Krówki na Komunię

Krówki na Komunię

Krówki na Komunię to doskonały pomysł na stworzenie słodkiego stołu lub na wykonanie spersonalizowanych podziękowań dla gości. Śmietankowe cuksy z pewnością zadowolą każdego łakomczucha. Krówki z nadrukiem to piękny upominek i pamiątka komunijna dla gości, zwłaszcza w formie eleganckiej bombonierki. Krówki personalizowane to wyjątkowa słodycz z imieniem dziecka komunijnego. Czekoladki, lizaki, magnesy na Komunię to równie pomysłowe i lubiane prezenty dla gości komunijnych, które znajdują się w ofercie naszego sklepu.

Krówki na Komunię

 • KRÓWKI podziękowanie na Komunię Białe Róże z Hostią 10szt KRÓWKI podziękowanie na Komunię Białe Róże z Hostią 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Komunię Białe Róże z Hostią 10szt

  Krówki udekorowane motywem białych róż i konwalii stanowią wyjątkowy gest podziękowania dla gości uczestniczących w Pierwszej Komunii Świętej. Każda krówka jest starannie zapakowana w papier o tematyce komunijnej, nadając prezentowi nie tylko wyjątkowy smak, ale również estetyczny wygląd.

  19,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Komunię chłopca Kielich i kwiaty 10szt KRÓWKI podziękowanie na Komunię chłopca Kielich i kwiaty 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Komunię chłopca Kielich i kwiaty 10szt

  Krówki przygotowane specjalnie na Komunię Chłopca są nie tylko słodkim, ale także pięknym podziękowaniem dla Waszych bliskich. Każda krówka jest opakowana w elegancki papier z napisem "Dziękujemy". Ten wyjątkowy upominek doda blasku i uroku podczas przyjęcia komunijnego Waszego synka.

  19,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Komunię dziewczynki Kielich w kwiatach róż 10szt KRÓWKI podziękowanie na Komunię dziewczynki Kielich w kwiatach róż 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Komunię dziewczynki Kielich w kwiatach róż 10szt

  Słodkie krówki jako propozycja podziękowania dla zaproszonych gości. Wybierz drobny upominek zawierający słodkości owinięte w biały papier z różowym motywem i napisem "Dziękujemy". Ten uroczy gest zachwyci wszystkich swoją słodkością, a dodatkowo wprowadzi do atmosfery uroczystego przyjęcia nutę rozkoszy i wdzięku.

  19,98 zł
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku z sercem Dziękujemy 2szt KRÓWKI na podziękowanie w woreczku z sercem Dziękujemy 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku z sercem Dziękujemy 2szt

  Krówki z motywem serca i napisem Dziękujemy zapakowane w celofanowy woreczek to piękny pomysł na gotowe upominki dla gości. Krówki podziękują za przybycie na Chrzest, Roczek, Komunię czy urodziny dziecka. Dzięki uniwersalnej grafice prezentują się pięknie i niepowtarzalnie i pasują do każdego stylu przyjęcia.

  6,98 zł
 • KRÓWKI na Komunię podziękowanie w woreczku Srebrna Hostia 2szt KRÓWKI na Komunię podziękowanie w woreczku Srebrna Hostia 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na Komunię podziękowanie w woreczku Srebrna Hostia 2szt

  Jak podziękować gościom komunijnym? Idealnym wyborem będą słodkie śmietankowe krówki owinięte w papierki z motywem srebrnej Hostii. Krówki zapakowane są po 2szt do celofanowego woreczka i przewiązane kokardką. To gotowy upominek, który z pewnością spodoba się gościom.

  6,98 zł
 • KRÓWKI na Komunię podziękowanie w woreczku IHS Exclusive 2szt KRÓWKI na Komunię podziękowanie w woreczku IHS Exclusive 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na Komunię podziękowanie w woreczku IHS Exclusive 2szt

  Krówki na Komunię z motywem złotej Hostii zapakowane do woreczka i przewiązane kokardką - idealny upominek komunijny dla gości. Krówki w biało-złotej kolorystyce pasują zarówno na przyjęcie dla chłopca, jak i dziewczynki. Dzięki opakowaniu stanowią piękny i gotowy do wręczenia upominek.

  6,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Komunię złote IHS
  1 Recenzje

  Aranżacja na Komunię w złotym IHS - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Gałązka Eukaliptusa 2szt KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Gałązka Eukaliptusa 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Gałązka Eukaliptusa 2szt

  Krówki na podziękowanie wykonane w botanicznym stylu, zapakowane w celofanowy woreczek. Krówki są słodkim prezencikiem dla gości na Chrzest, Komunię, Roczek czy Baby Shower. Możecie ułożyć je przy talerzach najbliższych lub wręczyć im osobiście. Krówki w botanicznym stylu wspaniale wpisują się w najnowsze trendy i są pięknym dodatkiem na botaniczne...

  6,98 zł
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Różowe Kwiaty 2szt KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Różowe Kwiaty 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Różowe Kwiaty 2szt

  Krówki owinięte w papierki z grafiką różowych kwiatów i napisem Słodkości dla Ciebie będą wspaniałym pomysłem na podziękowania dla gości na każdą okazję. Polskie krówki o przepysznym śmietankowym smaku są wspaniałym podziękowaniem za przybycie na Chrzest, Roczek czy Baby Shower. Idealny wybór dla każdej kobiety.

  6,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Komunię dziewczynki

  Aranżacja na Komunię dziewczynki - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • KRÓWKI podziękowanie Białe Róże 10szt KRÓWKI podziękowanie Białe Róże 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Białe Róże 10szt

  Krówki to smaczne podziękowanie dla gości uroczystości. Zawarty na nich przepiękny motyw białych róż zachwyci wszystkich najbliższych. Warto umieścić je w ozdobnych pudełeczkach lub woreczkach z organzy. Wspaniale zaprezentują się ułożone na nakryciach gości. 

  19,98 zł
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Pudrowe Kwiaty 2szt KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Pudrowe Kwiaty 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Pudrowe Kwiaty 2szt

  Jeśli szukasz ciekawego pomysłu na podziękowania dla gości z okazji Chrztu, Roczku czy też Komunii to śmietankowe krówki w eleganckich papierkach będą idealnym wyborem. Zapakowane w celofanowe woreczki zawiązane sznureczkiem wspaniale będą wyglądać na stole czekając na gości.

  6,98 zł
 • KRÓWKI na Komunię podziękowanie IHS Exclusive 10szt KRÓWKI na Komunię podziękowanie IHS Exclusive 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI na Komunię podziękowanie IHS Exclusive 10szt
  1 Recenzje

  Krówki na podziękowanie dla gości komunijnych z motywem złotej Hostii to piękny sposób, by podziękować gościom za przybycie. Słodkie śmietankowe krówki gotowe do wręczenia najbliższym to idealny wybór, by wyrazić wdzięczność za otrzymane prezenty. Motyw złotej Hostii podkreśli charakter przyjęcia komunijnego.

  19,98 zł
 • KRÓWKI na Komunię podziękowanie Srebrna Hostia 10szt KRÓWKI na Komunię podziękowanie Srebrna Hostia 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI na Komunię podziękowanie Srebrna Hostia 10szt

  Krówki na Komunię z motywem srebrnej Hostii to piękne podziękowanie dla gości. Krówki są owinięte w papierki, gotowe do wręczenia gościom. Prezentują się pięknie i niepowtarzalnie. Możecie zapakować je do pudełeczek lub woreczków, wręczyć najbliższym w formie podziękowania za przybycie i prezenty.

  19,98 zł
 • KRÓWKI na Komunię podziękowanie w woreczku Konwalie 2szt KRÓWKI na Komunię podziękowanie w woreczku Konwalie 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na Komunię podziękowanie w woreczku Konwalie 2szt

  Krówki podziękowanie na Komunię zapakowane w celofanowy woreczek i przewiązane białą kokardką. Przepiękny sposób, jak oryginalnie podziękować gościom. Biało-zielona kolorystyka sprawia, że krówki są uniwersalnym majowym upominkiem, który pasuje na Komunię chłopca i dziewczynki.

  6,98 zł
 • KRÓWKI na Komunię podziękowanie z konwaliami 10szt KRÓWKI na Komunię podziękowanie z konwaliami 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI na Komunię podziękowanie z konwaliami 10szt

  Świetnym pomysłem na podziękowanie za obecność na uroczystości Komunii są śmietankowe krówki. Zawinięte w elegancki papierek z motywem konwalii i napisem Pierwsza Komunia Święta ucieszą każdego nimi obdarowanego. Będzie to miły gest w stronę gości i podziękowanie za to, że byli obok w tym ważnym dla dziecka dniu.

  19,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Komunię w konwaliach

  Aranżacja na Komunię w konwaliach - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Krówki na podziękowanie dla gości przygotowane w botanicznym stylu i dekorowane nadrukiem gałązki eukaliptusa. Krówki posiadają napis Dziękujemy, zostały przygotowane w modnym stylu. Są owinięte w papierki i gotowe do wręczenia gościom na Chrzcie, Komunii czy Roczku dziecka. Krówki możecie ułożyć przy talerzach gości lub wręczyć im osobiście.

  19,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt KRÓWKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt

  Krówki z sercem i napisem Dziękujemy to piękny sposób, by podziękować gościom za przybycie na Chrzest, Komunię, Roczek czy urodzinki. Krówki z uniwersalnym motywem będą pasowały do każdego stylu przyjęcia. Biało-złota kolorystyka oraz napis sprawiają, że to idealny wybór, by wyrazić wdzięczność za przybycie i wręczone prezenty. Krówki to piękny dodatek,...

  19,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Różowe Kwiaty 10szt KRÓWKI podziękowanie Różowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Różowe Kwiaty 10szt

  Krówki owinięte w papierki z motywem różowych kwiatów i napisem Słodkości dla Ciebie to wspaniała propozycja na podziękowania dla gości na każdą okazję. Można wykorzystać je na Chrzest, Komunię, Roczek, ale też Baby Shower. Będą słodkim prezencikiem dla każdej kobiety!

  19,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt

  Podziękowanie dla gości w formie krówek sprawdzą sie fenomenalnie. Słodkie krówki o śmietankowym smaku zawinięte zostały w papierki z grafiką jasnych kwiatów na kraftowym tle. Ucieszą zarówno dzieci jak i dorosłych.

  19,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Komunię dziewczynki w kwiatach

  Aranżacja na Komunię dziewczynki w kwiatach - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • KRÓWKI podziękowanie Komunia Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie Komunia Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Komunia Rustykalny Wianuszek Z IMIENIEM 20szt

  Krówki komunijne to sposób na słodkie podziękowanie dla gości komunijnych. Dzięki nim możesz w wyjątkowy sposób podziękować gościom za udział w uroczystości. Krówki można umieścić obok nakryć gości lub wręczyć samodzielnie. Każda krówka posiada personalizację.

  39,98 zł
 • DEKORACJE w stylu rustykalnym na Komunię ZOBACZ

  Najmodniejsza kolekcja rustykalny wianuszek : KUP TUTAJ

 • KRÓWKI podziękowanie Komunia Niebieskie Kwiaty z Kielichem Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie Komunia Niebieskie Kwiaty z Kielichem Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Komunia Niebieskie Kwiaty z Kielichem Z IMIENIEM 20szt

  Słodkie podziękowanie dla bliskich! Wręcz przepyszne krówki z grafiką niebieskich kwiatów i kielicha podczas Pierwszej Komunii świętej. Słodycz dopełnia personalizacja. Możesz umieścić je w ozdobnych pudełeczkach z kolekcji. 

  39,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Komunię w błękicie

  Aranżacja na Komunię w błękicie - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • KRÓWKI podziękowanie Granatowa Komunia Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie Granatowa Komunia Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Granatowa Komunia Z IMIENIEM 20szt

  Przepyszne polskie krówki owinięte w papierek w granatowej kolorystyce z imieniem dziecka i datą uroczystości to piękny pomysł na podziękowania dla gości. Krówki posiadają nadruk delikatnych jasnych kwiatów i akcenty w odcieniu granatu. Wspaniale pasują na uroczystość komunijną chłopca.

  39,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Komunię chłopca

  Aranżacja na Komunię chłopca- zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • KRÓWKI podziękowanie Komunia Różowe Kwiaty Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie Komunia Różowe Kwiaty Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Komunia Różowe Kwiaty Z IMIENIEM 20szt

  Krówki na podziękowania komunijne to łatwy i przyjemny sposób, aby podziękować przybyłym gościom komunijnym. Przepyszna słodycz sprawdzi się doskonale podarowana w pudełku albo w białym woreczku. Krówki to także słodkie podziękowanie za wręczone życzenia oraz podarunki.

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM 20szt

  Krówki komunijne z imieniem dziecka, datą uroczystości i grafiką gałązek eukaliptusa w botanicznym stylu. Krówki to typowo polskie słodycze, które zachwycą gości zaproszonych na uroczystość. Wyrażą wdzięczność za wręczone prezenty. Krówki są już owinięte w papierki - gotowe do wręczenia najbliższym.

  39,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Komunię w stylu boho

  Aranżacja na Komunię w stylu boho- zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • KRÓWKI podziękowanie Srebrno-Złota Komunia Z NADRUKIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie Srebrno-Złota Komunia Z NADRUKIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Srebrno-Złota Komunia Z NADRUKIEM 20szt

  Krówki na podziękowania dla gości wykonane w modnym botanicznym stylu. Krówki są zdobione grafiką szarozielonych listków i geometrycznych złotych akcentów. Posiadają dodatkowo nadruk imienia dziecka i daty uroczystości. Piękny wybór, by podziękować gościom za przybycie i wręczone prezenty.

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Komunię IHS Exclusive Z NADRUKIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Komunię IHS Exclusive Z NADRUKIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Komunię IHS Exclusive Z NADRUKIEM 20szt

  Jak podziękować gościom na Komunii dziecka? Świetnym wyborem są przepyszne polskie krówki owinięte w papierki z grafiką złotej Hostii. Krówki posiadają również nadruk imienia dziecka i daty uroczystości. Słodko podziękują za przybycie i wręczone prezenty. Można je umieścić w specjalnych pudełeczkach lub woreczkach z organzy.

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Komunię Srebrna Hostia Z NADRUKIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Komunię Srebrna Hostia Z NADRUKIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Komunię Srebrna Hostia Z NADRUKIEM 20szt

  Piękne podziękowania dla gości komunijnych w postaci pysznych polskich krówek z nadrukiem srebrnej Hostii. Krówki owinięte są w papierek - gotowe do wręczenia gościom. Wyrażą wdzięczność za przybycie i wręczone prezenty.

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie z Konwaliami Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie z Konwaliami Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Komunię z Konwaliami Z IMIENIEM 20szt

  Szukasz pomysłu na podziękowania dla gości za ich obecność na uroczystości komunijnej Twojego dziecka? Smakowitym i jednocześnie elegancko wyglądającym podziękowaniem będą krówki z personalizacją. Śmietankowe krówki zapakowane są w piękne papierki, które ozdobione są personalizacją z imieniem Twojego dziecka oraz motywem konwalii. Słodkości to zawsze doby...

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Komunię Lily of the Valley Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Komunię Lily of the Valley Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Komunię Lily of the Valley Z IMIENIEM 20szt

  Krówki na upominki dla gości komunijnych z grafiką gałązek konwalii. Krówki wykonane są w minimalistycznym stylu, świetnie wpisują się w najnowsze trendy. To wspaniały dodatek, który sprawdzi się zarówno na Komunii chłopca, jak i dziewczynki. Krówki można dodatkowo umieścić w woreczkach z organzy lub specjalnych pudełeczkach komunijnych.

  39,98 zł

Krówki na Komunię z imieniem i zdjęciem dziecka. Jak słodko podziękować gościom komunijnym?

Słodkie podziękowanie z pewnością trafi w gusta każdego obdarowanego. Dlatego warto pomyśleć o słodkim upominku podczas organizowania przyjęcia komunijnego. Najczęściej gości obdarowuje się cukierkami, czekoladkami lub lizakami. My polecamy mleczne krówki w pięknych papierkach. Wzory krówek dostępne w ofercie naszego sklepu pasują na Komunię chłopca i dziewczynki. Różnorodność grafik sprawia, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Słodkości można ułożyć obok nakryć gości albo wręczyć je osobiście. Forma obdarowania jest dowolna i zależy tylko od Was! 

Krówki komunijne z nadrukiem

Największą zaletą krówek komunijnych, jest możliwość wybrania papierka w który będą owinięte cukierki. Dzięki temu z tak prostego przedmiotu można stworzyć naprawdę piękny podarunek. Na Komunię Świętą polecamy krówki z nadrukiem złotej lub srebrnej hostii. Jest to najbardziej rozpoznawalny symbol, który od razu przywodzi na myśl Pierwszą Komunię Świętą. Nadruk na krówkach możesz również dobrać pod odpowiedni motyw przewodni. Na Komunię najczęściej wybierane są motywy botaniczne takie jak eukaliptus lub konwalie, a także klasyczne rustykalne kolekcje dekoracji. Krówki najlepiej prezentują się ułożone na nakryciach gości. Wówczas żaden z nich nie przeoczy takiego podarunku. 

krówki na komunię z hostią

Krówki na Komunię ze srebrną Hostią

Krówki ze zdjęciem dziecka Komunia

Jak najlepiej zaskoczyć gości? Podarujcie im upominek! Aby wywołać jeszcze większe zaskoczenie wśród obecnych na przyjęciu gości podaruj im krówki z nadrukowanym zdjęciem Waszego dziecka. Takie słodkości przygotowujemy na specjalne zamówienie, tylko i wyłącznie z myślą o dziecku. Będzie to na pewno bardzo oryginalna propozycja podziękowania. Umieszczając na papierku od krówki zdjęcie, macie pewność że będzie to upominek jedyny w swoim rodzaju. Każda krówka zawijana jest z największą starannością a wszystko po to aby zachwycić waszych gości. Krówki można dodatkowo umieścić w ozdobnych pudełeczkach na upominki lub woreczkach z organzy.

krówki komunijne ze zdjęciem dzieckaKrówki komunijne ze zdjęciem dziecka