Dodatki do prezencików

Dodatki do prezencików

Dodatki do prezencików komunijnych to rozmaite ozdoby, za pomocą których stworzycie doskonałe dekoracje stołu i sali na Pierwszą Komunię Świętą. Podziękowania personalizowane można wzbogacić bilecikiem z ciekawym motywem, które są częścią naszej oferty komunijnej. Warto zaopatrzyć się w lizaki na Komunię, które doskonale spełniają rolę podziękowania dla gości lub elementu słodkiego stołu. Efektowne wstążki i kokardy wzbogacą upominki komunijne i zachwycą każdego. Warto zatem zaopatrzyć się w niezbędne dodatki do prezencików w wybranym stylu.

Dodatki do prezencików

Podziękowania dla gości komunijnych - jakie dodatki do prezencików wybrać?

Podziękowania dla gości komunijnych mogą przybierać różną formę. Mogą to być podziękowania personalizowane, np. magnesy ze zdjęciem dziecka, zestawy słodkości, symbole chrześcijańskie oraz wiele innych propozycji, które znajdziecie w ofercie sklepu. Podczas przygotowywania podziękowań dla gości komunijnych warto zastanowić się nad istotnymi dodatkami do upominków, które sprawią, że będzie to wyjątkowa forma wdzięczności za przybycie na uroczystość komunijną dziecka. Proponujemy piękne bilecki z podziękowaniem, uniwersalne stojaki do wizytówek oraz klasyczne wstążki.

Bileciki z podziękowaniem dla gości komunijnych

Bileciki z podziękowaniem dla gości komunijnych to niebanalne dodatki, które zostały wykonane z wysokiej jakości grubego papieru. Można je przywiązać do pięknych woreczków z organzy lub dołączyć do pudełeczek z podziękowaniami. Bileciki z podziękowaniem można rozłożyć przy zastawie lub przypiąć ozdobną klamerką do dekoracji stołu przy odpowiednim miejscu gościa. Posiadamy wiele różnorodnych motywów, które występują w odsłonie uniwersalnej np. Hostia lub Vintage Lace, dla chłopca, np. Granatowe z kwiatami oraz dla dziewczynki, np. Subtelny Róż. Bardzo popularne są bileciki podziękowanie dla gości złote i srebrne z dekoracyjnymi ornamentami i tekstem podziękowania. Wymiary: 10,5 x 7 cm. Jeśli chcecie ustawić bileciki na specjalnych podstawkach to oferujemy piękne stojaki na wizytówki w postaci metalowego, złotego serca oraz drewnianej mini sztalugi na bilecik. Są to uniwersalne dodatki, które można wykorzystać organizując także inne uroczyste przyjęcia.

bileciki podziekowanie botaniczne eukaliptus

Bileciki podziękowanie eukaliptus

Klamerki ozdobne do bilecików komunijnych

Klamerki ozdobne do bilecików komunijnych to dodatek, który jest niesamowicie subtelny i pozwala zamocować bileciki w dowolnie wybranym miejscu. Klamerki ozdobne to doskonały element aranżacji do wielokrotnego użytku. W naszej ofercie można wybrać następujące warianty kolorystyczne: biały, złoty, srebrny, różowy, w kolorze naturalnego drewna.

klamerki dekoracyjne z aniołkiem

Klamerki dekoracyjne złote do bilecików

Dodatki do prezencików komunijnych - inne propozycje

Dodatki do prezencików to także klasyczne wstążki, z których można tworzyć zjawiskowe kombinacje i dekoracje upominków komunijnych dla gości. Wstążki będą doskonałą ozdobą, np. dla lizaków na Komunię. Warianty kolorystyczne do wyboru: biały, kremowy, błękitny, ciemnoróżowy, jasnoróżowy, złoty, srebrny, niebieski, jasnozielony.