Świeczki na upominki Komunia

Świeczki na upominki Komunia

Świeczki na upominki komunijne to bardzo modna i elegancka forma podziękowania gościom za przybycie na uroczystość. Piękne, zapachowe mini świeczki w słoiczku to doskonały sposób obdarowania najbliższych. Personalizowane etykiety z wybranym motywem to doskonały detal, który trafnie uzupełnia upominek. Małe świeczki można postawić gdziekolwiek jako drobną dekorację. Uznaniem cieszą się także podziękowania dla gości komunijnych ze zdjęciem. Lizaki na Komunię i podziękowania dla gości komunijnych w formie miodu to równie eleganckie i trafione upominki komunijne dla gości.

Świeczki na upominki Komunia

 • ŚWIECA zapachowa w szkle Z IMIENIEM Srebrno-Złoty Chrzest ŚWIECA zapachowa w szkle Z IMIENIEM Srebrno-Złoty Chrzest
  9,98 zł
  ŚWIECA zapachowa w szkle Z IMIENIEM Srebrno-Złota Komunia i Chrzest

  Wyjątkowy i oryginalny upominek dla gości na Chrzest Święty dziecka. Zapachowa świeca z personalizowaną naklejką pozwoli w przepiękny sposób podziękować najbliższym za przybycie na uroczystość. Samoprzylepna naklejka z imieniem dziecka oraz elegancką grafiką szarozielonych listków i złotych elementów przepięknie prezentuje się na zapachowej świecy. Taki...

  9,98 zł
 • ŚWIECA zapachowa w szkle Z IMIENIEM Chrzest w Srebrze ŚWIECA zapachowa w szkle Z IMIENIEM Chrzest w Srebrze
  9,98 zł
  ŚWIECA zapachowa w szkle Z IMIENIEM Chrzest i Komunia w Srebrze
  1 Recenzje

  Wyjątkowe i oryginalne podziękowania dla gości na Chrzest? Świeca zapachowa w szkle z imieniem dziecka zachwyci i zaskoczy najbliższych. Świeca zdobiona jest naklejką z personalizacją i motywem srebrnej koronki. Tak przygotowany upominek elegancko prezentuje się ułożony na stole przy nakryciu gości.

  9,98 zł
 • ŚWIECA zapachowa w szkle Z IMIENIEM Rustykalna Komunia ŚWIECA zapachowa w szkle Z IMIENIEM Rustykalna Komunia
  9,98 zł
  ŚWIECA zapachowa w szkle Z IMIENIEM Rustykalna Komunia

  Szklana świeca zapachowa o delikatnym zapachu sprzedawana w komplecie z naklejką z imieniem dziecka. Piękny i ponadczasowy upominek dla gości komunijnych, który mogą zabrać ze sobą do domu. Do świec dołączane są naklejki z grafiką białej koronki na kraftowym tle wykonaną w rustykalnym stylu.

  9,98 zł
 • ŚWIECA zapachowa w szkle Z IMIENIEM Komunia w Złocie ŚWIECA zapachowa w szkle Z IMIENIEM Komunia w Złocie
  9,98 zł
  ŚWIECA zapachowa w szkle Z IMIENIEM Komunia w Złocie

  Jak podziękować gościom na Komunii dziecka? Świetnym wyborem będą świece zapachowe w szkle sprzedawane w komplecie z naklejką z grafiką złotej koronki. Na naklejce znajduje się także imię dziecka i data Komunii - świetny wybór!

  9,98 zł
 • ŚWIECA zapachowa w szkle Z IMIENIEM Zapach Piwonii ŚWIECA zapachowa w szkle Z IMIENIEM Zapach Piwonii
  9,98 zł
  ŚWIECA zapachowa w szkle na Chrzest i Komunię Z IMIENIEM Piwonie
  1 Recenzje

  Śliczny i pachnący upominek dla gości, którzy przybyli na Chrzest Święty dziecka w postaci personalizowanej świeczki. Ozdobiona naklejką z delikatną grafiką kwiatów piwonii i imieniem dziecka, którą należy samodzielnie przykleić prezentuje się przepięknie.

  9,98 zł
 • ŚWIECA zapachowa w szkle Z IMIENIEM Pierwsza Komunia z konwaliami ŚWIECA zapachowa w szkle Z IMIENIEM Pierwsza Komunia z konwaliami
  9,98 zł
  ŚWIECA zapachowa w szkle Z IMIENIEM Pierwsza Komunia z konwaliami

  Świeca zapachowa może być wyjątkowym podziękowaniem dla gości komunijnych. Słoiczki świecy zdobione są personalizowaną naklejką z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Dzięki temu taki upominek staje się pamiątką tego dnia.

  9,98 zł
 • BAŃKI mydlane Szampan Z IMIENIEM Pierwsza Komunia z konwaliami BAŃKI mydlane Szampan Z IMIENIEM Pierwsza Komunia z konwaliami
  3,98 zł
  BAŃKI mydlane Szampan Z IMIENIEM Pierwsza Komunia z konwaliami

  Podziękowanie dla gości na Pierwszą Komunię Świętą w postaci małych baniek mydlanych. Na każdej buteleczce znajduje się naklejka z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Taki upominek możecie wykorzystać do pamiątkowej sesji zdjęciowej.

  3,98 zł
 • BAŃKI mydlane z personalizacją Pierwsza Komunia z konwaliami BAŃKI mydlane z personalizacją Pierwsza Komunia z konwaliami
  3,49 zł
  BAŃKI mydlane z personalizacją Pierwsza Komunia z konwaliami

  Bańki mydlane to podziękowanie, które spodoba się głównie najmłodszym. Taki upominek możecie użyć podczas pamiątkowej sesji zdjęciowej. Każde bańki posiadają personalizowaną naklejkę z imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  3,49 zł
 • ŚWIECA zapachowa w szkle Z IMIENIEM Komunia Rustykalny Wianuszek ŚWIECA zapachowa w szkle Z IMIENIEM Komunia Rustykalny Wianuszek
  9,98 zł
  ŚWIECA zapachowa w szkle Z IMIENIEM Komunia Rustykalny Wianuszek

  Oryginalne podziękowanie dla gości komunijnych w formie zapachowej świecy w szkle. Taki upominek będzie trwałą pamiątką, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim obdarowanym. Świeca posiada delikatny zapach wanilii oraz personalizowane naklejki z imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  9,98 zł

Świeczki z imieniem na upominki komunijne dla gości

Podziękowania dla gości komunijnych są eleganckim wyrazem wdzięczności za przybycie na ważną w życiu dziecka uroczystość. Mogą to być rozmaite słodkości, symboliczne figurki lub drobne dekoracje w postaci mini świeczki w słoiczku. Jest to innowacyjny i coraz bardziej popularny sposób podziękowania dla gości komunijnych, który cieszy się uznaniem obdarowanych. W ofercie naszego sklepu znajdują się mini świeczki zapachowe w szkle lub metalowe z  personalizowaną etykietą w wybranym stylu, która należy samodzielnie aplikować na świeczkę.

świeczki zapachowe metalowe

Świeczki zapachowe metalowe

Świeczki zapachowe dla gości komunijnych - różne motywy

Charakterystyczne świeczki zapachowe z etykietami to doskonały sposób na podziękowanie dla gości komunijnych. W naszej ofercie posiadamy świeczki zapachowe w szkle z etykietami opatrzonymi motywami kolekcji komunijnych, takich jak: Srebrno-Złota Komunia, Komunia w Srebrze, Rustykalna Komunia, Komunia w Złocie oraz Zapach Piwonii, które można wybrać wedle uznania. Każda z etykiet jest opatrzona personalizacją w postaci imienia dziecka oraz daty uroczystości. Świeczki okrągłe w metalowym opakowaniu to drobny upominek komunijny, który po odpaleniu roznosi subtelny zapach wanilii. Do świeczek dołączone są etykiety z motywem przeznaczonym dla chłopca Gałązka Eukaliptusa lub dla dziewczynki Subtelny Róż - wedle potrzeb. Personalizacja w postaci imienia dziecka i daty uroczystości sprawia, że podarunek jest bardzo osobisty. Podziękowania dla gości komunijnych w formie dekoracyjnych świec zapachowych w szkle będą stanowiły doskonałą pamiątkę z tego wyjątkowego dnia i umilą czas spędzony w domu. Delikatny zapach i eleganckie wykonanie upominku to zdecydowany strzał w dziesiątkę na każdą uroczystą okazję!

świeczki zapachowe na podziękowanie

Świeczki zapachowe na podziękowanie dla gości komunijnych

Podziękowania dla gości komunijnych - inne propozycje

Podziękowania dla gości powinny zostać dopasowane do charakteru uroczystości. Miód podziękowania dla gości komunijnych to bardzo popularna forma wyrażania wdzięczności na różnego rodzaju przyjęciach, w tym komunijnych. Najbardziej oryginalne prezenty dla gości komunijnych to podziękowania wykonane ręcznie, metodą DIY. Prezenty ze styropianu, papierowe, szklane lub drewniane to najchętniej wykonywane podarunki. Popularne podziękowania dla gości komunijnych ze zdjęciem to np. magnesy, które świetnie sprawdzą się jako pamiątka komunijna dla rodziny i bliskich.