Zaproszenia na Roczek dziewczynki

Zaproszenia na Roczek dziewczynki

Zaproszenia na Roczek dziewczynki rustykalne, różowe czy boho to jedne z najmodniejszych wzorów. Oryginalne zaproszenia na Roczek pozwolą pięknie zaprosić gości na pierwsze urodziny dziecka. Zaproszenia dla dziewczynki najczęściej wybierane są w pastelowej kolorystyce, z dodatkiem złota i bieli lub z kwiatowymi motywami w stylu boho. Niezwykle popularne są również zaproszenia na Roczek ze zdjęciem, które będą piękną pamiątką dla najbliższych. Zaproszenia na Roczek ręcznie robione to sposób, by oczarować gości niepowtarzalnym dodatkiem.

Zaproszenia na Roczek dziewczynki

 • ZAPROSZENIA na Roczek JEDYNKA Pudrowe Kwiaty 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek JEDYNKA Pudrowe Kwiaty 10szt (+koperty)
  31,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek JEDYNKA Pudrowe Kwiaty 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek dziewczynki w kształcie cyferki jeden, sprzedawane w komplecie z białymi kopertami. Zaproszenia wykonane są z grubego papieru, dekorowane nadrukiem kwiatów oraz balonów. Pastelowa kolorystyka sprawia, że prezentują się uroczo i są wspaniałym wyborem na pierwsze urodziny dziecka. Oczarują gości oryginalnym kształtem.

  31,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty)

  Zaproszenie na Chrzest i Roczek to idealne rozwiązanie jeśli planujesz połączyć obie okazje w jedną uroczystość. Składane zaproszenia wewnątrz posiadają już gotowy tekst do samodzielnego wypisania. Połączenie motywu złotego aniołka i eukaliptusowych gałązek wygląda niezwykle elegancko i oryginalnie. Takie zaproszenia na pewno wśród gości spotkają się z...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Króliczek Ballerina 10szt (+różowe koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Króliczek Ballerina 10szt (+różowe koperty)
  28,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Króliczek Ballerina 10szt (+różowe koperty)

  Zaproszenia na Roczek dla dziewczynki z motywem króliczej balleriny to strzał w 10! Urocza grafika tańczących zwierzątek zachwyci każdego, a w szczególności małą solenizantkę. Różowe koperty dołączone do zaproszeń dopełnią całość idealnie. Wewnątrz znajduje się również tekst do samodzielnego uzupełnienia o najważniejsze informację.

  28,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Roczek personalizowane Króliczek Ballerina (+różowa koperta) ZAPROSZENIE na Roczek personalizowane Króliczek Ballerina (+różowa koperta)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE na Roczek personalizowane Króliczek Ballerina (+różowa koperta)

  Twoja córka będzie obchodzić swoje pierwsze urodzinki i pragniesz zaprosić gości w wyjątkowy sposób? Prześliczne zaproszenia z pełną personalizacją z grafiką uroczej króliczej baletnicy zachwyci nie tylko zapraszanych gości, ale również i małą księżniczkę. Z takimi zaproszeniami impreza na pewno będzie udana.

  12,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Miś z balonikami róż 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Miś z balonikami róż 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Miś z balonikami róż 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek dziewczynki z pięknym motywem misia i baloników to fantastyczny pomysł, jak w niewinny i bardzo ładny sposób zaprosić gości na pierwsze urodziny dziecka. Zaproszenia zostały przygotowane na grubym papierze i sprzedawane są w komplecie z białymi kopertami. Całość prezentuje się uroczo i idealnie pasuje na Roczek dziecka.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Zwierzaki w leśnym stylu 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Zwierzaki w leśnym stylu 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Zwierzaki w leśnym stylu 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek z motywem dzikich zwierząt to idealny wybór zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Dzięki widocznej grafice w prosty sposób przedstawisz egzotyczny klimat nadchodzącej imprezy. Do każdego zaproszenia dołączona jest biała koperta, która doda elegancji. Zaproszenia zachwyca przyszłych gości - nie tylko dzieci, ale także dorosłych.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Boho Miś i Króliczek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Boho Miś i Króliczek 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Boho Miś i Króliczek 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek dziecka w rustykalnym stylu Boho z dziecięcą grafiką idealnie wpasowują się w tegoroczne trendy. Barwy beżu i brązu nadają zaproszeniom elegancki wygląd. Dziecięca grafika misia i króliczka dodaje dziecięcej lekkości. Zaproszenia sprzedawane w zestawie z dopasowanymi kopertami.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Kwiaty Rustykalne 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Kwiaty Rustykalne 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Kwiaty Rustykalne 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek dziewczynki wykonane w nowoczesnym kwiatowym stylu. Na zaproszeniach znajduje się przepiękna grafika pudrowych kwiatów. Zaproszenia wykonane są na grubym papierze, przygotowane do samodzielnego wpisania nazwisk gości. W komplecie znajduje się 10szt zaproszeń oraz 10szt dopasowanych białych kopert.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Roczek personalizowane Boho Zwierzątka (+koperta) ZAPROSZENIE na Roczek personalizowane Boho Zwierzątka (+koperta)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE na Roczek personalizowane Boho Zwierzątka (+koperta)

  Zbliża się Roczek Twojego malucha i chcesz w efektowny sposób zaprosić na niego gości? Urocze zaproszenia na Roczek w stylu boho z leśnymi zwierzątkami sprawdzą się do tego wręcz idealnie. Dzięki pełnej personalizacji będą prezentować się nieskazitelnie i bardzo wyjątkowo. Każdy z olbrzymią chęcią przyjmie takie zaproszenie.

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Rustykalny wianuszek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Rustykalny wianuszek 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Rustykalny wianuszek 10szt (+kraftowe koperty)

  Przepiękne zaproszenia na Roczek dziecka, które wpisują się w najmodniejsze rustykalne trendy. Zdobione grafiką kwiatowego wianuszka i sprzedawane w komplecie z kraftowymi kopertami pozwolą w wyjątkowy sposób zaprosić gości. Idealna propozycja na Roczek zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Boho Zwierzątka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Boho Zwierzątka 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Boho Zwierzątka 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Najpiękniejsze i najmodniejsze zaproszenia na Roczek dziecka w stylu boho. Zdobione grafiką zwierzątek, namiotu i kolorowych piórek prezentują się cudownie. Tak wykonane zaproszenia pozwolą zaprosić gości w oryginalny i wyjątkowy sposób. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Wianuszek z eukaliptusem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Wianuszek z eukaliptusem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Wianuszek z eukaliptusem 10szt (+koperty)

  Przepiękne zaproszenia na Roczek chłopca i dziewczynki utrzymane w botanicznym stylu. Na okładce zaproszenia znajduje się piękny wianuszek poprzetykany gałązkami eukaliptusa oraz duża cyferka 1. Całość prezentuje się minimalistycznie i wspaniale wpisuje się w trendy na pierwsze urodziny. Zaproszenia pakowane są po 10szt, sprzedawane w komplecie z białymi...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Minimalizm z eukaliptusem 10szt (+eukaliptusowe koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Minimalizm z eukaliptusem 10szt (+eukaliptusowe koperty)
  29,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Minimalizm z eukaliptusem 10szt (+eukaliptusowe...

  Zaproszenia na Roczek w modnym minimalistycznym stylu to piękna propozycja na nowoczesne przyjęcia. Zaproszenia prezentują się pięknie i ponadczasowo, są pakowane po 10szt, a w komplecie znajdują się nowoczesne eukaliptusowe koperty. Zaproszenia sprawdzą się zarówno na Roczku dziewczynki, jak i chłopca. Przygotowane są do samodzielnego wypisania nazwisk...

  29,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Boho Zabawki 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Boho Zabawki 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Boho Zabawki 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenie na Roczek z grafiką w stylu boho to ostatnio hit sezonów. To świetna propozycja na Roczek dla dziewczynki jak również i dla chłopca. Piękne wykonanie z dbałością o szczegóły zachwyci każdego gościa. Kraftowe koperty są idealnie dopasowane do zaproszeń i tworzą oryginalną całość.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Rosegold Flowers 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Rosegold Flowers 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Rosegold Flowers 10szt (+koperty)

  Przepiękne zaproszenia na Roczek dziewczynki wykonane w modnym i nowoczesnym stylu. Okładka zaproszenia zdobiona jest kwiatową grafiką i cyferką 1 w kolorze różowego złota. Całość prezentuje się wspaniale i pozwoli w wyjątkowy sposób zaprosić gości na pierwsze urodziny dziecka.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Króliczek z balonem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Króliczek z balonem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki Króliczek z balonem 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Przepięknie zaproszenia na Roczek dziewczynki z motywem różowego króliczka. Wnętrze zaproszenia zdobione jest uroczym wierszykiem i niestandardowym tekstem zaproszenia. W komplecie znajduje się 10szt zaproszeń i 10szt białych kopert. Wspaniała propozycja, która oczaruje wszystkich gości.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Różowo-Złota Jedynka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Różowo-Złota Jedynka 10szt (+koperty)
  18,00 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Różowo-Złota Jedynka 10szt (+koperty)

  Piękne zaproszenia na Roczek w różowo-złotej kolorystyce pozwolą w wyjątkowy sposób zaprosić najbliższych na przyjęcie Waszej pociechy. Okładka zaproszenia zdobiona jest złotą cyferką 1, babeczką ze świeczką oraz różowymi balonikami. Wszystkie elementy graficzne wspaniale się ze sobą prezentują i idealnie nadają się na Roczek dziewczynki.

  18,00 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Słodki Kotek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Słodki Kotek 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Słodki Kotek 10szt (+koperty)

  Urocze zaproszenia na Roczek dziewczynki z motywem kotka. Ta niezwykła propozycja pozwoli w piękny sposób zaprosić gości na pierwsze urodziny dziecka. W komplecie znajduje się 10szt zaproszeń do samodzielnego wypisania oraz 10szt białych kopert. Idealna propozycja na Roczek dziewczynki.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Subtelny Róż 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Subtelny Róż 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Subtelny Róż 10szt (+koperty)

  Cudowne zaproszenia na Roczek dziewczynki, które zdobione są piękną grafiką różowych kwiatów. Taka propozycja pozwoli w wyjątkowy sposób zaprosić najbliższych na przyjęcie dziecka. Wewnątrz zaproszenia znajduje się tekst do samodzielnego wypisania oraz ozdobna grafika.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Roczek personalizowane Różowe Kwiaty (+koperta) ZAPROSZENIE na Roczek personalizowane Różowe Kwiaty (+koperta)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE na Roczek personalizowane Różowe Kwiaty (+koperta)

  Piękne personalizowane zaproszenia na Roczek, które oczarują gości. Wspaniała grafika delikatnych różowych kwiatów zdobiąca zaproszenie wpisuje się w trendy i rewelacyjnie sprawdzi się na Roczek dziewczynki.

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Pastelowy Torcik 10szt (+koperty+wstążki) ZAPROSZENIA na Roczek Pastelowy Torcik 10szt (+koperty+wstążki)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Pastelowy Torcik 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Urocze zaproszenia na Roczek z motywem słodkiego torcika i pięknych kwiatów. Wspaniała propozycja, która pozwoli w cudowny sposób zaprosić najbliższych na pierwsze urodzinki dziewczynki. W zestawie znajdują się białe koperty oraz jasnoróżowe wstążki, które dodają zaproszeniom jeszcze większego uroku.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Czary 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Czary 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Leśne Czary 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek chłopca przedstawiające prześliczną grafikę chmurek i samolotu. Zaproszenia pakowane są po 10szt i sprzedawane w komplecie z kraftowymi kopertami. Malarski motyw sprawia, że świetnie wpisują się w najnowsze trendy. To wspaniały dodatek na pierwsze urodziny chłopca. Zaproszenia sprawdzą się na przyjęciach w modnym rustykalnym stylu.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek JEDYNKA Leśne Czary 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek JEDYNKA Leśne Czary 10szt (+koperty)
  31,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek JEDYNKA Leśne Czary 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek w kształcie cyferki jeden! Tylko u nas piękne zaproszenia na Roczek w leśnym stylu, od których nie można oderwać wzroku. Autorski pomysł, dzięki któremu goście będą oczarowani. Zaproszenia zostały przygotowane do samodzielnego wypisania, sprzedawane w komplecie z białymi kopertami. Razem tworzą oryginalny duet, który pięknie wpisuje...

  31,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Roczek personalizowane Leśne Czary (+koperta) ZAPROSZENIE na Roczek personalizowane Leśne Czary (+koperta)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE na Roczek personalizowane Leśne Czary (+koperta)

  Czarujące zaproszenia na Roczek z grafiką leśnych zwierzątek. Pięknie wykonane z efektownym nadrukiem wzbudzą podziw pośród zapraszanych gości. To zaproszenia którym nie sposób odmówić. Dzięki pełnej personalizacji każdy, kto je otrzyma poczuje się wyjątkowo.

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Pociąg ze zwierzątkami 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Pociąg ze zwierzątkami 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Pociąg ze zwierzątkami 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek dziewczynki przygotowane w biało-różowej kolorystyce to przepiękny wybór, by elegancko zaprosić gości na pierwsze urodziny dziecka. Zaproszenia przygotowane są do samodzielnego wypisania, posiadają także białe dopasowane koperty w komplecie. Zapakowane po 10szt pozwolą szybko i efektownie zaprosić gości na Roczek dziecka.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Woodland Party 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Woodland Party 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Woodland Party 10szt (+koperty kraft)

  Zaproszenia na Roczek z leśnymi zwierzątkami będą pięknie zawiadamiać o zbliżającej się uroczystości. Jest to bardzo ważna uroczystość dla maluszka - Jego pierwszy rok! Tak piękne zaproszenia sprawdzą się zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Radosne zwierzątka, które znajdują się na grafice wywołają uśmiech na twarzy każdego zaproszonego.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek w stylu boho Króliczek 10szt (+koperty kraft) ZAPROSZENIA na Roczek w stylu boho Króliczek 10szt (+koperty kraft)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek w stylu boho Króliczek 10szt (+koperty kraft)

  Zaproszenia na Roczek w stylu boho z uroczym motywem króliczka z balonem - wspaniały pomysł, jak elegancko zaprosić gości na pierwsze urodziny dziecka. Zaproszenia przygotowane są do samodzielnego wypisania, posiadają w komplecie kraftowe koperty. Całość prezentuje się pięknie i oryginalnie.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Zwierzątka z lasu 10szt (+koperty kraft) ZAPROSZENIA na Roczek Zwierzątka z lasu 10szt (+koperty kraft)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Zwierzątka z lasu 10szt (+koperty kraft)

  Zaproszenia na Roczek chłopca i dziewczynki z uroczymi grafikami zwierzątek z lasu to wspaniała propozycja, jak elegancko zaprosić gości na pierwsze urodziny dziecka. Zaproszenia wykonane są na grubym papierze, pakowane po 10szt, a w komplecie znajdują się kraftowe koperty. Wspaniale wpisują się w aktualne trendy urodzinowe.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Balon i zwierzątka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Balon i zwierzątka 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Balon i zwierzątka 10szt (+koperty)

  Urocze zaproszenia na Roczek z motywem zwierzątek i balonu, które nadają się zarówno na urodziny dziewczynki, jak i chłopca. Zaproszenia wykonane zostały w delikatnej pastelowej kolorystyce z dbałością o najmniejszy szczegół. Wewnątrz znajduje się tekst do samodzielnego uzupełnienia.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Boho z łabędziem 10szt (+koperty kraft) ZAPROSZENIA na Roczek Boho z łabędziem 10szt (+koperty kraft)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Boho z łabędziem 10szt (+koperty kraft)

  Zaproszenia na Roczek dziewczynki w stylu boho dekorowane dużą cyfrą 1 oraz malarskim motywem. Delikatne piórka oraz grafika łabędzie sprawiają, ze zaproszenia prezentują się naprawdę pięknie i bardzo oryginalnie. To wyjątkowa propozycja, by zaprosić gości na Roczek dziewczynki. W komplecie znajduje się także 10szt eleganckich kraftowych kopert wysokiej...

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Roczek Uroczy Słonik 10szt (+koperty) ZAPROSZENIE na Roczek Uroczy Słonik 10szt (+koperty)
  18,00 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Uroczy Słonik 10szt (+koperty)

  sposób zaproszą najbliższe osoby na pierwsze przyjęcie urodzinowe maleństwa. Okładka zaproszenia ozdobiona jest również dużą cyferką 1, która podkreśla wspaniały charakter wydarzenia! Idealna propozycja na urodzinki zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  18,00 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki z Króliczkiem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki z Króliczkiem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek dziewczynki z Króliczkiem 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek dziewczynki przygotowane w biało-różowej kolorystyce to przepiękny wybór, by elegancko zaprosić gości na pierwsze urodziny dziecka. Zaproszenia przygotowane są do samodzielnego wypisania, posiadają także białe dopasowane koperty w komplecie. Zapakowane po 10szt pozwolą szybko i efektownie zaprosić gości na Roczek dziecka.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Zajączek w wianuszku 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Zajączek w wianuszku 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Zajączek w wianuszku 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek dziewczynki dekorowane prześlicznym zajączkiem w wianuszku. Zaproszenia przygotowane są na dobrej jakości papierze, posiadają nadruk zajączka w botanicznym zielonym wianuszku z różowymi akcentami. Pastelowa kolorystyka sprawia, że są idealne na urodzinki dziewczynki. Zaproszenia sprzedawane są po 10szt i sprzedawane w komplecie z...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek pastelowa Tęcza boho 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Roczek pastelowa Tęcza boho 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek pastelowa Tęcza boho 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Roczek z tęczą przygotowane w modnym stylu boho to piękny sposób, by zaprosić gości na pierwsze urodziny chłopca i dziewczynki. W komplecie znajduje się 10szt zaproszeń wykonanych na grubym papierze oraz 10szt kraftowych kopert. Komplet wspaniale wpisuje się w najmodniejsze trendy na Roczek. Zaproszenia są otwierane, przygotowane do...

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek Pampas Boho 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Roczek Pampas Boho 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek Pampas Boho 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Roczek w stylu boho z przepięknymi grafikami traw pampasowych. Zaproszenia pakowane są po 10szt, sprzedawane w komplecie z kraftowymi kopertami. Prezentują się pięknie i oryginalnie. Sztywny papier oraz delikatne grafiki oczarują gości zaproszonych na pierwsze urodziny. Zaproszenia pasują zarówno na Roczek dziewczynki, jak i chłopca.

  27,98 zł

Zaproszenia na Roczek dziewczynki TOP 20 najmodniejsze wzory

Wybór zaproszeń dostępnych na rynku jest ogromny. Zmieniająca się moda i rozmaite trendy powodują, że zdecydowanie się na jeden motyw może przysporzyć problemów. Jaki wzór najlepiej nadaje się na urodziny córki? Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Wiele zależy od tego, co dziecko lubi oraz, w jakim stylu przygotowane zostało przyjęcie. Dobrze jest bowiem skomponować wygląd zaproszeń z wystrojem podczas urodzinowej imprezy. W ten sposób sprawisz, że całość będzie zdawać się pieczołowicie przemyślana i gustownie zaprojektowana. Właśnie dlatego przygotowaliśmy kilka sprawdzonych i czarujących propozycji, które doskonale nadają się na pierwsze urodziny dziewczynki. 

Zaproszenia na Roczek rustykalne

Rustykalne motywy to jeden z hitów wśród dekoracji i akcesoriów na przyjęcia. Połączenie naturalnych materiałów z kwiatowymi wzorami wygląda subtelnie oraz delikatnie, dlatego kapitalnie wpisze się w dziewczęcy klimat Roczku Twojej córki. Rustykalny Wianuszek to zaproszenie zdobione uroczym wieńcem z pastelowymi kwiatami oraz obramowaniem z kraftowego papieru. Na okładce znajduje się również napis “Mam już Roczek!” wraz z dużą jedynką, które podkreślają rodzaj świętowanej okazji. Wewnątrz zaproszenia umieszczony został natomiast gotowy tekst do własnoręcznego uzupełnienia. Możesz zrobić to za pomocą kolorowych długopisów, aby wyróżnić najważniejsze informacje. Do zestawu dołączone są także kraftowe koperty, które fantastycznie dopełniają wygląd całości. 

Zaproszenia na Roczek z kwiatowym wianuszkiem

Zaproszenia na Roczek z kwiatowym wianuszkiem

Zaproszenia na Roczek ze zwierzątkami, zaproszenia na Roczek boho

Wśród popularnych trendów na przyjęcia znajdziesz także motywy boho. My przygotowaliśmy specjalny projekt zaproszenia w dziecięcym stylu, który możesz z powodzeniem wykorzystać podczas Roczku swojej córeczki. Oprócz charakterystycznych dla boho kwiatów i piórek, na kartce znalazły się grafiki sarenek i indiańskiego namiotu, które przy okazji świetnie wpisują się w nastrój nurtu. W środku zaproszenia w oczy natychmiast rzuca się duża jedynka na brązowej tabliczce oraz napis “Serdecznie zapraszamy”. Samodzielnie wypisana kartka pokaże wszystkim gościom, jak wiele pracy i serca włożyłeś w przygotowanie całego przyjęcia. A jeśli chcesz dodać zaproszeniom odrobinę galanterii, przewiąż je kolorowymi wstążkami, które także znajdziesz w naszej ofercie. 

Zaproszenia na Roczek dziewczynki w stylu boho

Zaproszenia na Roczek dziewczynki w stylu boho

Jakie zaproszenia na Roczek dziewczynki?

Wśród zaproszeń na urodziny dziewczynki nie mogło zabraknąć, oczywiście, propozycji w odcieniach różu! To prosty, a przy tym trafiony sposób na spersonalizowanie przyjęcia w subtelnym stylu. Różowe akcenty bezbłędnie wskażą na płeć świętującego maluszka, a w połączeniu z oryginalnymi grafikami będą niezastąpionym dodatkiem na Roczek Twojej córki. Króliczek z Balonem to kapitalny pomysł na zaproszenia z okazji urodzin dziewczynki. Różowe tło, duża jedynka i czarujący królik tworzą bezbłędny motyw, który spodoba się zarówno solenizantce, jak i gościom. Wolisz bardziej subtelne wzory? W takim razie wybierz projekt Myszka. Różowy balonik, kwiatowe akcenty i tutu podkreślają dziewczęcy charakter uroczystości, jednak całość ma mimo wszystko bardzo delikatny i uroczy styl.