Świeczki na tort

Świeczki na tort

Świeczki na tort to niezbędna dekoracja słodkiego wypieku na urodziny dziecka. Najczęściej wybierane są świeczki na tort cyfry, które świetnie podkreślają liczbę świętowanych lat. Fantastyczną propozycją są świeczki na tort fontanny, które pięknie prezentują się na zdjęciach. Inne dekoracje tortu urodzinowego to również: zimne ognie, opłatki oraz toppery.

Świeczki na tort

 • ŚWIECZKI na tort urodzinowy Chmurka i Gwiazdka szt ŚWIECZKI na tort urodzinowy Chmurka i Gwiazdka szt
  7,98 zł
  ŚWIECZKI na tort urodzinowy Chmurka i...

  Fantastyczne urodzinowe świeczki na tort w kształcie chmurek, gwiazdek i księżyca. Przepięknie prezentują się na słodkim wypieku i na zdjęciach z przyjęcia. Idealnie komponują się z innymi dekoracjami z kolekcji Chmurka na Roczek. 

  7,98 zł
 • ŚWIECZKI urodzinowe na tort KOTKI 6szt ŚWIECZKI urodzinowe na tort KOTKI 6szt
  8,98 zł
  ŚWIECZKI urodzinowe na tort KOTKI 6szt
  3 Recenzje

  Śliczne świeczki w kształcie kotków wspaniale udekorują tort urodzinowy dla dziewczynki! Będzie to rewelacyjna ozdoba, która zachwyci jubilatkę i wszystkich gości. Idealna propozycja dla miłośniczki domowych pupili. 

  8,98 zł
 • ŚWIECZKI na tort urodzinowe Gwiazdki SREBRNE 5szt ŚWIECZKI na tort urodzinowe Gwiazdki SREBRNE 5szt
  8,98 zł
  ŚWIECZKI na tort urodzinowe Gwiazdki...

  Świeczki urodzinowe w kształcie gwiazdek to wspaniała dekoracja tortu na Roczek i urodziny dziecka. Zdobione brokatem w srebrnym kolorze prezentują się fantastycznie i nowocześnie. Świeczki na tort to niezastąpiona dekoracja, która powinna znaleźć się na każdym urodzinowym przyjęciu dziecka.

  8,98 zł
 • ŚWIECZKI na tort urodzinowe Łabędź 6szt ŚWIECZKI na tort urodzinowe Łabędź 6szt
  11,98 zł
  ŚWIECZKI na tort urodzinowe Łabędź 6szt

  Przepiękna dekoracja tortu na urodziny dziewczynki! Świeczki na tort w kształcie serc i łabędzi wpisują się w najmodniejsze trendy dekoracyjne. Fantastycznie prezentują sie na słodkim wypieku i na zdjęciach z przyjęcia. 

  11,98 zł
 • ŚWIECZKI na tort urodzinowe Piłka nożna 6szt ŚWIECZKI na tort urodzinowe Piłka nożna 6szt
  11,98 zł
  ŚWIECZKI na tort urodzinowe Piłka nożna 6szt

  Fantastyczna dekoracja tortu na urodziny chłopca w postaci świeczek w kształcie piłki nożnej! Świeczki pięknie udekorują tort dla młodego piłkarza i rewelacyjnie będą prezentować się na zdjęciach z przyjęcia.

  11,98 zł
 • ŚWIECZKI na tort urodzinowe Astronauta 4szt ŚWIECZKI na tort urodzinowe Astronauta 4szt
  7,98 zł
  ŚWIECZKI na tort urodzinowe Astronauta 4szt

  Świeczki na tort w kształcie planet i rakiety to idealna propozycja na urodziny dla fana kosmosu. Fantastycznie prezentują się na torcie i podkreślają styl przyjęcia. Świeczki umieszczone są na plastikowych patyczkach, które łatwo wbija się w tort. 

  7,98 zł
 • ŚWIECZKI na tort komunijny 12szt SREBRNE ŚWIECZKI na tort komunijny 12szt SREBRNE
  7,98 zł
  ŚWIECZKI na tort 6szt SREBRNE 6cm
  1 Recenzje

  Zachwyć Swoich gości stylowymi, srebrnymi świeczkami na torcie Twojej pociechy! Srebrny zestaw eleganckich świec, wprowadzi wyjątkową atmosferę na przyjęciu. Całość będzie prezentować się gustownie i elegancko.

  7,98 zł
 • FONTANNY tortowe 25cm 4szt FONTANNY tortowe 25cm 4szt
  14,98 zł
  FONTANNY tortowe 25cm 4szt
  1 Recenzje

  Fontanna tortowa to efektowna dekoracja urodzinowych wypieków. Jest szybka i łatwa w użyciu, wystarczy ją wbić w ciasto i podpalić. Tort z palącą się fontanną będzie świetną atrakcją każdego przyjęcia.

  14,98 zł
 • ŚWIECZKA urodzinowa Cyferka Złota WYBIERZ CYFRĘ ŚWIECZKA urodzinowa Cyferka Złota WYBIERZ CYFRĘ
  4,98 zł
  ŚWIECZKA urodzinowa Cyferka Złota WYBIERZ...

  Świeczka w kształcie cyferki fantastycznie udekoruje urodzinowy tort! Cyferka podkreśli liczbę świętowanych latek a złoty, brokatowy kolor świeczki doda efektowności urodzinowemu ciastu.

  4,98 zł
 • ŚWIECZKA urodzinowa 0 NIEBIESKA ŚWIECZKA urodzinowa 0 NIEBIESKA
  2,98 zł
  ŚWIECZKA urodzinowa 0 NIEBIESKA

  Efektowne świeczki o kształcie cyfry 0 nadadzą, wyjątkowego  charakteru przyjęciu! Znakomicie ozdobią Twój tort! To niezbędny element każdych urodzin.  Niebieska świeczka będzie pięknie komponować się z  dekoracją utrzymaną w podobnej kolorystyce.

  2,98 zł
 • ŚWIECZKA urodzinowa 2 NIEBIESKA ŚWIECZKA urodzinowa 2 NIEBIESKA
  2,98 zł
  ŚWIECZKA urodzinowa 2 NIEBIESKA

  Wyraziste świeczki doskonale udekorują Twój tort! To niezbędny element każdych urodzin. Moment zdmuchiwania świeczek przez dzieci, to magiczna chwila, którą warto uwiecznić. Niebieska świeczka będzie pięknie komponować się z całą niebieską dekoracją na stole.

  2,98 zł
 • ŚWIECZKA urodzinowa 3 NIEBIESKA ŚWIECZKA urodzinowa 3 NIEBIESKA
  2,98 zł
  ŚWIECZKA urodzinowa 3 NIEBIESKA

  Świeczka w kształcie cyfry 3 idealnie podkreśli trzecie urodziny. Będzie świetną dekoracją tortu! To niezbędny element każdych urodzin. Moment zdmuchiwania świeczek przez dzieci, to magiczna chwila, którą warto uwiecznić.

  2,98 zł
 • ŚWIECZKA urodzinowa 3 NIEBIESKA ŚWIECZKA urodzinowa 3 NIEBIESKA
  2,98 zł
  ŚWIECZKA urodzinowa 4 NIEBIESKA

  Niebieskie świeczki urodzinowe, będą wspaniale prezentować się na Waszym torcie.  Świeczka w kształcie cyfry 4, idealnie podkreśli czwarte urodziny. Dzięki świeczkom  efektownie  udekorujecie okolicznościowy tort.

  2,98 zł
 • ŚWIECZKA urodzinowa 2 NIEBIESKA ŚWIECZKA urodzinowa 2 NIEBIESKA
  2,98 zł
  ŚWIECZKA urodzinowa 5 NIEBIESKA

  Świeczka urodzinowa w kształcie cyfry 5, będzie świetną dekoracją tortu! To niezbędny element każdych urodzin.  Niebieskie barwy sprawiają, że to świetny wybór na Chrzest chłopca.

  2,98 zł
 • ŚWIECZKA urodzinowa 2 NIEBIESKA ŚWIECZKA urodzinowa 2 NIEBIESKA
  2,98 zł
  ŚWIECZKA urodzinowa 7 NIEBIESKA

  Podkreśl urodziny chłopca niebieską świeczką w kształcie cyfry 7. Dzięki niej tort będzie prezentował się wyjątkowo apetycznie. Idealnie nadaje się na urodzinki chłopca. Będzie współgrał z dekoracją utrzymaną  o podobnej stylistyce.

  2,98 zł
 • ŚWIECZKA urodzinowa 2 NIEBIESKA ŚWIECZKA urodzinowa 2 NIEBIESKA
  2,98 zł
  ŚWIECZKA urodzinowa 8 NIEBIESKA

  Świeczki urodzinowe to jedna z najważniejszych dekoracji na Twoim przyjęciu! Znakomicie ozdobią Wasz wyjątkowy Tort. Wybierzcie niebieskie, piękne świeczki urodzinowe o kształcie cyfry 8, na urodziny Waszego dziecka, a całość dekoracji będzie olśniewać.

  2,98 zł
 • ŚWIECZKA urodzinowa 9 NIEBIESKA ŚWIECZKA urodzinowa 9 NIEBIESKA
  2,98 zł
  ŚWIECZKA urodzinowa 9 NIEBIESKA

  Tort urodzinowy bez świeczek to zwykłe ciasto! Niebieskie świeczki o kształcie cyfry 9 znakomicie ozdobią  tort dla chłopca! To niezbędny element każdych urodzin. Dzięki niej  tort będzie prezentował się wyjątkowo apetycznie.

  2,98 zł
 • ŚWIECZKA urodzinowa Roczek RÓŻOWA ŚWIECZKA urodzinowa Roczek RÓŻOWA
  2,98 zł
  ŚWIECZKA urodzinowa Roczek RÓŻOWA

  Świeczka urodzinowa będzie świetną dekoracją tortu! To niezbędny element każdych urodzin. Moment zdmuchiwania świeczek przez dzieci, to magiczna chwila, którą warto uwiecznić. Różowa świeczka będzie pięknie komponować się z całą różową dekoracją na stole.

  2,98 zł
 • ŚWIECZKA urodzinowa 2 RÓŻOWA ŚWIECZKA urodzinowa 2 RÓŻOWA
  2,98 zł
  ŚWIECZKA na tort urodzinowa 2 RÓŻOWA

  Urodziny Twojego dziecka we wspaniałym stylu, uświetni różowa świeczka o kształcie cyfry 2.  Świetna dekoracja - must have - na przyjęcie! Idealna na urodzinki dla Waszej małej księżniczki.

  2,98 zł
 • ŚWIECZKA urodzinowa 3 RÓŻOWA ŚWIECZKA urodzinowa 3 RÓŻOWA
  2,98 zł
  ŚWIECZKA na tort urodzinowa 3 RÓŻOWA

  Świeczki na urodzinowym torcie są niezbędne! Śliczne, różowe świeczki o kształcie cyfry 3 nadadzą, wyjątkowego  charakteru przyjęciu! Znakomicie ozdobią  tort dla dziewczynki!

  2,98 zł
 • ŚWIECZKA urodzinowa 4 RÓŻOWA ŚWIECZKA urodzinowa 4 RÓŻOWA
  2,98 zł
  ŚWIECZKA na tort urodzinowa 4 RÓŻOWA

  Świeczki idealnie udekorują tort imprezowy Waszej małej księżniczki! Różowe, świeczki w kształcie cyfry 4 idealnie będą wyglądały na przyjęciu w dziewczęcym, cukierkowym stylu. Moment zdmuchiwania świeczek przez dzieci, to magiczna chwila, którą warto uwiecznić.

  2,98 zł
 • ŚWIECZKA urodzinowa 5 RÓŻOWA ŚWIECZKA urodzinowa 5 RÓŻOWA
  2,98 zł
  ŚWIECZKA na tort urodzinowa 5 RÓŻOWA

  Świeczki z cyferkami to niezbędny dodatek dekoracyjny!  Wybierzcie różowe świeczki na piąte urodzinki Waszej małej księżniczki, a tort będzie wyglądał wspaniale. Różowa świeczka będzie pięknie komponować się z  dekoracją utrzymaną w dziewczęcej stylistyce.

  2,98 zł
  Tylko online
 • ŚWIECZKA urodzinowa 6 RÓŻOWA ŚWIECZKA urodzinowa 6 RÓŻOWA
  2,98 zł
  ŚWIECZKA na tort urodzinowa 6 RÓŻOWA

  Różowe świeczki urodzinowe w kształcie cyfry 6, to wspaniały dodatek dekoracyjny! Znakomicie ozdobią  tort dla dziewczynki! To niezbędny element każdych urodzin. Moment zdmuchiwania świeczek przez dzieci, to magiczna chwila, którą warto uwiecznić.

  2,98 zł
 • ŚWIECZKA urodzinowa 7 RÓŻOWA ŚWIECZKA urodzinowa 7 RÓŻOWA
  2,98 zł
  ŚWIECZKA na tort urodzinowa 7 RÓŻOWA

  Świeczki na tort urodzinowy dodadzą blasku Waszemu przyjęciu! Wybierzcie piękną, różową świeczkę w kształcie cyfry 7, by uczcić siódme urodzinki Waszej księżniczki. Różowa świeczka będzie pięknie komponować się z  dekoracją utrzymaną w dziewczęcej stylistyce.

  2,98 zł
 • ŚWIECZKA urodzinowa 8 RÓŻOWA ŚWIECZKA urodzinowa 8 RÓŻOWA
  2,98 zł
  ŚWIECZKA urodzinowa 8 RÓŻOWA

  Idealne świeczki na  ozdobę tortu urodzinowego! Dobierzcie duże, różowe świeczki o kształcie cyfry 8 a Wasze przyjęcie będzie jeszcze bardziej wyjątkowe. Świeczka będzie pięknie komponować się z  dekoracją utrzymaną w dziewczęcej stylistyce.

  2,98 zł
 • ŚWIECZKA urodzinowa 9 RÓŻOWA ŚWIECZKA urodzinowa 9 RÓŻOWA
  2,98 zł
  ŚWIECZKA urodzinowa 9 RÓŻOWA

  Różowa świeczka w kształcie cyfry 9, to niezbędny dodatek  przyjęcia urodzinowego  Waszej księżniczki. Znakomicie ozdobi  tort dla dziewczynki! Świeczka będzie pięknie komponować się z  dekoracją utrzymaną w dziewczęcej stylistyce.

  2,98 zł
 • ŚWIECZKI na tort urodzinowe Happy Birthday ZŁOTE 13szt ŚWIECZKI na tort urodzinowe Happy Birthday ZŁOTE 13szt
  13,98 zł
  ŚWIECZKI na tort urodzinowe Happy Birthday...

  Świeczki urodzinowe przedstawiające napis Happy Birthday to fantastyczna dekoracja tortu na Roczek i urodziny dziecka. Świeczki zdobione złotym brokatem świetnie prezentują się na słodkim wypieku i na zdjęciach z przyjęcia.

  13,98 zł
 • ŚWIECZKI na tort urodzinowe OMBRE z brokatem 20szt ŚWIECZKI na tort urodzinowe OMBRE z brokatem 20szt
  11,98 zł
  ŚWIECZKI na tort urodzinowe OMBRE z...

  Świeczki urodzinowe z brokatem to fantastyczna dekoracja tortu na Roczek i urodziny dziecka. Wykonane w niebiesko-fioletowej kolorystyce metodą ombre wpisują się najmodniejsze trendy. Świeczki świetnie prezentują się na słodkim wypieku i na zdjęciach z przyjęcia.

  11,98 zł
 • ŚWIECZKI na tort MIX 10szt ŚWIECZKI na tort MIX 10szt
  2,98 zł
  ŚWIECZKI na tort MIX KOLORÓW 10szt

  Świeczki to element, który obowiązkowo musi się znaleźć na urodzinowym torcie! Świeczki w kolorze żółtym, pomarańczowym, różowym i niebieskim fantastycznie udekorują słodki wypiek. Moment zdmuchiwania świeczek będzie niezapomnianą chwilą dla jubilata!

  2,98 zł
 • ŚWIECZKI urodzinowe na tort BROKATOWE 12szt ŚWIECZKI urodzinowe na tort BROKATOWE 12szt
  3,98 zł
  ŚWIECZKI urodzinowe na tort BROKATOWE 12szt

  Świeczki to element, który obowiązkowo musi się znaleźć na każdym urodzinowym torcie! Fantastycznym dodatkiem słodkiego wypieku będą brokatowe świeczki, które prezentują się niezwykle efektownie!

  3,98 zł
 • ŚWIECZKI na tort zakręcone 14cm ZŁOTE 8szt ŚWIECZKI na tort zakręcone 14cm ZŁOTE 8szt
  8,98 zł
  ŚWIECZKI na tort zakręcone 14cm ZŁOTE 8szt

  Zakręcone świeczki na tort to fantastyczna dekoracja słodkiego wypieku na dziecięce przyjęcia. Oryginalna i nowoczesna dekoracja tortu, która wpisuje się najnowsze trendy imprezowe. Złote świeczki to idealna propozycja na Chrzest, Roczek oraz urodziny dziecka.

  8,98 zł
 • ŚWIECZKI na tort zakręcone 14cm MIX 8szt ŚWIECZKI na tort zakręcone 14cm MIX 8szt
  8,98 zł
  ŚWIECZKI na tort zakręcone 14cm MIX 8szt

  Rewelacyjna dekoracja tortu na Roczek i urodziny dziecka. Zakręcone świeczki urodzinowe w pastelowych kolorach pięknie prezentują się na słodkim wypieku. Świeczki o oryginalnym kształcie to najnowszy imprezowy trend.

  8,98 zł
 • FIGURKA na tort Syrenka FIGURKA na tort Syrenka
  29,98 zł
  FIGURKA na tort Syrenka 11cm

  Ceramiczna figurka przedstawiająca syrenkę to wspaniała dekoracja na tort urodzinowy dla dziewczynki. Figurka prezentuje się przepięknie i z pewnością oczaruje małą solenizantkę. Figurka pięknie udekoruje urodzinowy tort.

  29,98 zł

Świeczki na tort urodzinowy - szybki sposób na dekorację tortu i atrakcję dla solenizanta

Nieodłącznym elementem dekoracyjnym na każdym torcie są zdecydowanie świeczki. Pojawiają się na wypiekach z wszelkich okazji, nie może więc ich zabraknąć na torcie urodzinowym Waszego dziecka. Są już klasykiem, bez którego nie wyobrażamy sobie tego wyjątkowego elementu. Możecie wybierać spośród wielu wariantów kolorystycznych i graficznych. Dopasujcie wszystko do wyglądu tortu i pozostałych dekoracji na przyjęciu. Dobierając do tego wyjątkowe figurki oraz pozostałe elementy do dekoracji tortu na urodziny, stworzycie wyjątkowy wypiek, który z pewnością zaskoczy Waszych najbliższych i pięknie będzie się prezentował na pamiątkowych zdjęciach. Do dekoracji słodkiego wypieku przydadzą Wam się również opłatki na tort urodzinowy lub toppery. Takie dekoracje są zdobione imieniem dziecka, datą przyjęcia oraz liczbą świętowanych latek.

Świeczki na tort urodzinowy kolorowe

Najbardziej popularną wersją świeczek na tort urodzinowy są kolorowe świeczki z różnymi motywami: paski, kroki bądź gładkie metaliczne. Możecie zdecydować się na różne wersje kolorystyczne w zależności od motywu przewodniego Waszego przyjęcia. Najbardziej atrakcyjną i modną wersją będą jednak świeczki metaliczne w złotym lub srebrnym kolorze. Świetnie wpisują się w najnowsze trendy i pięknie prezentują na uroczystym przyjęciu. Możecie pozostawić je samodzielnie, tworząc niezwykle minimalistyczną dekoracje lub zdecydować się na więcej dodatków i stworzyć magiczne połączenie w stylu glamour. 

Świeczki na tort cyfry

Bardzo popularną wersją są również świeczki w kształcie cyfry obchodzonych urodzin. W ten sposób w wyjątkowy sposób podkreślicie całość i tworzycie niezwykłe dekoracje, które zachwycą Waszych najbliższych. W zależności od płci dziecka i pozostałych dekoracji, wybierzcie odpowiedni kolor i wzór dla Waszego przyjęcia. Najpopularniejszy jest zdecydowanie błękit dla chłopca i róż dla dziewczynki. Dzięki temu wprowadzacie odrobinę koloru i świeżości, podkreślając jednocześnie płeć dziecka. 

Rewelacyjne fontanny tortowe

Świetnym wyborem może być również fontanna na tort, która prezentuje się bardzo magicznie i wyjątkowo. Takie flary możecie umieścić w małych ilościach, ponieważ nawet jedna da powalający efekt, zaskakujący Waszych gości. Takie rozwiązanie na pewno pozwoli stworzyć efekt “wow” podczas wniesienia tortu na salę, miejsce imprezy. Z pewnością wszystkie dzieci będą zaciekawione takim elementem, a całość uświetni Wasze przyjęcie. 

Zimne ognie na tort urodzinowy

Znakomitym pomysłem będzie zaopatrzenie się w zimne ognie w kształcie cyferek, które podkreślą wyjątkowość Waszego przyjęcia. Świetnie komponują się z wszelkimi świeczkami, które pojawią się na Waszym torcie. W zależności od motywu przewodniego Waszego przyjęcia możecie zdecydować się klasyczne zimne ognie, zimne ognie w kształcie serca czy te w kształcie cyfr. Podkreślicie płeć dziecka i wprowadzicie wyjątkowy klimat urodzinowego przyjęcia.