Świeczki na tort

Świeczki na tort

Świeczki na tort urodzinowy to niezbędna dekoracja słodkiego wypieku na urodziny dziecka. Najczęściej wybierane są świeczki na tort cyfry, które świetnie podkreślają liczbę świętowanych lat. Fantastyczną propozycją są świeczki na tort fontanny, które pięknie prezentują się na zdjęciach. Inne dekoracje tortu urodzinowego to również: zimne ognie, opłatki oraz toppery. Świeczki cyferki w złotym i srebrnym kolorze wpisują się w najnowsze trendy urodzinowe. Fontanny na tort pozwolą zachwycić solenizanta, a zimne ognie na tort oczarują wszystkich zebranych.

Świeczki na tort

 • ŚWIECZKI na tort urodzinowy Chmurka i Gwiazdka szt ŚWIECZKI na tort urodzinowy Chmurka i Gwiazdka szt
  7,98 zł
  ŚWIECZKI na tort urodzinowy Chmurka i Gwiazdka szt

  Fantastyczne urodzinowe świeczki na tort w kształcie chmurek, gwiazdek i księżyca. Przepięknie prezentują się na słodkim wypieku i na zdjęciach z przyjęcia. Idealnie komponują się z innymi dekoracjami z kolekcji Chmurka na Roczek. 

  7,98 zł
 • ŚWIECZKI urodzinowe na tort KOTKI 6szt ŚWIECZKI urodzinowe na tort KOTKI 6szt
  8,98 zł
  ŚWIECZKI urodzinowe na tort KOTKI 6szt
  3 Recenzje

  Śliczne świeczki w kształcie kotków wspaniale udekorują tort urodzinowy dla dziewczynki! Będzie to rewelacyjna ozdoba, która zachwyci jubilatkę i wszystkich gości. Idealna propozycja dla miłośniczki domowych pupili. 

  8,98 zł
 • ŚWIECZKI na tort urodzinowe Gwiazdki SREBRNE 5szt ŚWIECZKI na tort urodzinowe Gwiazdki SREBRNE 5szt
  8,98 zł
  ŚWIECZKI na tort urodzinowe Gwiazdki SREBRNE 5szt

  Świeczki urodzinowe w kształcie gwiazdek to wspaniała dekoracja tortu na Roczek i urodziny dziecka. Zdobione brokatem w srebrnym kolorze prezentują się fantastycznie i nowocześnie. Świeczki na tort to niezastąpiona dekoracja, która powinna znaleźć się na każdym urodzinowym przyjęciu dziecka.

  8,98 zł
 • ŚWIECZKI na tort urodzinowe Łabędź 6szt ŚWIECZKI na tort urodzinowe Łabędź 6szt
  11,98 zł
  ŚWIECZKI na tort urodzinowe Łabędź 6szt

  Przepiękna dekoracja tortu na urodziny dziewczynki! Świeczki na tort w kształcie serc i łabędzi wpisują się w najmodniejsze trendy dekoracyjne. Fantastycznie prezentują sie na słodkim wypieku i na zdjęciach z przyjęcia. 

  11,98 zł
 • ŚWIECZKI na tort urodzinowe OMBRE z brokatem 20szt ŚWIECZKI na tort urodzinowe OMBRE z brokatem 20szt
  11,98 zł
  ŚWIECZKI na tort urodzinowe OMBRE z brokatem 20szt

  Świeczki urodzinowe z brokatem to fantastyczna dekoracja tortu na Roczek i urodziny dziecka. Wykonane w niebiesko-fioletowej kolorystyce metodą ombre wpisują się najmodniejsze trendy. Świeczki świetnie prezentują się na słodkim wypieku i na zdjęciach z przyjęcia.

  11,98 zł
 • ŚWIECZKI na tort urodzinowe Happy Birthday ZŁOTE 13szt ŚWIECZKI na tort urodzinowe Happy Birthday ZŁOTE 13szt
  13,98 zł
  ŚWIECZKI na tort urodzinowe Happy Birthday ZŁOTE 13szt

  Świeczki urodzinowe przedstawiające napis Happy Birthday to fantastyczna dekoracja tortu na Roczek i urodziny dziecka. Świeczki zdobione złotym brokatem świetnie prezentują się na słodkim wypieku i na zdjęciach z przyjęcia.

  13,98 zł
 • ŚWIECZKI na tort Wysokie 14cm JASNORÓŻOWE 12szt ŚWIECZKI na tort Wysokie 14cm JASNORÓŻOWE 12szt
  8,98 zł
  ŚWIECZKI na tort urodzinowy Wysokie 14cm JASNORÓŻOWE 12szt

  Eleganckie świeczki na tort w jasnoróżowym kolorze to idealna dekoracja słodkiego wypieku na Chrzest, Roczek i urodziny dziecka. Wysokie świeczki pięknie prezentują się na torcie i na zdjęciach z uroczystości. Idealna propozycja na przyjęcie dla dziewczynki.

  8,98 zł
 • ŚWIECZKI na tort urodzinowy 12cm 12szt ZŁOTE ŚWIECZKI na tort urodzinowy 12cm 12szt ZŁOTE
  9,98 zł
  ŚWIECZKI na tort urodzinowy 12cm 12szt ZŁOTE

  Złote świeczki na tort to fantastyczna dekoracja słodkiego wypieku na dziecięce przyjęcia. Oryginalna i nowoczesna dekoracja tortu, która wpisuje się najnowsze trendy imprezowe. Złote świeczki to idealna propozycja na Chrzest, Roczek oraz urodziny dziecka.

  9,98 zł
 • ŚWIECZKI na tort urodzinowy 12cm 12szt SREBRNE ŚWIECZKI na tort urodzinowy 12cm 12szt SREBRNE
  9,98 zł
  ŚWIECZKI na tort urodzinowy 12cm 12szt SREBRNE

  Srebrne świeczki na tort urodzinowy to wspaniała dekoracja na Roczek i urodzinki chłopca. Świeczki prezentują się bardzo elegancki. Są proste i niepowtarzalne. To wyjątkowy dodatek, który zachwyci solenizanta i najbliższych. Świeczki sprzedawane są po 12szt w komplecie z podstawkami.

  9,98 zł
 • ŚWIECZKI na tort urodzinowy zakręcone 14cm MIX 8szt ŚWIECZKI na tort urodzinowy zakręcone 14cm MIX 8szt
  8,98 zł
  ŚWIECZKI na tort urodzinowy zakręcone 14cm MIX 8szt

  Rewelacyjna dekoracja tortu na Roczek i urodziny dziecka. Zakręcone świeczki urodzinowe w pastelowych kolorach pięknie prezentują się na słodkim wypieku. Świeczki o oryginalnym kształcie to najnowszy imprezowy trend.

  8,98 zł
 • ŚWIECZKI na tort komunijny 12szt ZŁOTE ŚWIECZKI na tort komunijny 12szt ZŁOTE
  7,98 zł
  ŚWIECZKI na tort 6szt ZŁOTE 6,5cm
  2 Recenzje

  Piękne złociste świeczki będą wyjątkową ozdobą Waszego stołu! Ten niezbędny dodatek każdego przyjęcia zachwyci Waszych gości. Złoty odcień zapewni Waszemu przyjęciu wyjątkową oprawę. Całość będzie prezentować się gustownie i elegancko.

  7,98 zł
 • ŚWIECZKI na tort komunijny 12szt SREBRNE ŚWIECZKI na tort komunijny 12szt SREBRNE
  7,98 zł
  ŚWIECZKI na tort 6szt SREBRNE 6cm
  1 Recenzje

  Zachwyć Swoich gości stylowymi, srebrnymi świeczkami na torcie Twojej pociechy! Srebrny zestaw eleganckich świec, wprowadzi wyjątkową atmosferę na przyjęciu. Całość będzie prezentować się gustownie i elegancko.

  7,98 zł
 • FONTANNY tortowe 12cm 4szt ZŁOTE FONTANNY tortowe 12cm 4szt ZŁOTE
  9,98 zł
  FONTANNY tortowe 12cm 4szt ZŁOTE
  1 Recenzje

  Fontanna tortowa to efektowna dekoracja urodzinowych wypieków. Jest szybka i łatwa w użyciu, wystarczy ją wbić w ciasto i podpalić. Tort z palącą się fontanną będzie świetną atrakcją każdego przyjęcia.

  9,98 zł
 • ŚWIECZKA urodzinowa Cyferka Złota WYBIERZ CYFRĘ ŚWIECZKA urodzinowa Cyferka Złota WYBIERZ CYFRĘ
  4,98 zł
  ŚWIECZKA urodzinowa Cyferka Złota WYBIERZ CYFRĘ

  Świeczka w kształcie cyferki fantastycznie udekoruje urodzinowy tort! Cyferka podkreśli liczbę świętowanych latek a złoty, brokatowy kolor świeczki doda efektowności urodzinowemu ciastu.

  4,98 zł
 • ŚWIECZKA na tort urodzinowa cyfra 3 SREBRNA ŚWIECZKA na tort urodzinowa cyfra 3 SREBRNA
  4,98 zł
  ŚWIECZKA na tort urodzinowa cyfra 3 SREBRNA

  Świeczka w kształcie cyfry 3 idealnie podkreśli trzecie urodziny. Będzie świetną dekoracją tortu! To niezbędny element każdych urodzin. Moment zdmuchiwania świeczek przez dzieci, to magiczna chwila, którą warto uwiecznić.

  4,98 zł
 • ŚWIECZKA na tort urodzinowa cyfra 6 SREBRNA ŚWIECZKA na tort urodzinowa cyfra 6 SREBRNA
  4,98 zł
  ŚWIECZKA na tort urodzinowa cyfra 6 SREBRNA

  Świeczka na tort urodzinowy w kształcie brokatowej cyfry 6 to wspaniała dekoracja tortu urodzinowego. Dzięki niej przygotujesz smakowite i efektowne ciasto dla solenizanta! Wspaniały dodatek na 6 urodzinki!

  4,98 zł
 • ŚWIECZKA na tort urodzinowa cyfra 7 SREBRNA ŚWIECZKA na tort urodzinowa cyfra 7 SREBRNA
  4,98 zł
  ŚWIECZKA na tort urodzinowa cyfra 7 SREBRNA

  Podkreśl urodziny chłopca niebieską świeczką w kształcie cyfry 7. Dzięki niej tort będzie prezentował się wyjątkowo apetycznie. Idealnie nadaje się na urodzinki chłopca. Będzie współgrał z dekoracją utrzymaną  o podobnej stylistyce.

  4,98 zł
 • ŚWIECZKA na tort urodzinowa cyfra 8 SREBRNA ŚWIECZKA na tort urodzinowa cyfra 8 SREBRNA
  4,98 zł
  ŚWIECZKA na tort urodzinowa cyfra 8 SREBRNA

  Świeczki urodzinowe to jedna z najważniejszych dekoracji na Twoim przyjęciu! Znakomicie ozdobią Wasz wyjątkowy Tort. Wybierzcie srebrne, piękne świeczki urodzinowe o kształcie cyfry 8, na urodziny Waszego dziecka, a całość dekoracji będzie olśniewać.

  4,98 zł
 • ŚWIECZKA na tort urodzinowa cyfra 9 SREBRNA ŚWIECZKA na tort urodzinowa cyfra 9 SREBRNA
  4,98 zł
  ŚWIECZKA na tort urodzinowa cyfra 9 SREBRNA

  Tort urodzinowy bez świeczek to zwykłe ciasto! Srebrne świeczki o kształcie cyfry 9 znakomicie ozdobią  tort dla chłopca! To niezbędny element każdych urodzin. Dzięki niej  tort będzie prezentował się wyjątkowo apetycznie.

  4,98 zł
 • ŚWIECZKA na tort urodzinowa cyferka 2 ZŁOTA ŚWIECZKA na tort urodzinowa cyferka 2 ZŁOTA
  4,98 zł
  ŚWIECZKA na tort urodzinowa cyferka 2 ZŁOTA

  Świeczka na tort na 2 urodziny w złotym brokatowym kolorze pięknie udekoruje każde ciasto. Świeczka posiada przepiękny złoty odcień. To wspaniały wybór, by oczarować solenizanta. Wspaniała dekoracja tortu na 2 urodzinki dziecka.

  4,98 zł
 • ŚWIECZKA na tort urodzinowa cyferka 4 ZŁOTA ŚWIECZKA na tort urodzinowa cyferka 4 ZŁOTA
  4,98 zł
  ŚWIECZKA na tort urodzinowa cyferka 4 ZŁOTA

  Planujesz czwarte urodzinki dziecka? Niezastąpionym dodatkiem do dekoracji tortu będzie złota brokatowa świeczka w kształcie cyferki 4, która pięknie ozdobi przygotowane ciasto. Świeczka prezentuje się niepowtarzalnie. Dzięki zdobieniu brokatem wpisuje się w trendy i pasuje zarówno na przyjęcie dla chłopca, jak i dla dziewczynki.

  4,98 zł
 • ŚWIECZKA na tort urodzinowa cyferka 5 ZŁOTA ŚWIECZKA na tort urodzinowa cyferka 5 ZŁOTA
  4,98 zł
  ŚWIECZKA na tort urodzinowa cyferka 5 ZŁOTA

  Przepiękna złota świeczka urodzinowa na tort w kształcie cyferki 5 przygotowana specjalnie na piąte urodzinki dziecka. Świeczka idealnie sprawdzi się na torcie chłopca i dziewczynki. Złota elegancka kolorystyka będzie pasowała do większości dekoracji i ozdób urodzinowych. To fantastyczna propozycja na ozdobę.

  4,98 zł
  Tylko online
 • ŚWIECZKA na tort urodzinowa cyferka 6 ZŁOTA ŚWIECZKA na tort urodzinowa cyferka 6 ZŁOTA
  4,98 zł
  ŚWIECZKA na tort urodzinowa cyferka 6 ZŁOTA

  Różowe świeczki urodzinowe w kształcie cyfry 6, to wspaniały dodatek dekoracyjny! Znakomicie ozdobią  tort dla dziewczynki! To niezbędny element każdych urodzin. Złota świeczka na tort przygotowana specjalnie na 6. urodzinki dziecka. Świeczka posiada elegancką brokatową powierzchnię, prezentuje się niepowtarzalnie i bardzo elegancko. To wspaniały dodatek,...

  4,98 zł
 • ŚWIECZKA na tort urodzinowa cyferka 7 ZŁOTA ŚWIECZKA na tort urodzinowa cyferka 7 ZŁOTA
  4,98 zł
  ŚWIECZKA na tort urodzinowa cyferka 7 ZŁOTA

  Świeczka na urodzinki dla dziewczynki w kształcie brokatowej cyferki 7 to wspaniała ozdoba urodzinowego tortu. Świeczka posiada brokatową powierzchnię, prezentuje się pięknie i elegancko. To wspaniała ozdoba tortu na 7. urodzinki dziewczynki.

  4,98 zł
 • ŚWIECZKA urodzinowa cyferka 8 ZŁOTA ŚWIECZKA urodzinowa cyferka 8 ZŁOTA
  4,98 zł
  ŚWIECZKA urodzinowa cyferka 8 ZŁOTA

  Jak ozdobić tort na 8. urodzinki dziecka? Fantastyczną i szybką ozdobą będzie złota brokatowa świeczka na tort, która wspaniale udekoruje każde ciasto. Świeczka posiada brokaconą powierzchnię, dzięki czemu prezentuje się elegancko i nowocześnie.

  4,98 zł
 • ŚWIECZKA na tort urodzinowa cyfertka 9 ZŁOTA ŚWIECZKA na tort urodzinowa cyfertka 9 ZŁOTA
  4,98 zł
  ŚWIECZKA na tort urodzinowa cyferka 9 ZŁOTA

  Przepiękna brokatowa świeczka na tort w kształcie cyferki 9 będzie fantastycznym dodatkiem na urodzinki chłopca i dziewczynki. Dzięki złotemu kolorowi świeczka wspaniale pasuje na ciasto. To niesamowita propozycja, by szybko i efektownie ozdobić tort urodzinowy.

  4,98 zł
 • ŚWIECZKI urodzinowe na tort Sto Lat ZŁOTE ŚWIECZKI urodzinowe na tort Sto Lat ZŁOTE
  9,98 zł
  ŚWIECZKI urodzinowe na tort Sto Lat ZŁOTE

  Złote świeczki urodzinowe układające się w napis Sto Lat to przepiękna i modna dekoracja tortu. Świeczki pozwolą przygotować słodką niespodziankę dla solenizanta. Idealnie sprawdzą się na wszelkiego rodzaju urodzinach zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki.

  9,98 zł
 • ŚWIECZKI na tort MIX 10szt ŚWIECZKI na tort MIX 10szt
  4,98 zł
  ŚWIECZKI na tort MIX KOLORÓW 10szt

  Świeczki to element, który obowiązkowo musi się znaleźć na urodzinowym torcie! Świeczki w kolorze żółtym, pomarańczowym, różowym i niebieskim fantastycznie udekorują słodki wypiek. Moment zdmuchiwania świeczek będzie niezapomnianą chwilą dla jubilata!

  4,98 zł
 • BALON samopompujący na tort 22,5cm CYFRA 7 BALON samopompujący na tort 22,5cm CYFRA 7
  12,98 zł
  BALON samopompujący na tort 22,5cm CYFRA 7

  Piękny, złoty, foliowy balon w kształcie litery 7, zachwyci wszystkich obecnych na przyjęciu, a w szczególności samego solenizanta. Z pewnością pięknie ozdobi tort urodzinowy i sprawi uśmiech na twarzach gości. Balon jest samopompujący, i już w kilka sekund będzie nadmuchany, dzięki czemu można zaoszczędzić sporo czasu. Opis:duży foliowy balon...

  12,98 zł
 • BALON samopompujący na tort 22,5cm CYFRA 9 BALON samopompujący na tort 22,5cm CYFRA 9
  15,98 zł
  BALON samopompujący na tort 22,5cm CYFRA 9
  1 Recenzje

  Wyjątkowy, o pięknym złotym kolorze balon samopompujący, to idealny dodatek na urodzinowy tort Waszego dziecka. Ten ogromny balon w kształcie cyfry 9, przykuje wzrok wszystkich obecnych na Waszej imprezce, która na pewno będzie niezapomniana. Jest to wyjątkowy i niezbędny  dodatek do przyjęcia urodzinowego waszego malucha. Fantastyczny złoty kolor balonu...

  15,98 zł
 • BALON samopompujący na tort 22,5cm CYFRA 3 BALON samopompujący na tort 22,5cm CYFRA 3
  15,98 zł
  BALON samopompujący na tort 22,5cm CYFRA 3
  1 Recenzje

  Najlepszą dekoracją na urodzinowy tort jest balon samopompujący na białym patyczku w kształcie cyfry, który świetnie sprawdza się na przyjęciach urodzinowych. Ten dodatek sprawi, że imprezka Waszego dziecka nabierze wesołego klimatu. Piękny złoty kolor na pewno zachwyci wszystkich gości imprezki. Opis:duży foliowy balon samopompujący w złotym kolorze w...

  15,98 zł

Świeczki na tort urodzinowy - szybki sposób na dekorację tortu i atrakcję dla solenizanta

Nieodłącznym elementem dekoracyjnym na każdym torcie są zdecydowanie świeczki. Pojawiają się na wypiekach z wszelkich okazji, nie może więc ich zabraknąć na torcie urodzinowym Waszego dziecka. Są już klasykiem, bez którego nie wyobrażamy sobie tego wyjątkowego elementu. Możecie wybierać spośród wielu wariantów kolorystycznych i graficznych. Dopasujcie wszystko do wyglądu tortu i pozostałych dekoracji na przyjęciu. Dobierając do tego wyjątkowe figurki oraz pozostałe elementy do dekoracji tortu na urodziny, stworzycie wyjątkowy wypiek, który z pewnością zaskoczy Waszych najbliższych i pięknie będzie się prezentował na pamiątkowych zdjęciach. Do dekoracji słodkiego wypieku przydadzą Wam się również opłatki na tort urodzinowy lub toppery. Takie dekoracje są zdobione imieniem dziecka, datą przyjęcia oraz liczbą świętowanych latek.

Świeczki na tort urodzinowy kolorowe

Najbardziej popularną wersją świeczek na tort urodzinowy są kolorowe świeczki z różnymi motywami: paski, kroki bądź gładkie metaliczne. Możecie zdecydować się na różne wersje kolorystyczne w zależności od motywu przewodniego Waszego przyjęcia. Najbardziej atrakcyjną i modną wersją będą jednak świeczki metaliczne w złotym lub srebrnym kolorze. Świetnie wpisują się w najnowsze trendy i pięknie prezentują na uroczystym przyjęciu. Możecie pozostawić je samodzielnie, tworząc niezwykle minimalistyczną dekoracje lub zdecydować się na więcej dodatków i stworzyć magiczne połączenie w stylu glamour. 

Świeczki na tort cyfry

Bardzo popularną wersją są również świeczki w kształcie cyfry obchodzonych urodzin. W ten sposób w wyjątkowy sposób podkreślicie całość i tworzycie niezwykłe dekoracje, które zachwycą Waszych najbliższych. W zależności od płci dziecka i pozostałych dekoracji, wybierzcie odpowiedni kolor i wzór dla Waszego przyjęcia. Najpopularniejszy jest zdecydowanie błękit dla chłopca i róż dla dziewczynki. Dzięki temu wprowadzacie odrobinę koloru i świeżości, podkreślając jednocześnie płeć dziecka. 

Rewelacyjne fontanny tortowe

Świetnym wyborem może być również fontanna na tort, która prezentuje się bardzo magicznie i wyjątkowo. Takie flary możecie umieścić w małych ilościach, ponieważ nawet jedna da powalający efekt, zaskakujący Waszych gości. Takie rozwiązanie na pewno pozwoli stworzyć efekt “wow” podczas wniesienia tortu na salę, miejsce imprezy. Z pewnością wszystkie dzieci będą zaciekawione takim elementem, a całość uświetni Wasze przyjęcie. 

Zimne ognie na tort urodzinowy

Znakomitym pomysłem będzie zaopatrzenie się w zimne ognie w kształcie cyferek, które podkreślą wyjątkowość Waszego przyjęcia. Świetnie komponują się z wszelkimi świeczkami, które pojawią się na Waszym torcie. W zależności od motywu przewodniego Waszego przyjęcia możecie zdecydować się klasyczne zimne ognie, zimne ognie w kształcie serca czy te w kształcie cyfr. Podkreślicie płeć dziecka i wprowadzicie wyjątkowy klimat urodzinowego przyjęcia.