Dekoracje świąteczne pozwalają zadbać o elegancki i bożonarodzeniowy charakter podczas całych Świąt Bożego Narodzenia. Dekoracje świąteczne najchętniej wybierane to przede wszystkim serwetki świąteczne, świece bożonarodzeniowe, banery i girlandy czy drewniane zawieszki, które mogą przyozdobić wnętrze pomieszczenia. Chętnie wybierane są także papierowe ozdoby: pompony z bibuły, kolorowe rozety czy bożonarodzeniowe gwiazdy. Tego typu ozdoby bożonarodzeniowe pozwolą zadbać o wyjątkowy charakter Świąt Bożego Narodzenia.

Wybierz:

Dekoracje świąteczne

Dekoracje świąteczne 

Boże Narodzenie jest najbardziej lubianym świętem w naszym kraju. Całe rodziny każdego roku zbierają się przy jednym stole w ostatnich dniach grudnia, aby zasiąść razem i celebrować rocznicę narodzin Jezusa Chrystusa. Święta to również czas, w którym wreszcie możemy odpocząć od stresów życia codziennego i zwyczajnie spędzić kilka radosnych chwil z najbliższymi. Wspólny posiłek, wręczanie prezentów oraz śpiewanie kolęd sprawia, że zbliżamy się do siebie i choć na jakiś czas zapominamy o sporach czy zgrzytach. Wspaniałym momentem są również przygotowania do Bożego Narodzenia. Ubieranie choinki, domu czy gotowanie świątecznych potraw na wigilijny stół potrafi już na kilka dni bądź tygodni wcześniej wprawić wszystkich domowników w iście radosny nastrój. Na naszej stronie znajdziesz całe mnóstwo dekoracji i dodatków, dzięki którym do każdego wnętrza zawitają magia i ciepły nastrój Świąt. Zadbaj o niepowtarzalny wygląd swojego domu bez opuszczania wygodnej kanapy! 

Serwetki świąteczne

Serwetki dekoracyjne są elementem, którego nie może zabraknąć na żadnej uroczystości. Również w czasie Wigilii Bożego Narodzenia dobrze jest zadbać o pasujące do motywu przewodniego, a przede wszystkim funkcjonalne chusteczki. Dzięki serwetkom zachowasz czystość i porządek podczas posiłku, przy okazji uatrakcyjniając wygląd stołu. Serwetki na Święta najchętniej wybierane są w kolorach tradycyjnych: czerwieni i zieleni oraz złocie, srebrze i bieli. Jeśli decydujesz się na bogato zdobione chusteczki, możesz mieć pewność, że bez żadnych dodatkowych zabiegów uzyskasz ciekawy efekt. Gładkie lub bardzo uniwersalne serwetki dobrze jest poskładać w interesujące kształty, żeby uczynić swój wigilijny stół absolutnie niepowtarzalnym. Najlepiej w tej roli sprawdzą się serwetki ze sztywnej i wytrzymałej flizeliny. Osobom, które nie mają czasu bądź talentu do manualnych prac, polecamy zamówienie kieszonek na sztućce pasujących do serwetek. W takich pokrowcach efektownie podasz widelce, noże i łyżki, a przy tym zupełnie się nie napracujesz. 

Świąteczne serwetki w gwiazdki

Świąteczne serwetki w gwiazdki

Banery świąteczne i girlandy

Wygląd otoczenia bardzo mocno wpływa na nasz nastrój. Właśnie dlatego dobrze dobrane dekoracje wnętrza na Wigilię są tak istotne. Z całą pewnością Twój dom wspaniale prezentował się będzie już dzięki ładnie ubranej choince oraz ozdobom umieszczonym na wigilijnym stole, jednak warto zadbać także o aranżację reszty pomieszczenia. Świetnym rozwiązaniem dla dekoracji wnętrza są banery i girlandy. Zawieszki z napisami czy sznury z ozdobnymi elementami jak frędzle czy gałązki jemioły w niebanalny sposób wprowadzą do Twojego domu świąteczny nastrój. W zależności od własnych preferencji wybierz girlandy z drewna lub papieru i zawieś je tam, gdzie podpowie Ci serce. Banery znakomicie wyglądają nad świątecznym stołem, w oknie, na kominku lub drzwiach, więc masz całą gamę możliwości, które wzbogacą wygląd każdego wnętrza. W naszej ofercie znajdziesz także zawieszki do samodzielnej aranżacji - rewelacyjna opcja dla osób, które lubią wszystko robić po swojemu. Szukasz czegoś, co w wyjątkowym stylu podkreśli klimat Bożego Narodzenia? Ciepły i serdeczny nastrój z łatwością wprowadzisz, umieszczając wśród innych dekoracji sznury z lampkami i druciki LED. Światło pięknie będzie współgrać z pozostałymi ozdobami. 

Baner świąteczny w kolorze biało- złotym

Baner świąteczny w kolorze biało- złotym

Świece świąteczne na Boże Narodzenie

Światło ma ogromny wpływ na atmosferę. I z tego powodu na Twoim wigilijnym stole koniecznie musisz umieścić nastrojowe świeczki. Bożonarodzeniowy charakter szczególnie dobrze oddają lampiony oraz świece w szkle, które zdobione są kapitalnymi grafikami w świątecznym stylu. Dodatkowo, oba te rodzaje po zapaleniu roztaczają cudowny zapach, który oczaruje wszystkich gości. Do bardziej klasycznych rozwiązań należą świece kule w kolorach złota, srebra i bieli. Chcesz, by Twoje Święta wyglądały klasycznie i luksusowo, a przy tym subtelnie nawiązywały do celebrowanej okazji? Więc nawet nie zastanawiaj się i zadbaj o dodatki w tych właśnie kolorach! Jeśli natomiast lubisz wyraziste i mocne akcenty, poświęć chwilę uwagi czerwonym świecom pieńkowym lub stożkowym. Pierwsze niepowtarzalnie wyglądać będą pośród stroików i innych dekoracji, natomiast drugie wniosą do aranżacji odrobinę podniosłego tonu. 

Kremowe świece kule do aranżacji świątecznych

Kremowe świece kule do aranżacji świątecznych