Pierwsza Komunia z konwaliami

Pierwsza Komunia z konwaliami

Pierwsza Komunia z Konwaliami to wyjątkowa kolekcja komunijna, której motywem przewodnim jest gałązka konwalii. Cała seria jest utrzymana w biało-zielonej kolorystyce z wiodącym motywem botanicznym. To doskonała propozycja na zaproszenia komunijne, dekoracje sali i stołu oraz podziękowania dla gości komunijnych dla chłopca i dla dziewczynki. Wszelkie personalizowane akcesoria komunijne zrobią ogromne wrażenie na gościach przyjęcia. Serwetki flizelinowe, bieżnik, balony komunijne i wiele innych produktów z kolekcji komunijne Pierwsza Komunia z Konwaliami znajduje się w ofercie sklepu.

Pierwsza Komunia z konwaliami

 • ZAPROSZENIA komunijne Pierwsza Komunia z konwaliami 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Pierwsza Komunia z konwaliami 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Pierwsza Komunia z konwaliami 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Delikatne zaproszenia na Komunię dziecka z motywem konwalii. Zaproszenia wykonane zostały z dbałością o najmniejszy szczegół w biało-zielonej kolorystyce. W komplecie znajduje się 10szt zaproszeń i 10szt białych kopert. Całość prezentuje się przepięknie i pozwoli w wyjątkowy sposób zaprosić gości na uroczystość dziecka.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Komunię elektroniczne Konwalie ZAPROSZENIE na Komunię elektroniczne Konwalie
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Komunię elektroniczne Konwalie

  Zaproszenie w formie elektronicznej to najlepsze rozwiązanie gdy chcesz w szybki sposób powiadomić o uroczystości Pierwszej Komunii Świętej dużą ilość osób. Zawiadomienie dekorowane jest grafiką świeżych konwalii, przesłany do nas tekst zostanie umieszczony tuż obok. Wybierz nasz produkt i zaoszczędź czas, pieniądze oraz wesprzyj ekologię! 

  39,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM w obwolucie z konwaliami LUX Aż 240stron BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM w obwolucie z konwaliami LUX Aż 240stron
  79,98 zł
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM w obwolucie z konwaliami LUX Aż 240stron

  Przepiękna propozycja na prezent dla dziecka na I Komunię Świętą. Ilustrowana Biblia w sztywnej oprawie, która w komplecie posiada dekoracyjną obwolutę z personalizacją oraz grafiką kwiatów konwalii. To wspaniały upominek, który będzie także pamiątką z tak ważnej uroczystości. 

  79,98 zł
 • KRÓWKI na Komunię podziękowanie w woreczku Konwalie 2szt KRÓWKI na Komunię podziękowanie w woreczku Konwalie 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na Komunię podziękowanie w woreczku Konwalie 2szt

  Krówki podziękowanie na Komunię zapakowane w celofanowy woreczek i przewiązane białą kokardką. Przepiękny sposób, jak oryginalnie podziękować gościom. Biało-zielona kolorystyka sprawia, że krówki są uniwersalnym majowym upominkiem, który pasuje na Komunię chłopca i dziewczynki.

  6,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerka Z PODPISEM Pierwsza Komunia PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerka Z PODPISEM Pierwsza Komunia
  42,98 zł
  PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Pierwsza Komunia

  Pudełko na pieniądze na Komunię Świętą wykonane z naturalnego drewna i sprzedawane w komplecie ze spersonalizowanymi karteczkami. Wspaniały i trwały prezent dla dziecka komunijnego, który pozwoli w estetyczny sposób wręczyć gotówkę. Pudełko na pieniądze posiada na wieczku grawer w postaci napisu Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej.

  42,98 zł
 • CZEKOLADKI Merci podziękowanie w drewnianym pudełku Z PERSONALIZACJĄ Konwalie 250g CZEKOLADKI Merci podziękowanie w drewnianym pudełku Z PERSONALIZACJĄ Konwalie 250g
  74,98 zł
  CZEKOLADKI Merci podziękowanie w drewnianym pudełku Z PERSONALIZACJĄ...

  Wspaniałe podziękowanie dla bliskich. Wręcz Babci/Dziadkowi/Matce Chrzestnej/Ojcu Chrzestnemu drewniane pudełko z personalizacją zdobioną grafiką konwalii. W środku znajduje się czekolada Merci. Niesamowite podziękowanie, które stanowi również pamiątkę! 

  74,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Pierwsza Komunia z konwaliami Z IMIENIEM (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa Pierwsza Komunia z konwaliami Z IMIENIEM (+wstążka biała)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Pierwsza Komunia z konwaliami Z IMIENIEM (+wstążka biała)

  Wyjątkowa księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej wewnątrz której zmieścisz wszystkie wspomnienia tego dnia. Pamiątkowe zdjęcia, podpisy gości a także ich życzenia znajdą się w jednym miejscu. Księga zdobiona jest piękną grafiką gałązki konwalii.

  49,98 zł
 • CZEKOLADKA komunijna Z IMIENIEM Pierwsza Komunia z konwaliami CZEKOLADKA komunijna Z IMIENIEM Pierwsza Komunia z konwaliami
  29,98 zł
  CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Pierwsza Komunia z konwaliami 10szt

  Piękna czekoladka komunijna, dzięki której w wyjątkowy sposób podziękujesz gościom za udział w uroczystości. Czekoladka zdobiona jest grafiką konwalii, które idealnie pasują do komunijnego stylu. Każda czekoladka posiada naklejkę z imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie komunijne Pierwsza Komunia z konwaliami 10szt CZEKOLADKI podziękowanie komunijne Pierwsza Komunia z konwaliami 10szt
  21,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie komunijne Pierwsza Komunia z konwaliami 10szt

  Czekoladki mleczne to wspaniały wybór na podziękowanie dla gości na Komunie dziecka. Słodkie czekoladki zostały owinięte w złotko, a następnie umieszczone w papierku z uroczą grafiką ponadczasowych konwalii oraz napisem "Pierwsza Komunia Święta" z jednej i "Dziękujemy" z drugiej.

  21,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie z Konwaliami Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie z Konwaliami Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Komunię z Konwaliami Z IMIENIEM 20szt

  Szukasz pomysłu na podziękowania dla gości za ich obecność na uroczystości komunijnej Twojego dziecka? Smakowitym i jednocześnie elegancko wyglądającym podziękowaniem będą krówki z personalizacją. Śmietankowe krówki zapakowane są w piękne papierki, które ozdobione są personalizacją z imieniem Twojego dziecka oraz motywem konwalii. Słodkości to zawsze doby...

  39,98 zł
 • KRÓWKI na Komunię podziękowanie z konwaliami 10szt KRÓWKI na Komunię podziękowanie z konwaliami 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI na Komunię podziękowanie z konwaliami 10szt

  Świetnym pomysłem na podziękowanie za obecność na uroczystości Komunii są śmietankowe krówki. Zawinięte w elegancki papierek z motywem konwalii i napisem Pierwsza Komunia Święta ucieszą każdego nimi obdarowanego. Będzie to miły gest w stronę gości i podziękowanie za to, że byli obok w tym ważnym dla dziecka dniu.

  19,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie komunijne Pierwsza Komunia z konwaliami 10szt BILECIKI podziękowanie komunijne Pierwsza Komunia z konwaliami 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie komunijne Pierwsza Komunia z konwaliami 10szt

  Bileciki na podziękowanie dla gości komunijnych dekorowane nadrukiem konwalii. Niedrogi upominek, którym możecie dopełnić prezenty dla gości lub wykorzystać przy talerzach najbliższych. Bileciki wykonane są na grubym sztywnym papierze i sprzedawane w kompletach po 10szt. Wspaniały pomysł na elegancki dodatek dla każdego z gości.

  6,98 zł
 • WINIETKA z nadrukiem Pierwsza Komunia z konwaliami WINIETKA z nadrukiem Pierwsza Komunia z konwaliami
  1,89 zł
  WINIETKA z nadrukiem Pierwsza Komunia z konwaliami

  Eleganckie wizytówki z nadrukiem w postaci imienia oraz nazwiska gości zaproszonych na uroczystość. Winietki należy ustawić na uroczystym stole obok nakryć gości. Dzięki temu w subtelny sposób wskażą gościom odpowiednie miejsce przy stole.

  1,89 zł
 • WINIETKI komunijne do wypisania Pierwsza Komunia z konwaliami 10szt WINIETKI komunijne do wypisania Pierwsza Komunia z konwaliami 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI komunijne do wypisania Pierwsza Komunia z konwaliami 10szt

  Winietki komunijne z konwaliami to piękna dekoracja stołu na Komunię Świętą. Winietki świetnie sprawdzą się jako dodatek na stół. Pozwolą wypisać nazwiska gości obecnych na uroczystości. Zielony motyw pasuje do naturalnych kompozycji, a nadruk gałązek konwalii to wspaniały wybór na okres majowych Komunii.

  9,98 zł
 • DEKORACJA na stół Pierwsza Komunia z konwaliami (+ramka) DEKORACJA na stół Pierwsza Komunia z konwaliami (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA na stół Pierwsza Komunia z konwaliami (+ramka)

  Tabliczka na stół dzięki której stworzysz piękną dekorację stołu komunijnego. Dzięki niej podkreślisz charakter uroczystości oraz zwrócisz uwagę na dekorację stołu. Tabliczka jest personalizowana, dlatego można nią również wyróżnić stół komunijny jeśli na sali odbywa się kilka przyjęć na raz.

  17,98 zł
 • MENU z nadrukiem Pierwsza Komunia z konwaliami MENU z nadrukiem Pierwsza Komunia z konwaliami
  6,49 zł
  MENU z nadrukiem Pierwsza Komunia z konwaliami

  Manu komunijne to coraz bardziej popularna forma dekoracji stołu. Dzięki niemu każdy z gości będzie wiedział jakie potrawy zostaną podane tego dnia. Menu dekorowane jest grafiką kwiatów konwalii, która idealnie wpisuje się w charakter komunijny.

  6,49 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem Pierwsza Komunia z konwaliami (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI podziękowanie z sercem Pierwsza Komunia z konwaliami (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  49,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem Pierwsza Komunia z konwaliami (+bileciki...

  Podziękowanie dla gości komunijnych w formie lizaków z serduszkiem. Do każdego lizaka dołączony jest bilecik z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Lizaki będą miłą niespodzianką dla gości, która bez wątpienia zachwyci wszystkich zgromadzonych.

  49,98 zł
 • LIZAKI Pierwsza Komunia z konwaliami (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI Pierwsza Komunia z konwaliami (+etykiety z imieniem) 10szt
  24,98 zł
  LIZAKI Pierwsza Komunia z konwaliami (+etykiety z imieniem) 10szt

  Słodkie podziękowanie dla gości komunijnych, sprzedawane w komplecie z personalizowanymi naklejkami. Okrągłe, kolorowe lizaki możesz podarować również najmłodszym gościom, uczestniczącym w przyjęciu. Lizaki posiadają naklejki z imieniem dziecka, datą Komunii oraz piękną grafiką konwalii.

  24,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie Pierwsza Komunia z konwaliami Z IMIENIEM MIÓD na podziękowanie Pierwsza Komunia z konwaliami Z IMIENIEM
  9,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Pierwsza Komunia z konwaliami Z IMIENIEM (bb)

  Podziękowanie dla gości komunijnych w formie małego słoiczka z miodu. Każdy słoiczek dekorowany jest personalizowaną naklejką z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Słoiczki pięknie prezentują się ułożone obok nakryć gości. W wyjątkowy sposób uzupełniają dekorację stołu.

  9,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Pierwsza Komunia z konwaliami 100% Handmade ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Pierwsza Komunia z konwaliami 100% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Pierwsza Komunia z...

  Naturalna świeca sojowa o pięknym konwaliowym zapachu to wspaniały pomysł na oryginalny upominek dla gości na Pierwszą Komunię Świętą. Świece są gotowe, oklejone naklejką i przygotowane do wręczenia najbliższym. Piękny konwaliowy zapach wspaniale wpisuje się w klimat przyjęcia komunijnego.

  12,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Komunię Pierwsza Komunia z konwaliami 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Komunię Pierwsza Komunia z konwaliami 12cm/10cm DUŻA
  29,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Komunię Pierwsza Komunia z konwaliami...

  Świeca/lampion zapachowa na Komunię pięknie udekoruje stół komunijny. Nadruk konwaliowego wianuszka znajdujący się na świecy wspaniale wpisuje się w trendy i olśni swym blaskiem gości. Unikatowy zapach świecy rozbudzi zmysły i wywoła uśmiech.

  29,98 zł
 • BAŃKI mydlane Szampan Z IMIENIEM Pierwsza Komunia z konwaliami BAŃKI mydlane Szampan Z IMIENIEM Pierwsza Komunia z konwaliami
  3,98 zł
  BAŃKI mydlane Szampan Z IMIENIEM Pierwsza Komunia z konwaliami

  Podziękowanie dla gości na Pierwszą Komunię Świętą w postaci małych baniek mydlanych. Na każdej buteleczce znajduje się naklejka z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Taki upominek możecie wykorzystać do pamiątkowej sesji zdjęciowej.

  3,98 zł
 • BAŃKI mydlane z personalizacją Pierwsza Komunia z konwaliami BAŃKI mydlane z personalizacją Pierwsza Komunia z konwaliami
  3,49 zł
  BAŃKI mydlane z personalizacją Pierwsza Komunia z konwaliami

  Bańki mydlane to podziękowanie, które spodoba się głównie najmłodszym. Taki upominek możecie użyć podczas pamiątkowej sesji zdjęciowej. Każde bańki posiadają personalizowaną naklejkę z imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  3,49 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Konwalie 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Konwalie 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek Pierwsza Komunia z konwaliami 10szt (+etykiety z...

  Pudełeczka na upominki dla gości komunijnych w kształcie uroczych aniołków. Do każdego pudełeczka dołączona jest personalizowana naklejka z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. W pudełeczkach możesz umieścić rożne upominki takie jak cukierki, migdały czy czekoladki.

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA Pierwsza Komunia 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA Pierwsza Komunia 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA Pierwsza Komunia 10szt (+etykiety+białe wstążki)

  Piękne pudełeczka na upominki dla gości komunijnych. Pudełeczka pozwolą CI samodzielnie wykonać podziękowania dla gości. Wewnątrz możesz umieścić różne słodkości takie jak czekoladki, krówki czy cukierki.

  28,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Konwalie 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Konwalie 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Konwalie 12szt

  Pudełka na ciasto z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Dzięki nim żaden kawałek ciasta się nie zmarnuje. Pudełka z ciastem możesz wręczyć gościom po skończonej uroczystości.

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Pierwsza Komunia z konwaliami 10szt PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Pierwsza Komunia z konwaliami 10szt
  29,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Pierwsza Komunia z konwaliami 10szt

  Pudełka na ciasto komunijne wykonane z grubej tektury, które zostały ozdobione gałązkami konwalii. Pudełka zostały przygotowane w modnym botanicznym stylu. Prezentują się pięknie i elegancko. Dzięki rączce są jednocześnie praktyczne i bardzo ozdobne. Pudełka bardzo łatwo się składa bez użycia kleju. Można do nich dołączyć pasujące kolorystycznie wstążki,...

  29,98 zł
 • TOPPER na tort Pierwsza Komunia z konwaliami Z IMIENIEM TOPPER na tort Pierwsza Komunia z konwaliami Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Pierwsza Komunia z konwaliami Z IMIENIEM

  Topper to wyjątkowa propozycja do dekoracji tortu na uroczystość. Z jego pomocą w szybki i prosty sposób udekorujesz samodzielnie upieczone ciasto. Topper wystarczy wbić w ciasto za pomocą dołączonych patyczków.

  24,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort Ø20cm Pierwsza Komunia z konwaliami OPŁATEK personalizowany na tort Ø20cm Pierwsza Komunia z konwaliami
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na tort Ø20cm Pierwsza Komunia z konwaliami
  1 Recenzje

  Opłatek na tort który w wyjątkowy sposób udekoruje samodzielnie upieczone ciasto. Opłatek wystarczy ułożyć na kremie, aby cieszyć się wyjątkową dekoracją. Opłatek jest personalizowany imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort komunijny Pierwsza Komunia z konwaliami Ø20cm UNIWERSALNY OPŁATEK na tort komunijny Pierwsza Komunia z konwaliami Ø20cm UNIWERSALNY
  15,98 zł
  OPŁATEK na tort komunijny Pierwsza Komunia z konwaliami Ø20cm UNIWERSALNY

  Opłatek komunijny w typowo majowym wydaniu: dekorowany nadrukiem wianuszka z gałązkami konwalii i napisem Pierwsza Komunia Święta. Waflowy opłatek z nadrukiem wykonanym specjalnymi jadalnymi barwnikami to pomysł na efektowną i ponadczasową dekorację tortu komunijnego.

  15,98 zł
 • NUMEREK na stół komunijny Pierwsza Komunia z konwaliami (+ramka) NUMEREK na stół komunijny Pierwsza Komunia z konwaliami (+ramka)
  17,98 zł
  NUMEREK na stół komunijny Pierwsza Komunia z konwaliami (+ramka)

  Numerek na stół komunijny to fenomenalny wybór. Dzięki niemu każdy z zaproszonych gości bez problemu znajdzie swoje miejsce przy stole. Modna grafika konwalii oraz personalizacja zdobiąca karteczkę z numerkiem wygląda prześlicznie i olśni gości.

  17,98 zł
 • PLAKAT personalizowany Pierwsza Komunia z konwaliami 50x70cm PLAKAT personalizowany Pierwsza Komunia z konwaliami 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT personalizowany Pierwsza Komunia z konwaliami 50x70cm

  Plakat komunijny, który w wyjątkowy sposób podkreśli charakter przyjęcia. Plakat zdobiony jest grafiką kwiatów konwalii, które są najmodniejszym dodatkiem tego sezonu. Plakat jest personalizowany imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  59,98 zł
 • ŚWIECA do Komunii gromnica Z IMIENIEM Z konwaliami ŚWIECA do Komunii gromnica Z IMIENIEM Z konwaliami
  44,98 zł
  ŚWIECA do Komunii gromnica Z IMIENIEM Z konwaliami

  Personalizowana świeca na Komunię to praktyczny i obowiązkowy dodatek dla każdego komunijnego dziecka. Wspaniała grafika konwalii znajdująca się naklejce wzbogacona została o personalizacją, dzięki czemu prezentuje się bardzo wyjątkowo i będzie świetną pamiątką tego dnia.

  44,98 zł
 • ŚWIECA do Komunii gromnica UNIWERSALNA Z konwaliami ŚWIECA do Komunii gromnica UNIWERSALNA Z konwaliami
  39,98 zł
  ŚWIECA do Komunii gromnica UNIWERSALNA Z konwaliami

  Wspaniałym i obowiązkowym dodatkiem dla dziecka na Komunie jest świeca komunijna. Delikatna grafika konwalii zachwyca swoim blaskiem, a tekst "Pierwsza Komunia Święta" idealnie dopełnia całości. Umieszczony na świecy stroik ozdobiony został papierowym kwiatkiem w pasującym kolorze oraz zielonymi gałązkami.

  39,98 zł
 • DEKORACJA sali na Komunię Z IMIENIEM +listwa 60x150cm Z konwaliami DEKORACJA sali na Komunię Z IMIENIEM +listwa 60x150cm Z konwaliami
  99,98 zł
  DEKORACJA sali na Komunię Z IMIENIEM +listwa 60x150cm Z konwaliami

  Przepiękna dekoracja wnętrza na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w postaci kakemono. Plakat udekorowany został grafiką z konwaliami, napisami oraz personalizacją. Świetnie zaprezentuje się zawieszone za uroczystym stołem. Specjalne listewki pozwalają na stworzenie szybkiej i efektownej dekoracji przyjęcia. 

  99,98 zł
 • BIEŻNIK z imieniem na Komunię Obrus Pierwsza Komunia z konwaliami 42cmx5m BIEŻNIK z imieniem na Komunię Obrus Pierwsza Komunia z konwaliami 42cmx5m
  129,98 zł
  BIEŻNIK komunijny Z IMIENIEM Obrus Pierwsza Komunia z konwaliami 42cmx5m

  Śliczny bieżnik na uroczystość przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej zdobiony motywem konwalii. Fantastyczna dekoracja znakomicie komponuje się z innymi dodatkami takimi jak świeczki, kwiaty czy eleganckie serwetki. Uniwersalny motyw doskonale sprawdzi się zarówno na przyjęciu dla chłopca jak i dla dziewczynki. 

  129,98 zł

Zielone dekoracje komunijne z konwaliami

Zaproszenia komunijne - kolekcja Pierwsza Komunia z Konwaliami

Zaproszenia komunijne powinny być bez dwóch zdań wyjątkowe. Bardzo eleganckie i przyjazne dla zaproszenia z kolekcji komunijne Pierwsza Komunia z Konwaliami, gdzie motywem przewodnim jest kolor zielony oraz gałązki uroczych konwalii. Grafika idealnie pasuje do okazji. Motywy botaniczne są bardzo modne w sezonie 2023. Zaproszenia komunijne do wypisania z gałązką konwalii na okładce i napisem “Pierwsza Komunia Święta” to doskonała propozycja. W zestawie znajdują się także białe koperty na zaproszenia. Wewnątrz znajduje się urocza grafika boho, biało-zielony nadruk, kościelny cytat oraz tekst do samodzielnego wypisania niezbędnych informacji, tj. miejsce, data, godzina, imię dziecka komunijnego i gości. Bardzo lubianą propozycją są także zaproszenia komunijne personalizowane z motywem konwalii. Na zaproszeniu nadrukowany zostanie autorski tekst zaproszenia z odmienionymi imionami i nazwiskami gości. To idealny sposób na przygotowanie oryginalnych i wyjątkowych zaproszeń komunijnych na przyjęcie dla chłopca i dla dziewczynki.

Zaproszenia komunijne z gałązką konwalii

Zaproszenia komunijne z gałązką konwalii

Dekoracje stołu komunijnego - Pierwsza Komunia z Konwaliami

Serwetki komunijne, winietki do wypisania dla gości, drobne upominki komunijne to tylko niektóre propozycje aranżacji stołu komunijnego. Piękne serwetki z motywem gałązki konwalii oraz dopasowane winietki i upominki stworzą niezwykle spójna kompozycję. Winietki komunijne dla gości to doskonały element dekoracji stołu na Komunię. Wizytówki z nadrukiem to gotowa dekoracja z nadrukowanymi imionami i nazwiskami gości. Winietki komunijne do wypisania można własnoręcznie uzupełnić. Wystarczy te drobne karteczki ułożyć przy zastawie dla gości, aby każdy z nich swobodnie znalazł przypisane mu miejsce przy uroczystym stole rodzinnym. Upominki komunijne dla gości w formie personalizowanych słodyczy jest doskonałym i bardzo popularnym sposobem wyrażania wdzięczności za przybycie na uroczystość. Czekoladki komunijne, miody na podziękowanie dla gości, lizaki na Komunię - to tylko niektóre propozycje jakie można znaleźć w ofercie kolekcji komunijnej Pierwsza komunia z Konwaliami.

winietki komunijne z nazwiskami gości

Winietki komunijne z nadrukiem nazwisk gości

Akcesoria komunijne, które odmienią przyjęcie!

Akcesoria komunijne w postaci uroczych baniek mydlanych podbiją serca najmłodszych! Mogą być one doskonałym pomysłem na upominki komunijne dla gości. Na pojemniczku do baniek znajduje się etykieta z grafik konwalii oraz personalizacją (data uroczystości + imię dziecka komunijnego). Dzieci będą zachwycone takim rozwiązaniem.