Krówki na Komunię

Krówki na Komunię

Krówki na Komunię to doskonały pomysł na stworzenie słodkiego stołu lub na wykonanie spersonalizowanych podziękowań dla gości. Śmietankowe cuksy z pewnością zadowolą każdego łakomczucha. Krówki z nadrukiem to piękny upominek i pamiątka komunijna dla gości, zwłaszcza w formie eleganckiej bombonierki. Krówki personalizowane to wyjątkowa słodycz z imieniem dziecka komunijnego. Czekoladki, lizaki, magnesy na Komunię to równie pomysłowe i lubiane prezenty dla gości komunijnych, które znajdują się w ofercie naszego sklepu.

Krówki na Komunię

 • KRÓWKI podziękowanie Granatowa Komunia Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie Granatowa Komunia Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Granatowa Komunia Z...

  Przepyszne polskie krówki owinięte w papierek w granatowej kolorystyce z imieniem dziecka i datą uroczystości to piękny pomysł na podziękowania dla gości. Krówki posiadają nadruk delikatnych jasnych kwiatów i akcenty w odcieniu granatu. Wspaniale pasują na uroczystość komunijną chłopca.

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa Z...

  Krówki komunijne z imieniem dziecka, datą uroczystości i grafiką gałązek eukaliptusa w botanicznym stylu. Krówki to typowo polskie słodycze, które zachwycą gości zaproszonych na uroczystość. Wyrażą wdzięczność za wręczone prezenty. Krówki są już owinięte w papierki - gotowe do wręczenia najbliższym.

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Komunię Rustykalna Komunia Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Komunię Rustykalna Komunia Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Komunię Rustykalna...

  Krówki na podziękowania komunijne w ślicznych papierkach z imieniem dziecka i datą uroczystości - gotowe do wręczenia gościom. Na krówkach znajduje się grafika koronki w odcieniach brązu, dzięki czemu krówki wspaniale pasują do rustykalnego stylu. Niesamowity dodatek na Komunię chłopca i dziewczynki.

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Komunia w Srebrze Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie Komunia w Srebrze Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Komunia w Srebrze Z...

  Pyszne mleczne krówki z grafiką srebrnej koronki, imieniem dziecka i datą uroczystości to świetny wybór na podziękowania dla gości komunijnych. Krówki prezentują się bardzo elegancko. Są świetnym pomysłem na słodkie upominki dla najbliższych. Można je włożyć do pudełeczek lub woreczków z organzy.

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Komunia w Złocie Z NADRUKIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie Komunia w Złocie Z NADRUKIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Komunia w Złocie Z...

  Jak słodko podziękować gościom komunijnym? Świetnym wyborem będą krówki z grafiką złotej koronki, imieniem dziecka i datą Komunii. Krówki są zawinięte w papierki - gotowe do wręczenia gościom. Wspaniale sprawdzą się w biało-złotych aranżacjach. Można je ułożyć przy talerzach gości.

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Srebrno-Złota Komunia Z NADRUKIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie Srebrno-Złota Komunia Z NADRUKIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Srebrno-Złota Komunia...

  Krówki na podziękowania dla gości wykonane w modnym botanicznym stylu. Krówki są zdobione grafiką szarozielonych listków i geometrycznych złotych akcentów. Posiadają dodatkowo nadruk imienia dziecka i daty uroczystości. Piękny wybór, by podziękować gościom za przybycie i wręczone prezenty.

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Komunię IHS Exclusive Z NADRUKIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Komunię IHS Exclusive Z NADRUKIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Komunię IHS...

  Jak podziękować gościom na Komunii dziecka? Świetnym wyborem są przepyszne polskie krówki owinięte w papierki z grafiką złotej Hostii. Krówki posiadają również nadruk imienia dziecka i daty uroczystości. Słodko podziękują za przybycie i wręczone prezenty. Można je umieścić w specjalnych pudełeczkach lub woreczkach z organzy.

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Komunię Srebrna Hostia Z NADRUKIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Komunię Srebrna Hostia Z NADRUKIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Komunię Srebrna...

  Piękne podziękowania dla gości komunijnych w postaci pysznych polskich krówek z nadrukiem srebrnej Hostii. Krówki owinięte są w papierek - gotowe do wręczenia gościom. Wyrażą wdzięczność za przybycie i wręczone prezenty.

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Komunię Lily of the Valley Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Komunię Lily of the Valley Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Komunię Lily of...

  Krówki na upominki dla gości komunijnych z grafiką gałązek konwalii. Krówki wykonane są w minimalistycznym stylu, świetnie wpisują się w najnowsze trendy. To wspaniały dodatek, który sprawdzi się zarówno na Komunii chłopca, jak i dziewczynki. Krówki można dodatkowo umieścić w woreczkach z organzy lub specjalnych pudełeczkach komunijnych.

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Komunię ZE ZDJĘCIEM Zapach Piwonii 20szt KRÓWKI podziękowanie na Komunię ZE ZDJĘCIEM Zapach Piwonii 20szt
  44,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Komunię ZE...

  Krówki ze zdjęciem dziecka przygotowane specjalnie na Komunię dziecka. Posiadają nadruk kwiatów piwonii, imię, a także zdjęcie pociechy. Tego typu upominek wyrazi wdzięczność za przybycie na uroczystość i wręczone prezenty. Krówki to wspaniały wybór na podziękowania dla każdego uczestnika przyjęcia.

  44,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Różowa Komunia Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie Różowa Komunia Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Różowa Komunia Z...

  Piękny upominek dla gości komunijnych. Krówka w personalizowanym papierku z imieniem dziecka oraz datą uroczystości w wyjątkowy sposób podziękuje gościom za udział w uroczystości. Każda krówka posiada grafikę kwiatowej gałązki, która pasuje idealnie na przyjęcie dziewczyny.

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Komunia Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie Komunia Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Komunia Rustykalny...

  Krówki komunijne to sposób na słodkie podziękowanie dla gości komunijnych. Dzięki nim możesz w wyjątkowy sposób podziękować gościom za udział w uroczystości. Krówki można umieścić obok nakryć gości lub wręczyć samodzielnie. Każda krówka posiada personalizację.

  39,98 zł

Krówki na Komunię z imieniem i zdjęciem dziecka. Jak słodko podziękować gościom komunijnym?

Słodkie podziękowanie z pewnością trafi w gusta każdego obdarowanego. Dlatego warto pomyśleć o słodkim upominku podczas organizowania przyjęcia komunijnego. Najczęściej gości obdarowuje się cukierkami, czekoladkami lub lizakami. My polecamy mleczne krówki w pięknych papierkach. Wzory krówek dostępne w ofercie naszego sklepu pasują na Komunię chłopca i dziewczynki. Różnorodność grafik sprawia, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Słodkości można ułożyć obok nakryć gości albo wręczyć je osobiście. Forma obdarowania jest dowolna i zależy tylko od Was! 

Krówki komunijne z nadrukiem

Największą zaletą krówek komunijnych, jest możliwość wybrania papierka w który będą owinięte cukierki. Dzięki temu z tak prostego przedmiotu można stworzyć naprawdę piękny podarunek. Na Komunię Świętą polecamy krówki z nadrukiem złotej lub srebrnej hostii. Jest to najbardziej rozpoznawalny symbol, który od razu przywodzi na myśl Pierwszą Komunię Świętą. Nadruk na krówkach możesz również dobrać pod odpowiedni motyw przewodni. Na Komunię najczęściej wybierane są motywy botaniczne takie jak eukaliptus lub konwalie, a także klasyczne rustykalne kolekcje dekoracji. Krówki najlepiej prezentują się ułożone na nakryciach gości. Wówczas żaden z nich nie przeoczy takiego podarunku. 

krówki na komunię z hostią

Krówki na Komunię ze srebrną Hostią

Krówki ze zdjęciem dziecka Komunia

Jak najlepiej zaskoczyć gości? Podarujcie im upominek! Aby wywołać jeszcze większe zaskoczenie wśród obecnych na przyjęciu gości podaruj im krówki z nadrukowanym zdjęciem Waszego dziecka. Takie słodkości przygotowujemy na specjalne zamówienie, tylko i wyłącznie z myślą o dziecku. Będzie to na pewno bardzo oryginalna propozycja podziękowania. Umieszczając na papierku od krówki zdjęcie, macie pewność że będzie to upominek jedyny w swoim rodzaju. Każda krówka zawijana jest z największą starannością a wszystko po to aby zachwycić waszych gości. Krówki można dodatkowo umieścić w ozdobnych pudełeczkach na upominki lub woreczkach z organzy.

krówki komunijne ze zdjęciem dzieckaKrówki komunijne ze zdjęciem dziecka