Magnesy na podziękowania Chrzest

Magnesy na podziękowania Chrzest

Pomysłowe podziękowania na Chrzest zawsze najbardziej cieszą przybyłych gości. Podziękuj bliskim w wyjątkowy sposób za pomoc personalizowanych magnesów! Na naszej stronie znajdziesz mnóstwo wzorów pięknych kolekcji. Jeśli chcesz nadać pamiątce jeszcze większej wyjątkowości możesz zamówić magnes ze zdjęciem swojego maluszka! Postaw na efektowny, praktyczny prezent, który zostanie pamiątką na długie lata. 

Magnesy na podziękowania Chrzest

 • MAGNES na Chrzest Z IMIENIEM Białe Róże ze stópkami W OPAKOWANIU MAGNES na Chrzest Z IMIENIEM Białe Róże ze stópkami W OPAKOWANIU
  6,49 zł
  MAGNES na Chrzest Z IMIENIEM Białe Róże ze stópkami W OPAKOWANIU

  Piękny upominek dla gości Chrztu Świętego! Magnes sprzedawany w komplecie z bilecikiem z kwietnymi elementami, zawiera tekst podziękowania. Personalizacja na produkcie zawiera imię dziecka oraz datę uroczystości. Taki prezent pokocha każdy bliski! 

  6,49 zł
 • MAGNES podziękowanie Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Miś i Baloniki MAGNES podziękowanie Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Miś i Baloniki
  3,98 zł
  MAGNES podziękowanie Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Miś i Baloniki

  Piękny magnes, który pozwoli podziękować gościom za przybycie na uroczystość. Produkt zdobiony jest grafiką misia z balonikami w odcieniach różu. To idealny upominek na przyjęciu dla dziewczynki. Magnes może stanowić pamiątkę na długie lata!

  3,98 zł
 • MAGNES podziękowanie Chrzest chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki MAGNES podziękowanie Chrzest chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki
  3,98 zł
  MAGNES podziękowanie Chrzest chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki

  Wspaniałe magnesy na lodówkę! Wręcz je gościom by podziękować im za przybycie na uroczystość Chrztu Świętego. Każdy magnes zdobiony jest grafiką misia z balonikami pośród błękitu. Delikatna kolorystyka i najnowszy wzór wspaniale zaprezentuje się na stole. Każdy gość będzie zachwycony.

  3,98 zł
 • MAGNES podziękowanie na Chrzest ZE ZDJĘCIEM dziecka personalizowany Białe Kwiaty MAGNES podziękowanie na Chrzest ZE ZDJĘCIEM dziecka personalizowany Białe Kwiaty
  4,98 zł
  MAGNES podziękowanie na Chrzest ZE ZDJĘCIEM dziecka personalizowany Białe...

  Magnes ze zdjęciem dziecka to wspaniały upominek dla gości! Podaruj bliskim wyjątkowy personalizowany prezent, który podziękuję im za wsparcie w dniu Chrztu Świętego twojego synka. Magnes dekorowany jest uroczą grafiką białych kwiatów z elementami błękitu. Ten prezent zachwyci każdego z gości! 

  4,98 zł
 • MAGNES podziękowanie na Chrzest ZE ZDJĘCIEM dziecka personalizowany Różowe Kwiaty MAGNES podziękowanie na Chrzest ZE ZDJĘCIEM dziecka personalizowany Różowe Kwiaty
  4,98 zł
  MAGNES podziękowanie na Chrzest ZE ZDJĘCIEM dziecka personalizowany Różowe...

  Wyjątkowy magnes ze zdjęciem waszego maluszka! Podziękuj gościom za przybycie na uroczystość Chrztu Świętego wręczając im magnez ze zdjęciem, datą oraz imieniem waszej córeczki. Magnez dekorowany jest grafiką różowych kwiatów. To szczególny prezent, który chwyci za serce wszystkich gości.

  4,98 zł
 • MAGNES na Chrzest ZE ZDJĘCIEM dziecka personalizowany MAGNES na Chrzest ZE ZDJĘCIEM dziecka personalizowany
  3,49 zł
  MAGNES na Chrzest ZE ZDJĘCIEM dziecka personalizowany
  3 Recenzje

  Uroczy magnes zdobiony zdjęciem maluszka oraz imieniem dziecka to wyjątkowa propozycja na podziękowanie gościom za przybycie na uroczystość Chrztu Świętego. Kolorystyka magnesu zachowana jest w uniwersalnych kolorach, dzięki czemu pasuje dla dziewczynki i dla chłopca. Goście będą zachwyceni takim pięknym upominkiem!

  3,49 zł
 • MAGNES podziękowanie Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty MAGNES podziękowanie Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty
  3,98 zł
  MAGNES podziękowanie Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty

  Uroczy magnes jest pięknym podziękowaniem dla gości przybyłych na uroczystość Chrztu Świętego. Podaruj bliskim wspaniały upominek zdobiony grafiką pudrowych kwiatów. Magnes jest personalizowany, zawiera imię dziecka oraz datę przyjęcia. 

  3,98 zł
 • MAGNES podziękowanie Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki MAGNES podziękowanie Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki
  3,98 zł
  MAGNES podziękowanie Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki

  Wspaniały pomysł na podziękowania dla gości! Spraw radość bliskim i podaruj im personalizowany magnez, który pozwoli im zachować pamiątkę z uroczystości Chrztu Świętego! Magnes zdobiony jest grafiką uroczych złotych stópek. Upominek świetnie skomponuje się z resztą produktów z kolekcji. 

  3,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Chrzest w złocie
  1 Recenzje

  Aranżacja na Chrzest w złocie - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • MAGNES na lodówkę Boho Kołyska na Chrzest MAGNES na lodówkę Boho Kołyska na Chrzest
  3,98 zł
  MAGNES podziękowanie Chrzest Z IMIENIEM Boho Kołyska

  Oryginalny sposób na podziękowanie dla gości! Podaruj bliskim pamiątkę Chrztu Świętego twojego dziecka w postaci personalizowanego magnesu zdobionego przepiękną grafiką kołyski w stylu boho! To wyjątkowa pamiątka, którą goście będą mogli zawiesić na lodówce. Magnes możesz zapakować w ozdobne pudełko.

  3,98 zł
 • MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek ZE ZDJĘCIEM Botaniczny Z BILECIKIEM MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek ZE ZDJĘCIEM Botaniczny Z BILECIKIEM
  8,98 zł
  MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek ZE ZDJĘCIEM Botaniczny Z BILECIKIEM

  Magnes ze zdjęciem dziecka sprzedawany w komplecie z bilecikiem w botanicznym stylu. Piękny pomysł na upominek dla gości. Podziękowanie pasuje zarówno na Chrzest, Komunię, jak i Roczek. Na magnesie umieścimy zdjęcie dowolnego dziecka.

  8,98 zł
 • MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Botaniczny Z BILECIKIEM MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Botaniczny Z BILECIKIEM
  7,98 zł
  MAGNES na Chrzest, Komunię, Roczek Z IMIENIEM Botaniczny Z BILECIKIEM

  Magnes z personalizacją to wspaniały pomysł na podziękowania dla gości na każdą okazję. Magnes sprzedawany jest w komplecie z bilecikiem i grafiką w botanicznym stylu. Magnesy można wręczyć osobiście lub ułożyć przy nakryciach gości.

  7,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Chrzest botaniczny

  Aranżacja na Chrzest botaniczny - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!