Rekwizyty do zdjęć

Rekwizyty do zdjęć

Rekwizyty do fotek to coś bez czego nie odbędzie się żadna dobra impreza. Rekwizyty do zdjęć na urodziny są nieodzownym elementem imprezy. Potrzebne rekwizyty do fotobudki można znaleźć w sklepach internetowych specjalizujących się w sprzedaży akcesoriów na imprezy okolicznościowe. Modne w sezonie 2020 rekwizyty do zdjęć to kule i tuby dymne, które tworzą piękne tło do zdjęć. Akcesoria do zdjęć na patykach także sprawdzą się podczas sesji okolicznościowych. Gotowe rekwizyty do zdjęć do druku możecie znaleźć w internecie.


Rekwizyty do zdjęć

 • MASKI leśne zwierzątka do kolorowania 6szt MASKI leśne zwierzątka do kolorowania 6szt
  17,98 zł
  MASKI leśne zwierzątka do kolorowania 6szt

  Fantastyczne maski papierowe w kształcie leśnych zwierzątek do kolorowania. Gwarantują świetną zabawę podczas przyjęcia! Dzieciaki będą zachwycone tym, że mogą je samodzielnie pokolorować. Rewelacyjny gadżet na przyjęcie urodzinowe w leśnym stylu!

  17,98 zł
 • GWIZDKI holograficzne MIX KOLORÓW 6szt GWIZDKI holograficzne MIX KOLORÓW 6szt
  4,98 zł
  GWIZDKI holograficzne MIX KOLORÓW 6szt

  Fantastyczny gadżet na przyjęcie urodzinowe dla Waszych pociech! Kolorowe holograficzne gwizdki będą świetną atrakcją dla wszystkich gości.

  4,98 zł
 • CZAPECZKI urodzinowe Kolorowe w kropki MIX 6szt CZAPECZKI urodzinowe Kolorowe w kropki MIX 6szt
  11,98 zł
  CZAPECZKI urodzinowe Kolorowe w kropki MIX 6szt

  Kolorowe czapeczki będą fantastyczną atrakcją podczas przyjęcia urodzinowego. Czapeczki to również świetny gadżet do sesji zdjęciowych! Fotki z imprezki urodzinowej będą wyglądać rewelacyjnie! Możesz je wykorzystać także na Roczku dziecka!

  11,98 zł
 • CZAPECZKI urodzinowe Pastelowe MIX 6szt CZAPECZKI urodzinowe Pastelowe MIX 6szt
  13,98 zł
  CZAPECZKI urodzinowe Pastelowe MIX 6szt

  Kolorowe czapeczki w pastelowych kolorach to fantastyczny wybór na urodzinki dzieci. Czapeczki będą idealnym dodatkiem dla każdego z dzieci.

  13,98 zł
 • CZAPECZKI urodzinowe Złote Gwiazdki Sylwester 6szt CZAPECZKI urodzinowe Złote Gwiazdki Sylwester 6szt
  10,98 zł
  CZAPECZKI urodzinowe Złote Gwiazdki Sylwester 6szt

  Czapeczki urodzinowe w złotym kolorze dekorowane przepięknym i gwiazdkami to fantastyczna propozycja na urodzinki, ale też na przyjęcie sylwestrowe. Czapeczki zamocowane są na gumce i posiadają uniwersalne rozmiary. Dzięki nim uzyskacie fantastyczne zdjęcia z imprezki!

  10,98 zł
 • CZAPECZKI urodzinowe Złote Metaliczne 6szt CZAPECZKI urodzinowe Złote Metaliczne 6szt
  7,98 zł
  CZAPECZKI urodzinowe Złote Metaliczne 6szt
  1 Recenzje

  Czapeczki urodzinowe w złotym metalicznym kolorze to fantastyczny dodatek na każde przyjęcie! Czapeczki wykonane są z grubego papieru o błyszczącej powierzchni. To fantastyczna propozycja dla każdego z gości obecnych na urodzinkach dzieci. Złote czapeczki pozwolą także uzyskać fantastyczne zdjęcia z imprezki.

  7,98 zł
 • CZAPECZKI urodzinowe Rosegold Metaliczne 6szt CZAPECZKI urodzinowe Rosegold Metaliczne 6szt
  7,98 zł
  CZAPECZKI urodzinowe Rosegold Metaliczne 6szt

  Czapeczki urodzinowe w odcieniu różowego złota to przepiękny dodatek dla każdego z dzieci obecnych na przyjęciu urodzinowym. Czapeczki mają najmodniejszy odcień rosegold, czyli różowego złota. Będą także idealnym pomysłem na uzyskanie wspaniałych zdjęć z imprezki!

  7,98 zł
 • CZAPECZKI urodzinowe Holograficzne urodzinki, Sylwester 6szt CZAPECZKI urodzinowe Holograficzne urodzinki, Sylwester 6szt
  9,98 zł
  CZAPECZKI urodzinowe Holograficzne urodzinki, Sylwester 6szt

  Czapeczki urodzinowe w modnym holograficznym wydaniu będą wspaniałą propozycją na wszelkiego rodzaju przyjęcia. Idealnie sprawdzą się jako dodatek do zdjęć na urodzinkach dzieci i dorosłych, ale też na przyjęciu sylwestrowym. Czapeczki pięknie opalizują.

  9,98 zł
 • CZAPECZKI urodzinowe Kropki Rosegold 6szt CZAPECZKI urodzinowe Kropki Rosegold 6szt
  11,98 zł
  CZAPECZKI urodzinowe Kropki Rosegold 6szt

  Czapeczki urodzinowe w modnym wydaniu z nadrukiem połyskujących rosegoldowych kropek świetnie sprawdzą się na urodzinkach dzieci. Czapeczki są idealnym wyborem na przyjęcia, pozwolą uzyskać fantastyczne imprezowe fotki. Czapeczki są wygodne w noszeniu, umieszczone na gumce.

  11,98 zł
 • GWIZDKI na urodziny, Sylwestra Złote Gwiazdki 6szt GWIZDKI na urodziny, Sylwestra Złote Gwiazdki 6szt
  8,98 zł
  GWIZDKI na urodziny, Sylwestra Złote Gwiazdki 6szt

  Gwizdki imprezowe z nadrukiem złotych gwiazdek wspaniale sprawdzą się na urodzinkach dzieci lub przyjęciu noworocznym. Gwizdki posiadają efektowne złote nadruki, które wspaniale się mienią i odbiją światło.

  8,98 zł
 • CZAPECZKI urodzinowe Kolorowe w gwiazdki MIX 6szt CZAPECZKI urodzinowe Kolorowe w gwiazdki MIX 6szt
  17,98 zł
  CZAPECZKI urodzinowe Kolorowe w gwiazdki MIX 6szt

  Czapeczki urodzinowe to świetny wspaniały pomysł do wykorzystania na przyjęciu. Możesz podarować je gościom, który dzięki nim poczują się znakomicie i uśmiech nie zejdzie ich twarzy. Kolorowe czapeczki w pastelowych odcieniach ozdobione zostały gwiazdkami i wyglądają fenomenalnie. Będą idealne do zdjęć. 

  17,98 zł
 • CZAPECZKI urodzinowe Syrenka HOLO 6szt CZAPECZKI urodzinowe Syrenka HOLO 6szt
  11,98 zł
  CZAPECZKI urodzinowe Syrenka HOLO 6szt

  Czapeczki urodzinowe to fantastyczny dodatek na przyjęcie. Piękne czapeczki z efektem holo oraz ogonkiem syrenki zachwycą zarówno małych jak i tych większych gości. Takie czapeczki świetnie wyglądają na zdjęciach.

  11,98 zł
 • CZAPECZKI urodzinowe Kosmos 6szt CZAPECZKI urodzinowe Kosmos 6szt
  14,98 zł
  CZAPECZKI urodzinowe Kosmos 6szt

  Kosmiczne czapeczki z grafiką rakiet to nieodłączny element dobrej zabawy! Świetnie sprawdzą się na świętowaniu roczku lub innych urodzinek. Uświetnią także pamiątkowe zdjęcia w kosmicznym motywie. Dzięki takim czapeczkom każdy może mieć swoją własną, odlotową planetę.

  14,98 zł
 • CZAPECZKI urodzinowe Kolorowe Happy Birthday MIX 6szt CZAPECZKI urodzinowe Kolorowe Happy Birthday MIX 6szt
  12,98 zł
  CZAPECZKI urodzinowe Kolorowe Happy Birthday MIX 6szt

  Czapeczki urodzinowe to nieodłączny element udanej zabawy. Dostępne na naszej stronie kolorowe, papierowe czapeczki z napisem Happy Birthday w kolorze złotym idealnie wpasują się w każdy styl przyjęcia. Gadżet będzie się również pięknie prezentował na zdjęciach. Zestaw zawiera 6 sztuk różnokolorowych nakryć głowy.

  12,98 zł

Zabawy na urodziny - jakie atrakcje przygotować na przyjęcie dziecka?

Podczas wyprawienia przyjęcia dla dziecka, nie możecie zapomnieć o odpowiednim przygotowaniu się do pamiątkowych zdjęć. Każdy z Waszych gości z pewnością zamieni się na chwilę w fotografa. Wymaga to od nas niezwykłej czujności podczas tworzenia dekoracji wnętrza. Piękne tło poprawi wrażenia wizualne zdjęcia, jednak warto wyjść poza schemat rodzinnego pozowania. Ciekawe dodatki do zdjęć wspaniale pomogą w wykonaniu nowoczesnych i zabawnych sesji. Zaprojektowane przez nas rekwizyty do zdjęć staną się hitem imprezki! Każda osoba pełniąca w danym momencie rolę modela powinna otrzymać gadżety do zdjęć na patyku i wymyślić zwariowaną minę. Gwarantujemy dużo śmiechu i radości. Chwile te cudownie integrują ze sobą wszystkich obecnych krewnych. Świetnymi dodatkami do pamiątkowych zdjęć będą również balony urodzinowe, girlandy urodzinowe, rozety dekoracyjne, pomponu i kule papierowe. Aby solenizant wyróżniał się na zdjęciach warto jest zaopatrzyć się w personalizowane dodatki. Np. Szarfa urodzinowa z imieniem solenizanta i liczbą świętowanych lat fantastycznie podkreśli charakter przyjęcia.

Gadżety do zdjęć łabędź

Gadżety do zdjeć z motywem łabędzia

Rekwizyty do zdjęć - rewelacyjne dodatki i gadżety urodzinowe

Gdy organizujecie urodziny dziecka, niezbędne będą urocze gadżety do robienia zdjęć. Macie do wyboru masę dostępnych gadżetów i rodzajów dekoracji, które znakomicie sprawdzą się jako dodatki do pamiątkowych zdjęć. Małe księżniczki szczerze zachwycą się kolekcją Unicorn, zawierającą perfekcyjne rekwizyty do zdjęć w plenerze - okulary, chmurki, rogi jednorożca i napisy Dream oraz Love. W komplecie znajdują się rekwizyty, patyczki oraz specjalne podklejki do samodzielnego przyklejenia. Z kolei na gadżety do zdjęć dla chłopców polecamy rekwizyty do zdjęć z kolekcji Mały Pilocik, niesamowicie urozmaicające imprezkę. Przykładowo, w zbiorze zawarte są czapki pilotki z goglami dla pasjonatów powietrznych przygód. Wyjątkowe dekoracje do zdjęć to także tablica z możliwością ułożenia dowolnego napisu oraz czapeczki urodzinowe, a nawet napisy dekoracyjne. Tak wielki wybór daje nam swobodę w tworzeniu pomysłowych kompozycji na fotografiach.

Rekwizyty do zdjęć Unicorn

Rekwizyty do zdjęć Unicorn na patyczkach

Zdjęcia urodzinowe w fantastycznym stylu

Nie ulega wątpliwości, że jednymi z najpopularniejszych dodatków na przyjęcia urodzinowe są papierowe czapeczkiCzapeczki urodzinowe powinny pięknie współgrać z pozostałymi elementami dekoracyjnymi na przyjęciu. Każda z zaproszonych osób powinna dostać swoją czapeczkę. Goście ubrani w tak wyjątkowy sposób cudownie będą prezentować się na pamiątkowych fotografiach. Po imprezie każdy może zabrać swoją czapeczkę na pamiątką po uroczystości. Znakomitym rozwiązaniem będzie również korona papierowa na głowę dla Waszej małej solenizantki. Dziewczynka w złotej koronie na pewno będzie czuła się bardzo wyróżniona. Podczas robienia pamiątkowych zdjęć, wszyscy będą cudownie się prezentować, ubrani w urodzinowe przebrania i trzymając wyjątkowe gadżety do zdjęć na urodzinki. 

Korona na głowę

Korona na głowę do śmiesznych zdjęć