Chrzest Boho Kołyska

Chrzest Boho Kołyska

Dekoracje na Chrzest w stylu boho. Oryginalne i piękne akcesoria na Chrzest dziecka. Szatki, świece i chusteczki do Chrztu z imieniem i datą, piękne pamiątki Chrztu Świętego. Wyjątkowa propozycja, która oczaruje zaproszonych gości i pozwoli stworzyć wspaniałe przyjęcie dla dziecka. Chrzest Święty boho to aktualnie jeden z najmodniejszych trendów.

Chrzest Boho Kołyska

 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Boho Kołyska

  Wspaniałe zaproszenie dla Matki Chrzestnej lub Ojca Chrzestnego w eleganckiej i trwałej formie pamiątki. Śliczne drewniane pudełeczko zostało ozdobione w środku karteczką z treścią zaproszenia oraz karteczką z dekoracyjną grafiką uroczej dziecięcej kołyski w modnym stylu boho. Wyjątkowy upominek i zarazem piękna pamiątka pozwolą wyróżnić Rodziców...

  44,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze Chrzest +klamerki Z PODPISEM Boho Kołyska

  Pudełko na pieniądze na Chrzest w stylu boho z motywem dziecięcej kołyski to wspaniały sposób, by wręczyć dziecku gotówkę w niebanalnym wydaniu. Pudełko będzie trwałą pamiątką, wewnątrz znajdują się spersonalizowane karteczki z uroczą grafiką i podpisami, a także imieniem dziecka. Dzięki pięknemu tekstowi i dołączonym klamerkom to wspaniały wybór zarówno...

  42,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Kołyska 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Kołyska 10szt (+kraftowe koperty)
  23,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Kołyska 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Chrzest chłopca i dziewczynki z pięknym malarskim motywem w stylu boho - piękna propozycja, która oczaruje najbliższych i pozwoli elegancko zaprosić gości. Zaproszenia prezentują się pięknie i oryginalnie, w komplecie znajdują się także eleganckie koperty z papieru kraft.

  23,98 zł
 • PAMIĄTKA Chrztu Świętego Z IMIENIEM Ażurowy Anioł i czekoladki

  Pamiątka Chrztu Świętego umieszczona w małej drewnianej skrzyneczce. W skład prezentu wchodzi ażurowy aniołek umieszczony na jutowej gąbeczce z koronką, woreczek na pieniążki oraz woreczek z organzy wypełniony słodkimi mlecznymi czekoladkami. Całość dopełnia karteczka z grafiką kołyski w stylu boho i pamiątkowym tekstem oraz personalizacją. To wspaniały...

  59,98 zł
 • PAMIĄTKA Chrztu Świętego Z IMIENIEM Drewniany Anioł i czekoladki

  Piękna pamiątka Chrztu Świętego przygotowana w rustykalnym stylu. W drewnianej skrzyneczce znalazły się mleczne czekoladki, woreczek na pieniążki oraz drewniany aniołek na jutowej gąbeczce. Całość prezentuje się pięknie i niepowtarzalnie. Prezent posiada dodatkowo karteczkę z pamiątkowym tekstem, personalizacją i informacją, kto wręcza prezent. Będzie...

  59,98 zł
 • SZTUĆCE dziecięce Pamiątka prezent na Chrzest Święty Z IMIENIEM Boho Kołyska

  Przepiękny prezent dla dziecka z okazji Chrztu Świętego w postaci dziecięcych sztućców. Umieszczone w eleganckiej drewnianej skrzyni prezentują się bardzo oryginalnie i nowocześnie. Dodatkowo wewnątrz znajduje się karteczka z uroczą grafiką kołyski w stylu boho, wspaniałym tekstem i personalizacją. Taki zestaw będzie zarówno praktycznym prezentem, ale...

  69,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM w obwolucie Boho Kołyska LUX Aż 240stron BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM w obwolucie Boho Kołyska LUX Aż 240stron
  69,98 zł
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM w obwolucie Boho Kołyska LUX Aż...

  Pamiątka Chrztu Świętego w postaci personalizowanej Biblii dla dzieci. Idealna propozycja prezentu na Chrzest od Dziadków lub Chrzestnych. Okładka posiada specjalną spersonalizowaną obwolutę z grafiką w stylu boho. Dzięki bogatym ilustracjom Biblia prezentuje się wyjątkowo pięknie.

  69,98 zł
 • KSIĘGA album na Chrzest, narodziny, Baby Shower Boho Kołyska

  Tak zaczęła się moja historia... to przepięknie wydana księga/album, którą można wykorzystać na Chrzest, Baby Shower lub narodziny dziecka. Księga pozwoli zebrać wewnątrz najpiękniejsze wspomnienia z uroczystości Chrztu, ale można potraktować ją także jako kronikę osobistych przeżyć i pięknych momentów z życia dziecka od momentu narodzin lub poczęcia....

  49,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie na Chrzest Boho Kołyska 10szt

  Bileciki na podziękowania dla gości na Chrzest Święty z motywem kołyski w stylu boho. Wspaniały pomysł, jak podziękować gościom za przybycie na uroczystość. Bileciki można dołączyć do większych prezentów lub ułożyć samodzielnie przy nakryciach gości. Wspaniały pomysł na drobny dodatek dla najbliższych.

  6,98 zł
 • WINIETKI na Chrzest do wypisania Boho Kołyska 10szt

  Winietki na Chrzest Święty do samodzielnego wypisania. Winietki prezentują się pięknie i oryginalnie, idealnie wpisują się w styl boho. Znajduje się na nich nadrukowany akwarelowy motyw oraz dziecięca kołyska. Na winietkach umieszczone są kropeczki do samodzielnego uzupełnienia nazwisk gości.

  9,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Chrzest podziękowanie Z IMIENIEM Boho Kołyska 100% Handmade

  Świeca sojowa przygotowana na podziękowania dla gości na Chrzest Święty w stylu boho. Sprzedawana w komplecie z naklejką z motywem boho kołyski, imieniem dziecka i datą uroczystości. Piękna świeca zamknięta w szklanym słoiczku, ręcznie wykonana w Polsce. Posiada delikatny aromat wanilii i drobiny złotego brokatu.

  11,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Boho Kołyska Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)

  Modna księga na Chrzest Święty dziecka dekorowana grafiką Boho kołyski. Wewnątrz księgi znajdują się puste kartki na których możesz zebrać podpisy gości oraz ich życzenia dla maluszka. Księga oprawiona jest w sztywny album dzięki któremu będzie pamiątką na wiele lat!

  44,98 zł
 • CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Boho Kołyska 10szt

  Podziękowanie dla gości w formie małej czekoladki z imieniem dziecka. Czekoladki możesz wręczyć gościom w ramach upominku z Chrztu Świętego Maluszka. Każda z czekoladek zdobiona jest piękną grafiką kołyski w stylu boho oraz imieniem dziecka i datą. Czekoladki możesz umieścić w dekoracyjnych pudełeczkach na upominki.

  29,98 zł
 • TOPPER na tort Chrzest Boho Kołyska Z IMIENIEM

  Topper na tort na Chrzest Święty w boho stylu. Topper sprzedawany jest w komplecie z patyczkami. To wyjątkowa dekoracja tortu dekorowana imieniem dziecka i datą uroczystości. Topper z grafiką boho kołyski pasuje na przyjęcie zarówno chłopca jak i dziewczynki.

  24,98 zł
 • PLAKAT na Chrzest Z IMIENIEM Boho 50x70cm

  Dekoracja sali na Chrzest Święty w formie plakatu. Dekoracja zdobiona jest nadrukiem boho kołyski oraz imieniem dziecka i datą uroczystości. Plakat możesz umieścić na sztaludze lub zawiesić go na ścianie. Obok takiej dekoracji żaden z gości nie przejdzie obojętnie.

  44,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Boho Kołyska (+ramka)

  Dekoracja na stół na Chrzest Święty w formie tabliczki z personalizacją. Karteczka dekorowana jest grafiką kołyski w stylu boho, imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Tabliczkę możesz ustawić na uroczystym stole a po skończonym przyjęciu wykorzystać ją w do dekoracji domu.

  13,98 zł
 • ŚWIECA zapachowa na Chrzest Boho Kołyska Z IMIENIEM

  Mała świeca zapachowa w szkle o pięknym aromacie wanilii. Udekorowana specjalną naklejką z grafiką w stylu boho oraz napisem Chrzest Święty i personalizacją prezentuje się elegancko i nowocześnie. To świetna propozycja na podziękowanie gościom za przybycie na uroczystość dziecka. 

  9,98 zł
 • CZEKOLADA dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Merci Z PODPISEM Boho Kołyska 100g CZEKOLADA dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Merci Z PODPISEM Boho Kołyska 100g
  19,98 zł
  CZEKOLADA dla Chrzestnych/Dziadków na Chrzest Merci Z PODPISEM Boho...

  Czekolada Merci w specjalnej obwolucie przygotowana specjalnie na Chrzest dziecka to wspaniały sposób na słodkie podziękowanie, które wyrazi uczucia i podziękuje za obecność i wręczone prezenty. Obwoluta posiada piękne grafiki kołyski w stylu boho. To wspaniały sposób, by wyrazić miłość i wdzięcznośc słodkim prezentem dostosowanym do okazji.

  19,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Boho Kołyska 10szt (+etykiety+białe wstążki)

  Oryginalne pudełeczko w kształcie serduszka z personalizowaną naklejką. To wspaniała propozycja na eleganckie zapakowanie słodkości dla przybyłych gości. Dzięki nim przepięknie wyrazisz wdzięczność za uczestniczenie w tak ważnej uroczystości Chrztu Świętego dziecka. 

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Boho Kołyska 10szt (+etykiety z...

  Piękne pudełeczka na Chrzest w kształcie aniołków na podziękowanie dla gości. Wewnątrz nich możesz umieścić słodkości i drobiazgi. Posiadają również dopasowaną wstążeczkę oraz naklejkę w stylu boho oraz personalizacją. Świetnie zaprezentują się na przygotowanym uroczyście stole. 

  27,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa na Chrzest Boho Kołyska (+etykiety z imieniem) 10szt

  Wspaniałe upominki dla gości przybyłych na Chrzest Święty dziecka. Słodkie lizaczki udekorowane specjalną naklejką z grafiką w stylu boho oraz personalizacją zachwycą każdego. Można wręczyć je osobiście, a także ułożyć obok każdego nakrycia na przygotowanym stole. Będą pięknym podziękowaniem za uczestniczenie w tak ważnym Dniu dziecka. 

  24,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym PUZZLE Boho Kołyska

  Jak poprosić o bycie Chrzestnym w nowoczesnym stylu? Idealnym wyborem jest układanka puzzle z motywem kołyski w stylu boho. Przepiękny malarski motyw wspaniale wpisuje się w trendy. Puzzle to oryginalna propozycja, która przekona Przyszłego Ojca Chrzestnego, by powiedział TAK.

  16,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestną PUZZLE Boho Kołyska

  Przepiękna prośba o bycie Matką Chrzestną przygotowana w formie puzzli z nadrukiem przepięknej dziecięcej kołyski. Prośba prezentuje się przepięknie, nadruk w stylu boho wspaniale wpisuje się w trendy. To idealny sposób, by poprosić o bycie Matką Chrzestną.

  16,98 zł
 • ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt PERŁOWE ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt PERŁOWE
  49,98 zł
  ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt PERŁOWE

  Piękne, perłowe świece o kulistym kształcie zachwycą Waszych gości! Te metalizowane, eleganckie świece to doskonały wybór na ważne uroczystości. Będą lekko rozjaśniać wasze wyjątkowe wnętrza, oraz wytworzą magiczną aurę.

  49,98 zł
 • ŚWIECE proste 24cm 10szt BIAŁE ŚWIECE proste 24cm 10szt BIAŁE
  15,98 zł
  ŚWIECE proste 24cm 10szt BIAŁE

  Proste świece w białym kolorze to elegancka dekoracja stołu na uroczyste przyjęcie, jakim jest Chrzest Święty dziecka. Świetnie prezentują się w świecznikach wykonanych ze szkła oraz ozdobione stroikiem z kwiatów.

  15,98 zł
 • ŚWIECZNIK podstawka drewniana brzozowa 10cm ŚWIECZNIK podstawka drewniana brzozowa 10cm
  4,98 zł
  ŚWIECZNIK podstawka drewniana brzozowa 10cm

  Drewniany świecznik podstawka brzozowa to fantastyczny dodatek do dekoracji stołu. Świecznik wykonany w naturalnym stylu wspaniale wygląda w aranżacjach rustykalnych oraz boho. Można na nim ustawić świece pieńkowe oraz kule. Pięknie prezentuje się w naturalnych aranżacjach.

  4,98 zł
 • ŚWIECZNIKI ŚWIECZNIKI szklaneczki efektowny Rosegold ala kryształ 4sztefektowny Rosegold ala kryształ 4szt ŚWIECZNIKI ŚWIECZNIKI szklaneczki efektowny Rosegold ala kryształ 4sztefektowny Rosegold ala kryształ 4szt
  39,98 zł
  ŚWIECZNIKI szklaneczki efektowny Rosegold ala kryształ 4szt

  Szklaneczki na tealighty, które wyglądają jak kryształowe to piękna dekoracja stołu na przyjęcia. Modna kolorystyka rosegold sprawia, że to fantastyczny wybór, by wprowadzić ciepły i przyjemny klimat. Świeczniki rozświetlą stół ciepłym blaskiem, zaprezentują się pięknie i ponadczasowo. To idealny wybór na Chrzest lub Komunię dziecka.

  39,98 zł
 • ŚWIECZNIKI wysokie na tealighty ROSEGOLD 4szt ŚWIECZNIKI wysokie na tealighty ROSEGOLD 4szt
  36,98 zł
  ŚWIECZNIKI wysokie na tealighty ROSEGOLD 4szt

  Piękne świeczniki na tealighty w modnym kolorze rosegold. Świeczniki wykonane są z przecieranego szkła, dzięki czemu prezentują się efektownie. Idealnie wpisują się w najmodniejsze trendy dekoracyjne. Wspaniała propozycja na przyjęcia w stylu glamour - np. Baby Shower.

  36,98 zł
 • BIEŻNIK juta z koronką 28cmx2,75m BIEŻNIK juta z koronką 28cmx2,75m
  29,98 zł
  BIEŻNIK juta z koronką 28cmx2,75m

  Wyjątkowo elegancki bieżnik na stół zdobiony delikatną białą koronka na środku. Jutowy bieżnik to idealna dekoracja stołu na Chrzest Święty w rustykalnym stylu. Pięknie prezentuje się z dekoracjami i dodatkami z kolekcji Anioł Stróż.

  29,98 zł
 • BIEŻNIK jutowy Koronkowy Brzeg 28cmx2,75m BIEŻNIK jutowy Koronkowy Brzeg 28cmx2,75m
  29,98 zł
  BIEŻNIK jutowy Koronkowy Brzeg 28cmx2,75m

  Przepiękny jutowy bieżnik zdobiony delikatną koronką. Wspaniała propozycja dekoracji stołu na Chrzest Święty dziecka. Jutowy bieżnik pięknie prezentuje się na stole i idealnie komponuje się z innymi dekoracjami w rustykalnym stylu.

  29,98 zł
 • BIEŻNIK naturalny Juta 28cmx5m BIEŻNIK naturalny Juta 28cmx5m
  29,98 zł
  BIEŻNIK naturalny Juta 28cmx5m

  Jutowy bieżnik w formie płótna to fantastyczny sposób na udekorowanie urodzinowego stołu w stylu Woodland. Fantastycznie prezentuje się na drewnianym stole z dekoracjami w pomarańczowej i szarej kolorystyce.

  29,98 zł
 • SERWETKI Chrzest Święty różowe 33x33 20szt SERWETKI Chrzest Święty różowe 33x33 20szt
  9,98 zł
  SERWETKI papierowe wycinane BIAŁA KORONKA 36cm 12SZT

  Piękna ażurowa serweta to wspaniała dekoracja stołu na Chrzest Święty. Okrągła serwetka pięknie prezentuje się pod talerzami gości. Ażurową serwetkę można również wykorzystać jako podkładkę pod tort i ciasto.

  9,98 zł
 • SERWETKI Chrzest Święty błękitne 33x33 20szt SERWETKI Chrzest Święty błękitne 33x33 20szt
  54,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Duni 40x40cm 60szt SZAROBEŻOWE

  Eleganckie serwetki flizelinowe w szarobeżowym kolorze to idealna dekoracja stołu na Chrzest Święty w rustykalnym stylu. Serwetki pięknie prezentują się ułożone na płasko na talerzach gości. Flizelinowe serwetki można składać również w ciekawe wzory.

  54,98 zł
 • SERWETKI papierowe Złote Serduszka 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Złote Serduszka 33x33cm 20szt
  6,98 zł
  SERWETKI papierowe Złote Serduszka 33x33cm 20szt

  Cudowne papierowe serwetki z nadrukiem złotych serduszek. Wspaniała propozycja na Roczek i Chrzest Święty dziecka. Motyw serduszka prezentuje się niezwykle elegancko i uroczo.

  6,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt
  28,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt

  Eleganckie i efektowne serwetki w białym kolorze to świetny wybór na Chrzest Święty. Serwetki pięknie prezentują się na stole na talerzach gości lub w serwetnikach. Serwetki wykonane są z wysokiej jakości flizeliny.

  28,98 zł
 • BALONY transparentne 27cm 20szt BALONY transparentne 27cm 20szt
  14,98 zł
  BALONY transparentne 27cm 20szt
  1 Recenzje

  Przezroczyste balony to fantastyczna dekoracja pozwalająca na tworzenie różnorodnych oryginalnych dekoracji! Ten wyjątkowy lekki  dodatek, uświetni Wasze wyjątkowe przyjęcia. Te przezroczyste balony będą idealnie komponować się z wieloma aranżacjami.

  14,98 zł

Chrzest Święty w stylu boho

Nasza kolekcja Boho Kołyska została stworzona specjalnie z myślą o panujących obecnie trendach. Nawiązania do natury i stonowana kolorystyka sprawiają, że projekt z grafiką dziecięcej kołyski prezentuje się czarująco. Malowniczy obrazek znakomicie podkreśli klimat uroczystości Twojej córki lub syna, a jego modny charakter bez dwóch zdań na długo zapadnie w pamięci wszystkich zebranych osób. Z całą pewnością możesz więc wykorzystać produkty z naszej kolekcji podczas Chrztu Świętego swojej pociechy. W ofercie znajdziesz praktyczne akcesoria w postaci zaproszeń, topperów czy podziękowań dla gości, ale także gustowne dekoracje czy prośby o zostanie Chrzestnym. Dzięki szerokiej gamie dostępnych produktów bez najmniejszego problemu skompletujesz niezbędne elementy na swoje przyjęcie. Co więcej, uzyskany efekt będzie czarujący!

Zaproszenia na Chrzest boho

Składane kartki z gotowym do samodzielnego wypełnienia tekstem to praktyczny i chętnie wybierany produkt na rozmaite uroczystości. Przy ich pomocy gustownie zaprosisz na Chrzest oraz przyjęcie wszystkich najbliższych swojego dziecka. Świetnym pomysłem są zaproszenia na Chrzest boho. Na okładce nadrukowana jest grafika kołyski, natomiast wewnątrz klimat podtrzymuje piękna sentencja oraz nieduże obrazki. Całość dopełniają kraftowe koperty dołączone do zestawu. Twoi bliscy nie będą mogli oderwać oczu od tak wyjątkowych zaproszeń na Chrzest! Jakie jeszcze elementy przydadzą się na chrzcinach? Bez wątpienia warto postawić na topper w kształcie koła wykonany z grubego papieru oraz drewnianych szpikulców. Można szybko i bezproblemowo umieścić go w dowolnym cieście, nadając mu unikalny wygląd. Na topperze znajduje się śliczna grafika wraz z personalizowanym napisem. Taka ozdoba uczyni moment podania tortu niezapomnianym.

Zaproszenia na Chrzest boho z kołyską

Zaproszenia na Chrzest boho z kołyską

Dekoracje na Chrzest w stylu boho pomysły

Goście obecni na uroczystości Chrztu na pewno docenią gustowną aranżację stworzoną specjalnie na tę okazję. Dekoracje pozwolą całkowicie odmienić wygląd domu lub restauracji, dlatego koniecznie sprawdź nasze boho propozycje. Stół znakomicie ubrać można jutowym bieżnikiem, który podkreśli naturalny klimat aranżacji. Do kompozycji blatu dopasuj też serwetki na Chrzest - te w odcieniu szaro-beżowym będą strzałem w dziesiątkę! Jak do takiej aranżacji dopasować resztę ozdób? Personalizowany plakat na Chrzest z serii Boho Kołyska już od progu przykuje uwagę wszystkich zaproszonych osób. Na papierze znalazł się bowiem nie tylko czarujący obrazek, ale też napis “Chrzest Święty” wraz z imieniem dziecka i datą uroczystości. To sprawi, że całe przyjęcie nabierze unikalnego nastroju. Wystrój uzupełnij balonami, a efekt końcowy na pewno mile Cię zaskoczy!

Plakat na Chrzest dziecka w stylu boho

Plakat na Chrzest dziecka w stylu boho

Podziękowania dla gości na Chrzest Święty w stylu boho

Upominki dla gości są często wybieranym rozwiązaniem na chrzciny dziecka. Ich zadaniem jest sprawienie przyjemności zebranym na przyjęciu osobom oraz wyrażenie wdzięczności za ich obecność w tak ważnym dniu. Jakie produkty najlepiej wybrać na tego rodzaju prezenty? Smakowitą propozycją są ciasteczka z wróżbą, które dodatkowo zapewnią oryginalną atrakcję wszystkim obdarowanym osobom. Zapakowane w foliowe woreczki z personalizowanymi etykietami na pewno mile zaskoczą gości podczas przyjęcia. Możesz ułożyć je przy nakryciach każdej z zebranych osób, dzięki czemu dodatkowo uatrakcyjnią wystrój. Szczególnie gustownie Twoje upominki wyglądać będą w odpowiednim opakowaniu. Białe pudełeczka w kształcie aniołków bezbłędnie wpisują się w atmosferę Chrztu Świętego. Zwłaszcza, że do każdego opakowania dołączona jest okrągła naklejka z personalizacją oraz biała wstążeczka.