Zaproszenia na urodziny dla dzieci to najważniejszy element dziecięcego przyjęcia. Najczęściej wybierane są zaproszenia na urodziny do wypisania, które posiadają tekst do uzupełnienia. Najmodniejsze są zaproszenia na urodzinki z motywem księżniczki i autek. Jak zrobić zaproszenie na urodziny? Można wykonać je samemu - metodą diy. Jak napisać zaproszenie na urodziny? W naszym sklepie można znaleźć gotowe teksty do zaproszeń, które zawierają wszystkie najpotrzebniejsze informacje.

Wybierz:

Zaproszenia na urodziny

Zaproszenia na urodzinki - najmodniejsze motywy i wzory

Urodziny dziecka to jedno z najważniejszych wydarzeń w całym roku. Należy przygotować się do tego dnia w bardzo skrupulatny sposób. Należy pamiętać o dekoracjach urodzinowych, torcie , przekąskach, zabawach i wielu innych. Natomiast najważniejszym elementem, o którym nie można zapomnieć - są zaproszenia na urodzinki. Przed urodzinami należy sporządzić listę gości, ustalić datę, miejsce oraz godzinę wydarzenia. Jeśli wszystko już zostało sporządzone można rozdawać gościom wypisane zaproszenia na urodziny dziecka. W sezonie 2022 najmodniejsze są zaproszenia na urodzinki w nowoczesnym stylu w pastelowej kolorystyce. Można wybrać zaproszenia do wypisania lub zaproszenia personalizowane. W naszym sklepie możecie znaleźć również dekoracje urodzinowe, które idealnie pasują do wybranych przez Was zaproszeń.

Zaproszenia na urodzinki leśne zwierzątka

Zaproszenia na urodzinki z motywem leśnych zwierzątek - Bestseller 2022

Zaproszenia na urodziny dla dziewczynki

Jakie zaproszenia wybrać na urodziny dziewczynki? Przede wszystkim trzeba poznać opinię solenizantki i kierować się jej gustem. Najczęściej wybierane są zaproszenia z motywem księżniczki lub baletnicy. Wyjątkową propozycja są zaproszenia na urodzinki z koroną i kwiatowym motywem. W sezonie 2022 nadal modne są dekoracje urodzinowe w stylu Unicorn, dlatego zaproszenia urodzinowe jednorożec to idealny pomysł na urodziny dziewczynki. Delikatniejszą i subtelniejszą propozycją zaproszeń na urodzinki jest motyw dziewczynki z kwiatowym wianuszkiem na głowie. Takie zaproszenia z pewnością zachwycą i zauroczą nie tylko tych najmłodszych gości, ale i również tych starszych.

Zaproszenia na urodziny dla dziewczynki Ballerina

Zaproszenia na urodziny dla dziewczynki z baletnicą

Zaproszenia na urodziny dla chłopca

Urodziny chłopca najczęściej organizowane są w niebieskiej kolorystyce, dlatego warto jest postawić na zaproszenia w podobnym odcieniu. Najmodniejsza propozycją są zaproszenia na urodzinki z motywem autek, które dostępne są w wersji ze zdrapką i bez zdrapki. Pod zdrapką kryje się niespodzianka w postaci pytania do gościa "Czy przyjdziesz na moje urodzinki?". Są to niezwykle oryginalne zaproszenia, które zachwycą wszystkich gości. Dla starszych chłopców polecamy zaproszenia na urodziny kosmos lub piłka nożna. Wykonane zostały w modnym i nowoczesnym stylu oraz posiadają niestandardowy tekst zaproszenia i ciekawe teksty ns okładce. Dla wielbicieli straży pożarnej idealną propozycją są zaproszenia na urodzinki ze strażakami. Okładka w czarno-czerwonej kolorystyce zdobiona jest grafiką strażaków w różnych strojach. Dla fanów policji polecamy zaproszenia urodzinowe z autem policyjnym, helikopterem i psem w dziecięcym stylu.

Zaproszenia na urodziny chłopca policja

Zaproszenia na urodzinki z motywem policji

Zaproszenia na urodziny do druku

W sieci najczęściej wyszukiwane są zaproszenia do druku z gotowym tekstem. Niektóre z nich można uzupełnić w pliku najważniejszymi informacjami i wydrukować. A niektóre należy wydrukować i ręcznie uzupełnić długopisem lub pisakiem. W naszym sklepie znajdziecie przykładowe teksty do zaproszeń urodzinowych. Tekst zaproszenia urodzinowego powinien być dostosowany do wieku solenizanta oraz do wieku zaproszonych gości. Jeśli solenizant zaprasza swoje koleżanki i kolegów ze szkoły to idealnym rozwiązaniem jest tekst z humorem. Natomiast dla starszych gości najlepiej jest wybrać zaproszenia z tradycyjnym tekstem. 

Personalizowane zaproszenia na urodziny dziecka

W naszej ofercie znajdują się również zaproszenia personalizowane na urodziny dziecka. Jest to idealna propozycja dla osób, które mają już wszystko ustalone i nie mają czasu na ręczne wypisywanie. Na zaproszeniach personalizowanych umieszczany jest gotowy tekst przesłany przez klienta, w którym znajdują się najważniejsze informację o przyjęciu. W tekście powinny znajdować się takie informacje: imię i nazwisko solenizanta, imię i nazwisko gościa, data, godzina i miejsce przyjęcia oraz numer telefonu do potwierdzenia przybycia.

Koperty, wstążki i długopisy do zaproszeń - niezbędne dodatki

Przy zakupie zaproszeń na urodziny dziecka warto pamiętać również o zaopatrzeniu się w długopis lub cienkopis, który nie będzie rozmazywał się na papierze. Najlepiej jest wybrać cienkopis w czarnym lub granatowym kolorze, tak aby najważniejsze informacje o przyjęciu było dobrze widoczne. Przy zakupie zaproszeń należy również pamiętać o kopertach. W naszym sklepie sprzedajemy zaproszenia w komplecie z białymi kopertami. Natomiast dodatkowo można dokupić sobie koperty w innej kolorystyce, które idealnie będą pasować do wybranych zaproszeń. Fantastycznym dodatkiem do zaproszeń na urodziny dla dzieci są satynowe wstążki lub złote sznureczki. Pozwolą one w przepiękny i oryginalny sposób ozdobić zaproszenia. Wystarczy przewiązać je wstążką zawiązać kokardkę na okładce.