Dodatki z imieniem

Dodatki z imieniem

Dodatki dla dzieci z imieniem to fantastyczne gadżety, które przydają się maluchom w codziennym życiu. Dla najmłodszych wspaniałą propozycją są śliniaki dla dzieci, które zdobione są uroczymi grafikami i imieniem. Dla starszych szkrabów świetnie sprawdzą się kubki dla dzieci, które można wykorzystać w domu, szkole czy na wakacjach. Kubek z imieniem zdobiony jest nowoczesnymi grafikami, pozytywnymi tekstami i kolorowymi uszkami. Do szkoły oraz na spacery rewelacyjnie sprawdzą się również worki na buty z imieniem. Można do nich zapakować buty, strój gimnastyczny, książki czy zabawki. Takie dodatki to również fantastyczne dekoracje do pokoju dziecięcego.

Dodatki z imieniem

 • WOREK na buty dziecka Królewna Z IMIENIEM WOREK na buty dziecka Królewna Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK do przedszkola Królewna Z IMIENIEM

  Fantastyczny gadżet dla dziecka w postaci personalizowanego worka na buty. Dzięki personalizacji worek nie zgubi się i nie zostanie przypadkowo pomylony przez inne dziecko. Na worku znajduje się śliczna grafika królewny i jednorożca, która zachwyci nie jedną dziewczynkę. Rewelacyjny dodatek do przedszkola i szkoły!

  19,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Samolot Chłopięcy Świat Z IMIENIEM WOREK na buty dziecka Samolot Chłopięcy Świat Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK do przedszkola Samolot Chłopięcy Świat Z IMIENIEM

  Rewelacyjny gadżet do szkoły lub przedszkola dla chłopca! Personalizowany worek z imieniem i fantastyczną grafiką samolotu to idealny dodatek dla dziecka. Do worka można spakować buty, strój gimnastyczny, książki czy zabawki.

  19,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Autka Z IMIENIEM WOREK na buty dziecka Autka Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK do przedszkola Autka Z IMIENIEM

  Worek na buty i inne akcesoria dziecka to fantastyczny dodatek do przedszkola, szkoły czy na spacery. Worek zdobiony grafiką autek i imieniem zachwyci każdego chłopca! Dzięki sznurkom worek można nosić na plecach lub trzymać w rękach. Taki dodatek pomieści buty, strój gimnastyczny, książki czy zabawki.

  19,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Dziewczynka z pieskiem Z IMIENIEM WOREK na buty dziecka Dziewczynka z pieskiem Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK do przedszkola Dziewczynka z pieskiem Z IMIENIEM

  Przepiękny worek na buty, który zachwyci każdą dziewczynkę! Worek zdobiony imieniem dziecka oraz grafiką dziewczynki trzymającej na swoich pleckach pieska prezentuje się cudownie. Personalizowany worek to idealny dodatek do przedszkola, szkoły czy na spacery. Można do niego zapakować buty, ubrania, książki czy zabawki.

  19,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Unicorn Z IMIENIEM KUBEK dla dziecka Unicorn Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Unicorn Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Fantastyczny kubek dla dziecka, który zdobiony jest modną grafiką jednorożca. Kubek z imieniem to rewelacyjny dodatek nie tylko do domu, ale i również do szkoły czy na wakacyjne podróże. Kubek wykonany został w stylu unicorn, który z pewnością zachwyci wszystkie dziewczyny.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Różowy Króliczek Z IMIENIEM KUBEK dla dziecka Różowy Króliczek Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Różowy Króliczek Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Przepiękny kubek dla dziewczynki, który zachwyca swoja śliczną grafiką króliczka. Kubek wykonany został z ceramiki i ozdobiony imieniem dziecka. Personalizowany kubek to fantastyczny dodatek nie tylko do domu, ale i również do szkoły, na wakacje czy kolonie. Dzięki personalizacji nikt nie będzie miał wątpliwości kogo to jest kubek.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Księżniczka Z IMIENIEM KUBEK dla dziecka Księżniczka Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Księżniczka Z IMIENIEM

  Przepiękny personalizowany kubek dla dziecka z grafiką księżniczki i jednorożca. Kubek wpisuje się w najmodniejsze trendy i z pewnością zachwyci każdą dziewczynkę. Kubek z imieniem idealnie nada się do domu, szkoły, na wakacje czy kolonie.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Ballerina Z IMIENIEM KUBEK dla dziecka Ballerina Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Ballerina Z IMIENIEM

  Przepiękny kubek z imieniem dla dziewczynki, który zachwyca swoją wspaniałą grafiką. Kubek zdobiony jest różowym uszkiem i grafiką baletnicy. Personalizowany kubek to idealny dodatek nie tylko do domu, ale i również do szkoły, na wycieczki czy wakacje.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Boho Jelonek Z IMIENIEM KUBEK dla dziecka Boho Jelonek Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Boho Jelonek Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Wspaniały kubek dla dziecka dekorowany przepiękną grafiką w stylu boho. Wykonany z ceramiki, zdobiony czarnym uszkiem, grafiką jelonka oraz imieniem dziecka prezentuje się fantastycznie. Kubek z imieniem to rewelacyjny dodatek nie tylko do domu, ale i również na różnego rodzaju wycieczki czy podróże.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Leśne Zwierzątka Z IMIENIEM KUBEK dla dziecka Leśne Zwierzątka Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Leśne Zwierzątka Z IMIENIEM

  Porcelanowy kubek z imieniem dziecka i grafiką leśnych zwierzątek to fantastyczny pomysł na prezent dla dziecka. Kubek można zalewać zarówno gorącą, jak i zimną wodą. Znajdzie swoje zastosowanie nie tylko w domu, ale i również w przedszkolu, szkole kub na wycieczkach.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Boho Chłopięcy świat Samolot Z IMIENIEM KUBEK dla dziecka Boho Chłopięcy świat Samolot Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Chłopięcy świat Samolot Z IMIENIEM

  Fantastyczny kubek z imieniem dla fana podniebnych przygód. Zdobiony grafiką samolotu i imieniem dziecka prezentuje się rewelacyjnie. Personalizowany kubek to nie tylko świetny dodatek do domu, ale i również do szkoły, na wakacje czy podróże. Kubek można wypełniać zarówno gorącą, jak i zimną wodą.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Niebieski Króliczek Z IMIENIEM KUBEK dla dziecka Niebieski Króliczek Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Niebieski Króliczek Z IMIENIEM

  Rewelacyjny kubek dla chłopca z imieniem, od którego Wasz maluch nie będzie mógł się oderwać. Ceramiczny kubek zdobiony jest uroczą grafiką niebieskiego króliczka i czarnym uszkiem. Kubek można zalewać zarówno gorącą lub zimną wodą. Idealny gadżet do domu, szkoły i na wakacje.

  36,98 zł
 • KUBEK dla dziecka Astronauta Z IMIENIEM KUBEK dla dziecka Astronauta Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK dla dziecka Astronauta Z IMIENIEM

  Fantastyczny kubek z imieniem dla fana kosmicznych przygód. Ceramiczny kubek zdobiony czarnym uszkiem i grafiką astronauty zachwyci każdego chłopca, a nawet każdą dziewczynkę. Kubek z imieniem to rewelacyjny dodatek nie tylko do domu, ale i również do szkoły czy na wakacje.

  36,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Z IMIENIEM Różowa TECZKA dla dziecka na rysunki Z IMIENIEM Różowa
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Unicorn Z IMIENIEM Różowa

  Fantastyczny gadżet dla dzieci w postaci personalizowanej teczki na rysunki. Różowa teczka wykonana z grubej tektury pozwoli przechować w jednym miejscu wszystkie prace plastyczne dziecka. Okładka teczki zdobiona jest naklejką z imieniem dziecka i modną grafiką jednorożca. Idealna propozycja dla dziewczynek!

  24,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Księżniczka Z IMIENIEM Różowa TECZKA dla dziecka na rysunki Księżniczka Z IMIENIEM Różowa
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Księżniczka Z IMIENIEM Różowa

  Rewelacyjny dodatek do pokoju dziecięcego, który zbierze i przechowa wszystkie rysunki i prace plastyczne dziecka w jednym miejscu. Personalizowana teczka z imieniem dziecka i modną grafiką księżniczki oraz jednorożca zachwyci nie jedną dziewczynkę. Idealny gadżet, który sprawdzi się również w szkole.

  24,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Astronauta Z IMIENIEM BIAŁA TECZKA dla dziecka na rysunki Astronauta Z IMIENIEM BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Chłopięcy świat Samolot Z IMIENIEM BIAŁA

  Rewelacyjny dodatek dla dziecka w postaci personalizowanej teczki. Zdobiona naklejką z imieniem dziecka i naklejką samolotu idealnie nadaje się na rysunki i prace plastyczne chłopca. Teczka wykonana została z grubej tektury, dzięki czemu rysunki dziecka nie ulegna z niszczeniu.

  24,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Astronauta Z IMIENIEM BIAŁA TECZKA dla dziecka na rysunki Astronauta Z IMIENIEM BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Astronauta Z IMIENIEM BIAŁA

  Fantastyczna teczka na rysunki i inne prace plastyczna dla fana kosmicznych przygód. Biała teczka z imieniem dziecka to idealny gadżet, który pozwoli przechować najważniejsze prace dziecka w jednym miejscu bez zbędnych pognieceń.

  24,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych oraz z 14 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany...

  35,00 zł

Fantastyczne dodatki dla dzieci z imionami do domu, do szkoły i na wakacje

We współczesnym świecie dużą rolę odgrywa personalizacja. Nie tylko w prezentach dla dzieci, ale i również w dekoracjach do pokoju dziecięcego, jak i w dodatkach do domu czy szkoły. Jeśli w rodzinie znajduję się więcej niż jedno dziecko, to dodatki z imieniem pozwolą uporządkować przestrzeń w pokoju i domu. Dzięki gadżetom z imieniem dziecka - rodzeństwo nie pomyli się i nie zabierze rzeczy swojej siostry czy brata.

Kubki dla dzieci z imieniem - modne wzory i grafiki

Kubki dla dzieci to fantastyczny dodatek, który świetnie sprawdza podczas posiłków. Najlepiej jest wybierać kubki ceramiczne, które można zalewać zarówno gorącą, jak i zimną wodą. Fantastycznym pomysłem jest kubek z imieniem. Dzięki personalizacji nikt z rodziny, ani rodzeństwa nie pomyli swoich napojów. Kubki z imionami to również rewelacyjny pomysł na prezent dla dziecka. Taki upominek można wręczyć na Roczek, urodziny czy imieniny malucha. Dla dziewczynek wspaniałą propozycją są kubki z różowym uszkiem i uroczą grafiką. Dla księżniczek polecamy kubki z motywem królewny i jednorożca, które wpisują się w najmodniejsze trendy. Dla chłopców idealnie sprawdzą kubki z grafiką astronauty oraz samolotu. W tym sezonie w dekoracjach do pokoju dziecięcego i gadżetów dla dzieci króluje również styl boho. Dlatego fantastycznym rozwiązaniem będzie kubek z imieniem dziecka i grafiką jelonka w stylu boho. Personalizowane kubki można zabrać ze sobą do szkoły, przedszkola, na wakacje czy podróże z rodzicami.

Kubek dla dziecka z imieniem króliczek różowy

Kubek z imieniem dla dziewczynki z grafiką króliczka

Worki na buty i inne akcesoria dziecięce

Jeśli Wasze pociechy uczęszczają już do przedszkola to pamiętajcie, aby zaopatrzyć się w worki na buty. Dzieci przychodząc do przedszkola zmieniają swoje buciki, w których przyszli z dworu. Dlatego idealnym pomysłem na przechowanie butów na przebranie są personalizowane worki. Wykonane z poliestru, zdobione pięknymi grafikami i imieniem dziecka pozwolą przechować buty i inne akcesoria dziecka z bezpiecznym miejscu. Zaletą worków na buty z imieniem jest to, że nie zostaną pomylone przez innego rodzica. Worki z imieniem dziecka można również wykorzystać w inny sposób. Dzieci mogą do nich zapakować przekąski, zabawki, zawiesić sobie na pleckach i udać się na spacer. Dla starszych dzieci worki idealnie nadadzą się do stroju gimnastycznego, na rower czy na spotkania z kolegami i koleżankami. Worki dla dziewczynki najlepiej jest wybierać w różowej kolorystyce z motywem księżniczki, worki dla chłopców z motywem aut lub samolotów.

Worek na buty z imieniem dla chłopca

Worek na buty dla chłopca z imieniem i grafiką samolotu

Śliniaki dla dzieci z imionami - wspaniały gadżet dla rodziców

Śliniaki dla dzieci pełnią przede wszystkim funkcję praktyczną - chronią dzieci i ich ubranka przed zabrudzeniem. Natomiast śliniaki mogą pełnić również rolę dekoracyjną w stroju malucha! Fantastycznym pomysłem są śliniaki z imieniem dziecka, które można szczęśliwym rodzicom wręczyć również jako prezent na narodziny lub inne okazje. Śliniaki z imionami wykonane są świetnego poliestrowego materiału, który można prać do woli. Zdobione są ślicznymi grafikami, które dostosowane są kolorystycznie do płci maluszka. Dla dziewczynki wspaniałą propozycją jest śliniak z grafiką różowego króliczka lub z grafiką baletnicy. Natomiast dla chłopców świetnym wyborem jest śliniak z nadrukiem niebieskiego króliczka lub lokomotywy. Nadruk na śliniakach jest wykonany metodą sublimacji, dzięki czemu nie zmywa się on po kilku praniach.

Śliniak dla dziecka z imieniem

Śliniak dla dziecka z imieniem i grafiką tańczącego króliczka

Zobacz wszystkie propozycje dekoracji pokoju dziecka w kategorii: DEKORACJE POKOJU DZIECIĘCEGO:

Metryczki

Poduszki

Maskotki

Dekoracje na ścianę

Dekoracje do pokoju dziecięcego inne

Dodatki dla dziecka z imieniem