Zaproszenia na Roczek dziewczynki

Zaproszenia na Roczek dziewczynki

Zaproszenia na Roczek dziewczynki rustykalne, różowe czy boho to jedne z najmodniejszych wzorów. Oryginalne zaproszenia na Roczek pozwolą pięknie zaprosić gości na pierwsze urodziny dziecka. Zaproszenia dla dziewczynki najczęściej wybierane są w pastelowej kolorystyce, z dodatkiem złota i bieli lub z kwiatowymi motywami w stylu boho. Niezwykle popularne są również zaproszenia na Roczek ze zdjęciem, które będą piękną pamiątką dla najbliższych. Zaproszenia na Roczek ręcznie robione to sposób, by oczarować gości niepowtarzalnym dodatkiem.

Zaproszenia na Roczek dziewczynki

 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki JEDYNKA Zwierzątka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki JEDYNKA Zwierzątka 10szt (+koperty)
  31,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki JEDYNKA Zwierzątka 10szt (+koperty)

  Szukasz efektownego zaproszenia na Roczek? Wręcz bliskim zawiadomienie w kształcie jedynki! Przepiękna grafika leśnych zwierzątek na delikatnym różowym tle z akcentami złota zaskoczy każdego z gości! Zaproszenia sprzedawane są w pakiecie 10 sztuk wraz z dopasowanymi kopertami.

  31,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek JEDYNKA Zwierzaki z balonami 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek JEDYNKA Zwierzaki z balonami 10szt (+koperty)
  31,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek JEDYNKA Zwierzaki z balonami 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek w kształcie jedynki wykonane w pięknym miętowym odcieniu, dekorowane motywem zwierzaków i kwiatów. Piękna propozycja, by zaprosić gości na pierwsze urodziny dziecka. Zaproszenia prezentują się niepowtarzalnie i oryginalnie. Zaskoczą Waszych najbliższych! W komplecie znajdują się białe dopasowane koperty.

  31,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek JEDYNKA Pudrowe Kwiaty 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek JEDYNKA Pudrowe Kwiaty 10szt (+koperty)
  31,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek JEDYNKA Pudrowe Kwiaty 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek dziewczynki w kształcie cyferki jeden, sprzedawane w komplecie z białymi kopertami. Zaproszenia wykonane są z grubego papieru, dekorowane nadrukiem kwiatów oraz balonów. Pastelowa kolorystyka sprawia, że prezentują się uroczo i są wspaniałym wyborem na pierwsze urodziny dziecka. Oczarują gości oryginalnym kształtem.

  31,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Króliczek Ballerina 10szt (+różowe koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Króliczek Ballerina 10szt (+różowe koperty)
  28,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Króliczek Ballerina 10szt (+różowe koperty)

  Zaproszenia na Roczek dla dziewczynki z motywem króliczej balleriny to strzał w 10! Urocza grafika tańczących zwierzątek zachwyci każdego, a w szczególności małą solenizantkę. Różowe koperty dołączone do zaproszeń dopełnią całość idealnie. Wewnątrz znajduje się również tekst do samodzielnego uzupełnienia o najważniejsze informację.

  28,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Roczek do wypisania Króliczek Ballerina 1SZT ZAPROSZENIE na Roczek do wypisania Króliczek Ballerina 1SZT
  1,50 zł
  ZAPROSZENIE na Roczek do wypisania Króliczek Ballerina 1SZT

  Twoja córka będzie obchodzić swoje pierwsze urodzinki i pragniesz zaprosić gości w wyjątkowy sposób? Prześliczne zaproszenia do samodzielnego wypisania z grafiką uroczej króliczej baletnicy zachwyci nie tylko zapraszanych gości, ale również i małą księżniczkę. Z takimi zaproszeniami impreza na pewno będzie udana.

  1,50 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Miś z balonikami róż 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Miś z balonikami róż 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Miś z balonikami róż 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek dziewczynki z pięknym motywem misia i baloników to fantastyczny pomysł, jak w niewinny i bardzo ładny sposób zaprosić gości na pierwsze urodziny dziecka. Zaproszenia zostały przygotowane na grubym papierze i sprzedawane są w komplecie z białymi kopertami. Całość prezentuje się uroczo i idealnie pasuje na Roczek dziecka.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Tęcza i jednorożec 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Tęcza i jednorożec 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Tęcza i jednorożec 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia na Roczek z motywem tęczy i jednorożca to idealny sposób by zaprosić bliskich na pierwsze urodziny dziewczynki. Piękne, delikatne kolory podkreślają całościowy wygląd sprawiając, że zaproszenie prezentuje się elegancko. Zaproszenie przeznaczone jest do samodzielnego wypisania. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty)

  Zaproszenie na Chrzest i Roczek to idealne rozwiązanie jeśli planujesz połączyć obie okazje w jedną uroczystość. Składane zaproszenia wewnątrz posiadają już gotowy tekst do samodzielnego wypisania. Połączenie motywu złotego aniołka i eukaliptusowych gałązek wygląda niezwykle elegancko i oryginalnie. Takie zaproszenia na pewno wśród gości spotkają się z...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Leśni Przyjaciele 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Leśni Przyjaciele 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Leśni Przyjaciele 10szt (+koperty)

  Piękne zaproszenie na roczek z motywem leśnych przyjaciół. Na zaproszeniu możemy zauważyć takie zwierzęta jak: lis, słoń, panda, jeż, królik, miś. Zaproszenie sprawdzi się zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Pastelowa Tęcza 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Pastelowa Tęcza 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Pastelowa Tęcza 10szt (+koperty)
  2 Recenzje

  Wyjątkowe zaproszenie na roczek z grafiką delikatnej pastelowej tęczy. Subtelne, delikatne kolory nadają mu niezwykłego uroku. Zaproszenie sprawdzi się znakomicie zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Pociąg ze zwierzątkami 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Pociąg ze zwierzątkami 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Pociąg ze zwierzątkami 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek chłopca i dziewczynki utrzymane w wesołej, pastelowej kolorystyce. Wspaniały pomysł, by zaprosić gości na pierwsze urodziny chłopca i dziewczynki. Zaproszenia przygotowane są do samodzielnego wypisania i posiadają w komplecie eleganckie koperty. To wspaniały pomysł, by oczarować gości!

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Zwierzaki w leśnym stylu 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Zwierzaki w leśnym stylu 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Zwierzaki w leśnym stylu Safari 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek z motywem dzikich zwierząt to idealny wybór zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Dzięki widocznej grafice w prosty sposób przedstawisz egzotyczny klimat nadchodzącej imprezy. Do każdego zaproszenia dołączona jest biała koperta, która doda elegancji. Zaproszenia zachwyca przyszłych gości - nie tylko dzieci, ale także dorosłych.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Boho Miś i Króliczek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Boho Miś i Króliczek 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Boho Miś i Króliczek 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek dziecka w rustykalnym stylu Boho z dziecięcą grafiką idealnie wpasowują się w tegoroczne trendy. Barwy beżu i brązu nadają zaproszeniom elegancki wygląd. Dziecięca grafika misia i króliczka dodaje dziecięcej lekkości. Zaproszenia sprzedawane w zestawie z dopasowanymi kopertami.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Boho Zabawki 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Boho Zabawki 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Boho Zabawki 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenie na Roczek z grafiką w stylu boho to ostatnio hit sezonów. To świetna propozycja na Roczek dla dziewczynki jak również i dla chłopca. Piękne wykonanie z dbałością o szczegóły zachwyci każdego gościa. Kraftowe koperty są idealnie dopasowane do zaproszeń i tworzą oryginalną całość.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Czary 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Czary 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Czary 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia na Roczek w leśnym stylu sprzedawane w komplecie z białymi kopertami. Zaproszenia zostały przygotowane na wysokiej jakości papierze w modnym stylu. Posiadają prześliczny malarski nadruk. To piękna propozycja, by zaprosić gości na pierwsze urodziny dziecka. Zaproszenia są idealne zarówno na Roczek chłopca jak i dziewczynki.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Roczek do wypisania Leśne Czary 1SZT ZAPROSZENIE na Roczek do wypisania Leśne Czary 1SZT
  1,50 zł
  ZAPROSZENIE na Roczek do wypisania Leśne Czary 1SZT

  Czarujące zaproszenia na Roczek z grafiką leśnych zwierzątek. Pięknie wykonane z efektownym nadrukiem wzbudzą podziw pośród zapraszanych gości. To zaproszenia którym nie sposób odmówić. 

  1,50 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek JEDYNKA Leśne Czary 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek JEDYNKA Leśne Czary 10szt (+koperty)
  31,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek JEDYNKA Leśne Czary 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek w kształcie cyferki jeden! Tylko u nas piękne zaproszenia na Roczek w leśnym stylu, od których nie można oderwać wzroku. Autorski pomysł, dzięki któremu goście będą oczarowani. Zaproszenia zostały przygotowane do samodzielnego wypisania, sprzedawane w komplecie z białymi kopertami. Razem tworzą oryginalny duet, który pięknie wpisuje...

  31,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Roczek do wypisania Boho Zwierzątka 1SZT ZAPROSZENIE na Roczek do wypisania Boho Zwierzątka 1SZT
  1,50 zł
  ZAPROSZENIE na Roczek do wypisania Boho Zwierzątka 1SZT

  Zbliża się Roczek Twojego malucha i chcesz w efektowny sposób zaprosić na niego gości? Urocze zaproszenia na Roczek w stylu boho z leśnymi zwierzątkami sprawdzą się do tego wręcz idealnie. Będą prezentować się nieskazitelnie i bardzo wyjątkowo. Każdy z olbrzymią chęcią przyjmie takie zaproszenie.

  1,50 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Boho Zwierzątka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Boho Zwierzątka 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Boho Zwierzątka 10szt (+koperty)
  2 Recenzje

  Najpiękniejsze i najmodniejsze zaproszenia na Roczek dziecka w stylu boho. Zdobione grafiką zwierzątek, namiotu i kolorowych piórek prezentują się cudownie. Tak wykonane zaproszenia pozwolą zaprosić gości w oryginalny i wyjątkowy sposób. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Woodland Party 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Woodland Party 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Woodland Party 10szt (+koperty kraft)

  Zaproszenia na Roczek z leśnymi zwierzątkami będą pięknie zawiadamiać o zbliżającej się uroczystości. Jest to bardzo ważna uroczystość dla maluszka - Jego pierwszy rok! Tak piękne zaproszenia sprawdzą się zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Radosne zwierzątka, które znajdują się na grafice wywołają uśmiech na twarzy każdego zaproszonego.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki boho 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki boho 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki boho 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek dziewczynki podane na akwarelowym tle to jedna z najmodniejszych propozycji na pierwsze urodziny. Na okładce znajduje się grafika sukieneczki i kapelusika na gałązce. W komplecie znajduje się 10szt zaproszeń oraz 10szt kraftowych kopert.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki w naturalnym stylu 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki w naturalnym stylu 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki w naturalnym stylu 10szt (+koperty)

  Jak zaprosić gości na Roczek dziewczynki? Jedną z najmodniejszych propozycji są zaproszenia z motywem sukieneczki podanej na eukaliptusowym tle. Prezentują się pięknie i niepowtarzalnie. Wewnątrz znajduje się tekst do samodzielnego wypisania oraz motyw botanicznego wianuszka. W komplecie znajdują się dopasowane białe koperty.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Zwierzątka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Zwierzątka 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Zwierzątka 10szt (+koperty)
  2 Recenzje

  Fantastyczne zaproszenia na Roczek z motywem leśnych zwierzaczków. Rewelacyjna propozycja, która pozwoli w piękny i uroczy sposób zaprosić najbliższych na pierwsze urodzinki dziecka. Śliczna grafika liska, króliczka, sarenki i jeżyka sprawia, że całość prezentuje się wspaniale. Wewnątrz znajduje się wspaniały i niestandardowy tekst zaproszenia do...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Magiczny Las 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Magiczny Las 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Magiczny Las 10szt (+koperty)

  Zaproszenie na roczek z leśnymi elementami to świetny pomysł na przekazanie informacji o zbliżającym się święcie. Ktoś niedługo obchodzi pierwsze urodziny! Zaproszenie sprawdzi się zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Zaproszenia sprzedajemy w pakiecie 10 sztuk wraz z kopertami. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Pampas Boho 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Pampas Boho 10szt (+kraftowe koperty)
  20,00 zł 27,98 zł
  Wyprzedaż!
  ZAPROSZENIA na Roczek Pampas Boho 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Roczek w stylu boho z przepięknymi grafikami traw pampasowych. Zaproszenia pakowane są po 10szt, sprzedawane w komplecie z kraftowymi kopertami. Prezentują się pięknie i oryginalnie. Sztywny papier oraz delikatne grafiki oczarują gości zaproszonych na pierwsze urodziny. Zaproszenia pasują zarówno na Roczek dziewczynki, jak i chłopca.

  20,00 zł 27,98 zł Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Kwiaty Rustykalne 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Kwiaty Rustykalne 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Kwiaty Rustykalne 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia na Roczek dziewczynki wykonane w nowoczesnym kwiatowym stylu. Na zaproszeniach znajduje się przepiękna grafika pudrowych kwiatów. Zaproszenia wykonane są na grubym papierze, przygotowane do samodzielnego wpisania nazwisk gości. W komplecie znajduje się 10szt zaproszeń oraz 10szt dopasowanych białych kopert.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Rosegold Flowers 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Rosegold Flowers 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Rosegold Flowers 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Przepiękne zaproszenia na Roczek dziewczynki wykonane w modnym i nowoczesnym stylu. Okładka zaproszenia zdobiona jest kwiatową grafiką i cyferką 1 w kolorze różowego złota. Całość prezentuje się wspaniale i pozwoli w wyjątkowy sposób zaprosić gości na pierwsze urodziny dziecka.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Króliczek z balonem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Króliczek z balonem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Króliczek z balonem 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Przepięknie zaproszenia na Roczek dziewczynki z motywem różowego króliczka. Wnętrze zaproszenia zdobione jest uroczym wierszykiem i niestandardowym tekstem zaproszenia. W komplecie znajduje się 10szt zaproszeń i 10szt białych kopert. Wspaniała propozycja, która oczaruje wszystkich gości.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Różowo-Złota Jedynka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Różowo-Złota Jedynka 10szt (+koperty)
  18,00 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Różowo-Złota Jedynka 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Piękne zaproszenia na Roczek w różowo-złotej kolorystyce pozwolą w wyjątkowy sposób zaprosić najbliższych na przyjęcie Waszej pociechy. Okładka zaproszenia zdobiona jest złotą cyferką 1, babeczką ze świeczką oraz różowymi balonikami. Wszystkie elementy graficzne wspaniale się ze sobą prezentują i idealnie nadają się na Roczek dziewczynki.

  18,00 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Słodki Kotek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Słodki Kotek 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Słodki Kotek 10szt (+koperty)

  Urocze zaproszenia na Roczek dziewczynki z motywem kotka. Ta niezwykła propozycja pozwoli w piękny sposób zaprosić gości na pierwsze urodziny dziecka. W komplecie znajduje się 10szt zaproszeń do samodzielnego wypisania oraz 10szt białych kopert. Idealna propozycja na Roczek dziewczynki.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Subtelny Róż 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Subtelny Róż 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Subtelny Róż 10szt (+koperty)

  Cudowne zaproszenia na Roczek dziewczynki, które zdobione są piękną grafiką różowych kwiatów. Taka propozycja pozwoli w wyjątkowy sposób zaprosić najbliższych na przyjęcie dziecka. Wewnątrz zaproszenia znajduje się tekst do samodzielnego wypisania oraz ozdobna grafika.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Roczek personalizowane Różowe Kwiaty (+koperta) ZAPROSZENIE na Roczek personalizowane Różowe Kwiaty (+koperta)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE na Roczek personalizowane Różowe Kwiaty (+koperta)

  Piękne personalizowane zaproszenia na Roczek, które oczarują gości. Wspaniała grafika delikatnych różowych kwiatów zdobiąca zaproszenie wpisuje się w trendy i rewelacyjnie sprawdzi się na Roczek dziewczynki.

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Pastelowy Torcik 10szt (+koperty+wstążki) ZAPROSZENIA na Roczek Pastelowy Torcik 10szt (+koperty+wstążki)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Pastelowy Torcik 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Urocze zaproszenia na Roczek z motywem słodkiego torcika i pięknych kwiatów. Wspaniała propozycja, która pozwoli w cudowny sposób zaprosić najbliższych na pierwsze urodzinki dziewczynki. W zestawie znajdują się białe koperty oraz jasnoróżowe wstążki, które dodają zaproszeniom jeszcze większego uroku.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Panda i Koala 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Panda i Koala 10szt (+koperty)
  18,00 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Panda i Koala 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia na Roczek wykonane w modnym stylu, dekorowane nadrukiem urodzinowych zwierzątek: pandy i koali oraz tortu. Zaproszenia wykonane są na grubym papierze wysokiej jakości, pakowane po 10szt i sprzedawane w komplecie z białymi kopertami. Pasują zarówno na Roczek dziewczynki, jak i chłopca.

  18,00 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki z Króliczkiem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki z Króliczkiem 10szt (+koperty)
  20,00 zł 24,98 zł
  Wyprzedaż!
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki z Króliczkiem 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek dziewczynki przygotowane w biało-różowej kolorystyce to przepiękny wybór, by elegancko zaprosić gości na pierwsze urodziny dziecka. Zaproszenia przygotowane są do samodzielnego wypisania, posiadają także białe dopasowane koperty w komplecie. Zapakowane po 10szt pozwolą szybko i efektownie zaprosić gości na Roczek dziecka.

  20,00 zł 24,98 zł Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki ZE ZDRAPKĄ Miś i Baloniki 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki ZE ZDRAPKĄ Miś i Baloniki 10szt (+koperty)
  33,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki ZE ZDRAPKĄ Miś i Baloniki 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek dziewczynki ze zdrapką! Zaproś bliskich na przyjęcia za pomocą zaproszenia zdobionego grafiką misia z balonikami. Pod jednym balonikiem ukryła się wiadomość - "Czy przyjdziesz na moje pierwsze urodzinki?". To efektowne zaproszenie zaskoczy każdego z gości!

  33,98 zł

Zaproszenia na Roczek dziewczynki TOP 20 najmodniejsze wzory

Wybór zaproszeń dostępnych na rynku jest ogromny. Zmieniająca się moda i rozmaite trendy powodują, że zdecydowanie się na jeden motyw może przysporzyć problemów. Jaki wzór najlepiej nadaje się na urodziny córki? Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Wiele zależy od tego, co dziecko lubi oraz, w jakim stylu przygotowane zostało przyjęcie. Dobrze jest bowiem skomponować wygląd zaproszeń z wystrojem podczas urodzinowej imprezy. W ten sposób sprawisz, że całość będzie zdawać się pieczołowicie przemyślana i gustownie zaprojektowana. Właśnie dlatego przygotowaliśmy kilka sprawdzonych i czarujących propozycji, które doskonale nadają się na pierwsze urodziny dziewczynki. 

Zaproszenia na Roczek rustykalne

Rustykalne motywy to jeden z hitów wśród dekoracji i akcesoriów na przyjęcia. Połączenie naturalnych materiałów z kwiatowymi wzorami wygląda subtelnie oraz delikatnie, dlatego kapitalnie wpisze się w dziewczęcy klimat Roczku Twojej córki. Rustykalny Wianuszek to zaproszenie zdobione uroczym wieńcem z pastelowymi kwiatami oraz obramowaniem z kraftowego papieru. Na okładce znajduje się również napis “Mam już Roczek!” wraz z dużą jedynką, które podkreślają rodzaj świętowanej okazji. Wewnątrz zaproszenia umieszczony został natomiast gotowy tekst do własnoręcznego uzupełnienia. Możesz zrobić to za pomocą kolorowych długopisów, aby wyróżnić najważniejsze informacje. Do zestawu dołączone są także kraftowe koperty, które fantastycznie dopełniają wygląd całości. 

Zaproszenia na Roczek z kwiatowym wianuszkiem

Zaproszenia na Roczek z kwiatowym wianuszkiem

Zaproszenia na Roczek ze zwierzątkami, zaproszenia na Roczek boho

Wśród popularnych trendów na przyjęcia znajdziesz także motywy boho. My przygotowaliśmy specjalny projekt zaproszenia w dziecięcym stylu, który możesz z powodzeniem wykorzystać podczas Roczku swojej córeczki. Oprócz charakterystycznych dla boho kwiatów i piórek, na kartce znalazły się grafiki sarenek i indiańskiego namiotu, które przy okazji świetnie wpisują się w nastrój nurtu. W środku zaproszenia w oczy natychmiast rzuca się duża jedynka na brązowej tabliczce oraz napis “Serdecznie zapraszamy”. Samodzielnie wypisana kartka pokaże wszystkim gościom, jak wiele pracy i serca włożyłeś w przygotowanie całego przyjęcia. A jeśli chcesz dodać zaproszeniom odrobinę galanterii, przewiąż je kolorowymi wstążkami, które także znajdziesz w naszej ofercie. 

Zaproszenia na Roczek dziewczynki w stylu boho

Zaproszenia na Roczek dziewczynki w stylu boho

Jakie zaproszenia na Roczek dziewczynki?

Wśród zaproszeń na urodziny dziewczynki nie mogło zabraknąć, oczywiście, propozycji w odcieniach różu! To prosty, a przy tym trafiony sposób na spersonalizowanie przyjęcia w subtelnym stylu. Różowe akcenty bezbłędnie wskażą na płeć świętującego maluszka, a w połączeniu z oryginalnymi grafikami będą niezastąpionym dodatkiem na Roczek Twojej córki. Króliczek z Balonem to kapitalny pomysł na zaproszenia z okazji urodzin dziewczynki. Różowe tło, duża jedynka i czarujący królik tworzą bezbłędny motyw, który spodoba się zarówno solenizantce, jak i gościom. Wolisz bardziej subtelne wzory? W takim razie wybierz projekt Myszka. Różowy balonik, kwiatowe akcenty i tutu podkreślają dziewczęcy charakter uroczystości, jednak całość ma mimo wszystko bardzo delikatny i uroczy styl.