Jak powiedzieć o ciąży rodzicom, a jak mężowi? Sprawdźcie kreatywne pomysły na poinformowanie o ciąży, które zachwycą przyszłych Dziadków i Przyszłego Tatusia. Przydatne będą także dzienniki ciąży i pamiętniki, w których możecie zamieszczać przebieg ciąży, zdjęcia USG czy wyniki badań. Przygotowaliśmy kubki magiczne, puzzle, a także skrzynki z zawartością, która zaskoczy każdego. Sprawdźcie piękne i modne dodatki, które pomogą przygotować się do porodu.

Wybierz:

Jak powiedzieć o ciąży? Ciąża dodatki

 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Dziecięce zabawki POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Dziecięce zabawki
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Dziecięce zabawki

  Powiadomienia o ciąży na telefon to najnowsza propozycja, która pozwoli Ci przekazać te radosną nowinę. Zamów produkt zdobiony grafiką uroczych zabawek dziecięcych. Dopełni je personalizowany tekst. Całość zaprezentuje się niesamowicie stylowo i efektownie. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Sukienka POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Sukienka
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Sukienka

  Prześlij powiadomienie w zaledwie kilka chwil! Jesteś w ciąży i chcesz przekazać radosną wiadomość innym? Kup elektroniczne zawiadomienie zdobione grafiką różowej sukienki, to propozycja idealna dla dziewczynki. Całość dopełnią personalizowane życzenia. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Słonik z eukaliptusem POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Słonik z eukaliptusem
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Słonik z eukaliptusem

  Powiadom bliskich o ciąży za pomocą elektronicznego produktu! Urocza grafika słonika z eukaliptusem wspaniale skomponuje się z personalizowanym tekstem. Produkt dostarczysz szybko i łatwo, bez najmniejszych problemów. Każdy będzie zachwycony! 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowe kwiaty POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowe kwiaty
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowe kwiaty

  Powiadom bliskich o ciąży w efektowny sposób! Roześlij zawiadomienia w wersji elektronicznej. Urocza grafika różowych kwiatów pośród przyszłej mamusi wspaniale zaprezentuje się w towarzystwie personalizowanego tekstu. Całość stworzy niezapomnianą pamiątkę! 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowy balon POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowy balon
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowy balon

  Powiadom najbliższych o ciąży za pomocą najnowszego produktu w wersji cyfrowej. Przepiękna grafika różowego balonika świetnie sprawdzi się dla dziewczynki. Dołączymy do niej nadesłany na naszą pocztę, personalizowany tekst. Całość stworzy idealną kompozycję, którą pokochają wszyscy bliscy. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Polne Kwiaty POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Polne Kwiaty
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Polne Kwiaty

  Powiadom bliskich o ciąży w zaledwie kilka chwil! Wyślij cyfrowe zawiadomienie na telefon, które zaskoczy wszystkich! Wyjątkowa, delikatna grafika polnych kwiatów została wzbogacona o personalizowany tekst. Całość zaprezentuje się fantastycznie! 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Pampas Boho POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Pampas Boho
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Pampas Boho

  Zawiadom najbliższych o nowym członku rodziny! Wyślij powiadomienie o ciąży w formie cyfrowej, które dotrze na telefon. Urocza grafika boho mamy w towarzystwie personalizowanego tekstu zachwyci każdą osobę. Produkt jest ekologiczny, dzięki niemu wesprzeć środkowisko! 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Girl POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Girl
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Girl

  Zaskocz bliskich radosną wiadomością! Nadeślij produkt w wersji cyfrowej, który będzie zdobiony grafiką dziecięcego ubranka. Sukienka sugeruje, że świetnie sprawdzi się on dla dziewczynki. Dołączymy do niego także personalizowany tekst. Całość zaprezentuje się niesamowicie efektownie! 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Boy POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Boy
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Boy

  Powiadomienie o zajściu w ciąże w efektownym wydaniu! Zawiadom bliskich za pomocą cyfrowego produktu, który dotrze do nich w zaledwie kilka chwil. Zdobi go grafika dziecięcego ubranka pośród eukaliptusa. Całość wspaniale dopełni personalizowany tekst. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Niebieski balon POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Niebieski balon
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Niebieski balon

  Powiadom najbliższych o nowym członku rodziny! Zamów elektroniczny produkt, który dotrze w zaledwie kilka chwil. Produkt zdobiony jest niebieskim balonem, świetnie sprawdzi się dla chłopca. Dopełnienie stanowi nadesłany na maila tekst. Całość zaprezentuje się niesamowicie stylowo. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Białe kwiaty z misiem POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Białe kwiaty z misiem
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Białe kwiaty z misiem

  Wspaniałe powiadomienie o zajściu w ciąże! Roześlij do najbliższych sms z grafiką misia w otoczeniu białych róż. Całość dopełni personalizowany tekst, który nadeślesz na naszego firmowego maila. Spraw radość bliskim jednocześnie ofiarując im niesamowitą pamiątkę! 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Kubraczki POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Kubraczki
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Kubraczki

  Powiadom najbliższych o ciąży w efektowny sposób. Zamów elektroniczny produkt, który nadeślesz w zaledwie kilka chwil. Zdobi go grafika kubraczków. Całość dopełni personalizowany tekst. Zachwyć najbliższych! 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Garniturek POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Garniturek
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Garniturek

  Wspaniały sposób na przekazanie radosnej nowiny o zajściu w ciążę. Wyślij do najbliższych personalizowane powiadomienie zdobione grafiką małego garniturka. Dołączymy do niego nadesłany do nas tekst. Całość bez wątpienia zaskoczy najbliższych. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla dziewczynki POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla dziewczynki
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla dziewczynki

  Szukasz sposobu na przekazanie radosnej wiadomości na temat ciąży? Wykorzystaj powiadomienie w formie cyfrowej. Urocza grafika zwierzątek pośród różu wspaniale zaprezentuje się obok personalizowanego tekstu. To propozycja idealna dla dziewczynki. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla chłopca POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla chłopca
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla chłopca

  Powiadomienie o ciąży w wyjątkowym wydaniu. Zamów personalizowany produkt w wersji elektronicznej, który pozwoli Ci dotrzeć do najbliższych bez wychodzenia z domu. Urocza grafika zwierzątek w błękicie świetnie sprawdzi u chłopca. Do produktu dołączymy nadesłany do nas tekst. Całość zaprezentuje się niesamowicie efektownie.

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Buciki POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Buciki
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Buciki

  Wspaniały sposób na przekazanie informacji o ciąży. Zamów personalizowane powiadomienie w formie cyfrowej, które dotrze do najbliższych z radosną informacją. Urocza grafika boho bucików chwyci za serce odbiorców wiadomości. Zaskocz wszystkich przepiękną informacją! 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Bocian POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Bocian
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Bocian

  Wyjątkowy sposób by przekazać zawiadomienie o zajściu w ciąże! Skorzystaj z elektronicznego produktu, który możesz rozesłać w zaledwie kilka chwil. Piękna grafika boho bociana uzupełni personalizowany tekst. Zaskocz bliskich wyjątkową wiadomością w efektownej formie! 

  39,98 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Baby Shower Zabawki Dziecięce TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Baby Shower Zabawki Dziecięce
  24,98 zł
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Baby Shower Zabawki Dziecięce

  Szukasz pomysłu na prezent dla Przyszłej Mamy? Skorzystaj z personalizowanej teczki na dokumenty! Teczka zdobiona jest grafiką zabawek w stylu boho. To praktyczny upominek dzięki któremu ciężarna będzie mogła zachować wszystkie dokumenty w jednym miejscu. 

  24,98 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM botaniczne Baby Shower Oh Girl TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM botaniczne Baby Shower Oh Girl
  24,98 zł
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM botaniczne Baby Shower Oh Girl

  Wspaniały prezent dla Przyszłej Mamy! Teczka dekorowana motywem w stylu botanicznym z personalizacją to piękny i praktyczny prezent, który pozwoli na zachowanie wszystkich ważnych dokumentów na temat ciąży. Możesz ją wręczyć podczas przyjęcia Baby Shower! Przyszła Mama będzie zachwycona tak niesamowitym upominkiem! 

  24,98 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM botaniczne Baby Shower Oh Boy TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM botaniczne Baby Shower Oh Boy
  24,98 zł
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM botaniczne Baby Shower Oh Boy

  Niesamowity upominek dla Przyszłej Mamy! Podaruj bliskiej personalizowaną teczkę w której będzie mogła umieścić wszystkie ważne dokumenty na temat ciąży. Teczka zdobiona jest samoprzylepną naklejką z grafiką w stylu botanicznym. To efektowny i praktyczny prezent! 

  24,98 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Różowe Kwiaty Różowa TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Różowe Kwiaty Różowa
  24,98 zł
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Różowe Kwiaty Różowa

  Teczka to praktyczny element, który posłuży Przyszłej Mamusi do przechowywania wszystkich dokumentów na temat ciąży. Teczka została ozdobiona śliczną grafiką kobiety w ciąży i różowych kwiatów. Całość dopełnia personalizacja. Podaruj bliskiej osobie wyjątkowy prezent! 

  24,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy prezent na Baby Shower Zabawki Dziecięce Z IMIENIEM 80 kartek NOTATNIK ciążowy prezent na Baby Shower Zabawki Dziecięce Z IMIENIEM 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy prezent na Baby Shower Zabawki Dziecięce Z IMIENIEM 80...

  Piękny notatnik na Baby Shower! Spraw Przyszłej Mamie niesamowity prezent. Notatnik jest personalizowany, zdobiony grafiką zabawek w stylu boho. W notesie można zapisywać terminy badań, potrzebne informacje lub zamieszczać zdjęcia z USG dziecka. To wyjątkowa pamiątka, która pozostanie z Przyszłą Mamą na lata. 

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy prezent na botaniczne Baby Shower Oh Girl Z IMIENIEM 80 kartek NOTATNIK ciążowy prezent na botaniczne Baby Shower Oh Girl Z IMIENIEM 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy prezent na botaniczne Baby Shower Oh Girl Z IMIENIEM 80...

  Zamów notatnik z gumką dla Przyszłej Mamy! Notatnik zdobiony jest personalizacją oraz grafiką ubranka dziewczynki w naturalnej kolorystyce. Przyszła Mama może w nim zawrzeć wszystkie notatki, zdjęcia lub inne ważne elementy na temat ciąży. To cudowna pamiątka na długie lata! 

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy prezent na botaniczne Baby Shower Oh Boy Z IMIENIEM 80 kartek NOTATNIK ciążowy prezent na botaniczne Baby Shower Oh Boy Z IMIENIEM 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy prezent na botaniczne Baby Shower Oh Boy Z IMIENIEM 80...

  Upominek dla Przyszłej Mamy w cudownym wydaniu! Podaruj bliskiej notatnik zdobiony grafiką ubranka chłopca w neutralnej kolorystyce. To praktyczna propozycja, która pozwoli Przyszłej Mamie zapisać wszystkie ważne informacje dotyczące ciąży. Można w nim również wklejać zdjęcia z USG. 

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 80 kartek NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 80 kartek

  Niesamowity notatnik ciążowy, który będzie wspaniałym prezentem dla Przyszłej Mamy. Notatnik posiada aż 80 kartek na których Przyszła Mama może zapisywać wszystkie najważniejsze informacje. Notatnik posiada sztywną oprawę która została ozdobiona grafiką kobiety w ciąży w towarzystwie różowych kwiatów oraz personalizacji! Spraw bliskiej osobie...

  29,98 zł
 • KUBEK Gratulacje jesteś Dziadkiem Z IMIENIEM KUBEK Gratulacje jesteś Dziadkiem Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK Gratulacje jesteś Dziadkiem Z IMIENIEM

  Wyjątkowy prezent dla przyszłego Dziadka przekazujący cudowną nowinę! Kubek to wspaniały pomysł na ogłoszenie radosnej wieści o ciąży. Obdarowany Tata z pewnością będzie zaskoczony pięknym prezentem. Kubek to elegancka pamiątka na lata.

  36,98 zł
 • KUBEK Gratulacje jesteś Babcią Z IMIENIEM KUBEK Gratulacje jesteś Babcią Z IMIENIEM
  36,98 zł
  KUBEK Gratulacje jesteś Babcią Z IMIENIEM

  Piękny i oryginalny sposób na przekazanie radosnej nowiny o ciąży. Kubek z napisem dedykowanym przyszłej Babci. Całość zdobi kwiatowy motyw. Taki prezent bez wątpienia zaskoczy oraz sprawi wiele uśmiechu. 

  36,98 zł
 • KUBEK magiczny Zostaniesz Dziadkiem/Babcią Gratulacje BOHO KRÓLICZEK 330ml KUBEK magiczny Zostaniesz Dziadkiem/Babcią Gratulacje BOHO KRÓLICZEK 330ml
  39,98 zł
  KUBEK magiczny Zostaniesz Dziadkiem/Babcią Gratulacje BOHO KRÓLICZEK 330ml

  Magiczny kubek to wspaniała niespodzianka dla przyszłej Babci lub przyszłego Dziadka. Przekaż szczęśliwą nowinę w kreatywny sposób. Kubek po zalaniu przedstawia tekst: Kochany Tato! Będziesz Dziadkiem! lub Kochana Mamo! Będziesz Babcią! Całość zdobi piękna grafika boho króliczka w kołysce. Bez wątpienia Rodzice będą zachwyceni. 

  39,98 zł
 • Jak powiedzieć o ciąży WINO Z PODPISEM Miś z balonikami w PUDEŁKU Jak powiedzieć o ciąży WINO Z PODPISEM Miś z balonikami w PUDEŁKU
  79,98 zł
  Jak powiedzieć o ciąży WINO Z PODPISEM Miś z balonikami w PUDEŁKU

  Piękny sposób na poinformowanie Mamy lub Taty o ciąży! Ekskluzywne wytrawne wino z personalizowanym pudełkiem oraz naklejką gratulacyjną to kreatywny sposób na przekazanie radosnej nowiny. Cały zestaw prezentuje się pięknie, na pewno zaskoczy rodziców wywołując uśmiech na twarzach.

  79,98 zł
 • ZDRAPKA Jak powiedzieć o ciąży z Misiem (+koperta) ZDRAPKA Jak powiedzieć o ciąży z Misiem (+koperta)
  13,00 zł
  ZDRAPKA Jak powiedzieć o ciąży z Misiem (+koperta)
  1 Recenzje

  Jak w oryginalny sposób przekazać bliskim szczęśliwą nowinę? Za pomocą zdrapki! Zdrapka z ukrytym napisem "Jestem w ciąży" zdobiona grafiką misia w odcieniu jasnego brązu to kreatywny pomysł na poinformowanie o ciąży. Można wręczyć ją przyszłemu tatusiowi, mamie, tacie lub innemu bliskiemu. Zdrapka zawiera złote serduszko ułatwiające zdrapanie zdrapki.

  13,00 zł
 • NOTATNIK ciążowy na spirali Oh baby A5 100 kartek NOTATNIK ciążowy na spirali Oh baby A5 100 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy na spirali Oh baby A5 100 kartek

  Notatnik ciążowy na spirali z grafiką w stylu Boho to nieodłączny pomocnik dla przyszłej mamy. Notatnik zawiera aż 100 stron, w których można wpisywać najważniejsze informacje, wizyty lekarskie czy zdjęcia. Dzięki wyjątkowej grafice z kołyską i napisem "Oh Baby" całość tworzy unikatowy kołonotatnik, który będzię cudowna pamiątką na lata.

  29,98 zł
 • ZDRAPKA Zostaniesz Tatą Jestem w ciąży Boho Buciki (+koperta) ZDRAPKA Zostaniesz Tatą Jestem w ciąży Boho Buciki (+koperta)
  13,00 zł
  ZDRAPKA Zostaniesz Tatą Jestem w ciąży Boho Buciki (+koperta)

  Zdrapka z uroczą grafiką to fantastyczny sposób by powiedzieć o ciąży. Zdrapka z motywem ślicznych dziecięcych bucików w stylu boho. Dołączono złoty sznureczek z serduszkiem, które ułatwi zdrapanie zdrapki oraz dopasowaną kraftową kopertę.

  13,00 zł
 • ZDRAPKA gender reveal Ujawnij płeć dziecka Boho CHŁOPIEC ZDRAPKA gender reveal Ujawnij płeć dziecka Boho CHŁOPIEC
  13,00 zł
  ZDRAPKA na gender reveal Ujawnij płeć dziecka Boho CHŁOPIEC
  2 Recenzje

  Jesteś w ciąży i właśnie poznałaś płeć swojego malucha, a teraz chcesz by i reszta się dowiedziała jakiej płci maleństwo nosisz pod sercem? Idealnie i zaraz oryginalnym sposobem na zdradzenie tej ważnej nowiny będzie zdrapka! Piękna boho kartka skrywająca wewnątrz dwie złote zdrapki, gdzie pod jedną z nich kryje się odpowiedz na pytanie o płeć będzie...

  13,00 zł
 • ZDRAPKA gender reveal Ujawnij płeć dziecka Boho DZIEWCZYNKA ZDRAPKA gender reveal Ujawnij płeć dziecka Boho DZIEWCZYNKA
  13,00 zł
  ZDRAPKA gender reveal Ujawnij płeć dziecka Boho DZIEWCZYNKA

  Jesteś w ciąży i spodziewasz się dziewczynki? To cudowna nowina! Teraz czas ją przekazać dalej. Oryginalnym sposobem na przekazanie tej radosnej wiadomości jest kartka wewnątrz której znajdują się zdrapki pod którymi skrywa się ta wspaniała informacja. Kartka ozdobiona boho grafiką zachwyca swoim wyglądem i wzbudza ciekawość. To zdecydowanie hit, dzięki...

  13,00 zł
 • GRATULACJE Zdrapka Zostaniesz Babcią Boho Buciki (+koperta) GRATULACJE Zdrapka Zostaniesz Babcią Boho Buciki (+koperta)
  13,00 zł
  GRATULACJE Zdrapka Zostaniesz Babcią Boho Buciki (+koperta)

  Jak pogratulować, że Mama zostanie Babcią lub poinformować o ciąży w zaskakujący sposób? Idealnym wyborem będzie zdrapka z motywem bucików w stylu boho, która sprzedawana jest w komplecie z dopasowaną kraftową kopertą. Zdrapka to pomysł, jak poinformować o ciąży Rodziców.

  13,00 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Boho Kołyska BIAŁA TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Boho Kołyska BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Boho Kołyska BIAŁA

  Teczka ciążowa dla Przyszłej Mamy ze specjalną samoprzylepną naklejką na okładce z motywem boho kołyski i imieniem Przyszłej Mamy. Teczka pozwoli zebrać w jednym miejscu zdjęcia USG, wyniki badań, zaplanować wyprawkę dla maluszka czy przygotować się do pobytu w szpitalu. Wykonana z naprawdę grubej tektury prezentuje się pięknie i niepowtarzalnie. Grafika...

  24,98 zł

Jak powiedzieć o ciąży? Sposoby na poinformowanie o ciąży

Okres ciąży to niepowtarzalne chwile dla przyszłych rodziców. Szczególne emocje wywołuje on w kobiecie, która nosi maluszka pod sercem przez długie miesiące. Aby uczynić ten czas jeszcze bardziej wyjątkowym, przygotowaliśmy fantastyczne akcesoria oraz gadżety, które z pewnością pozwolą Wam zapamiętać go na długo. Jakie produkty mogą być przydatne w czasie ciąży? Z pewnością polecić możemy dodatki, dzięki którym w unikalny sposób przekażecie tę radosną nowinę przyszłym dziadkom. Za ich pomocą można poinformować również partnera. Użyteczne bez wątpienia są także dzienniki i pamiętniki, które pozwalają zbierać zdjęcia USG oraz zapisywać ważne momenty - pierwsze kopnięcie czy nietypowe zachcianki, które w przyszłości będziecie mogli z uśmiechem wspominać. Sprawdźcie koniecznie także inne gadżety, jakie zebraliśmy i wybierzcie te, które uczynią czas ciąży niezapomnianym.

Jak powiedzieć o ciąży? - dodatki

Nie wiesz, jak przekazać informację o ciąży swojemu mężowi czy rodzicom? Drewniane pudełko z klamerkami do mocowania zdjęcia USG to rewelacyjny produkt, który z pewnością będzie dla nich prawdziwą niespodzianką. Świetnym rozwiązaniem są również bombonierki ze smakowitymi krówkami, na których widnieje napis “Będę Mamą”. Bliskim wręczyć możesz też specjalnie zaprojektowane puzzle z informacją dla przyszłej babci, dziadka czy taty. Rozmaite motywy widoczne na elementach pozwalają wybrać taki, który najbardziej przypadnie Ci do gustu. Możesz mile zaskoczyć bliskich za pomocą magicznych kubków, które zmieniają się pod wpływem ciepła. Podaj w nich kawę rodzicom lub partnerowi, a na pewno zapamiętają ten moment na długo. Dowcipnym pomysłem są też owocowe pastylki imitujące tabletki. Przyszłemu tacie bądź dziadkom wręczyć możesz też musujące wino z tematyczną etykietą lub zdrapki z płcią maluszka. Świetnym wyborem będzie też drewniane pudełko na zdjęcie USG, które zdradzi niespodziankę po otwarciu.

Sposób na poinformowanie o ciąży pudełko na zdjęcie USG

Sposób na poinformowanie o ciąży pudełko na zdjęcie USG

Dzienniki ciąży i pamiętniki

Pamiętniki do zbierania zdjęć USG bądź brzuszka, zapisków z ważnymi informacjami czy wspomnieniami to wspaniały gadżet dla każdej przyszłej mamy. Dzienniki dostępne są w wersji dużych albumów z czarnymi kartkami, których okładki zdobią najróżniejsze motywy. Grafiki kobiet w ciąży, ilustracje w dziecięcym stylu czy kwiatowe wzory sprawiają, że każdy pamiętnik wygląda niepowtarzalnie i naprawdę ciekawie. Możesz także postawić na mniejsze notesy, które równie dobrze sprawdzą się w roli dzienników. Do kompletu koniecznie dokup również kolorowe pisaki i długopisy, dzięki którym wypisany album będzie prezentował się wyjątkowo. Tego rodzaju księgi można wykorzystać też jako pamiątkę z Baby Shower czy przyjęcia zorganizowanego po narodzinach dziecka.

Dziennik ciąży z personalizacją i czarnymi kartkami wewnątrz

Dziennik ciąży z personalizacją i czarnymi kartkami wewnątrz

Ciąża - dodatki i gadżety

Teczka wykonana z grubej tektury to świetny sposób na przechowywanie wyników badań, zdjęć USG czy innych dokumentów. Dzięki takiemu organizerowi wszystkie ważne papiery zbierzesz w jednym miejscu. Na wieku każdej teczki umieszczona jest kartka z personalizacją oraz ciekawym nadrukiem, który nadaje jej unikalny wygląd. W naszej ofercie znajdziesz również satynowe szlafroki dla przyszłej mamy z imieniem czy napisem “Super Mama”. Taki produkt można kupić partnerce spodziewającej się dziecka, aby sprawić jej przyjemność w tym pełnym emocji okresie. To także świetny prezent na Baby Shower od przyjaciółek. Bardzo ciekawym gadżetem są też drewniane tabliczki z dwunastoma miesiącami oraz napisem “Roczek”, które można wykorzystać do robienia zdjęć maluszka, aby udokumentować jego wzrost. Z kolei wygodne i solidnie wykonane organizery na wózek bez dwóch zdań przydadzą się wszystkim młodym rodzicom.