijnych, które być może staną się inspiracją do stworzenia rewelacyjnej aranżacji stołu i wnętrza na Pierwszą Komunię Świętą dziecka.

Pudełka na ciasto komunijne złote gałązki

Eleganckie pudełka na ciasto komunijne z pozłacanymi elementami

Wiele naszych pudełek komunijnych na prezent posiada w zestawie piękne etykiety na ciasto komunijne z personalizacją. To doskonała pamiątka i bardzo elegancka dekoracja. Kartoniki można ustawić na słodkim stole i spakować ciasto dla każdego gościa na bieżąco, gdy będzie opuszczał uroczystość.

Pudełka na ciasto komunijne z sakralnymi motywami

Pudełka na ciasto komunijne mogą mieć charakter tematyczny z grafiką symboli sakralnych, takich jak: hostia czy kielich. Nasze pudełka z wymienionymi motywami to produkty uniwersalne, które idealnie sprawdzą się jako dodatek do słodkiego stołu na Pierwszą Komunię Świętą dla chłopca i dla dziewczynki. Można wybrać wariant w kolorze srebrnym lub złotym.

Pudełka na ciasto komunijne religijne

Pudełko na ciasto komunijne z imieniem dziecka i srebrną Hostia

Pudełka na ciasto komunijne dla dziewczynki

Pudełka na ciasto komunijne dziewczynki wyróżniają się subtelnymi i uroczymi motywami personalizowanych etykiet. Bardzo popularne kolekcje komunijne pudełek na ciasto dla dziewczynek to Liliowe Love, Rosegold Flowers, Lovely Peony oraz Subtelny Róż. Każda z tych propozycji to grafiki utrzymane w odcieniach różu, wzbogacone motywami boho i ozdobnymi czcionkami, które z pewnością zostaną docenione przez obdarowanych gości komunijnych córki.

Pudełka na ciasto komunijne dla chłopca

Pudełka na ciasto komunijne dla chłopca to wyjątkowe propozycje dekoracji komunijnych. W naszej ofercie można znaleźć propozycje kartoników z etykietami dedykowanymi dla chłopca, takimi jak: Granatowa Komunia czy Granatowe Anemony, które elegancko prezentują się w odcieniach koloru niebieskiego. Są to wyjątkowe motywy, które idealnie dopasują się do uroczystości przygotowanej dla gości komunijnych syna.

Pudełka na ciasto komunijne dla chłopca

Pudełko na ciasto komunijne dla chłopca z personalizacją

Zobacz wszystkie dekoracje tortu komunijnego i dodatki do ciast w kategorii TORTY NA KOMUNIĘ:

Opłatki na tort komunijny

Toppery na tort komunijny

Pudełka na ciasto komunijne

Słodki stół na Komunię

Słodycze do słodkiego stołu na Komunię