Chrzest w stylu rustykalnym Pudrowe Kwiaty

Chrzest w stylu rustykalnym Pudrowe Kwiaty

Chrzest w stylu rustykalnym Pudrowe Kwiaty to jeden z najchętniej wybieranych motywów uroczystości. Wspaniale komponujące się dekoracje stołu w postaci winietek, bilecików, a nawet serwetek z dopasowaną kwiatową grafiką. Wyjątkowym dodatkiem do tak ważnego przyjęcia będzie księga pamiątkowa, aby zaproszeni goście mogli umieszczać w niej wpisy i życzenia. Personalizowany plakat oraz kakemono oryginalnie udekorują pomieszczenie. Zaproszenia na Chrzest z motywem Pudrowych Kwiatów będą piękną zapowiedzią stylu panującego na uroczystości.  

Chrzest w stylu rustykalnym Pudrowe Kwiaty

 • ZAPROSZENIA na Chrzest Pudrowe Kwiaty 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Pudrowe Kwiaty 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Pudrowe Kwiaty 10szt (+kraftowe koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia na Chrzest w stylu rustykalnym przygotowane specjalnie dla dziewczynki. Piękny motyw kwiatów w pudrowych odcieniach w połączeniu z kraftem prezentuje się pięknie i ponadczasowo. Zaproszenia są oryginalnym wyborem, jeżeli planujecie elegancko zaprosić gości na uroczystość. W komplecie znajduje się 10szt zaproszeń oraz 10szt kraftowych kopert.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU
  44,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Pudrowe Kwiaty

  Wyjątkowe pamiątkowe zaproszenie dla Matki lub Ojca Chrzestnego. W drewnianym pudełeczku umieszczono dwie eleganckie karteczki, jedną z treścią zaproszenia, drugą z dekoracyjną grafiką delikatnych pudrowych kwiatów. Wyjątkowe zaproszenie na pewno sprawi wiele radości obdarowanej osobie i sprawi że z radością przybędzie na organizowaną uroczystość.

  44,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Pudrowe Kwiaty PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Pudrowe Kwiaty
  39,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym pudełko ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Pudrowe Kwiaty
  2 Recenzje

  Przepiękne pudełeczko ze zdjęciem dziecka i śliczną kwiatową grafiką pozwoli w wyjątkowy sposób poprosić najbliższą osobę o zostanie Rodzicem Chrzestnym. Wnętrze pudełeczka zostało wykonane w biało - różowej kolorystyce oraz ozdobione zdjęciem. 

  39,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Pudrowe Kwiaty (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Pudrowe Kwiaty (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Pudrowe Kwiaty (+jutowy sznurek)

  Księga gości przygotowana specjalnie na Chrzest Święty to sposób, by stworzyć wspaniałą pamiątkę dla dziecka i zebrać w jednym miejscu wpisy gości, życzenia dla maluszka czy wkleić pamiątkowe zdjęcia. Księga dekorowana jest na okładce specjalną samoprzylepną naklejką z imieniem dziecka, datą uroczystości oraz eleganckim motywem pudrowych kwiatów.

  49,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie dla gości Pudrowe Kwiaty 10szt BILECIKI podziękowanie dla gości Pudrowe Kwiaty 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie dla gości Pudrowe Kwiaty 10szt

  Bileciki na podziękowanie dla gości z motywem pudrowych kwiatów - idealne jako dodatek do upominków na Chrzest, Komunię czy Roczek dziecka. Bileciki wykonane są na sztywnym papierze, dekorowane dwustronną grafiką i tekstami podziękowania. Prezentują się pięknie i ponadczasowo, a kwiatowa grafika w pastelowych barwach idealnie sprawdzi się na...

  6,98 zł
 • WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Pudrowe Kwiaty 10szt WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Pudrowe Kwiaty 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Pudrowe Kwiaty 10szt

  Winietki na Chrzest i Komunię dekorowane subtelnym nadrukiem pudrowych kwiatów. Winietki są dwustronne - z jednej strony znajduje się tekst podziękowania za przybycie, z drugiej miejsce na uzupełnienie nazwisk gości. Winietki są subtelną dekoracją stołu, która jednocześnie ułatwi gościom odnalezienie miejsc przy stole. Piękny akcent na uroczystości dla...

  9,98 zł
 • MAGNES podziękowanie Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty MAGNES podziękowanie Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty
  3,98 zł
  MAGNES podziękowanie Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty

  Uroczy magnes jest pięknym podziękowaniem dla gości przybyłych na uroczystość Chrztu Świętego. Podaruj bliskim wspaniały upominek zdobiony grafiką pudrowych kwiatów. Magnes jest personalizowany, zawiera imię dziecka oraz datę przyjęcia. 

  3,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty (bszn) MIÓD podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty (bszn)

  Miód w słoiczku dekorowanym materiałem i jutowym sznureczkiem oraz naklejką z motywem kwiatowym i imieniem dziecka to wspaniały sposób na podziękowanie gościom na Chrzest Święty. Miodki warto ustawić przy talerzach gości - mogą znaleźć się również w słodkim stole. To piękny dodatek, który zachwyci każdego!

  9,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 10szt (+wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 10szt (+wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 10szt (+wstążki)

  Pudełeczka na Chrzest w kształcie aniołka to wyjątkowa propozycja, która oczaruje najbliższych. Pudełeczka prezentują się pięknie i niepowtarzalnie, w komplecie znajdują się spersonalizowane naklejki, które posiadają kwiatowy nadruk oraz personalizację. W pudełkach polecamy umieścić słodkie krówki lub czekoladki z imieniem dziecka.

  28,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie na Chrzest Pudrowe Kwiaty (+etykiety) 10szt LIZAKI podziękowanie na Chrzest Pudrowe Kwiaty (+etykiety) 10szt
  29,98 zł
  LIZAKI podziękowanie na Chrzest Pudrowe Kwiaty (+etykiety) 10szt

  Owocowe lizaki przygotowane specjalnie na Chrzest Święty, sprzedawane w komplecie z naklejkami z imieniem dziecka i pięknym motywem graficznym. Lizaki prezentuję się niepowtarzalnie i ponadczasowo. Są wspaniałym upominkiem, który zachwyci najbliższych. To dodatek, który warto wręczyć nie tylko dzieciom, ale też dorosłym.

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 20szt KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 20szt

  Krówki na Chrzest z imieniem dziecka i datą uroczystości to wspaniały pomysł na prezent dla każdego, kto pojawi się na uroczystości Chrzcin. Krówki są przepyszne, słodkie, mają śmietankowy smak. Zostały owinięte w papierki z grafiką kwiatów, imieniem dziecka i datą. Krówki można zapakować do pudełeczek lub ułożyć przy nakryciach gości.

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt

  Podziękowanie dla gości w formie krówek sprawdzą sie fenomenalnie. Słodkie krówki o śmietankowym smaku zawinięte zostały w papierki z grafiką jasnych kwiatów na kraftowym tle. Ucieszą zarówno dzieci jak i dorosłych.

  19,98 zł
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Pudrowe Kwiaty 2szt KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Pudrowe Kwiaty 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Pudrowe Kwiaty 2szt

  Jeśli szukasz ciekawego pomysłu na podziękowania dla gości z okazji Chrztu, Roczku czy też Komunii to śmietankowe krówki w eleganckich papierkach będą idealnym wyborem. Zapakowane w celofanowe woreczki zawiązane sznureczkiem wspaniale będą wyglądać na stole czekając na gości.

  6,98 zł
 • CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 10szt

  Czekoladki na Chrzest Święty wykonane z przepysznej mlecznej belgijskiej czekolady. Czekoladki wspaniale sprawdzą się jako podziękowanie dla gości za przybycie. Można je ułożyć przy nakryciach gości lub umieścić w pudełeczkach z pasującym motywem. W komplecie posiadają spersonalizowane naklejki z imieniem dziecka i datą oraz motywem graficznym pudrowych...

  29,98 zł
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Pudrowe Kwiaty UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Pudrowe Kwiaty
  4,98 zł
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Pudrowe Kwiaty

  Słodkie podziękowanie dla gości przybyłych na przyjęcie. Czekoladki z motywem pudrowych kwiatów oraz napisem Dziękujemy zostały zapakowane w woreczek z ozdobnym bilecikiem. To wspaniały sposób na okazanie wdzięczności za przybycie na uroczystość, zachwyci starszych i młodszych! 

  4,98 zł
 • BILECIKI do Merci podziękowanie dla gości na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 8szt BILECIKI do Merci podziękowanie dla gości na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 8szt
  15,98 zł
  BILECIKI do Merci podziękowanie dla gości na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe...

  Upominek z czekoladką Merci to jeden z częściej wybieranych na Chrzest czy Komunię. Warto zadbać o to, by je pięknie podać. Świetnym wyborem są otwierane bileciki z motywem pudrowych kwiatów. Dzięki wykonanej personalizacji czekoladka stanie się jeszcze bardziej wyjątkowa. Do upominków należy samodzielnie dokupić i przymocować Merci.

  15,98 zł
 • BILECIKI do Merci podziękowanie dla gości Pudrowe Kwiaty UNIWERSALNE 8szt BILECIKI do Merci podziękowanie dla gości Pudrowe Kwiaty UNIWERSALNE 8szt
  8,98 zł
  BILECIKI do Merci podziękowanie dla gości Pudrowe Kwiaty UNIWERSALNE 8szt
  1 Recenzje

  Piękne bileciki do Merci z motywem kwiatów to świetny wybór jako podziękowanie dla gości. Słodki upominek ucieszy każdego uczestnika imprezy. Bileciki to świetny sposób aby pięknie podać czekoladkę Merci. Można je przedziurkować i dowiązać do upominków, położyć na talerzyku lub wręczyć osobiście.

  8,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt

  Czekoladki na podziękowania dla gości z motywem pudrowych kwiatów na kraftowym tle to piękny wybór na Chrzest, Komunię czy Roczek dziecka. Czekoladki można zapakować do pasujących opakowań, umieścić w woreczkach z organzy czy oryginalnych pudełeczkach. Pięknie prezentują się także ułożone samodzielnie na talerzach lub przy nakryciach gości.

  23,98 zł
 • CIASTECZKA z wróżbą na Chrzest w pudełeczkach Pudrowe Kwiaty 10szt (+naklejki z imieniem) CIASTECZKA z wróżbą na Chrzest w pudełeczkach Pudrowe Kwiaty 10szt (+naklejki z imieniem)
  39,98 zł
  CIASTECZKA z wróżbą na Chrzest w pudełeczkach Pudrowe Kwiaty 10szt...

  Niesamowite ciasteczka z wróżbą sprzedawane wraz z pięknym opakowaniem zdobionym grafiką pudrowych kwiatów. Na opakowaniu znajduje się naklejka z imieniem dziecka oraz datą uroczystości Chrztu Świętego. Ciasteczka wspaniały sposób podziękują gościom za przybycie na wydarzenie. 

  39,98 zł
 • CIASTECZKA z wróżbą w pudełeczkach Pudrowe Kwiaty 10szt CIASTECZKA z wróżbą w pudełeczkach Pudrowe Kwiaty 10szt
  32,98 zł
  CIASTECZKA z wróżbą w pudełeczkach Pudrowe Kwiaty 10szt

  Wspaniałe ciasteczka z wróżbą zawarte w niesamowitych pudełeczkach. Niesamowite w smaku stają się jeszcze ciekawsze dzięki zawartej wewnątrz wróżbie. Podaruj je gościom podczas przyjęcia - możesz wręczyć je osobiście lub ułożyć na ich nakryciach. Pudełeczka posiadają dwustronny nadruk. 

  32,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Chrzest podziękowanie Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 100% Handmade ŚWIECA sojowa na Chrzest podziękowanie Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 100% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa na Chrzest podziękowanie Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 100%...

  Świeczki na podziękowania dla gości na Chrzest Święty zamknięte w małych słoiczkach. Naturalna świeca sojowa wykonana w 100% ręcznie z wosku sojowego. Posiada naturalne płatki róż oraz delikatny kwiatowy aromat. Do świecy dołączamy naklejki z przepięknym motywem graficznym, imieniem dziecka i datą Chrztu Świętego. Taka świeca będzie trwałym i oryginalnym...

  12,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa Pudrowe Kwiaty 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa Pudrowe Kwiaty 12cm/10cm DUŻA
  29,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa Pudrowe Kwiaty 12cm/10cm DUŻA

  Świeca zapachowa z kolorowym wnętrzem i kwiatowym motywem to wspaniała dekoracja stołu na Chrzest, Komunię czy Roczek, ale też piękny pomysł na prezent. Taka świeca pozwoli się zrelaksować i sprawi, że każda obdarowana nią kobieta będzie mogła odświeżyć wnętrze pomieszczenia cudownym zapachem. Świeca pięknie wygląda na stole na uroczystościach dla...

  29,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 12szt

  Pudełka na ciasto z praktyczną rączką przygotowane na Chrzest Święty to wspaniały dodatek dla każdego z gości obecnych na uroczystości. Pudełka na ciasto wykonane z grubej tektury w komplecie z naklejkami to wspaniały sposób, by wręczyć gościom słodki poczęstunek na zakończenie uroczystości. Dzięki personalizowanym naklejkom są wspaniałym wyborem.

  35,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty
  34,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty

  Świeca do Chrztu z eleganckim okapnikiem będzie piękną pamiątką dla dziecka. Motyw kwiatów pasuje dla dziewczynki. Świeca jest ręcznie dekorowana, dzięki czemu prezentuje się naprawdę pięknie. To świetna opcja dla każdego maluszka.

  34,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty
  44,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty

  Świeca do Chrztu z imieniem dziecka i datą, a także pięknym i trwałym nadrukiem pudrowych kwiatów. Świeca dekorowana jest także efektownym okapnikiem, dzięki któremu prezentuje się pięknie i elegancko. W całości ręcznie wykonana w Polsce i przygotowana na Wasze zamówienie.

  44,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty
  44,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty

  Pudełko na świecę do Chrztu wykonane z naturalnego drewna. W pudełku znajduje się specjalna karteczka z grafiką pudrowych kwiatów, imieniem dziecka i datą uroczystości. Pudełko idealnie pasuje na spersonalizowaną świecę do Chrztu. To wspaniały sposób, by zachować pamiątkę w trwałej i nienaruszonej formie.

  44,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu Z IMIENIEM i datą Pudrowe Kwiaty CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu Z IMIENIEM i datą Pudrowe Kwiaty
  34,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu Z IMIENIEM i datą Pudrowe Kwiaty

  Szatka do Chrztu z trwałym delikatnym motywem graficznym, imieniem dziecka i datą uroczystości to jedna z najważniejszych pamiątek z przyjęcia sakramentu Chrztu Świętego. Chusteczka w białym kolorze została wykończona koronką. Prezentuje się pięknie i ponadczasowo i jest w całości wykonana w Polsce. Dzięki kwiatowemu nadrukowi będzie idealna dla dziewczynki.

  34,98 zł
 • SZATKA do Chrztu Z IMIENIEM i datą Pudrowe Kwiaty SZATKA do Chrztu Z IMIENIEM i datą Pudrowe Kwiaty
  44,98 zł
  SZATKA do Chrztu Z IMIENIEM i datą Pudrowe Kwiaty

  Szatka do Chrztu z imieniem i datą to przepiękna pamiątka z uroczystości Chrztu Świętego. Biała szatka obszyta koronką posiada trwał nadruk pudrowych kwiatów, imię dziecka oraz datę Chrztu. To niezwykła pamiątka z momentu przyjęcia pierwszego sakramentu w życiu maluszka. Szatka jest wykonana w Polsce z dbałością o najmniejszy szczegół.

  44,98 zł
 • CHUSTECZKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Pudrowe Kwiaty CHUSTECZKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Pudrowe Kwiaty
  44,98 zł
  CHUSTECZKA do Chrztu z gipiurą LUX z imieniem i datą Pudrowe Kwiaty

  Chusteczka do Chrztu z elegancką gipiurą na brzegach to piękny pomysł na oryginalną pamiątkę z momentu Chrztu Świętego. Chusteczka posiada trwały nadruk pudrowych kwiatów, imienia dziecka i daty uroczystości. Warto zestawić ją ze świecą do Chrztu z pasującym wzorem. Tak piękny komplet pozwoli zachować wspomnienia z dniu Chrztu na długie lata.

  44,98 zł
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty
  24,98 zł
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty

  Pudełko na szatkę do Chrztu wykonane z grubej tektury. Pudełko posiada na wieczku specjalną spersonalizowaną naklejkę z motywem graficznym, imieniem i datą. To wspaniały sposób, by zachować w nienaruszonym stanie pamiątkę z przyjęcia sakramentu Chrztu Świętego.

  24,98 zł
 • ŚCIANKA na Chrzest plakat Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 50x70cm ŚCIANKA na Chrzest plakat Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 50x70cm
  59,98 zł
  ŚCIANKA na Chrzest plakat Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 50x70cm

  Plakat na Chrzest Święty to piękna dekoracja sali. Dekorowany imieniem dziecka i datą prezentuje się okazale i wspaniale sprawdzi się jako ozdoba wnętrza. Plakat można wykorzystać na sali restauracyjnej lub zawiesić w domu. Będzie eleganckim dodatkiem do zdjęć z uroczystości.

  59,98 zł
 • TOPPER na tort Chrzest Pudrowe Kwiaty Z IMIENIEM TOPPER na tort Chrzest Pudrowe Kwiaty Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Chrzest Pudrowe Kwiaty Z IMIENIEM

  Topper na tort na Chrzest Święty w komplecie z patyczkami, przygotowany w formie tekturowego okręgu. Piękna dekoracja tortu z imieniem dziecka i datą uroczystości, dzięki której wspaniale ozdobicie każde ciasto. Topper jest świetnym wyborem zarówno na Chrzciny chłopca, jak i dziewczynki. Szybki i łatwy w zastosowaniu.

  24,98 zł
 • MIÓD Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty (bszn+różyczka) MIÓD Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty (bszn+różyczka)
  11,98 zł
  MIÓD Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty KRAFT (bszn+różyczka)

  Miód na podziękowanie dla gości przygotowany w piękny, modnym stylu. Dekorowany materiałowym kapturkiem i jutowym sznureczkiem prezentuje się pięknie i ponadczasowo. Miód będzie zdrowym podziękowaniem za przybycie na uroczystość. To fantastyczna propozycja, która podziękuje najbliższym i wyrazi uczucia. Miód wspaniale sprawdzi się ustawiony przy talerzach...

  11,98 zł
 • PAMIĄTKA Chrztu życzenia pudełko Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty PAMIĄTKA Chrztu życzenia pudełko Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty
  42,98 zł
  PAMIĄTKA Chrztu życzenia pudełko Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty

  Piękna pamiątka Chrztu Świętego w drewnianym pudełku i sposób na wręczenie dziecku pieniążków. Idealny prezent na Chrzest dziewczynki, dzięki grafice kwiatów prezentuje się subtelnie i delikatnie. W pudełku znajdują się dwie karteczki z grafiką i spersonalizowanym tekstem oraz klamerka na pieniądze.

  42,98 zł
 • DEKORACJE na Chrzest w Twoim stylu WYBIERZ KOLEKCJĘ

  Zobacz wszystkie kolekcje na Chrzest Święty w sklepie >TUTAJ<

 • SERWETKI papierowe Pudrowe Kwiaty NEW 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Pudrowe Kwiaty NEW 33x33cm 20szt
  10,98 zł
  SERWETKI papierowe Pudrowe Kwiaty NEW 33x33cm 20szt

  Serwetki z motywem pudrowych kwiatów to wspaniały dodatek aranżacji stołu. Serwetki wpasują się w różnego rodzaju przyjęcia. Piękny kwiatowy motyw dodaje im szczególnego charakteru. Wspaniale prezentują się przy nakryciach gości. 

  10,98 zł

Chrzest w stylu rustykalnym - kolekcja Pudrowe Kwiaty

Chrzest Święty odbywa się tylko raz w życiu. Dobrze jest więc sprawić, by uroczystość Twojego dziecka miała niepowtarzalny charakter, który podkreśli wyjątkowość ceremonii. W końcu to dzień, w którym maluszek wkracza do wspólnoty Kościoła. Kolekcja Pudrowe Kwiaty to zestaw malowniczych dekoracji, dodatków oraz akcesoriów idealnie sprawdzających się podczas tak odświętnych wydarzeń. Naturalne motywy bezbłędnie wpisują się w najnowsze trendy, natomiast jasna kolorystyka i urzekające wykonanie uatrakcyjnią wygląd każdego pomieszczenia. Z powodzeniem możesz więc wykorzystać nasze produkty zarówno na przyjęciu w domu, jak i w wynajętym lokalu. Gustowne plakaty, winietki, serwetki na stół, szatki, gromnice czy ozdoby tortu to tylko część z nietuzinkowych artykułów, jakie przygotowaliśmy. Sprawdź je wszystkie i wybierz elementy, których potrzebujesz do zorganizowania Chrztu Świętego swojej pociechy.

Szatki do Chrztu i Świece do Chrztu z kwiatowym motywem

Szatka i świeca zdobione grafikami kwiatów w pudrowym odcieniu różu to bez dwóch zdań rewelacyjna propozycja na Chrzest Święty dziewczynki. Gromnica owinięta połyskującą tasiemką posiada też naklejkę z personalizowanym napisem oraz efektowny stroik. Całość utrzymana jest w jasnej kolorystyce, która bardzo dobrze pasuje do klimatu Chrztu. Wzór rustykalnych kwiatów nadrukowany jest też na białej szatce czy nieco nowocześniejszej chusteczce. Modne obszycie oraz elegancki materiał produktów sprawiają, że prezentują się one bardzo szykownie. To przepiękny dodatek na Chrzest Święty w dowolnej stylistyce. Dobrze jest kupić komplet świecy oraz szatki o jednakowym motywie, przez co chrzczony maluszek zyska naprawdę spójne akcesoria. Nadrukowane imię i data spowodują natomiast, że dodatki staną się bezbłędną pamiątką z tego szczególnego dnia.

Chusteczka do Chrztu Świętego z gipiurą oraz personalizacją i grafiką Pudrowych Kwiatów
Chusteczka do Chrztu Świętego z gipiurą oraz personalizacją i grafiką Pudrowych Kwiatów 

Personalizowane dekoracje i dodatki na Chrzest Święty

Wybierając personalizowane produkty do dekoracji sali czy domu na chrzciny dziecka, możesz z łatwością sprawić, że wystrój będzie naprawdę unikalny i wyjątkowy. Dużych rozmiarów biały plakat z grubego papieru to idealne rozwiązanie. W centralnej części dekoracji nadrukowany jest ozdobny napis “Chrzest Święty”, a niżej imię dziecka oraz data uroczystości. Całość dopełniają pudrowe kwiaty. W podobny sposób zaprojektowany został plakat o formie kakemona. Wybierz swój ulubiony wariant i uatrakcyjnij aranżację na chrzciny. Jakie jeszcze personalizowane produkty mogą przydać się w czasie przyjęcia? Niewątpliwie warto postawić na księgę gości, która dla maluszka będzie fantastyczną pamiątką. Wpisy bliskich osób zebranych na chrzcinach oraz zdjęcia wklejone na czystych kartkach w niezawodny sposób pokażą w przyszłości dziecku, jak cudowną uroczystość mu zorganizowano.

Piękna Księga Pamiątkowa Chrztu Świętego z personalizacją i motywem Pudrowych Kwiatów
Piękna Księga Pamiątkowa Chrztu Świętego z personalizacją i motywem Pudrowych Kwiatów 

Dodatki do rustykalnej aranżacji na chrzciny

Wystrój w stylu rustykalnym najlepiej uzupełnisz za pomocą ozdób z roślinnymi wzorami lub wykonanych z eko materiałów. Takim produktem bez wątpienia są białe serwetki wykonane z flizeliny lub trójwarstwowego papieru. Nadrukowany motyw pudrowych kwiatów w nieco malarskiej odsłonie oraz napis “Beautiful Day” wspaniale się komponują, tworząc wyrazisty kontrast z tłem. Możesz ułożyć je na płasko na talerzach gości, a natychmiast zwrócą ich uwagę. Przy nakryciach ustaw także winietki. Składane karteczki stoją samodzielnie, a umieszczone na nich linie umożliwiają estetyczne wpisanie imion bądź nazwisk. To bardzo praktyczny dodatek, który ułatwi gościom odnalezienie właściwych miejsc przy stole. Wizytówki zdobią grafiki kwiatów, które kapitalnie komponują się z resztą kolekcji.