Pudełka na ciasto komunijne

Pudełka na ciasto komunijne

Pudełka na ciasto komunijne są popularne wśród organizatorów uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. To doskonały sposób na symboliczne podziękowania komunijne. Nadmiar słodkości można swobodnie spakować w duże pudełka na ciasto komunijne tak, aby nie zmarnować dobroci. Pomysłowe są także etykiety na ciasto komunijne, które za pomocą personalizacji i pięknego motywu dodają swoistego charakteru dla pudełek komunijnych na prezent. Nie należy zapominać o dekoracjach komunijnych, takich jak balony komunijne oraz serwetki.

Pudełka na ciasto komunijne

 • PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Kielich i Hostia 10szt PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Kielich i Hostia 10szt
  22,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Kielich i Hostia 10szt

  Pudełka na ciasto komunijne pozwolą w elegancki sposób wręczyć gościom słodki upominek po zakończonej uroczystości. Pudełka wykonane zostały z grubej tektury, która idealnie nadaje się do przechowywania żywności. Zdobione motywem Hostii oraz Kielicha prezentują się przepięknie.

  22,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Srebrna Hostia 10szt PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Srebrna Hostia 10szt
  22,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Srebrna Hostia 10szt

  Pudełka na ciasto z motywem srebrnej Hostii to idealny dodatek na przyjęcie komunijne. Pudełka pozwolą zapakować ciasto i w elegancki sposób wręczyć gościom słodki upominek po zakończonym przyjęciu. Zdobione motywem Hostii świetnie podkreślają wyjątkowy charakter uroczystości.

  22,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką IHS Exclusive 10szt PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką IHS Exclusive 10szt
  22,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką IHS Exclusive 10szt

  Jak podziękować gościom po zakończonym przyjęciu komunijnym? Idealną propozycja jest wręczenie słodkich wypieków w eleganckich pudełkach na ciasto. Zdobione motywem złotej Hostii świetnie podkreślają charakter uroczystości. Wykonane z grubej tektury rewelacyjnie nadają się do przechowywania żywności.

  22,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Pierwsza Komunia z konwaliami 10szt

  Pudełka na ciasto komunijne wykonane z grubej tektury, które zostały ozdobione gałązkami konwalii. Pudełka zostały przygotowane w modnym botanicznym stylu. Prezentują się pięknie i elegancko. Dzięki rączce są jednocześnie praktyczne i bardzo ozdobne. Pudełka bardzo łatwo się składa bez użycia kleju. Można do nich dołączyć pasujące kolorystycznie wstążki,...

  22,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Subtelny Róż 10szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Subtelny Róż 10szt
  22,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest i Komunię Subtelny Róż 10szt
  1 Recenzje

  Śliczne tekturowe pudełka ozdobione piękną grafiką subtelnych róż i napisem "Dziękujemy" to idealna propozycja na uroczyste przyjęcia takie jak Chrzest Święty czy Roczek dziecka. Do pudełek można zapakować kawałek tortu lub ciasta i wręczyć najbliższym pod koniec uroczystości.

  22,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto "samoskładające się" Lilie 10szt PUDEŁKA na ciasto "samoskładające się" Lilie 10szt
  22,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto "samoskładające się" Lilie 10szt

  Pudełka na ciasto z motywem Kielicha, lilii oraz wierszykiem pozwolą w oryginalny sposób wręczyć gościom słodki upominek po zakończonym przyjęciu. Pudełka wykonane są z grubej tektury, która idealnie nadaje się do przechowywania żywności. Posiadają rączkę, która pozwoli wygodnie wręczać gościom podziękowanie.

  22,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Botaniczne 10szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Botaniczne 10szt
  22,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Botaniczne 10szt

  Eleganckie pudełka na ciasto to wspaniały dodatek na uroczystość z okazji Chrztu lub Komunii dziecka. Wykonane z grubej tektury pozwolą przechować słodkie wypieki lub w oryginalny sposób wręczyć gościom kawałek tortu i ciasta po skończonym przyjęciu.

  22,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Eleganckie Gałązki 10szt METALICZNY NADRUK PUDEŁKA na ciasto z rączką Eleganckie Gałązki 10szt METALICZNY NADRUK
  23,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Eleganckie Gałązki 10szt METALICZNY NADRUK

  Eleganckie pudełka na ciasto zdobione metalicznym nadrukiem złotych gałązek. Wspaniały dodatek na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka, który pozwoli podziękować gościom za przybycie. Po zakończonej uroczystości do pudełek można zapakować tort oraz ciasto i wręczyć najbliższym.

  23,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto słodycze Chrzest ze skrzydłami 10szt PUDEŁKA na ciasto słodycze Chrzest ze skrzydłami 10szt
  13,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto słodycze Chrzest/Komunię ze skrzydłami 10szt

  Piękne tekturowe pudełka wykończone motywem skrzydełek to idealna propozycja na zapakowanie słodkości dla gości, którzy przybyli na uroczystość Chrztu Świętego maluszka. Ciekawy kształt pudełek powoduje, że prezentują się one bardzo elegancko.

  13,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z Z RĄCZKĄ do własnej aranżacji 12szt BIAŁE PUDEŁKA na ciasto z Z RĄCZKĄ do własnej aranżacji 12szt BIAŁE
  19,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z Z RĄCZKĄ do własnej aranżacji 12szt BIAŁE

  Pudełka na ciasto do własnej aranżacji to idealny dodatek na Chrzest, Komunię i inne dziecięce przyjęcia. Do pudełek można zapakować ciasto lub tort i po zakończonym przyjęciu wręczyć gościom, jako podziękowanie za przybycie.

  19,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto do własnej aranżacji złożone Białe 12szt PUDEŁKA na ciasto do własnej aranżacji złożone Białe 12szt
  19,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto do własnej aranżacji złożone Białe 12szt

  Białe pudełka na ciasto to idealny dodatek na przyjęcie komunijne oraz Chrzest dziecka. Pudełka można własnoręcznie udekorować i wręczyć gościom, jako podziękowanie za przybycie. Do pudełek można zapakować ciasto oraz tort po zakończonym przyjęciu.

  19,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Komunia w Złocie 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Komunia w Złocie 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Komunia w Złocie 12szt

  Pudełka na ciasto z personalizacją pozwolą w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie na uroczystość. Po zakończonym przyjęciu ciasto można zapakować w pudełka i  wręczyć najbliższym. W komplecie znajdują się samoprzylepne etykiety z motywem złotej koronki.

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Chrzest w Srebrze 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Chrzest w Srebrze 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Komunia i Chrzest w Srebrze 12szt

  Eleganckie, personalizowane pudełka na ciasto z rączką i naklejkami z imieniem dziecka. Wspaniała propozycja na słodkie podziękowania dla gości na Chrzest Święty. Srebrna grafika idealnie pasuje do charakteru przyjęcia zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Srebrno-Złota Komunia 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Srebrno-Złota Komunia 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Srebrno-Złota Komunia 12szt

  Jak podziękować gościom za przybycie na przyjęcie komunijne? Wspaniałą propozycja są pudełka na ciasto z personalizacją i elegancką grafiką szarozielonych listków. Do pudełek można zapakować ciasto i wręczyć najbliższym po zakończonej uroczystości.

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 12szt PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 12szt

  Pudełka na ciasto z personalizacją to idealny dodatek na przyjęcie komunijne. Po zakończonym przyjęciu tort oraz ciasto można zapakować w pudełka i wręczyć gościom w podziękowaniu za przybycie. W komplecie znajdują się samoprzylepne etykiety z elegancką grafiką eukaliptusa, imieniem dziecka oraz datą Komunii. Całość prezentuje się przepięknie.

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Komunię Z IMIENIEM Lily of the Valley 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Komunię Z IMIENIEM Lily of the Valley 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Komunię Z IMIENIEM Lily of the Valley 12szt

  W co zapakować ciasto i tort po zakończonym przyjęciu komunijnym? Idealna propozycją są personalizowane pudełka na ciasto komunijne, które wykonane są z wytrzymałej tektury. W komplecie znajdują się etykiety z imieniem dziecka oraz elegancką grafiką konwalii. Całość prezentuje się przepięknie.

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM IHS Exclusive 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM IHS Exclusive 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM IHS Exclusive 12szt

  Jak podziękować gościom po zakończonym przyjęciu komunijnym? Wspaniałą propozycją jest wręczenie ciasta lub tortu w eleganckich pudełkach z personalizacją. Zdobione motywem złotej Hostii i imieniem dziecka zachwycą najbliższych. Pudełka wykonane są z grubej tektury i posiadają atest żywności.

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Srebrna Hostia 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Srebrna Hostia 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Srebrna Hostia 12szt

  Pudełka na ciasto komunijne z imieniem dziecka i motywem srebrnej Hostii to idealny dodatek na Komunię Świętą. Pudełka pozwolą w elegancki i oryginalny sposób zapakować ciasto oraz tort po zakończonym przyjęciu. Słodkie wypieki w personalizowanych pudełkach można również wręczyć gościom, jako podziękowanie za przybycie.

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Granatowa Komunia 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Granatowa Komunia 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Granatowa Komunia 12szt

  Pudełka na ciasto to idealny dodatek na Komunię Świętą. Pozwoli on zapakować ciasto, tort i wręczyć gościom po zakończonym przyjęciu. Pudełka posiadają atest żywności i dostosowane są do przechowywania słodkich wypieków. Zdobione personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka i grafiką kwiatów zachwycą najbliższych.

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Rustykalny Wianuszek 10szt PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Rustykalny Wianuszek 10szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Rustykalny Wianuszek 10szt

  Piękne pudełka na ciasto z grafiką kwiatowego wianuszka. To idealna propozycja dla wszystkich fanów stylu rustykalnego. Pudełka pomogą zapakować całe ciasto pozostałe po imprezie oraz podarować je gościom w wyjątkowy sposób.

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Rustykalna Komunia 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Rustykalna Komunia 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Rustykalna Komunia 12szt

  Pudełka na ciasto z personalizacją to idealny dodatek na przyjęcie komunijne. Pudełka można wypełnić słodkimi wypiekami i po zakończonej uroczystości wręczyć gościom. Tak przygotowane upominki komunijne zachwycą i zauroczą najbliższych. W komplecie znajdują się etykiety, które zdobione są modnym motywem koronki.

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką kraft brązowe 10szt

  Pudełka na ciasto wykonane z grubej tektury w kolorze kraft to fantastyczna propozycja na słodkie podziękowania dla gości i dodatek do słodkiego barku. Pudełka wspaniale sprawdzą się na przyjęciach w rustykalnym stylu, można je dodatkowo udekorować wstążkami. Pudełka wspanaile pasują zarówno na Komunię, Chrzest, jak i Roczek.

  19,98 zł

Ciasto komunijne - w co zapakować nadmiar słodkości komunijnych?

Pudełka na ciasto komunijne to doskonały sposób na obdarowanie gości nadmiarem słodkości komunijnych. Duże pudełka na ciasto komunijne sprawdzą się, gdy po uroczystości zostanie wiele słodkości. Decydując się na pudełka na ciasto komunijne, nie zostaną zmarnowane dobroci, które zostały zrobione specjalnie na tę okazję. Co więcej oferujemy etykiety na ciasto komunijne, które zawierają personalizację w postaci imienia dziecka i daty uroczystości. Dzięki temu, nie będą to zwyczajne pudełka na wypieki. Najmodniejsze są pudełka na ciasto komunijne z motywem złotej i srebrnej Hostii, opatrzone napisem Słodkie podziękowanie.

Pudełka na ciasto dla dziewczynki i dla chłopca

Uniwersalne pudełka na ciasto komunijne są chętnie wybieranym produktem w naszym sklepie internetowym. Jednak wielu organizatorów uroczystości decyduje się na elementy dekoracji wskazującej na płeć dziecka, np. pod względem kolorystycznym. Pudełka na ciasto dla dziewczynki to piękne kompozycje kwiatowe w odcieniach różu. Szczególnym uznaniem cieszy się kolekcja komunijna Subtelny Róż. Pudełka na ciasto dla chłopca wyróżniają się niebieskimi odcieniami motywów, tak jak etykiety z kolekcji: Granatowa Komunia. Jeszcze innym sposobem jest wybór pudełek komunijnych na prezent jest wybranie szablonu do samodzielnej kompozycji i wykonanie dekoracji w stylu DIY. Białe pudełko tekturowe można ozdobić wedle własnej inwencji twórczej przy wykorzystaniu dodatków do prezencików, np. wstążek lub kwiatów. Bardzo wygodne są także pudełka na ciasto komunijne z rączką, wykonane z grubej tektury. Goście będą mogli je stabilnie chwycić w dłoń i spokojnie przetransportować słodkości komunijne do swojego mieszkania. To bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie na każdą okazję!

pudełko na ciasto dla dziewczynki

Pudełko na ciasto dla dziewczynki

Pudełka na ciasto komunijne - najchętniej wybierane motywy

Pudełka na ciasto komunijne można podzielić na te dedykowane dziewczynkom i na dedykowane chłopcom. Jednak największą popularnością cieszą się uniwersalne motywy w kolorze złota, bądź srebra z sakralnymi motywami, np. kielicha lub hostii. Bardzo modna jest także elegancka koronka jako motyw przewodni etykiety na ciasto komunijne. Podziękowania komunijne to także popularne magnesy, np. ze zdjęciem dziecka. Warto zaopatrzyć się w wyjątkowe dekoracje komunijne i zachwycić wszystkich zgromadzonych na uroczystości. Serwetki i balony komunijne z sakralnym motywem, bądź z charakterystycznym napisem to totalny must have w sezonie 2020/2021!

pudełko na ciasto z grafiką Hostii

Pudełko na ciasto z grafiką Hostii