Zaproszenia na Roczek i Chrzest Razem

Zaproszenia na Roczek i Chrzest Razem

Planujesz wspólną uroczystość Chrztu Świętego oraz Roczku? Skorzystaj z zaproszeń 2 w 1 dzięki którym poinformujesz gości za pomocą tylko jednego zaproszenia! Zaproszenia to wizytówka całego przyjęcia dlatego powinny być wykonane z najwyższą starannością. Nasze modele prezentują się elegancko, bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie. 

Zaproszenia na Roczek i Chrzest Razem

Zaproszenia na Chrzest i Roczek dziecka

Chrzest Święty to pierwszy sakrament wtajemniczenia chrześcijańskiego - zwykle przystępują do niego dzieci w pierwszych tygodniach życia. Jednak czasem z różnych powodów uroczystość jest przekładana na późniejszy okres. Idealną okazją do zorganizowania Chrztu nieco później są pierwsze urodziny. Na takie rozwiązanie decyduje się całkiem sporo rodziców, dlatego postanowiliśmy wyjść im naprzeciw. Jeśli zamierzasz przygotować dla swojego dziecka wspólną uroczystość z okazji Roczku oraz sakramentu Chrztu Świętego - wybierz zaproszenia stworzone specjalnie na takie wydarzenie. Zaprojektowane z dbałością o najmniejsze szczegóły sprawią, że goście będą oczarowani i z wielką przyjemnością wezmą udział w tak wyjątkowym przyjęciu.

Wspólne zaproszenia na Chrzest i Roczek

Zaproszenia stanowią ważny element organizacji przyjęć i wydarzeń. Zawsze powinny być dopasowane do motywu przewodniego uroczystości, a także jej charakteru. Z tego też powodu na łączone Chrzest i Roczek warto wybrać zaproszenia nawiązujące do wieku dziecka. Piękną propozycją będą zaproszenia do wypisania z misiem. Dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych mogą posłużyć do podkreślenia płci dziecka. Grafika przedstawia misia trzymającego pęk balonów, który unosi go w powietrze. Całość wygląda naprawdę fantastycznie i przykuwa uwagę. Pięknie przygotowany motyw na pewno zachwyci gości zaproszonych w ten sposób na przyjęcie Twojej pociechy. W środku zaproszeń znaleźć można natomiast tekst do samodzielnego wypełnienia, który pozwoli przekazać im wszystkie istotne informacje. 

Zaproszenia na chrzest i roczek miś i baloniki różowe

Zaproszenia do wypisania na Roczek i Chrzest

Organizacja Chrztu i Roczku - dwie okazje, jedna uroczystość

Zorganizowanie dwóch uroczystości w jednej to zdecydowanie nieco więcej przygotowań niż zwykle, ale z drugiej strony - na pewno mniej niż w przypadku planowania osobnych wydarzeń. To także spora oszczędność pieniędzy. Wybranie takiego rozwiązania może być więc naprawdę wygodnym pomysłem. Uroczystość z pewnością rozpocznie się w kościele, gdzie dziecko przyjmie sakrament Chrztu. Później razem z gośćmi możecie przenieść się do domu albo wynajętego lokalu w zależności od tego, gdzie zorganizujesz przyjęcie. Chrzest Święty oraz Roczek dziecka to szczególne wydarzenia, dlatego dobrze jest poświęcić dłuższą chwilę na to, by zadbać o właściwe przygotowanie uroczystości. Wybór stylowych zaproszeń w odsłonie dopasowanej do motywu przewodniego na pewno będzie dobrym rozwiązaniem. 

Zaproszenia na Chrzest i Roczek 

Estetyczne zaproszenia do samodzielnego wypisania zawierają gotowy tekst, który należy samodzielnie wypisać. W ten sposób zaproszenie bliskich na uroczystość będzie naprawdę łatwe i stylowe. Rustykalne zaproszenia z wiankiem kwiatów albo botaniczny motyw z aniołkiem oczarują wszystkich krewnych czy przyjaciół, z którymi zamierzasz celebrować tak szczególny dzień w życiu swojego dziecka. Tekst zawiera informacje na temat ceremonii Chrztu, a także przyjęcia, które łączy chrzciny z Roczkiem. W środku zaproszeń znaleźć można również czarującą sentencję, która w piękny sposób pozwala podkreślić wyjątkowy charakter świętowanych okazji. Takie kartki rozdane lub rozesłane gościom będą gustownym dodatkiem w trakcie organizacji uroczystości.

Zaproszenie na chrzest i roczek aniołek z eukaliptusem

Zaproszenia na Chrzest i Roczek