Zaproszenia na Roczek dziewczynki

Zaproszenia na Roczek dziewczynki

Zaproszenia na Roczek dziewczynki rustykalne, różowe czy boho to jedne z najmodniejszych wzorów. Oryginalne zaproszenia na Roczek pozwolą pięknie zaprosić gości na pierwsze urodziny dziecka. Zaproszenia dla dziewczynki najczęściej wybierane są w pastelowej kolorystyce, z dodatkiem złota i bieli lub z kwiatowymi motywami w stylu boho. Niezwykle popularne są również zaproszenia na Roczek ze zdjęciem, które będą piękną pamiątką dla najbliższych. Zaproszenia na Roczek ręcznie robione to sposób, by oczarować gości niepowtarzalnym dodatkiem.

Zaproszenia na Roczek dziewczynki

 • ZAPROSZENIA na Roczek Kwiaty Rustykalne 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek dziewczynki wykonane w nowoczesnym kwiatowym stylu. Na zaproszeniach znajduje się przepiękna grafika pudrowych kwiatów. Zaproszenia wykonane są na grubym papierze, przygotowane do samodzielnego wpisania nazwisk gości. W komplecie znajduje się 10szt zaproszeń oraz 10szt dopasowanych białych kopert.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Rustykalny wianuszek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Rustykalny wianuszek 10szt (+koperty)
  23,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Rustykalny wianuszek 10szt (+kraftowe koperty)

  Przepiękne zaproszenia na Roczek dziecka, które wpisują się w najmodniejsze rustykalne trendy. Zdobione grafiką kwiatowego wianuszka i sprzedawane w komplecie z kraftowymi kopertami pozwolą w wyjątkowy sposób zaprosić gości. Idealna propozycja na Roczek zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  23,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Boho Zwierzątka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Boho Zwierzątka 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Boho Zwierzątka 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Najpiękniejsze i najmodniejsze zaproszenia na Roczek dziecka w stylu boho. Zdobione grafiką zwierzątek, namiotu i kolorowych piórek prezentują się cudownie. Tak wykonane zaproszenia pozwolą zaprosić gości w oryginalny i wyjątkowy sposób. 

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Wianuszek z eukaliptusem 10szt (+koperty)

  Przepiękne zaproszenia na Roczek chłopca i dziewczynki utrzymane w botanicznym stylu. Na okładce zaproszenia znajduje się piękny wianuszek poprzetykany gałązkami eukaliptusa oraz duża cyferka 1. Całość prezentuje się minimalistycznie i wspaniale wpisuje się w trendy na pierwsze urodziny. Zaproszenia pakowane są po 10szt, sprzedawane w komplecie z białymi...

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Minimalizm z eukaliptusem 10szt (+eukaliptusowe...

  Zaproszenia na Roczek w modnym minimalistycznym stylu to piękna propozycja na nowoczesne przyjęcia. Zaproszenia prezentują się pięknie i ponadczasowo, są pakowane po 10szt, a w komplecie znajdują się nowoczesne eukaliptusowe koperty. Zaproszenia sprawdzą się zarówno na Roczku dziewczynki, jak i chłopca. Przygotowane są do samodzielnego wypisania nazwisk...

  26,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Rosegold Flowers 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Rosegold Flowers 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Rosegold Flowers 10szt (+koperty)

  Przepiękne zaproszenia na Roczek dziewczynki wykonane w modnym i nowoczesnym stylu. Okładka zaproszenia zdobiona jest kwiatową grafiką i cyferką 1 w kolorze różowego złota. Całość prezentuje się wspaniale i pozwoli w wyjątkowy sposób zaprosić gości na pierwsze urodziny dziecka.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Króliczek z balonem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Króliczek z balonem 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Króliczek z balonem 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Przepięknie zaproszenia na Roczek dziewczynki z motywem różowego króliczka. Wnętrze zaproszenia zdobione jest uroczym wierszykiem i niestandardowym tekstem zaproszenia. W komplecie znajduje się 10szt zaproszeń i 10szt białych kopert. Wspaniała propozycja, która oczaruje wszystkich gości.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Różowo-Złota Jedynka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Różowo-Złota Jedynka 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Różowo-Złota Jedynka 10szt (+koperty)

  Piękne zaproszenia na Roczek w różowo-złotej kolorystyce pozwolą w wyjątkowy sposób zaprosić najbliższych na przyjęcie Waszej pociechy. Okładka zaproszenia zdobiona jest złotą cyferką 1, babeczką ze świeczką oraz różowymi balonikami. Wszystkie elementy graficzne wspaniale się ze sobą prezentują i idealnie nadają się na Roczek dziewczynki.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Słodki Kotek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Słodki Kotek 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Słodki Kotek 10szt (+koperty)

  Urocze zaproszenia na Roczek dziewczynki z motywem kotka. Ta niezwykła propozycja pozwoli w piękny sposób zaprosić gości na pierwsze urodziny dziecka. W komplecie znajduje się 10szt zaproszeń do samodzielnego wypisania oraz 10szt białych kopert. Idealna propozycja na Roczek dziewczynki.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Subtelny Róż 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Subtelny Róż 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Subtelny Róż 10szt (+koperty)

  Cudowne zaproszenia na Roczek dziewczynki, które zdobione są piękną grafiką różowych kwiatów. Taka propozycja pozwoli w wyjątkowy sposób zaprosić najbliższych na przyjęcie dziecka. Wewnątrz zaproszenia znajduje się tekst do samodzielnego wypisania oraz ozdobna grafika.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Unicorn Jednorożec 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Unicorn Jednorożec 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Unicorn Jednorożec 10szt (+koperty)

  Przepiękne zaproszenia na Roczek dziewczynki, które wpisują się w najmodniejsze trendy. Zaproszenia na pierwsze urodzinki z motywem unicorn zachwycą jubilatkę wszystkich gości. Wewnątrz zaproszeń znajduje się tekst do samodzielnego wypisania.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Pastelowy Torcik 10szt (+koperty+wstążki) ZAPROSZENIA na Roczek Pastelowy Torcik 10szt (+koperty+wstążki)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Pastelowy Torcik 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Urocze zaproszenia na Roczek z motywem słodkiego torcika i pięknych kwiatów. Wspaniała propozycja, która pozwoli w cudowny sposób zaprosić najbliższych na pierwsze urodzinki dziewczynki. W zestawie znajdują się białe koperty oraz jasnoróżowe wstążki, które dodają zaproszeniom jeszcze większego uroku.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Czary 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Czary 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Czary 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek chłopca przedstawiające prześliczną grafikę chmurek i samolotu. Zaproszenia pakowane są po 10szt i sprzedawane w komplecie z kraftowymi kopertami. Malarski motyw sprawia, że świetnie wpisują się w najnowsze trendy. To wspaniały dodatek na pierwsze urodziny chłopca. Zaproszenia sprawdzą się na przyjęciach w modnym rustykalnym stylu.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Boho z łabędziem 10szt (+złote koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Boho z łabędziem 10szt (+złote koperty)
  26,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Boho z łabędziem 10szt (+złote koperty)

  Zaproszenia na Roczek dziewczynki w stylu boho dekorowane dużą cyfrą 1 oraz malarskim motywem. Delikatne piórka oraz grafika łabędzie sprawiają, ze zaproszenia prezentują się naprawdę pięknie i bardzo oryginalnie. To wyjątkowa propozycja, by zaprosić gości na Roczek dziewczynki. W komplecie znajduje się także 10szt eleganckich złotych kopert wysokiej...

  26,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Zajączek w wianuszku 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Zajączek w wianuszku 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Zajączek w wianuszku 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek dziewczynki dekorowane prześlicznym zajączkiem w wianuszku. Zaproszenia przygotowane są na dobrej jakości papierze, posiadają nadruk zajączka w botanicznym zielonym wianuszku z różowymi akcentami. Pastelowa kolorystyka sprawia, że są idealne na urodzinki dziewczynki. Zaproszenia sprzedawane są po 10szt i sprzedawane w komplecie z...

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Roczek dwustronne Zajączek w wianuszku Z IMIENIEM

  Oryginalne dwustronne zaproszenia na Roczek z piękną grafiką zajączka w wianuszku. Dzięki gotowej personalizacji prezentują się estetycznie i gustownie. Dzięki nim w elegancki sposób zaprosisz swoich najbliższych na Roczek dziecka. Na zaproszeniach może być przygotowany tekst specjalnie dla Was. 

  5,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek pastelowa Tęcza boho 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Roczek pastelowa Tęcza boho 10szt (+kraftowe koperty)
  23,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek pastelowa Tęcza boho 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Roczek z tęczą przygotowane w modnym stylu boho to piękny sposób, by zaprosić gości na pierwsze urodziny chłopca i dziewczynki. W komplecie znajduje się 10szt zaproszeń wykonanych na grubym papierze oraz 10szt kraftowych kopert. Komplet wspaniale wpisuje się w najmodniejsze trendy na Roczek. Zaproszenia są otwierane, przygotowane do...

  23,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Pampas Boho 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Roczek w stylu boho z przepięknymi grafikami traw pampasowych. Zaproszenia pakowane są po 10szt, sprzedawane w komplecie z kraftowymi kopertami. Prezentują się pięknie i oryginalnie. Sztywny papier oraz delikatne grafiki oczarują gości zaproszonych na pierwsze urodziny. Zaproszenia pasują zarówno na Roczek dziewczynki, jak i chłopca.

  23,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Pudrowe Kwiaty 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Roczek dziewczynki wykonane w przepięknym stylu, który aktualnie jest w trendach. Pudrowe kwiaty na kraftowym tle to motyw, który idealnie sprawdzi się na urodzinkach dziewczynki. Zaproszenia prezentują się pięknie i oryginalnie, są pakowane po 10szt, a w komplecie umieszczone są eleganckie kraftowe koperty.

  23,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Złota Chmurka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Złota Chmurka 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Złota Chmurka 10szt (+koperty)

  Przepiękne zaproszenia na Roczek dziecka z motywem złotej chmurki. Zaproszenia wykonane w biało-złotej kolorystyce wpisują się w najmodniejsze trendy w tym sezonie. Okładka zdobiona jest grafiką uśmiechniętej chmurki i złotych kropek. Wewnątrz znajduje się tekst do samodzielnego wypisania. 

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Balon i zwierzątka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Balon i zwierzątka 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Balon i zwierzątka 10szt (+koperty)

  Urocze zaproszenia na Roczek z motywem zwierzątek i balonu, które nadają się zarówno na urodziny dziewczynki, jak i chłopca. Zaproszenia wykonane zostały w delikatnej pastelowej kolorystyce z dbałością o najmniejszy szczegół. Wewnątrz znajduje się tekst do samodzielnego uzupełnienia.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Myszka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Myszka 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Myszka 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Przepiękne zaproszenia na Roczek dziewczynki, które zachwycą solenizantkę i wszystkich gości. Na okładce znajduje się urocza grafika myszki, a we wnętrzu tekst do samodzielnego wypisania. Tak wykonane zaproszenia wpisują się w najmodniejsze dziecięce trendy i pozwolą w wyjątkowy sposób zaprosić najbliższych na Roczek córki.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Miś z kokardką 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Miś z kokardką 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Miś z kokardką 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Przepiękne zaproszenia na Roczek dziecka z uroczą grafiką misia. Zaproszenia wykonane zostały w beżowej kolorystyce ze złotymi i niebieskimi akcentami. Wewnątrz znajduje się śliczny wierszyk oraz tekst do samodzielnego wypisania. Zaproszenia na Roczek z misiem pozwolą w wyjątkowy sposób zaprosić gości na pierwsze urodziny dziecka.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Dziewczynka z pieskiem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Dziewczynka z pieskiem 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Dziewczynka z pieskiem 10szt (+koperty)

  Przepiękne zaproszenia na Roczek, które w uroczy sposób zaproszą najbliższe osoby na pierwsze urodzinki Waszej córeczki! Okładka ozdobiona jest grafiką ślicznej dziewczynki stojącej tyłem oraz trzymającej na pleckach pieska. W powietrz dookoła dziewczynki unoszą się motylki o delikatnej różowo-błękitnej barwie. Wspaniała propozycja na Roczek dziewczynki!

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Słodka Owieczka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Słodka Owieczka 10szt (+koperty)
  12,98 zł 16,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Słodka Owieczka 10szt (+koperty)
  2 Recenzje

  Wspaniałe zaproszenia na pierwsze urodzinki Maluszka! Delikatna grafika słodkiej owieczki trzymającej w rączkach zieloną cyferkę 1 sprawia, że zaproszenia prezentują się pięknie i uroczo! Zaproszenia wykonane zostały w zielonej kolorystyce, dzięki czemu idealnie nadają się na Roczek zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

  12,98 zł 16,98 zł
  Promocja
 • ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Zwierzątka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Zwierzątka 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Zwierzątka 10szt (+koperty)
  2 Recenzje

  Fantastyczne zaproszenia na Roczek z motywem leśnych zwierzaczków. Rewelacyjna propozycja, która pozwoli w piękny i uroczy sposób zaprosić najbliższych na pierwsze urodzinki dziecka. Śliczna grafika liska, króliczka, sarenki i jeżyka sprawia, że całość prezentuje się wspaniale. Wewnątrz znajduje się wspaniały i niestandardowy tekst zaproszenia do...

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Pastelowy Jednorożec Unicorn 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Pastelowy Jednorożec Unicorn 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Pastelowy Jednorożec Unicorn 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Fantastyczne zaproszenia na Roczek dziecka wykonane w pastelowych kolorach. Delikatne odcienie różu, modne grafiki i wyjątkowe zdobienia pozwolą zaprosić gości w wyjątkowy sposób na pierwsze urodzinki dziecka. To cudowna propozycja, która oczaruje najbliższych. Idealne zwłaszcza dla dziewczynki!

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Roczek Uroczy Słonik 10szt (+koperty) ZAPROSZENIE na Roczek Uroczy Słonik 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Uroczy Słonik 10szt (+koperty)

  sposób zaproszą najbliższe osoby na pierwsze przyjęcie urodzinowe maleństwa. Okładka zaproszenia ozdobiona jest również dużą cyferką 1, która podkreśla wspaniały charakter wydarzenia! Idealna propozycja na urodzinki zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Zwierzątka 10szt ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Zwierzątka 10szt
  18,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Zwierzątka 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Wyjątkowe, prześliczne zaproszenia na Roczek dziewczynki pozwolą zaprosić najbliższych w wyjątkowy sposób! Różowe zaproszenia z kolekcji Zwierzątka dla dziewczynki, zdobione są pięknie zaprojektowanymi, kolorowymi zwierzakami. Motyw ten wywoła uśmiech na twarzach Waszych gości. Dodajcie do zaproszeń pozostałe produkty z kolekcji, a wszyscy zaproszeni będą...

  18,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Chmurka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Chmurka 10szt (+koperty)
  12,98 zł 16,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Chmurka 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Prześliczne pastelowe zaproszenia dekorowane nadrukiem chmurki i dużą jedynką to idealna propozycja na Roczek. Zaproszenia wyglądają fantastycznie, a uniwersalna kolorystyka sprawia, że są idealne na Roczek chłopca i dziewczynki. Wysokiej jakości papier i nadruk, a także dołączone do zestawu koperty oczarują gości i pozwolą zaprosić ich w elegancki, lecz...

  12,98 zł 16,98 zł
  Promocja
 • ZAPROSZENIA na Urodziny dziewczynki Kraina Czarów 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Urodziny dziewczynki Kraina Czarów 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Urodziny dziewczynki Kraina Czarów 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na urodziny dziewczynki w modnym stylu leśnym i boho. Zaproszenia przygotowane są z przepiękną malarską grafiką. Prezentują się bardzo oryginalnie i pięknie. W komplecie znajduje się także 10szt dopasowanych białych kopert. Zaproszenia wspaniale wpisują się w najnowsze trendy. To piękna propozycja, by zaprosić gości na przyjęcie urodzinowe...

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Urodziny Boho z łabędziem 10szt (+złote koperty) ZAPROSZENIA na Urodziny Boho z łabędziem 10szt (+złote koperty)
  26,98 zł
  ZAPROSZENIA na Urodziny Boho z łabędziem 10szt (+złote koperty)

  Piękne zaproszenia urodzinowe w stylu boho dekorowane malarskim pastelowym nadrukiem. Zaproszenia zostały przygotowane w oparciu o najnowsze trendy. W komplecie posiadają przepiękne złote koperty, które wspaniale dopełniają całości. Zaproszenia idealnie sprawdzą się na urodzinkach dziewczynki. Pozwolą zaprosić gości w elegancki sposób. Zaproszenia...

  26,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Urodzinki Ballerina 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Urodzinki Ballerina 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Urodzinki Ballerina 10szt (+koperty)

  Przepiękne zaproszenia na Roczek dziewczynki z motywem baletnicy. Tak wyjątkowe zaproszenia pozwolą w cudowny sposób zaprosić gości na pierwsze urodziny dziecka. Zaproszenia wykonane zostały z dbałością o najmniejszy szczegół z dziewczęcą grafiką. Całość prezentuje się wspaniale.

  20,98 zł

Zaproszenia na Roczek dziewczynki TOP 20 najmodniejsze wzory

Wybór zaproszeń dostępnych na rynku jest ogromny. Zmieniająca się moda i rozmaite trendy powodują, że zdecydowanie się na jeden motyw może przysporzyć problemów. Jaki wzór najlepiej nadaje się na urodziny córki? Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Wiele zależy od tego, co dziecko lubi oraz, w jakim stylu przygotowane zostało przyjęcie. Dobrze jest bowiem skomponować wygląd zaproszeń z wystrojem podczas urodzinowej imprezy. W ten sposób sprawisz, że całość będzie zdawać się pieczołowicie przemyślana i gustownie zaprojektowana. Właśnie dlatego przygotowaliśmy kilka sprawdzonych i czarujących propozycji, które doskonale nadają się na pierwsze urodziny dziewczynki. 

Zaproszenia na Roczek rustykalne

Rustykalne motywy to jeden z hitów wśród dekoracji i akcesoriów na przyjęcia. Połączenie naturalnych materiałów z kwiatowymi wzorami wygląda subtelnie oraz delikatnie, dlatego kapitalnie wpisze się w dziewczęcy klimat Roczku Twojej córki. Rustykalny Wianuszek to zaproszenie zdobione uroczym wieńcem z pastelowymi kwiatami oraz obramowaniem z kraftowego papieru. Na okładce znajduje się również napis “Mam już Roczek!” wraz z dużą jedynką, które podkreślają rodzaj świętowanej okazji. Wewnątrz zaproszenia umieszczony został natomiast gotowy tekst do własnoręcznego uzupełnienia. Możesz zrobić to za pomocą kolorowych długopisów, aby wyróżnić najważniejsze informacje. Do zestawu dołączone są także kraftowe koperty, które fantastycznie dopełniają wygląd całości. 

Zaproszenia na Roczek z kwiatowym wianuszkiem

Zaproszenia na Roczek z kwiatowym wianuszkiem

Zaproszenia na Roczek ze zwierzątkami, zaproszenia na Roczek boho

Wśród popularnych trendów na przyjęcia znajdziesz także motywy boho. My przygotowaliśmy specjalny projekt zaproszenia w dziecięcym stylu, który możesz z powodzeniem wykorzystać podczas Roczku swojej córeczki. Oprócz charakterystycznych dla boho kwiatów i piórek, na kartce znalazły się grafiki sarenek i indiańskiego namiotu, które przy okazji świetnie wpisują się w nastrój nurtu. W środku zaproszenia w oczy natychmiast rzuca się duża jedynka na brązowej tabliczce oraz napis “Serdecznie zapraszamy”. Samodzielnie wypisana kartka pokaże wszystkim gościom, jak wiele pracy i serca włożyłeś w przygotowanie całego przyjęcia. A jeśli chcesz dodać zaproszeniom odrobinę galanterii, przewiąż je kolorowymi wstążkami, które także znajdziesz w naszej ofercie. 

Zaproszenia na Roczek dziewczynki w stylu boho

Zaproszenia na Roczek dziewczynki w stylu boho

Jakie zaproszenia na Roczek dziewczynki?

Wśród zaproszeń na urodziny dziewczynki nie mogło zabraknąć, oczywiście, propozycji w odcieniach różu! To prosty, a przy tym trafiony sposób na spersonalizowanie przyjęcia w subtelnym stylu. Różowe akcenty bezbłędnie wskażą na płeć świętującego maluszka, a w połączeniu z oryginalnymi grafikami będą niezastąpionym dodatkiem na Roczek Twojej córki. Króliczek z Balonem to kapitalny pomysł na zaproszenia z okazji urodzin dziewczynki. Różowe tło, duża jedynka i czarujący królik tworzą bezbłędny motyw, który spodoba się zarówno solenizantce, jak i gościom. Wolisz bardziej subtelne wzory? W takim razie wybierz projekt Myszka. Różowy balonik, kwiatowe akcenty i tutu podkreślają dziewczęcy charakter uroczystości, jednak całość ma mimo wszystko bardzo delikatny i uroczy styl.