Dekoracje tortu to bardzo ważny dodatek podczas urodzin dziecka. Dzięki dekoracjom słodki wypiek będzie prezentował się fantastycznie. Można zdecydować się na ozdoby z imieniem dziecka takiej jak: toppery lub opłatki na tort. Niezastąpionym elementem tortu są świeczki urodzinowe, które występują tradycyjnej postaci i w kształcie cyferek. Ozdoby na tort można wykonać również samemu metodą DIY - potrzebna jest do tego kolorowa masa cukrowa.

Wybierz:

Dekoracje tortu na urodziny

 • PATERA na Urodzinki na ciastka Zwierzaki 30x44cm PATERA na Urodzinki na ciastka Zwierzaki 30x44cm
  35,98 zł
  PATERA na Urodzinki na ciastka Zwierzaki 30x44cm

  Wspaniała patera ze sztywnej tektury. To dodatek na przyjęcie Urodzinowe lub Roczek. Uroczy kształt pandy oraz tygryska wspaniale zaprezentuje się podczas imprezki. Zaserwuj gościom same słodkości! 

  35,98 zł
 • TOPPER na tort Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka TOPPER na tort Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka
  24,98 zł
  TOPPER na tort Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka

  Topper na Urodzinki to wspaniały dodatek, który podkreśli wygląd słodkiego wypieku. Urocza grafika leśnych zwierzątek pośród błękitu zachwyci wszystkich gości. Dodatkowa personalizacja wskaże najważniejszego uczestnika imprezki. 

  24,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort Urodziny chłopca Ø20cm Zwierzątka OPŁATEK personalizowany na tort Urodziny chłopca Ø20cm Zwierzątka
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na tort Urodziny chłopca Ø20cm Zwierzątka

  Smaczna dekoracja tortu, która podkreśli jego wygląd! Personalizowany opłatek został ozdobiony grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Personalizacja zawiera imię dziecka, datę uroczystości oraz informację, które Urodzinki są obchodzone. Wykorzystaj go podczas Urodzinek syna!

  17,98 zł
 • TOPPER na tort Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka TOPPER na tort Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka
  24,98 zł
  TOPPER na tort Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka

  Topper na tort we wspaniały sposób podkreśli wygląd słodkiego poczęstunku! Produkt zdobiony jest urocza grafiką zwierzątek pośród różu oraz brokatu. Dołączona do niego personalizacja jeszcze bardziej podkreśla jego wyjątkowość. Tego dodatku nie może zabraknąć na przyjęciu dla dziewczynki!

  24,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort Urodziny dziewczynki Ø20cm Zwierzątka OPŁATEK personalizowany na tort Urodziny dziewczynki Ø20cm Zwierzątka
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na tort Urodziny dziewczynki Ø20cm Zwierzątka

  Opłatek to wyjątkowa dekoracja na Urodzinki dziecka. Zamów personalizowany produkt zdobiony grafiką leśnych zwierzątek pośród różu oraz brokatu. Personalizacja zawiera imię dziecka, datę przyjęcia oraz informację, które Urodzinki są obchodzone. Podkreśl wygląd słodkiego wypieku w efektowny sposób.

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort na Roczek/Urodzinki dziecka Kolorowe Zwierzątka Z IMIENIEM Ø20cm WYBIERZ CYFRĘ OPŁATEK na tort na Roczek/Urodzinki dziecka Kolorowe Zwierzątka Z IMIENIEM Ø20cm WYBIERZ CYFRĘ
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort na Roczek/Urodzinki dziecka Kolorowe Zwierzątka Z IMIENIEM...

  Smaczna dekoracja tortu, która zaskoczy wszystkich gości! Wykorzystaj opłatek na tort dekorowany grafiką kolorowych zwierzątek na przyjęciu Urodzinowym swojego dziecka. Personalizacja zawarta na produkcie zawiera imię dziecka, cyfrę świętowanych urodzin oraz datę uroczystości. Całość niesamowicie się prezentuje! 

  17,98 zł
 • OPŁATKI na muffinki na Roczek/Urodzinki Z IMIENIEM Kolorowe Zwierzątka 12szt WYBIERZ CYFRĘ OPŁATKI na muffinki na Roczek/Urodzinki Z IMIENIEM Kolorowe Zwierzątka 12szt WYBIERZ CYFRĘ
  19,98 zł
  OPŁATKI na muffinki na Roczek/Urodzinki Z IMIENIEM Kolorowe Zwierzątka...

  Wspaniały dodatek do muffinek! Opłatki na muffinki to element, który pozwoli na podkreślenie charakteru imprezki. Urocza grafika kolorowych zwierzątek zachwyci wszystkie dzieci, które z chęcią sięgną po smakołyk. Personalizacja umieszczona na produkcie podkreśli najważniejszego uczestnika przyjęcia!

  19,98 zł
 • PIKERY do muffinek na Roczek/Urodziny Kolorowe Zwierzątka Z IMIENIEM 10szt (+naklejki) WYBIERZ CYFRĘ PIKERY do muffinek na Roczek/Urodziny Kolorowe Zwierzątka Z IMIENIEM 10szt (+naklejki) WYBIERZ CYFRĘ
  23,98 zł
  PIKERY do muffinek na Roczek/Urodziny Kolorowe Zwierzątka Z IMIENIEM 10szt...

  Pikery do muffinek wspaniale udekorują wygląd słodkiego poczęstunku! W komplecie sprzedawane są etykiety z grafiką kolorowych zwierzątek. Można dokupić do nich także wstążki, zaprezentują się jeszcze bardziej efektownie! 

  23,98 zł
 • OPŁATKI na muffinki na Urodzinki Z IMIENIEM Safari 12szt OPŁATKI na muffinki na Urodzinki Z IMIENIEM Safari 12szt
  19,98 zł
  OPŁATKI na muffinki na Urodzinki Z IMIENIEM Safari 12szt

  Uroczy Urodzinkowy dodatek! Opłatki z grafiką zwierzątek Safari wspaniale zaprezentują się podczas przyjęcia, umieść je na słodkim wypieku. Dodaj przyjęciu klimatu dżungli! Dzieci będą zachwycone!

  19,98 zł
 • OPŁATEK na tort na Urodziny dziecka Safari Z IMIENIEM Ø20cm OPŁATEK na tort na Urodziny dziecka Safari Z IMIENIEM Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort na Urodziny dziecka Safari Z IMIENIEM Ø20cm

  Podkreśl wygląd słodkiego wypieku za pomocą personalizowanego opłatka! Produkt zdobiony jest grafiką zwierzątek safari. Wspaniale zaprezentuje się na zdjęciach! Możesz wykorzystać na Urodzinkach dziewczynki oraz chłopca. 

  17,98 zł
 • TOPPER na tort na Urodziny Safari Z IMIENIEM TOPPER na tort na Urodziny Safari Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort na Urodziny Safari Z IMIENIEM

  Dekoracja tortu na Urodzinki twojego dziecka! Wykorzystaj personalizowany topper z grafiką zwierzątek safari. To dodatek, który doda przyjęciu elegancji. Topper wspaniale prezentuje się na zdjęciach. 

  24,98 zł
 • PIKERY do szaszłyków długie na Urodziny Safari Z IMIENIEM 10szt (+naklejki) PIKERY do szaszłyków długie na Urodziny Safari Z IMIENIEM 10szt (+naklejki)
  26,98 zł
  PIKERY do szaszłyków długie na Urodziny Safari Z IMIENIEM 10szt (+naklejki)

  Wyjątkowe pikery do podania przekąsek na imprezce Urodzinowej! Produkt na długich, drewnianych patyczkach sprzedawany jest w komplecie z naklejkami z grafiką zwierzątek safari. Świetnie skomponuje się z resztą produktów z kolekcji. 

  26,98 zł
 • PIKERY do muffinek na Urodziny Safari Z IMIENIEM 10szt (+naklejki) PIKERY do muffinek na Urodziny Safari Z IMIENIEM 10szt (+naklejki)
  23,98 zł
  PIKERY do muffinek na Urodziny Safari Z IMIENIEM 10szt (+naklejki)

  Wyjątkowa ozdoba, którą możesz wykorzystać podczas Urodzinek dziecka! Ozdób słodki wypiek za pomocą pikerów z grafiką zwierzątek safari! Personalizowana naklejka prezentuje się niezwykle efektownie. Słodki stół zabłyśnie wprowadzając wszystkich gości w zachwyt! 

  23,98 zł
 • NAKLEJKI etykiety samoprzylepne na butelki Z IMIENIEM Safari 10szt NAKLEJKI etykiety samoprzylepne na butelki Z IMIENIEM Safari 10szt
  14,98 zł
  NAKLEJKI etykiety samoprzylepne na butelki Z IMIENIEM Safari 10szt

  Wspaniałe naklejki w prostokątnym kształcie na buteleczki. Dodatek zawierający personalizację oraz motyw graficzny uroczych zwierzątek Safari. Etykiety są samoprzylepne, wspaniale skomponują się z resztą produktów z kolekcji.

  14,98 zł
 • OPŁATEK na tort na Urodzinki Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM Ø20cm OPŁATEK na tort na Urodzinki Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort na Urodzinki Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM Ø20cm

  Przepiękne opłatek w okrągłym kształcie na ciasto. Dekoracja tortu na urodzinki dziecka z motywem boho misia i króliczka w delikatnej kolorystyce. Spersonalizowany produkt zachwyci zaproszone osoby. Opłatek w szybki i łatwy sposób umieścić na cieście. 

  17,98 zł
 • TOPPER na tort na Urodziny Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM TOPPER na tort na Urodziny Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort na Urodziny Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM

  Wspaniały topper, który pozwoli Ci dodać efektywnego wyglądu słodkiemu poczęstunkowi. Tort nabierze uroku dzięki grafice boho misia i króliczka w towarzystwie personalizacji. Świetnie zaprezentuje się również na zdjęciach! Wykorzystaj go na Urodzinkach swojego dziecka.

  24,98 zł
 • TOPPERY na tort i do muffinek Wieloryb 7szt TOPPERY na tort i do muffinek Wieloryb 7szt
  10,98 zł
  TOPPERY na tort i do muffinek Wieloryb 7szt

  Urocze toppery w kształcie wieloryba, gwiazdy, księżyca oraz chmurek! Wykorzystaj je podczas przyjęcia dla swojego maluszka! Toppery dołącz do słodkich elementów. Będą pasować również na Baby Shower. 

  10,98 zł
 • TOPPERY na tort na Roczek i urodziny Autka 8szt TOPPERY na tort na Roczek i urodziny Autka 8szt
  9,98 zł
  TOPPERY na tort na Roczek i Urodziny Autka 8szt

  Wspaniałe Toppery na przyjęcie dla chłopca! Udekoruj ciasta, tort lub inne słodkie przekąski w ciekawy sposób! W zestawie znajduje się 8 sztuk topperów z różnymi motywami - wywrotką, wozem strażackim, znakiem stop itd. Taki element dekoracji bez wątpienia spodoba się każdemu małemu kierowcy. 

  9,98 zł
 • OPŁATEK na tort na Urodziny dziecka Tęczowy Jednorożec Z IMIENIEM Ø20cm OPŁATEK na tort na Urodziny dziecka Tęczowy Jednorożec Z IMIENIEM Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort na Urodziny dziewczynki Tęczowy Jednorożec Z IMIENIEM Ø20cm

  Uroczy opłatek na tort z motywem Tęczowego Jednorożca to ciekawy sposób na podkreślenie wyglądu tortu podczas urodzin dziewczynki. To łatwa, a jednocześnie efektowna dekoracja ciasta.  Opłatek jest personalizowany dzięki czemu solenizantka poczuje się wyjątkowo. Opłatek znajduje się w kolekcji Tęczowy Jednorożec. 

  17,98 zł
 • TOPPER na tort Urodziny Tęczowy Jednorożec Z IMIENIEM TOPPER na tort Urodziny Tęczowy Jednorożec Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Urodziny Tęczowy Jednorożec Z IMIENIEM

  Cudowny personalizowany Topper zawierający imię dziecka, datę urodzin oraz informację, które urodzinki świętuje. Piękny motyw tęczowego jednorożca zachwyci niejedną dziewczynkę. Topper umieszczony jest na patyczkach, dzięki czemu można go łatwo wbić w ciasto. Podkreśli charakter przyjęcia nadając mu szczególnego akcentu. 

  24,98 zł
 • CIASTECZKA z wróżbą w opakowaniu Różowe Kwiaty 12szt CIASTECZKA z wróżbą w opakowaniu Różowe Kwiaty 12szt
  32,98 zł
  CIASTECZKA z wróżbą w opakowaniu Różowe Kwiaty 12szt
  1 Recenzje

  Ciasteczka z wróżbą zapakowane w tekturki z grafiką pięknych różowych kwiatów. Smak kruchego herbatnika idealnie skomponuje się z ciepłymi oraz zimnymi napojami. Możesz wręczyć je osobiście bliskim lub położyć na talerzyku. Wróżby ukryte w środku na pewno sprawią radość i zaskoczenie.  W tekturce znajduje się 12 sztuk ciasteczek. 

  32,98 zł
 • CIASTECZKA z wróżbą na Andrzejki ciastka szczęścia 100szt SUPER CENA CIASTECZKA z wróżbą na Andrzejki ciastka szczęścia 100szt SUPER CENA
  94,98 zł 99,98 zł -5%
  Wyprzedaż!
  CIASTECZKA z wróżbą na Andrzejki ciastka szczęścia 100szt SUPER CENA

  Kruche ciasteczka z wróżbą w środku w dwóch językach - polski oraz angielski. Ciasteczka świetnie sprawdzą się podczas różnorodnych przyjęć przynosząc radość z otrzymanej wróżby oraz delikatnego smaku herbatnika. Można je wręczyć bezpośrednio lub wyłożyć na słodkim stole. 

  94,98 zł 99,98 zł -5% Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 99,98 zł
 • FOREMKI papilotki na muffiny Kosmos 8szt FOREMKI papilotki na muffiny Kosmos 8szt
  12,98 zł
  FOREMKI papilotki na muffiny Kosmos 8szt

  Foremki papilotki na babeczki, które idealnie dopełnią kosmiczne urodzinki! Dzięki papierowym osłonkom z motywem kosmosu babeczki będą chętniej znikały ze stołu. Papilotki to prosty, tani i efektowny sposób na stworzenie pięknej dekoracji na stole!

  12,98 zł
 • TOPPER na tort na Urodziny Leśne Czary Z IMIENIEM TOPPER na tort na Urodziny Leśne Czary Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort na Urodziny Leśne Czary Z IMIENIEM

  Topper na tort dziecka w leśnym stylu z imieniem i datą urodzin. Ta wyjątkowa dekoracja tortu to wspaniały dodatek, który w łatwy sposób odmieni zwykłe ciasto w prawdziwy tort urodzinowy Twojego dziecka. Topper wykonany z papieru i ozdobiony grafiką leśnych zwierząt. 

  24,98 zł
 • OPŁATEK na tort na Urodziny dziecka Leśne Czary Z IMIENIEM Ø20cm OPŁATEK na tort na Urodziny dziecka Leśne Czary Z IMIENIEM Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort na Urodziny dziecka Leśne Czary Z IMIENIEM Ø20cm

  Personalizowany opłatek na urodziny dziecka w leśnym stylu. Idealny sposób na łatwą, a jednocześnie efektowną dekoracje ciasta. Na opłatku znajdują się postaci leśnych zwierząt, a także imię dziecka i data. Tak przygotowany dodatek to idealna dekoracja urodzinowego tortu!

  17,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Roczek i urodzinki Z IMIENIEM Leśne Czary 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Roczek i urodzinki Z IMIENIEM Leśne Czary 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Roczek i urodzinki Z IMIENIEM Leśne Czary 12szt

  Jak efektownie podziękować gościom za przybycie? Pudełka na ciasto z rączką na Roczek i urodzinki będą świetnym wyborem. Dzięki personalizowanej naklejce z grafiką leśnych zwierzątek takie podziękowanie będzie wyglądać bardzo elegancko.

  35,98 zł
 • BANER girlanda drewniana Słodki Stół (+sznurek) BANER girlanda drewniana Słodki Stół (+sznurek)
  29,98 zł
  BANER girlanda drewniana Słodki Stół (+sznurek)

  Planujesz słodki stół na swoim przyjęciu? Ta propozycja pomoże Twoim gościom bez problemu do niego trafić. Piękna drewniana girlanda złożona z liter tworzących napis "Słodki Stół" wygląda fenomenalnie i z pewnością również i gościom przypadnie do gustu.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt

  Prześliczne i smaczne czekoladki z motywem różowych kwiatów i napisem Słodkości dla Ciebie będą oryginalnym wyborem na podziękowania dla gości na każdą okazję. Czekoladki idealnie sprawdzą się na Chrzcie, Komunii czy Roczku dziewczynki. Świeży motyw różowych kwiatów wspaniale wpisuje się w trendy.

  23,98 zł
 • CIASTECZKA z wróżbą w opakowaniu Pudrowe Kwiaty KRAFT 12szt CIASTECZKA z wróżbą w opakowaniu Pudrowe Kwiaty KRAFT 12szt
  32,98 zł
  CIASTECZKA z wróżbą w opakowaniu Pudrowe Kwiaty KRAFT 12szt

  Efektowne i smakowite podziękowanie dla gości w formie ciasteczka z wróżbą. To świetny pomysł, który na pewno spodoba się zaproszonym na przyjęcie gościom. Grafika zdobiąca opakowanie ciasteczka przedstawia urocze pudrowe kwiaty na kraftowym tle. Całość prezentuje się fenomenalnie.

  32,98 zł
 • CZEKOLADKI na upominki dla dzieci Leśne Czary 10szt CZEKOLADKI na upominki dla dzieci Leśne Czary 10szt
  23,98 zł
  CZEKOLADKI na upominki dla dzieci Leśne Czary 10szt

  Uroczym podziękowaniem dla gości za przybycie na przyjęcie będą czekoladki w ozdobnych papierkach. Organizujesz Roczek dla swojego dziecka? A może urodzinki czy Chrzciny? Na każdą z takich okazji czekoladki będą świetnym wyborem na podziękowanie dla zaproszonych gości. 

  23,98 zł
 • CIASTECZKA z wróżbą w opakowaniu Gałązka Eukaliptusa 12szt CIASTECZKA z wróżbą w opakowaniu Gałązka Eukaliptusa 12szt
  32,98 zł
  CIASTECZKA z wróżbą w opakowaniu Gałązka Eukaliptusa 12szt

  Efektowne podziękowanie dla gości, które wywoła wiele radość oraz uśmiechów. Ciasteczko z wróżbą to oryginalne podziękowanie, które na pewno zostanie przez wszystkich pozytywnie przyjęte. Umieszczone w pięknym opakowaniu z motywem gałązek eukaliptusa i tekstem wgląda wspaniale i jest gotowe do wręczenia gościom.

  32,98 zł
 • TOPPERY na tort i do babeczek Leśne Zwierzątka 6szt TOPPERY na tort i do babeczek Leśne Zwierzątka 6szt
  12,98 zł
  TOPPERY na tort i do babeczek Leśne Zwierzątka 6szt

  Prześliczne drewniane toppery w kształcie leśnych zwierzątek to sposób na dekorację ciasta na Roczek i urodziny dziecka. Toppery prezentują się pięknie i niepowtarzalnie. Są oryginalnym dodatkiem, który zachwyci wszystkich gości, jak i solenizanta. Pięknie wpisują się w modne leśne trendy.

  12,98 zł
 • ŚWIECZKA na tort urodziny Z koroną Błękitna WYBIERZ CYFRĘ ŚWIECZKA na tort urodziny Z koroną Błękitna WYBIERZ CYFRĘ
  9,98 zł
  ŚWIECZKA na tort urodziny Z koroną Błękitna WYBIERZ CYFRĘ

  Oryginalna świeczka na tort urodzinowy ze złotą koroną. Szukasz ciekawej świeczki lub świeczek na tort urodzinowy? Błękitna świeczka z elegancką koroną na szczycie prezentuje się wspaniale. 

  9,98 zł
 • ŚWIECZKA na tort urodziny Z koroną Różowa WYBIERZ CYFRĘ ŚWIECZKA na tort urodziny Z koroną Różowa WYBIERZ CYFRĘ
  9,98 zł
  ŚWIECZKA na tort urodziny Z koroną Różowa WYBIERZ CYFRĘ

  Świeczka na tort urodzinowy w eleganckim dziewczęcym wydaniu. Piękna różowa świeczka ozdobiona został złotą koroną, dzięki czemu prezentuje się bardzo wyjątkowo. Świeczki w prosty i szybki sposób potrafią udekorować tort dla solenizantki.

  9,98 zł
 • TOPPERY na tort i do babeczek Boho Gałązki 6szt TOPPERY na tort i do babeczek Boho Gałązki 6szt
  10,98 zł
  TOPPERY na tort i do babeczek Boho Gałązki 6szt

  Jak udekorować tort i babeczki na przyjęcie w rustykalnym stylu? Idealnym wyborem są mini toppery wykonane z naturalnego drewna, które umieszczone są na pikach. W opakowaniu znajduje się 6szt topperów, które pięknie się ze sobą komponują. Drewniane gałązki udekorują tort na każdą okazję lub przygotowane przez Was babeczki.

  10,98 zł
 • TOPPER na tort drewniany do własnej aranżacji Serce TOPPER na tort drewniany do własnej aranżacji Serce
  19,98 zł
  TOPPER na tort drewniany do własnej aranżacji Serce

  Topper na tort drewniany przygotowany w kształcie serca to piękna ozdoba ciasta, która idealnie sprawdzi się na każdą okazję. Możecie wykorzystać go na Roczku, urodzinach dziecka, Chrzcie czy Komunii. Topper będzie pięknym dodatkiem, który możecie dowolnie zaaranżować.

  19,98 zł

Tort urodzinowy - jak udekorować słodki wypiek dla dziecka?

Bardzo ważnym elementem każdego przyjęcia jest tort. Pojawia się na każdej uroczystości okolicznościowej, dzięki czemu zyskuje ona większego wydźwięku i elegancji. Warto jednak pamiętać, że każdy tort musi nie tylko bardzo dobrze smakować, musi się również cudownie prezentować. Dlatego tak istotne są dekoracje, które na nim umieszczacie. Najbardziej atrakcyjnym dodatkiem będzie na pewno jadalny opłatek, który cudownie się prezentuje i podkreśla charakter uroczystości. Nieco łatwiejszy w aplikacji będzie z pewnością kartonowy lub drewniany topper. Pomimo swojej prostoty, efekt końcowy, jaki daje, jest powalający. Warto zainteresować się również klasycznymi dodatkami jak świeczki i figurki. Jest to najbardziej klasyczna wersja, która podbija wszystkie imprezy - znakomicie sprawdzi się na urodzinach Waszego dziecka. Podczas organizacji przyjęcia dla dziecka warto również zaopatrzyć się w dekoracje urodzinowe w postaci balonów, girland urodzinowych i plakatów.

Opłatek na tort urodzinowy z imieniem i modną grafiką

Bardzo atrakcyjnym wariantem dekoracyjnym na tort urodzinowy jest jadalny opłatek, który wbrew pozorom jest bardzo prosty w aplikacji. W zależności od motywu przewodniego Waszej uroczystości i preferencji możecie wybierać spośród wielu wariantów, idealnie dopasowując go do własnych potrzeb. Pomimo pierwszych wątpliwości, opłatek jest bardzo prosty w aplikacji na wypieku. Wystarczy umieścić go na warstwie kremu, śmietany, a on sam dopasuje się do jego powierzchni. Po kilku godzinach otrzymujecie już gotowy wypiek, który cudownie się prezentuje i z pewnością zaskoczy wszystkich gości. 

Znakomitym rozwiązaniem dla dziewczynki będzie opłatek z kolekcji Wesołe Kotki lub Syrenka. Pięknie się prezentują, znakomicie podkreślając subtelność i delikatność uroczystości. Grafika przedstawia bardzo urocze postacie wraz z elementami dekoracyjnymi, charakterystycznymi dla urodzin dziecka. Na opłatku znajdziecie również personalizację imieniem dziecka i datą wydarzenia. Dzięki temu Wasza dekoracja jest unikatowa i oryginalna. Znakomicie będzie wyglądać na pamiątkowych fotografiach.  

Na przyjęcie urodzinowe chłopca, świetnie sprawdzi się opłatek Autka lub DinoParty. Pięknie podkreślają charakter uroczystości i świetnie sprawdzą się na męskim przyjęciu. Grafika samochodzików i dinozaurów świetnie się prezentuje i na pewno spodoba się Waszemu bohaterowi dnia. W zależności od własnych preferencji i upodobań Waszego dziecka możecie zdecydować się również na inne warianty graficzne, tworząc wypiek idealny na Wasze przyjęcie. Na opłatku znajduje się personalizacja imieniem dziecka oraz data wydarzenia. Jeżeli chcecie, by Wasz wypiek był oryginalny i zaskoczył wszystkich gości, warto pomyśleć nad takim dodatkiem. 

Toppery na tort urodzinowy

Nieco łatwiejszą w aplikacji, a równie atrakcyjną dekoracją na tort urodzinowy jest kartonowy topper. Pięknie się prezentuje, a możliwość wyboru spośród wielu wzorów graficznych sprawia, że całość jest jeszcze bardziej wyjątkowa i cudownie upiększy Waszą uroczystość. Wybrana przez Was grafika umieszczona jest na drewnianych pikach, dzięki czemu dekoracja jest bardzo prosta do umieszczenia na torcie. Pięknie będzie się prezentowała w połączeniu z innymi dekoracjami tortu, jak świeczki i figurki z masy.

Świetnym wyborem może być topper w kształcie cyfry obchodzonych urodzin dziecka w połączeniu z pięknymi grafikami, świetnie podkreślającymi charakter uroczystości. Na dekoracji znajduje się również imię dziecka oraz data wydarzenia, co sprawia, że całość jest bardzo oryginalna i unikatowa. Decydując się na taki dodatek, sprawiacie, że całe przyjęcie zyskuje na atrakcyjności i wyjątkowości. Świetnie będą wyglądać w połączeniu z metalicznymi świeczkami pieńkowymi lub figurkami nawiązującymi do grafiki na topperze. Po uroczystości, topper, może stać się piękną pamiątką, która zostanie z Waszym dzieckiem na długi czas. Świetną propozycją jest również topper na tort urodzinowy drewniany, który zdobiony jest imieniem dziecka. Wpisuje się on w najmodniejsze trendy i fantastycznie prezentuje się na zdjęciach z przyjęcia.

Jeżeli chcecie nawiązać do głównego motywu przewodniego i własnych preferencji, warto zainteresować się topperami z kolekcji. W zależności od wybranej wcześniej przez Was, możecie zdecydować się na dany topper, który idealnie będzie współgrał z pozostałymi dekoracjami na Waszym przyjęciu. Dla dziewczynki świetnym wyborem może być topper z kotkami, syrenką, dziewczynką z kwiatami. Na przyjęciu urodzinowym chłopaka lepiej sprawdzi się samochodzik, samolot lub liski. Dodatkowo na toperze występuje personalizacja imieniem dziecka i datą wydarzenia. Dzięki temu Wasz dodatek jest oryginalny i wyjątkowy. Nikt nie będzie miał wątpliwości czyje to przyjęcie i z jakiej okazji zostało zorganizowane. Niezwykle ważne jest, by całość przyjęcia urodzinowego była spójna i jednolita, warto więc wybrać jedną kolekcję, którą będziecie wykorzystywać podczas organizacji dekoracji. Toppery nawiązujące do naszych bestsellerowych motywów sprawiają, że każdy element dekoracyjny będzie piękny i oryginalny. 

Możecie wybrać również bardziej uniwersalny topper, który sprawdzi się na każdych urodzinach, bez względu na wiek solenizanta, płeć czy imię. Najlepszym rozwiązaniem w takim przypadku będzie napis “Happy Birthday” w metalicznym, złotym kolorze. Dzięki temu świetnie podkreślicie charakter uroczystości i nadacie Waszemu wypiekowi nowoczesnego charakteru.

Świeczki na tort cyfry i kształty

Niezastąpioną i niedrogą ozdobą tortu na urodziny dziecka są również świeczki na tort. Zarówno świeczki cyfry, jak i te w przeróżnych kształtach prezentują się bardzo ładnie. Na urodziny dziewczynki świetnie sprawdzą się świeczki w odcieniach złota i różu. Na urodziny chłopca polecamy świeczki urodzinowe w błękicie lub srebrze.