Podziękowania dla Chrzestnych na Chrzest i Komunię to wyraz wdzięczności za obecność, wręczone prezenty, a także wspieranie dziecka od pierwszych chwil życia. Świetnym pomysłem jest wręczenie dziesiątki różańca w drewnianym pudełku z przepiękną dedykacją, która spodoba się Chrzestnym lub Dziadkom. Często wręczane są także zestawy ze słodkościami: skrzynie z miodem, konfiturami czy czekoladą. Warto zadbać o to, by prezenty dla Chrzestnych były pięknie wykonane. Podziękowanie dla Chrzestnych rękodzieło to jedna z najpopularniejszych propozycji.

Wybierz:

Prezenty i podziękowania dla Chrzestnych

Prezenty i podziękowania dla Chrzestnych

Rodzice Chrzestni to kobieta i mężczyzna, którzy podczas Chrztu Świętego towarzyszą dziecku. W trakcie ceremonii zobowiązują się oni do troski oraz wspierania swojego chrześniaka, a także wychowywanie go w duchu chrześcijaństwa. Właśnie z tego powodu wybór Chrzestnych jest naprawdę ważny dla każdego maluszka. Osoby, które podejmują się takiej roli, biorą na siebie dużą odpowiedzialność oraz deklarują chęć uczestniczenia w życiu dziecka. Bez dwóch zdań warto docenić bliskich, którzy zgodzili się na zostanie Rodzicami Chrzestnymi maluszka. Dobre słowo zawsze jest sprawdzonym rozwiązaniem, jednak jeśli chcesz, aby Twoje podziękowania były naprawdę niezapomniane, postaw na piękny podarunek z naszej oferty! Wysokiej jakości produkty zaprojektowane specjalnie na tę okazję pozwolą w wyjątkowym stylu wyrazić wdzięczność za wszystko, co Rodzice Chrzestni robią dla Twojej pociechy. Bogate kosze prezentowe, symboliczne drobiazgi i wiele innych artykułów możesz zamówić prosto z dostawą do domu. Jakie prezenty najlepiej sprawdzą się na podziękowania dla Chrzestnych?

Podziękowania dla Chrzestnych na Chrzest

Kupno podziękowań dla Chrzestnych to piękny gest, który na pewno spodoba się obdarowanym osobom. Zwłaszcza, że tego rodzaju prezent może przybrać rozmaite formy. Eko zestaw smakołyków w personalizowanym worku to niewątpliwie modna i zaskakująca propozycja. Równie ciekawie prezentują się kosze prezentowe w drewnianych skrzyniach. Miody, czekoladki, lizaki i inne słodkości przypadną do gustu każdej obdarowanej osobie. Zwłaszcza, że każdy zestaw opatrzony jest kartką z personalizowanym tekstem. W podobny sposób zaprojektowane są boxy ze słodyczami, kubkami, aromatycznymi herbatami czy solami do kąpieli. Drewniane pudełka z różańcem, bransoletką, słonikiem na szczęście albo ozdobnym aniołkiem to niezwykle klimatyczny podarunek dla Chrzestnych. Bliskich mile zaskoczysz też drewnianą figurką aniołka z sercem. Nasze podarunki fenomenalnie sprawdzą się jako podziękowania dla Chrzestnych, ale także dziadków, którzy chętnie pomagają przy opiece nad maluszkiem.

Podziękowania dla Chrzestnych na Chrzest w drewnianej skrzyni
Podziękowania dla Chrzestnych na Chrzest w drewnianej skrzyni 

Podziękowania dla Chrzestnych na Komunię

Podczas Komunii Chrzestnym czy też dziadkom podziękować można za wsparcie i miłość okazywane dziecku przez całe dotychczasowe życie. Nastrojowe upominki zaprojektowane specjalnie z myślą o ceremonii na pewno spodobają się obdarowanym osobom. Duże drewniane skrzynie lub naturalne worki ze smakołykami to znakomity prezent, który przypadnie do gustu każdemu. Drewniane pudełko z czekoladkami i bransoletką to świetna propozycja dla Chrzestnej lub babci. Ozdobny różaniec, aniołek lub smakowita bombonierka doskonale sprawdzą się jako podziękowania w czasie Pierwszej Komunii. Bliskim swojego maluszka podarować możesz także figurkę anioła bądź personalizowany kubek. Wiele z naszych produktów można spersonalizować przy pomocy imienia obdarowywanej osoby, dzięki czemu upominki będą niepowtarzalne. Sprawdź obowiązkowo wszystkie nasze propozycje i wybierz swoją ulubioną!

Podziękowanie dla Chrzestnych w drewnianych pudełkach
Podziękowanie dla Chrzestnych na Komunię w drewnianym pudełku