Kubki dla dziecka z imieniem

Kubki dla dziecka z imieniem

Dodatki dla dzieci z imieniem to fantastyczne gadżety, które przydają się maluchom w codziennym życiu. Dla najmłodszych wspaniałą propozycją są śliniaki dla dzieci, które zdobione są uroczymi grafikami i imieniem. Dla starszych szkrabów świetnie sprawdzą się kubki dla dzieci, które można wykorzystać w domu, szkole czy na wakacjach. Kubek z imieniem zdobiony jest nowoczesnymi grafikami, pozytywnymi tekstami i kolorowymi uszkami. Do szkoły oraz na spacery rewelacyjnie sprawdzą się również worki na buty z imieniem. Można do nich zapakować buty, strój gimnastyczny, książki czy zabawki. Takie dodatki to również fantastyczne dekoracje do pokoju dziecięcego.

Kubki dla dziecka z imieniem

 • KUBEK dla dziecka Unicorn Z IMIENIEM KUBEK dla dziecka Unicorn Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Unicorn Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Fantastyczny kubek dla dziecka, który zdobiony jest modną grafiką jednorożca. Kubek z imieniem to rewelacyjny dodatek nie tylko do domu, ale i również do szkoły czy na wakacyjne podróże. Kubek wykonany został w stylu unicorn, który z pewnością zachwyci wszystkie dziewczyny.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Różowy Króliczek Z IMIENIEM KUBEK dla dziecka Różowy Króliczek Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Różowy Króliczek Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Przepiękny kubek dla dziewczynki, który zachwyca swoja śliczną grafiką króliczka. Kubek wykonany został z ceramiki i ozdobiony imieniem dziecka. Personalizowany kubek to fantastyczny dodatek nie tylko do domu, ale i również do szkoły, na wakacje czy kolonie. Dzięki personalizacji nikt nie będzie miał wątpliwości kogo to jest kubek.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Księżniczka Z IMIENIEM KUBEK dla dziecka Księżniczka Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Księżniczka Z IMIENIEM

  Przepiękny personalizowany kubek dla dziecka z grafiką księżniczki i jednorożca. Kubek wpisuje się w najmodniejsze trendy i z pewnością zachwyci każdą dziewczynkę. Kubek z imieniem idealnie nada się do domu, szkoły, na wakacje czy kolonie.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Ballerina Z IMIENIEM KUBEK dla dziecka Ballerina Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Ballerina Z IMIENIEM

  Przepiękny kubek z imieniem dla dziewczynki, który zachwyca swoją wspaniałą grafiką. Kubek zdobiony jest różowym uszkiem i grafiką baletnicy. Personalizowany kubek to idealny dodatek nie tylko do domu, ale i również do szkoły, na wycieczki czy wakacje.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Boho Jelonek Z IMIENIEM KUBEK dla dziecka Boho Jelonek Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Boho Jelonek Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Wspaniały kubek dla dziecka dekorowany przepiękną grafiką w stylu boho. Wykonany z ceramiki, zdobiony czarnym uszkiem, grafiką jelonka oraz imieniem dziecka prezentuje się fantastycznie. Kubek z imieniem to rewelacyjny dodatek nie tylko do domu, ale i również na różnego rodzaju wycieczki czy podróże.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Leśne Zwierzątka Z IMIENIEM KUBEK dla dziecka Leśne Zwierzątka Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Leśne Zwierzątka Z IMIENIEM

  Porcelanowy kubek z imieniem dziecka i grafiką leśnych zwierzątek to fantastyczny pomysł na prezent dla dziecka. Kubek można zalewać zarówno gorącą, jak i zimną wodą. Znajdzie swoje zastosowanie nie tylko w domu, ale i również w przedszkolu, szkole kub na wycieczkach.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Boho Chłopięcy świat Samolot Z IMIENIEM KUBEK dla dziecka Boho Chłopięcy świat Samolot Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Chłopięcy świat Samolot Z IMIENIEM

  Fantastyczny kubek z imieniem dla fana podniebnych przygód. Zdobiony grafiką samolotu i imieniem dziecka prezentuje się rewelacyjnie. Personalizowany kubek to nie tylko świetny dodatek do domu, ale i również do szkoły, na wakacje czy podróże. Kubek można wypełniać zarówno gorącą, jak i zimną wodą.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Niebieski Króliczek Z IMIENIEM KUBEK dla dziecka Niebieski Króliczek Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Niebieski Króliczek Z IMIENIEM

  Rewelacyjny kubek dla chłopca z imieniem, od którego Wasz maluch nie będzie mógł się oderwać. Ceramiczny kubek zdobiony jest uroczą grafiką niebieskiego króliczka i czarnym uszkiem. Kubek można zalewać zarówno gorącą lub zimną wodą. Idealny gadżet do domu, szkoły i na wakacje.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Astronauta Z IMIENIEM KUBEK dla dziecka Astronauta Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Astronauta Z IMIENIEM

  Fantastyczny kubek z imieniem dla fana kosmicznych przygód. Ceramiczny kubek zdobiony czarnym uszkiem i grafiką astronauty zachwyci każdego chłopca, a nawet każdą dziewczynkę. Kubek z imieniem to rewelacyjny dodatek nie tylko do domu, ale i również do szkoły czy na wakacje.

  36,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  39,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych oraz z 14 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany...

  39,00 zł
 • TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE
  25,00 zł
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz dokonać drobnej zmiany w projekcie produktu personalizowanego? Nie ma problemu! Na Twoje życzenie dokonamy drobnych zmian w dowolnym projekcie w kwocie 25zł.

  25,00 zł
 • KUBEK dla dziecka Safari Z IMIENIEM KUBEK dla dziecka Safari Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Safari Z IMIENIEM

  Piękny kubek z motywem zwierzątek safari. Personalizacja w postaci imienia dziecka sprawi, że prezent stanie się wyjątkowy. Kubek można wręczyć zarówno dziewczynce jak i chłopcu. 

  36,98 zł

Fantastyczne dodatki dla dzieci z imionami do domu, do szkoły i na wakacje

We współczesnym świecie dużą rolę odgrywa personalizacja. Nie tylko w prezentach dla dzieci, ale i również w dekoracjach do pokoju dziecięcego, jak i w dodatkach do domu czy szkoły. Jeśli w rodzinie znajduję się więcej niż jedno dziecko, to dodatki z imieniem pozwolą uporządkować przestrzeń w pokoju i domu. Dzięki gadżetom z imieniem dziecka - rodzeństwo nie pomyli się i nie zabierze rzeczy swojej siostry czy brata.

Kubki dla dzieci z imieniem - modne wzory i grafiki

Kubki dla dzieci to fantastyczny dodatek, który świetnie sprawdza podczas posiłków. Najlepiej jest wybierać kubki ceramiczne, które można zalewać zarówno gorącą, jak i zimną wodą. Fantastycznym pomysłem jest kubek z imieniem. Dzięki personalizacji nikt z rodziny, ani rodzeństwa nie pomyli swoich napojów. Kubki z imionami to również rewelacyjny pomysł na prezent dla dziecka. Taki upominek można wręczyć na Roczek, urodziny czy imieniny malucha. Dla dziewczynek wspaniałą propozycją są kubki z różowym uszkiem i uroczą grafiką. Dla księżniczek polecamy kubki z motywem królewny i jednorożca, które wpisują się w najmodniejsze trendy. Dla chłopców idealnie sprawdzą kubki z grafiką astronauty oraz samolotu. W tym sezonie w dekoracjach do pokoju dziecięcego i gadżetów dla dzieci króluje również styl boho. Dlatego fantastycznym rozwiązaniem będzie kubek z imieniem dziecka i grafiką jelonka w stylu boho. Personalizowane kubki można zabrać ze sobą do szkoły, przedszkola, na wakacje czy podróże z rodzicami.

Kubek dla dziecka z imieniem króliczek różowy

Kubek z imieniem dla dziewczynki z grafiką króliczka

Worki na buty i inne akcesoria dziecięce

Jeśli Wasze pociechy uczęszczają już do przedszkola to pamiętajcie, aby zaopatrzyć się w worki na buty. Dzieci przychodząc do przedszkola zmieniają swoje buciki, w których przyszli z dworu. Dlatego idealnym pomysłem na przechowanie butów na przebranie są personalizowane worki. Wykonane z poliestru, zdobione pięknymi grafikami i imieniem dziecka pozwolą przechować buty i inne akcesoria dziecka z bezpiecznym miejscu. Zaletą worków na buty z imieniem jest to, że nie zostaną pomylone przez innego rodzica. Worki z imieniem dziecka można również wykorzystać w inny sposób. Dzieci mogą do nich zapakować przekąski, zabawki, zawiesić sobie na pleckach i udać się na spacer. Dla starszych dzieci worki idealnie nadadzą się do stroju gimnastycznego, na rower czy na spotkania z kolegami i koleżankami. Worki dla dziewczynki najlepiej jest wybierać w różowej kolorystyce z motywem księżniczki, worki dla chłopców z motywem aut lub samolotów.

Worek na buty z imieniem dla chłopca

Worek na buty dla chłopca z imieniem i grafiką samolotu

Śliniaki dla dzieci z imionami - wspaniały gadżet dla rodziców

Śliniaki dla dzieci pełnią przede wszystkim funkcję praktyczną - chronią dzieci i ich ubranka przed zabrudzeniem. Natomiast śliniaki mogą pełnić również rolę dekoracyjną w stroju malucha! Fantastycznym pomysłem są śliniaki z imieniem dziecka, które można szczęśliwym rodzicom wręczyć również jako prezent na narodziny lub inne okazje. Śliniaki z imionami wykonane są świetnego poliestrowego materiału, który można prać do woli. Zdobione są ślicznymi grafikami, które dostosowane są kolorystycznie do płci maluszka. Dla dziewczynki wspaniałą propozycją jest śliniak z grafiką różowego króliczka lub z grafiką baletnicy. Natomiast dla chłopców świetnym wyborem jest śliniak z nadrukiem niebieskiego króliczka lub lokomotywy. Nadruk na śliniakach jest wykonany metodą sublimacji, dzięki czemu nie zmywa się on po kilku praniach.

Śliniak dla dziecka z imieniem

Śliniak dla dziecka z imieniem i grafiką tańczącego króliczka

Zobacz wszystkie propozycje dekoracji pokoju dziecka w kategorii: DEKORACJE POKOJU DZIECIĘCEGO:

Metryczki

Poduszki

Maskotki

Dekoracje na ścianę

Dekoracje do pokoju dziecięcego inne

Dodatki dla dziecka z imieniem