Dekoracje na Baby Shower - zestawy

Dekoracje na Baby Shower - zestawy

Dekoracje na Baby Shower w postaci balonów, banerów, girland, kubeczków, talerzyków można kupić w gotowym zestawie! W zależności od płci dziecka dekoracje na Baby Shower dla chłopca są w błękitnym kolorze, a dla dziewczynki w różowym! Gotowy zestaw dekoracji na Baby Shower pozwoli w szybki sposób udekorować salę i stół! Komplety zawierają modne i charakterystyczne dekoracje na Baby Shower Przyszłej Mamy i jej dziecka.

Dekoracje na Baby Shower - zestawy

 • ZESTAW dekoracji na Baby Shower NIEBIESKI It's a boy ZESTAW dekoracji na Baby Shower NIEBIESKI It's a boy
  59,98 zł
  ZESTAW dekoracji na Baby Shower NIEBIESKI...
  1 Recenzje

  Fantastyczny zestaw dekoracji przygotowany specjalnie na Baby Shower dla Przyszłej Mamy, która spodziewa się przyjścia na świat synka! Zestaw jest estetycznie zapakowany i zawiera rewelacyjne dekoracje stołu i pomieszczenia. Dekoracje wykonane w niebieskim kolorze świetnie będą prezentować się na zdjęciach z imprezki.

  59,98 zł
 • ZESTAW dekoracji na Baby Shower NIEBIESKI It's a girl ZESTAW dekoracji na Baby Shower NIEBIESKI It's a girl
  59,98 zł
  ZESTAW dekoracji na Baby Shower RÓŻOWY...

  Rewelacyjny zestaw dekoracji w różowym kolorze na Baby Shower! Zawiera najważniejsze elementy, które pozwolą w fantastyczny sposób udekorować imprezkę. Wspaniała propozycja na Baby Shower dla Przyszłej Mamy, która spodziewa się przyjścia na świat córeczki. Zestaw zapakowany jest w estetyczne pudełko.

  59,98 zł
 • ZESTAW balonów na Baby Shower ROSEGOLD różowe złote MEGA ZESTAW balonów na Baby Shower ROSEGOLD różowe złote MEGA
  54,98 zł
  ZESTAW balonów na Baby Shower ROSEGOLD...

  Fantastyczny zestaw balonów na Baby Shower w modnym kolorze rosegold! Niesamowita dekoracja pomieszczenia, która zachwyci Przyszłą Mamę i wszystkie przyjaciółki obecne na imprezce. Baby Shower w kolorze rosegold świetnie będzie prezentować się na pamiątkowych zdjęciach z przyjęcia.

  54,98 zł