Gry i zabawy na Baby Shower

Gry i zabawy na Baby Shower

Gry i zabawy na Baby Shower to niezastąpione dodatki na przyjęcie dla Przyszłej Mamy. Najczęściej wybierany jest quiz oraz kalambury na Baby Shower. Bardzo ważnym aspektem są dekoracje na Baby Shower oraz prezenty dla Przyszłej Mamy. Baby Shower co to jest? To przyjęcie na cześć Przyszłej Mamy i jej Maleństwa, które niedługo pojawi się na świece. Na bociankowym powinien znaleźć się również Baby Shower tort oraz przepyszne jedzenie i inne słodkości.

Gry i zabawy na Baby Shower

 • ZABAWA na Baby Shower Zdrapki z zadaniami...

  Fantastyczna zabawa na Baby Shower w postaci karteczek z pytaniami. W komplecie znajduje się dwadzieścia karteczek ze zdrapką w kształcie kółka, pod którą kryją się pytania dotyczące dziecka. Rewelacyjna gra dla Przyszłej Mamy i jej przyjaciółek na Baby Shower.

  24,98 zł
 • CERTYFIKAT+TEST Przyszłej Mamy na Baby Shower Zapach Piwonii CERTYFIKAT+TEST Przyszłej Mamy na Baby Shower Zapach Piwonii
  9,98 zł
  CERTYFIKAT+TEST Przyszłej Mamy na Baby...

  Rewelacyjny dodatek na imprezkę z okazji Baby Shower! Zestaw składający się z certyfikatu oraz tekstu kwalifikacyjnego na Przyszłą Mamę to zabawny gadżet, który zachwyci wszystkie koleżanki obecne na przyjęciu, a w szczególności Przyszłą Mamę z brzuszkiem.

  9,98 zł
 • ANKIETA Jakie będzie Twoje Maleństwo Baby Shower 5szt ANKIETA Jakie będzie Twoje Maleństwo Baby Shower 5szt
  9,98 zł
  ANKIETY Jakie będzie Twoje Maleństwo Baby...
  1 Recenzje

  Organizujecie przyjęcie Baby Shower dla Przyszłej Mamy? Zadbajcie o fantastyczną atrakcję i zabawę w postaci ankiet, które będą wypełniać wszystkie uczestniczki imprezy (oprócz Mamy). W ankiecie będziecie typować jakie będzie maleństwo, gdy się urodzi i gdy będzie dorastać. Będzie to wspaniała pamiątka dla Przyszłej Mamy i jej maluszka.

  9,98 zł
 • ANKIETA Kto najlepiej zna Przyszłą Mamę Baby Shower 5szt ANKIETA Kto najlepiej zna Przyszłą Mamę Baby Shower 5szt
  9,98 zł
  ANKIETY Kto najlepiej zna Przyszłą Mamę...

  Baby Shower koleżanki, przyjaciółki czy kogoś z rodziny w planach? Nie zapomnijcie o atrakcjach podczas tej fantastycznej imprezki! Może ankiety z pytaniami, które dotyczą Przyszłej Mamy podczas ciąży? Rozdajcie ankiety sobie i wszystkim uczestniczkom Baby Shower i wypełnijcie puste pola. Potem przeczytajcie głośno odpowiedzi, a Przyszła Mama wytypuje...

  9,98 zł
 • GRA Baby Shower Mama czy Tata? (+karteczki na piku) GRA Baby Shower Mama czy Tata? (+karteczki na piku)
  19,98 zł
  GRY Baby Shower Mama czy Tata? (+karteczki...

  Niedługo Baby Shower najbliższej przyjaciółki? Jesteś organizatorką? Zadbaj o rewelacyjne atrakcje dla Przyszłej Mamy i wszystkich uczestniczek! Gra "Mama czy Tata?" to fantastyczny pomysł na wspólną zabawę podczas imprezki z okazji Baby Shower! Dziewczyny odpowiadają na pytania lub typują odpowiedź podnosząc usta lub wąsy na patyczkach! Pytania dotyczą...

  19,98 zł
 • SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM Przyszła Mama ZŁOTY NAPIS BŁYSK SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM Przyszła Mama ZŁOTY NAPIS BŁYSK
  19,98 zł
  SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM Przyszła...

  Organizujecie przyjęcie Baby Shower dla Przyszłej Mamy? Jeśli tak, zadbajcie o to, aby poczuła się wyjątkowo! Fantastycznym pomysłem jest personalizowana szarfa ze złotym napisem "Przyszła Mama" i jej imieniem.

  19,98 zł
 • SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM Przyszła Mama RÓŻOWY NAPIS SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM Przyszła Mama RÓŻOWY NAPIS
  19,98 zł
  SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM Przyszła...

  Jak zadbać o to, aby Przyszła Mama poczuła się wyjątkowo na przyjęciu Baby Shower? Rewelacyjnym pomysłem jest personalizowana szarfa z napisem "Przyszła Mama" i jej imieniem. Przyszła Mama będzie pozytywnie zaskoczona, a piękną szarfę po przyjęciu może zostawić na pamiątkę.

  19,98 zł
 • SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM ZŁOTY NAPIS BŁYSK SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM ZŁOTY NAPIS BŁYSK
  19,98 zł
  SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM ZŁOTY...

  Śliczna szarfa ze złotym napisem "Baby Shower" i imieniem Przyszłej Mamy dedykowana jest Mamie oraz uczestniczkom tego fantastycznego przyjęcia! Dzięki szarfom zdjęcia z imprezki będą wyglądać rewelacyjnie.

  19,98 zł
 • SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM RÓŻOWY NAPIS SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM RÓŻOWY NAPIS
  19,98 zł
  SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM RÓŻOWY NAPIS

  Śliczna szarfa z różowym napisem "Baby Shower" i imieniem Przyszłej Mamy to rewelacyjny dodatek na to fantastyczne przyjęcie! Szarfa dedykowana jest Mamie oraz wszystkim uczestniczkom wydarzenia. Dzięki tym pięknym szarfom zdjęcia z imprezki będą wyglądać wspaniale!

  19,98 zł
 • KONFETTI w tubie ujawniające płeć dziecka BABY SHOWER DZIEWCZYNKA KONFETTI w tubie ujawniające płeć dziecka BABY SHOWER DZIEWCZYNKA
  16,98 zł
  KONFETTI w tubie ujawniające płeć dziecka...

  Jak w wyjątkowy sposób ujawnić płeć dziecka najbliższym osobom? Fantastyczną propozycją jest strzelające konfetti w tubie, wewnątrz którego znajdują się bibułowe kółka w różowym kolorze. Koleżanki na Baby Shower będą zachwycone efektownym i oryginalnym przekazaniem nowiny!

  16,98 zł
 • KONFETTI w tubie ujawniające płeć dziecka BABY SHOWER CHŁOPIEC KONFETTI w tubie ujawniające płeć dziecka BABY SHOWER CHŁOPIEC
  16,98 zł
  KONFETTI w tubie ujawniające płeć dziecka...

  Fantastyczny gadżet na Baby Shower, który w oryginalny i efektowny sposób pozwoli ujawnić płeć dziecka! Konfetti w tubie z niebieskimi papierowymi kółeczkami zaskoczy wszystkie koleżanki obecne na przyjęciu. Takie konfetti w rewelacyjny sposób poinformuje również Tatę lub Dziadków o tym, że na świecie pojawi się niedługo mały chłopczyk!

  16,98 zł
 • TALERZYKI papierowe Kolorowe Kwiaty ROSEGOLD 23cm 8szt TALERZYKI papierowe Kolorowe Kwiaty ROSEGOLD 23cm 8szt
  27,98 zł
  TALERZYKI papierowe Kolorowe Kwiaty...
  1 Recenzje

  Piękne papierowe talerzyki z kwiatowym motywem to wspaniały dodatek na dziewczęce przyjęcia oraz imprezkę dla Przyszłej Mamy. Świetnie prezentują się na stole z papierowymi serwetkami z tej samej serii.

  27,98 zł
 • REKWIZYTY do zdjęć na Baby Shower OKULARY OH BABY 8szt REKWIZYTY do zdjęć na Baby Shower OKULARY OH BABY 8szt
  34,98 zł
  REKWIZYTY do zdjęć na Baby Shower OKULARY...

  Fantastyczny gadżet do zdjęć na przyjęcie Baby Shower! Papierowe okulary w złotym kolorze ozdobione napisem Oh Baby, zachwycą Przyszłą Mamę i wszystkie koleżanki obecne na imprezce. Śmieszne złote okulary rewelacyjnie komponują się z innymi dodatkami na Baby Shower z tej samej serii Oh Baby!

  34,98 zł
 • GADŻETY do zdjęć na Baby Shower 6szt GADŻETY do zdjęć na Baby Shower 6szt
  9,98 zł
  GADŻETY do zdjęć na Baby Shower 6szt
  1 Recenzje

  Rewelacyjny zestaw rekwizytów na Baby Shower, który zapewni fantastyczne zdjęcia z imprezki! Przyszła Mama będzie zachwycona tak świetnym gadżetem, który idealnie sprawdzi się na przyjęciu.

  9,98 zł
 • GADŻETY do zdjęć na Baby Shower BOY OR GIRL 11szt GADŻETY do zdjęć na Baby Shower BOY OR GIRL 11szt
  9,98 zł
  GADŻETY do zdjęć na Baby Shower BOY OR...

  Świetny zestaw gadżetów na przyjęcie z okazji Baby Shower! Komplet zawiera 11 elementów w kolorze różowym i niebieskim.

  9,98 zł
 • PRZYPINKA uniwersalna Flowers&Stripes PRZYSZŁA MAMA PRZYPINKA uniwersalna Flowers&Stripes PRZYSZŁA MAMA
  1,00 zł
  PRZYPINKA uniwersalna Flowers&Stripes...

  Przypinka na Baby Shower z hasłem "Przyszła Mama" to świetny dodatek dla przyjaciółki, która spodziewa się dzidziusia! Metalowa przypinka ozdobiona została motywem czarno-białych pasków oraz napisem wykonanym fantazyjną czcionką w złotym kolorze. Będzie świetnym dodatkiem do stroju i pięknym gadżetem do zdjęć z Baby Shower.

  1,00 zł

Jak zorganizować Baby Shower i jakie dekoracje wybrać?

Zajmując się przygotowaniem spotkania bliskich przyjaciółek i spodziewającej się dziecka kobiety, trzeba przede wszystkim pamiętać o wywołaniu szerokiego uśmiechu na jej twarzy. Pragniemy zrobić niemałą niespodziankę, która umili jej ostatnie chwile oczekiwania na maleństwo. Warto jest okazać swoje wsparcie poprzez spędzenie czasu we wspólnym gronie. Zastanawiając się jak zorganizować baby shower, najlepiej jest wybrać motyw przewodni i dobrać do niego ciekawe dodatki. Tym samym zapewnimy całej imprezie spójny wymiar. Ważne jest aby zakupione dekoracje na baby shower w interesujący sposób oddziaływały na nasz nastrój, wzmożyły chęć do rozmowy, czy też udzielania porad macierzyńskich.

Gry i zabawy na Baby Shower

W momencie, gdy myślimy jakie urozmaicenia wprowadzić na nasze przyjęcie, można zastosować rozluźniające atmosferę zabawy na baby shower. W ofercie naszego sklepu znajduje się wiele kreatywnych form rozrywki, które spowodują dużo śmiechu i zintegrują wszystkie panie. Polecamy niezwykłe atrakcje na baby shower, takie jak ankieta ,,Jakie będzie Twoje maleństwo?”. Wypełniają je wszystkie uczestniczki oprócz Mamy, typują wtedy jaki będzie maluch gdy się urodzi i podczas dorastania. Dostępna jest w formacie a5, wydrukowana na aksamitnym papierze. Karta jest w wersji dwustronnej - pierwsza to okładka z tytułem, druga natomiast zawiera miejsce na dokończenie rozpoczętych już zdań na temat przyszłości dziecka. Pozostawiona została również przestrzeń na własne życzenia. W zestawie znajduje się pięć sztuk kart, które będą stanowić w przyszłości rozczulającą pamiątkę. Kolejna propozycja zabawy na baby shower to zabawa ,,Mama czy Tata?”. Składa się z papierowej ankiety a4 oraz z karteczek na piku w postaci ust i wąsów. Umieszczonych jest w niej piętnaście pytań, które dotyczą Mamy lub Taty - jedna osoba czyta pytania i zapisuje ilość odpowiedzi, z kolei uczestniczki mają za zadanie na nie odpowiedzieć poprzez uniesienie właściwej karteczki na piku. Przyszła Mama będzie się wspaniale bawić obserwując przebieg quizu.

Rekwizyty do zdjęć na Baby Shower

Przyszła Mama z pewnością marzy o zachowaniu jak największej liczby pamiątek z tego pełnego wrażeń czasu. Jako organizatorzy wydarzenia powinniśmy zapewnić jej jak najwięcej chwil, które pozostaną w jej pamięci na dłużej. Świetnie będzie więc zaaranżować tematyczną sesję zdjęciową, w której weźmie udział każda zaproszona pani. Do tego niewątpliwie przydadzą się gadżety na baby shower. Przydadzą się idealnie do wykonywanych pamiątkowych zdjęć. Oferujemy rewelacyjny zestaw, na który składają się rekwizyty do sesji baby shower w bardzo modnym kolorze rosegold. Przedstawiają dziecięce elementy, które zachwycą Przyszłą Mamę i wszystkie przyjaciółki obecne na imprezce. Karteczki na piku ukazują między innymi słodką, dziecięcą piżamkę, butelkę na mleko, czy grzechotkę. Do tego dołączone są dwie sztuki papierowych okularów, które jeszcze bardziej zachęcą do kreatywnego pozowania.

Oryginalne prezenty na Baby Shower

Gdy nasze przyjęcie dobiega końca, dobrze będzie zastosować pożegnalny akcent w stronę Mamy. Polecamy wyjątkowo test kwalifikacyjny na mamę + certyfikat, oczywiście z przymrużeniem oka. Będzie stanowić zabawny prezent na baby shower. Test posiada kilkanaście pytań, które dotyczą opieki nad noworodkiem lub niemowlakiem. Całość wygląda niesamowicie dzięki użyciu kwiatowej grafiki w eleganckim stylu. Warto zaskoczyć naszą wyjątkową kobietę i zaproponować udział w takiej grze.

Sprawdź wszystkie kolekcje dekoracji i dodatków oraz gadżety na Baby Shower dostępne w sklepie LeonKameleon.pl:

Złote Stópki Baby Shower

Złoty Wózeczek Baby Shower

Zapach Piwonii Baby Shower

Oh Baby! Baby Shower

Bocian Różowy Baby Shower

Bocian Niebieski Baby Shower

Chmurka Baby Shower

Różowe Bociankowe

Niebieskie Bociankowe

Złote Bociankowe