Świeczki na upominki Komunia

Świeczki na upominki Komunia

Świeczki na upominki komunijne to bardzo modna i elegancka forma podziękowania gościom za przybycie na uroczystość. Piękne, zapachowe mini świeczki w słoiczku to doskonały sposób obdarowania najbliższych. Personalizowane etykiety z wybranym motywem to doskonały detal, który trafnie uzupełnia upominek. Małe świeczki można postawić gdziekolwiek jako drobną dekorację. Uznaniem cieszą się także podziękowania dla gości komunijnych ze zdjęciem. Lizaki na Komunię i podziękowania dla gości komunijnych w formie miodu to równie eleganckie i trafione upominki komunijne dla gości.

Świeczki na upominki Komunia

Świeczki z imieniem na upominki komunijne dla gości

Podziękowania dla gości komunijnych są eleganckim wyrazem wdzięczności za przybycie na ważną w życiu dziecka uroczystość. Mogą to być rozmaite słodkości, symboliczne figurki lub drobne dekoracje w postaci mini świeczki w słoiczku. Jest to innowacyjny i coraz bardziej popularny sposób podziękowania dla gości komunijnych, który cieszy się uznaniem obdarowanych. W ofercie naszego sklepu znajdują się mini świeczki zapachowe w szkle lub metalowe z  personalizowaną etykietą w wybranym stylu, która należy samodzielnie aplikować na świeczkę.

świeczki zapachowe metalowe

Świeczki zapachowe metalowe

Świeczki zapachowe dla gości komunijnych - różne motywy

Charakterystyczne świeczki zapachowe z etykietami to doskonały sposób na podziękowanie dla gości komunijnych. W naszej ofercie posiadamy świeczki zapachowe w szkle z etykietami opatrzonymi motywami kolekcji komunijnych, takich jak: Srebrno-Złota Komunia, Komunia w Srebrze, Rustykalna Komunia, Komunia w Złocie oraz Zapach Piwonii, które można wybrać wedle uznania. Każda z etykiet jest opatrzona personalizacją w postaci imienia dziecka oraz daty uroczystości. Świeczki okrągłe w metalowym opakowaniu to drobny upominek komunijny, który po odpaleniu roznosi subtelny zapach wanilii. Do świeczek dołączone są etykiety z motywem przeznaczonym dla chłopca Gałązka Eukaliptusa lub dla dziewczynki Subtelny Róż - wedle potrzeb. Personalizacja w postaci imienia dziecka i daty uroczystości sprawia, że podarunek jest bardzo osobisty. Podziękowania dla gości komunijnych w formie dekoracyjnych świec zapachowych w szkle będą stanowiły doskonałą pamiątkę z tego wyjątkowego dnia i umilą czas spędzony w domu. Delikatny zapach i eleganckie wykonanie upominku to zdecydowany strzał w dziesiątkę na każdą uroczystą okazję!

świeczki zapachowe na podziękowanie

Świeczki zapachowe na podziękowanie dla gości komunijnych

Podziękowania dla gości komunijnych - inne propozycje

Podziękowania dla gości powinny zostać dopasowane do charakteru uroczystości. Miód podziękowania dla gości komunijnych to bardzo popularna forma wyrażania wdzięczności na różnego rodzaju przyjęciach, w tym komunijnych. Najbardziej oryginalne prezenty dla gości komunijnych to podziękowania wykonane ręcznie, metodą DIY. Prezenty ze styropianu, papierowe, szklane lub drewniane to najchętniej wykonywane podarunki. Popularne podziękowania dla gości komunijnych ze zdjęciem to np. magnesy, które świetnie sprawdzą się jako pamiątka komunijna dla rodziny i bliskich.