Botaniczna Komunia Gałązka Eukaliptusa

Botaniczna Komunia Gałązka Eukaliptusa

Dekoracje komunijne w botanicznym stylu to jeden z najmodniejszych trendów. Kolekcje komunijne to jednolite zestawy dekoracji, z których swobodnie można stworzyć dedykowane aranżacje wnętrza. Artykuły komunijne, tj. zaproszenia, dekoracje stołu i sali i podziękowania dla gości komunijnych to must have w sezonie 2021! Dekoracje komunijne są niezwykle ważne w tym wyjątkowym dniu, dlatego warto wszystko dokładnie zaplanować. Stół komunijny dla chłopca i dla dziewczynki może wyglądać tak samo, wykorzystując np. kolekcję Gałązka Eukaliptusa, która jest uniwersalnym motywem.

Botaniczna Komunia Gałązka Eukaliptusa

Dekoracje komunijne botaniczne z eukaliptusem - biało-zielone dodatki na Komunię w botanicznym stylu

Zaproszenia komunijne botaniczne z motywem gałązki eukaliptusa

Zaproszenia komunijne to pierwszy krok podczas planowania i organizowania uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Zaproszenia komunijne 2021 to przewaga jasnych kolorów i nowoczesnych wzorów. Kolekcja komunijna Gałązka Eukaliptusa idealnie wpisuje się teraźniejsze trendy.

Kolekcja komunijna Gałązka Eukaliptusa to wyjątkowy egzemplarz, który dekorowany jest motywem malarskiej gałązki eukaliptusa w odcieniach bieli i zieleni. Na okładce zaproszenia znajduje się tytuł: Pierwsza Komunia Święta ZAPROSZENIE. Wewnątrz znajduje się ozdobna grafika, cytat oraz szablon tekstu do własnoręcznego wypełnienia najważniejszymi informacjami, tj. miejsce, data, godzina uroczystości.

Zaproszenia komunijne z gałązką eukaliptusa

Zaproszenia komunijne z gałązką eukaliptusa

Wyjątkowe zaproszenia komunijne to sposób na zaskoczenie bliskich i rodziny. Zaproszenia komunijne personalizowane na zamówienie to dedykowane projekty z gotowymi nadrukami niezbędnych informacji.

Botaniczne dekoracje tortu komunijnego dla chłopca i dla dziewczynki

Dekoracje tortu komunijnego potrafią całkowicie odmienić jego wystrój. Topper na tort komunijny z kolekcji Gałązka Eukaliptusa to piękna ozdoba ciasta komunijnego z personalizacja (imię dziecka + data uroczystości). W ofercie znajdują się dwa warianty do wyboru: topper w heksagonie lub z gałązkami.

Opłatek na tort komunijny z cienkiego wafla jadalnego to smaczna i efektowna ozdoba ciasta na Komunię dziecka. Świetnie wygląda matowy nadruk grafiki gałązek eukaliptusa oraz uroczysty napis Pierwsza Komunia Święta z personalizacją (imię dziecka + data uroczystości). Do wyboru są również dwa wzory. Wystarczy docisnąć opłatek do równej powierzchni tortu, a on samoistnie dopasuje się do krzywizny ciasta. Najlepiej aplikować opłatek dzień wcześniej, ponieważ wtedy smakuje najlepiej.

Opłatek na tort komunijny z imieniem dziecka

Opłatek na tort komunijny z imieniem dziecka

Bardzo modne są ozdoby na tort komunijny z masy cukrowej, np. figurki chłopca, dziewczynki lub hostii. Często wykorzystywane do dekoracji są także napisy na tort komunijny.

Dekoracje sali i stołu na Komunię z kolekcji Gałązka Eukaliptusa

Dekoracje sali i stołu na Komunię to propozycje aranżacji uroczystego wnętrza. Świece komunijne to doskonały sposób na stworzenie niepowtarzalnego klimatu przyjęcia. Delikatny płomień to przyjazna aranżacja stołu. Z lampionem zapachowym z kolekcji Gałązka Eukaliptusa stół komunijny dla chłopca i dla dziewczynki będzie prezentował się niezwykle zmysłowo i uroczyście.

Dekoracje komunijne w botanicznym stylu

Dekoracje komunijne w botanicznym stylu

Dekoracje komunijne sali to głównie balony. Do kolekcji z motywem przewodnim gałązki eukaliptusa bardzo dobrze pasują balony złote lub złoto-białe. Będą one także doskonałą dekoracją na Komunię do domu.

Inne kolekcje komunijne są równie uroczyste i eleganckie. Dzięki nim przyjęcie komunijne dziecka będzie zachwycało każdego zaproszonego. Pięknie przygotowana aranżacja sali stołu na Komunię będzie doskonałym sposobem na stworzenie wyjątkowych zdjęć pamiątkowych.