Gratulacje dla Dziadków

Gratulacje dla Dziadków

Gratulacje dla Dziadków z okazji narodzin wnuka lub wnuczki. Zdrapka z gratulacjami dla Babci i Dziadka to jeden z najchętniej wybieranych dodatków. Prezenty dla babci i dziadka to najczęściej kartki z okazji narodzin wnuka, bombonierki, czekoladki i inne słodkości. Fantastycznym pomysłem na przekazanie informacji o ciąży rodzicom i powiadomienie ich o zostaniu babcią i dziadkiem są zdrapki. Pozwolą one pogratulować przyszłym dziadkom w niezwykły sposób. Skrzyneczki z drobnymi upominkami i personalizacją to oryginalne prezenty dla babci i dziadka z okazji narodzin wnuka lub wnuczki.

Gratulacje dla Dziadków

 • GRATULACJE dla Babci narodziny wnuczki BOMBONIERKA z czekoladkami DZIECIĘCA NIEWINNOŚĆ GRATULACJE dla Babci narodziny wnuczki BOMBONIERKA z czekoladkami DZIECIĘCA NIEWINNOŚĆ
  39,98 zł
  GRATULACJE dla Babci narodziny wnuczki BOMBONIERKA z czekoladkami...

  Bombonierka z mlecznymi czekoladkami pozwoli w wyjątkowy sposób pogratulować Babci narodzin wnuczki. Wewnątrz bombonierki znajduje się dziewięć pysznych czekoladek, które przedstawiają napis "Babcia" i trzy serduszka. Wieczko pudełka zdobione jest piękną grafiką i imieniem wnuczki.

  39,98 zł
 • GRATULACJE dla Dziadka narodziny wnuczki BOMBONIERKA z czekoladkami DZIECIĘCA NIEWINNOŚĆ GRATULACJE dla Dziadka narodziny wnuczki BOMBONIERKA z czekoladkami DZIECIĘCA NIEWINNOŚĆ
  39,98 zł
  GRATULACJE dla Dziadka narodziny wnuczki BOMBONIERKA z czekoladkami...

  Wyjątkowe gratulacje dla Dziadka z okazji narodzin wnuczki w postaci personalizowanej bombonierki. Wewnątrz pudełeczka znajduje się dziewięć pysznych czekoladek, które przedstawiają napis "Dziadek" i dwa urocze serduszka. Całość ozdobiona jest naklejką z imieniem dziecka, tekstem gratulacyjnym i piękną grafiką śpiącej dziewczynki i różowych kwiatów. 

  39,98 zł
 • GRATULACJE dla Babci narodziny wnuka BOMBONIERKA z czekoladkami CHŁOPIEC W KWIATACH GRATULACJE dla Babci narodziny wnuka BOMBONIERKA z czekoladkami CHŁOPIEC W KWIATACH
  39,98 zł
  GRATULACJE dla Babci narodziny wnuka BOMBONIERKA z czekoladkami CHŁOPIEC W...
  1 Recenzje

  Piękna bombonierka z mlecznymi czekoladami pozwoli w cudowny sposób pogratulować Babci narodzin wnuka. Bombonierka jest personalizowana imieniem dziecka oraz datą narodzin. Wewnątrz znajdują się czekoladki układające się w napis "Babcia". Tak przygotowany upominek zachwyci i zauroczy szczęśliwą Babcię.

  39,98 zł
 • GRATULACJE dla Dziadka narodziny wnuka BOMBONIERKA z czekoladkami CHŁOPIEC W KWIATACH GRATULACJE dla Dziadka narodziny wnuka BOMBONIERKA z czekoladkami CHŁOPIEC W KWIATACH
  39,98 zł
  GRATULACJE dla Dziadka narodziny wnuka BOMBONIERKA z czekoladkami CHŁOPIEC...

  Wyjątkowe gratulacje dla dziadka z okazji narodzin wnuka w postaci słodkiej bombonierki. Wewnątrz pudełeczka znajduje się dziewięć czekoladek z kwiatowym motywem, które przedstawiają napis "Dziadek". Wieczko bombonierki ozdobione jest naklejką z piękną grafiką śpiącego chłopca i imieniem dziecka. Całość prezentuje się cudownie!

  39,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami Gratulacje dla Dziadków narodziny wnuka/wnuczki DZIECIĘCA NIEWINNOŚĆ BOMBONIERKA z krówkami Gratulacje dla Dziadków narodziny wnuka/wnuczki DZIECIĘCA NIEWINNOŚĆ
  44,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami Gratulacje dla Dziadków narodziny wnuczki DZIECIĘCA...
  1 Recenzje

  Bombonierka z pysznymi krówkami pozwoli w wyjątkowo słodki sposób pogratulować świeżo upieczonym dziadkom narodzin wnuczki. Wewnątrz bombonierki znajdują się krówki z ozdobną kwiatową grafiką, które przedstawiają napis "Gratulacje". Wspaniały upominek dla Babci i Dziadka, który z pewnością ich zachwyci i zauroczy.

  44,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami Gratulacje dla Dziadków narodziny wnuka CHŁOPIEC W KWIATACH BOMBONIERKA z krówkami Gratulacje dla Dziadków narodziny wnuka CHŁOPIEC W KWIATACH
  44,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami Gratulacje dla Dziadków narodziny wnuka CHŁOPIEC W...

  Piękna i oryginalna forma gratulacji dla Dziadków z okazji narodzin wnuka. Personalizowana bombonierka z pysznymi krówkami, układającymi się w napis "Gratulacje". Wieczko pudełka zdobione jest uroczą grafiką śpiącego chłopca w kwiatowym wianuszku. Całość prezentuje się przepięknie i z pewnością zachwyci szczęśliwych Dziadków.

  44,98 zł
 • GRATULACJE dla Dziadków z okazji narodzin wnuczki SUBTELNY RÓŻ GRATULACJE dla Dziadków z okazji narodzin wnuczki SUBTELNY RÓŻ
  44,98 zł
  GRATULACJE dla Dziadków z okazji narodzin wnuczki SUBTELNY RÓŻ
  1 Recenzje

  Jak w wyjątkowy sposób pogratulować świeżo upieczonym Dziadkom narodzin wnuczki? Wspaniałym pomysłem jest wręczenie pięknego upominku, który ozdobiony jest cudowną grafiką śpiącej dziewczynki i uroczym tekstem gratulacyjnym. Drewniane pudełeczko wypełnione śliczną figurką aniołka i pysznymi czekoladkami zachwyci szczęśliwą Babcię i Dziadka!

  44,98 zł
 • GRATULACJE dla Dziadków z okazji narodzin wnuczka CHŁOPIEC W KWIATACH GRATULACJE dla Dziadków z okazji narodzin wnuczka CHŁOPIEC W KWIATACH
  44,98 zł
  GRATULACJE dla Dziadków z okazji narodzin wnuczka CHŁOPIEC W KWIATACH
  1 Recenzje

  Cudowna propozycja upominku, która pozwoli w wyjątkowy sposób pogratulować świeżo upieczonym Dziadkom narodzin wnuka! Drewniane pudełeczko ozdobione karteczką z pięknym tekstem oraz śliczną grafiką w błękitnej kolorystyce zachwyci szczęśliwą Babcię i Dziadka. Wewnątrz skrzyneczki znajdują się drobne upominki w postaci uroczej figurki w kształcie aniołka...

  44,98 zł

Jak pogratulować Dziadkom narodzin wnuczka/wnuczki?

Dziadkowie oraz Rodzice Chrzestni to bardzo ważne osoby w życiu Waszego maluszka. Zawsze oferują swą pomoc i miłość w opiece nad dzieckiem. Warto więc zastanowić się nad odpowiednim podziękowaniem im za to i wręczeniem miłego upominku dziadkom. Najlepszym pomysłem będzie rozpocząć od ciekawego poinformowania ich o ciąży w formie kartki ze zdrapką. Na narodziny lub Chrzest świetnym prezentem gratulacyjnym będzie z pewnością bombonierka z czekoladkami lub krówkami. Zaopatrując się w te istotne przedmioty, na pewno sprawicie im wielką radość oraz okażecie swą pamięć. 

Gratulacje z okazji narodzin wnuka dla Babci i Dziadka w postaci zdrapek

Powiadomienie bliskich o ciąży nie jest prostym zadaniem. Często zastanawiacie się w jaki sposób to zrobić, by zaskoczyć najbliższych i przekazać nowinę w bardzo interesujący i ciekawy sposób. Świetnym rozwiązaniem będzie wręczenie dziadkom zdrapki, pod którą kryje się informacja z dobrą nowiną. Zdrapka Zostaniesz Babciązdrapka Zostaniesz Dziadkiem to wyjątkowo oryginalna propozycja na poinformowanie najbliższych o ciąży.

Wiele wariantów graficznych sprawia, że stoi przed Wami ogromny wybór. Z pewnością każdy wybierze odpowiedni dla siebie. Najpopularniejszą opcją są zdecydowanie zdrapki z motywem złotych, dziecięcych stópek. Prezentują się bardzo elegancko i nowocześnie. Wasi dziadkowie na pewno będą bardzo zaskoczeni otrzymując taki upominek. Dzięki temu informacja, którą chcecie przekazać stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna i dodatkowo zaciekawi najbliższych. 

Zdrapka gratulacyjna dla Babci z okazji ciąży

Ciekawą opcją są również zdrapki w kolorze różu lub błękitu. Grafika przedstawia śpiące dziecko w otoczeniu kwiatów piwonii. Przepięknie się prezentują i nadają uroczego charakteru całości. Z pewnością dziadkowie będą zaskoczeni i zauroczeni takim upominkiem.

Gratulacje z okazji narodzin dziecka dla Babci i Dziadka - słodkie bombonierki

Po uroczystości Chrztu Świętego przyjęło się, by podziękować Dziadkom za ich miłość i pomoc w ciekawy i uroczy sposób. Najlepszym rozwiązaniem może być klasyczne posłużenie się słodyczami. Kto z nas nie lubi słodkości? Zdecydowanie jest to najlepszy wybór jeżeli chodzi o wręczenie drobnych upominków. Najlepszym wyjściem będzie połączenie przyjemności z pamiątkowym charakterem prezentu. 

Bombonierka z krówkami dla Babci lub Dziadka jako forma gratulacji dla Dziadków z okazji narodzin lub Chrztu dziecka to świetny pomysł. Całość prezentuje się bardzo elegancko i uroczo. W pudełku znajdziecie kilka krówek z odpowiadającym motywem graficznym. Personalizacja pudełka sprawia, że upominek jest jeszcze bardziej wyjątkowy i oryginalny. 

Gratulacje z okazji narodzin wnuczki

Gratulacje dla Dziadków z okazji narodzin wnuczki z krówkami

Świetnym pomysłem będzie również bombonierka dla Babci z okazji narodzin wnuka. Słodycze wykonane są z przepysznej, belgijskiej czekolady i owinięte w tematyczne papierki. Dzięki temu idealnie komponują się z pozostałymi dekoracjami. Pudełko jest ozdobione odpowiadająco do owijek czekoladek. Dzięki temu całość jest bardzo spójna i jednolita. Piękny tekst gratulacyjny sprawia, że upominek posiada pamiątkowy charakter i na pewno zachwyci Waszych dziadków.

Gratulacje dla Dziadków Bombonierka z czekoladkami

Bombonierka dla Babci z gratulacjami z okazji narodzin wnuczka