Zaproszenia Komunijne do wypisania

Zaproszenia Komunijne do wypisania

Zaproszenia komunijne pozwolą zaprosić najbliższych na uroczystość. Jak zrobić zaproszenia komunijne? Można wykorzystać własne manualne umiejętności i przygotować zaproszenia na Komunię DIY. My proponujemy jednak piękne, nietypowe zaproszenia komunijne dla dziewczynki i chłopca do samodzielnego wypisania. Tekst zaproszenia jest piękny i dostosowany do okazji. W ofercie znajdziecie także zaproszenia komunijne dla Chrzestnych. Poza zaproszeniami warto wybrać także podziękowania komunijne, serwetki na Komunię, świece i inne dodatki w tym samym stylu.

Zaproszenia Komunijne do wypisania

 • ZAPROSZENIA komunijne IHS Exclusive 10szt KWADRAT LUX (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne IHS Exclusive 10szt KWADRAT LUX (+koperty)
  18,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne IHS Exclusive 10szt...

  Eleganckie zaproszenia na Komunię dziecka zdobione motywem Złotej Hostii. Zaproszenia wykonane zostały na wysokiej jakości papierze w biało-złotej kolorystyce. Wewnątrz zaproszenia znajduje się tekst do samodzielnego uzupełnienia. W komplecie znajduje się 10szt zaproszeń i 10szt białych kopert.

  18,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Srebrna Hostia 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Srebrna Hostia 10szt (+koperty)
  18,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Srebrna Hostia 10szt...

  Zaproszenia na Komunię Świętą dziecka wykonane w eleganckim stylu. Okładka zaproszeń wykonana została w srebrnej kolorystyce z nadrukiem białej Hostii, która wspaniale podkreśla charakter uroczystość. Wewnątrz zaproszeń znajduje się piękny cytat i tekst do samodzielnego uzupełnienia. Tak przygotowane zaproszenia pozwolą w wyjątkowy sposób zaprosić gości...

  18,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Alba 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Alba 10szt (+koperty)
  33,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Alba 10szt (+koperty)

  Wyjątkowe i oryginalne zaproszenia na I Komunię Świętą dziecka w kształcie alby. Zaproszenia wykonane w tak nowoczesnym i pomysłowym stylu zachwycą i oczarują wszystkich gości. Zaproszeń w kształcie alby nie znajdziesz w żadnym innym sklepie. Zaproszenia prezentują się wspaniale, dzięki wysokiej jakości papieru.

  33,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Złoty Wianuszek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Złoty Wianuszek 10szt (+koperty)
  18,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Złoty Wianuszek...

  Jak zaprosić gości na I Komunię Świętą w wyjątkowy i elegancki sposób? Idealną propozycją są zaproszenia komunijne z motywem złotego wianuszka i krzyżyka. Zaproszenia wykonane zostały na wysokiej jakości papierze w biało-złotej kolorystyce. Wewnątrz znajduje się piękny cytat, który zachwyci i zauroczy wszystkich gości.

  18,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Srebrno-Złota Komunia 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Srebrno-Złota Komunia 10szt (+koperty)
  18,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Srebrno-Złota...

  Zaproszenia komunijne wykonane w eleganckim i nowoczesnym stylu. Wykonane w srebrno-złotej kolorystyce z motywem gałązek i geometrycznych wzorów prezentują się przepięknie. Tak przygotowane zaproszenia pozwolą w wyjątkowy sposób zaprosić najbliższych na uroczystość I Komunii Świętej dziecka.

  18,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Eukaliptus 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Eukaliptus 10szt (+koperty)
  18,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Eukaliptus 10szt...
  1 Recenzje

  Przepiękne zaproszenia komunijne wykonane w eleganckim i nowoczesnym stylu. Zdobione motywem złotego wianuszka zakończonego gałązka eukaliptusa prezentują się wyjątkowo. Modny i ekskluzywny wzór pozwoli w efektowny sposób zaprosić gości na przyjęcie komunijne.

  18,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Pierwsza Komunia z konwaliami 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Pierwsza Komunia z konwaliami 10szt (+koperty)
  18,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Pierwsza Komunia z...

  Delikatne zaproszenia na Komunię dziecka z motywem konwalii. Zaproszenia wykonane zostały z dbałością o najmniejszy szczegół w biało-zielonej kolorystyce. W komplecie znajduje się 10szt zaproszeń i 10szt białych kopert. Całość prezentuje się przepięknie i pozwoli w wyjątkowy sposób zaprosić gości na uroczystość dziecka.

  18,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Lily of The Valley 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Lily of The Valley 10szt (+koperty)
  18,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Lily of The Valley...

  Delikatne i subtelne zaproszenia na I Komunię świętą dziecka w biało-zielonej kolorystyce. Okładka zaproszeń zdobiona jest pięknym wianuszkiem z zielonych listków i konwalii, która zachwyci zaproszonych gości. Idealna propozycja na przyjęcie komunijne zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  18,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne dla chłopca Granatowe z kwiatami 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne dla chłopca Granatowe z kwiatami 10szt (+koperty)
  18,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne dla chłopca...

  Wyjątkowa propozycja na I Komunię Świętą chłopca. Zaproszenia wykonane w granatowej kolorystyce, zdobione białymi kwiatami pozwolą w elegancki i modny sposób zaprosić gości na uroczystość dziecka. W komplecie znajdują się białe koperty, które idealnie pasują do chłopięcych zaproszeń na Komunię.

  18,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Eukaliptus 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Eukaliptus 10szt (+koperty)
  18,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne dla dziewczynki...

  Przepiękne zaproszenia na Komunię dziewczynki w biało-różowej kolorystyce. Wykonane na wysokiej jakości papierze, zdobione motywem gałązki i kwiatków pozwolą w uroczy sposób zaprosić gości na przyjęcie dziecka. W komplecie znajdują się białe koperty, które pozwolą wręczyć zaproszenia gościom w elegancki sposób.

  18,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Subtelny Róż 10szt (+koperty+wstążki) ZAPROSZENIA komunijne Subtelny Róż 10szt (+koperty+wstążki)
  23,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Subtelny Róż 10szt...

  Przepiękne zaproszenia na I Komunię Świętą dziewczynki z kwiatowym motywem. Okładka zdobiona ślicznym wianuszkiem w różowej kolorystyce, która zachwyci i zauroczy wszystkich gości. W komplecie znajdują się białe koperty, które pozwolą w elegancki sposób zapakować i wręczyć zaproszenia gościom.

  23,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Pastelowy Kościół z dziewczynką 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Pastelowy Kościół z dziewczynką 10szt (+koperty)
  18,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Pastelowy Kościół z...

  Wyjątkowo piękna propozycja zaproszeń na I Komunię Świętą dziewczynki. Zaproszenia komunijne zdobione uroczym motywem kościółka i dziewczynki pozwolą w cudowny sposób zaprosić gości na uroczystość dziecka. W komplecie znajdują się wysokiej jakości białe koperty, w których zaproszenia prezentują się elegancko.

  18,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Kwiatowy Wieniec 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Kwiatowy Wieniec 10szt (+koperty)
  21,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Kwiatowy Wieniec...

  Wyjątkowe zaproszenia na Komunię Świętą w stylu boho. Na okładce zaproszeń znajduje się efektowny kwiatowy wieniec w odcieniach purpury, bordo i śliwki, który prezentuje się pięknie i elegancko. Wewnątrz zaproszenia znajduje się wspaniały cytat i tekst do samodzielnego uzupełnienia. Dołączone do kompletu białe koperty pięknie dopełniają całość.

  21,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Vintage Lace 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Vintage Lace 10szt (+koperty)
  18,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Vintage Lace 10szt...
  1 Recenzje

  Zaproszenia komunijne z motywem białej koronki, które idealnie nadają się na uroczystość zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Wykonane w biało-brązowej kolorystyce prezentują się oryginalnie i niepowtarzalnie. Tak przygotowane zaproszenia pozwolą w elegancki sposób zaprosić gości na Komunię dziecka.

  18,98 zł
 • WSTĄŻKA satynowa do zaproszeń Alba 3mm 50m WSTĄŻKA satynowa do zaproszeń Alba 3mm 50m
  3,98 zł
  WSTĄŻKA satynowa do zaproszeń Alba 3mm 50m

  Delikatna satynowa wstążeczka w złotym kolorze to idealny dodatek do zaproszeń w kształcie Alby. Cienka wstążeczka pozwoli domknąć zaproszenia i udekorować je w cudowny sposób. Zaproszenia w kształcie alby przewiązane wstążkami zachwycą i zauroczą gości.

  3,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Rystykalny Wianuszek 10szt KWADRAT (+koperty kraft) ZAPROSZENIA komunijne Rystykalny Wianuszek 10szt KWADRAT (+koperty kraft)
  23,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Rustykalny Wianuszek...

  Piękne zaproszenia komunijne, dekorowane grafiką Rustykalnego Wianuszka. Dzięki nim zaprosisz gości na przyjęcie komunijne. Wewnątrz zaproszeń znajduje się tekst do samodzielnego wypełnienia. Zaproszenia posiadają koperty kraft.

  23,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Gałązka Eukaliptusa 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Gałązka Eukaliptusa 10szt (+koperty)
  18,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Gałązka Eukaliptusa...

  Wyjątkowo eleganckie zaproszenia komunijne, które wpisują się w najmodniejsze trendy. Wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół, zdobione motywem gałązek eukaliptusa prezentują się przepięknie. Tak przygotowane zaproszenia pozwolą w oryginalny sposób zaprosić gości na przyjęcie dziecka.

  18,98 zł

Zaproszenia na Komunię do wypisania

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego dziecka oraz jego bliskich. Duchowa uroczystość jest planowana z dużym wyprzedzeniem, ponieważ przygotowania do tego szczególnego dnia trwają wiele miesięcy. Tradycją stały się rodzinne uroczystości, dzięki którym można dzielić się radosną nowiną przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej przez dziecko. Uroczystość w restauracji, wspólny posiłek na ogrodzie lub wycieczka do parku rozrywki to niektóre propozycje organizacyjne, które są często wybierane przez rodziców na ten wyjątkowy dzień. Zanim jednak dojdzie do celebrowania radosnej nowiny - należy w odpowiedni sposób zaprosić gości. Jakie zaproszenia na Komunię wybrać?

Zaproszenia na Komunię 2020/2021

Zaproszenia na Komunię to zazwyczaj eleganckie i klasyczne propozycje, za pomocą których w wyjątkowy sposób zaprosicie gości na uroczystość. Dominującymi barwami są: złoto, srebro, biel, beż, ale także radosna i żywa zieleń lub intensywny granat. Bardzo popularne są sakralne motywy, takie jak: gołąb, alba czy eucharystia. Jednak dużym zainteresowaniem cieszą się także nietypowe zaproszenia komunijne z motywem wiosennych kwiatów, które idealnie wpasowują się w porę roku, gdy zazwyczaj przyjmowany  jest sakrament Pierwszej Komunii Świętej. Bardzo popularne są zaproszenia komunijne wykonane w duchu DIY, czyli zrób to sam. Jak zrobić zaproszenie na Komunię? Wystarczy obrać wizję, zgromadzić niezbędne materiały i przygotować autorskie zaproszenia dla najbliższych, które będą stanowiły wyjątkowy element całej uroczystości, podczas angażujących przygotowań. Możecie wykonać zaproszenia na Komunię 3D z odstającymi elementami dekoracyjnymi, których popularność wzrasta.

kwiatowe zaproszenia komunijne Zaproszenia komunijne z konwalią

Zaproszenia komunijne do wypisania

Zaproszenia komunijne to bardzo obszerna oferta naszego sklepu internetowego, dzięki której zaprosisz najbliższych w wyjątkowy sposób na wspólne celebrowanie dnia przystąpienia do Pierwszej Komunii Świętej waszej pociechy. Zaproszenia komunijne Alba to bestseller, który podbił serca wielu klientów poszukujących wyjątkowego sposobu na zaproszenie gości komunijnych. Jest to zaproszenie, które idealnie pasuje na uroczystość chłopca i dziewczynki. Idealne będa także tradycyjne zaproszenia z motywem Hostii w złotym lub srebrnym tonie. Jednak jeśli bardzo chcecie podkreślić w zaproszeniu także płeć dziecka poprzez odpowiedni motyw lub dopasowaną kolorystykę to posiadamy zaproszenia na Komunię dedykowane osobno dla chłopca i osobno dla dziewczynki.

zaproszenia komunijne z hostią

Zaproszenia komunijne z Hostią srebrne

Zaproszenia komunijne dla dziewczynki

Zaproszenia komunijne dla dziewczynki to przepiękne propozycje kwiatowe i nie tylko, utrzymane w różowej kolorystyce. Świetną opcją są zaproszenia na Komunię z kwiatowych kolekcji: Malarskie Piwonie, Świeże Dalie, Kwiatowy Wieniec, a także urocze zaproszenie komunijne z kolekcji Pastelowy Kościół z dziewczynką. Piękne motywy i wysoka jakość papieru, na którym drukowane są nasze produkty z pewnością zrobi ogromne wrażenie na każdym zaproszonym i pozwoli w wyjątkowy sposób przekazać niezbędne informacje.

zaproszenia na komunię dla dziewczynki

Zaproszenia na Komunię dla dziewczynki

Zaproszenia komunijne dla chłopca

Zaproszenia komunijne dla chłopca odznaczają się bardzo często rozmaitymi odcieniami niebieskiego, np. granat, baby blue, błękit. Zaproszenia na Komunię z kolekcji Granatowe z Kwiatami oraz zaproszenia komunijne Chłopiec to świetnie propozycje, którymi możecie obdarować gości waszego syna.

zaproszenia na komunię chłopca

Zaproszenia na Komunię chłopca

Zaproszenie na Komunię  - tekst

Zaproszenie na Komunię to również tekst, który określa gdzie, kiedy i na jakich warunkach odbędzie się uroczystość. Często treść zaproszenia staje się problematyczna do samodzielnego stworzenia, dlatego w naszym sklepie online oferujemy zaproszenia na Komunię do wypisania z gotowym tekstem.Zaproszenia komunijne dla Chrzestnych powinny być nieco wyróżnione pośród reszty gości i warto przygotować do nich personalizowany tekst z podziękowaniami za obecność w duchowym życiu pociechy.