Balony na Roczek - kształty

Balony na Roczek - kształty

Balony na Roczek w różnych kształtach to wspaniałe dekoracje sali urodzinowej do zabawy dla dzieci. Balony foliowe na Roczek także pięknie prezentują się na zdjęciach. Na Roczek dziewczynki najlepiej jest wybrać różowe balony, a na Roczek chłopca niebieskie.  Najczęściej wybierane są balony serca oraz gwiazdki, które należy wypełnić helem. Ciekawe balony na imprezę urodzinową to balony transparentne wypełnione błyszczącym konfetti. Jeśli urządzacie imprezę na wolnym powietrzu warto zaopatrzyć się w balony z grubej gumy, by te nie pękały od razu po napotkaniu ostrej przeszkody.

Balony na Roczek - kształty

 • BALON foliowy Jednorożec Unicorn OGROMNY BALON foliowy Jednorożec Unicorn OGROMNY
  14,98 zł
  BALON foliowy Jednorożec Unicorn OGROMNY...
  1 Recenzje

  Fantastyczna dekoracja pomieszczenia na przyjęcie dziecka! Ogromny, foliowy balon w kształcie jednorożca zachwyci wszystkich gości i świetnie będzie prezentować się na zdjęciach z imprezki. Rewelacyjnie wpisuje się w najnowszy trend modowy - Unicorn.

  14,98 zł
 • BALON foliowy Serce Its a girl 45cm JASNORÓŻOWY BALON foliowy Serce Its a girl 45cm JASNORÓŻOWY
  7,98 zł
  BALON foliowy Serce Its a girl 45cm...
  1 Recenzje

  Balon foliowy w kształcie serca ozdobiony napisem "It's a girl" to wspaniała dekoracja pomieszczenia na przyjęcie dla dziewczynki. Świetnie prezentuje się nad stołem podczas imprezki oraz na zdjęciach z przyjęcia.

  7,98 zł
 • BALON foliowy Gwiazdka It's a boy 48cm BŁĘKITNY BALON foliowy Gwiazdka It's a boy 48cm BŁĘKITNY
  7,98 zł
  BALON foliowy Gwiazdka It's a boy 48cm...

  Balon foliowy w kształcie gwiazdy ozdobiony napisem "It's a boy" to wspaniała dekoracja pomieszczenia na przyjęcie dla chłopca i na Baby Shower. Świetnie prezentuje się nad stołem podczas imprezki oraz na zdjęciach z przyjęcia.

  7,98 zł
 • BALON foliowy Jednorożec 70x75cm BALON foliowy Jednorożec 70x75cm
  10,98 zł
  BALON foliowy Jednorożec 70x75cm
  2 Recenzje

  Rewelacyjny balon w kształcie jednorożca fantastycznie udekoruje pomieszczenie na imprezkę dla Twojego dziecka! Motyw jednorożca to najnowszy trend modowy, który zachwyci wszystkich gości obecnych na przyjęciu. Balonowy jednorożec idealnie komponuje się z urodzinowymi dekoracjami z kolekcji Unicorn.

  10,98 zł
 • BALON foliowy Chmurka 54x43cm BALON foliowy Chmurka 54x43cm
  9,98 zł
  BALON foliowy Chmurka 54x43cm
  2 Recenzje

  Fantastyczny balon w kształcie chmurki świetnie udekoruje pomieszczenie na imprezkę z okazji urodzin Twojego malucha! Motyw chmurki to najnowszy tren urodzinowy tego roku! Foliowy balon rewelacyjnie prezentuje się zawieszony nad imprezkowym stołem i na zdjęciach z przyjęcia.

  9,98 zł
 • BALONY pastelowe serca 30cm 6szt JASNORÓŻOWE BALONY pastelowe serca 30cm 6szt JASNORÓŻOWE
  7,98 zł
  BALONY pastelowe serca 30cm 6szt JASNORÓŻOWE

  Piękne jasnoróżowe balony w kształcie serca pozwolą cudownie udekorować urodziny, Chrzest dziewczynki czy Baby Shower! Jasnoróżowe serduszka fantastycznie prezentują się zawieszone nad stołem razem z sercami w kolorze białym i ciemnoróżowym.

  7,98 zł
 • BALONY lateksowe serca 25cm 6szt BIAŁE BALONY lateksowe serca 25cm 6szt BIAŁE
  5,98 zł
  BALONY lateksowe serca 25cm 6szt BIAŁE

  Białe balony w kształcie serduszek świetnie udekorują pomieszczenie, w którym odbywa się przyjęcie z okazji Roczku, urodzinek czy Chrztu dziecka.

  5,98 zł
 • BALON foliowy Serce 45cm JASNORÓŻOWY BALON foliowy Serce 45cm JASNORÓŻOWY
  7,98 zł
  BALON foliowy Serce 45cm JASNORÓŻOWY
  1 Recenzje

  Śliczny balon foliowy w kształcie jasnoróżowego serca to idealna propozycja na Roczek, Chrzest czy urodzinki dziewczynki! Prezentuje się pięknie i fantastycznie wygląda zawieszony nad stołem. Cudowna propozycja w nowoczesnym stylu! 

  7,98 zł
 • BALON foliowy Serce 45cm BŁĘKITNY BALON foliowy Serce 45cm BŁĘKITNY
  7,98 zł
  BALON foliowy Serce 45cm BŁĘKITNY

  Śliczny balon foliowy w kształcie błękitnego serca to idealna propozycja na urodzinki, Roczek lub Chrzest chłopca. Wspaniała dekoracja pomieszczenia i piękna ozdoba, którą można wykorzystać do sesji zdjęciowej. 

  7,98 zł
 • BALON foliowy Serce 45cm ZŁOTY BALON foliowy Serce 45cm ZŁOTY
  7,98 zł
  BALON foliowy Serce 45cm ZŁOTY
  1 Recenzje

  Metaliczny złoty balon w kształcie serca to nowoczesna propozycja dekoracji wnętrza na Roczku, urodzinkach lub Chrzcie dziecka. Prezentuje się pięknie, a dzięki połyskowi idealnie wpisuje się w najnowsze trendy. Można go pompować zarówno powietrzem, jak i helem!

  7,98 zł
 • BALON foliowy Serce 45cm SREBRNY BALON foliowy Serce 45cm SREBRNY
  7,98 zł
  BALON foliowy Serce 45cm SREBRNY

  Balon w kształcie serca w metalicznym srebrnym kolorze to świetna dekoracja wnętrza na dziecięce przyjęcia. Balony serca rewelacyjnie prezentują się zawieszone nad stołem. Świetnie komponują się z chromowanymi balonami lub ze srebrnym konfetti.

  7,98 zł
 • BALON foliowy Serce 45cm CHROMOWANY ZŁOTY BALON foliowy Serce 45cm CHROMOWANY ZŁOTY
  6,98 zł
  BALON foliowy Serce 45cm CHROMOWANY ZŁOTY

  Chromowany balon w kształcie serce to najmodniejsza dekoracja, której nie może zabraknąć na przyjęciu dla dziecka. Złoty balon idealnie nadaje się na Chrzest, Roczek, Urodziny dziecka i Baby Shower. Napełniony helem wspaniale będzie prezentował się w pomieszczeniu i na zdjęciach z imprezki.

  6,98 zł
 • BALON foliowy Gwiazda 36cm JASNORÓŻOWY BALON foliowy Gwiazda 36cm JASNORÓŻOWY
  6,97 zł
  BALON foliowy Gwiazda 36cm JASNORÓŻOWY

  Wyjątkowy balon w formie gwiazdy to niezbędny dodatek Waszych niezapomnianych imprezek! Jasnoróżowy balon idealnie sprawdzi się na przyjęciu Waszych małych księżniczek. Balon w kształcie gwiazdy idealnie nadaje się również jako gadżet do sesji zdjęciowej.

  6,97 zł
 • BALON foliowy Gwiazda 36cm CIEMNORÓŻOWY BALON foliowy Gwiazda 36cm CIEMNORÓŻOWY
  6,98 zł
  BALON foliowy Gwiazda 36cm CIEMNORÓŻOWY

  Oryginalny, foliowy balon w formie ciemnoróżowej gwiazdy, będzie wspaniale zdobił Wasze wnętrza podczas przyjęć dla Waszych Milusińskich! Dzieciom z pewnością spodoba się ten dodatek, zachęci ich do wspólnej zabawy. Balon w kształcie gwiazdy idealnie nadaje się również jako gadżet do sesji zdjęciowej.

  6,98 zł
 • BALON foliowy Gwiazdka 48cm BŁĘKITNY BALON foliowy Gwiazdka 48cm BŁĘKITNY
  7,98 zł
  BALON foliowy Gwiazdka 48cm BŁĘKITNY

  Wyjątkowy balon w formie gwiazdy to niezbędny dodatek Waszych niezapomnianych imprezek! Błękitny balon idealnie sprawdzi się na przyjęciu Waszych małych księżniczek. Balon w kształcie gwiazdy idealnie nadaje się również jako gadżet do sesji zdjęciowej.

  7,98 zł
 • BALON foliowy Gwiazda 45cm ROSEGOLD BALON foliowy Gwiazda 45cm ROSEGOLD
  7,98 zł
  BALON foliowy Gwiazda 45cm ROSEGOLD

  Fantastyczny balon w kształcie gwiazdy będzie piękną dekoracją na imprezę dla Twojego dziecka. Balon ma najmodniejszy odcień rosegold. Można wykorzystać go jako dekorację nad stołem bądź przy ścianie. Świetnie sprawdzi się jako dodatek do sesji zdjęciowej. Balon można wypełniać powietrzem lub helem!

  7,98 zł
 • BALON foliowy Gwiazda 45cm ZŁOTY BALON foliowy Gwiazda 45cm ZŁOTY
  7,98 zł
  BALON foliowy Gwiazda 45cm ZŁOTY
  1 Recenzje

  Rewelacyjny foliowy balon w kształcie złotej gwiazdki to fantastyczna dekoracja i super dodatek do zdjęć! Balon o tym odcieniu doda blasku Waszej imprezce, idealnie komponuje się z wieloma aranżacjami. Tym dodatkiem z pewnością oczarujecie wszystkich gości.

  7,98 zł
 • BALON foliowy Gwiazda 45cm SREBRNY BALON foliowy Gwiazda 45cm SREBRNY
  7,98 zł
  BALON foliowy Gwiazda 45cm SREBRNY

  Rewelacyjny foliowy balon w kształcie gwiazdki to fantastyczna dekoracja na urodziny i super dodatek do zdjęć! Ten srebrny balon, to niezwykle uniwersalny dodatek.  balon idealnie sprawdzi się zarówno  na przyjęciu dla dziewczynki, jak i chłopca.

  7,98 zł
 • BALONY modelinowe chromowane 6szt NIEBIESKIE BALONY modelinowe chromowane 6szt NIEBIESKIE
  7,98 zł 9,98 zł
 • BALONY chromowane do modelinowania 6szt RÓŻOWE BALONY chromowane do modelinowania 6szt RÓŻOWE
  7,98 zł 9,98 zł
  BALONY chromowane do modelowania 6szt RÓŻOWE

  Rewelacyjne chromowane balony do modelowania to świetny dodatek na urodzinowe przyjęcie Twojej pociechy! Długie balony pozwolą stworzyć niesamowite kształty, które wywołają szeroki uśmiech na twarzach dzieci. Piękny kolor chromowanych balonów zachwyci wszystkich gości.

  7,98 zł 9,98 zł
  Promocja
 • BALON foliowy MIŚ różowy MEGA DUŻY 95cm BALON foliowy MIŚ różowy MEGA DUŻY 95cm
  11,00 zł 16,98 zł
  BALON foliowy MIŚ różowy MEGA DUŻY 95cm...

  Ogromny, różowy balon, w formie słodkiego, różowego misia to doskonała i nietuzinkowa dekoracja z okazji Roczku dziewczynki, narodzin. Wasi goście będą zaciekawieni taką dekoracją. Po przyjęciu, balon  może ozdabiać pokoik Waszej księżniczki

  11,00 zł 16,98 zł
  Promocja
 • PATYCZKI i ZATYCZKI do balonów KOMPLET 10 SZTUK PATYCZKI i ZATYCZKI do balonów KOMPLET 10 SZTUK
  4,98 zł
  PATYCZKI i ZATYCZKI do balonów KOMPLET 10...

  Patyczki z zatyczkami to fantastyczny dodatek, dzięki któremu wyeksponujesz balony na organizowanym przyjęciu! Te akcesoria z pewnością pomogą Wam zapanować nad, balonami ozdabiającymi Wasze wnętrza. Stwórzcie wyjątkowe dekoracje z balonów, przy pomocy zatyczek i patyczków.

  4,98 zł
 • POMPKA dwustronna do balonów POMPKA dwustronna do balonów
  10,98 zł
  POMPKA dwustronna do balonów

  Plastikowa pompka pozwoli Wam w krótkim czasie nadmuchać wiele balonów! Pompa jest bardzo wygodna, ułatwi wam dekorowanie Waszych wnętrz. W parę chwil nadmuchacie wszystkie balony, które  będą zdobiły Waszą imprezkę.

  10,98 zł
 • HEL do balonów - zestaw butla + 30 balonów HEL do balonów - zestaw butla + 30 balonów
  154,98 zł
  HEL do balonów - zestaw butla + 30 balonów

  Sprawcie Waszym pociechom  dużą  frajdę podczas przyjęcia. Przygotujcie cały zestaw balonów. Te napełniane helem unoszą się naprawdę wysoko! Będą stanowiły wyjątkową atrakcję na Waszej imprezce. Ten zestaw z butlą, pomoże Wam w przygotowaniu  całej kolekcji balonów.

  154,98 zł
 • CRAZY HEL do balonów W PUSZCZE CRAZY HEL do balonów W PUSZCZE
  42,98 zł
  CRAZY HEL do balonów W PUSZCE
  1 Recenzje

  Hel w puszce pozwoli w szybki sposób stworzyć fantastyczne balonowe dekoracje na dziecięce przyjęcia. Balony napełnione helem unoszą się naprawdę wysoko - będzie to niesamowita atrakcja dla wszystkich gości obecnych na imprezce.

  42,98 zł
 • WSTĄŻKA do balonów plastikowa brokat ZŁOTA 10m WSTĄŻKA do balonów plastikowa brokat ZŁOTA 10m
  2,98 zł
  WSTĄŻKA do balonów plastikowa brokat ZŁOTA...

  Złota wstążka do balonów z brokatem to rewelacyjny dodatek do dekoracji na każde przyjęcie! Niezbędny dodatek, który pozwoli zamocować balony w dowolnym miejscu w pomieszczeniu.

  2,98 zł
 • WSTĄŻKA do balonów plastikowa brokat SREBRNA 10m WSTĄŻKA do balonów plastikowa brokat SREBRNA 10m
  2,98 zł
  WSTĄŻKA do balonów plastikowa brokat...

  Niezbędny dodatek na każde przyjęcie w postaci brokatowej wstążki do balonów w srebrnym kolorze. Wstążka pozwoli w szybki i łatwy sposób zawiesić balony w dowolnym miejscu w pomieszczeniu.

  2,98 zł
 • WSTĄŻKA do balonów biała 20m WSTĄŻKA do balonów biała 20m
  3,50 zł
  WSTĄŻKA do balonów biała 20m

  Niezbędny dodatek do balonowych dekoracji w postaci białej plastikowej wstążki!

  3,50 zł
 • PRZYLEPCE do mocowania balonów 100szt EFEKT JAK Z HELEM PRZYLEPCE do mocowania balonów 100szt EFEKT JAK Z HELEM
  8,98 zł
  PRZYLEPCE do mocowania balonów 100szt...

  Przylepce do mocowania balonów to fantastyczny gadżet, który pozwoli stworzyć rewelacyjną dekorację pomieszczenia. Dzięki przylepcom z klejem podwiesisz balony pod sufitem.

  8,98 zł
 • STOJAK stelaż do balonów 70cm STOJAK stelaż do balonów 70cm
  14,98 zł
  STOJAK stelaż do balonów 70cm

  Jak pięknie pokazać balony na różnego rodzaju uroczystościach? Idealnym wyborem będzie stelaż o wysokości 70cm, dzięki któremu stworzycie piękną kompozycję. Biały kolor sprawia, że pasuje do każdego motywu przewodniego. Świetny do użycia zarówno w domu, jak i w lokalu.

  14,98 zł
 • STOJAK stelaż do balonów 40cm 2szt Biały STOJAK stelaż do balonów 40cm 2szt Biały
  7,98 zł
  STOJAK stelaż do balonów 40cm 2szt Biały

  Jak pięknie pokazać balony na różnego rodzaju uroczystościach? Idealnym wyborem będzie stelaż o wysokości 70cm, dzięki któremu stworzycie piękną kompozycję. Biały kolor sprawia, że pasuje do każdego motywu przewodniego. Świetny do użycia zarówno w domu, jak i w lokalu.

  7,98 zł
 • TAŚMA do girland balonowych 5m

  Taśma do girland balonowych pozwoli stworzyć wyjątkowe dekoracje pomieszczenia. Girlanda o długości 5m z przyczepionymi balonami fantastycznie prezentuje się podczas przyjęcia.

  9,98 zł
 • WSTĄŻKA plastikowa DUŻA SZPULA

  Plastikowa wstążka o długości 225 metrów pozwoli stworzyć wyjątkowe dekoracje kościoła w postaci balonów.

  12,98 zł
 • Taśma dwustronna 5m

  Dwustronna taśma klejąca to idealny dodatek do dekoracji sali i kościoła na Komunię Świętą. Dzięki taśmie można stworzyć wyjątkowe aranżacje.

  7,98 zł

Jakie balony na Roczek wybrać? 

Pierwsze urodzinki dziecka są bardzo radosnym momentem w życiu jego najbliższych. Maluszek nie jest świadomy tego, że wszyscy zebrali się po to, aby celebrować jego Roczek na świecie. Jest to niezwykłe wydarzenie dla rodziców. Należy zatem dołożyć wszelkich starań, aby maluszek poczuł się wyjątkowo. Na pierwszym przyjęciu urodzinowym powinny znaleźć się najważniejsze dekoracje na Roczek - balony. Wspaniałe kształty foliowych balonów z pewnością ucieszą dzieci, a także staną się zabawną zabawką podczas przyjęcia. Balony na Roczek z helem robią ogromne wrażenie na dzieciach, które bardzo chętnie angażują się w zabawę za pomocą lewitujących baloników. Balony na Roczek dla dziewczynki mają zazwyczaj różowe akcenty oraz urocze kształty chmurek, gwiazdeczek i innych. Niebieskie balony na Roczek są zazwyczaj dekoracją przyjęcia dla chłopców. Najbardziej uniwersalne są złote balony na Roczek - pasują na pierwsze urodzinki chłopca i dziewczynki. Bardzo chętnie kupowane są także balony na Roczek w zestawie. 

Balon na Roczek dziecka chmurka

Balon na Roczek dziecka w kształcie chmurki

Zastanawiasz się jakie dekoracje na Roczek dla dziewczynki będą odpowiednie? Nie masz pomysłu albo nie możesz znaleźć odpowiednich produktów? Świetnie się składa! W sklepie LeonKameleon.pl znajdziesz wiele inspiracji dekoracyjnych na pierwsze urodzinki dla dziewczynki i dla chłopca.

Balony na Roczek dla dziewczynki 

Balony na Roczek dla dziewczynki to niemal zawsze urocze propozycje dekoracyjne na urodzinki. Kształty jednorożca, chmurki czy gwiazdki świetnie aranżują przestrzeń przyjęcia. Córcia z pewnością będzie zachwycona bajkowymi dekoracjami. Uśmiech na twarzy dziecka będzie najlepszym sposobem na stworzenie odpowiedniej atmosfery. Należy pamiętać, że jest to uroczystość organizowana dla maluszka. Ze względu na niski poziom świadomości dziecka, wspaniałym sposobem jest celebrowanie tego dnia z rodziną i bliskimi, których dziecko zna i czuje się wśród nich bezpiecznie i swobodnie. Piękne balony pastelowe serduszka świetnie ociepli klimat przyjęcia. Balony z helem na roczek dla dziewczynki będą wspaniałym elementem dekoracji urodzinek.

Balon na Roczek jednorożec

Balon foliowy w kształcie jednorożca na Roczek dziewczynki

Balony na Roczek dla chłopca

Balony na Roczek dla chłopca to wspaniałe dekoracje przyjęcia wyprawianego z okazji pierwszych urodzinek synka. Niezwykłe balony kształty jak chmurka, gwiazdka, serduszko w kolorze niebieskim idealnie pasuje do klimatu imprezki z okazji pierwszych urodzin chłopca. Z pewnością balony kształty zostaną wykorzystane jako rekwizyty do zabawy podczas przyjęcia. Ponadto balony mogą być wspaniałym narzędziem do stworzenia urokliwej sesji fotograficznej w towarzystwie balonów z helem na Roczek. 

Balon na Roczek chłopca gwiazdka

Balon na Roczek chłopca w kształcie niebieskiej gwiazdy

Zobacz inne propozycje dekoracji pomieszczenia na Roczek dziecka w kategorii DEKORACJE SALI NA ROCZEK:

Balony na Roczek - kolorowe

Balony na Roczek - litery i cyfry

Balony na Roczek - kształty

Balony na Roczek - z konfetti

Girlandy na Roczek i banery

Rozety dekoracyjne na Roczek

Pompony z bibuły na Roczek

Kule papierowe i bibułowe na Roczek

Rekwizyty i gadżety na Roczek

Dekoracje na Roczek - zestawy