Pompony z bibuły, kule plastry miodu, dekoracyjne girlandy i papierowe rozety, a także lampiony z papieru to dekoracje do pokoju dziecięcego, które cieszą się ogromną popularnością. Świetnym wyborem są zwłaszcza pompony z bibuły, które można stworzyć DIY lub wykorzystać gotowe propozycje. Powieszone nad łóżkiem tworzą lekką i puszystą dekorację. Jedną z najmodniejszych ozdób są również kule w kształcie plastra miodu, które można położyć lub powiesić. By urządzić pokój dziecka warto wykorzystać także tematyczne girlandy np. łabędzie dla baletnicy czy gwiazdki i księżyce dla małego fana kosmosu.

Wybierz:

Dekoracje na ścianę

Jak urządzić pokój dziecka? Modne dekoracje na ścianę, które ocieplą pokój

Dziecięcy pokój charakteryzuje się dużym urokiem oraz wyjątkowymi dekoracjami. Kluczem do stworzenia atrakcyjnego wnętrza dziecięcego pokoju jest odpowiednio przygotowane tło pod ważniejsze ozdoby. Tak ważne jest więc, by zaopatrzyć się w niezbędne elementy dekoracyjne tworzące tło pod pozostałe. Świetnie w tej roli sprawdzą się plakaty dla dziecka do pokoju, girlandy i rozety dekoracyjne, lampki czy pompony i kule bibułowe. Wszystkie te elementy z łatwością możecie wykorzystać na wszelkich imprezach okolicznościowych oraz do dekoracji pokoju na stałe. Dzięki swojej uniwersalności stają się jeszcze bardziej atrakcyjne. Pamiętajcie, by wszystko było bardzo spójne i powiązane tematycznie. Wtedy na pewno nie popełnicie wpadki, a pokój dziecięcy zostanie udekorowany w wyjątkowy, magiczny sposób.

Plakaty dla dziecka do pokoju

Jednym z bardzo atrakcyjnych elementów dekoracyjnych do dziecięcego pokoju są zdecydowanie plakaty. Możecie wybierać spośród wielu wariantów kolorystycznych, graficznych w zależności od motywu przewodniego pojawiającego się w pokoju dziecka oraz własnych preferencji. W naszej ofercie znajdziecie wiele różnych opcji plakatów. Wybierzcie  bardzo wyjątkowy dla Was i udekorujcie w wyjątkowy sposób pokoik malucha. Możecie postawić na jeden plakat z wybraną grafiką, komplet trzech plakatów lub plakaty z metryczką. Wszystkie prezentują się bardzo atrakcyjnie. 

Plakaty do pokoju dziecka zwierzątka boho

Plakaty do pokoju dziecka zwierzątka boho

Girlandy do pokoju dziecięcego

Najbardziej popularną ozdobą stwarzającą wyjątkowe tło pod wszelkie dekoracje są girlandy. Występują na wszelkich imprezach okolicznościowych i znakomicie sprawdzą się również w pokoju Waszego malucha. Wybierzcie najbardziej odpowiedni dla Was wariant. Postawcie na klasyczną girlandę z frędzli, które coraz częściej pojawiają się wśród najnowszych trendów na sezon 2022. Świetnym wyborem może być również girlanda w formie chorągiewek czy kaktusów.  

girlanda dla dziecka gwiazdki

Girlanda gwiazdki do pokoju dziecięcego

Lampki do pokoju dziecka

Bardzo ciekawym  dodatkiem do dziecięcego pokoju będą lampki. Nie jest to już dekoracja choinkowa, której używa się jedynie podczas Świąt Bożego Narodzenia. W wielu pokojach nie tylko dziecięcych pojawiają się lampki podwieszone pod sufitem, na ścianach, nad łóżkiem. Wybierzcie najlepszą opcję lampek i użyjcie ich do dekoracji pokoju dziecięcego Waszego malucha. 

lampki do pokoju dziecka

Subtelne lampki ledowe do pokoju dziecka na druciku

Pompony z bibuły i kule

Wśród girland i lampek znakomicie będą prezentować się również papierowe kule i pompony z bibuły. Występują w wielu rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Najlepszym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w kilka pomponów lub kul, aby Wasze kompozycje były bardzo unikatowe i atrakcyjne. Połączenie lampek i kul bibułowych będzie strzałem w dziesiątkę. Całość będzie znakomicie się prezentować i stworzy magiczny klimat dziecięcego pokoju.

Zobacz wszystkie propozycje dekoracji pokoju dziecka w kategorii DEKORACJE POKOJU DZIECIĘCEGO NA ŚCIANĘ:

Plakaty do pokoju dziecka

Girlandy do pokoju dziecięcego i rozety

Lampki do pokoju dziecka

Pompony z bibuły i kule