Podziękowania za Baby Shower dla przyjaciółek to przede wszystkim słodkie cukierki, czekoladki czy ciasteczka z wróżbą. Baby Shower co to jest? Jest to przyjęcie dla Przyszłej Mamy, która spodziewa się przyjścia na świat dziecka. Świetną propozycją na upominki dla przyjaciółek na Baby Shower są personalizowane lizaki z imieniem Przyszłej Mamy. Przy organizacji bociankowego nie można zapomnieć o innych dodatkach takich jak: zabawy, tort oraz prezent na Baby Shower.

Wybierz:

Podziękowania za Baby Shower

Podziękowania za Baby Shower dla przyjaciółek

Baby Shower to uroczyste przyjęcie na cześć Przyszłej Mamy i maluszka. Na tę uroczystość zaproszeni są zazwyczaj najbliżsi oraz rodzina. Warto zatem podziękować im za przybycie na przyjęcie. Podziękowania dla gości na Baby Shower mogą być drobnym gestem w stronę zaproszonych, który pozwoli wyrazić swoją wdzięczność za ich towarzystwo w ważnych momentach życia Przyszłej Mamy. Zazwyczaj podziękowania dla gości to słodkości w postaci czekoladek, krówek, cukierków, lizaków. Jednak niestandardowe prezenty również cieszą się uznaniem wśród obdarowanych. bardzo wyjątkowym prezentem jest magnes Baby Shower z pięknym motywem i personalizacją, który można zachować w formie pamiątki. Bardzo symboliczne są także dekoracje w postaci buteleczek na Baby Shower. 

Jeśli nie jesteś pewna na jakie podziękowania dla gości się zdecydować na własne Baby Shower lub przyjęcie przyjaciółki - sprawdź ofertę sklepu internetowego LeonKameleon.pl, gdzie znajdziesz wiele inspiracji na upominki dla gości. Słodkości, niestandardowe prezenty, personalizowane upominki - to niektóre elementy naszej bogatej oferty. Spraw, że przyjęcie będzie wyjątkowe. 

Co w podziękowaniu na Baby Shower?

Podziękowania na Baby Shower mogą przybierać różne formy. Jest to wyraz wdzięczności Przyszłej Mamy dla zgromadzonych gości. Słodkości to najbardziej popularne podziękowanie, jakie jest wręczane na przyjęciach Baby Shower. Zdecydowanym hitem są mleczne czekoladki z personalizacją. Wybierając motyw dla czekoladek możemy dobrać personalizowany nadruk w postaci daty przyjęcia oraz imienia Przyszłej Mamy. Dodatkowo słodycze można umieścić w ozdobnych pudełeczkach lub woreczkach i umieścić bezpośrednio przy nakryciach stołu. Będzie to rewelacyjna ozdoba stołu na Baby shower, a goście z pewnością będa zaskoczeni i poczują się docenieni tym drobnym gestem podziękowania. 

czekoladka podziękowanie za baby shower

Czekoladka podziękowanie za Baby Shower

Prezenty na Baby Shower - co jeszcze?

W sklepie LeonKameleon.pl znajdziesz wiele propozycji podziękowań dla gości na Baby Shower, zwłaszcza personalizowanych i uniwersalnych słodkości. Jeśli jednak zamierzasz zaskoczyć gości przyjęcia Baby Shower w nieco inny sposób - również służymy pomocą! W ofercie naszego sklepu online oferujemy podziękowania dla gości w formie słonika, zwiastującego szczęście lub w formie personalizowanych baniek mydlanych z kultowym motywem Złotych Stópek. Niestandardowe podziękowania - bańki mydlane z pewnością zaskoczą gości i sprawią, że poczują się wyjątkowo. Dodatkowo będą mogli zachować pamiątkę z przyjęcia. 

Świeca sojowa na podziękowanie na Baby Shower

Świeca sojowa na podziękowanie na Baby Shower

Zobacz wszystkie propozycje upominków na Baby Shower w kategorii PODZIĘKOWANIA ZA BABY SHOWER:

Upominki na Baby Shower

Pudełeczka i woreczki na upominki na Baby Shower

Słodycze do pudełeczek