Torebki komunijne, chusteczki, ozdoby na rączkę

Torebki komunijne, chusteczki, ozdoby na rączkę

Torebki komunijne, chusteczki, ozdoby na rączkę to przepiękne dodatki do stroju komunijnego dla dziewczynki. Torebki pozwolą przechować dziecku chusteczki, pieniążki, lub schować rękawiczki komunijne. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości torebki komunijne, które są ręcznie zdobione wstążkami i sztucznymi kwiatkami. Innym wspaniałym i niezbędnym dodatkiem są chusteczki komunijne, które zdobione są religijnym motywem Hostii. Podczas Komunii Świętej można również umieścić na rączce dziewczynek delikatną ozdobę, która została ręcznie zdobiona subtelnymi kwiatkami.

Torebki komunijne, chusteczki, ozdoby na rączkę

 • TOREBKA komunijna Z kokardą i kryształkami TOREBKA komunijna Z kokardą i kryształkami
  29,98 zł
  TOREBKA komunijna Z kokardą i kryształkami

  Torebka komunijna w eleganckim stylu, dekorowana kokardą z kryształkiem. Piękna biała torebka na Komunię dziewczynki pozwoli mieć przy sobie wszystko, co najważniejsze w uroczystym dniu Pierwszej Komunii. Torebeczka posiada ściągacz oraz paseczki, które ułatwiają jej trzymanie.

  29,98 zł
 • TOREBKA komunijna Subtelny Róż TOREBKA komunijna Subtelny Róż
  29,98 zł
  TOREBKA komunijna Subtelny Róż

  Torebeczka komunijna wykonana z białego, delikatnego materiału to niezbędny dodatek stylizacji komunijnej. Torebeczka pomieści wszystkie niezbędne rzeczy takie jak różaniec, książeczkę czy chusteczki.

  29,98 zł
 • TOREBKA komunijna biała Uroczy Róż TOREBKA komunijna biała Uroczy Róż
  29,98 zł
  TOREBKA komunijna biała Uroczy Róż

  Torebeczka, która pomieści wszystkie skarby niezbędne w dniu Pierwszej Komunii Świętej. Dekorowana biało-różowymi kwiatkami pasuje do każdej komunijnej stylizacji. Torebeczka na pewno spodoba się każdej dziewczynce.

  29,98 zł
 • TOREBKA komunijna LUX Perłowe Kwiaty TOREBKA komunijna LUX Perłowe Kwiaty
  54,98 zł
  TOREBKA komunijna LUX Perłowe Kwiaty

  Elegancka, biała torebka która doda uroku podczas uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Torebeczka pasuje do każdego komunijnego stroju. Wewnątrz można umieścić najpotrzebniejsze rzeczy takie jakie różaniec, książeczka do nabożeństwa czy chusteczki.

  54,98 zł
 • TOREBKA komunijna LUX Klasyczny Minimalizm TOREBKA komunijna LUX Klasyczny Minimalizm
  54,98 zł
  TOREBKA komunijna LUX Klasyczny Minimalizm

  Elegancka torebeczka to niezbędny dodatek komunijnego stroju. Dzięki niej dziewczynka poczuje się wyjątkowo. W torebeczce można umieścić wszystkie niezbędne dodatki takie jak różaniec, książeczkę do nabożeństwa czy rękawiczki komunijne.

  54,98 zł
 • TOREBKA komunijna LUX Biała Kokardka TOREBKA komunijna LUX Biała Kokardka
  54,98 zł
  TOREBKA komunijna LUX Biała Kokardka

  Wyjątkowa biała torebeczka zdobiona mała kokardką. Dzięki torebeczce dziewczynka będzie miała wszystkie niezbędne rzeczy przy sobie. Torebeczka uzupełni każdą komunijną stylizację.

  54,98 zł
 • OZDOBA na rękę dla dziewczynki Subtelny Róż OZDOBA na rękę dla dziewczynki Subtelny Róż
  14,98 zł
  OZDOBA na rękę dla dziewczynki Subtelny Róż

  Śliczna bransoletka na rączkę dziewczynki, która dopełni stylizację na Pierwszą Komunię Świętą. Kwiatowa bransoletka to dodatek, który musi posiadać każda dziewczynka.

  14,98 zł
 • OZDOBA na rękę dla dziewczynki Z kokardką OZDOBA na rękę dla dziewczynki Z kokardką
  14,98 zł
  OZDOBA na rękę dla dziewczynki Z kokardką

  Śliczna ozdoba na rękę dla dziewczynki, która uzupełni stylizację na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Taki dodatek sprawi wiele radości każdej małej księżniczce. Do ozdoby możesz dokupić również pasującą torebeczkę.

  14,98 zł
 • OZDOBA na rękę dla dziewczynki Uroczy Róż OZDOBA na rękę dla dziewczynki Uroczy Róż
  14,98 zł
  OZDOBA na rękę dla dziewczynki Uroczy Róż

  Śliczna ozdoba na rękę dziewczynki na Pierwszą Komunię Świętą. Delikatne kwiaty spodobają się każdej małej dziewczynce. Taka ozdoba sprawi, że poczuje się ona naprawdę wyjątkowo.

  14,98 zł
 • OZDOBA na rękę dla dziewczynki Subtelna Biel OZDOBA na rękę dla dziewczynki Subtelna Biel
  14,98 zł
  OZDOBA na rękę dla dziewczynki Subtelna Biel

  Ozdoba na rączkę, która wyróżni każdą dziewczynkę w dniu Pierwszej Komunii Świętej. Taki dodatek doda blasku każdej stylizacji. Subtelna ozdoba pasuje do każdej komunijnej stylizacji.

  14,98 zł
 • OZDOBA na rękę dla dziewczynki Powiew Świeżości OZDOBA na rękę dla dziewczynki Powiew Świeżości
  14,98 zł
  OZDOBA na rękę dla dziewczynki Powiew Świeżości

  Subtelna ozdoba na rączkę dziewczynki, którą założy w dniu Pierwszej Komunii Świętej. Delikatne białe kwiatu oraz zielone akcenty pasują do każdej komunijnej stylizacji. Dzięki temu wyróżnisz dziewczynkę w tym wyjątkowym dniu.

  14,98 zł
 • CHUSTECZKA komunijna z imieniem i datą Złota Hostia ZŁOTA CHUSTECZKA komunijna z imieniem i datą Złota Hostia ZŁOTA
  29,98 zł
  CHUSTECZKA komunijna z imieniem i datą Złota Hostia ZŁOTA

  Wyjątkowa atłasowa chusteczka, to niezbędny dodatek na Pierwszą Komunię Świętą. Chusteczka personalizowana jest imieniem dziecka oraz datą uroczystości dzięki czemu będzie również pamiątką tego dnia.

  29,98 zł
 • CHUSTECZKA komunijna z imieniem i datą Srebrna Hostia BIAŁA CHUSTECZKA komunijna z imieniem i datą Srebrna Hostia BIAŁA
  29,98 zł
  CHUSTECZKA komunijna z imieniem i datą Srebrna Hostia BIAŁA

  Chusteczka to niezbędny dodatek podczas Pierwszej Komunii Świętej. Szatka jest personalizowana imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Szatka to nie tylko praktyczny dodatek ale również piękna pamiątka tego dnia.

  29,98 zł
 • CHUSTECZKA komunijna Kielich CHUSTECZKA komunijna Kielich
  10,98 zł
  CHUSTECZKA komunijna Kielich

  Chusteczka na Pierwszą Komunię Świętą to niezbędny dodatek do każdej uroczystości. Chusteczka posiada haft w postaci srebrno-złotego IHS. Chusteczkę można umieścić w torebeczce tak aby zawsze była pod ręką.

  10,98 zł

Torebki komunijne, chusteczki, ozdoby na rączkę to akcesoria komunijne dla dziewczynek, które doskonale sprawdzają się podczas ceremonii Pierwszej Komunii Świętej. Warto wyposażyć dziecko komunijne w takie artykuły i dodatki, dzięki którym poczuje się ono bardzo wyjątkowo. Ręcznie robione dodatki komunijne zrobią ogromne wrażenie na dziecku oraz gościach, a piękna kreacja jest podstawą tego dnia. Wszystkie niezbędne dodatki komunijne można znaleźć w sklepie internetowym z dekoracjami okolicznościowymi. Torebki komunijne, chusteczki komunijne, ozdoby na rączkę to wspaniałe propozycje, aby podkreślić odświętny strój dziewczynki na Pierwszą Komunię Świętą.

Torebki komunijne 2020/2021 - jaką torebkę komunijną wybrać?

Torebka komunijna dla dziewczynki to piękny dodatek komunijny, w którym w praktyczny sposób można przechować książeczkę, pieniążki oraz rękawiczki, a także inne artykuły komunijne potrzebne podczas ceremonii. Torebka komunijna z perełkami to ulubiony model każdej małej księżniczki! Elegancka materiałowa torebka komunijna LUX z serii klasyczny minimalizm będzie pasowała do0 każdego stroju komunijnego dziewczynki. Bardzo popularna jest także ręcznie robiona torebka komunijna na szydełku, która jest pięknym rękodziełem i prezentuje się wyjątkowo. Woreczek komunijny to inny model torebki komunijnej, bardziej nowoczesny. Kolekcje komunijne Subtelny Róż, Uroczy Róż i Powiew Świeżości to idealne kompozycje dekoracyjne torebki komunijnej dla dziewczynki. Ściągacz i paseczki torebki są bardzo wygodne.

Torebka komunijna z delikatnymi kwiatkami

Torebka komunijna z delikatnymi kwiatkami

Chusteczki komunijne - nowoczesna metoda przyjmowania pierwszej Eucharystii

Chusteczka komunijna dla chłopca i dla dziewczynki to nowoczesny artykuł na Komunię, które dziecko powinno mieć pod ręką. Chusteczka zwana jest puryfikatorem i za jego pomocą można przyjąć tzw. Komunię na rękę. Jest to bardzo cenny dodatek komunijny, głównie w 2020 roku. Atłasowa chusteczka komunijna personalizowana i uniwersalna doskonale sprawdzi się podczas ceremonii Pierwszej Komunii Świętej. Wyjątkowo prezentują się chusteczki z imieniem dziecka i datą uroczystości, wzbogacona motywami sakralnymi, np. srebrną lub złotą hostią.

 chusteczka komunijna z nadrukiem złotej hostii

Chusteczka komunijna z nadrukiem złotej Hostii

Ozdoby na rączkę

Dekoracje komunijne stroju dziecka to m.in. ozdoby na rączkę. Ozdoba na rękę dla dziewczynki w formie przywiązanego stroika kwiatowego to doskonałe przybranie na uroczystość. Subtelny Róż, Z Kokardką, Uroczy Róż, Subtelna Biel, Powiew Świeżości to serie komunijne ozdób na rękę dla dziewczynki, które są jednakowo efektywne. Dzięki ozdobom dziewczynka poczuje się jak mała księżniczka.


ozdoba na ręke dla dziewczynki na Komunię

Ozdoba na rękę dla dziewczynki na Pierwszą Komunię Świętą