Pudełka na ciasto komunijne

Pudełka na ciasto komunijne

Pudełka na ciasto komunijne to doskonały pomysł, aby obdarować gości słodkościami z uroczystości. W naszej ofercie pudełka komunijne są opatrzone etykietami na ciasto z pięknym motywem i personalizacją. Dzięki takim elementom przyjęcie komunijne będzie zaplanowane od a do z. Duże pudełka na ciasto komunijne pomieszczą wiele słodkości dla gości. Podziękowania komunijne to także personalizowane magnesy, np. ze zdjęciem dziecka. Nie należy zapominać o dekoracjach komunijnych, takich jak serwetki czy balony.

Pudełka na ciasto komunijne

Pudełka na ciasto komunijne jako podziękowania dla gości na Komunię

Każda uroczystość Pierwszej Komunii Świętej jest kojarzona ze słodkościami, wypiekami oraz innymi smakołykami. Niemal za każdym razem po skończonym przyjęciu pozostaje nadmiar, który można w praktyczny sposób rozparcelować na zebranych gości komunijnych. 

Pudełka na ciasto komunijne

Dokładając wszelkich starań, aby nie marnować zamawianych rarytasów, stworzyliśmy ofertę ozdobnych pudełek na ciasto komunijne, za pomocą których praktycznie obdarujecie gości ciastem oraz innymi słodkościami. Może to być potraktowane jako podziękowania komunijne za przybycie i towarzyszenie dziecku w tak ważnym dniu.

Duże pudełka na ciasto komunijne znajdziecie w ofercie naszego sklepu internetowego LeonKameleon.pl, a także wiele innych dodatków komunijnych, które być może staną się inspiracją do stworzenia rewelacyjnej aranżacji stołu i wnętrza na Pierwszą Komunię Świętą dziecka.

Pudełka na ciasto komunijne złote gałązki

Eleganckie pudełka na ciasto komunijne z pozłacanymi elementami

Wiele naszych pudełek komunijnych na prezent posiada w zestawie piękne etykiety na ciasto komunijne z personalizacją. To doskonała pamiątka i bardzo elegancka dekoracja. Kartoniki można ustawić na słodkim stole i spakować ciasto dla każdego gościa na bieżąco, gdy będzie opuszczał uroczystość.

Pudełka na ciasto komunijne z sakralnymi motywami

Pudełka na ciasto komunijne mogą mieć charakter tematyczny z grafiką symboli sakralnych, takich jak: hostia czy kielich. Nasze pudełka z wymienionymi motywami to produkty uniwersalne, które idealnie sprawdzą się jako dodatek do słodkiego stołu na Pierwszą Komunię Świętą dla chłopca i dla dziewczynki. Można wybrać wariant w kolorze srebrnym lub złotym.

Pudełka na ciasto komunijne religijne

Pudełko na ciasto komunijne z imieniem dziecka i srebrną Hostia

Pudełka na ciasto komunijne dla dziewczynki

Pudełka na ciasto komunijne dziewczynki wyróżniają się subtelnymi i uroczymi motywami personalizowanych etykiet. Bardzo popularne kolekcje komunijne pudełek na ciasto dla dziewczynek to Liliowe Love, Rosegold Flowers, Lovely Peony oraz Subtelny Róż. Każda z tych propozycji to grafiki utrzymane w odcieniach różu, wzbogacone motywami boho i ozdobnymi czcionkami, które z pewnością zostaną docenione przez obdarowanych gości komunijnych córki.

Pudełka na ciasto komunijne dla chłopca

Pudełka na ciasto komunijne dla chłopca to wyjątkowe propozycje dekoracji komunijnych. W naszej ofercie można znaleźć propozycje kartoników z etykietami dedykowanymi dla chłopca, takimi jak: Granatowa Komunia czy Granatowe Anemony, które elegancko prezentują się w odcieniach koloru niebieskiego. Są to wyjątkowe motywy, które idealnie dopasują się do uroczystości przygotowanej dla gości komunijnych syna.

Pudełka na ciasto komunijne dla chłopca

Pudełko na ciasto komunijne dla chłopca z personalizacją