Pamiątki komunijne - Biblie z imieniem

Pamiątki komunijne - Biblie z imieniem

Pamiątki komunijne - Biblie z imieniem to doskonały pomysł na prezent na Komunię dla dziewczynki i dla chłopca. Pismo Święte to oryginalna pamiątka komunijna, którą można spersonalizować imieniem dziecka, dzięki czemu będzie ona wyjątkowa. Biblia na Komunię to niezwykły symbol bliskości z Panem Bogiem. Biblia dla dzieci przysłuży się do poszerzania ich wiedzy o Bogu. W ofercie posiadamy uniwersalne motywy ksiąg oraz produkty przeznaczone dla chłopca, np. Chłopiec i dziewczynki, np. Pastelowa z dziewczynką. Pamiątki komunijne najlepiej wręczyć w tematycznych torbach papierowych, np. z motywem IHS.

Pamiątki komunijne - Biblie z imieniem

 • BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Święta Rodzina DUŻA BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Święta Rodzina DUŻA
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Święta Rodzina DUŻA

  Biblia z personalizowaną okładką to idealna propozycja na Pamiątkę I Komunii Świętej. Pismo Święte posiada kolorowe obrazki, które dostosowane są do wieku dziecka komunijnego. Biblia posiada aż 160 stron i dość dużą czcionkę, dzięki czemu wygodnie będzie się czytać dziecku.

  59,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Komunia Święta DUŻA BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Komunia Święta DUŻA
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Komunia Święta DUŻA

  Wspaniała Pamiątka I Komunii Świętej dla dziecka w postaci personalizowanej Biblii. Okładka Pisma Świętego zdobiona jest naklejką z imieniem dziecka, datą sakramentu oraz religijną grafiką kielicha i chleba. Całość prezentuje się wyjątkowo elegancko. Biblia posiada 160 stron, które zdobione są kolorowymi obrazkami.

  59,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Złoty Kielich malarski DUŻA BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Złoty Kielich malarski DUŻA
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Złoty Kielich malarski DUŻA

  Jaką Pamiątkę I Komunii Świętej wręczyć dziecku? Idealną propozycją jest personalizowana Biblia, której okładka zdobiona jest personalizacją i religijną grafiką. Biblia wykonana jest z dbałością o najmniejszy szczegół. Jest gotowa do wręczenia dziecku komunijnemu. Dzięki personalizacji w postaci imienia dziecka i daty Komunii wpisuje się w najbardziej...

  59,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Anioł Stróż DUŻA BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Anioł Stróż DUŻA
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Anioł Stróż DUŻA

  Biblia to jedna z najczęściej wybieranych Pamiątek I Komunii Świętej. Wyjątkową propozycją jest personalizowane Pismo Święte, które zdobione jest urocz grafiką aniołka. Na okładce Biblii znajduje się również imię dziecka, data Komunii oraz tekst modlitwy. Całość prezentuje się przepięknie.

  59,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Chłopiec DUŻA BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Chłopiec DUŻA
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Chłopiec DUŻA

  Personalizowana Biblia z motywem chłopca i gałązek eukaliptusa to wspaniały pomysł na Pamiątkę I Komunii Świętej. Okładka Biblii zdobiona jest naklejką z personalizacją, grafiką oraz cytatem. Całość wykonana została z dbałością o najmniejszy szczegół i prezentuje się wyjątkowo elegancko.

  59,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Gołąbek DUŻA BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Gołąbek DUŻA
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Gołąbek DUŻA

  Pamiątka I Komunii Świętej w postaci personalizowanej Biblii to wyjątkowa propozycja. Pismo Święte posiada 160 stron z kolorowymi obrazkami, które dostosowane są do wieku dziecka komunijnego. Na okładce znajduje się naklejka z grafiką gołąbka, imieniem dziecka oraz datą Komunii, dzięki której Biblia prezentuje się elegancko.

  59,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Rybka DUŻA BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Rybka DUŻA
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Rybka DUŻA

  Biblia z imieniem dziecka to wyjątkowy prezent na I Komunię Świętą. Pismo Święte z personalizowaną okładką będzie wspaniałą pamiątką dla dziecka komunijnego na długie lata. Zdobione grafiką złotej rybki oraz cytatem prezentuje się wyjątkowo elegancko.

  59,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Pastelowa z Dziewczynką DUŻA BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Pastelowa z Dziewczynką DUŻA
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Pastelowa z Dziewczynką DUŻA

  Biblia z imieniem dziecka to wyjątkowy prezent na I Komunię Świętą. Pismo Święte z personalizowaną okładką będzie wspaniałą pamiątką dla dziecka komunijnego na długie lata. ZdobioPrzepiękna Biblia z personalizacją, pastelową grafiką kościoła oraz dziewczynki. Pismo Święte w takim wydaniu to wspaniała propozycja Pamiątki I Komunii Świętej dla dziecka....

  59,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Pastelowa z Chłopcem DUŻA BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Pastelowa z Chłopcem DUŻA
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Pastelowa z Chłopcem DUŻA

  Jaką Pamiątkę I Komunii Świętej wręczyć dziecku? Idealną propozycją jest personalizowana Biblia, która zdobiona jest przepiękną grafiką. Okładka z motywem pastelowego kościołka oraz chłopca prezentuje się wspaniale. Tak wykonane Pismo Święte posiada czytelną czcionkę i kolorowe obrazki.

  59,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Kielich i Hostia DUŻA BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Kielich i Hostia DUŻA
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Kielich i Hostia DUŻA

  Personalizowana Biblia z motywem Kielicha i Hostii to wyjątkowa propozycja prezentu komunijnego. Okładka Pisma Świętego zdobiona imieniem dziecka, datą sakramentu i pięknym cytatem prezentują się elegancko i oryginalnie. Biblię wystarczy zapakować w ozdobny papier  lub w torebkę komunijnym i wręczyć dziecku.

  59,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM dla chłopca Niebieska DUŻA BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM dla chłopca Niebieska DUŻA
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM dla chłopca Niebieska DUŻA

  Wyjątkowa pamiątka I Komunii Świętej dla chłopca. Personalizowana Biblia zdobiona motywem granatowych kwiatów i pięknym cytatem to idealna propozycja na Komunię chłopca. Pismo Święte posiada 160 stron czytelną czcionką i kolorowymi obrazkami.

  59,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Różowa Komunia DUŻA BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Różowa Komunia DUŻA
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Różowa Komunia DUŻA

  Jaką pamiątkę I Komunii Świętej wręczyć dziewczynce? Wspaniała propozycją jest personalizowana Biblia, której okładka zdobiona jest kwiatową grafiką w różowej kolorystyce. Pismo Święte z imieniem dziecka, datą sakramentu i pięknym cytatem będzie wyjątkową pamiątką na długie lata.

  59,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Konwalie DUŻA BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Konwalie DUŻA
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Konwalie DUŻA

  Przepiękna Biblia z personalizacją i motywem konwalii to wyjątkowa propozycja prezentu dla dziecka na Komunię. Pismo Święte wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół będzie wspaniała pamiątką na długie lata. Biblia dzięki naklejce z imieniem dziecka, datą sakramentu i cytatem prezentuje się oryginalnie i elegancko.

  59,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Pierwsza Komunia z konwaliami BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Pierwsza Komunia z konwaliami
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Pierwsza Komunia z konwaliami

  Personalizowana Biblia to idealny pomysł na prezent dla dziecka komunijnego. Dzięki niemu dziecko przyjmujące sakrament będzie miało pamiątkę z tego wyjątkowego dnia. Na okładce biblii nadrukowane jest imię dziecka oraz data uroczystości.

  59,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Delikatne Kwiaty DUŻA BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Delikatne Kwiaty DUŻA
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Delikatne Kwiaty DUŻA

  Personalizowana Biblia to wyjątkowa pamiątka I Komunii Świętej dziecka. Zdobiona imieniem dziecka, datą sakramentu oraz cytatem prezentuje się elegancko i oryginalnie. Na okładce znajduje się również religijna grafika w nowoczesnej odsłonie - motyw krzyża z zielonymi gałązkami i białymi kwiatami.

  59,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Srebrna Hostia DUŻA BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Srebrna Hostia DUŻA
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Srebrna Hostia DUŻA

  Wyjątkowa pamiątka I Komunii Świętej dziecka w postaci personalizowanej Biblii z motywem Hostii. Na okładce znajduje się naklejka z imieniem dziecka oraz datą sakramentu. Pismo Święte w takim wydaniu to wspaniała pamiątka dla dziecka komunijnego na długie lata.

  59,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM IHS Exclusive DUŻA BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM IHS Exclusive DUŻA
  59,98 zł
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM IHS Exclusive DUŻA

  Pamiątka I Komunii Świętej w postaci personalizowanej Biblii to wyjątkowy pomysł na prezent dla dziecka komunijnego. Zdobiona naklejką z imieniem dziecka, datą sakramentu i grafiką złotej Hostii prezentuje się elegancko i oryginalnie. Wewnątrz znajduje się aż 160 stron z kolorowymi ilustracjami.

  59,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  35,00 zł
 • BIBLIA Pamiątka I Komunii Świętej Z IMIENIEM DUŻA Pudrowe Kwiaty

  Pamiątkowa Biblia doskonały prezent z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Wierzch Biblii zdobi personalizowana karteczka ozdobiona motywem delikatnych kwiatów. Biblię zdobią piękne kolorowe ilustracje, które sprawią, że dziecku łatwiej będzie wyobrazić sobie o czym mówi czytany tekst.

  59,98 zł

Pamiątka I Komunii Świętej - symboliczne upominki dla dziecka komunijnego

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowy dzień w życiu młodego chrześcijanina. Od momentu przyjęcia pierwszego sakramentu Eucharystii może ono w pełni uczestniczyć w nabożeństwach kościelnych. Z tego powodu uroczystość przystąpienia do Pierwszej Komunii Świętej jest uroczyście celebrowana w gronie najbliższych. Wszystkie najważniejsze osoby w życiu dziecka, uczestnicząc w tak ważnym momencie życia dziecka, okazują mu ogromne wsparcie. Pamiątka I Komunii Świętej to symboliczny upominek dla dziecka, która powinna je zbliżać do wiary w Boga. Zmaterializowany symbol wiary w postaci Pisma Świętego jest doskonałą propozycją prezentową z tej okazji dla chłopca i dla dziewczynki. W ofercie sklepu internetowego można znaleźć wiele inspiracji i pomysłów na prezenty komunijne dla dziecka oraz inne artykuły komunijne.

Biblia z imieniem dla dziewczynki

Biblia z imieniem dla dziewczynki

Biblie z imieniem - doskonały pomysł na pamiątkę komunijną dla chłopca i dla dziewczynki

Biblie z imieniem to pamiątki komunijne, które doskonale pasują do charakteru uroczystości. Oryginalne pamiątki komunijne to te opatrzone dedykacją dla dziecka. Biblia personalizowana to produkt z pięknymi motywami i grafikami do wyboru. Biblia z imieniem dziecka będzie doskonałą Pamiątką Komunii Świętej od Chrzestnej i Chrzestnego. Na okładce poza motywem przewodnim, np. Anioł Stróż, widnieje tekst modlitwy oraz personalizacja w postaci imienia dziecka i daty uroczystości. Personalizowane prezenty na Komunię zawsze robią ogromne wrażenie, dlatego warto wybierać je na upominki komunijne.

biblia z imieniem na Pierwszą komunię

Biblia z imieniem na Pierwszą Komunię Świętą

Personalizowana Biblia to niezwykle oryginalny prezent na Komunię dla chłopca i dla dziewczynki. W ofercie posiadamy piękne grafiki z kolekcji komunijnych, które można dedykować dziewczynce, np. Pastelowa z dziewczynką lub chłopcu, np. Niebieska, w zależności od potrzeb. Można również wybrać wariant uniwersalny Biblii z imieniem w złocie lub w srebrze, który doskonale pasuje w obu przypadkach, np. kolekcja komunijna Gołąbek oraz Kielich i Hostia.

biblia z imieniem dla chłopca

Biblia z imieniem dla chłopca

Jak wręczyć pamiątkę komunijną w elegancki sposób?

Pamiątka komunijna powinna zostać wręczona dziecku w odpowiedni sposób. Świetnym pomysłem są charakterystyczne torby papierowe z motywem sakralnym IHS lub drugi wariant opakowania prezentowego na Komunię - zielony wianuszek z napisem w środku “Pierwsza Komunia Święta”. Biała torebka z grubego papieru pozwoli na wręczenie prezentu komunijnego w bardzo uroczysty sposób. Warto zatem zdecydować się na jeden z dwóch modeli torebek papierowych.