Balony na Boże Narodzenie

Balony na Boże Narodzenie

Balony świąteczne to wspaniały pomysł, by stworzyć zimowe dekoracje do przedszkola i pięknie udekorować dom. Balony na Boże Narodzenie w kształcie zimowych zwierzątek, bombek czy lasek Mikołaja pozwolą Wam na stworzenie oryginalnych dekoracji wnętrza, która zachwyci pociechy. Balony świąteczne foliowe można napełniać zarówno powietrzem, jak i helem. Będą uroczym dodatkiem, który pozwoli stworzyć ciepły i rodzinny klimat.

Balony na Boże Narodzenie

 • BALON świąteczny foliowy stojący Świąteczne Autko 102x100cm BALON świąteczny foliowy stojący Świąteczne Autko 102x100cm
  32,98 zł
  BALON świąteczny foliowy stojący Świąteczne Autko 102x100cm

  Przepiękny balon foliowy w kształcie niebieskiego auta. Zaskocz gości dodatkiem dekoracyjnym, który zaprezentuje się niezwykle efektownie wprowadzając klimat świąt Bożego Narodzenia. 

  32,98 zł
 • BALON świąteczny foliowy stojący Elf 46x88cm BALON świąteczny foliowy stojący Elf 46x88cm
  22,98 zł
  BALON świąteczny foliowy stojący Elf 46x88cm

  Wspaniała dekoracja w kształcie szczęśliwego elfa! Balon świąteczny wspaniale zaprezentuje się w pomieszczeniu podczas świąt Bożego Narodzenia. Wypełnij go powietrzem i postaw blisko choinki! 

  22,98 zł
 • BALON świąteczny foliowy stojący Mikołaj 63x106cm BALON świąteczny foliowy stojący Mikołaj 63x106cm
  24,98 zł
  BALON świąteczny foliowy stojący Mikołaj 63x106cm

  Wyjątkowy balon w kształcie Mikołaja zaskoczy najbliższych! Wspaniała dekoracja wnętrza na święta Bożego Narodzenia wprowadzi świąteczny klimat. Balon należy napełnić powietrzem. Postaw go niedaleko choinki!

  24,98 zł
 • BALON świąteczny foliowy Pingwinek 29x42cm BALON świąteczny foliowy Pingwinek 29x42cm
  11,98 zł
  BALON świąteczny foliowy Pingwinek 29x42cm

  Balon świąteczny w kształcie uroczego pingwinka to ozdoba bożonarodzeniowa, którą szczególnie pokochają dzieci. Duży balon może być napełniany powietrzem lub helem. Sprawdzi się nie tylko w domowym zaciszu, ale też jako zimowa dekoracja w przedszkolu czy szkole podstawowej, która będzie zachwycała maluchy.

  11,98 zł
 • BALON świąteczny foliowy Jelonek 80x105cm BALON świąteczny foliowy Jelonek 80x105cm
  24,98 zł
  BALON świąteczny foliowy Jelonek 80x105cm

  Balon świąteczny foliowy w kształcie uroczego jelonka w leśnym stylu to piękna propozycja dekoracji wnętrza na Boże Narodzenie. Balony można wykorzystać do dekoracji przedszkola, ale ucieszą także każdego malucha w domu. Dzięki leśnemu wzorowi balony wspaniale wpisują się w aktualne trendy.

  24,98 zł
 • BALON świąteczny foliowy Cukierek 35cm BALON świąteczny foliowy Cukierek 35cm
  6,98 zł
  BALON świąteczny foliowy Cukierek 35cm

  Balon świąteczny foliowy w kształcie kolorowego bożonarodzeniowego cukierka to wspaniała dekoracja wnętrza na Święta Bożego Narodzenia. Balony można napełniać zarówno powietrzem, jak i helem. Świetnie sprawdzą się także jako zimowa dekoracja przedszkola. Typowa świąteczna kolorystyka podkreśli świąteczny klimat.

  6,98 zł
 • GIRLANDA Bukiet balonów Choinka MIX GIRLANDA Bukiet balonów Choinka MIX
  94,98 zł
  GIRLANDA Bukiet balonów Choinka MIX

  Balonowa choinka świąteczna, którą stworzysz samodzielnie! Świetny pomysł na zabawę razem z dziećmi podczas Świąt. W zestawie znajdują się lateksowe balony w różnych wzorach i kolorach, dzięki którym skomponujesz balonowy bukiet w kształcie świątecznego drzewka. Wprowadź kolor i zabawę w te Święta!

  94,98 zł
 • BALON świąteczny foliowy Sarenka 73x64cm BALON świąteczny foliowy Sarenka 73x64cm
  18,98 zł
  BALON świąteczny foliowy Sarenka 73x64cm

  Jak udekorować wnętrze na Boże Narodzenie lub stworzyć zimowe dekoracje do przedszkola? Idealne będą okazałe foliowe balony wykonane w kształcie zimowych zwierzątek. Balon w kształcie sarenki idealnie sprawdzi się, by oczarować najmłodszych i wprowadzić świąteczny klimat w pomieszczeniu.

  18,98 zł
 • BALON świąteczny foliowy Dziadek do Orzechów 34x85cm BALON świąteczny foliowy Dziadek do Orzechów 34x85cm
  21,98 zł
  BALON świąteczny foliowy Dziadek do Orzechów 34x85cm

  Balon bożonarodzeniowy w kształcie dziadka do orzechów to oryginalna dekoracja wnętrza na Boże Narodzenie. Balon wykonany jest z kolorowej folii, można go napełniać zarówno powietrzem, jak i helem. Balony pięknie sprawdzą się także jako zimowa dekoracja przedszkola. Można je wykorzystać na wiele sposobów, zaskakując dzieci.

  21,98 zł
 • BALON świąteczny foliowy Choinka 78x94cm BALON świąteczny foliowy Choinka 78x94cm
  29,98 zł
  BALON świąteczny foliowy Choinka 78x94cm

  Balon świąteczny w kształcie bożonarodzeniowej choinki to pomysł na zimową dekoracją do przedszkola i ozdobę bożonarodzeniową wnętrza, która zachwyci najmłodszych. Tego typu drzewko może udekorować pokój dziecka, tworząc oryginalną dekorację, która oczaruje każdego malucha.

  29,98 zł
 • BALON świąteczny foliowy Bombka 45x45cm BALON świąteczny foliowy Bombka 45x45cm
  13,98 zł
  BALON świąteczny foliowy Bombka 45x45cm

  Balon na Boże Narodzenie i zimowa dekoracja do przedszkola. Piękna ozdoba bożonarodzeniowa w formie świątecznego balona foliowego w formie kolorowej bombki. Tego typu ozdobę można wykorzystać na wiele sposobów: pompując balon powietrzem lub helem. Balony na Boże Narodzenie są wspaniałym pomysłem na  dekorację świąteczną.

  13,98 zł
 • BALON świąteczny foliowy Kolorowa Bombka 51x49cm BALON świąteczny foliowy Kolorowa Bombka 51x49cm
  14,98 zł
  BALON świąteczny foliowy Kolorowa Bombka 51x49cm

  Balon na Boże Narodzenie w kształcie uroczej kolorowej bombki to wspaniały pomysł na dekoracje wnętrza i zimową dekorację przedszkola. Balon prezentuje się pięknie i bardzo oryginalnie. Można go pompować powietrzem lub helem. Z powodzeniem udekoruje wnętrze przedszkola czy szkoły, ale sprawdzi się też w domowym zaciszu.

  14,98 zł
 • BALON świąteczny foliowy Miś Polarny 51x45cm BALON świąteczny foliowy Miś Polarny 51x45cm
  10,98 zł
  BALON świąteczny foliowy Miś Polarny 51x45cm

  Balon świąteczny w formie białego misia polarnego to wspaniała dekoracja wnętrza na Boże Narodzenie. Balon idealnie sprawdzi się nie tylko w domowym zaciszu, ale pięknie udekoruje wnętrze przedszkola. Dzięki oryginalnemu kształtowi dzieci go pokochają!

  10,98 zł
 • BALON świąteczny foliowy Ciastek 58x86cm BALON świąteczny foliowy Ciastek 58x86cm
  15,98 zł
  BALON świąteczny foliowy Ciastek 58x86cm

  Balon świąteczny w kształcie ciastka - piernikowego ludzika to szczególna dekoracja świąteczna, która z pewnością spodoba się dzieciom. Balon można wykorzystać do dekoracji świątecznej wnętrza. Wspaniale wygląda zawieszony nad stołem. Można napełnić go helem i zawiesić pod sufitem. To pomysł na dekorację świąteczną, który pokochają dzieci!

  15,98 zł
 • BALON świąteczny foliowy Cukrowa Laska 50x82cm BALON świąteczny foliowy Cukrowa Laska 50x82cm
  12,98 zł
  BALON świąteczny foliowy Cukrowa Laska 50x82cm

  Efektowny balon świąteczny foliowy idealny do udekorowania wnętrza. Kształt cukrowej laski wspaniale sprawdzi się zarówno wypełniony helem dzięki któremu będzie unosić się w górze lub powietrzem. To świetna dekoracja na święta Bożego Narodzenia.

  12,98 zł
 • BALON świąteczny foliowy Śnieżynka 64x66cm BALON świąteczny foliowy Śnieżynka 64x66cm
  13,98 zł
  BALON świąteczny foliowy Śnieżynka 64x66cm

  Szukasz dekoracji wnętrza na zbliżające się święta Bożego Narodzenia? Trafiłeś w dobre miejsce! Skorzystaj z naszej propozycji balona w kształcie śnieżynki. Przepięknie rozjaśni pomieszczenie nadając mu odpowiedniego klimatu. Bez wątpienia zachwycisz gości! 

  13,98 zł
 • BALON świąteczny foliowy Merry Christmas 45cm BALON świąteczny foliowy Merry Christmas 45cm
  7,98 zł
  BALON świąteczny foliowy Merry Christmas 45cm

  Prześliczny okrągły balon świąteczny foliowy z pięknym nadrukiem. Na baloniku znajduje się biały napis "Merry Christmas", który wspaniale podkreśli charakter uroczystości. Wspaniale sprawdzi się do udekorowania domu lub sali na przyjęcie bożonarodzeniowe.

  7,98 zł
 • BALON świąteczny foliowy Rudolf 45cm BALON świąteczny foliowy Rudolf 45cm
  7,98 zł
  BALON świąteczny foliowy Rudolf 45cm

  Świetną dekoracją wnętrza na Boże Narodzenie będzie balon świąteczny foliowy. Piękny intensywny zielony kolor wspaniale współgra z kolorowym nadrukiem wesołego renifera Rudolfa. Taki balon możesz wypełnić zarówno powietrzem jak i helem.

  7,98 zł
 • BUKIET z balonów świąteczny Rudolf MIX 6szt BUKIET z balonów świąteczny Rudolf MIX 6szt
  14,98 zł
  BUKIET z balonów świąteczny Rudolf MIX 6szt

  Szukasz efektownej dekoracji na Boże Narodzenie? Świetną propozycją będzie bukiet z balonów świąteczny. Zestaw 6 sztuk balonów w różnych kolorach z piękną grafiką płatków śniegu oraz wesołym reniferem Rudolfem fantastycznie udekoruje wnętrze i podkreśli klimat bożonarodzeniowy.

  14,98 zł
 • BALONY świąteczne Candy Land ZESTAW MIX 6szt BALONY świąteczne Candy Land ZESTAW MIX 6szt
  14,98 zł
  BALONY świąteczne Candy Land ZESTAW MIX 6szt

  Kolorowe balony to nieodłączny element udanej imprezy! Zestaw świątecznych balonów, na których znajdują się postacie Świętego Mikołaja i Elfa zachwycą gości. Dzięki takiemu zestawowi stworzysz niezapomniany, świąteczny klimat na swoim przyjęciu.

  14,98 zł

Balony na Boże Narodzenie

Święta Bożego Narodzenia to jedna z najchętniej celebrowanych okazji w roku. Ogólny nastrój radości i ciepła udziela się dzieciom oraz dorosłym, którzy obdarowują się nawzajem serdecznością czy prezentami. Hucznym obchodom Gwiazdki towarzyszy dekorowanie domów, szkół, przedszkoli, sklepów oraz innych miejsc stylowymi ozdobami dopasowanymi do świątecznego klimatu. Zdecydowanie jednym z najbardziej rozpoznawalnych motywów jest bożonarodzeniowa choinka ubrana przy pomocy lampek, bombek i łańcuchów. Spotkać można także motywy Świętego Mikołaja, reniferów, prezentów, gwiazdek czy bałwanów. Dekoracje mogą przybierać naprawdę najróżniejsze formy, a im oryginalniejsze rozwiązanie, tym lepiej zapada w pamięci. Bez wątpienia znakomitym dodatkiem do bożonarodzeniowej aranżacji będą więc foliowe balony o nietuzinkowych kształtach.

Balony świąteczne bombki

Foliowe balony mogą mieć najróżniejsze formy. Właśnie z tego powodu mogą być fantastyczną dekoracją wnętrza na Boże Narodzenie. Kolorowe balony bombki bezbłędnie podkreślą charakter Świąt. Projekt o nietuzinkowym kształcie w odcieniach złota, zieleni i czerwieni to idealna propozycja zarówno do domu, jak i przedszkola czy firmy. Napełnij takie balony helem i ozdobnymi wstążkami przywiąż do specjalnych ciężarków, a zyskasz niepowtarzalną ozdobę wnętrza. Pięknie wyglądają także czerwone balony z klasycznym wzorem w zielono-złotej kolorystyce. Rewelacyjnie prezentować się będą zawieszone nad wigilijnym stołem lub w oknach. Szczególną radość tego rodzaju ozdoby sprawią dzieciom, choć dorośli z pewnością także docenią ich oryginalny wygląd.

Balon świąteczny w kształcie czerwonej bombki

Balon świąteczny w kształcie czerwonej bombki

Balony na Boże Narodzenie zwierzątka

Wspaniałą propozycją na Święta są też balony w kształcie zwierzątek. To czarujący dodatek do aranżacji, który na długo pozostanie w pamięci osób obecnych na Wigilii, uczniów czy klientów odwiedzających Twoją firmę. Balon świąteczny jelonek to projekt, który oczaruje każdego. Foliowy balon wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły rewelacyjnie wygląda zarówno napompowany powietrzem, jak i helem. Śmiało możesz wykorzystać go do stworzenia unikalnej aranżacji świątecznej. Niebanalnym pomysłem jest też postawienie na czarującego pingwinka w szaliku. To zabawna oraz unikalna dekoracja na Boże Narodzenie, która świetnie wyglądać będzie w śnieżnej scenerii. Każde dziecko będzie zachwycone tak oryginalną ozdobą. 

Balon świąteczny w kształcie jelonka

Balon świąteczny w kształcie jelonka

Dekoracyjne balony na Święta Bożego Narodzenia

Jakie jeszcze balony przygotowaliśmy na Gwiazdkę? Niewątpliwie kapitalnym dodatkiem do świątecznego wystroju jest zielona choinka z nadrukiem bombek. Na czubku drzewka znalazła się złota gwiazda, która rewelacyjnie dopełnia charakter dekoracji. Taki balon będzie świetnie wyglądał ustawiony na ziemi lub parapecie, dlatego wystarczy napełnić go powietrzem, aby stał się niezastąpioną częścią aranżacji. Dużych rozmiarów balon już od samego progu będzie przyciągał spojrzenia wszystkich odwiedzających Cię gości. A co powiesz na Dziadka do Orzechów? To balon inspirowany popularną bajką, którą znajdą nie tylko najmłodsi, ale również ich rodzice. Gustownie wykonana dekoracja będzie ponadczasową ozdobą dowolnego wnętrza.