Satyna, organza, tiul

Satyna, organza, tiul

Satyna, organza, tiul to niezbędne materiały dekoracyjne na Pierwszej Komunii Świętej! Każdy z nich jest nieco inny, jednak można je wykorzystać w dowolnie wybranej aranżacji wnętrza Kościoła, sali i stołu komunijnego. Z subtelnej satyny można zrobić piękne pokrowce na krzesła lub stroiki na świece, natomiast organza i tiul doskonale przyozdobią stół i słodki barek samodzielnie wykonanymi kokardami lub pomarszczonymi elementami. Niezbędne produkty do przyozdobienia sali,stołu i Kościoła na Komunię można znaleźć w ofercie naszego sklepu.

Satyna, organza, tiul

 • BIEŻNIK gładki 36cmx9m BIAŁY BIEŻNIK gładki 36cmx9m BIAŁY
  13,98 zł
  ORGANZA gładka 36cmx9m BIAŁA
  1 Recenzje

  Piękny biały, bieżnik jest idealnym materiałem dekoracyjnym na przyjęcia dla Waszych pociech. Gładki, elegancki materiał doda blasku Waszym przyjęciom. Stwórzcie ciekawą dekorację w oparciu o ten cudowny, jasny bieżnik, a Wasi goście będą zachwyceni. 

  13,98 zł
 • BIEŻNIK gładki 36cmx9m JASNORÓŻOWY BIEŻNIK gładki 36cmx9m JASNORÓŻOWY
  13,98 zł
  ORGANZA gładka 36cmx9m JASNORÓŻOWA

  Jasnoróżowy bieżnik, jest idealnym dodatkiem dekoracyjnym na każdą okazję, pięknie ozdobi Wasz stół. Gładki, elegancki materiał, doda blasku Waszym przyjęciom. Stwórzcie ciekawą dekorację w oparciu o ten cudowny, uroczy bieżnik, a Wasi goście będą zachwyceni.

  13,98 zł
 • BIEŻNIK gładki 36cmx9m Błękitny BIEŻNIK gładki 36cmx9m Błękitny
  13,98 zł
  ORGANZA gładka 36cmx9m BŁĘKITNA

  Śliczny, błękitny, bieżnik jest idealnym materiałem dekoracyjnym na przyjęcia dla Waszych pociech. Gładki, elegancki materiał doda blasku Waszym przyjęciom. Stwórzcie ciekawą dekorację w oparciu o ten piękny, błękitny bieżnik, a Wasi goście będą zachwyceni.

  13,98 zł
 • ORGANZA z brokatem dekoracyjna ZŁOTA 36cm x 9m ORGANZA z brokatem dekoracyjna ZŁOTA 36cm x 9m
  20,98 zł
  ORGANZA z brokatem dekoracyjna ZŁOTA 36cm x 9m
  1 Recenzje

  Błyszcząca organza z drobinkami brokatu w piękny sposób udekoruje stół na przyjęcie dziecka. Idealna propozycja na udekorowanie stołu i sali na Chrzest Święty dziecka.

  20,98 zł
 • SATYNA/bieżnik rolka 36cmx9m JASNORÓŻOWA SATYNA/bieżnik rolka 36cmx9m JASNORÓŻOWA
  22,98 zł
  SATYNA bieżnik rolka 36cmx9m JASNORÓŻOWA

  Jasnoróżowy bieżnik z satyny będzie fantastyczną dekoracją stołu na Waszych imprezkach! Przepiękny połysk i pastelowy różowy odcień sprawia, że satynę warto wykorzystać na przyjęciach dla dziewczynki. Bieżnik z satyny warto puścić przez środek stołu, by stworzyć bazę do stworzenia pięknej aranżacji.

  22,98 zł
 • SATYNA/bieżnik rolka 36cmx9m GRANATOWA SATYNA/bieżnik rolka 36cmx9m GRANATOWA
  22,98 zł
  SATYNA/bieżnik rolka 36cmx9m GRANATOWA

  Elegancka satyna w granatowym kolorze to świetna dekoracja stołu na przyjęciu dla chłopca. Fantastycznie prezentuje się z białymi i srebrnymi elementami. Idealna na chłopięce przyjęcia takie jak: Chrzest Święty, Roczek i urodzinki.

  22,98 zł
 • SATYNA/bieżnik rolka 36cmx9m SREBRNA SATYNA/bieżnik rolka 36cmx9m SREBRNA
  22,98 zł
  SATYNA/bieżnik rolka 36cmx9m SREBRNA

  Piękna i lśniąca satyna w srebrnym kolorze to wyjątkowa i elegancka dekoracja stołu na przyjęcie Chrztu Świętego czy urodzinek dziecka.

  22,98 zł
 • TIUL dekoracyjny 30cmx9m BIAŁY TIUL dekoracyjny 30cmx9m BIAŁY
  7,98 zł
  TIUL dekoracyjny 30cmx9m BIAŁY

  Piękny materiał w postaci białego tiulu w wyjątkowy sposób udekoruje stół na Chrzest Święty dziecka. Świetnie prezentuje się ułożony na płasko bądź delikatnie drapowany na środku stołu pomiędzy dekoracjami.

  7,98 zł
 • TIUL dekoracyjny 30cmx9m JASNORÓŻOWY TIUL dekoracyjny 30cmx9m JASNORÓŻOWY
  7,98 zł
  TIUL dekoracyjny 30cmx9m JASNORÓŻOWY
  1 Recenzje

  Dekoracyjny tiul w kolorze jasnoróżowym to idealna propozycja na udekorowanie stołu na przyjęcie Chrztu Świętego dziewczynki. Delikatny materiał może być również wykorzystany do ozdoby krzeseł gości.

  7,98 zł
 • TIUL dekoracyjny 30cmx9m BŁĘKITNY TIUL dekoracyjny 30cmx9m BŁĘKITNY
  7,98 zł
  TIUL dekoracyjny 30cmx9m BŁĘKITNY

  Błękitny tiul o delikatnej strukturze materiału w piękny sposób udekoruje stół na uroczystość Chrztu Świętego chłopca. Tiul świetnie prezentuje się rozłożony płasko na stole lub udrapowany pomiędzy innymi dekoracjami.

  7,98 zł
 • TIUL dekoracyjny 15cmx9m z brokatem BIAŁY TIUL dekoracyjny 15cmx9m z brokatem BIAŁY
  5,98 zł
  TIUL dekoracyjny 15cmx9m z brokatem BIAŁY

  Tiul dekoracyjny z drobinkami brokatu pozwoli w elegancki i modny sposób udekorować stół na przyjęcie dziecka. Tiul w rolce idealnie sprawdzi się również przy dekoracji krzeseł czy ławek w kościele.

  5,98 zł

Dekoracje komunijne to rozmaite pomysły, inspiracje, rękodzieło. Dzięki tym elementom uroczystość ma odświętny i uroczysty charakter, zgodnie z tradycją przyjmowania Pierwszej Komunii Świętej. Doskonała aranżacja wnętrza pozwala na stworzenie pamiątkowych sesji fotograficznej, które zostaną utrwalone na lata. Satyna, organza, tiul to materiały, za pomocą których można stworzyć wyjątkowe ozdoby kościoła, sali czy stołu komunijnego doskonale sprawdzą się na uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Warto wybrać odpowiedni materiał i stworzyć niezwykle kreatywne dekoracje komunijne.

Satyna na Komunię

Satyna komunijna może posłużyć jako dekoracja krzeseł, ławek w Kościele lub jako dekoracyjne wstążki, np. na świece. Satynowy materiał jest bardzo elegancki, przez co z pewnością wpasuje się w klimat przyjęcia komunijnego.Warianty kolorystyczne: kremowa, jasnoróżowa, błękitna, granatowa, złota, srebrna. 

satyna dekoracyjna na Komunię

Satyna dekoracyjna na Komunię

Organza na Komunię

Organza komunijna to cienka, przejrzysta tkanina dekoracyjna na różne okazje. Można z niej samodzielnie wykonać woreczki na upominki dla gości komunijnych. Z pewnością pięknie zaprezentuje się jako dekoracja stołu komunijnego. Gdzie kupić organzę? Wiele wariantów kolorystycznych można znaleźć w sklepie internetowym! Warianty kolorystyczne: biała, jasnoróżowa, błękitna, złota z brokatem.

organza dekoracyjna

Organza dekoracyjna na Komunię

Tiul na Komunię

Tiul komunijny to lekka, ażurowa tkanina. Doskonale wygląda jako element odświętnego stroju lub jako dekoracja stołu komunijnego lub słodkiego barku oraz krzeseł. Materiał po przecięciu nie strzępi się i nie pruje. Występują różne rodzaje tiulu, tj. tiul miękki premium (bardzo miękki i błyszczący, tiul welonowy (elastyczny), tiul plaster miodu (charakterystyczne oczko), tiul brokatowy (oczko w kształcie rombu). Rolka 30cmx9m może stanowić doskonałe narzędzie do stworzenia dekoracji komunijnych, np. kokardy na krzesło, dekoracja filarów kościelnych. Warianty kolorystyczne: różowy, biały, niebieski. W sklepie internetowym można znaleźć różnorodne materiały, inspiracje i pomysły na samodzielne stworzenie dekoracji komunijnych, tj. satyna, organza i tiul, które z pewnością przydadzą się podczas aranżowania wnętrza Kościoła i sali na przyjęcie komunijne. Dzień Pierwszej Komunii Świętej jest dla dzieci niezwykłym wydarzeniem, warto zatem zadbać także o niezwykłe dekoracje.