Pudełeczka na upominki Roczek i woreczki

Pudełeczka na upominki Roczek i woreczki

Pudełeczka i woreczki na podziękowania na roczek są rewelacyjnym sposobem na wyrażenie wdzięczności za przybycie. Wewnątrz pudełeczek umieszcza się zazwyczaj słodkie upominki (czekoladki na roczek, cukierki czy krówki). Można wybrać różne warianty kolorystyczne dla chłopca lub dziewczynki. Dodatkowo istnieje możliwość dołączenia spersonalizowanych wierszyków dla chrzestnych za szczególne uczestnictwo oraz istnieje możliwość załączenia imienia dziecka oraz daty uroczystości. Poza pudełeczkami można zdecydować się także na lizaki na roczek lub magnes na prezent dla gości.

Pudełeczka na upominki Roczek i woreczki

Pudełeczka i woreczki na upominki - jak przygotować podziękowania na Roczek?

Jeżeli macie już wybrane urocze upominki dla gości, należy teraz pomyśleć nad odpowiednim zapakowaniem ich. Jak wszyscy dobrze wiedzą, opakowanie prezentów to bardzo istotny element, który znacznie podbija atrakcyjność upominku. Drobne słodycze i gadżety możecie umieścić w ozdobnych pudełeczkach transparentnych lub z odpowiadającą grafiką, pudełkach w kształcie serca, papierowych, ozdobnych torebkach lub w woreczkach z organzy. Z pewnością będą się bardzo pięknie prezentować i dodatkowo uatrakcyjnią Wasze dekoracje.

Pudełeczka na upominki na roczek kwadratowe

Jeżeli chcecie, by Wasze upominki pięknie się prezentowały, dzięki czemu były bardziej docenione, warto zastanowić się nad odpowiednim zapakowaniem ich w prześliczne pudełeczka. 

Wśród najnowszych trendów królują wszelkiego rodzaju pudełka transparentne. Strzałem w dziesiątkę będą wiec takie przedmioty, dodatkowo przyozdobione wstążeczką i naklejką. Dla dziewczynki najlepiej sprawdzi się pudełeczka transparentne na upominki z różową wstążką oraz naklejką z napisem “Mam już roczek!” w złotym kolorze. Personalizacja sprawia, że całość jest jeszcze bardziej wyjątkowa. Dla chłopca, najlepszym rozwiązaniem będzie błękitna wersja. Do środka możecie włożyć kilka czekoladek lub drobny gadżet. Pięknie będą prezentować się przy nakryciach gości. Jeżeli nie zależy Wam na personalizacji możecie zaopatrzyć się w komplet pudełek transparentnych, przyozdobionych jedynie wstążeczką. 

Pudełeczka na Roczek na upominki

Pudełeczka transparentne na upominki dla gości na Roczek dziewczynki

Pięknie będą się również prezentować białe pudełka w metaliczne, złote serduszka. Świetny dodatek na Roczek dziecka, jeśli całe przyjęcie utrzymujecie w takiej stylistyce. Ułożone przy nakryciach gości będą wyglądały bardzo elegancko i nowocześnie.

Pudełeczka na upominki na Roczek w kształcie serca

Bardzo ciekawym i innowacyjnym pomysłem mogą być pudełka do pakowania upominków w kształcie serduszek. Prezentują się niezwykle uroczo i estetycznie. Wykonane są z białego papieru, przyozdobione jedynie wstążeczką i naklejką. Jest to bardzo subtelny sposób, który nie przytłoczy pozostałych elementów dekoracyjnych stołu, a jedynie wzbogaci i podbije elegancję. 

Na Roczek dziewczynki świetnie sprawdzi się pudełko z naklejką, która posiada grafikę złotej jedynki z różowymi balonikami i napisem “Mam już Roczek!”. Wygląda niezwykle uroczo i subtelnie. Dodatkowa biała wstążka podkreśla elegancję i nie przytłacza całości.

Pudełeczka na upominki na Roczek

Upominek dla gości na Roczek z motywem leśnych zwierzątek

Dla chłopca idealnym rozwiązaniem będzie wersja z błękitnymi dodatkami. Personalizacja imieniem dziecka i data wydarzenia sprawia, że upominek będzie jeszcze bardziej wyjątkowy i atrakcyjny.

Woreczki z organzy na podziękowania dla gości

Na dziecięce przyjęcie zdecydowanie lepszą opcją będą papierowe torebki w urocze wzory. Dzieciaki na pewno będą się bardziej cieszyły z takiej formy. Możecie je idealnie dopasować do pozostałych dekoracji przyjęcia, a w środku umieścić słodycze. Bardzo słodko prezentują się torebki z kolekcji Jednorożec. W komplecie otrzymujecie piękne naklejki do zamknięcia ich. Całość świetnie wygląda i uzupełni Wasze przyjęcie.

Torebki na słodkości na Roczek

Torebki na słodkości dla gości w stylu Unicorn

Najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem będą woreczki z organzy. Wybieracie odpowiedni kolor, pasujący do pozostałych elementów i tworzycie wspaniałe upominki. Do środka wystarczy wrzucić kilka migdałów w lukrze lub krówek. Na pewno zachwycicie swoich gości.