Pudełeczka na upominki Roczek i woreczki

Pudełeczka na upominki Roczek i woreczki

Pudełeczka i woreczki na podziękowania na roczek są rewelacyjnym sposobem na wyrażenie wdzięczności za przybycie. Wewnątrz pudełeczek umieszcza się zazwyczaj słodkie upominki (czekoladki na roczek, cukierki czy krówki). Można wybrać różne warianty kolorystyczne dla chłopca lub dziewczynki. Dodatkowo istnieje możliwość dołączenia spersonalizowanych wierszyków dla chrzestnych za szczególne uczestnictwo oraz istnieje możliwość załączenia imienia dziecka oraz daty uroczystości. Poza pudełeczkami można zdecydować się także na lizaki na roczek lub magnes na prezent dla gości.

Pudełeczka na upominki Roczek i woreczki

 • TOREBKI papierowe na Roczek i urodziny Leśni Przyjaciele 4szt TOREBKI papierowe na Roczek i urodziny Leśni Przyjaciele 4szt
  12,98 zł
  TOREBKI papierowe na Roczek i urodziny Leśni Przyjaciele 4szt

  Torebeczki na upominki z wzorem uroczych, leśnych zwierzątek będą doskonałym dodatkiem na Urodzinki lub Roczek dziecka. Do torebeczek można włożyć ciasteczka lub drobne smakołyki, które zostaną wręczone małym gościom przy wyjściu z przyjęcia.

  12,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt (+bileciki+wstążki) PUDEŁECZKA podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt (+bileciki+wstążki)
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt (+bileciki+wstążki)
  1 Recenzje

  Wyjątkowe pudełeczka z nadrukiem pudrowych kwiatów wykonane w dwustronnej formie. Z jednej strony znajduje się motyw kwiatów na białym tle, z drugiej motyw kwiatów na kraftowym tle. Pudełeczka sprzedawane są w komplecie z bilecikami i wstążeczkami. W środku możesz umieścić czekoladki, krówki lub inne słodkie elementy. 

  24,98 zł
 • PUDEŁKA ozdobne dla dzieci Leśne Czary 10szt (+wstążki+bileciki) PUDEŁKA ozdobne dla dzieci Leśne Czary 10szt (+wstążki+bileciki)
  34,98 zł
  PUDEŁKA ozdobne dla dzieci Leśne Czary 10szt (+wstążki+bileciki)

  Wspaniałe ozdobne pudełka, które możesz wręczyć podczas przyjęcia z okazji Urodzin lub Roczku! Zdobione są motywem leśnych zwierzątek z kolekcji Leśne Czary. W środku należy zapakować słodycze, kawałek ciasta lub inne ciekawe drobiazgi. Bez wątpienia wszystkie dzieci jak i dorośli będą zadowoleni z tak oryginalnego prezentu!

  34,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie kwadratowe Miś i Królik boho 10szt PUDEŁECZKA podziękowanie kwadratowe Miś i Królik boho 10szt
  19,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie kwadratowe Miś i Królik boho 10szt

  Pudełeczka w stylu boho z motywem misia i króliczka to wspaniały sposób, by podziękować zaproszonym gościom. Będą idealnym wyborem do wręczenia słodkości takich jak krówki czy czekoladki. Każda strona pudełeczka jest inna - dzięki dziecięcym motywem upominek pasuje na Chrzest, urodzinki lub Roczek dziecka.

  19,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Mały Odkrywca 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Mały Odkrywca 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca 12szt

  Pudełko na słodki upominek dla gości! Dzięki niemu elegancko wręczysz słodkości gościom przybyłym na Roczek! Pudełeczka posiadają specjalną personalizowaną naklejkę z grafiką misia w balonie. Dla lepszego efektu można dołączyć do nich wstążkę. 

  35,98 zł
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca 12szt BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek Z IMIENIEM Mały Odkrywca 12szt
  44,98 zł
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek Z IMIENIEM...

  Wspaniały sposób na podziękowanie dla dzieci podczas Roczku! Spraw małym gościom oryginalny i praktyczny prezent! Buteleczki dekoracyjne z personalizacją będą prezentować się wyjątkowo! Do środka możesz włożyć drażetki, cukierki lub pastylki! Grafika zwierzątek w balonie sprawia, że całość prezentuje się pięknie.

  44,98 zł
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt
  44,98 zł
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek chłopca Z...

  Wspaniałe podziękowania dla gości! Spraw przybyłym na Roczek chłopca gościom piękny a zarazem praktyczny prezent. Buteleczki z personalizowaną etykietą zdobioną grafiką zwierzątek możesz wypełnić różnymi słodkimi elementami - draże, cukierki pastylki. Możesz włożyć do nich również herbatę lub kawę. Całość zaprezentuje się gustownie! 

  44,98 zł
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt
  44,98 zł
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek dziewczynki...

  Efektowne buteleczki na podziękowanie dla gości. Spraw bliskim przybyłym na Roczek dziewczynki praktyczny prezent w którym możesz umieścić susz herbaciany, kawę, małe słodkości oraz inne ciekawe elementy. Na buteleczkach umieszczone zostaną personalizowane etykiety z grafiką zwierzątek na jasnym, różowym tle. Całość zaprezentuje się niesamowicie! 

  44,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Roczek/Urodzinki Kolorowe Zwierzątka Z IMIENIEM (+białe wstążki) 10szt WYBIERZ CYFRĘ PUDEŁECZKA Serca na Roczek/Urodzinki Kolorowe Zwierzątka Z IMIENIEM (+białe wstążki) 10szt WYBIERZ CYFRĘ
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca na Roczek/Urodzinki Kolorowe Zwierzątka Z IMIENIEM...

  Pudełeczka serca pozwolą Ci w efektowny sposób przekazać bliskim słodki upominek. Do każdej sztuki dołączona została personalizowana naklejka z grafiką kolorowych zwierzątek. W środku mogą znaleźć się krówki, czekoladki lub inne drobne elementy. Całość dopełniają białe wstążeczki. 

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Roczek Safari z eukaliptusem 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA Serca na Roczek Safari z eukaliptusem 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca na Roczek Safari z eukaliptusem 10szt (+etykiety+białe...

  Piękne pudełeczka na podziękowanie gościom w których możesz umieścić drobny poczęstunek - czekoladki, krówki, migdały itd. Do produktu dołączona została personalizowana naklejka zdobiona uroczą grafiką zwierzątek safari z elementami eukaliptusa. Wręcz gościom oryginalny podarunek! 

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest i Roczek chłopca Miś i Baloniki 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest i Roczek chłopca Miś i Baloniki 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest i Roczek chłopca razem Miś i Baloniki 10szt...

  Piękne pudełeczka w kształcie serduszka w zestawie z personalizowaną naklejką zdobioną grafika misia z balonikami w odcieniach błękitu oraz beżu. Idealny sposób na przekazanie podziękowań za przybycie na Roczek i Chrzest Święty w efektownej formie. W środku można umieścić krówki, czekoladki lub inne przekąski. 

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Miś i Baloniki 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Miś i Baloniki 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Miś i Baloniki...

  Przepiękne pudełeczka serca do samodzielnego złożenia. Na pudełeczkach umieszczona została personalizowana naklejka z motywem misia z balonikami w akcentach różu. Do środka można umieścić małe słodkości - krówki, czekoladki, orzeszki. 

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Roczek Mały Odkrywca 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA Serca na Roczek Mały Odkrywca 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca na Roczek Mały Odkrywca 10szt (+etykiety+białe wstążki)

  Pudełeczka prezentowe to ciekawy sposób na przygotowanie upominków dla gości. Pudełka prezentowe w kształcie serduszka dekorowane grafiką zwierzątek w balonie wspaniale sprawdzą się podczas urodzin chłopca. Dodatkowa personalizacja nada im szczególnego charakteru. W pudełko można zapakować np. czekoladki, migdały czy cukierki. 

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Roczek dziewczynki Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA Serca na Roczek dziewczynki Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca na Roczek dziewczynki Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe...

  Piękne pudełeczka w kształcie serca, które pozwolą ci w efektowny sposób przekazać gościom słodkie podziękowania. Do środka możesz umieścić słodycze takie jak: czekoladki, krówki, żelki. Personalizowana naklejka została ozdobiona grafiką uroczych zwierzątek na różowym tle. 

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Roczek chłopca Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA Serca na Roczek chłopca Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca na Roczek chłopca Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki)

  Podaruj bliskim upominek w efektownym opakowaniu. Pudełeczka w kształcie serca zostały wzbogacone o personalizowaną naklejkę z grafiką zwierzątek na delikatnym, błękitnym tle. Do środka możesz zapakować słodkie upominki takie jak krówki, czekoladki czy żelki. 

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Roczek Ballerina Króliczek 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA Serca na Roczek Ballerina Króliczek 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca na Roczek Ballerina Króliczek 10szt (+etykiety+białe...

  Pudełeczka prezentowe na upominki dla gości w kształcie serduszka. Dekorowane są grafiką tańczącego króliczka oraz personalizacją w postaci imienia dziecka i daty urodzin. To wspaniały sposób by podarować bliskim np. czekoladki, migdały czy cukierki. 

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Roczek chłopca Miś Z IMIENIEM (+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA Serca na Roczek chłopca Miś Z IMIENIEM (+białe wstążki) 10szt
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca na Roczek chłopca Miś Z IMIENIEM (+białe wstążki) 10szt

  Wspaniałe podziękowanie dla gości na Roczek w wyjątkowym wydaniu. Pudełeczka w kształcie serca z elegancką naklejką oraz białą satynową wstążką. Pudełeczko możesz wypełnić drobnymi słodkościami takimi jak cukierki czy bakalie.

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie Serca Białe Róże i Konwalie 10szt (+wstążki) PUDEŁECZKA podziękowanie Serca Białe Róże i Konwalie 10szt (+wstążki)
  22,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie Serca Białe Róże i Konwalie 10szt (+wstążki)

  Piękne pudełeczka na podziękowanie dla gości! Motyw białych róż i konwalii wspaniale zaprezentuje się na nakryciach gości. Do środka można umieścić różne słodkie elementy takie jak czekoladki, krówki, orzeszki. Pudełeczka przeznaczone są do samodzielnego złożenia sprzedawane w komplecie z białymi wstążkami. 

  22,98 zł
 • ZESTAW pudełeczka Serca+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt ZESTAW pudełeczka Serca+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt
  42,96 zł
  ZESTAW pudełeczka Serca+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt

  Przepiękny zestaw zawierający pudełeczka w kształcie serduszka oraz czekoladki. Zdobi je grafika okazałych białych róż. Produkty wspaniale sprawdzą się jako podziękowanie dla gości. Możesz wykorzystać je podczas wielu okazji - Komunia, Chrzest.

  42,96 zł
 • ZESTAW pudełeczka Aniołek+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt ZESTAW pudełeczka Aniołek+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt
  45,96 zł
  ZESTAW pudełeczka Aniołek+czekoladki Białe Róże 10KPL 20szt

  Wspaniały komplet pudełeczek w kształcie aniołka oraz dopasowanych czekoladek. Przepiękna grafika białych róż wspaniale zaprezentuje się na stole. Możesz wykorzystać je podczas Chrztu Świętego, Pierwszej Komunii Świętej, Roczku oraz wielu innych okazji.

  45,96 zł
 • PUDEŁECZKA serca Rosegold Roczek (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA serca Rosegold Roczek (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA serca Rosegold Roczek (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt

  Przepiękne pudełeczka w kształcie serca sprzedawane z personalizowanymi naklejkami to wspaniała propozycja na upominki dla gości na Roczek. Do pudełeczek można zapakować drobne słodkości takie jak: cukierki, migdały, czekoladki czy żelki. Samoprzylepne naklejki zdobione są śliczną grafiką cyferki 1 oraz kwiatowego motywy w kolorze rosegold. Idealna...

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA serca Złoto-Różowa Jedynka Roczek (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA serca Złoto-Różowa Jedynka Roczek (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA serca Różowo-Złota Jedynka Roczek (+etykiety z imieniem+białe...

  Pudełeczka serca z naklejką z imieniem dziecka to fantastyczny wybór na upominki dla gości z okazji Roczku!

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA serca Niebiesko-Złota Jedynka Roczek (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA serca Niebiesko-Złota Jedynka Roczek (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA serca Niebiesko-Złota Jedynka Roczek (+etykiety z...

  Śliczne pudełeczka w kształcie serca dekorowane naklejką z imieniem dziecka to świetna propozycja na Roczek chłopca!

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA serca na Roczek Leśne Zwierzątka (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA serca na Roczek Leśne Zwierzątka (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA serca na Roczek Leśne Zwierzątka (+etykiety z imieniem+białe...
  1 Recenzje

  Piękne pudełeczka w kształcie serc sprzedawane w zestawie ze wstążkami i naklejkami z imieniem dziecka to wspaniały dodatek na Roczek dziecka! Papierowe serduszka wypełnione słodkimi drobiazgami pozwolą w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie na uroczystość. Naklejki zdobione są wspaniałą grafiką związaną z leśnym motywem, imieniem dziecka i...

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Roczek Zajączek w wianuszku Z IMIENIEM (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA Serca na Roczek Zajączek w wianuszku Z IMIENIEM (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca na Roczek Zajączek w wianuszku Z IMIENIEM (+etykiety z...

  Jednym z najważniejszych elementów przyjęcia to podziękowanie dla przybyłych gości. Pudełeczka w kształcie serca, przewiązane wstążeczką pozwolą na piękne zapakowanie drobnych upominków. Dodatkowo w zestawie znajdują się naklejki, na których znajduje się urocza grafika, imię dziecka oraz data uroczystości. Będą wyjątkową pamiątką z Roczku. 

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA serca Samolocik (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA serca Samolocik (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA serca na Roczek i Urodziny dziecka Mały Pilot (+etykiety z...
  1 Recenzje

  Śliczne papierowe pudełeczko w kształcie serca to uroczy pomysł na podziękowanie gościom za przybycie na roczek lub urodziny Twojego malucha. Serduszko ozdobione jest personalizowaną naklejką z imieniem dziecka, liczbą świętowanych latek oraz datą uroczystości z piękną grafiką z kolekcji Samolocik. Do pudełeczka można schować drobny upominek lub małe...

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA serca Syrenka (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA serca Syrenka (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA serca na Roczek i Urodziny dziecka Syrenka (+etykiety z...

  Śliczne pudełeczka w kształcie serc zdobione naklejkami z grafiką z kolekcji Syrenka, imieniem dziecka i datą urodzinek to świetny dodatek na przyjęcie. Pudełeczka pomieszczą słodkości takie jak migdały w lukrze, czekoladki, cukierki czy żelki. Wspaniale prezentują się ustawione przy nakryciach gości. Dzięki modnej grafice świetnie wpisują się w najnowsze...

  28,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM DinoParty 12szt PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM DinoParty 12szt
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA serca na Roczek i Urodziny dziecka DinoParty (+etykiety z...

  Piękne białe papierowe pudełeczka w kształcie serc przewiązane kokardką to wyjątkowa dekoracja stołu. Dodatkowo pudełeczka przyozdobione są naklejką z imieniem dziecka, datą uroczystości oraz liczbą świętowanych latek z fantastyczną grafiką z kolekcji DinoParty. Jest to świetny pomysł na upominek dla przybyłych gości. W pudełeczkach można schować różne...

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA serca Liski (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA serca Liski (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA serca na Roczek i Urodziny dziecka Liski (+etykiety z...
  1 Recenzje

  Śliczne białe pudełeczka w kształcie serc to idealna propozycja na upominek dla gości Twojej pociechy. Do serduszka można zapakować różnego rodzaju słodkości takie jak: cukierki, migdałki czy żelki. Ozdobione uroczą naklejką z motywem słodkiego, śpiącego liska oraz białą wstążeczką wyglądają zachwycająco. Pudełeczka serca można położyć na urodzinowym...

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Roczek chłopca Miś i Baloniki 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Roczek chłopca Miś i Baloniki 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Roczek chłopca razem Miś i Baloniki 10szt...

  Pudełeczka w kształcie aniołka to wspaniały sposób na zawarcie podziękowań za przybycie na Chrzest i Roczek. Sprzedawane w komplecie z personalizowaną naklejką zdobioną grafiką misia z balonikami w odcieniach beżu i błękitu wspaniale zaprezentują się na stole. Do środka można umieścić różne małe elementy takie jak czekoladki, krówki, orzeszki. 

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Miś i Baloniki 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Miś i Baloniki 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Miś i Baloniki...

  Przepiękne pudełeczka w kształcie aniołków sprzedawane w komplecie z białą wstążką oraz personalizowanymi naklejkami. Na naklejkach nadrukowana została grafika misia z balonikami w akcentach różu i beżu. Do środka można umieścić drobne elementy takie jak czekoladki, krówki, orzeszki,. 

  28,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Z IMIENIEM Miś i Baloniki 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Z IMIENIEM Miś i Baloniki 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Z...

  Efektowne pudełka na ciasto z rączką, które można wręczyć gościom podczas przyjęcia Chrztu Świętego i Roczku. Pudełka wykonane zostały ze sztywnego papieru, umieszczono na nich personalizowaną naklejkę z grafiką misia z balonikami z różowym akcentem. Smaczny upominek zostanie podany w wyjątkowym opakowaniu! 

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest i Roczek chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest i Roczek chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest i Roczek chłopca razem Z IMIENIEM...

  Pudełka na ciasto na Chrzest i Roczek pozwolą na zapakowanie słodkiego poczęstunku na wynos! Podaruj gościom personalizowany upominek zdobiony grafiką misia z balonikami w odcieniach błękitu. Pudełeczka wspaniale sprawdzą się podczas przyjęcia dedykowanemu chłopcu. Dla lepszego efektu możesz przewiązać je wstążką. 

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Roczek/Urodzinki z IMIENIEM Safari 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Roczek/Urodzinki z IMIENIEM Safari 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Roczek/Urodzinki z IMIENIEM Safari 12szt

  Piękne pudełka wykonane ze sztywnego papieru! Na produkcie umieszczono personalizowaną naklejkę z grafiką zwierzątek Safari. W środku możesz zawrzeć słodki poczęstunek. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego złożenia. 

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM na Roczek/Urodzinki Safari 12szt PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM na Roczek/Urodzinki Safari 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM na Roczek/Urodzinki Safari 12szt

  Pudełka na podziękowanie dla gości! Umieść w nich słodki poczęstunek. Urocza grafika zwierzątek safari zachwyci każdego z gości. Dodatkowa personalizacja sprawi, że upominek stanie się wyjątkowy. Pudełko bardzo łatwo się składa bez użycia kleju. 

  35,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie Złote Serduszka 10szt METALICZNY NADRUK PUDEŁECZKA podziękowanie Złote Serduszka 10szt METALICZNY NADRUK
  14,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie Złote Serduszka 10szt METALICZNY NADRUK
  3 Recenzje

  Śliczne pudełeczka z metalicznym nadrukiem złotych serduszek to idealna propozycja na podziękowanie dla gości na uroczystość Chrztu Świętego. Do pudełeczek można zapakować czekoladki, żelki, migdały w lukrze czy drobną figurkę aniołka. 

  14,98 zł

Pudełeczka i woreczki na upominki - jak przygotować podziękowania na Roczek?

Jeżeli macie już wybrane urocze upominki dla gości, należy teraz pomyśleć nad odpowiednim zapakowaniem ich. Jak wszyscy dobrze wiedzą, opakowanie prezentów to bardzo istotny element, który znacznie podbija atrakcyjność upominku. Drobne słodycze i gadżety możecie umieścić w ozdobnych pudełeczkach transparentnych lub z odpowiadającą grafiką, pudełkach w kształcie serca, papierowych, ozdobnych torebkach lub w woreczkach z organzy. Z pewnością będą się bardzo pięknie prezentować i dodatkowo uatrakcyjnią Wasze dekoracje.

Pudełeczka na upominki na roczek kwadratowe

Jeżeli chcecie, by Wasze upominki pięknie się prezentowały, dzięki czemu były bardziej docenione, warto zastanowić się nad odpowiednim zapakowaniem ich w prześliczne pudełeczka. 

Wśród najnowszych trendów królują wszelkiego rodzaju pudełka transparentne. Strzałem w dziesiątkę będą wiec takie przedmioty, dodatkowo przyozdobione wstążeczką i naklejką. Dla dziewczynki najlepiej sprawdzi się pudełeczka transparentne na upominki z różową wstążką oraz naklejką z napisem “Mam już roczek!” w złotym kolorze. Personalizacja sprawia, że całość jest jeszcze bardziej wyjątkowa. Dla chłopca, najlepszym rozwiązaniem będzie błękitna wersja. Do środka możecie włożyć kilka czekoladek lub drobny gadżet. Pięknie będą prezentować się przy nakryciach gości. Jeżeli nie zależy Wam na personalizacji możecie zaopatrzyć się w komplet pudełek transparentnych, przyozdobionych jedynie wstążeczką. 

Pudełeczka na Roczek na upominki

Pudełeczka transparentne na upominki dla gości na Roczek dziewczynki

Pięknie będą się również prezentować białe pudełka w metaliczne, złote serduszka. Świetny dodatek na Roczek dziecka, jeśli całe przyjęcie utrzymujecie w takiej stylistyce. Ułożone przy nakryciach gości będą wyglądały bardzo elegancko i nowocześnie.

Pudełeczka na upominki na Roczek w kształcie serca

Bardzo ciekawym i innowacyjnym pomysłem mogą być pudełka do pakowania upominków w kształcie serduszek. Prezentują się niezwykle uroczo i estetycznie. Wykonane są z białego papieru, przyozdobione jedynie wstążeczką i naklejką. Jest to bardzo subtelny sposób, który nie przytłoczy pozostałych elementów dekoracyjnych stołu, a jedynie wzbogaci i podbije elegancję. 

Na Roczek dziewczynki świetnie sprawdzi się pudełko z naklejką, która posiada grafikę złotej jedynki z różowymi balonikami i napisem “Mam już Roczek!”. Wygląda niezwykle uroczo i subtelnie. Dodatkowa biała wstążka podkreśla elegancję i nie przytłacza całości.

Pudełeczka na upominki na Roczek

Upominek dla gości na Roczek z motywem leśnych zwierzątek

Dla chłopca idealnym rozwiązaniem będzie wersja z błękitnymi dodatkami. Personalizacja imieniem dziecka i data wydarzenia sprawia, że upominek będzie jeszcze bardziej wyjątkowy i atrakcyjny.

Woreczki z organzy na podziękowania dla gości

Na dziecięce przyjęcie zdecydowanie lepszą opcją będą papierowe torebki w urocze wzory. Dzieciaki na pewno będą się bardziej cieszyły z takiej formy. Możecie je idealnie dopasować do pozostałych dekoracji przyjęcia, a w środku umieścić słodycze. Bardzo słodko prezentują się torebki z kolekcji Jednorożec. W komplecie otrzymujecie piękne naklejki do zamknięcia ich. Całość świetnie wygląda i uzupełni Wasze przyjęcie.

Torebki na słodkości na Roczek

Torebki na słodkości dla gości w stylu Unicorn

Najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem będą woreczki z organzy. Wybieracie odpowiedni kolor, pasujący do pozostałych elementów i tworzycie wspaniałe upominki. Do środka wystarczy wrzucić kilka migdałów w lukrze lub krówek. Na pewno zachwycicie swoich gości.