Serwetki komunijne 40x40cm i kieszonki EXCLUSIVE

Serwetki komunijne 40x40cm i kieszonki EXCLUSIVE

Serwetki komunijne i kieszonki Exclusive to solidna dekoracja stołu. Serwetki komunijne flizelinowe są wykonane z grubego materiału, który umożliwia formowanie fantazyjnych kształtów serwetek, np. serce, rozeta, wachlarz. Warto wybrać obrączki na serwetki komunijne, które w łatwy sposób kształtują dekorację stołu. Polecamy urocze  serwetki komunijne różowe na uroczystość dziewczynki. Kieszonki na sztućce na Komunię to sposób na zorganizowanie miejsca na stole komunijnym w łatwy i szybki sposób. W roli dekoracji komunijnej zastawy stołu doskonale sprawdzają się również duże serwetki komunijne pod talerze. Organizując przyjęcie komunijne, nie można zapomnieć o artykułach, tj.: bieżniki, balony czy zaproszenia komunijne.

Serwetki komunijne 40x40cm i kieszonki EXCLUSIVE

Serwetki komunijne flizelinowe najmodniejsze wzory Komunia 2024

Serwetki komunijne z serii Exclusive to propozycja dekoracji okolicznościowej stołu, która została wykonana z solidnej flizeliny, dzięki czemu serwetki komunijne nie są podatne na wgniecenia i uszkodzenia, tak jak w przypadku serwetek papierowych. Gruba flizelina pozwala na formowanie z serwetek rozmaitych dekoracji, np. serce, wachlarz, stożek. Serwetki komunijne wykonane z flizeliny to doskonały sposób na zachowanie eleganckiego charakteru przyjęcia. Proponujemy także wysokiej jakości kieszonki na sztućce, które skutecznie pomogą zaplanować ułożenie zastawy na stole i wprowadza harmonię.

Serwetki komunijne jakie wybrać?

Klasyczne serwetki komunijne to kultowa dekoracja, której uniwersalność sprawia, że pasuje ona do każdej uroczystej okazji. Białe serwetki flizelinowe wysokiej jakości to wspaniały pomysł na udekorowanie stołu komunijnego. Doskonałym połączeniem są także klasycznie białe kieszonki na sztućce.Dużą popularnością cieszą się także białe serwetki flizelinowe na Komunię ze złotą lub srebrną koronką na brzegach. Srebrny lub złoty kolor koronki można wybrać wedle potrzeb i stworzyć piękną dekorację stołu komunijnego. Można serwetkę ułożyć na płasko na talerzu lub złożyć w fantazyjny kształt - decyzja należy do was!

serwetki komunijne flizelinowe

Serwetki flizelinowe ze srebrną koronką

Srebrno złote serwetki i kieszonki flizelinowe to piękna propozycja dekoracji stołu komunijnego. To bardzo elegancki produkt z pozłacanymi brzegami, który w zestawieniu ze złotymi sztućcami tworzy stylową całość. Jeśli pragniesz, aby stół komunijny na uroczystości dziecka prezentował się niezwykle - wybierz doskonałe produkty z naszej oferty.Serwetki komunijne z kielichem i kłosem w odsłonie srebrnej, bądź złotej to subtelne dekoracje stołu z sakralnym motywem, które będą pasowały na przyjęcie komunijne chłopca i dziewczynki. Warto zdecydować się na kieszonki z tą samą grafiką, które stworzą jednolity zestaw dekoracyjny na stół.

Serwetki flizelinowe na komunię z kielichem

Serwetki komunijne z flizeliny

Serwetki komunijne exclusive dla dziewczynki i chłopca

Serwetki komunijne to głównie uniwersalne egzemplarze, które wskazują na charakter imprezy komunijnej. Jednak niektórzy lubią podkreślać płeć dziecka poprzez wybór odpowiedniego koloru dekoracji stołu oraz wnętrza. Serwetki komunijne dla chłopca to propozycje pięknych serwetek flizelinowych błękitnych i granatowych, które doskonale prezentują się na uroczystym stole. Serwetki komunijne dla dziewczynki to zazwyczaj cudowne propozycje dekoracyjne w rozmaitych odcieniach różu, np. jasnoróżowe.

serwetki flizelinowe na komunię chłopca

Granatowe serwetki flizelinowe