Sztućce na urodziny

Sztućce na urodziny

Sztućce drewniane i plastikowe powinny znaleźć się na każdym przyjęciu urodzinowym dziecka. Najczęściej wybierane są drewniane sztućce, które są w 100% ekologiczne. Urodzinowe sztućce dostępne są w różnych kolorach i wzorach. Na urodziny dziewczynki idealną propozycją są sztućce w różowym kolorze i motywem serca, a dla chłopca w niebieskim odcieniu. Do sztućców należy dobrać inne dekoracje stołu takie jak: papierowe kubeczki i talerzyki.

Sztućce na urodziny

Dekoracje urodzinowe - co jeszcze powinno znaleźć się na stole?

Jeżeli chcecie, by wszystkie elementy Waszej zastawy były jednorazowe i spójne, warto zastanowić się również nad sztućcami o takim wykończeniu. Dobierając odpowiednie, stawiacie na elegancję w delikatnym wydaniu. Mało kto weźmie pod uwagę jednorazowe sztućce na imprezę urodzinową swojego dziecka. Ciągle są uważane za tani i niepotrzebny dodatek. My jednak, pokażemy Wam, że mogą prezentować się niezwykle oryginalnie i atrakcyjnie, jeśli tylko zdecydujecie się na odpowiednie. Dodatkowo, jeżeli zdecyduje się na drewniane sztućce, kierujecie się bardzo ekologicznym rozwiązaniem. Ze względu na ten aspekt są dużo bardziej atrakcyjne i popularne. Na stole powinny znaleźć się również talerzyki urodzinowe i kubeczki. Najlepiej jest zakupić gotowy komplet z takim samym motywem graficznym i z taką samą kolorystyką. Świetną dekoracją na stół są również serwetki urodzinowe, które posiadają imprezkowe napisy podkreślające charakter przyjęcia.

Dekoracje urodzinowe na stół - Sztućce drewniane dla dzieci

Jednym z najbardziej popularnych i polecanych wariantów są zdecydowanie sztućce drewniane. Są bardziej ekologiczne niż sztućce plastikowe, dzięki czemu dbacie o środowisko. Jest to jeden z najważniejszych argumentów za takim rozwiązaniem. Po imprezie możecie z łatwością posprzątać, ponieważ wszystkie elementy zastawy będa jednoirazowe. W ten sposób wszystko pójdzie Wam szybko i sprawnie.

Drewniane sztućce z rączką w kolorze różowym lub błękitnym i grafiką gwiazdek prezentują się bardzo atrakcyjnie i wyjątkowo. Znakomicie będą współgrać z pozostałymi elementami zastawy w podobnej kolorystyce. Całość wykonana jest z jasnego drewna, które samo w sobie jest już bardzo atrakcyjne. Dzięki takiemu rozwiązaniu, Wasze przyjęcie będzie bardzo ekologiczne i wyjątkowe.

Jeśli boicie się, że sztućce nie będą pasowały do pozostałych elementów dekoracyjnych na Waszym przyjęciu, bardzo ciekawym i atrakcyjnym pomysłem będzie zaopatrzenie się w naturalne sztućce, bez żadnych elementów graficznych. Znakomicie odnajda się na przyjęciu organizowanym w rustykalnym stylu z naturalnymi elementami dekoracyjnymi.

Dekoracje na urodziny dziecka i dodatki na stół - Sztućce plastikowe

Jeżeli jednak nie odczuwacie potrzeby zaopatrywania się w drewniane sztućce, możecie postawić na plastikowe. Są równie atrakcyjne, ale na pewno mniej ekologiczne. W naszej ofercie znajdziecie kilka atrakcyjnych wariantów, które z pewnością pomogą Wam udekorować przyjęcie urodzinowe Waszego dziecka.

Bardzo atrakcyjnym wariantem są plastikowe sztućce w mocno różowym kolorze. Świetnie sprawdzą się na przyjęciu organizowanym z okazji urodzin Waszej córeczki. Piękny, bogaty kolor na pewno przypadnie do gustu Waszym najbliższym jak i samej bohaterce dnia.

Jeżeli jednak stawiacie na nieco więcej elegancji i nowoczesności, świetnie sprawdza się sztućce o złotym lub srebrnym, metalicznym wykończeniu. W ten sposób całość będzie bardzo stylowa i subtelna.