Gry i zabawy na Baby Shower

Gry i zabawy na Baby Shower

Gry i zabawy na Baby Shower to niezastąpione dodatki na przyjęcie dla Przyszłej Mamy. Najczęściej wybierany jest quiz oraz kalambury na Baby Shower. Bardzo ważnym aspektem są dekoracje na Baby Shower oraz prezenty dla Przyszłej Mamy. Baby Shower co to jest? To przyjęcie na cześć Przyszłej Mamy i jej Maleństwa, które niedługo pojawi się na świece. Na bociankowym powinien znaleźć się również Baby Shower tort oraz przepyszne jedzenie i inne słodkości.

Gry i zabawy na Baby Shower

 • ZABAWA na Baby Shower Zdrapki z zadaniami 20szt HIT ZABAWA na Baby Shower Zdrapki z zadaniami 20szt HIT
  24,98 zł
  ZABAWA na Baby Shower Zdrapki z zadaniami 20szt HIT
  1 Recenzje

  Fantastyczna zabawa na Baby Shower w postaci karteczek z pytaniami. W komplecie znajduje się dwadzieścia karteczek ze zdrapką w kształcie kółka, pod którą kryją się pytania dotyczące dziecka. Rewelacyjna gra dla Przyszłej Mamy i jej przyjaciółek na Baby Shower.

  24,98 zł
 • ZABAWA na Baby Shower dziecięce Imiona i Przedmioty KOMPLET 10szt ZABAWA na Baby Shower dziecięce Imiona i Przedmioty KOMPLET 10szt
  19,98 zł
  ZABAWA na Baby Shower dziecięce Imiona i Przedmioty KOMPLET 10szt

  Zabawa na Baby Shower w postaci dwustronnych kart z grą i świetną grafiką to idealny wybór na przyjęcie. W komplecie znajduje się aż 10 kart: 5szt z imionami, 5szt z przedmiotami do dokończenia na daną literę alfabetu. Całość pozwoli się świetnie bawić uczestniczkom Baby Shower.

  19,98 zł
 • ZABAWA Wykreślanka na Baby Shower 5szt ZABAWA Wykreślanka na Baby Shower 5szt
  9,98 zł
  ZABAWA na Baby Shower Wykreślanka 5szt

  Fantastyczna zabawa i atrakcja na Baby Shower w postaci wykreślanki z dziecięcymi hasłami. W zestawie znajduje się 5szt wykreślanek, które zdobione są grafiką dziecięcych elementów. Przyjaciółka, która najszybciej znajdzie 20 haseł - zostaje zwycięzcą!

  9,98 zł
 • TEST+Certyfikat na Baby Shower Bocian (+gadżety) TEST+Certyfikat na Baby Shower Bocian (+gadżety)
  19,98 zł
  TEST+Dyplom dla Przyszłej Mamy Baby Shower BOCIAN (+gadżet)

  Fantastyczna zabawa na Baby Shower dla Przyszłej Mamy i jej przyjaciółek. Zestaw składa się z testu kwalifikacyjnego i certyfikatu z uroczą grafiką bociana. Przyjaciółki obecne na przyjęciu zadają pytania Przyszłej Mamie i zaznaczają na karcie odpowiedzi. Rewelacyjna atrakcja tak wyjątkowego przyjęcia!

  19,98 zł
 • CERTYFIKAT+TEST Przyszłej Mamy na Baby Shower Zapach Piwonii CERTYFIKAT+TEST Przyszłej Mamy na Baby Shower Zapach Piwonii
  11,98 zł
  CERTYFIKAT+TEST Przyszłej Mamy na Baby Shower Piwonie ZESTAW

  Rewelacyjny dodatek na imprezkę z okazji Baby Shower! Zestaw składający się z certyfikatu oraz tekstu kwalifikacyjnego na Przyszłą Mamę to zabawny gadżet, który zachwyci wszystkie koleżanki obecne na przyjęciu, a w szczególności Przyszłą Mamę z brzuszkiem.

  11,98 zł
 • TEST+Certyfikat na Baby Shower Jej Wysokość Mama (+gadżety) TEST+Certyfikat na Baby Shower Jej Wysokość Mama (+gadżety)
  19,98 zł
  TEST+Certyfikat na Baby Shower Jej Wysokość Mama (+gadżety)

  Test i Certyfikat dla Przyszłej Mamy to świetny wybór na Baby Shower. Zestaw składa się z 2 kart, które zostały przygotowane w odcieniach różu i matowego złota. W komplecie znajdują się również gadżety, które będą wykorzystane przy zadaniach z testu. To świetny wybór na każde Baby Shower.

  19,98 zł
 • ANKIETA Jakie będzie Twoje Maleństwo Baby Shower 5szt ANKIETA Jakie będzie Twoje Maleństwo Baby Shower 5szt
  9,98 zł
  ANKIETY Jakie będzie Twoje Maleństwo Baby Shower 5szt
  1 Recenzje

  Organizujecie przyjęcie Baby Shower dla Przyszłej Mamy? Zadbajcie o fantastyczną atrakcję i zabawę w postaci ankiet, które będą wypełniać wszystkie uczestniczki imprezy (oprócz Mamy). W ankiecie będziecie typować jakie będzie maleństwo, gdy się urodzi i gdy będzie dorastać. Będzie to wspaniała pamiątka dla Przyszłej Mamy i jej maluszka.

  9,98 zł
 • ANKIETA Kto najlepiej zna Przyszłą Mamę Baby Shower 5szt ANKIETA Kto najlepiej zna Przyszłą Mamę Baby Shower 5szt
  9,98 zł
  ANKIETY Kto najlepiej zna Przyszłą Mamę Baby Shower 5szt
  1 Recenzje

  Baby Shower koleżanki, przyjaciółki czy kogoś z rodziny w planach? Nie zapomnijcie o atrakcjach podczas tej fantastycznej imprezki! Może ankiety z pytaniami, które dotyczą Przyszłej Mamy podczas ciąży? Rozdajcie ankiety sobie i wszystkim uczestniczkom Baby Shower i wypełnijcie puste pola. Potem przeczytajcie głośno odpowiedzi, a Przyszła Mama wytypuje...

  9,98 zł
 • GRA Baby Shower Mama czy Tata? (+karteczki na piku) GRA Baby Shower Mama czy Tata? (+karteczki na piku)
  19,98 zł
  GRY Baby Shower Mama czy Tata? (+karteczki na piku)

  Niedługo Baby Shower najbliższej przyjaciółki? Jesteś organizatorką? Zadbaj o rewelacyjne atrakcje dla Przyszłej Mamy i wszystkich uczestniczek! Gra "Mama czy Tata?" to fantastyczny pomysł na wspólną zabawę podczas imprezki z okazji Baby Shower! Dziewczyny odpowiadają na pytania lub typują odpowiedź podnosząc usta lub wąsy na patyczkach! Pytania dotyczą...

  19,98 zł
 • DRZEWKO Życzeń księga gości na Baby Shower Botaniczne W RAMIE Z Imieniem DRZEWKO Życzeń księga gości na Baby Shower Botaniczne W RAMIE Z Imieniem
  39,98 zł
  DRZEWKO Życzeń księga gości na Baby Shower Botaniczne W RAMIE Z Imieniem

  Oryginalna i kreatywna księga gości na Baby Shower w formie drzewka życzeń w ramce. Księga wspaniale prezentuje się na stole i będzie wyjątkową pamiątką na długie lata dla Przyszłej Mamy. Przyjaciółki obecne na przyjęciu mogą umieszczać w księdze swoje wpisy i życzenia dla dziecka i Przyszłej Mamy.

  39,98 zł
 • DRZEWKO Życzeń księga gości na Baby Shower Bocian Różowy W RAMIE Z Imieniem DRZEWKO Życzeń księga gości na Baby Shower Bocian Różowy W RAMIE Z Imieniem
  39,98 zł
  DRZEWKO Życzeń księga gości na Baby Shower Bocian Różowy W RAMIE Z Imieniem

  Fantastyczna księga gości w postaci drzewka życzeń w ramie. To wspaniała dekoracja stołu oraz kreatywna zabawa na Baby Shower. W komplecie znajduje się biała ramka i personalizowana karteczka z grafiką bociana i różowych chmurek. Przyjaciółki obecne na Baby Shower mogą umieszczać wpisy oraz życzenia dla Maluszka i Przyszłej Mamy w różowych chmurkach. 

  39,98 zł
 • DRZEWKO Życzeń księga gości na Baby Shower Bocian Niebieski W RAMIE Z Imieniem DRZEWKO Życzeń księga gości na Baby Shower Bocian Niebieski W RAMIE Z Imieniem
  39,98 zł
  DRZEWKO Życzeń księga gości na Baby Shower Bocian Niebieski W RAMIE Z...

  Oryginalna i kreatywna księga gości na Baby Shower w postaci drzewka życzeń w ramie. W komplecie znajduje się biała ramka oraz karteczka z imieniem Przyszłej Mamy, śliczną grafiką bociana i niebieskich chmurek. Przyjaciółki obecne na przyjęciu mogą umieszczać w chmurkach wpisy oraz życzenia. 

  39,98 zł
 • SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM Przyszła Mama ZŁOTY NAPIS BŁYSK SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM Przyszła Mama ZŁOTY NAPIS BŁYSK
  29,98 zł
  SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM Przyszła Mama ZŁOTY NAPIS BŁYSK

  Organizujecie przyjęcie Baby Shower dla Przyszłej Mamy? Jeśli tak, zadbajcie o to, aby poczuła się wyjątkowo! Fantastycznym pomysłem jest personalizowana szarfa ze złotym napisem "Przyszła Mama" i jej imieniem.

  29,98 zł
 • SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM Przyszła Mama RÓŻOWY NAPIS SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM Przyszła Mama RÓŻOWY NAPIS
  29,98 zł
  SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM Przyszła Mama RÓŻOWY NAPIS

  Jak zadbać o to, aby Przyszła Mama poczuła się wyjątkowo na przyjęciu Baby Shower? Rewelacyjnym pomysłem jest personalizowana szarfa z napisem "Przyszła Mama" i jej imieniem. Przyszła Mama będzie pozytywnie zaskoczona, a piękną szarfę po przyjęciu może zostawić na pamiątkę.

  29,98 zł
 • SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM ZŁOTY NAPIS BŁYSK SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM ZŁOTY NAPIS BŁYSK
  29,98 zł
  SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM ZŁOTY NAPIS BŁYSK

  Śliczna szarfa ze złotym napisem "Baby Shower" i imieniem Przyszłej Mamy dedykowana jest Mamie oraz uczestniczkom tego fantastycznego przyjęcia! Dzięki szarfom zdjęcia z imprezki będą wyglądać rewelacyjnie.

  29,98 zł
 • SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM RÓŻOWY NAPIS SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM RÓŻOWY NAPIS
  29,98 zł
  SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM RÓŻOWY NAPIS

  Śliczna szarfa z różowym napisem "Baby Shower" i imieniem Przyszłej Mamy to rewelacyjny dodatek na to fantastyczne przyjęcie! Szarfa dedykowana jest Mamie oraz wszystkim uczestniczkom wydarzenia. Dzięki tym pięknym szarfom zdjęcia z imprezki będą wyglądać wspaniale!

  29,98 zł
 • KONFETTI w tubie ujawniające płeć dziecka BABY SHOWER DZIEWCZYNKA KONFETTI w tubie ujawniające płeć dziecka BABY SHOWER DZIEWCZYNKA
  16,98 zł
  KONFETTI w tubie ujawniające płeć dziecka BABY SHOWER DZIEWCZYNKA
  1 Recenzje

  Jak w wyjątkowy sposób ujawnić płeć dziecka najbliższym osobom? Fantastyczną propozycją jest strzelające konfetti w tubie, wewnątrz którego znajdują się bibułowe kółka w różowym kolorze. Koleżanki na Baby Shower będą zachwycone efektownym i oryginalnym przekazaniem nowiny!

  16,98 zł
 • KONFETTI w tubie ujawniające płeć dziecka BABY SHOWER CHŁOPIEC KONFETTI w tubie ujawniające płeć dziecka BABY SHOWER CHŁOPIEC
  16,98 zł
  KONFETTI w tubie ujawniające płeć dziecka BABY SHOWER CHŁOPIEC

  Fantastyczny gadżet na Baby Shower, który w oryginalny i efektowny sposób pozwoli ujawnić płeć dziecka! Konfetti w tubie z niebieskimi papierowymi kółeczkami zaskoczy wszystkie koleżanki obecne na przyjęciu. Takie konfetti w rewelacyjny sposób poinformuje również Tatę lub Dziadków o tym, że na świecie pojawi się niedługo mały chłopczyk!

  16,98 zł
 • DREWNIANA KSIĘGA gości Księżyc W RAMIE 38,5x30cm DREWNIANA KSIĘGA gości Księżyc W RAMIE 38,5x30cm
  89,98 zł
  DREWNIANA KSIĘGA gości Księżyc W RAMIE 38,5x30cm
  1 Recenzje

  Oryginalna księga gości, która zachwyca swoim cudownym wyglądem? Wspaniałą propozycją jest drewniana księga w kształcie uśmiechniętego księżyca! Idealnie nadaje się na dziecięce przyjęcia takie jak: Chrzest, Roczek i urodzinki, a nawet na Baby Shower! W komplecie znajdują się białe gwiazdki, na których goście mogą umieścić swoje podpisy i krótkie życzenia...

  89,98 zł
 • FONTANNA dymna do sesji Ujawnij płeć DZIECKA 4 KOLORY FONTANNA dymna do sesji Ujawnij płeć DZIECKA 4 KOLORY
  9,98 zł
  KULKI dymne do sesji ciążowej MIX KOLORÓW 6szt
  1 Recenzje

  Fantastyczne kulki dymne to świetny dodatek do zdjęć na Baby Shower lub sesji ciążowej. Wyjątkowe kolorowe zdjęcia będą cudowną pamiątką z tego okresu. Kule dymne można wykorzystać także do zdjęć z Baby Shower.

  9,98 zł
 • FONTANNA dymna do sesji Ujawnij płeć DZIECKA 4 KOLORY FONTANNA dymna do sesji Ujawnij płeć DZIECKA 4 KOLORY
  10,98 zł
  FONTANNA dymna do sesji Ujawnij płeć dziecka 3 KOLORY

  Fontanny dymne to wyjątkowy dodatek na Baby Shower. Fontanny w odpowiednich kolorach ujawnią płeć dziecka! Fontany piękne prezentują się na pamiątkowych zdjęciach musisz je mieć!

  10,98 zł

Baby Shower - jak przygotować i jakie atrakcje wybrać?

Zajmując się przygotowaniem spotkania bliskich przyjaciółek i spodziewającej się dziecka kobiety, trzeba przede wszystkim pamiętać o wywołaniu szerokiego uśmiechu na jej twarzy. Pragniemy zrobić niemałą niespodziankę, która umili jej ostatnie chwile oczekiwania na maleństwo. Warto jest okazać swoje wsparcie poprzez spędzenie czasu we wspólnym gronie. Zastanawiając się jak zorganizować baby shower, najlepiej jest wybrać motyw przewodni i dobrać do niego ciekawe dodatki. Tym samym zapewnimy całej imprezie spójny wymiar. Ważne jest aby zakupione dekoracje na baby shower w interesujący sposób oddziaływały na nasz nastrój, wzmożyły chęć do rozmowy, czy też udzielania porad macierzyńskich.

Zabawy na Baby Shower

W momencie, gdy myślimy jakie urozmaicenia wprowadzić na nasze przyjęcie, można zastosować rozluźniające atmosferę zabawy na baby shower. W ofercie naszego sklepu znajduje się wiele kreatywnych form rozrywki, które spowodują dużo śmiechu i zintegrują wszystkie panie. Polecamy niezwykłe atrakcje na baby shower, takie jak ankieta ,,Jakie będzie Twoje maleństwo?”. Wypełniają je wszystkie uczestniczki oprócz Mamy, typują wtedy jaki będzie maluch gdy się urodzi i podczas dorastania. Dostępna jest w formacie a5, wydrukowana na aksamitnym papierze. Karta jest w wersji dwustronnej - pierwsza to okładka z tytułem, druga natomiast zawiera miejsce na dokończenie rozpoczętych już zdań na temat przyszłości dziecka. Pozostawiona została również przestrzeń na własne życzenia. W zestawie znajduje się pięć sztuk kart, które będą stanowić w przyszłości rozczulającą pamiątkę. Kolejna propozycja zabawy na baby shower to zabawa ,,Mama czy Tata?”. Składa się z papierowej ankiety a4 oraz z karteczek na piku w postaci ust i wąsów. Umieszczonych jest w niej piętnaście pytań, które dotyczą Mamy lub Taty - jedna osoba czyta pytania i zapisuje ilość odpowiedzi, z kolei uczestniczki mają za zadanie na nie odpowiedzieć poprzez uniesienie właściwej karteczki na piku. Przyszła Mama będzie się wspaniale bawić obserwując przebieg quizu.

Rekwizyty do zdjęć na Baby Shower

Przyszła Mama z pewnością marzy o zachowaniu jak największej liczby pamiątek z tego pełnego wrażeń czasu. Jako organizatorzy wydarzenia powinniśmy zapewnić jej jak najwięcej chwil, które pozostaną w jej pamięci na dłużej. Świetnie będzie więc zaaranżować tematyczną sesję zdjęciową, w której weźmie udział każda zaproszona pani. Do tego niewątpliwie przydadzą się gadżety na baby shower. Przydadzą się idealnie do wykonywanych pamiątkowych zdjęć. Oferujemy rewelacyjny zestaw, na który składają się rekwizyty do sesji baby shower w bardzo modnym kolorze rosegold. Przedstawiają dziecięce elementy, które zachwycą Przyszłą Mamę i wszystkie przyjaciółki obecne na imprezce. Karteczki na piku ukazują między innymi słodką, dziecięcą piżamkę, butelkę na mleko, czy grzechotkę. Do tego dołączone są dwie sztuki papierowych okularów, które jeszcze bardziej zachęcą do kreatywnego pozowania.

Testy na Baby Shower - jako prezent dla Przyszłej Mamy

Gdy nasze przyjęcie dobiega końca, dobrze będzie zastosować pożegnalny akcent w stronę Mamy. Polecamy wyjątkowo test kwalifikacyjny na mamę + certyfikat, oczywiście z przymrużeniem oka. Będzie stanowić zabawny prezent na baby shower. Test posiada kilkanaście pytań, które dotyczą opieki nad noworodkiem lub niemowlakiem. Całość wygląda niesamowicie dzięki użyciu kwiatowej grafiki w eleganckim stylu. Warto zaskoczyć naszą wyjątkową kobietę i zaproponować udział w takiej grze.

Zobacz wszystkie propozycje dekoracji i dodatków na Baby Shower w kategorii: BABY SHOWER:

Dekoracje na Baby Shower - wybierz styl

Zaproszenia na Baby Shower

Prezenty na Baby Shower

Dekoracje stołu na Baby Shower

Baby Shower zabawy

Dekoracje tortu na Baby Shower

Podziękowania dla gości na Baby Shower

Dekoracje sali na Baby Shower

Ciąża