Gry i zabawy dla dzieci na wakacje

Gry i zabawy dla dzieci na wakacje

Gry i zabawy dla dzieci na wakacje! Najlepsze propozycje na zapewnienie atrakcji dla najmłodszych. Kolorowe farbki do malowania rączek, tatuaże, balony do samodzielnego modelowania. Oryginalne rakiety, autka, które dziecko może pokolorować i własnoręcznie złożyć. Tak rewelacyjne gadżety oraz wiele innych znajdziecie w naszym sklepie internetowym. Dzięki nim, dla Waszych dzieci wakacje z pewnością nie będą nudne!

Gry i zabawy dla dzieci na wakacje

Gry i zabawy dla dzieci na wakacje

Wszystkie dzieci uwielbiają okres wakacji. Nie trzeba wtedy chodzić do przedszkola ani szkoły, a co za tym idzie, można więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu oraz wyjeżdżać na wczasy. Jak sprawić, żeby maluchy się nie nudziły i wspominały lato z przyjemnością? Bez wątpienia warto zorganizować najmłodszym rozrywki, które nie tylko wypełnią im wolne chwile, ale także pomogą rozwijać ich zdolności oraz wyobraźnię. Oferowane przez nas zabawki i akcesoria z całą pewnością przydadzą się w trakcie letnich wakacji. Będą także świetną atrakcją podczas zimowych wieczorów czy przerwy świątecznej. Każdy z naszych produktów gwarantuje kreatywną zabawę, która zachwyci nie tylko dzieci, ale również innych członków rodziny.

Domki do kolorowania i rakiety

Twoje dziecko lubi rysować, a plastyczne zabawy sprawiają mu największą radość? W takim razie z całą pewnością świetną propozycją dla niego będzie dużych rozmiarów tekturowy domek, rakieta lub samochód. Zabawki należy najpierw samodzielnie złożyć - to naprawdę łatwe i nie wymaga żadnego kleju! Następnie dziecko w dowolny sposób może udekorować powstałą formę. Przy użyciu kredek, farbek i pisaków może uzyskać naprawdę fantastyczny efekt. Kapitalną rozrywką dla najmłodszych są także farbki do malowania ciała i twarzy. To całkowicie bezpieczny produkt, który nie podrażnia skóry oraz łatwo się zmywa. Wykonaj na buzi swojego szkraba oryginalny malunek lub pozwól mu zrobić odciski dłoni, palców czy stópek na papierze. W ten sposób dziecko stworzy dzieło sztuki jedyne w swoim rodzaju!

Domek do kolorowania dla dzieci

Domek do kolorowania dla dzieci

Drewniane zabawki dla najmłodszych

Zabawki wykonane z drewna cechuje duża trwałość i pieczołowite wykonanie. Dodatkowo, produkty eko są całkowicie bezpieczne dla środowiska, dlatego kupując je, dbasz o planetę dla przyszłych pokoleń. Dla chłopca doskonałą zabawką będzie dużych rozmiarów parking. Garaż posiada kilka pięter i wyposażony jest w myjnię, kasę biletową, stację paliw, windę, a nawet lądowisko dla helikopterów! Do zestawu dołączone są również cztery samochodziki, które pozwolą Twojemu dziecku bawić się z rodzeństwem czy przyjaciółmi. To cudowna zabawka, która może być też pięknym prezentem na urodziny, Gwiazdkę czy Dzień Dziecka. Córce podarować możesz natomiast zestaw herbaciany. Filiżanki, imbryczki, podstawki czy łyżeczki z drewna pomalowanego na jasne, dziewczęce kolory prezentują się naprawdę ślicznie. 

Drewniany helikopter z ruchomymi skrzydłami

Drewniany helikopter z ruchomymi skrzydłami

Pomysłowe gry dla całej rodziny

Gry i zabawy z naszego sklepu mogą być przy okazji fenomenalną rozrywką dla całej rodziny. Tarcza do darta z lotkami i piłeczkami do rzucania to świetny sposób na spędzenie popołudnia w domu lub ogrodzie. Zawieś ją na takiej wysokości, aby wygodnie grało się wszystkim członkom rodziny, a następnie rozpocznijcie zabawę! Cały zestaw posiada rzepy, dzięki czemu jest w zupełności bezpieczny dla dzieci. Ciekawą i niezwykle oryginalną zabawą jest też gra zręcznościowa Spadające Krzesła. W jej skład wchodzi osiemnaście plastikowych krzesełek w trzech kolorach, które w czasie rozrywki należy kolejno układać na sobie. Przegrywa ta osoba, która podczas dokładania swojego krzesła przewróci wieżę. A jak wysoką piramidę uda się stworzyć Twojej rodzinie?