Zaproszenia na Roczek dziewczynki

Zaproszenia na Roczek dziewczynki

Zaproszenia na Roczek dziewczynki rustykalne, różowe czy boho to jedne z najmodniejszych wzorów. Oryginalne zaproszenia na Roczek pozwolą pięknie zaprosić gości na pierwsze urodziny dziecka. Zaproszenia dla dziewczynki najczęściej wybierane są w pastelowej kolorystyce, z dodatkiem złota i bieli lub z kwiatowymi motywami w stylu boho. Niezwykle popularne są również zaproszenia na Roczek ze zdjęciem, które będą piękną pamiątką dla najbliższych. Zaproszenia na Roczek ręcznie robione to sposób, by oczarować gości niepowtarzalnym dodatkiem.

Zaproszenia na Roczek dziewczynki

 • ZAPROSZENIA na Roczek Króliczek z balonami różowe 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Króliczek z balonami różowe 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Króliczek z balonami różowe 10szt (+koperty)

  Zamów urocze zaproszenia na Roczek. Wesoły króliczek na różowym tle z kwiatami świetnie pasuje do przyjęcia z okazji urodzin dziewczynki. Wybierz zaproszenia do wypisania pakowane po 10szt wraz z białymi kopertami.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Leśni Przyjaciele 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Leśni Przyjaciele 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Leśni Przyjaciele 10szt (+koperty)

  Zamów piękne zaproszenia na Roczek z motywem leśnych zwierzątek. W środku umieszczono miejsce do uzupełnienia najważniejszych detali przyjęcia. Wybierz zaproszenia pakowane po 10szt wraz z białymi kopertami i zachwyć gości!

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek boho Żyrafa 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek boho Żyrafa 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek boho Żyrafa 10szt (+koperty)

  Urocze zaproszenia na Roczek w stylu boho. Żyrafka na tle baloników i beżowego tła wygląda bardzo estetycznie. W środku znajdziesz miejsce do wypisania detali na temat przyjęcia. Zaproszenia pakowane po 10szt wraz z białymi kopertami.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Zwierzaki Moje 1 urodziny 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Zwierzaki Moje 1 urodziny 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Zwierzaki Moje 1 urodziny 10szt (+koperty)

  Szukasz pięknych zaproszeń na Roczek? Zaproszenia z motywem leśnych zwierzaków w stonowanych kolorach to doskonała propozycja zarówna dla chłopca jak i dziewczynki. W środku umieszczono specjalną przestrzeń do wpisania informacji na temat przyjęcia. Zaproszenia pakowane są po 10szt wraz z białymi kopertami.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Zajączek w kwiatach 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Zajączek w kwiatach 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Zajączek w kwiatach 10szt (+koperty)

  Śliczne zaproszenia z uroczą króliczką idealnie pasują na Roczek dziewczynki. Grafika została umieszczona na różowo-żółtym tle, a dookoła króliczki na brzegach znajdują się kolorowe kwiaty. Wewnątrz kartki znajdziesz miejsce do wypisania detali. Zaproszenia pakowane są po 10szt wraz z białymi kopertami.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Sarenka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Sarenka 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Sarenka 10szt (+koperty)

  Piękne zaproszenia z motywem uroczej sarenki. Wybierz piękne zaproszenia, które spodobają się gościom. W środku znajdziesz miejsce do uzupełnienia informacji. Zaproszenia pakowane są po 10szt z dołączonymi białymi kopertami.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek bajkowe w leśnym stylu 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek bajkowe w leśnym stylu 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek bajkowe w leśnym stylu 10szt (+koperty)

  Szukasz pięknych zaproszeń na Roczek dziecka? Zaproszenia z wzorem leśnych zwierzątek będą pasowały idealnie na tą okazję! Na okładce widnieje króliczek, wiewiórka i szop na tle zielonego lasku. W środku znajdziesz miejsce do wypisania szczegółów przyjęcia. Zaproszenia są pakowane po 10szt wraz z dołączonymi do nich białymi kopertami.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Kotek w kwiatach 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Kotek w kwiatach 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Kotek w kwiatach 10szt (+koperty)

  Urocze, różowe zaproszenia na Roczek dziewczynki. Zaproszenia mają kształt kwadratu i zostały udekorowane motywem kotka, który na pewno spodobają się gościom! W środku znajduje się miejsce do samodzielnego wypisania. Zaproszenia pakowane po 10szt wraz z białymi kopertami.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Miś w kwiatach 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Miś w kwiatach 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Miś w kwiatach 10szt (+koperty)

  Piękne zaproszenia na Roczek dziewczynki z uroczą grafiką misia z kwiatami na różowym tle. W środku znajduje się specjalne miejsce do uzupełnienia szczegółów przyjęcia. Zaproszenia mają kształt kwadratu i są pakowane po 10szt wraz z białymi kopertami.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Wróżka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Wróżka 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Wróżka 10szt (+koperty)

  Jeśli szukasz zaproszeń, które oczarują gości to różowe zaproszenia z wróżką na pewno będą strzałem w dziesiątkę! Urocze karteczki w pięknej szacie graficznej zachwycą wszystkich. W środku znajduje się miejsce do własnoręcznego uzupełnienia. Zaproszenia pakowane są po 10szt wraz z białymi kopertami.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Misie z tortem Różowe 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Misie z tortem Różowe 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Misie z tortem Różowe 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Pierwsze Urodziny dziewczynki z pięknym motywem tortu z misiami. Wszystko wykonane z grubego papieru i pakowane po 10 sztuk wraz z białymi kopertami. Dzięki uroczej grafice zaproszenia stanowią wspaniałą propozycję, aby zaprosić gości na Roczek córeczki.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki ZE ZDRAPKĄ Miś i Baloniki 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki ZE ZDRAPKĄ Miś i Baloniki 10szt (+koperty)
  33,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki ZE ZDRAPKĄ Miś i Baloniki 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek dziewczynki ze zdrapką! Zaproś bliskich na przyjęcia za pomocą zaproszenia zdobionego grafiką misia z balonikami. Pod jednym balonikiem ukryła się wiadomość - "Czy przyjdziesz na moje pierwsze urodzinki?". To efektowne zaproszenie zaskoczy każdego z gości!

  33,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Myszka Ballerina 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Myszka Ballerina 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Myszka Ballerina 10szt (+koperty)

  Piękne zaproszenia na Roczek z myszką baleriną na różowym tle. Jeśli chcesz oczarować gości to takie zaproszenia będą świetnym wyborem. W środku znajdziesz miejsce do uzupełnienia najważniejszych informacji. Zaproszenia pakowane są po 10 sztuk wraz z białymi kopertami.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Miś 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Miś 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Miś 10szt (+koperty)

  Szukasz oryginalnych zaproszeń na Roczek dziewczynki? Wspaniałym wyborem będą zaproszenia w kształcie misia, który posiada nadrukowaną różową kokardkę. Zaproszenia wykonane są w otwieranej formie. Posiadają tekst do samodzielnego wypisania. W komplecie znajdują się dopasowane białe koperty.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki JEDYNKA Zwierzątka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki JEDYNKA Zwierzątka 10szt (+koperty)
  31,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki JEDYNKA Zwierzątka 10szt (+koperty)

  Szukasz efektownego zaproszenia na Roczek? Wręcz bliskim zawiadomienie w kształcie jedynki! Przepiękna grafika leśnych zwierzątek na delikatnym różowym tle z akcentami złota zaskoczy każdego z gości! Zaproszenia sprzedawane są w pakiecie 10 sztuk wraz z dopasowanymi kopertami.

  31,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek JEDYNKA Safari 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek JEDYNKA Safari 10szt (+koperty)
  31,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek JEDYNKA Safari 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek w kształcie jedynki wykonane w pięknym miętowym odcieniu, dekorowane motywem zwierzaków i kwiatów. Piękna propozycja, by zaprosić gości na pierwsze urodziny dziecka. Zaproszenia prezentują się niepowtarzalnie i oryginalnie. Zaskoczą Waszych najbliższych! W komplecie znajdują się białe dopasowane koperty.

  31,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Zwierzaki Safari różowe 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Zwierzaki Safari różowe 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Zwierzaki Safari różowe 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na pierwsze urodziny dziewczynki z uroczą grafiką zwierzątek safari na delikatnym różowym tle. Dostępne w pakietach po 10 sztuk, wszystko w motywie odcieni różu i złota. To doskonała propozycja, aby zaprosić gości na roczek urodzin córeczki. Każde zaproszenie jest sprzedawane z białą kopertą tworząc elegancki zestaw.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Króliczek Ballerina 10szt (+różowe koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Króliczek Ballerina 10szt (+różowe koperty)
  28,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Króliczek Ballerina 10szt (+różowe koperty)

  Zaproszenia na Roczek dla dziewczynki z motywem króliczej balleriny to strzał w 10! Urocza grafika tańczących zwierzątek zachwyci każdego, a w szczególności małą solenizantkę. Różowe koperty dołączone do zaproszeń dopełnią całość idealnie. Wewnątrz znajduje się również tekst do samodzielnego uzupełnienia o najważniejsze informację.

  28,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Miś z balonikami róż 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Miś z balonikami róż 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Miś z balonikami róż 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek dziewczynki z pięknym motywem misia i baloników to fantastyczny pomysł, jak w niewinny i bardzo ładny sposób zaprosić gości na pierwsze urodziny dziecka. Zaproszenia zostały przygotowane na grubym papierze i sprzedawane są w komplecie z białymi kopertami. Całość prezentuje się uroczo i idealnie pasuje na Roczek dziecka.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty)

  Zaproszenie na Chrzest i Roczek to idealne rozwiązanie jeśli planujesz połączyć obie okazje w jedną uroczystość. Składane zaproszenia wewnątrz posiadają już gotowy tekst do samodzielnego wypisania. Połączenie motywu złotego aniołka i eukaliptusowych gałązek wygląda niezwykle elegancko i oryginalnie. Takie zaproszenia na pewno wśród gości spotkają się z...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Zwierzaki w leśnym stylu 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Zwierzaki w leśnym stylu 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Zwierzaki w leśnym stylu Safari 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek z motywem dzikich zwierząt to idealny wybór zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Dzięki widocznej grafice w prosty sposób przedstawisz egzotyczny klimat nadchodzącej imprezy. Do każdego zaproszenia dołączona jest biała koperta, która doda elegancji. Zaproszenia zachwyca przyszłych gości - nie tylko dzieci, ale także dorosłych.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Zwierzątka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Zwierzątka 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Zwierzątka 10szt (+koperty)
  2 Recenzje

  Fantastyczne zaproszenia na Roczek z motywem leśnych zwierzaczków. Rewelacyjna propozycja, która pozwoli w piękny i uroczy sposób zaprosić najbliższych na pierwsze urodzinki dziecka. Śliczna grafika liska, króliczka, sarenki i jeżyka sprawia, że całość prezentuje się wspaniale. Wewnątrz znajduje się wspaniały i niestandardowy tekst zaproszenia do...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Boho Miś i Króliczek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Boho Miś i Króliczek 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Boho Miś i Króliczek 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek dziecka w rustykalnym stylu Boho z dziecięcą grafiką idealnie wpasowują się w tegoroczne trendy. Barwy beżu i brązu nadają zaproszeniom elegancki wygląd. Dziecięca grafika misia i króliczka dodaje dziecięcej lekkości. Zaproszenia sprzedawane w zestawie z dopasowanymi kopertami.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Boho Zabawki 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Boho Zabawki 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Boho Zabawki 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenie na Roczek z grafiką w stylu boho to ostatnio hit sezonów. To świetna propozycja na Roczek dla dziewczynki jak również i dla chłopca. Piękne wykonanie z dbałością o szczegóły zachwyci każdego gościa. Kraftowe koperty są idealnie dopasowane do zaproszeń i tworzą oryginalną całość.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Czary 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Czary 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Czary 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia na Roczek w leśnym stylu sprzedawane w komplecie z białymi kopertami. Zaproszenia zostały przygotowane na wysokiej jakości papierze w modnym stylu. Posiadają prześliczny malarski nadruk. To piękna propozycja, by zaprosić gości na pierwsze urodziny dziecka. Zaproszenia są idealne zarówno na Roczek chłopca jak i dziewczynki.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek JEDYNKA Leśne Czary 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek JEDYNKA Leśne Czary 10szt (+koperty)
  31,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek JEDYNKA Leśne Czary 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek w kształcie cyferki jeden! Tylko u nas piękne zaproszenia na Roczek w leśnym stylu, od których nie można oderwać wzroku. Autorski pomysł, dzięki któremu goście będą oczarowani. Zaproszenia zostały przygotowane do samodzielnego wypisania, sprzedawane w komplecie z białymi kopertami. Razem tworzą oryginalny duet, który pięknie wpisuje...

  31,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki boho 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki boho 10szt (+koperty)
  24,00 zł 27,98 zł
  Wyprzedaż!
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki boho 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek dziewczynki podane na akwarelowym tle to jedna z najmodniejszych propozycji na pierwsze urodziny. Na okładce znajduje się grafika sukieneczki i kapelusika na gałązce. W komplecie znajduje się 10szt zaproszeń oraz 10szt kraftowych kopert.

  24,00 zł 27,98 zł Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki w naturalnym stylu 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki w naturalnym stylu 10szt (+koperty)
  20,00 zł 24,98 zł
  Wyprzedaż!
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki w naturalnym stylu 10szt (+koperty)

  Jak zaprosić gości na Roczek dziewczynki? Jedną z najmodniejszych propozycji są zaproszenia z motywem sukieneczki podanej na eukaliptusowym tle. Prezentują się pięknie i niepowtarzalnie. Wewnątrz znajduje się tekst do samodzielnego wypisania oraz motyw botanicznego wianuszka. W komplecie znajdują się dopasowane białe koperty.

  20,00 zł 24,98 zł Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Króliczek z balonem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Króliczek z balonem 10szt (+koperty)
  20,00 zł 24,98 zł
  Wyprzedaż!
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Króliczek z balonem 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Przepięknie zaproszenia na Roczek dziewczynki z motywem różowego króliczka. Wnętrze zaproszenia zdobione jest uroczym wierszykiem i niestandardowym tekstem zaproszenia. W komplecie znajduje się 10szt zaproszeń i 10szt białych kopert. Wspaniała propozycja, która oczaruje wszystkich gości.

  20,00 zł 24,98 zł Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 24,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Roczek personalizowane Różowe Kwiaty (+koperta) ZAPROSZENIE na Roczek personalizowane Różowe Kwiaty (+koperta)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE na Roczek personalizowane Różowe Kwiaty (+koperta)

  Piękne personalizowane zaproszenia na Roczek, które oczarują gości. Wspaniała grafika delikatnych różowych kwiatów zdobiąca zaproszenie wpisuje się w trendy i rewelacyjnie sprawdzi się na Roczek dziewczynki.

  11,98 zł

Zaproszenia na Roczek dziewczynki TOP 20 najmodniejsze wzory

Wybór zaproszeń dostępnych na rynku jest ogromny. Zmieniająca się moda i rozmaite trendy powodują, że zdecydowanie się na jeden motyw może przysporzyć problemów. Jaki wzór najlepiej nadaje się na urodziny córki? Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Wiele zależy od tego, co dziecko lubi oraz, w jakim stylu przygotowane zostało przyjęcie. Dobrze jest bowiem skomponować wygląd zaproszeń z wystrojem podczas urodzinowej imprezy. W ten sposób sprawisz, że całość będzie zdawać się pieczołowicie przemyślana i gustownie zaprojektowana. Właśnie dlatego przygotowaliśmy kilka sprawdzonych i czarujących propozycji, które doskonale nadają się na pierwsze urodziny dziewczynki. 

Zaproszenia na Roczek rustykalne

Rustykalne motywy to jeden z hitów wśród dekoracji i akcesoriów na przyjęcia. Połączenie naturalnych materiałów z kwiatowymi wzorami wygląda subtelnie oraz delikatnie, dlatego kapitalnie wpisze się w dziewczęcy klimat Roczku Twojej córki. Rustykalny Wianuszek to zaproszenie zdobione uroczym wieńcem z pastelowymi kwiatami oraz obramowaniem z kraftowego papieru. Na okładce znajduje się również napis “Mam już Roczek!” wraz z dużą jedynką, które podkreślają rodzaj świętowanej okazji. Wewnątrz zaproszenia umieszczony został natomiast gotowy tekst do własnoręcznego uzupełnienia. Możesz zrobić to za pomocą kolorowych długopisów, aby wyróżnić najważniejsze informacje. Do zestawu dołączone są także kraftowe koperty, które fantastycznie dopełniają wygląd całości. 

Zaproszenia na Roczek z kwiatowym wianuszkiem

Zaproszenia na Roczek z kwiatowym wianuszkiem

Zaproszenia na Roczek ze zwierzątkami, zaproszenia na Roczek boho

Wśród popularnych trendów na przyjęcia znajdziesz także motywy boho. My przygotowaliśmy specjalny projekt zaproszenia w dziecięcym stylu, który możesz z powodzeniem wykorzystać podczas Roczku swojej córeczki. Oprócz charakterystycznych dla boho kwiatów i piórek, na kartce znalazły się grafiki sarenek i indiańskiego namiotu, które przy okazji świetnie wpisują się w nastrój nurtu. W środku zaproszenia w oczy natychmiast rzuca się duża jedynka na brązowej tabliczce oraz napis “Serdecznie zapraszamy”. Samodzielnie wypisana kartka pokaże wszystkim gościom, jak wiele pracy i serca włożyłeś w przygotowanie całego przyjęcia. A jeśli chcesz dodać zaproszeniom odrobinę galanterii, przewiąż je kolorowymi wstążkami, które także znajdziesz w naszej ofercie. 

Zaproszenia na Roczek dziewczynki w stylu boho

Zaproszenia na Roczek dziewczynki w stylu boho

Jakie zaproszenia na Roczek dziewczynki?

Wśród zaproszeń na urodziny dziewczynki nie mogło zabraknąć, oczywiście, propozycji w odcieniach różu! To prosty, a przy tym trafiony sposób na spersonalizowanie przyjęcia w subtelnym stylu. Różowe akcenty bezbłędnie wskażą na płeć świętującego maluszka, a w połączeniu z oryginalnymi grafikami będą niezastąpionym dodatkiem na Roczek Twojej córki. Króliczek z Balonem to kapitalny pomysł na zaproszenia z okazji urodzin dziewczynki. Różowe tło, duża jedynka i czarujący królik tworzą bezbłędny motyw, który spodoba się zarówno solenizantce, jak i gościom. Wolisz bardziej subtelne wzory? W takim razie wybierz projekt Myszka. Różowy balonik, kwiatowe akcenty i tutu podkreślają dziewczęcy charakter uroczystości, jednak całość ma mimo wszystko bardzo delikatny i uroczy styl.