Prezenty na urodzinki dziecka - jakie wybrać? Najlepszy pomysł to zakup książki lub zabawki, którą zainteresowany jest jubilat. Oryginalną propozycją są personalizowane prezenty urodzinowe z imieniem dziecka. Świetnym pomysłem są księgi pamiątkowe na urodziny, które pozwolą zachować wspomnienia z tego wyjątkowego dnia i mogą posłużyć jako album ...

Prezenty na urodzinki dziecka - jakie wybrać? Najlepszy pomysł to zakup książki lub zabawki, którą zainteresowany jest jubilat. Oryginalną propozycją są personalizowane prezenty urodzinowe z imieniem dziecka. Świetnym pomysłem są księgi pamiątkowe na urodziny, które pozwolą zachować wspomnienia z tego wyjątkowego dnia i mogą posłużyć jako album na zdjęcia. Przed zakupem warto zwrócić uwagę na to czy wybrany przez nas upominek to prezent na urodziny dla dziewczyny, czy dla chłopaka.

Więcej

Prezenty na urodzinki

Przyjęcie urodzinowe Waszego dziecka to nie tylko dekoracje i tort. Bardzo ważnym elementem jest sprawienie, by solenizant czuł się wyjątkowo tego dnia. Świetnym rozwiązaniem będzie wręczenie mu Księgi Pamiątkowej. Jest to dodatek, dzięki któremu, Wasze dziecko, będzie mogło wspominać ten wyjątkowy dzień jeszcze przez długi czas po zakończonym przyjęciu. Księga może stać się pięknym upominkiem od Rodziców Chrzestnych czy Dziadków. Wewnątrz mogą umieścić piękną dedykację.  W ten sposób dodatek, który wręczycie maluszkowi z okazji jego urodzin, zostanie z nim na długi czas. Wszystkie Księgi prezentują się niezwykle elegancko i stylowo. W zależności od własnych preferencji możecie wybierać spośród wielu wariantów graficznych.

Księga Pamiątkowa dla chłopca

Jako prezent z okazji urodzin chłopca świetnie sprawdzi się Księga Pamiątkowa w stylistyce kartoteki policyjnej. Jeżeli Wasz solenizant interesuje się policją, a jego marzeniem jest zostanie w przyszłości policjantem, taki dodatek będzie świetnym pomysłem. Na karcie widnieje urocza grafika policjanta wraz z psem i radiowozem. Całość utrzymana jest w wyjątkowo delikatnej i uroczej stylistyce. W centralny miejscu umieszczona została personalizacja imineiem dziecka i datą wydarzenia. Dzięki temu Księga jest oryginalna i unikatowa. Wewnątrz możecie umieścić wyjątkowe życzenia od wszystkich gości wraz z pierwszymi wspomnieniami. Po imprezie, solenizant wraz z rodzicami może umieścić w niej zdjęcia, dzięki czemu stworzy wyjątkową pamiątkę na długie lata. 

Księga Pamiątkowa dla dziewczynki

Dla dziewczynki zdecydowanie lepszym wyborem będzie Księga Gości z motywem dziewczynki zbierającej kwiatki. Całość Księgi jest bardzo delikatna i subtelna, dzięki czemu idealnie sprawdzi się na urodzinkach małej księżniczki. Na okładce widnieje rysunkowa grafika małej dziewczynki, trzymającej koszyczek pełen kwiatów. Dookoła znajduje się wiele roślin w uroczym wydaniu. Personalizacja imieniem dziecka i data wydarzenia sprawia, że Księga Pamiątkowa jest bardzo oryginalna i wyjątkowa. Umieszczenie na kartach wspaniałych życzeń dla solenizantki będzie świetnym rozwiązaniem. Dodatkowo Księgę zdobi piękna, satynowa wstążka, która idealnie wpisuje się w klimat upominku. 

Ciekawym pomysłem będzie również Księga Pamiątkowa z kolekcji Mała Księżniczka. Upominek prezentuje się bardzo uroczo i delikatnie dzięki czemu idealnie wpisuje się w charakter przyjęcia. Niezwykle atrakcyjna grafika będzie świetnym rozwiązaniem na prezent na urodziny dla dziewczynki.