Prezenty dla Nauczyciela

Prezenty dla Nauczyciela

Dzień Nauczyciela powoli się zbliża a wy nie macie pomysłu co wręczyć wychowawcy? Wejdźcie na naszą stronę i skorzystajcie z wielu propozycji! Nasze personalizowane produkty zachwycą każdego przekazując podziękowania w wyjątkowy sposób. Kubki, pudełka prezentowe, czekolady w obwolucie wszystko wykonane w modnych, zachwycających wzorach. Dzięki wysokiej jakości produktom prezent stanie się pamiątką na długie lata. 

Prezenty dla Nauczyciela

 • KOSZ prezentowy męski dla Nauczyciela Z IMIENIEM Zestaw kawowy KOSZ prezentowy męski dla Nauczyciela Z IMIENIEM Zestaw kawowy
  69,98 zł
  KOSZ prezentowy męski dla Nauczyciela Z IMIENIEM Zestaw kawowy

  Zestaw kawowy dla Nauczyciela to niesamowity upominek, który wyrazi wdzięczność za trud włożony w wychowanie. W pudełku z łuby znajdziesz migdały w mlecznej czekoladzie, kawę mieloną oraz śmietankowe krówki. Na wieczku umieszczono także personalizowaną etykietę z grafiką w kraftowym stylu. 

  69,98 zł
 • KSIĘGA Klasy Dla Pana Nauczyciela Z IMIENIEM KSIĘGA Klasy Dla Pana Nauczyciela Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Klasy Dla Pana Nauczyciela Z IMIENIEM

  Księga Klasy dla nauczyciela to wzruszający prezent , w który zostało włożone wiele serca. Przygotowane przez Was zdjęcia klasowe, życzenia oraz wpisy zostaną docenione przez wychowawcę. Personalizowana grafika z nazwą szkoły, imieniem nauczyciela oraz Waszym rocznikiem będzie pamiątką na całe życie!

  49,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Zestaw z kubkiem i sową KRAFT PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Zestaw z kubkiem i sową KRAFT
  99,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Zestaw z kubkiem i sową KRAFT

  Prezent dla Nauczyciela w pięknym wydaniu, zapakowany do kraftowego pudełka prezentowego. W skład zestawy wchodzi kubek z napisem Najlepszy Nauczyciel i jego imieniem, drewniana zawieszka z sową oraz śmietankowe krówki. Całość utrzymana jest w rustykalnym stylu - pięknie wpisuje się w najnowsze trendy. Taki prezent może być wręczony od klasy bądź jednego...

  99,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Box z kubkiem i długopisem BIAŁY PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Box z kubkiem i długopisem BIAŁY
  79,98 zł
  PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Box z kubkiem i długopisem BIAŁY

  Prezent na Dzień Nauczyciela umieszczony w oryginalnym boxie prezentowym. Przepięknie skomponowany upominek z kubkiem z imieniem, długopisem Najlepszego Nauczyciela oraz słodkimi krówkami dla Super Faceta będzie wspaniałym wyborem, by podziękować Nauczycielowi za wszystko, co zrobił dla uczniów.

  79,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty
  319,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty

  Chcesz wręczyć wyjątkowy prezent swojemu Nauczycielowi? Zamów zestaw prezentowy zawierający butelkę whisky, czekoladę, Jack Daniels z colą w puszce, kamienie do whisky, skarpetki bawełniane oraz przepyszne cukierki. Całość dopełni naklejka z personalizowanymi życzeniami. Prezent utrzymany jest w czarno-srebrno-czerwonej kolorystyce. 

  319,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA
  299,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA

  Szukasz prezentu dla Nauczyciela? Zamów personalizowane pudełko prezentowe wykonane z największą starannością o każdy szczegół. W środku umieszczono butelkę whisky, czekoladę, Jack Daniels z colą w puszce, kamienie do whisky, skarpetki bawełniane oraz przepyszne cukierki. Podziękowanie wyrazi także personalizowana etykieta w srebrnym odcieniu.

  299,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz
  319,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz

  Szukasz wspaniałego prezentu dla Nauczyciela? Zamów personalizowane pudełko prezentowe w którym umieszczono butelkę whisky, czekoladę, Jack Daniels z colą w puszce, kamienie do whisky, skarpetki bawełniane oraz przepyszne cukierki. Personalizowana etykieta z życzeniami zachwyci każdego mężczyznę. Zaskocz Wychowawcę ekskluzywnym prezentem! 

  319,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Na apetyt PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Na apetyt
  179,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Na apetyt

  Piękny prezent na Zakończenie Roku Szkolnego lub Dzień Nauczyciela. Podaruj Wychowawcy pudełko prezentowe z alkoholem, czekoladą, kawą, migdałami, nerkowcami, pistacjami oraz fistaszkami. Personalizacja zawarta na wieczku zachwyci każdego mężczyznę! 

  179,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy
  199,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy

  Elegancki prezent dla Nauczyciela umieszczony w czarnym pudełku prezentowym. W środku znajduje się zestaw z alkoholem, miodem, krówkami, migdałami, pistacjami oraz nerkowcami. Wspaniały tekst podziękowania zaskoczy Wychowawcę wywołując pozytywne emocje. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA
  219,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA

  Piękne podziękowania dla Nauczyciela, które pozwoli okazać wdzięczność za pomoc, troskę i wychowanie. Upominek zawiera brandy, likwory, skarpetki, muchę oraz czekoladki. Personalizowana naklejka została wykonana w kraftowym stylu, zawiera również przepiękne życzenia. Nauczyciel będzie zachwycony! 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA
  299,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA

  Wyjątkowy zestaw dla Nauczyciela, który możesz wręczyć podczas Zakończenia Roku Szkolnego lub Dzień Nauczyciela. W środku znajdziesz zestaw z alkoholem, kamieniami do schładzania napojów, skarpetkami, świecą oraz słodyczami. Podziękuj za trud włożony w wychowanie, przekazaną wiedzę i okazaną pomoc za pomocą personalizowanego prezentu.  

  299,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II
  259,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II

  Wyjątkowy prezent dla Nauczyciela, który pokocha każdy mężczyzna! W boxie znajduje się: butelka Jim Beam, czekolada, puszka Jim Beam z colą, pistacje, fistaszki oraz cukierki. Podziękuj wychowawcy za pomoc, troskę i dobre rady. Prezent dopełni personalizowana etykieta z grafiką w stylu kraftowym. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA
  209,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA

  Pudełko prezentowe dla Nauczyciela! Podaruj Wychowawcy upominek z alkoholem, słodyczami oraz przekąskami do pochrupania. Na wieczku umieszczono personalizowaną etykietę z grafiką w stylu kraftowym. Zamów przepiękny prezent, który zachwyci każdego mężczyznę! 

  209,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Elegancki z wódką PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Elegancki z wódką
  199,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Elegancki z wódką

  Wręcz zestaw idealny dla Nauczyciela! Kup box z męską zawartością w którym znajdziesz zestaw z alkoholem, słodyczami, świecą oraz skarpetkami. Na wieczku umieszczono personalizowaną etykietę z grafiką w srebrnym odcieniu na której znajdują się wyjątkowe podziękowania. Ten upominek przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Elegancki z wódką II PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Elegancki z wódką II
  199,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Elegancki z wódką II

  Wspaniały prezent dla Nauczyciela, który możesz wręczyć podczas Zakończenia Roku Szkolnego lub na Dzień Nauczyciela. Upominek z wódką, kawą, muchą, cukierkami oraz skarpetkami w czarnym boxie zachwyci każdego mężczyznę. Personalizowana etykieta z wyjątkowymi podziękowaniami wzruszy Wychowawcę. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA
  219,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA

  Podziękowania dla Nauczyciela to miły gest, który doceni jego starania, pomoc, trud włożony w nauczanie. Podarujcie Wychowawcy wyjątkowy upominek z alkoholem, aromatyczną kawą, czekoladą Merci, satynową muchą oraz skarpetkami bawełnianymi. Wieczko zawiera przepiękny tekst podziękowania pośród srebra.

  219,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Irish Cream PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Irish Cream
  229,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Irish Cream

  Prezent dla Nauczyciela, który możesz wręczyć na Zakończenie Roku Szkolnego lub Dzień Nauczyciela. Upominek z alkoholem, czekoladkami, czekoladą, migdałami oraz kawą mieloną wywoła uśmiech na twarzy wychowawcy. Personalizowane podziękowania za trud włożony w wychowanie, pomoc oraz dobre rady wywołają wzruszenie u niejednego mężczyzny. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Styl i klasa PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Styl i klasa
  219,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Styl i klasa

  Piękny prezent dla Nauczyciela na Zakończenie Roku Szkolnego lub Dzień Nauczyciela. Podaruj ulubionemu wychowawcy pudełko z alkoholem, piersiówką, skarpetkami, migdałami, muchą satynową oraz czekoladkami. Na wieczku umieszczone zostały personalizowane życzenia które podziękują za trud włożony w wychowanie, dobre rady, wiedzę i okazaną pomoc.

  219,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Pomysł na wieczór PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Pomysł na wieczór
  229,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Pomysł na wieczór

  Niesamowity prezent dla Nauczyciela zawarty w czarnym pudełku prezentowym. W środku znajduje się zestaw z wódką, przepysznymi truflami, migdałami w mlecznej czekoladzie, fistaszkami, świecą sojową oraz cukierkami. Na wieczku umieszczono także personalizowaną etykietę z grafiką w stylu kraftowym. Wychowawca będzie zachwycony!

  229,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela box Z IMIENIEM Portfel, notes, skarpety PREZENT dla nauczyciela box Z IMIENIEM Portfel, notes, skarpety
  149,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Portfel, notes, skarpety

  Wspaniały prezent na Dzień Nauczyciela. Podaruj nauczycielowi pudełko prezentowe z personalizacją wypełnione wysokiej jakości produktami. W środku znajdziesz: portfel ze skóry naturalnej w brązowym odcieniu, bawełniane skarpetki, długopis w czarnym kartoniku, notes oraz słodkie czekoladki w eleganckich papierkach. Box zdobi naklejka w stylu kraftowym. 

  149,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela box Z IMIENIEM Słodki Zestaw PREZENT dla nauczyciela box Z IMIENIEM Słodki Zestaw
  149,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Słodki Zestaw

  Niesamowity zestaw prezentowy dla Nauczyciela! Podaruj wyjątkowy prezent, który został umieszczony w personalizowanym pudełku. Wino czerwone, krówki śmietankowe, czekoladki w eleganckich papierkach oraz dwa opakowania przepysznych migdałów zostały wzbogacone o personalizowaną etykietę umieszczoną na wieczku. Taki zestaw bez wątpienia doceni każdy...

  149,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela box Z IMIENIEM na energię Kawa z czekoladą PREZENT dla nauczyciela box Z IMIENIEM na energię Kawa z czekoladą
  149,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM na energię Kawa z czekoladą

  Prezent dla Nauczyciela w efektownym wydaniu! Wręcz nauczycielowi pudełko prezentowe pełne słodkich elementów. W środku znajdziesz wino czerwone półwytrawne, świeżo paloną kawę mieloną z aromatem irlandzkiej whisky, krówki oraz czekoladę w stylowej obwolucie. Całość dopełnia personalizowana etykieta. 

  149,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela Z IMIENIEM Słodka Elegancja PREZENT dla nauczyciela Z IMIENIEM Słodka Elegancja
  159,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z IMIENIEM Słodka Elegancja

  Podarujcie Nauczycielowi niezapomniany prezent! Pudełko prezentowe z personalizowaną etykietą zostało wypełnione słodką zawartością. W pudełku znajduje się wino musujące, krówki śmietankowe, czekolada merci w obwolucie, czarny pasek wykonany ze skóry oraz gustowna, drewniana mucha. Słodki box dopełnia personalizowana etykieta w modnym, kraftowym stylu. 

  159,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela Z IMIENIEM Kawa, likier i kubek termiczny PREZENT dla nauczyciela Z IMIENIEM Kawa, likier i kubek termiczny
  149,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z IMIENIEM Kawa, likier i kubek termiczny

  Szukasz efektownego prezentu na Dzień Nauczyciela? Skorzystaj z personalizowanego pudełka prezentowego w którym znajdziesz likier barmański do kawy, aromatyczna kawę mieloną, czarny kubek termiczny ze stali nierdzewnej oraz czekoladki. Prezent ze specjalną dedykacją będzie wspaniałą pamiątką! 

  149,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela box Z IMIENIEM Kubek, likier i słodkości PREZENT dla nauczyciela box Z IMIENIEM Kubek, likier i słodkości
  149,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Kubek, likier i słodkości

  Niesamowity prezent na Dzień Nauczyciela! Personalizowane pudełko prezentowe zdobione naklejką w modnym, kraftowym stylu to najmodniejsza propozycja tego roku. W środku znajduje się syrop do kawy, krówki, kawa, kubek oraz migdały w mlecznej czekoladzie. Box idealnie sprawdzi się dla fana słodkości

  149,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena PREZENT dla nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena
  199,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena

  Szukasz prezentu na Dzień Nauczyciela? Wykorzystaj pudełko prezentowe pełne różnorodnych produktów. Upominek dekorowany jest personalizowaną naklejką w kraftowym motywie. W zestawie znajduje się świeczka, pistacje, fistaszki, cukierki, piersiówka oraz kostki do chłodzenia napojów. To świetna pamiątka, która bez wątpienia zostanie zapamiętana.

  199,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z Kawą PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z Kawą
  79,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z Kawą

  Efektowny prezent na Dzień Nauczyciela! Likier do kawy w małej buteleczce, kawa mielona oraz słodkie krówki o śmietankowym smaku zostały umieszczone w czarnym pudełku prezentowym. Wieczko zawiera personalizowaną etykietę z życzeniami oraz modną kraftową grafiką. To wyjątkowy prezent dla wyjątkowego Nauczyciela. 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Eleganckiego Mężczyzny PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Eleganckiego Mężczyzny
  99,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Eleganckiego Mężczyzny

  Wyjątkowy upominek na Dzień Nauczyciela! Podaruj Nauczycielowi czarny box z oryginalną zawartością. W zestawie znajduje się męski portfel skórzany, skarpetki bawełniane oraz drewniana mucha. Personalizacja z motywem kraftowym wpisuje się w najnowsze trendy. Taki zestaw bez wątpienia ucieszy obdarowaną osobę

  99,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z migdałami PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z migdałami
  69,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z migdałami

  Słodki upominek na Dzień Nauczyciela. Świetny zestaw prezentowy który zawiera torebkę z migdałami w belgijskiej czekoladzie, torebkę z migdałami w mlecznej czekoladzie z cynamonem oraz choco stick. Wspaniale sprawdzi się podczas popołudniowego napoju. Całość dopełnia personalizowana etykieta z motywem kraftowym. Podaruj Nauczycielowi odrobinę osłody! 

  69,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Prawdziwego Mężczyzny PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Prawdziwego Mężczyzny
  99,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Prawdziwego Mężczyzny

  Upominek dla Nauczyciela! Zamów personalizowane pudełko prezentowe w którym znajduje się: świeczka w szklanym słoiczku, czarna piersiówka oraz krówki o śmietankowym smaku. Piękna grafika w kraftowym stylu wspaniale zaprezentuje się na wieczku. Idealnie dopasowane produkty wprawią w zachwyt obdarowaną osobę.

  99,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Chill Time PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Chill Time
  79,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Chill Time

  Wyjątkowy prezent dla Nauczyciela! Podaruj wychowawcy personalizowany upominek, który pozwoli na odrobinę relaksu. W zestawie znajdują się słodkie cukierki, fistaszki do pochrupania oraz mała butelka Prosecco. Delikatna, kraftowa naklejka dodaje szczególnego charakteru. Obdarowana osoba będzie zachwycona!

  79,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Chwila Odprężenia PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Chwila Odprężenia
  89,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Chwila Odprężenia

  Niesamowity upominek dla Nauczyciela! Podaruj wychowawcy modny prezent z piękną personalizacją. Wieczko zawiera życzenia oraz dedykacje tak by obdarowana osoba mogła się poczuć wyjątkowo. W środku znajdziesz produkty takie jak: wino musujące, migdały w mlecznej czekoladzie z cynamonem oraz krówkami. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór
  189,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór

  Elegancki upominek dla Wychowawcy zamknięty w personalizowanym pudełku prezentowym. Wewnątrz znajduje się zestaw zawierający dużą butelkę Brandy, czekoladki Solidarność, czekoladę Lindt o smaku whisky oraz cukierki Bimberki. Dopełnienie stanowi srebrna etykieta z życzeniami. 

  189,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Prawdziwy Dżentelmen PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Prawdziwy Dżentelmen
  169,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Prawdziwy Dżentelmen

  Oryginalny prezent dla Nauczyciela! Podaruj wychowawcy pudełko prezentowe z modną, srebrną grafiką. W zestawie znajduje się świeca sojowa w szklanym słoiczku, skarpetki bawełniane, kamienie do schładzania napojów oraz pyszne praliny. Słodkie elementy zostały wzbogacone o niesamowite gadżety. To połączenie sprawia, że pudełko pokocha każdy mężczyzna.

  169,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Elegancki Zestaw PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Elegancki Zestaw
  159,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Elegancki Zestaw

  Niesamowity prezent na Dzień Nauczyciela. Personalizowany box w klasycznej, czarnej kolorystyce został wypełniony wysokiej jakości produktami.  W zestawie znajduje się mucha materiałowa, skarpetki bawełniane, męski portfel oraz pasek. Wieczko zdobione jest srebrną naklejką zawierającą życzenia, personalizację oraz modną grafikę. Wychowawca będzie...

  159,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Niezbędnik Dżentelmena PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Niezbędnik Dżentelmena
  199,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Niezbędnik Dżentelmena

  Elegancki upominek na Dzień Nauczyciela! Box prezentowy przeznaczony dla dżentelmena w środku zawiera: czarny notes z gumką, długopis, cukierki, herbata ekspresowa, czekolada mleczna z dodatkiem whisky oraz metalowy kieliszek. Delikatny srebrny odcień pięknie prezentuje się w towarzystwie życzeń oraz personalizacji. 

  199,98 zł

Prezenty dla nauczyciela na koniec roku i Dzień Edukacji Narodowej

Nie ulega żadnym wątpliwościom, że wychowawca to najważniejszy nauczyciel w szkole - to z nim klasa spędza najwięcej czasu, jeździ na wycieczki czy organizuje różne wydarzenia. Z tego też powodu, najczęśniej na różne okazje prezenty wręcza się właśnie wychowawcom. Wielkimi krokami nadchodzi Dzień Nauczyciela, Gwiazdka, zakończenie roku szkolnego albo w ogóle koniec Waszej przygody w szkole? W takim razie zdecydowanie warto poszukać wyjątkowego podarunku dla wychowawcy. Na różnorodne wydarzenia czy święta upominki przygotowywane są też dla innych nauczycieli, dyrekcji czy pracowników szkoły. W naszej ofercie znajdziecie fantastyczne produkty na prezent dla każdego. Drobne upominki i efektowne kosze prezentowe wygodnie zamówicie przez Internet z dostawą prosto pod wskazany adres. To naprawdę praktyczne rozwiązanie!

Eleganckie kosze prezentowe dla nauczyciela

Zestawy prezentowe dla nauczyciela to zdecydowanie jeden z najbardziej efektownych i szykownych pomysłów. Można śmiało wręczyć je wychowawcy z okazji Dnia Nauczyciela, zakończenia roku, a nawet Świąt czy urodzin! Zestawy różnych rozmiarów czy form dobrze jest dopasować do upodobań obdarowywanej osoby. Świetnym rozwiązaniem będą też bardzo uniwersalne i eleganckie kosze prezentowe. Gustowny prezent dla nauczyciela w czarnym boxie to niezawodna propozycja dla wychowawcy. W jego skład wchodzą notatnik z długopisem, portfel, skarpetki oraz czekoladki. Taki komplet z pewnością przyda się każdemu nauczycielowi. Piękne zestawy z winem, słodyczami, praktycznymi gadżetami czy akcesoriami bez dwóch zdań będą trafionym podarunkiem dla wychowawcy. A wyjątkowe wykonanie głęboko zapadnie mu w pamięci.

Prezent dla nauczyciela box zestaw eleganckiego mężczyzny

Zestaw prezentowy dla nauczyciela

Pomysłowe prezenty dla nauczyciela

Zestawy prezentowe to bez wątpienia ciekawa propozycja na Dzień Edukacji Narodowej, zakończenie roku szkolnego, Gwiazdkę, urodziny czy inne wydarzenia. Tego rodzaju podarunki przygotowuje się w przedszkolach, szkołach podstawowych, a nawet średnich. Prezenty są bowiem niezawodnym sposobem na okazanie wdzięczności za naukę, pomoc i wsparcie wychowawcy. Smakowity zestaw prezentowy z migdałami w dwóch rodzajach czekolady oraz choco sticksem do rozpuszczania w ciepłym mleku to naprawdę wyjątkowy pomysł na podarunek. Box ozdobiony został personalizowaną kartką z podziękowaniem, dzięki czemu całość posiada niezwykle osobisty i wyjątkowy charakter. Tego rodzaju podarunek bez dwóch zdań sprawi ogromną przyjemność obdarowanej osobie. 

Personalizowane prezenty dla nauczyciela

Prezent z podpisem będzie unikalną niespodzianką na zakończenie roku, DEN czy Święta. Nieważne, czy zdecydujecie się na duży i efektowny zestaw, czy raczej drobny upominek. Spersonalizowany podarunek dla nauczyciela od klasy, samorządu uczniowskiego czy pojedynczego ucznia bez dwóch zdań będzie miłą niespodzianką. Kalendarz dla nauczyciela z imieniem to naprawdę sprawdzona propozycja. Jedyny w swoim rodzaju podarunek sprawi przyjemność obdarowanemu mężczyźnie i na pewno przyda mu się podczas wykonywania codziennych obowiązków. A może wolicie zabawny i nietuzinkowy prezent dla nauczyciela? W takim razie doskonałym pomysłem będzie świadectwo wzorowego nauczyciela. Plakat w formie świadectwa z biało-czerwonym paskiem na pewno wywoła szeroki uśmiech na twarzy obdarowanej osoby!

Kalendarz do nauczyciela najlepszy nauczyciel

Kalendarz z imieniem dla nauczyciela