Dekoracje tortu to bardzo ważny dodatek podczas urodzin dziecka. Dzięki dekoracjom słodki wypiek będzie prezentował się fantastycznie. Można zdecydować się na ozdoby z imieniem dziecka takiej jak: toppery lub opłatki na tort. Niezastąpionym elementem tortu są świeczki urodzinowe, które występują tradycyjnej postaci i w kształcie cyferek. Ozdoby na tort można wykonać również samemu metodą DIY - potrzebna jest do tego kolorowa masa cukrowa.

Wybierz:

Dekoracje tortu na urodziny

Tort urodzinowy - jak udekorować słodki wypiek dla dziecka?

Bardzo ważnym elementem każdego przyjęcia jest tort. Pojawia się na każdej uroczystości okolicznościowej, dzięki czemu zyskuje ona większego wydźwięku i elegancji. Warto jednak pamiętać, że każdy tort musi nie tylko bardzo dobrze smakować, musi się również cudownie prezentować. Dlatego tak istotne są dekoracje, które na nim umieszczacie. Najbardziej atrakcyjnym dodatkiem będzie na pewno jadalny opłatek, który cudownie się prezentuje i podkreśla charakter uroczystości. Nieco łatwiejszy w aplikacji będzie z pewnością kartonowy lub drewniany topper. Pomimo swojej prostoty, efekt końcowy, jaki daje, jest powalający. Warto zainteresować się również klasycznymi dodatkami jak świeczki i figurki. Jest to najbardziej klasyczna wersja, która podbija wszystkie imprezy - znakomicie sprawdzi się na urodzinach Waszego dziecka. Podczas organizacji przyjęcia dla dziecka warto również zaopatrzyć się w dekoracje urodzinowe w postaci balonów, girland urodzinowych i plakatów.

Opłatek na tort urodzinowy z imieniem i modną grafiką

Bardzo atrakcyjnym wariantem dekoracyjnym na tort urodzinowy jest jadalny opłatek, który wbrew pozorom jest bardzo prosty w aplikacji. W zależności od motywu przewodniego Waszej uroczystości i preferencji możecie wybierać spośród wielu wariantów, idealnie dopasowując go do własnych potrzeb. Pomimo pierwszych wątpliwości, opłatek jest bardzo prosty w aplikacji na wypieku. Wystarczy umieścić go na warstwie kremu, śmietany, a on sam dopasuje się do jego powierzchni. Po kilku godzinach otrzymujecie już gotowy wypiek, który cudownie się prezentuje i z pewnością zaskoczy wszystkich gości. 

Znakomitym rozwiązaniem dla dziewczynki będzie opłatek z kolekcji Wesołe Kotki lub Syrenka. Pięknie się prezentują, znakomicie podkreślając subtelność i delikatność uroczystości. Grafika przedstawia bardzo urocze postacie wraz z elementami dekoracyjnymi, charakterystycznymi dla urodzin dziecka. Na opłatku znajdziecie również personalizację imieniem dziecka i datą wydarzenia. Dzięki temu Wasza dekoracja jest unikatowa i oryginalna. Znakomicie będzie wyglądać na pamiątkowych fotografiach.  

Na przyjęcie urodzinowe chłopca, świetnie sprawdzi się opłatek Autka lub DinoParty. Pięknie podkreślają charakter uroczystości i świetnie sprawdzą się na męskim przyjęciu. Grafika samochodzików i dinozaurów świetnie się prezentuje i na pewno spodoba się Waszemu bohaterowi dnia. W zależności od własnych preferencji i upodobań Waszego dziecka możecie zdecydować się również na inne warianty graficzne, tworząc wypiek idealny na Wasze przyjęcie. Na opłatku znajduje się personalizacja imieniem dziecka oraz data wydarzenia. Jeżeli chcecie, by Wasz wypiek był oryginalny i zaskoczył wszystkich gości, warto pomyśleć nad takim dodatkiem. 

Toppery na tort urodzinowy

Nieco łatwiejszą w aplikacji, a równie atrakcyjną dekoracją na tort urodzinowy jest kartonowy topper. Pięknie się prezentuje, a możliwość wyboru spośród wielu wzorów graficznych sprawia, że całość jest jeszcze bardziej wyjątkowa i cudownie upiększy Waszą uroczystość. Wybrana przez Was grafika umieszczona jest na drewnianych pikach, dzięki czemu dekoracja jest bardzo prosta do umieszczenia na torcie. Pięknie będzie się prezentowała w połączeniu z innymi dekoracjami tortu, jak świeczki i figurki z masy.

Świetnym wyborem może być topper w kształcie cyfry obchodzonych urodzin dziecka w połączeniu z pięknymi grafikami, świetnie podkreślającymi charakter uroczystości. Na dekoracji znajduje się również imię dziecka oraz data wydarzenia, co sprawia, że całość jest bardzo oryginalna i unikatowa. Decydując się na taki dodatek, sprawiacie, że całe przyjęcie zyskuje na atrakcyjności i wyjątkowości. Świetnie będą wyglądać w połączeniu z metalicznymi świeczkami pieńkowymi lub figurkami nawiązującymi do grafiki na topperze. Po uroczystości, topper, może stać się piękną pamiątką, która zostanie z Waszym dzieckiem na długi czas. Świetną propozycją jest również topper na tort urodzinowy drewniany, który zdobiony jest imieniem dziecka. Wpisuje się on w najmodniejsze trendy i fantastycznie prezentuje się na zdjęciach z przyjęcia.

Jeżeli chcecie nawiązać do głównego motywu przewodniego i własnych preferencji, warto zainteresować się topperami z kolekcji. W zależności od wybranej wcześniej przez Was, możecie zdecydować się na dany topper, który idealnie będzie współgrał z pozostałymi dekoracjami na Waszym przyjęciu. Dla dziewczynki świetnym wyborem może być topper z kotkami, syrenką, dziewczynką z kwiatami. Na przyjęciu urodzinowym chłopaka lepiej sprawdzi się samochodzik, samolot lub liski. Dodatkowo na toperze występuje personalizacja imieniem dziecka i datą wydarzenia. Dzięki temu Wasz dodatek jest oryginalny i wyjątkowy. Nikt nie będzie miał wątpliwości czyje to przyjęcie i z jakiej okazji zostało zorganizowane. Niezwykle ważne jest, by całość przyjęcia urodzinowego była spójna i jednolita, warto więc wybrać jedną kolekcję, którą będziecie wykorzystywać podczas organizacji dekoracji. Toppery nawiązujące do naszych bestsellerowych motywów sprawiają, że każdy element dekoracyjny będzie piękny i oryginalny. 

Możecie wybrać również bardziej uniwersalny topper, który sprawdzi się na każdych urodzinach, bez względu na wiek solenizanta, płeć czy imię. Najlepszym rozwiązaniem w takim przypadku będzie napis “Happy Birthday” w metalicznym, złotym kolorze. Dzięki temu świetnie podkreślicie charakter uroczystości i nadacie Waszemu wypiekowi nowoczesnego charakteru.

Świeczki na tort cyfry i kształty

Niezastąpioną i niedrogą ozdobą tortu na urodziny dziecka są również świeczki na tort. Zarówno świeczki cyfry, jak i te w przeróżnych kształtach prezentują się bardzo ładnie. Na urodziny dziewczynki świetnie sprawdzą się świeczki w odcieniach złota i różu. Na urodziny chłopca polecamy świeczki urodzinowe w błękicie lub srebrze.