Dekoracje komunijne kościoła

Dekoracje komunijne kościoła

Dekoracje komunijne Kościoła powinny być odświętne i bardzo eleganckie. Wystrój Kościoła na Komunię ma ogromne znaczenie, ponieważ dzięki temu dzieci będą czuły jak ważny jest to dzień w ich życiu. Dekoracje Kościoła na Komunię na wejście budują pierwsze wrażenie ceremonii w oczach gości, dlatego banery komunijne będą idealnym rozwiązaniem na podkreślenie charakteru przedsięwzięcia. Subtelne dekoracje ławek w Kościele na Komunię w postaci materiałowych płatków róż doskonale dopasują się do pozostałych ozdób.

Dekoracje komunijne kościoła

 • DYWAN do kościoła na uroczyste wejście 10mb BIAŁY SZYBKA DOSTAWA DYWAN do kościoła na uroczyste wejście 10mb BIAŁY SZYBKA DOSTAWA
  289,80 zł
  DYWAN do kościoła na uroczyste wejście...

  Biały dywan to idealny dodatek do dekoracji kościoła na Komunię Świętą. Doskonały na uroczyste wejście dzieci komunijnych do kościoła.

  289,80 zł
 • PŁATKI róż dekoracyjne na komunię BIAŁE 500szt PŁATKI róż dekoracyjne na komunię BIAŁE 500szt
  14,98 zł
  PŁATKI róż dekoracyjne na komunię BIAŁE...

  Płatki róż w białym kolorze pozwolą w oryginalny i piękny sposób ozdobić kościół na Komunię Świętą. Płatki wspaniale prezentują się wysypane przy ławkach.

  14,98 zł
 • NAPIS drewniany ozdobny IHS ORNAMENT 33cm NAPIS drewniany ozdobny IHS ORNAMENT 33cm
  29,98 zł
  NAPIS drewniany ozdobny IHS ORNAMENT 33cm

  Napis IHS w ornamentowym wieńcu to wyjątkowo elegancka dekoracja kościoła na Komunię Świętą. Tak przygotowana dekoracja wspaniale podkreśli charakter sakramentu. Napis można umieścić lub zawiesić w dowolnym miejscu w kościele.

  29,98 zł
 • HOSTIA drewniana ażurowa Exclusive 50cm HOSTIA drewniana ażurowa Exclusive 50cm
  63,98 zł
  HOSTIA drewniana ażurowa Exclusive 50cm

  Duża ażurowa Hostia to idealna dekoracja komunijna, która pozwoli w efektowny sposób ozdobić wnętrze. Hostia wspaniale prezentuje się nad komunijnym stołem i podkreśla charakter uroczystości.

  63,98 zł
 • KIELICH drewniany do dekoracji BIAŁY 60cm KIELICH drewniany do dekoracji BIAŁY 60cm
  54,98 zł
  KIELICH drewniany do dekoracji BIAŁY 60cm

  Efektowna dekoracja wnętrza na I Komunię Świętą w postaci drewnianego Kielicha. Taka ozdoba pozwoli w efektowny sposób udekorować dom lub restaurację i świetnie podkreśli charakter uroczystości. Kielich można zawiesić w dowolnym miejscu na ścianie lub na stołem komunijnym.

  54,98 zł
 • HOSTIA drewniana do dekoracji BIAŁA 50cm HOSTIA drewniana do dekoracji BIAŁA 50cm
  35,98 zł
  HOSTIA drewniana do dekoracji BIAŁA 50cm

  Efektowna dekoracja wnętrza na I Komunię Świętą dziecka w postaci drewnianej Hostii. Taka ozdoba wspaniale podkreśli charakter uroczystości i świetnie prezentuje się na zdjęciach z przyjęcia. Drewnianą Hostię można zawiesić nad komunijnym stołem lub wykorzystać ją do dekoracji kościoła.

  35,98 zł
 • NAPIS IHS styropianowy złoty MEGA DUŻY 40x55cm NAPIS IHS styropianowy złoty MEGA DUŻY 40x55cm
  23,98 zł
  NAPIS IHS styropianowy złoty MAŁY 20x27cm

  Efektowna dekoracja wnętrza na Komunię Świętą w postaci styropianowego napisu IHS. Taka ozdoba idealnie prezentuje zarówno w restauracji, jak i w domu oraz świetnie podkreśla charakter uroczystości. Napis posiada na całej powierzchni złoty brokat, dzięki czemu idealnie komponuje się z białymi lub złotymi dekoracjami sali lub stołu.

  23,98 zł
 • BANER komunijny Pierwsza Komunia + tasiemka ZŁOTY MEGA DUŻY FORMAT BANER komunijny Pierwsza Komunia + tasiemka ZŁOTY MEGA DUŻY FORMAT
  16,98 zł
  BANER komunijny Pierwsza Komunia +...

  Przepiękna i elegancka dekoracja wnętrza na Komunię Świętą dziecka. Biało-złoty baner przedstawiający napis "Moja I Komunia Św." wspaniale podkreśli charakter uroczystości i rewelacyjnie będzie prezentował się na zdjęciach. Baner ma ogromny format, dzięki czemu jest widoczny z daleka.

  16,98 zł
 • BANER komunijny Pierwsza Komunia SREBRNY MEGA DUŻY FORMAT BANER komunijny Pierwsza Komunia SREBRNY MEGA DUŻY FORMAT
  16,98 zł
  BANER komunijny Pierwsza Komunia SREBRNY...

  Jak udekorować w elegancki i efektowny sposób wnętrze na Komunię dziecka? Idealną propozycją jest biało-srebrny baner, który przedstawia napis "Moja I Komunia Św.". Taka dekoracja wspaniale podkreśli charakter uroczystości i świetnie prezentuje się na zdjęciach.

  16,98 zł
 • GIRLANDA chorągiewki biała ażurowa 3m GIRLANDA chorągiewki biała ażurowa 3m
  19,98 zł
  GIRLANDA chorągiewki biała ażurowa 3m

  Delikatna i subtelna dekoracja pomieszczenia na Chrzest, Komunię czy urodziny dziecka. Biała girlanda w postaci ażurowo wyciętych trójkątów prezentuje się przepięknie. Można ją powiesić nad stołem, przed wejściem lub na ogrodzie.

  19,98 zł
 • GIRLANDA komunijna chorągiewki kraft Vintage Lace 2,1m GIRLANDA komunijna chorągiewki kraft Vintage Lace 2,1m
  13,98 zł
  GIRLANDA chorągiewki kraft Vintage Lace 2,1m

  Kraftowa girlanda zdobiona nadrukiem białej koronki pozwoli w wyjątkowo piękny sposób ozdobić pomieszczenie na przyjęcie dziecka w rustykalnym stylu. Girlanda z chorągiewek idealnie nada się na uroczystość Komunii, Chrztu czy urodzin dziecka. Wspaniale prezentuje się zawieszone nad stołem.

  13,98 zł
 • GIRLANDA komunijna biała 3m GIRLANDA komunijna biała 3m
  11,98 zł
  GIRLANDA komunijna biała 3m

  Girlanda z motywem kielichów pozwoli w elegancki sposób udekorować wnętrze na przyjęcie komunijne. Kielichy przepięknie prezentują się zawieszone nad komunijnym stołem i świetnie podkreślają charakter uroczystości.

  11,98 zł
 • STELAŻ IHS z gąbką florystyczną MEGA DUŻY 80cm STELAŻ IHS z gąbką florystyczną MEGA DUŻY 80cm
  123,98 zł
  STELAŻ IHS z gąbką florystyczną MEGA DUŻY...

  Drewniany napis IHS z gąbka florystyczną pozwoli stworzyć wspaniałą dekorację kościoła na Komunię Świętą. W gąbkę wystarczy umieścić świeże lub sztuczne kwiaty, które stworzą oryginalną dekorację.

  123,98 zł
 • STELAŻ KIELICH z gąbką florystyczną OGROMNY 85cm STELAŻ KIELICH z gąbką florystyczną OGROMNY 85cm
  149,98 zł
  STELAŻ KIELICH z gąbką florystyczną...

  Oryginalna dekoracja kościoła na Komunię Świętą w postaci stelaża w kształcie kielicha. Stelaż posiada gąbkę florystyczną, dzięki której można stworzyć wyjątkowe kwiatowe ozdoby.

  149,98 zł
 • STELAŻ SERCE z gąbką florystyczną 37cm STELAŻ SERCE z gąbką florystyczną 37cm
  66,98 zł
  STELAŻ SERCE z gąbką florystyczną 37cm

  Stelaż z gąbka florystyczną w kształcie serca to wspaniały dodatek na uroczystość komunijną. Pozwoli on stworzyć wyjątkowe kwiatowe dekoracje, które przepięknie ozdobią kościół.

  66,98 zł
 • BALON foliowy na Komunię IHS 35cm ZŁOTY MEGA DUŻY BALON foliowy na Komunię IHS 35cm ZŁOTY MEGA DUŻY
  14,98 zł
  BALON foliowy na Komunię IHS 35cm ZŁOTY...

  Fantastyczna dekoracja wnętrza na Komunię dziecka, która idealnie podkreśli charakter uroczystości. Balon foliowy ze złotym napisem IHS można zawiesić nad stołem, przed wejściem lub w dowolnym miejscu na ścianie. Złoty metaliczny kolor prezentuje się wyjątkowo elegancko i efektownie.

  14,98 zł
 • BALON foliowy na Komunię IHS 35cm SREBRNY MEGA DUŻY BALON foliowy na Komunię IHS 35cm SREBRNY MEGA DUŻY
  14,98 zł
  BALON foliowy na Komunię IHS 35cm SREBRNY...

  Efektowna dekoracja wnętrza na Komunię Świętą dziecka w postaci foliowego napisu IHS. Srebrne połyskujące balony idealnie podkreślają charakter uroczystość i świetnie prezentują się na zdjęciach z przyjęcia. Foliowy napis IHS można również wykorzystać do dekoracji kościoła.

  14,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla księdza/katechety PEŁNE CZEKOLADEK ZŁOTE PODZIĘKOWANIE dla księdza/katechety PEŁNE CZEKOLADEK ZŁOTE
  49,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla księdza/katechety PEŁNE...

  Wyjątkowe podziękowanie dla księdza lub katechety, które umieszczone zostało w personalizowanym pudełku. Wypełnione mlecznymi czekoladkami z motywem złotej Hostii pozwoli w przepiękny sposób podziękować za duchowe przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Pierwszej Komunii.

  49,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla księdza/katechety PEŁNE CZEKOLADEK Srebrne PODZIĘKOWANIE dla księdza/katechety PEŁNE CZEKOLADEK Srebrne
  49,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla księdza/katechety PEŁNE...

  Jak w wyjątkowy sposób podziękować księdzu lub katechecie za duchowe przygotowanie do sakramentu I Komunii Święte? Wspaniałą propozycją jest personalizowane pudełeczko, które wypełnione jest czekoladkami z motywem srebrnej Hostii.

  49,98 zł

Pomysły na dekoracje komunijne w Kościele

Dekoracje komunijne w Kościele to nie lada wyzwanie! Wystrój kościoła na Komunię jest niezwykle istotny, bowiem symboliczne dekoracje mogą w tym dniu jeszcze bardziej podkreślić charakter uroczystości. Bardzo popularnym sposobem dekoracji wnętrza kościoła jest uroczysty dywan w kolorze białym lub jasno czerwonym. Ten porządny produkt nie strzępi się i nie pruje. Wykorzystując elegancki dywan, można zbudować rewelacyjny klimat uroczystości kościelnej. Banery komunijne to kolejny świetny pomysł, który można wykorzystać podczas organizowania uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Doskonale wygląda złoty-biały lub srebrno-biały baner litery z napisem “MOJA I KOMUNIA ŚW.”, który można także wykorzystać na prywatnym przyjęciu rodzinnym dziecka. Pięknie będzie prezentowała się także girlanda komunijna w postaci papierowych kielichów w kolorze białym, ozdobnymi złotymi elementami.

drewniany napis IHS

Drewniany napis IHS do ozdoby kościoła

Dekoracje komunijne kościoła na wejście

Wejście do Kościoła to pierwszy element dekoracji, którą zobaczą wszyscy zgromadzeni na ceremonii. Warto zatem zadbać, aby prezentowało się nienagannie i odświętnie. Dekoracje kościoła na Komunię w formie drewnianych, symbolicznych dekoracji doskonale sprawdza się w tym wyjątkowym dniu. Ozdobny napis IHS w białym kolorze z pewnością będzie idealnie pasował do charakteru uroczystości. Bardzo chętnie wybierany jest także ten sam napis w formie styropianowej w złotym, brokaconym kolorze, który również idealnie pasuje do charakteru ceremonii. Przed uroczystym wejściem do Kościoła można także umieścić balony foliowe napis IHS złote lub srebrne.

dywan na wejscie do kościoła

Uroczysty dywan na Pierwszą Komunię Świętą

Dekoracja ławek w Kościele na Komunię

Dekoracja ławek w Kościele na Komunię to zazwyczaj subtelne akcenty kwiatowe, które dodają uroku. Są to detaliczne ozdoby komunijne do kościoła, jednak równie znacząco budują całość wizerunku. Materiałowe płatki róż w kolorze białym będą idealnie pasowały do aranżacji wnętrza Kościoła, w którym odbędzie się ceremonia Pierwszej Komunii Świętej. Chcąc obdarować księdza, bądź katechetę i wyrazić wdzięczność za zaangażowanie w wyjątkowy dla dzieci dzień, można wręczyć drobne podziękowanie komunijne. W ofercie sklepu internetowego  można znaleźć eleganckie pudełka drewniane z mlecznymi czekoladkami ze złotą lub srebrną personalizacją z motywem IHS. Może to być pamiątka/podziękowanie od całej klasy lub grupy uczniów.