Zaproszenia na urodziny dla dzieci to najważniejszy element dziecięcego przyjęcia. Najczęściej wybierane są zaproszenia na urodziny do wypisania, które posiadają tekst do uzupełnienia. Najmodniejsze są zaproszenia na urodzinki z motywem księżniczki i autek. Jak zrobić zaproszenie na urodziny? Można wykonać je samemu - metodą diy. Jak napisać zaproszenie na urodziny? W naszym sklepie można znaleźć gotowe teksty do zaproszeń, które zawierają wszystkie najpotrzebniejsze informacje.

Wybierz:

Zaproszenia na urodziny

 • ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki różowe piękne 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki różowe piękne 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki różowe piękne 10szt (+koperty)

  Piękne różowe zaproszenia z małą baleriną, idealne na urodziny dziewczynki. W środku znajdziesz miejsce do uzupełnienia najważniejszych informacji. Wybierz gotowe zaproszenia pakowane po 10szt z białymi kopertami i oczaruj gości!

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny chłopca Miś i baloniki błękit 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny chłopca Miś i baloniki błękit 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny chłopca Miś i baloniki błękit 10szt (+koperty)

  Urocze zaproszenia na Urodzinki chłopca. Na okładce widnieje miś trzymający się baloników w kolorze beżowo-złotym i niebieskim. W środku znajduje się miejsce do samodzielnego uzupełnienia informacji o przyjęciu. Zaproszenia pakowane są po 10szt wraz z dołączonymi białymi kopertami.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Miś i baloniki róż 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Miś i baloniki róż 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Miś i baloniki róż 10szt (+koperty)

  Wyjątkowe zaproszenia na Urodzinki dziewczynki, które na pewno spodobają się gościom. Urocza grafika misia z balonikami na jasnoróżowym tle idealnie pasuje do radosnego święta. W środku zaproszenia znajduje się miejsce do uzupełnienia detali imprezy. Zaproszenie i dołączone białe koperty zostały zapakowane po 10szt.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Dziewczynka w kwiatach 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Dziewczynka w kwiatach 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Dziewczynka w kwiatach 10szt (+koperty)

  Piękne zaproszenia z grafiką dziewczynki w białej sukience. Dookoła niej widnieją rośliny i kwiaty. Zaproszenia w środku zawierają miejsce na wpisanie detali przyjęcia. Zaproszenia zapakowane są w paczce po 10szt, wraz z białymi kopertami.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Miś w kwiatach 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Miś w kwiatach 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Miś w kwiatach 10szt (+koperty)

  Piękne różowe zaproszenia udekorowane pięknym misiem. Na pewno spodobają się małej solenizantce!Zaproszenia do własnego wypisanie w kształcie kwadratu.Zaproszenia pakowane są po 10szt w komplecie z białymi kopertami.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Świat Wróżek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Świat Wróżek 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Świat Wróżek 10szt (+koperty)

  Idealne zaproszenia na urodzinki małej fanki wróżek. Wesoła gromadka wróżek na okładce zachęca do wzięcia udziału w przyjęciu i na pewno oczaruje małych gości. Wybierz najpiękniejsze zaproszenia w kształcie kwadratu do samodzielnego wypisania.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Wróżka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Wróżka 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Wróżka 10szt (+koperty)

  Zaproszenia do samodzielnego wypisania na urodziny dziewczynki. Piękna grafika uroczej wróżki na łące na okładce na pewno oczaruje gości. Zaproszenia wykonane są w kształcie kwadratu i dołączono do nich 10 pasujących kopert.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Kotek w kwiatach 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Kotek w kwiatach 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Kotek w kwiatach 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Pierwsze Urodziny dla dziewczynki w pastelowych odcieniach różu. Okładka ozdobiona jest uroczym motywem kotka otoczonego kwiatami. Dzięki swojej różowej kolorystyce zaproszenia są doskonałe dla dziewczynek w różnym wieku, a subtelny motyw kotka nadaje im niezwykłej delikatności, sprawiając, że prezentują się wyjątkowo pięknie.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Urodziny chłopca na telefon Zwierzątka ZAPROSZENIE na Urodziny chłopca na telefon Zwierzątka
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Urodziny chłopca na telefon Zwierzątka

  Efektowne zaproszenie w wirtualnej formie! Powiadom bliskich o zbliżającym się przyjęciu za pomocą personalizowanego zaproszenia. Umieszczona na nim grafika leśnych zwierzątek pośród błękitu zachwyci wszystkich zaproszonych. Do produktu dołączymy nadesłany do nas tekst. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Urodziny dziewczynki na telefon Zwierzątka ZAPROSZENIE na Urodziny dziewczynki na telefon Zwierzątka
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Urodziny dziewczynki na telefon Zwierzątka

  Zaproszenie w formie elektronicznej to wspaniała propozycja dla osób, które chcą zaoszczędzić czas. Produkt zdobiony jest grafiką zwierzątek pośród różu, świetnie nada się na przyjęcie dedykowane dziewczynce. Do grafiki dołączymy nadesłany do nas tekst. Zadbaj o ekologie wybierając produkt wirtualny! 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Roczek/Urodzinki na telefon elektroniczne Kolorowe Zwierzątka ZAPROSZENIE na Roczek/Urodzinki na telefon elektroniczne Kolorowe Zwierzątka
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Roczek/Urodzinki na telefon elektroniczne Kolorowe Zwierzątka

  Zaproszenie w formie cyfrowej to wspaniała alternatywa od zaproszenia standardowego! Dzięki niemu możesz w łatwy i szybki sposób przekazać szczegóły dotyczące przyjęcia. Urocza grafika kolorowych zwierzątek chwyci za serce każdego z zaproszonych! 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Safari ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Safari
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Safari

  Zaproszenie na Urodziny w formie cyfrowej to wspaniały sposób na powiadomienie bliskich o zbliżającej się imprezce, Motyw zwierzątek Safari zachwyci każdego z gości! Szybkie i łatwe zawiadomienie pozwoli oszczędzić czas oraz pieniądze. Zadbaj o ekologię i wybierz nasz produkt! 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny chłopca ZE ZDRAPKĄ Zwierzaki Niebieskie 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny chłopca ZE ZDRAPKĄ Zwierzaki Niebieskie 10szt (+koperty)
  33,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny chłopca ZE ZDRAPKĄ Zwierzaki Niebieskie 10szt...

  Wyjątkowe zaproszenia na Urodzinki chłopca! Grafika zwierzątek na błękitnym tle pośród baloników zachwyci wszystkich gości. Pod jednym z balonów znajduje się ukryte pytanie - "Czy przyjdziesz na moje urodzinki?". Zaproszenie przeznaczone jest do samodzielnego wypełnienia, w zestawie znajdują się białe koperty. 

  33,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Mała Syrenka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Mała Syrenka 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Mała Syrenka 10szt (+koperty)

  Piękne zaproszenia na Urodzinki! Wykorzystaj je podczas Urodzinek swojej córeczki i zaproś małych gości w efektowny sposób. Zaproszenia zdobione są grafiką syrenek. Całość prezentuje się niesamowicie, bez wątpienia zachwyci każdą małą księżniczkę. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki baśniowe z liskiem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki baśniowe z liskiem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki baśniowe z liskiem 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Urodzinki dla dziewczynki! Urocze zaproszenia zostały ozdobione grafiką dziewczynki z liskiem. To wspaniała, oryginalna propozycja, która zachwyci wszystkich gości! Zaproszenia sprzedawane są w pakiecie 10 sztuk, dodatkowo posiadają 10 sztuk białych kopert. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki z kotkiem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki z kotkiem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki z kotkiem 10szt (+koperty)

  Zaproszenia urodzinowe zdobione wspaniałą grafiką dziewczynki z kotkiem. To wspaniała, oryginalna propozycja, która pozwoli zaprosić małych gości. Zaproszenia sprzedawane są w pakiecie 10 sztuk, dodatkowo posiadają 10 sztuk białych kopert. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny dziecka Safari zwierzaki 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny dziecka Safari zwierzaki 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny dziecka Safari zwierzaki 10szt (+koperty)

  Zaproś bliskich na Urodzinki w pięknym stylu! Zaproszenia z motywem zwierzątek safari to świetny sposób by poinformować o zbliżającym się przyjęciu. Zaproszenia są uniwersalne co sprawia, że świetnie sprawdzą się zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. Przeznaczone są do samodzielnego wypisania. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Unicorn Baby na chmurkach ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Unicorn Baby na chmurkach
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Unicorn Baby na chmurkach

  Zaproszenia cyfrowe z uroczą grafiką jednorożca na chmurkach. Poinformuj bliskich o przyjęciu urodzinowym córeczki. Zaproszenia w formie elektronicznej umożliwią Ci szybkie, łatwe i ekologiczne zawiadomienie o zbliżającym się przyjęciu.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Morskie Przygody ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Morskie Przygody
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Morskie Przygody

  Zaproszenie cyfrowe na Urodzinki! Forma elektroniczna sprawia, że zawiadomisz bliskie osoby w tani, ekologiczny i szybki sposób. Wspaniała grafika morskich stworzeń prezentuje się świetnie. Bez wątpienia zachwyci każdego chłopca.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Fairytale Wróżki ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Fairytale Wróżki
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Fairytale Wróżki

  Zaproszenia cyfrowe to wspaniały sposób na powiadomienie bliskich o zbliżających się urodzinkach córki. Szybki, tani oraz ekologiczny sposób by przekazać wspaniałą nowinę. Grafika wróżek prezentuje się uroczo i bez wątpienia zachwyci niejedną księżniczkę. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Mała Baletnica ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Mała Baletnica
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Mała Baletnica

  Jak przekazać informację o nadchodzących urodzinach w szybki i łatwy sposób? Skorzystaj z zaproszenia na telefon! Zamów elektroniczne zawiadomienie z piękną grafiką baletnicy. Poinformuj bliskich bez wychodzenia z domu.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny na telefon Tęczowy Jednorożec ZAPROSZENIA na urodziny na telefon Tęczowy Jednorożec
  39,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny na telefon Tęczowy Jednorożec

  Zaproszenie na urodziny w formie elektronicznej z motywem tęczowego jednorożca. To wspaniała propozycja dzięki której szybko poinformujesz bliskich o nadchodzącym wydarzeniu. Nie musisz nawet wychodzić z domu! Postaw na niską cenę, ekologię oraz błyskawiczną realizację!

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny Tęczowy Jednorożec 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny Tęczowy Jednorożec 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny Tęczowy Jednorożec 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenie na urodziny dla dziewczynki z przepięknym tęczowym jednorożcem w roli głównej. Na okładce oprócz jednorożca możemy zobaczyć tęczę, balony, chmury, motylki a nawet zamek. Zaproszenia zostały wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół. Całość prezentuje się wspaniale.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Urodziny dziewczynki Zamek Księżniczki 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Urodziny dziewczynki Zamek Księżniczki 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Urodziny dziewczynki Zamek Księżniczki 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na urodziny dziewczynki z pięknym bajkowym motywem zamku i karocy to wspaniały wybór, by zaprosić gości na uroczystość. Zaproszenia wykonane są z grubego papieru, w komplecie posiadają eleganckie białe koperty. Prezentują się pięknie i ponadczasowo.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Różowe kwiaty ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Różowe kwiaty
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Różowe Kwiaty ZE ZDJĘCIEM

  Chcesz efektownie zaprosić gości na urodziny dziecka? Szukasz ciekawej alternatywy dla tradycyjnych papierowych zaproszeń? Personalizowane zaproszenia na urodziny dziecka na telefon ze zdjęciem malucha sprawdzi się do tego idealnie. Piękna grafika różowych kwiatów w połączeniu ze zdjęciem zachwyci wszystkich gości.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Lokomotywa ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Lokomotywa
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Lokomotywa

  Zaproszenia na urodziny dziecka na telefon, przygotowane w wersji cyfrowej to absolutny hit ostatnich miesięcy! Zaproszenia prezentują się fantastycznie, są oryginalnym wyborem, by oczarować każdego i szybko poinformować o planowanej imprezce!

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka cyfrowe Boho Zwierzątka ZAPROSZENIE na urodziny dziecka cyfrowe Boho Zwierzątka
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka cyfrowe Boho Zwierzątka

  Cyfrowe zaproszenia na urodziny dziecka z przepiękną grafiką zwierzątek w stylu boho to świetny pomysł, by niedrogo, szybko i ekologicznie zaprosić gości na urodziny dziecka. Na zaproszeniu umieścimy przesłany przez Was, dowolny tekst. Otrzymacie je w formie cyfrowej na maila lub numer telefonu, by móc od razu przesłać do Waszych bliskich!

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka elektroniczne Chłopięcy Świat ZAPROSZENIE na urodziny dziecka elektroniczne Chłopięcy Świat
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka elektroniczne Chłopięcy Świat

  Zaproszenie elektroniczne na urodziny chłopca wykonane w odcieniach błękitu i dekorowane grafikami z samolotem będzie hitem wśród Waszych znajomych i rodziny! Zaproszenie prześlemy na maila lub podany numer telefonu, byście mogli w ciągu kilku sekund podzielić się z bliskimi informacją o planowanej imprezce!

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Ballerina Króliczek ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Ballerina Króliczek
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Ballerina Króliczek

  Zaproszenie na urodziny dziewczynki przygotowane w odcieniach różu w formie elektronicznej. Na zaproszeniu znajdują się fantastyczne grafiki zwierzątek oraz przesłany przez Was tekst. Przygotowane zaproszenie możecie wysłać mmsem lub umieścić na swoich profilach społecznościowych, by poinformować gości o planowanej imprezce dla dziecka.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Leśne Czary ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Leśne Czary
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Leśne Czary

  Zaproszenie na urodziny dziecka w formie cyfrowej to szybka i efektowna propozycja, dzięki której poinformujecie gości o planowanym wydarzeniu. Zaproszenie zostało przygotowane w formacie na telefon, co pozwoli w ciągu jednej chwili zaprosić bliskich i znajomych do wspólnego świętowania!

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Boho Jelonek i Miś ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Boho Jelonek i Miś
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Boho Jelonek i Miś

  Zaproszenie na urodziny dziecka w formie cyfrowej to szybka, niedroga i ekologiczna propozycja, która pozwoli w ciągu jednej sekundy poinformować bliskich o nadchodzącym wydarzeniu. Dzięki prześlicznej grafice w stylu boho zaproszenia będą idealne zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Umieścimy na nich dowolny tekst!

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Urodziny dziewczynki Zaczarowany Ogród 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Urodziny dziewczynki Zaczarowany Ogród 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Urodziny dziewczynki Zaczarowany Ogród 10szt (+koperty)

  Chcesz efektownie zaprosić gości na Urodziny dziecka? Zaproszenia Zaczarowany Ogród sprawdzą się do tego idealnie! Piękna grafika przedstawiająca księżniczkę w otoczeniu kwiatów oraz jednorożca zachwyci gości i wywoła uśmiech. Każdy widząc takie zaproszenie będzie chciał przyjść na to przyjęcie. Zaproszenia sprawdzą się idealnie na przyjęcie dla małej...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Urodziny dziewczynki Baśniowy Las 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Urodziny dziewczynki Baśniowy Las 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Urodziny dziewczynki Baśniowy Las 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na urodziny dziewczynki z przepiękną baśniową grafiką to idealny pomysł, by w oryginalny sposób zaprosić gości na uroczystość. Zaproszenia prezentują się pięknie i ponadczasowo. Pakowane po 10szt w komplecie z kopertami wyglądają bardzo dziewczęco i elegancko.

  24,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń z diamentem Rosegold DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń z diamentem Rosegold
  17,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń z diamentem Rosegold

  Długopis do księgi gości w przepięknej oprawie w najmodniejszym odcieniu różowego złota. Metalowa oprawa i zakończenie z diamentem sprawia, że to idealny wybór na każde przyjęcie. Długopis posiada niebieski wkład i prezentuje się bardzo elegancko. To świetny pomysł, by położyć go przy księdze gości lub wykorzystać do wypisania zaproszeń.

  17,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Urodziny Woodland Party 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Urodziny Woodland Party 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Urodziny Woodland Party 10szt (+kraftowe koperty)

  Urocze zaproszenie na Urodziny z motywem zwierzątek to cudowny pomysł. Jeśli szukasz zaproszeń oryginalnych i kolorowych to zdecydowanie te idealnie się w to wpisują. Grafika wesołych leśnych zwierząt wywoła uśmiech na twarzy każdego zapraszanego.

  27,98 zł
 • TASIEMKA satynowa gładka 25mm/25m BŁĘKITNA TASIEMKA satynowa gładka 25mm/25m BŁĘKITNA
  8,98 zł
  TASIEMKA satynowa gładka 25mm/25m BŁĘKITNA

  Satynowa szeroka tasiemka w błękitnym kolorze to wspaniała propozycja na dekorację prezentu dla chłopca. Świetnie zaprezentuje się także na pudełeczku, na którym możesz wykonać z niej dekoracyjną kokardę. To bardzo elegancki ozdobny dodatek. 

  8,98 zł

Zaproszenia na urodzinki - najmodniejsze motywy i wzory

Urodziny dziecka to jedno z najważniejszych wydarzeń w całym roku. Należy przygotować się do tego dnia w bardzo skrupulatny sposób. Należy pamiętać o dekoracjach urodzinowych, torcie , przekąskach, zabawach i wielu innych. Natomiast najważniejszym elementem, o którym nie można zapomnieć - są zaproszenia na urodzinki. Przed urodzinami należy sporządzić listę gości, ustalić datę, miejsce oraz godzinę wydarzenia. Jeśli wszystko już zostało sporządzone można rozdawać gościom wypisane zaproszenia na urodziny dziecka. W sezonie 2022 najmodniejsze są zaproszenia na urodzinki w nowoczesnym stylu w pastelowej kolorystyce. Można wybrać zaproszenia do wypisania lub zaproszenia personalizowane. W naszym sklepie możecie znaleźć również dekoracje urodzinowe, które idealnie pasują do wybranych przez Was zaproszeń.

Zaproszenia na urodzinki leśne zwierzątka

Zaproszenia na urodzinki z motywem leśnych zwierzątek - Bestseller 2022

Zaproszenia na urodziny dla dziewczynki

Jakie zaproszenia wybrać na urodziny dziewczynki? Przede wszystkim trzeba poznać opinię solenizantki i kierować się jej gustem. Najczęściej wybierane są zaproszenia z motywem księżniczki lub baletnicy. Wyjątkową propozycja są zaproszenia na urodzinki z koroną i kwiatowym motywem. W sezonie 2022 nadal modne są dekoracje urodzinowe w stylu Unicorn, dlatego zaproszenia urodzinowe jednorożec to idealny pomysł na urodziny dziewczynki. Delikatniejszą i subtelniejszą propozycją zaproszeń na urodzinki jest motyw dziewczynki z kwiatowym wianuszkiem na głowie. Takie zaproszenia z pewnością zachwycą i zauroczą nie tylko tych najmłodszych gości, ale i również tych starszych.

Zaproszenia na urodziny dla dziewczynki Ballerina

Zaproszenia na urodziny dla dziewczynki z baletnicą

Zaproszenia na urodziny dla chłopca

Urodziny chłopca najczęściej organizowane są w niebieskiej kolorystyce, dlatego warto jest postawić na zaproszenia w podobnym odcieniu. Najmodniejsza propozycją są zaproszenia na urodzinki z motywem autek, które dostępne są w wersji ze zdrapką i bez zdrapki. Pod zdrapką kryje się niespodzianka w postaci pytania do gościa "Czy przyjdziesz na moje urodzinki?". Są to niezwykle oryginalne zaproszenia, które zachwycą wszystkich gości. Dla starszych chłopców polecamy zaproszenia na urodziny kosmos lub piłka nożna. Wykonane zostały w modnym i nowoczesnym stylu oraz posiadają niestandardowy tekst zaproszenia i ciekawe teksty ns okładce. Dla wielbicieli straży pożarnej idealną propozycją są zaproszenia na urodzinki ze strażakami. Okładka w czarno-czerwonej kolorystyce zdobiona jest grafiką strażaków w różnych strojach. Dla fanów policji polecamy zaproszenia urodzinowe z autem policyjnym, helikopterem i psem w dziecięcym stylu.

Zaproszenia na urodziny chłopca policja

Zaproszenia na urodzinki z motywem policji

Zaproszenia na urodziny do druku

W sieci najczęściej wyszukiwane są zaproszenia do druku z gotowym tekstem. Niektóre z nich można uzupełnić w pliku najważniejszymi informacjami i wydrukować. A niektóre należy wydrukować i ręcznie uzupełnić długopisem lub pisakiem. W naszym sklepie znajdziecie przykładowe teksty do zaproszeń urodzinowych. Tekst zaproszenia urodzinowego powinien być dostosowany do wieku solenizanta oraz do wieku zaproszonych gości. Jeśli solenizant zaprasza swoje koleżanki i kolegów ze szkoły to idealnym rozwiązaniem jest tekst z humorem. Natomiast dla starszych gości najlepiej jest wybrać zaproszenia z tradycyjnym tekstem. 

Personalizowane zaproszenia na urodziny dziecka

W naszej ofercie znajdują się również zaproszenia personalizowane na urodziny dziecka. Jest to idealna propozycja dla osób, które mają już wszystko ustalone i nie mają czasu na ręczne wypisywanie. Na zaproszeniach personalizowanych umieszczany jest gotowy tekst przesłany przez klienta, w którym znajdują się najważniejsze informację o przyjęciu. W tekście powinny znajdować się takie informacje: imię i nazwisko solenizanta, imię i nazwisko gościa, data, godzina i miejsce przyjęcia oraz numer telefonu do potwierdzenia przybycia.

Koperty, wstążki i długopisy do zaproszeń - niezbędne dodatki

Przy zakupie zaproszeń na urodziny dziecka warto pamiętać również o zaopatrzeniu się w długopis lub cienkopis, który nie będzie rozmazywał się na papierze. Najlepiej jest wybrać cienkopis w czarnym lub granatowym kolorze, tak aby najważniejsze informacje o przyjęciu było dobrze widoczne. Przy zakupie zaproszeń należy również pamiętać o kopertach. W naszym sklepie sprzedajemy zaproszenia w komplecie z białymi kopertami. Natomiast dodatkowo można dokupić sobie koperty w innej kolorystyce, które idealnie będą pasować do wybranych zaproszeń. Fantastycznym dodatkiem do zaproszeń na urodziny dla dzieci są satynowe wstążki lub złote sznureczki. Pozwolą one w przepiękny i oryginalny sposób ozdobić zaproszenia. Wystarczy przewiązać je wstążką zawiązać kokardkę na okładce.