Dekoracje na Chrzest wnętrza najczęściej wybierane to balony na Chrzest, które występują w różnych kształtach, kolorach i wzorach. Na Chrzest najlepiej jest wybrać lateksowe balony w jednym kolorze ze złotym napisem "Chrzest Święty" lub z dziecięcym motywem.  Foliowe balony można wypełniać powietrzem lub helem, dzięki czemu unoszą się w powietrzu przez większą ilość dni. Świetną propozycją są zestawy dekoracji, które pozwolą w szybki oraz spójny sposób ozdobić dziecięce przyjęcie. Warto pamiętać również o wiszących dekoracjach, które idealnie prezentują się na ścianie z kolorowymi balonami. Rozety dekoracyjne, pompony bibułowe, girlandy, banery, kule papierowe oraz piniaty fantastycznie będą prezentować się na zdjęciach z uroczystości. Podczas organizacji Chrztu Świętego należy pamiętać również o pięknych dekoracjach stołu takich jak: serwetki, bieżnik, winietki, świece, kubeczki oraz talerzyki.

Wybierz:

Dekoracje wnętrza na Chrzest

Dekoracje wnętrza na Chrzest - najmodniejsze propozycje

Dekoracje sali na Chrzest to bardzo ważny element, o który należy zadbać odpowiednio wcześniej przed uroczystością. Wśród najbardziej popularnych dekoracji występują balony lateksowe i foliowe, girlandy i banery, pompony z bibuły, kule czy rozety dekoracyjne. Dekoracje sali na Chrzest chłopca będą różnić się kolorystyką i wzorami od dekoracji dla dziewczynki. Coraz modniejsze stają się dekoracje na Chrzest DIY, które możecie wykonać samodzielnie, dzięki czemu są dużo bardziej oryginalne i wyjątkowe, niż zakupione. Jeżeli nie macie jednak zdolności manualnych, przedstawimy Wam kilka najpiękniejszych propozycji. 

Balony na Chrzest kolorowe z napisem i nadrukiem

Różnorodne balony to element obowiązkowy wzbogacający każde przyjęcie dla dziecka. Mogą świetnie posłużyć już w pierwszych miesiącach życia maluszka, jako ozdoby na chrzciny. Podczas uroczystego czasu idealnie pasować będą balony na Chrzest ze złotym napisem „Chrzest Święty”, jak i dwustronne balony niebieskie i różowe z grafiką wózeczka i napisem „Nasz Mały Chłopczyk” oraz „Nasza Mała Dziewczynka”. Wśród najnowszych trendów królują balony transparentne, w których można umieścić kolorowe konfetti. Pięknie się prezentują i świetnie nadadzą na minimalistyczne przyjęcie w eleganckim stylu. 

Balony na Chrzest z motywem eukaliptusa

Balony na Chrzest z motywem eukaliptusa

Dekoracje na Chrzest podkreślające charakter uroczystości - girlandy na Chrzest i plakaty

Dekoracje zdobiące ściany są bardzo ważne, stają się głównym tłem do wykonywanych pamiątkowych zdjęć. Mając tego świadomość, przygotujmy specjalne akcesoria - na przykład girlandy i banery, które w znacznym stopniu przyczynią się do osiągnięcia wyjątkowej prezentacji sali. Literki w kolorze złota lub srebra możemy ułożyć według własnych potrzeb - w imię dziecka z określeniem okazji przyjęcia. Można nabyć także tematyczne banery na Chrzest Święty. Szczególnie polecamy wykonywane przez nas gotowe banery z napisem „Chrzest Święty”. Jako kolejne dodatki dekoracyjne, można zastosować girlandy, przykładowo wieszając je nad sufitem. Znajdziecie je w kolorze złotym, rosegold, srebrnym, kolorowym i pastelowym. Ponadto, girlanda na Chrzest w formie gołębi lub gałązek urozmaici Wasze dekoracje na chrzciny.

Baner drewniany na Chrzest

Baner drewniany na Chrzest

Dekoracje na Chrzest w delikatnym i subtelnym stylu - pompony z bibuły, kule i rozety

Przyjęcie z ważnej dla Waszego dziecka okazji powinno być kolorowe i zachęcające do zabawy. W celu wprawienia gości w radosny nastrój zdecydujmy się na papierowe akcenty. Dzięki swojej lekkości nie wyrządzają krzywdy nawet najmłodszym, nie posiadają żadnych małych, mogących się odczepić elementów. Rozety urodzinowe dostępne są w wielu kolorach i wzorach, pozwoli to na całkowite dopasowanie się do wybranego motywu przewodniego. Nowym trendem na rynku są pompony z bibuły, które poprzez swoją puszystość zapiszą się w pamięci każdego gościa. Pompony dekoracyjne są perfekcyjnym rozwiązaniem na każdą okazję, ze względu na swoją elegancję i szyk. Możemy nabyć je w przeróżnych kolorach, w zależności od osobistych preferencji. Rewelacyjną formą ozdoby na urodziny są także kule papierowe. Nie ulegną przypadkowemu zniszczeniu dzięki metalowemu stelażowi, który pomoże w przekształceniu kuli w lampion. Można zestawić z nimi kule papierowe plaster miodu, nadające większej delikatności wizualnej.

Rozeta biała ze złotymi brzegami

Rozeta biała ze złotymi brzegami

Dekoracje na Chrzest zestawy - spójna kolorystyka i motyw przewodni

Jeżeli zależy Wam w dużym stopniu na zachowaniu jednolitej dekoracji, warto wybrać gotowy już zestaw ozdób na Chrzest, posiadający ulubione dziecięce wzory i różnorodność kolorystyczną. Składają się na niego akcesoria w tym samym motywie przewodnim. Wszystkie komplety powstały w wielu wariantach, składają się na nie między innymi balony, girlandy, banery dla dzieci. Wydarzenia zaplanowane w tak dokładny sposób, poprzez swoją spójność zapadną w pamięć bliskich na długi czas.