Baby Shower dziewczynki Zwierzątka

Baby Shower dziewczynki Zwierzątka

Baby Shower to ostanie przyjęcie przed nadejściem dziecka. Wypraw je w hucznym stylu korzystając z przepięknych produktów z kolekcji Zwierzątka dla dziewczynki! Urocze zwierzątka pośród odcieni różu oraz złota zaprezentują się niesamowicie efektownie. Personalizowane produkty pozwolą podkreślić charakter imprezki. Opłatek na tort, kakemono, księga pamiątkowa oraz wiele różnych, dopasowanych graficznie produktów zauroczą przyszłą mamę! 

Baby Shower dziewczynki Zwierzątka

 • ZAPROSZENIE na Baby Shower dziewczynki na telefon elektroniczne Zwierzątka ZAPROSZENIE na Baby Shower dziewczynki na telefon elektroniczne Zwierzątka
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Baby Shower dziewczynki na telefon elektroniczne Zwierzątka

  Zaproś bliskich na Baby Shower w modny sposób! Prześlij gościom elektroniczne powiadomienie, które przekaże wszystkie szczegóły dotyczące przyjęcia. Zaproszenie zdobione jest uroczą grafika zwierzątek na różowym tle z elementami złota. W ten sposób wesprzesz ekologię! 

  39,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Baby Shower dziewczynki Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Baby Shower dziewczynki Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Baby Shower dziewczynki Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała...
  1 Recenzje

  Piękna księga pamiątkowa w sztywnej oprawie dzięki której zachowasz wszystkie życzenia, zdjęcia oraz wyjątkowe wpisy od zaproszonych gości. Na okładce znajduje się naklejka z personalizacją w postaci imienia przyszłej Mamusi oraz daty przyjęcia, całość dopełnia grafika zwierzątek na różowym tle. To cudowna pamiątka! 

  49,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Baby Shower dziewczynki Tabliczka Zwierzątka (+ramka) DEKORACJA stołu na Baby Shower dziewczynki Tabliczka Zwierzątka (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Baby Shower dziewczynki Tabliczka Zwierzątka (+ramka)

  Piękna dekoracja stołu na Baby Shower dziewczynki! Motyw graficzny leśnych zwierzątek w otoczeniu kwiatów oraz delikatnego różu z elementami złota został wzbogacony o personalizację w postaci imienia Ciężarnej oraz daty przyjęcia. Produkt wspaniale zaprezentuje się na stole podczas przyjęcia! 

  17,98 zł
 • WINIETKI dla dzieci Zwierzaki różowe 10szt WINIETKI dla dzieci Zwierzaki różowe 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI dla dzieci Zwierzaki różowe 10szt

  Winietki to wspaniały dodatek na przyjęcie. Wyróżnij dziewczynki i postaw przy ich nakryciach winietki z grafika leśnych zwierzątek pośród różu. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego wypisania

  9,98 zł
 • PLAKAT na Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm PLAKAT na Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT na Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm

  Przepiękny plakat na Baby Shower! Udekorujcie sale w efektownym stylu za pomocą plakatu z uroczą grafiką zwierzątek na różowym tle! Personalizowany produkt zawiera imię Ciężarnej oraz datę przyjęcia. Plakat świetnie skomponuje się z resztą elementów z kolekcji. 

  59,98 zł
 • Dekoracja sali na Baby Shower dziewczynki personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka Dekoracja sali na Baby Shower dziewczynki personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka
  99,98 zł
  Dekoracja sali na Baby Shower dziewczynki personalizowana + listwa...

  Kakemono to wyjątkowa dekoracja pomieszczenia na Baby Shower. Wykorzystajcie ją podczas przyjęcia dla Przyszłej Mamusi. Na plakacie znajduje się grafika zwierzątek na delikatnym, różowym tle. Dodatkowa personalizacja sprawia, że produkt staje się jeszcze bardziej szczególny. Żaden gość nie przejdzie obojętnie obok takiej ozdoby! 

  99,98 zł
 • WINO bezalkoholowe na Baby Shower dziewczynki Zwierzątka Z IMIENIEM 200ml WINO bezalkoholowe na Baby Shower dziewczynki Zwierzątka Z IMIENIEM 200ml
  19,98 zł
  WINO bezalkoholowe na Baby Shower dziewczynki Zwierzątka Z IMIENIEM 200ml

  Wino bezalkoholowe pozwoli wam wnieść toast za przyszłą Mamusię na przyjęciu Baby Shower! Personalizowany produkt zawiera imię Ciężarnej, datę przyjęcia oraz grafikę zwierzątek na różowym tle. Wino sprzedawane jest w komplecie z ozdobną wstążką oraz słomką. 

  19,98 zł
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt
  44,98 zł
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Baby Shower...

  Szukasz pomysłu na podziękowania dla gości podczas przyjęcia Baby Shower? Wykorzystaj szklane buteleczki z korkiem zdobione personalizowaną naklejką z grafiką zwierzątek na różowym tle. Do buteleczek możesz wsypać aromatyczną kawę, herbatę, słodkie cukiereczki lub inne drobne elementy.

  44,98 zł
 • BAŃKI mydlane na Baby Shower dziewczynki z personalizacją Zwierzątka BAŃKI mydlane na Baby Shower dziewczynki z personalizacją Zwierzątka
  3,49 zł
  BAŃKI mydlane na Baby Shower dziewczynki z personalizacją Zwierzątka

  Piękne podziękowanie dla gości w formie malutkich plastikowych buteleczek do puszczania baniek. Do produktu dołączone zostały personalizowane etykiety z grafiką zwierzątek na różowym tle. Zamów je na swoje Baby Shower! 

  3,49 zł
 • LIZAKI na Baby Shower dziewczynki z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI na Baby Shower dziewczynki z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  49,98 zł
  LIZAKI na Baby Shower dziewczynki z sercem Zwierzątka (+bileciki...

  Słodkie podziękowanie w formie lizaków z personalizowanymi etykietami! Podziękuj za przybycie na Baby Shower w smaczny sposób. Do lizaków dołączono okrągłe bileciki z samoprzylepną naklejką zdobioną grafiką zwierzątek z różowym tle. Taki produkt zachwyci wszystkie koleżanki! 

  49,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt LIZAKI podziękowanie Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt
  29,98 zł
  LIZAKI podziękowanie Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka...

  Zaskocz gości słodkim podziękowaniem! Lizaki o owocowym smaku zawierają naklejkę z personalizacją oraz uroczą grafiką leśnych zwierzątek na różowym tle. Lizaki można przewiązać ozdobną wstążeczką. 

  29,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb) MIÓD podziękowanie na Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)

  Uroczy upominek w szklanym słoiczku! Miodek dekorowany materiałem oraz białą wstążeczką zawiera personalizowaną etykietę z imieniem przyszłej Mamusi, datą uroczystości oraz napisem Baby Shower. Całość zdobi delikatna grafika zwierzątek na różowym tle. Miód to wspaniałe podziękowanie dla gości, którzy bez wątpienia będą zachwyceni otrzymanym prezentem! 

  9,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb) SŁOICZEK z cukierkami na Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)

  Mini słoiczek wypełniony słodkimi landrynkami to wspaniały sposób na podziękowanie gościom za przybycie na Baby Shower. Personalizowany produkt zawiera naklejkę z imieniem Przyszłej Mamy, datą uroczystości oraz grafiką leśnych zwierzątek na delikatnym, różowym tle. Całość dopełnia materiałowy kapturek oraz wstążeczka.

  8,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowania na Baby Shower dziewczynki Z PERSONALIZACJĄ Zwierzątka 40ml SŁOICZEK na podziękowania na Baby Shower dziewczynki Z PERSONALIZACJĄ Zwierzątka 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowania na Baby Shower dziewczynki Z PERSONALIZACJĄ...

  Urocze podziękowanie zawarte w małych słoiczkach. Wręcz bliskim przybyłym na Baby Shower produkt z personalizowaną naklejką zdobioną grafiką zwierzątek na różowym tle. Do środka możesz włożyć cukierki, draże, kawę, herbatę lub inne drobne elementy. Dla większego efektu słoiczki możesz przewiązać ozdobną wstążką. 

  3,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Baby Shower dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 100% Handmade ŚWIECA sojowa na Baby Shower dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 100% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa na Baby Shower dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM...

  Mini świeczka sojowa w wspaniały sposób podziękuje przyjaciółkom za przybycie na Baby Shower! Produkt dekorowany jest naklejką z grafiką zwierzątek na różowym tle. Oryginalny produkt wpadnie w gust każdemu z gości! 

  12,98 zł
 • KRÓWKI na Baby Shower dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt KRÓWKI na Baby Shower dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Baby Shower dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt

  Słodkie krówki zostały zawinięte w personalizowany papierek z imieniem przyszłej Mamusi, datą przyjęcia oraz modną grafiką zwierzątek na jasnoróżowym tle. To wspaniały pomysł na podziękowanie przyjaciółkom za przybycie na Baby Shower. Krówki można umieścić w ozdobnych pudełeczkach lub woreczkach z organzy. 

  39,98 zł
 • CZEKOLADKI na Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt CZEKOLADKI na Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt

  Pyszne czekoladki z belgijskiej czekolady zostały zawinięte w personalizowany papierek zdobiony uroczą grafika leśnych zwierzątek na pięknym, różowym tle. To wspaniały upominek na Baby Shower! Podaruj go przyjaciółkom, będą zachwycone. Czekoladki możesz umieścić w ozdobnych woreczkach z organzy lub pudełeczkach. 

  29,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Baby Shower dziewczynki Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA Serca na Baby Shower dziewczynki Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca na Baby Shower dziewczynki Zwierzątka 10szt...

  Zastanawiasz się jak w elegancki sposób przekazać bliskim podziękowania za przybycie na Baby Shower? Zapakuj czekoladki, krówki lub inne słodkie elementy do ozdobnych pudełeczek w kształcie serduszka! Do produktu dołączona została personalizowana naklejka z grafika zwierzątek na różowym tle. Całość świetnie zaprezentuje się na stole, ułożona przy...

  28,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort Baby Shower dziewczynki Ø20cm Zwierzątka OPŁATEK personalizowany na tort Baby Shower dziewczynki Ø20cm Zwierzątka
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na tort Baby Shower dziewczynki Ø20cm Zwierzątka

  Okrągły opłatek waflowy świetnie zaprezentuje się podczas przyjęcia z okazji Baby Shower. Dekorację zdobi personalizacja z imieniem Ciężarnej oraz datą uroczystości. Nadruk zwierzątek na jasnoróżowym tle świetnie sprawdzi się podczas przyjęcia dla dziewczynki. Opłatek bez większego problemu można umieścić na torcie. 

  17,98 zł
 • TOPPER na tort Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka TOPPER na tort Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka
  24,98 zł
  TOPPER na tort Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka

  Przepiękna dekoracja tortu w formie personalizowanego toppera! Wykorzystaj go podczas Baby Shower dziewczynki! Produkt z grafiką zwierzątek na różowym tle z delikatnymi akcentami złota zawiera imię przyszłej Mamusi oraz datę uroczystości. W komplecie wysyłamy również drewniane patyczki z przylepcami. 

  24,98 zł
 • KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Baby Shower dziewczynki 6szt (+etykieta) KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Baby Shower dziewczynki 6szt (+etykieta)
  14,98 zł
  KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Baby Shower dziewczynki 6szt...

  Papierowe kubeczki to świetny dodatek na Baby Shower! Produkt został ozdobiony personalizowaną naklejką z motywem zwierzątek na różowym tle. Personalizacja zawiera imię przyszłej Mamusi oraz datę uroczystości. Kubeczki papierowe ułatwią sprzątanie po imprezce! 

  14,98 zł
 • SERWETKI papierowe Baby dla dziewczynki 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Baby dla dziewczynki 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI papierowe Baby dla dziewczynki 33x33cm 20szt

  Wyjątkowe serwetki na Baby Shower dziewczynki! Produkt zdobiony grafiką leśnych zwierzątek z akcentami różu oraz złota wspaniale zaprezentuje się podczas przyjęcia. Serwetki zostały wykonane z wysokiej jakości 3-warstwowego papieru. 

  12,98 zł
 • ZESTAW dekoracji stołu na Baby Shower dziewczynki ZESTAW dekoracji stołu na Baby Shower dziewczynki
  27,94 zł
  ZESTAW dekoracji stołu na Baby Shower dziewczynki...

  Wspaniały zestaw dekoracyjny na przyjęcie Baby Shower! W skład zestawu wchodzą serwetki z napisem BABY zdobione uroczą grafiką leśnych zwierzątek z elementami różu, talerzyki oraz kubki ze złotymi brzegami. Całość przepięknie zaprezentuje się na imprezowym stole!

  27,94 zł
 • SZARFA dla Przyszłej Mamy Baby Shower Mom to Be Różowa SZARFA dla Przyszłej Mamy Baby Shower Mom to Be Różowa
  24,98 zł
  SZARFA dla Przyszłej Mamy Baby Shower Mom to Be Różowa

  Elegancka szarfa z napisem Mom to Be dla przyszłej mamy. Idealnie sprawdzi się podczas Baby Shower. Delikatny różowy kolor zdobi złoty napis w towarzystwie serduszek. Szarfa zdecydowanie nada przyjęciu stosowny charakter jednocześnie upiększając zdjęcia.

  24,98 zł
 • SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM RÓŻOWY NAPIS SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM RÓŻOWY NAPIS
  35,98 zł
  SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM RÓŻOWY NAPIS

  Śliczna szarfa z różowym napisem "Baby Shower" i imieniem Przyszłej Mamy to rewelacyjny dodatek na to fantastyczne przyjęcie! Szarfa dedykowana jest Mamie oraz wszystkim uczestniczkom wydarzenia. Dzięki tym pięknym szarfom zdjęcia z imprezki będą wyglądać wspaniale!

  35,98 zł
 • SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM Przyszła Mama RÓŻOWY NAPIS SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM Przyszła Mama RÓŻOWY NAPIS
  35,98 zł
  SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM Przyszła Mama RÓŻOWY NAPIS

  Jak zadbać o to, aby Przyszła Mama poczuła się wyjątkowo na przyjęciu Baby Shower? Rewelacyjnym pomysłem jest personalizowana szarfa z napisem "Przyszła Mama" i jej imieniem. Przyszła Mama będzie pozytywnie zaskoczona, a piękną szarfę po przyjęciu może zostawić na pamiątkę.

  35,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt

  Wyjątkowe serwetki flizelinowe, które podkreślają dekoracje stołu. Dzięki neutralnej barwie serwetki pasują do każdego stylu imprezy. Aby uzyskać wyjątkowy efekt warto zestawić serwetki z bieżnikiem i kieszonkami z tej samej serii. Za pomocą bezowych serwetek uzyskamy oryginalną bazę pod wybraną okoliczność.

  45,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt

  Świetną dekoracją stołu, która doda elegancji i oczaruje gości będą kieszonki na sztucce rustykalne. Cudowny bezowy kolor kieszonek będzie wspaniale współgrał z innymi przygotowanymi przez Ciebie dekoracjami. W zestawie znajduje się 25szt flizelinowych kieszonek.

  24,98 zł
 • BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m
  69,98 zł
  BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m

  Efektowna dekoracja stołu w postaci flizelinowego bieżnika w beżowym kolorze. Bieżnik pomoże Ci w szybki sposób odmienić wygląd każdego stołu i dodać mu elegancji. Piękny duży bieżnik w beżowym odcieniu wspaniale współgra z innymi dodatkami.

  69,98 zł
 • TALERZE papierowe EKO KRAFT Ø23cm 8szt DUŻE TALERZE papierowe EKO KRAFT Ø23cm 8szt DUŻE
  8,98 zł
  TALERZE papierowe EKO KRAFT Ø23cm 8szt DUŻE

  Talerzyki papierowe to niezastąpiony dodatek przyjęcia na każdą okazję! Talerzyki zostały wykonane z dobrej jakości papieru kraft, dzięki czemu wpisują się w najnowsze trendy ekologiczne. Talerzyki idealnie nadają się do podawania posiłków oraz ciasta. Świetnie prezentują się na imprezowym stole z kubeczkami w tym samym stylu.

  8,98 zł
 • KUBECZKI papierowe EKO KRAFT 8szt KUBECZKI papierowe EKO KRAFT 8szt
  7,98 zł
  KUBECZKI papierowe EKO KRAFT 8szt

  Papierowe kubeczki to niezastąpiony element każdego przyjęcia dla dzieci. Kubeczki wykonane z papieru kraft idealnie sprawdzą się na imprezkę w leśnym stylu. Fantastycznie prezentują się z dekoracjami urodzinowymi z kolekcji Liski.

  7,98 zł
 • SŁOMKI papierowe kraft EKO 10szt SŁOMKI papierowe kraft EKO 10szt
  4,98 zł
  SŁOMKI papierowe kraft EKO 10szt

  Słomki papierowe eko wykonane z kraftowego papieru to wspaniały dodatek na Roczek i urodzinki dziecka. Słomki wspaniale prezentują się zestawione w komplecie z talerzykami i kubeczkami w tym samym stylu. To świetny dodatek, który pięknie udekoruje stół i oczaruje zaproszonych gości. Słomki kraftowe wspaniale pasują na przyjęcia w stylu boho i rustykalnym!

  4,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid JASNORÓŻOWE 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid JASNORÓŻOWE 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid JASNORÓŻOWE 40x40cm 50szt

  Eleganckie serwetki w jasnoróżowym odcieniu to wspaniała propozycja dekoracji stołu na Chrzest dziewczynki. Serwetki są miękkie w dotyku i wykonane z bardzo dobrej jakości flizeliny. Świetnie prezentują się na stole ułożone na płasko na talerzach gości lub w serwetnikach.

  45,98 zł
 • SERWETKI 33x33cm JASNORÓŻOWE 20szt SERWETKI 33x33cm JASNORÓŻOWE 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI 33x33cm JASNORÓŻOWE 20szt

  Podczas słodkiego przyjęcia urodzinowego w pastelowych kolorach, nie może zabraknąć uroczych, ale i bardzo praktycznych serwetek! Klasyczne , pięknie wykonane, o delikatnej fakturze serwetki idealnie nadają się na imprezki dla Waszych małych księżniczek. Pastelowe, dziewczęce serwetki to sprawdzony wybór, a w połączeniu z pozostałymi elementami...

  7,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Jasnoróżowe 25szt KIESZONKI na sztućce Jasnoróżowe 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Jasnoróżowe 25szt

  Piękne flizelinowe kieszonki na sztućce w jasnoróżowym kolorze to idealna propozycja na Chrzest Święty dziewczynki. Wspaniale udekorują stół i świetnie komponują się z serwetkami u bieżnikiem w tym samym kolorze.

  24,98 zł
 • BIEŻNIK flizelinowy obrus Jasnoróżowy 40cmx5m BIEŻNIK flizelinowy obrus Jasnoróżowy 40cmx5m
  26,98 zł
  BIEŻNIK flizelinowy obrus Jasnoróżowy 40cmx5m

  Piękna i elegancka dekoracja stołu na Chrzest i inne przyjęcia dla dziewczynki. Bieżnik flizelinowy w jasnoróżowym kolorze wspaniale prezentuje się na stole. Można go układać wzdłuż, jak i również w poprzek stołu. 

  26,98 zł

Baby Shower dla dziewczynki - kolekcja Zwierzątka

Przyjęcie organizowane dla przyszłej mamy to fantastyczny sposób na celebrowanie tak szczególnego okresu w jej życiu. Jeśli Twoja przyjaciółka, siostra, znajoma - lub Ty sama! - oczekuje córeczki, możesz do przygotowania uroczystości wykorzystać naszą wyjątkową kolekcję dekoracji i dodatków. To projekt stworzony specjalnie z myślą o dziewczynce - różowa kolorystyka i bajkowe grafiki cudownie się ze sobą komponują. W efekcie całe przyjęcie wypadnie naprawdę znakomicie. Pastelowe odcienie powodują, że to niezwykle czarująca kolekcja na Baby Shower. Motyw leśnych zwierzątek, kwiatów oraz personalizowanych napisów tworzy niezwykle ciekawą propozycję na tego rodzaju okazję. Planujesz właśnie przyjęcie dla przyszłej mamy? W takim razie sprawdź nasze produkty i wybierz te, które przydadzą Ci się podczas uroczystości!

Pomysły na Baby Shower - co kupić?

Jakie produkty najlepiej wykorzystać podczas organizacji Baby Shower? Bez dwóch zdań przydatnym dodatkiem są zaproszenia. Na Baby Shower śmiało wybrać możesz nowoczesny projekt na telefon. Zaproszenia elektroniczne z personalizowanym tekstem to bardzo wygodny i oryginalny sposób na przekazanie gościom wszystkich niezbędnych informacji na temat przyjęcia. Idealnie sprawdzą się przy planowaniu imprezy-niespodzianki. Zaproszenia komfortowo i szybko roześlesz wszystkim dziewczynom zapraszanym na przyjęcie. Na przyjęcie przygotować możesz również różnorodne akcesoria i gadżety dla przyszłej mamy oraz wszystkich uczestniczek. Szarfa dla ciężarnej z napisem “Mom to be” stanowi idealny przykład takiego produktu. W niej przyszła mama będzie wyglądać naprawdę wyjątkowo i oryginalnie.

Zaproszenie na baby shower zwierzątka dziewczynka

Zaproszenie elektroniczne na Baby Shower

Dekoracje na Baby Shower dla dziewczynki

Na Baby Shower koniecznie wybierz również dekoracje, dzięki którym dom, restauracja, ogród czy inne miejsce wybrane na tę okazję zyska naprawdę oryginalny charakter. Ozdoby z naszej kolekcji ozdobione pięknym nadrukiem leśnych zwierzątek to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Duży plakat z imieniem stanowi niezawodny przykład takiej dekoracji. Zawieszony na ścianie czy ustawiony na specjalnie przygotowanym podstawku przyciągnie uwagę wszystkich dziewczyn. Uczestniczki Baby Shower mogą nawet na jego tle zapozować do pamiątkowych zdjęć. Inne personalizowane dekoracje: ścianki, tabliczki na stół czy kubeczki na zimne napoje bez dwóch zdań także sprawdzą się znakomicie na przyjęciu. Do kompletu dopasować można też bardziej uniwersalne ozdoby w odcieniach różu, bieli, beżu i brązu. 

Baby Shower - tort i przekąski na przyjęcie

Istotnym elementem przyjęć i uroczystości jest poczęstunek. Nie inaczej jest na Baby Shower. Smakołyki i przekąski bez najmniejszych wątpliwości pozwolą uatrakcyjnić imprezę dla przyszłej mamy. Papierowe talerzyki czy drewniane sztućce to niezbędne dodatki do poczęstunku. Będą też wygodnym rozwiązaniem, które ułatwi sprzątanie już po przyjęciu. Zdecydowanie bardzo efektownym elementem poczęstunku jest tort na Baby Shower. Ciasto przygotowane w cukierni, przez Ciebie lub inną uczestniczkę imprezy na pewno nada przyjęciu unikalny charakter. Taki wypiek śmiało udekorować można różnego rodzaju produktami, które podkreślą charakter imprezy. Drewniany topper z napisem “Baby Shower” albo jadalny opłatek z imieniem świetnie prezentować się będą na torcie dla przyszłej mamy.

Opłatek personalizowany baby shower zwierzątka dziewczynka

Opłatek z imieniem na Baby Shower