Metryczka to pierwsza wzruszająca pamiątka z chwili narodzin dziecka. Idealnie sprawdzi się jako prezent na narodziny czy pamiątka Chrztu Świętego. Metryczki w ramie, metryczki plakaty lub metryczki w formie maskotek to także świetny pomysł, jak udekorować pokój dziecka. Dekoracje do pokoju dziecka w formie uroczych metryczek plakatów mogą zostać powieszone na ścianie lub ustawione przy łóżeczku. Wiemy, że dużą popularnością cieszą się metryczki DIY, do pobrania lub do druku, jednak nic nie zastąpi tych profesjonalnie wykonanych. Piękne dziecięce wzory poza pamiątkowym charakterem pozwolą udekorować dziecięcy pokoik.

Wybierz:

Metryczki

Dekoracje pokoju dziecięcego z najważniejszymi informacji z chwil narodzin dziecka

Metryczki dla dzieci są bardzo ciekawym pomysłem jako dekoracja wnętrza lub prezent urodzinowy. Posiada wyjątkowe grafiki i kolorystykę, która na pewno spodoba się maluchowi. Maleństwo wprowadza dużo pozytywnej energii i motywuje do aktywnego spędzania dnia. Żeby uczcić niesamowite momenty, warto zbierać pamiątki. Jedną z nich jest metryczka dla dziecka, swego rodzaju dokument uwieczniający przyjście na świat. Jest to niewątpliwie bardzo sentymentalny obiekt, prezentujący wyjątkową treść. Proponujemy tradycyjną formę, czyli plakat oprawiony ramką lub pluszaka w koszulce z metryczką. Oba warianty staną się wspaniałą dekoracją wnętrza i pamiątką na długie lata. Prezent dla dziecka jako metryczka będzie strzałem w dziesiątkę - metryczka w ramce, metryczka 3D, metryczka w ankiecie, metryczka na Roczek. 

Metryczka dziecka w ramie - do zawieszenia na ścianę

Najbardziej popularnym wariantem jest zdecydowanie metryczka w formie plakatu. Na kartach widnieją najważniejsze informacje na temat dziecka - jego imię, waga i wzrost podczas porodu oraz data i godzina narodzin. Dzięki temu dodatek jest bardzo oryginalny i unikatowy. Cudownie się prezentuje i będzie wspaniałą dekorację wnętrza dziecięcego pokoiku. Wybierzcie najbardziej atrakcyjną dla Was grafikę, która na pewno spodoba się maluchowi. Możecie postawić na urocze pandy z parasolką w delikatnej, różowej kolorystyce czy księżyc śpiący na chmurkach. Wszystkie opcje są bardzo wyjątkowe i cudownie się prezentują. Umieszczone w ramce pozwalają na umieszczenie na ścianach pokoju dziecka, na półce. Dzięki temu będą cudowną pamiątką i dekoracją wnętrza. 

Metryczka dziecka w ramie

Metryczka dziecka w ramie z motywem boho zwierzątek

Metryczka 3D - oryginalna dekoracja pokoju dziecięcego

Wspaniałą dekoracją pokoju dziecka i pamiątką dla rodziców jest metryczka 3d, którą można powiesić na ścianie lub położyć na regale. Składa się ona z trzech białych ramek, które zdobine są metryczką dziecka, zdjęciem oraz miejscem na odcisk stópki lub rączki dziecka. Taki komplet w wyjątkowy sposób udekoruje pokój dziecięcy. W zestawie znajduje się glinka samoutwardzalna, która przeznaczona jest do samodzielnego wykonywania odcisków stópek i rączek dziecka. Metryczki 3d to również fantastyczny pomysł na prezent na narodziny dziecka.

Metryczka 3d

Metryczka 3D na odcisk stópki lub rączki dziecka

Metryczka miś w koszulce

Jednym z najbardziej atrakcyjnych upominków dla malucha są pluszaki. Świetnym pomysłem będzie więc podarowanie ich jako prezent. Aby jeszcze bardziej sprawić, że 

wasz prezent będzie oryginalny i unikatowy, znakomitym rozwiązaniem będzie miś, na którego koszulce widnieje metryczka. Posiada wszystkie informacje na temat malucha oraz wyjątkowe grafiki. W zależności od Waszych preferencji możecie postawić na wybrany wariant. Postawcie na najmodniejsze wzory, które na pewno spodobają się dziecku. Taki pluszak może być idealnym prezentem na Chrzest, Roczek czy urodzinki malucha. Możecie również zaopatrzyć się w niego i podarować swojemu dziecku bez okazji, jako wspaniała dekoracja do jego pokoiku. Maluch na pewno zaprzyjaźni się z takim pluszakiem, który zostanie z nim na długi czas. Wybierajcie spośród bardzo uniwersalnych wzorów jak Złote Stópki, lub wyjątkowych - jednorożca, liska.

Metryczka dziecka miś

Metryczka dziecka - plusozwy miś z koszulką

Zobacz wszystkie propozycje dekoracji pokoju dziecka w kategorii: DEKORACJE POKOJU DZIECIĘCEGO:

Metryczki

Poduszki

Maskotki

Dekoracje na ścianę

Dekoracje do pokoju dziecięcego inne