Urodzinki Boho Miś i Króliczek

Urodzinki Boho Miś i Króliczek

Szukasz ciekawej inspiracji na przyjęcie dla dziecka z okazji Urodzinek? Zamawiaj spersonalizowane produkty w neutralnej i delikatnej kolorystyce. Dekoracje z motywem w stylu boho z grafiką Misia i Króliczka. Stwórz aranżację na przyjęciu dla chłopca lub dziewczynki. Zamawiaj plakaty na ścianę lub kakemona z cyfrą urodzin, imieniem dziecka oraz datą imprezy. Wybieraj produkty, które wpisują się w aktualne trendy. Kupuj toppery lub jadalne opłatki, którymi udekorujesz serwowany tort. Podziękuj najbliższym za obecność słodkimi upominkami w postaci krówek lub czekoladek. Drobne prezenciki zapakuj w pudełeczka w kształcie serduszek. Spraw, aby pierwsze Urodzinki twojego dziecka pozostały w pamięci na długie lata. 

Urodzinki Boho Miś i Króliczek

 • KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM (+jutowy...

  Księga gości na urodzinki dziecka. Produkt w sztywnej oprawie zawiera nadrukowane imię dziecka, datę oraz cyfrę urodzin. Grafika w stylu boho misia i króliczka prezentuje się niezwykle uroczo. Przepiękna pamiątka na długie lata. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Boho Tęcza Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Boho Tęcza Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Urodzinki Boho Tęcza Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)

  Przepiękna księga dla gości, którą można podarować jako upominek na Urodzinki dziecka. Album może posłużyć również jako atrakcja dla zaproszonych osób. Na okładce umieszczona jest samoprzylepna naklejka z imieniem dziecka, cyfrą urodzin oraz datą przyjęcia. W księdze można wpisać życzenia lub umieścić zdjęcia z ważnego dnia. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA album moje najpiękniejsze wspomnienia boho Miś i Króliczek KSIĘGA album moje najpiękniejsze wspomnienia boho Miś i Króliczek
  49,98 zł
  KSIĘGA album moje najpiękniejsze wspomnienia boho Miś i Króliczek

  Księga-album z motywem w stylu boho przedstawiającym misia i króliczka to fantastyczny wybór na prezent dla każdego maluszka, ale też pomysł na oryginalną księgę gości. Księga posiada 40 kartek i sztywną oprawę. Można w niej umieścić nie tylko wpisy gości z uroczystości Chrztu czy Roczku, ale także zebrać pamiątkowe zdjęcia i spisać wspomnienia.

  49,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie Miś i Króliczek boho 10szt BILECIKI podziękowanie Miś i Króliczek boho 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie Miś i Króliczek boho 10szt

  Urocze bileciki w modnym stylu boho! Bileciki to genialny dodatek do podziękowań za przybycie na uroczystość z okazji Urodzin, Roczku, Baby Shower. Ozdobione zostały uroczą grafiką misia i króliczka. Bileciki można umieścić na talerzach gości lub przewiązać do pudełeczek lub woreczków.

  6,98 zł
 • WINIETKI do wypisania Miś i Króliczek boho 10szt WINIETKI do wypisania Miś i Króliczek boho 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI do wypisania Miś i Króliczek boho 10szt

  Elegancki sposób na wskazanie miejsca gościom! Skorzystaj z winietek z uroczą grafiką boho misia i króliczka! Winietki wykonane zostały z grubego papieru. Oprócz uroczej grafiki zawarty został również tekst Udanej zabawy oraz miejsce na uzupełnienie nazwisk gości. Takie winietki bez wątpienia zachwycą wszystkich gości! 

  9,98 zł
 • PLAKAT personalizowany Z IMIENIEM Boho Miś i Króliczek 50x70cm PLAKAT personalizowany Z IMIENIEM Boho Miś i Króliczek 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT personalizowany Z IMIENIEM Boho Miś i Króliczek 50x70cm

  Piękny plakat z boho motywem to idealna dekoracja na przyjęcie! Plakat został wykonany z wysokiej jakości grubego papieru, umieszczono na nim grafikę misia i króliczka oraz personalizacje. Plakat dopełni wnętrze, wykorzystaj go podczas Urodzinek swojego dziecka.

  59,98 zł
 • Dekoracja sali na Urodzinki personalizowana + listwa 60x150cm Boho Miś i Królik Dekoracja sali na Urodzinki personalizowana + listwa 60x150cm Boho Miś i Królik
  99,98 zł
  Dekoracja sali na Urodzinki personalizowana + listwa 60x150cm Boho Miś i...

  Elegancka dekoracja na ścianę, którą można wykorzystać podczas imprezy urodzinowej dziecka. Kakemono z nadrukowaną cyfrą urodzin, imieniem dziecka, datą oraz grafiką misia z króliczkiem w stylu boho prezentuje się niezwykle uroczo. Cudowna dekoracja, która wzbogaci wystrój wnętrza na przyjęciu. 

  99,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Urodziny Tabliczka Boho Miś i Króliczek (+złota metalowa ramka) DEKORACJA stołu na Urodziny Tabliczka Boho Miś i Króliczek (+złota metalowa ramka)
  32,98 zł
  DEKORACJA stołu na Urodziny Tabliczka Boho Miś i Króliczek (+złota...

  Piękna dekoracja stołu zawarta w złotej ramce. W środku zawarta została kartka z grafiką w stylu boho przedstawiającą boho misia i króliczka. Świetnie zaprezentuje się na stole podczas Urodzinek waszego dziecka. Wprowadzi wszystkich gości w urodzinowy nastrój. 

  32,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa Miś i Króliczek boho 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa Miś i Króliczek boho 12cm/10cm DUŻA
  29,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa Miś i Króliczek boho 12cm/10cm DUŻA

  Wspaniała świeca zapachowa w okazałym opakowaniu zdobionym motywem uroczego królicza oraz misia w stylu boho. Niesamowita dekoracja stołu na Baby Shower, Narodziny lub wiele innych okazji. Może również stanowić dekoracje pokoju dziecka. To wspaniały element, który oczaruje wszystkich! 

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM 20szt

  Krówki na podziękowanie dla gości zawinięte w papierek z personalizacją. Słodki prezent dla zaproszonych gości na przyjęcie urodzinowe. Krówki można zapakować do woreczków z organzy lub pudełeczek serduszek z kolekcji Boho Miś i Króliczek. 

  39,98 zł
 • CZEKOLADKI na Urodzinki Z IMIENIEM Boho Miś i Króliczek 10szt CZEKOLADKI na Urodzinki Z IMIENIEM Boho Miś i Króliczek 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Urodzinki Z IMIENIEM Boho Miś i Króliczek 10szt

  Słodkie podziękowanie dla gości w postaci czekoladek z personalizacją na urodzinki dziecka. Spraw radość zaproszonym osobom wręczając słodki podarunek w uroczej formie. Motyw w stylu boho wpisuje się w aktualne trendy. Czekoladki można położyć przy nakryciach dla gości lub włożyć do pudełeczek z kolekcji. 

  29,98 zł
 • LIZAKI na Urodzinki Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM (+naklejki) 10szt LIZAKI na Urodzinki Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM (+naklejki) 10szt
  29,98 zł
  LIZAKI na Urodzinki Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM (+naklejki) 10szt

  Słodkie upominki dla małych gości! Lizaki zdobione uroczą grafiką w stylu boho to niesamowity gadżet, który możesz wręczyć podczas Urodzinek swojego dziecka. Całość dopełnia personalizacja. Wszystkie dzieci będą zachwycone takim wspaniałym upominkiem!

  29,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Urodzinki Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM (bszn) MIÓD podziękowanie na Urodzinki Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Urodzinki Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM (bszn)

  Podziękowania dla gości to niesamowite wyzwanie! Skorzystaj z miodków w uroczych małych słoiczkach. Słoiczki zawierają naklejkę z personalizacją zdobioną grafiką uroczego króliczka w towarzystwie misia. Idealnie wpasują się w przyjęcie z motywem boho. Możesz położyć je na nakryciach gości lub rozdać im je osobiście.

  9,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Urodzinki Z IMIENIEM Boho Miś i Królik (bz) SŁOICZEK z cukierkami na Urodzinki Z IMIENIEM Boho Miś i Królik (bz)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Urodzinki Z IMIENIEM Boho Miś i Królik (bz)

  Szklany słoiczek z cukierkami na podziękowanie dla gości zaproszonych na urodzinki dziecka. Na słoiczku umieszczona jest grafika w stylu boho, cyfra urodzin, imię dziecka oraz data przyjęcia. Spraw radość bliskim osobom i wręcz im drobny upominek w uroczej formie. 

  8,98 zł
 • ŚWIECA sojowa cynamonowa podziękowanie Z IMIONAMI Boho Miś i Króliczek 100% Handmade ŚWIECA sojowa cynamonowa podziękowanie Z IMIONAMI Boho Miś i Króliczek 100% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa cynamonowa podziękowanie Z IMIONAMI Boho Miś i Króliczek...

  Kreatywne podziękowania dla małych gości! Podaruj im świeczkę z piękną grafiką boho misia i króliczka. Wręcz je osobiście lub rozłóż przy talerzykach. Twoje Urodzinki bez wątpienia będą zapamiętane dzięki wspaniałej personalizacji, która zapewni niesamowitą pamiątkę. 

  12,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Urodzinki Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM (+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA Serca na Urodzinki Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM (+białe wstążki) 10szt
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca na Urodzinki Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM (+białe...

  Zapakuj podziękowania w efektowny sposób! Wykorzystaj pudełeczka w kształcie serca z personalizowaną naklejką zdobioną grafika boho misia i króliczka. W środku możesz umieścić różne słodkie elementy takie jak: krówki, czekoladki, orzeszki. Całość zaprezentuje się niesamowicie podczas Urodzinek twojego dziecka.

  28,98 zł
 • BAŃKI mydlane z personalizacją na Urodzinki Boho Miś i Królik BAŃKI mydlane z personalizacją na Urodzinki Boho Miś i Królik
  3,49 zł
  BAŃKI mydlane z personalizacją na Urodzinki Boho Miś i Królik

  Podziękuj młodszym gościom za przybycie na urodzinki twojego dziecka. Cudowny upominek w postaci baniek mydlanych z personalizacją. Na bańkach umieszczona jest naklejka z grafiką w stylu boho w delikatnej kolorystyce. Oryginalny prezent w plastikowej buteleczce ozdobiony białym serduszkiem. 

  3,49 zł
 • TOPPER na tort na Urodziny Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM TOPPER na tort na Urodziny Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort na Urodziny Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM

  Wspaniały topper, który pozwoli Ci dodać efektywnego wyglądu słodkiemu poczęstunkowi. Tort nabierze uroku dzięki grafice boho misia i króliczka w towarzystwie personalizacji. Świetnie zaprezentuje się również na zdjęciach! Wykorzystaj go na Urodzinkach swojego dziecka.

  24,98 zł
 • OPŁATEK na tort na Urodzinki Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM Ø20cm OPŁATEK na tort na Urodzinki Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort na Urodzinki Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM Ø20cm

  Przepiękne opłatek w okrągłym kształcie na ciasto. Dekoracja tortu na urodzinki dziecka z motywem boho misia i króliczka w delikatnej kolorystyce. Spersonalizowany produkt zachwyci zaproszone osoby. Opłatek w szybki i łatwy sposób umieścić na cieście. 

  17,98 zł
 • BIEŻNIK na Urodzinki Z IMIENIEM Boho Miś i Królik 42cmx5m BIEŻNIK na Urodzinki Z IMIENIEM Boho Miś i Królik 42cmx5m
  129,98 zł
  BIEŻNIK na Urodzinki Z IMIENIEM Boho Miś i Królik 42cmx5m

  Uroczy bieżnik na stół z grafiką w stylu boho. Praktyczna dekoracja, która wzbogaci aranżację przygotowaną na przyjęcie. Na bieżniku nadrukowana jest cyfra świętowanych urodzin, imię dziecka oraz data. Motyw misia i króliczka wpisuje się w charakter przyjęcia. 

  129,98 zł
 • WINIETKI wizytówki stojaki krążki drewniane naturalne 6szt WINIETKI wizytówki stojaki krążki drewniane naturalne 6szt
  14,98 zł
  WINIETKI wizytówki stojaki krążki drewniane naturalne 6szt

  Naturalne wizytówki w rustykalnym stylu to wspaniały sposób na dekorację. Wizytówki przeznaczone są do samodzielnego wypisania. Świetnie sprawdzą się podczas przyjęcia w stylu boho. 

  14,98 zł
 • SŁOMKI papierowe kraft EKO 10szt SŁOMKI papierowe kraft EKO 10szt
  4,98 zł
  SŁOMKI papierowe kraft EKO 10szt

  Słomki papierowe eko wykonane z kraftowego papieru to wspaniały dodatek na Roczek i urodzinki dziecka. Słomki wspaniale prezentują się zestawione w komplecie z talerzykami i kubeczkami w tym samym stylu. To świetny dodatek, który pięknie udekoruje stół i oczaruje zaproszonych gości. Słomki kraftowe wspaniale pasują na przyjęcia w stylu boho i rustykalnym!

  4,98 zł
 • KUBECZKI papierowe EKO KRAFT 8szt KUBECZKI papierowe EKO KRAFT 8szt
  7,98 zł
  KUBECZKI papierowe EKO KRAFT 8szt

  Papierowe kubeczki to niezastąpiony element każdego przyjęcia dla dzieci. Kubeczki wykonane z papieru kraft idealnie sprawdzą się na imprezkę w leśnym stylu. Fantastycznie prezentują się z dekoracjami urodzinowymi z kolekcji Liski.

  7,98 zł
 • TALERZE papierowe EKO KRAFT Ø23cm 8szt DUŻE TALERZE papierowe EKO KRAFT Ø23cm 8szt DUŻE
  8,98 zł
  TALERZE papierowe EKO KRAFT Ø23cm 8szt DUŻE

  Talerzyki papierowe to niezastąpiony dodatek przyjęcia na każdą okazję! Talerzyki zostały wykonane z dobrej jakości papieru kraft, dzięki czemu wpisują się w najnowsze trendy ekologiczne. Talerzyki idealnie nadają się do podawania posiłków oraz ciasta. Świetnie prezentują się na imprezowym stole z kubeczkami w tym samym stylu.

  8,98 zł
 • SZTUĆCE drewniane Woodland 18szt SZTUĆCE drewniane Woodland 18szt
  11,98 zł
  SZTUĆCE drewniane 18szt

  Drewniane sztućce to modny eko dodatek na wszelkiego rodzaju przyjęcia dla dzieci. Jasny kolor świetnie wpisuje się w najnowsze trendy. Komplet drewnianych sztućców to praktyczny i efektowny dodatek na stół na imprezki dla dzieci.

  11,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa 12cmx6cm RUSTYKALNY BEŻ ŚWIECA pieńkowa 12cmx6cm RUSTYKALNY BEŻ
  13,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa 12cmx6cm RUSTYKALNY BEŻ

  Beżowa rustykalna świeca to wspaniały produkt, który przepięknie udekoruje stół. Świetnie sprawdzi się podczas Chrztu, Komunii oraz innych uroczystości. Dzięki klasycznemu odcieniu wpasuje się w każdy styl przyjęcia. Wykonana jest w wysokiej jakości! 

  13,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa 12cmx6cm ZIELEŃ OLIWKOWA ŚWIECA pieńkowa 12cmx6cm ZIELEŃ OLIWKOWA
  13,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa 12cmx6cm ZIELEŃ OLIWKOWA

  Oliwkowa odcień świecy pieńkowej to elegancka propozycja dekoracji stołu. Świetnie skomponuje się z bukietem kwiatów w różnych odcieniach. Wykonana jest w wysokiej jakości, produkt polskiej produkcji. 

  13,98 zł
 • ŚWIECZNIK podstawka drewniana brzozowa 10cm ŚWIECZNIK podstawka drewniana brzozowa 10cm
  4,98 zł
  ŚWIECZNIK podstawka drewniana brzozowa 10cm

  Drewniany świecznik podstawka brzozowa to fantastyczny dodatek do dekoracji stołu. Świecznik wykonany w naturalnym stylu wspaniale wygląda w aranżacjach rustykalnych oraz boho. Można na nim ustawić świece pieńkowe oraz kule. Pięknie prezentuje się w naturalnych aranżacjach.

  4,98 zł
 • ŚWIECE stołowe 25cm 2szt RUSTYKALNY BEŻ ŚWIECE stołowe 25cm 2szt RUSTYKALNY BEŻ
  12,98 zł
  ŚWIECE stołowe 25cm 2szt RUSTYKALNY BEŻ

  Niezwykły sposób na upiększenie stołu! Rustykalny beż to świetna propozycja, która doda szczególnego charakteru Twojej aranżacji. Dzięki klasycznemu odcieniu bez problemu wpasuje się w styl przyjęcia. Świece dodadzą wystrojowi elegancji oraz uroczystego nastroju.

  12,98 zł
 • ŚWIECE stołowe 25cm 2szt ZIELEŃ ZIOŁOWA ŚWIECE stołowe 25cm 2szt ZIELEŃ ZIOŁOWA
  12,98 zł
  ŚWIECE stołowe 25cm 2szt ZIELEŃ OLIWKOWA

  Świece stołowe w pięknym zielono-ziołowym odcieniu. Wspaniała dekoracja stołu zarówno podczas przyjęcia jak i dnia codziennego. Świetnie będą się prezentować w świeczniku nadając stołu wykwintności oraz uroczystego nastroju.

  12,98 zł
 • ŚWIECE proste 24cm 10szt RUSTYKALNY BEŻ ŚWIECE proste 24cm 10szt RUSTYKALNY BEŻ
  36,98 zł
  ŚWIECE proste 24cm 10szt RUSTYKALNY BEŻ

  Jak podkreślić aranżację stołu podczas przyjęcia? Dzięki prostej świecy w beżowym odcieniu twój stół nabierze charakteru! Piękny odcień idealnie sprawdzi się przy ciemnych barwach. To bez wątpienia klasyczny ale efektowny dodatek.

  36,98 zł
 • ŚWIECE proste 24cm 10szt ZIELEŃ OLIWKOWA ŚWIECE proste 24cm 10szt ZIELEŃ OLIWKOWA
  36,98 zł
  ŚWIECE proste 24cm 10szt ZIELEŃ OLIWKOWA

  Świece to niezbędny dodatek dekoracji stołu podczas Komunii, Chrztu lub innych okoliczności. Wykonane w oliwkowym odcieniu, będą się świetnie prezentować podczas przyjęcia. To idealna propozycja na uroczystość w odcieniach brązu lub bieli. 

  36,98 zł
 • ŚWIECE proste 24cm 10szt BIAŁE ŚWIECE proste 24cm 10szt BIAŁE
  28,98 zł
  ŚWIECE proste 24cm 10szt BIAŁE

  Proste świece w białym kolorze to elegancka dekoracja stołu na uroczyste przyjęcie, jakim jest Chrzest Święty dziecka. Świetnie prezentują się w świecznikach wykonanych ze szkła oraz ozdobione stroikiem z kwiatów.

  28,98 zł
 • ŚWIECE kręcone 25cm 10szt RUSTYKALNY BEŻ ŚWIECE kręcone 25cm 10szt RUSTYKALNY BEŻ
  46,98 zł
  ŚWIECE kręcone 25cm 10szt RUSTYKALNY BEŻ

  Świece kręcone świetnie sprawdzą się jako dekoracja stołu podczas różnego rodzaju przyjęć. Piękny rustykalny beż wpasuje się w każdy rodzaj przyjęcia. Ich obecność sprawi, że aranżacja będzie prezentować się wykwintnie i elegancko.

  46,98 zł
 • ŚWIECE kręcone 25cm 10szt ZIELEŃ OLIWKOWA ŚWIECE kręcone 25cm 10szt ZIELEŃ OLIWKOWA
  46,98 zł
  ŚWIECE kręcone 25cm 10szt ZIELEŃ OLIWKOWA

  Kręcone świece w modnym oliwkowym kolorze! Bez wątpienia upiększą twój stół podczas spotkania z przyjaciółmi. Czas palenia świecy to 7,5 godziny, na pewno wystarczą na całe przyjęcie. Zachwyć znajomych piękną aranżacją! Świece będą się pięknie prezentować ozdobione stroikiem z kwiatów.

  46,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt

  Świetną dekoracją stołu, która doda elegancji i oczaruje gości będą kieszonki na sztucce rustykalne. Cudowny bezowy kolor kieszonek będzie wspaniale współgrał z innymi przygotowanymi przez Ciebie dekoracjami. W zestawie znajduje się 25szt flizelinowych kieszonek.

  24,98 zł

Dekoracje na urodzinki dziecka - kolekcja Boho Miś i Króliczek

Styl boho to aktualnie jeden z najpopularniejszych motywów na przyjęcia. Można z powodzeniem dopasować go do najróżniejszych okazji, dlatego bez wątpienia znakomicie sprawdzi się również na urodzinach dziecka. Piękna kolekcja Boho Miś i Króliczek to doskonały przykład aranżacji, która pozwoli uatrakcyjnić imprezę dla córki lub syna. Stonowana, ciepła kolorystyka pięknie prezentować się będzie na tego rodzaju przyjęciu. Dekoracje, dodatki i różnorodne akcesoria zaprojektowane w zgodzie z najnowszymi trendami zachwycają swoim wyglądem. Wykorzystane do przygotowania urodzin dziecka na pewno sprawią, że imprezka będzie niezapomniana. Planujesz właśnie przyjęcie na 2, 4 czy 7 urodziny dziecka? Aranżacja w stylu boho to znakomite rozwiązanie bez względu na wiek solenizanta. Zobacz koniecznie, co przygotowaliśmy!

Dekoracje na urodziny dziecka boho

Odpowiednio dobrane dekoracje są ważnym elementem przyjęcia urodzinowego. Balony i girlandy to często wykorzystywane ozdoby na tego rodzaju okazję. Personalizowany plakat z misiem i króliczkiem bez wątpienia również wspaniale wypadnie na przyjęciu. Można zawiesić go w pobliżu wejścia albo innym dobrze widocznym miejscu. Dzięki temu będzie ślicznie prezentować się wśród pozostałych dekoracji. Dodatkowo, taki plakat można śmiało wykorzystać też jako tło do pamiątkowych zdjęć. Efekty na pewno będą wspaniałe. Podczas planowania imprezy nie zapomnij też o dekoracjach stołu. To przy nim solenizant i goście spróbują wszystkich przygotowanych pyszności. Bieżnik czy serwetki to niezawodne ozdoby blatu. Na przyjęcie z większą liczbą gości polecić możemy też winietki do wypisania na nazwiska zebranych osób. To świetna ozdoba stołu. 

Plakat personalizowany boho miś i króliczek

Plakat personalizowany na urodziny

Akcesoria i gadżety na urodzinki dziecka

Jakie produkty jeszcze mogą być przydatne podczas planowania przyjęcia urodzinowego dla dziecka? Bez wątpienia wybrać możesz najróżniejsze artykuły z naszej oferty. Boho motywy misia i króliczka, a także tęcza, kwiaty i gałązki tworzą naprawdę unikalne dekoracje na urodziny dziecka. Każdy element stworzony został z dbałością o najmniejsze szczegóły, dlatego nie mamy żadnych wątpliwości, że będą znakomitym rozwiązaniem na przyjęcie urodzinowe. Księga pamiątkowa podpisana imieniem solenizanta i datą to fantastyczny dodatek na urodziny. Album posiada sztywną oprawę, a jego okładka ozdobiona została pięknym wzorem w dziecięcej odsłonie. W środku natomiast znajdują się puste strony, które zapełnić można zdjęciami. Wspaniale sprawdzi się też umieszczenie w albumie pamiątkowych wpisów gości z życzeniami. 

Podziękowania dla gości na urodziny dziecka

Przyjęcie urodzinowe uatrakcyjnić można też śmiało przy pomocy prezentów. Mowa jednak nie o podarunkach dla solenizanta. W ostatnim czasie bowiem popularne stały się podziękowania dla gości. To zwykle drobne upominki wręczane osobom zaproszonym na przyjęcie. Co wybrać na tego rodzaju podarunki? Śmietankowe krówki albo mleczne czekoladki stanowią chętnie wybierane produkty. Słodycze są bowiem podziękowanie, które z pewnością mile zaskoczy każdego z gości. Można z powodzeniem wręczyć je dorosłym oraz dzieciom, dlatego sprawdzą się na każdego rodzaju imprezie. Innym rozwiązaniem są też joja, bańki mydlane albo świeczki. Każdy produkt podpisany jest imieniem dziecka i datą, dlatego stanowi unikalny pomysł na przyjęcie urodzinowe.

Lizaki na urodziny boho miś i króliczek

Lizaki na podziękowania dla gości