Drobne upominki dla uczniów na zakończenie roku szkolnego będą miłą pamiątką dla każdego ucznia. Słoniki na szczęście, czekoladki czy krówki z życzeniami sukcesów to piękny prezent, z którego ucieszy się każde dziecko. Wspaniałym pomysłem są także figurki sowy, które będą idealnie pasować na zakończenie szkoły. Eleganckie prezenty dla nauczyciela podziękują za okazaną pomoc w ciągu roku oraz przekazaną wiedzę. Prezent dla nauczyciela to najczęściej długopis, kubek czy notatnik z imieniem i piękną sentencją.

Wybierz:

Koniec roku

Zakończenie roku szkolnego - prezenty dla nauczyciela, drobne upominki dla uczniów

Rozpoczęcie letnich wakacji to ogromny powód do radości dla wszystkich dzieci i nastolatków. Uczniowie czekają na nie z niecierpliwością, jednak zanim będą mogli odpocząć od nauki, sprawdzianów i innych obowiązków, czeka ich jeszcze uroczyste zakończenie roku szkolnego. To doskonała okazja do pożegnania się ze znajomymi oraz nauczycielami. Często podczas tego rodzaju uroczystości uczniowie wręczają prezenty wychowawcom i innym pedagogom, zwłaszcza w przypadku ukończenia podstawówki czy szkoły średniej. Również nauczyciele nierzadko kupują podarunku dla swoich wychowanków, aby sprawić im miłą pamiątkę na całe życie. Jesteś uczniem rocznika kończącego właśnie pewien etap nauki? A może wychowawcom szukającym upominków dla swojej klasy? Szeroka gama prezentów, jaką możesz znaleźć w naszym sklepie internetowym na pewno Ci w tym pomoże! Mamy w niej zarówno drobne upominki, jak i fantastyczne kosze prezentowe, więc z pewnością wybierzesz idealny podarunek na tę okazję

Prezent dla nauczyciela na Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej powszechnie nazywany jest Dniem Nauczyciela. Nic dziwnego, w końcu to na barkach wszystkich pedagogów spoczywa kształcenie kolejnych pokoleń. Podczas Dnia Nauczyciela zazwyczaj wychowawcom i innym pracownikom szkoły wręczane są upominki od uczniów wdzięcznych za codzienną pomoc oraz trud wkładany w prowadzenie lekcji. Produkty znajdujące się w naszej ofercie również mogą być fantastycznymi upominkami dla nauczycieli. Kosze prezentowe w drewnianych skrzyniach i tekturowych pudełkach to prześliczne propozycje, które doskonale sprawdzą się jako podarunek od całej klasy. Można w nich znaleźć personalizowane kubki, symboliczne figurki, słodkości, herbatę, a nawet kosmetyki. Nauczycielowi wręczyć można także drobniejsze upominki. Ceramiczny kubek z tematycznym motywem oraz imieniem to chętnie wybierane rozwiązanie. Popularne są także personalizowane notesy czy teczki, które na pewno przydadzą się każdemu nauczycielowi w czasie codziennej pracy. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że prezent będzie trafiony. Bardzo osobistym upominkiem jest też ramka ze zdjęciem i krótkim podziękowaniem. Można śmiało podarować go wychowawcy w imieniu całej klasy. Wśród drobniejszych upominków znajdują się czekoladki, krówki czy cukierki, które na pewno zasmakują obdarowanemu pedagogowi. 

Prezenty dla uczniów

Fantastycznym prezentem dla uczniów kończących szkołę są figurki słoni z uniesionymi trąbami. Porcelanowe oraz drewniane słonie z całą pewnością przyniosą obdarowanym osobom mnóstwo szczęścia podczas przyszłych egzaminów i wyzwań. Wśród upominków dla uczniów znajdziesz także wyśmienite słodkości w postaci śmietankowych krówek, mlecznych czekoladek, ciasteczek z wróżbą czy owocowych lizaków. Szczególnie dobrym rozwiązaniem są smakołyki umieszczone w specjalnie na tę okazję zaprojektowanych opakowaniach z wyjątkowymi motywami i personalizacją. Stworzyliśmy też estetyczne czekoladowniki, w których można umieścić dowolną tabliczkę czekolady. Wykonane z kraftowego papieru opakowania zamykane są za pomocą ozdobnej wstążki i posiadają etykietę z życzeniami od nauczyciela. Nasze upominki mogą być też świetną nagrodą w konkursach naukowych!

Krówki dla uczniów na zakończenie roku szkolnego

Krówki dla uczniów na zakończenie roku szkolnego

Prezenty dla nauczyciela

Co podarować wychowawcy na zakończenie roku? Jaki prezent wręczyć z okazji Dnia Edukacji Narodowej? Jeśli razem z klasą szukasz idealnego podarunku dla ulubionego nauczyciela, koniecznie sprawdźcie nasze kosze prezentowe. Duże, drewniane skrzynie wypełnione dekoracyjną wełną drzewną i wspaniałymi drobiazgami. Wariant z porcelanową sową, krówkami i czekoladkami to chętnie wybierany upominek. Równie wspaniale sprawdzi się skrzynia ze słodkościami czy zestawem miodów i herbat. Każdy kosz posiada kartkę ze spersonalizowaną dedykacją dla nauczyciela opatrzoną niepowtarzalnym motywem. Kapitalnym pomysłem na prezent jest także ramka ze zdjęciem i podziękowaniem od klasy. W podobny sposób zdobione są ceramiczne kubki z fotografiami, imieniem nauczyciela i podpisem rocznika. W ten sposób Wasz wychowawca zyska niepowtarzalną pamiątkę od swojej wspaniałej klasy. Polecamy także teczki na dokumenty czy notesy, które bez wątpienia przydadzą się każdemu nauczycielami. Śmietankowe krówki, ręcznie robione czekolady czy inne słodkości to świetny dodatek do prezentu bądź drobny upominek z okazji zakończenia roku i dnia nauczyciela. 

Prezent dla nauczyciela z podpisem

Prezent dla nauczyciela z podpisem