Dekoracje na Baby Shower - zestawy

Dekoracje na Baby Shower - zestawy

Dekoracje na Baby Shower w postaci balonów, banerów, girland, kubeczków, talerzyków można kupić w gotowym zestawie! W zależności od płci dziecka dekoracje na Baby Shower dla chłopca są w błękitnym kolorze, a dla dziewczynki w różowym! Gotowy zestaw dekoracji na Baby Shower pozwoli w szybki sposób udekorować salę i stół! Komplety zawierają modne i charakterystyczne dekoracje na Baby Shower Przyszłej Mamy i jej dziecka. Przy dekoracji sali najważniejsze są balony na Baby Shower girl lub boy, które podkreśla płeć dziecka. Dzięki zestawom stworzysz spójne dekoracje sali na Baby Shower.

Dekoracje na Baby Shower - zestawy

 • ZESTAW dekoracji na Baby Shower NIEBIESKI It's a boy ZESTAW dekoracji na Baby Shower NIEBIESKI It's a boy
  59,98 zł
  ZESTAW dekoracji na Baby Shower NIEBIESKI...
  1 Recenzje

  Fantastyczny zestaw dekoracji przygotowany specjalnie na Baby Shower dla Przyszłej Mamy, która spodziewa się przyjścia na świat synka! Zestaw jest estetycznie zapakowany i zawiera rewelacyjne dekoracje stołu i pomieszczenia. Dekoracje wykonane w niebieskim kolorze świetnie będą prezentować się na zdjęciach z imprezki.

  59,98 zł
 • ZESTAW dekoracji na Baby Shower NIEBIESKI It's a girl ZESTAW dekoracji na Baby Shower NIEBIESKI It's a girl
  59,98 zł
  ZESTAW dekoracji na Baby Shower RÓŻOWY...

  Rewelacyjny zestaw dekoracji w różowym kolorze na Baby Shower! Zawiera najważniejsze elementy, które pozwolą w fantastyczny sposób udekorować imprezkę. Wspaniała propozycja na Baby Shower dla Przyszłej Mamy, która spodziewa się przyjścia na świat córeczki. Zestaw zapakowany jest w estetyczne pudełko.

  59,98 zł
 • ZESTAW balonów na Baby Shower BIAŁO-ZŁOTY ZESTAW balonów na Baby Shower BIAŁO-ZŁOTY
  39,98 zł
  ZESTAW balonów na Baby Shower BIAŁO-ZŁOTY

  Fantastyczny zestaw balonów na Baby Shower w biało-złotej kolorystyce. Taki komplet pozwoli w elegancki i modny sposób udekorować przyjęcie dla Przyszłej Mamy. W zestawie znajduje się baner oraz balony z napisem "Baby Shower", które świetnie podkreślą charakter imprezki.

  39,98 zł
 • BALONY foliowe Baby Shower różowe MEGA BALONY foliowe Baby Shower różowe MEGA
  14,00 zł 19,98 zł
  Wyprzedaż!
  BALONY foliowe Baby Shower różowe MEGA...

  Przepiękne balony foliowe w kształcie ogromnego napisu Baby Shower to idealna propozycja na Baby Shower dziewczynki. Balony dekorowane są nadrukiem uroczych białych serduszek. Można napełniać je jedynie powietrzem.

  14,00 zł 19,98 zł
 • BALONY foliowe Baby Shower niebieskie MEGA BALONY foliowe Baby Shower niebieskie MEGA
  14,00 zł 19,98 zł
  Wyprzedaż!
  BALONY foliowe Baby Shower niebieskie MEGA...

  Okazałe balony foliowe na Baby Shower chłopca. Wspaniała propozycja, by pięknie udekorować wnętrze, ale też stworzyć niesamowite tło do zdjęć z przyjęcia. Balony prezentują się pięknie i elegancko.

  14,00 zł 19,98 zł
 • ZESTAW balonów na Baby Shower ze stojakiem BIAŁO-ZŁOTY ZESTAW balonów na Baby Shower ze stojakiem BIAŁO-ZŁOTY
  39,98 zł
  ZESTAW balonów na Baby Shower ze stojakiem...

  Rewelacyjny zestaw dekoracji na Baby Shower! Plastikowy stojak i balony w biało-złotej kolorystyce pozwolą stworzyć efektowną i modną dekorację na imprezkę dla Przyszłej Mamy. Balony z napisem "Baby Shower" i złotymi stópkami wspaniale podkreślą charakter przyjęcia.

  39,98 zł
 • ZESTAW balonów na Roczek, urodziny Rosegold NEW ZESTAW balonów na Roczek, urodziny Rosegold NEW
  24,98 zł
  ZESTAW balonów na Roczek, urodziny...

  Rewelacyjny zestaw balonów na dziecięce przyjęcia w modnym kolorze rosegold. W komplecie znajdują się balony w różnych kształtach, które idealnie się ze sobą komponują. Balony w kolorze jasnego różu fantastycznie prezentują się podczas przyjęcia.

  24,98 zł

Dekoracje na Baby Shower w modnych zestawach

Dekoracje na Baby Shower to nie lada wyzwanie! Bowiem należy odpowiednio dobrać aranżację dekoracyjną do wyjątkowej okazji jaką jest oczekiwanie narodzin maluszka. Wspaniałym pomysłem jest zestaw na Baby Shower, gdzie można znaleźć różnorodne dekoracje jak: balony, banery, girlandy, kubeczki, talerzyki. Wielość wariantów kolorystycznych zestawów pozwoli na personalne dobranie stylu do okazji. Niekiedy skompletowane zestawy dekoracyjne to kompleksowe kombinacje, które zapewnią pełną dekorację wnętrza lub pleneru, bez dodatkowych kosztów. Dlatego też jest to chętnie wybierany wariant dekoracyjny przez Przyszłe Mamy, ich przyjaciółki oraz siostry.

Planując perfekcyjną dekorację sali nie zapomnijmy o torcie na Baby Shower, który również może być udekorowany wedle uznania pięknymi topperami, perosnalizowanym opłatkami lub specjalnymi świeczkami na tort.

Wszystkie zestawy dekoracyjne na Baby Shower dla chłopca i dla dziewczynki można znaleźć w sklepie internetowym LeonKameleon.pl. Widnieje tutaj wiele inspiracji dekoracyjnych, które można wykorzystać podczas planowania własnego przyjęcia lub uroczystości dla siostry lub przyjaciółki. Nie zwlekaj i wybierz zestaw dekoracji dla siebie!

Dekoracje na Baby Shower zestaw rosegold

Dekoracje na Baby Shower zestaw rosegold

Jakie dekoracje na Baby Shower dla dziewczynki wykorzystać?

Dekoracje na Baby Shower dla dziewczynki to przewaga kolorystyczna różu, który wygląda niezwykle uroczo i dziewczęco. Z pewnością zestaw dekoracji na baby Shower dziewczynki w takiej kolorystyce spodoba się Przyszłej Mamie, która wyczekuje narodzin córeczki. Balony na Baby Shower dla dziewczynki, girlandy, banery i dekoracje stołu w kolorze różowym świetnie podkreślą płeć oczekiwanego maleństwa.  

Jakie dekoracje na Baby Shower dla chłopca wykorzystać?

Dekoracje na Baby Shower dla chłopca są głównie niebieski i błękitne, przez co trafnie oddając charakter przyjęcia oraz wskazują na płeć wyczekiwanego maluszka. Zestaw dekoracji na Baby Shower chłopca w niebieskiej kolorystyce na pewno przypadnie do gustu Przyszłej Mamie oczekującej na narodziny synka, dlatego warto uważnie przemyśleć aranżację wnętrza lub pleneru na tę okazję.

Skupiając się na perfekcyjnych dekoracjach wnętrza nie można zapominać o zabawach na Baby Shower, które świetnie urozmaicą przyjęcie. humorystyczne quizy i testy dla Przyszłej Mamy pozwolą na sprawdzenie jej wiedzy na temat macierzyństwa, które ją niedługo czeka. W woli matki mogą wypróbować się także goście. Zabawy na Baby Shower gwarantują wiele śmiechu oraz ubaw po pachy, dlatego należy zaopatrzyć się w niezbędne gadżety do przeprowadzenia gier i zabaw na Baby Shower.

Sprawdź wszystkie dekoracje w kategorii DEKORACJE SALI NA BABY SHOWER:

Balony na Baby Shower

Girlandy i banery Baby Shower

Baby Shower zestawy dekoracji